\eren BES Zeeuws-Vlaanderen BEZORGERS m/v Saam LEERLING SLAGER m/v kwaliteitscoördinator m/v Kwaliteitscontroleur fulltime Duynie Voorzitter College van Bestuur SUPERMARKTEN SLIJTERIJEN EM-TE Supermarkten B.V. is voor haar filiaal in Heinkenszand op zoek naar een: Als leerling slager ben je verantwoordelijk voor bestellingen, controle en de presentatie en verkoop van de producten. Voor het vervullen van deze functie is het belangrijk dat je een relevante vakopleiding hebt gevolgd of deze momenteel aan het volgen bent.Tevens dienen de kandidaten te beschikken over een gezonde dosis werklust, logisch kunnen denken en bereid zijn tot flexibele inzet. Voor deze full time functie bieden wij je een gezellige werkkring binnen een dynamische organisatie. Uiteraard kun je rekenen op een prima salaris en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, met onder meer een reiskostenvergoeding, studiekostenvergoeding en personeelskorting. EM-TÉ Supermarkten B V is een succesvolle supermarktorganisatie met veertien vestigingen in Noord Brabant en Zeeland Op full-time basis heeft EM-TÉ 580 medewerkers in dienst. EM-TÉ behoort tot het beursgenoteerde Sligro Food Group n.v. Geïnteresseerd? Neem telefonisch contact op met onze afdeling personeelszaken, telefoon 0416 - 542508 of richt je schriftelijke sollicitatie en C.V. aan: EM-TE Supermarkten B.V. t.a.v. de heer P.H.M van de Ven Postbus 40 5170 AA Kaatsheuvel E-mailen kan natuurlijk ook: p.vandeven@em-te.nl In Westkapelle zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op wwwideleukstebijbaan.rfl voor vrije wijken De minimumleeftijd is V&'jaar. GEMEENTE VEE De gemeente Veere telt ruim 22.000 inwoners. De gemeente heeft een externe adviescommissie. Voor deze commissie willen wij graag in contact komen met TWEE PLAATSVERVANGEND LEDEN VAN DE COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN Algemene informatie en samenstelling De commissie behandelt bezwaarschriften tegen besluiten van de bestuursorganen van de gemeente, met uitzondering van besluiten betreffende belastingen en personele aangelegenheden. De commissie vergadert een- of tweemaal per maand op donderdag, van het eind van de middag tot het begin van de avond. De commissie bestaat uit 3 leden, waaronder de voorzitter. Daarnaast is er nu één plaatsvervangend lid. Een ambtelijk secretaris ondersteunt de commissie. De nieuwe leden worden als plaatsvervanger ingezet bij verhindering van de vaste leden en indien de te behandelen bezwaarschriften daartoe aanleiding geven, leder plaatsvervangend lid heeft ten minste 4 zittingen per jaar. Functie-eisen - gedegen kennis van het algemeen bestuursrecht; - kennis op het gebied van sociaal zekerheidsrecht; - goede communicatieve vaardigheden; Een voltooide opleiding Nederlands recht of vergelijkbaar strekt tot aanbeveling. Kandidaten werkzaam in de rechterlijke macht, de advocatuur of het onderwijs nodigen wij in het bijzonder uit te solliciteren. Vergoeding Per bijgewoonde zining ontvangen de (plaatsvervangende) leden van de commissie i I40,-- en een vergoeding van de reiskosten. Nadere informatie Nadere informatie kunt u inwinnen bij de secretaris van de commissie, de heer E.J.P. de Koster, tel. (0118) 55 54 II. Kijk voor meer infomatie over onze gemeente en organisatie ook eens op www.veere.nl. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te reageren. De sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kan worden gericht aan: het college van Burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Vermeld u in de linkerbovenhoek op de envelop Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2300 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Om deze kwaliteitszorg te kunnen blijven bieden hebben wij behoefte in een fulltime dienstverband UW TAKEN: U zorgt voor het mede voorbereiden en ontwikkelen van het kwaliteitsbeleid van de Stichting ZorgSaam. U bewaakt evalueert en faciliteert projecten met name op het gebied van de kwaliteitszorg en adviseert gevraagd en ongevraagd het management m.b.t. de kwaliteit van het zorg aanbod. U fungeert tevens als coördinatiepunt rondom kwaliteitswetgeving. UW INBRENG: U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau en kennis van en ervaring met toepassing van kwaliteitszorg en projectmatig werken. Een aanvullende opleiding op het gebied van kwaliteitsmanagement is een pré. Wij verwachten dat u goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheden heeft. WIJ BIEDEN: Een dynamische, professionele werkomgeving met een aangenaam werkklimaat. Het gaat bij deze functie om een fulltime dienst- Zeeuws-Vlaanderen verband voor onbepaalde tijd. Salariëring vindt plaats conform scha' 60 FWG, CAO ziekenhuizen (minimaal 2.338 maximaal 3.645 per De overige arbeidsvoorwaarden zijn ook conform de CAO ziekenhuizen, INLICHTINGEN: Telefonische informatie over de functie is op te vragi de heer J. Hendriks, manager Personeel en Managementonder telefoon 0115 - 67 45 00. SOLLICITATIE: Stuur uw sollicitatie met CV naar Stichting ZorgSaam Ze. Vlaanderen, t.a.v. mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris, Postbus!"/ 4530 AB Terneuzen, Wij verwachten uw brief uiterlijk 17 maart 2004 in onsbes C. 00STRI RIEKEN B.V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabheken B. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP-BRC- en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: De functie: Tijdens het productieproces controleert u aan de hand van bedrijfsvoorschriften en wettelijke regelgeving de kwaliteit van de grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten, tevens bent u bereid om gedurende het seizoen te werken in een wekelijks wisselende ploegendienst. Uw profiel: U beschikt over een MBO niveau door opleiding of relevante werkervaring. U bent stressbestendig en accuraat. Een MAS opleiding richting levensmiddelentechnologie is een pre. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K. J. Wieringa, Postbus 614420 AC Kapelle. BIJPRODUCTEN VOOR VEEVOEDING Duynie is een handelsonderneming in industriële bijproducten en maakt deel uit vans» internationaal opererend concern. De bijproducten zijn in hoofdzaak afkomstig va/i jf aardappel-, maïs- en tarweverwerkende industrie, bierbrouwerijen en conservenfal en worden rechtstreeks geleverd aan de varkens- en rundveehouderij. Hierbij is gi voor een klantgerichte benadering via eigen vertegenwoordigers. Duynie heeft zeil laboratorium waar de bijproducten op o.a. voederwaarde worden geanalyseerd. Ti behoren veevoeder- en technische begeleiding en voorlichting, gericht op de b van de afnemers, tot de bedrijfsactiviteiten. Duynie beschikt over een modern wat met speciaal uitgeruste vrachtwagens. Wij hebben met directe ingang plaats voor een CHAUFFEUR Woonachtig in de regio Zuid Beveland. U gaat met een containercombinatie voorzien van een haakarmsysteem en een lai. loskraan en met een tankwagen vanuit Kruiningen het vervoer van onze producten verzorgen. Wij vragen; - een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit. - goede manier van omgaan met onze afnemers, leveranciers en het materieel. - ervaring met laad/loskraan. Wij bieden: - een goede salariëring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; winstdelingsregeling. Indien u informatie wenst over deze functie kunt u bellen met de heer M. Overvfe telefoon 0172-460629 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: B.V. Duynie, t.a.v. de heer M. Overvliet, Postbus 86, 2400 AB Alphen aan den Rijn een premievrij pensioen en e A"es draé Van een onderwijsinstelling mag je verwachten dat alles er gericht is op het leerproces. Het ROC Zeeland gaat daarin nog verder. Leren blijft niet beperkt tot de leerlingen, of 'deelnemers' zoals we ze meestal noemen. Ook de eigen organisatie leert continu. De ontplooiing en ontwikkeling van onze medewerkers staan hoog in ons vaandel. Want alleen met hun inzet en ervaring, kunnen we de deelnemers bieden wat ze van ons vragen: een opleidingsorganisatie die het beste in henzelf naar boven haalt. Elke medewerker is daarbij betrokken. De docent, de conciërge, de manager, de systeembeheerder; allemaal blijven we werken aan ons eigen én aan ons gezamenlijk leerproces. Het ROC Zeeland kent met ingang van het schooljaar 2003-2004 negen onderwijsclusters, die ondersteund worden door een afdeling bedrijfsvoering. Elk cluster staat onder leiding van een directeur met daarnaast teamleiders. Er zijn opleidingslocaties in Vlissingen, Middelburg, Goes, Tholen en Zierikzee, waar een breed scala aan opleidingen en volwasseneneducatie wordt aangeboden. Het ROC Zeeland is een samenwerkingsschool, die voortkomt uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs. Het ROC Zeeland is op zoek naar een: De uitdaging: onze lerende organisatie op koers houden en uitbouwen tot een krachtige kennisonderneming. Dit met oog voor realiteit en kwaliteit, uitmondend in een financieel gezonde organisatie. Onze onderwijsvisie vertalen naar een duidelijke strategie. Ons besturingsprincipe van resultaatverantwoordelijkheid verder concretiseren. Op tactvolle en integere wijze onze kernwaarden actief uitdragen, zowel binnen de eigen organisatie als daarbuiten. Inspelen op maatschappelijke tendensen en oog hebben voor ontwikkelingen in het bedrijfsleven. Deze slagvaardig vertalen naar strategische keuzes. Actief sturen van de implementatie van onze onderwijsvisie. Sleutelbegrippen hierbij zijn: de deelnemers centraal, gericht op een brede doelgroep, afstemming op werk en beroep in de regio en het opbouwen van een functie voor de gemeenschap. De persoon: een mensgerichte manager die onderwijskundig leiderschap koppelt aan een realistische kijk op bedrijfs voering. Een teambuilder met een goed invoelend vermogen om mensen te coachen in het leerproces dat onze organisatie doormaakt. Een inspirerende en aansprekende communicator. Een ondernemende persoonlijkheid die motiveert en waarde hecht aan afspraken enxollegialiteit. Een rasbestuurder met politiek-bestuurlijk gevoel. De organisatie: bij het ROC Zeeland werken ruim 800 medewerkers die samen met ca. 10.000 deelnemers ons onderwijs proces gestalte geven, waarvoor een ambitieus huisvestingsbeleid is uitgezet met nieuwbouw in Goes en verbouw van locaties in Vlissingen en Middelburg. Het hoofdkantoor is in Vlissingen gevestigd. We streven ernaar om taken en verantwoordelijkheden zo laag mogelijk in de organisatie te leggen. Het College van Bestuur bestaat uit twee personen. De voorzitter verdeelt de portefeuilles in overleg met het andere collegelid. De aanstelling: uiterlijk per 1 september 2004. De salariëring is marktconform. De voorwaarden worden in overleg vastgesteld. We verwachten van de nieuwe voorzitter dat deze zich in Zeeland zal vestigen. ROC Zeeland Hoofdkantoor Postbus 322 4380 AH Vlissingen Tel.: (0118) 55 89 00 info@roczeeland.nl www.roczeeland.nl De sollicitatie: de procedure wordt extern begeleid door de heer drs. G. Wesselo, bij wie u tevens een informatiepakket kunt opvragen. Tel.: 033 - 479 28 00. U stuurt uw brief met curriculum vitae voor 26 maart 2004 aan: Human Capital Group, t.a.v. drs. G. Wesselo, Postbus 851, 3800 AW Amersfoort. Uiteraard kunt u ook per e-mail reageren: gwesselo@deloitte.nl. Een assessmentonderzoek kan Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jdl Ulo J/epjp S3||V 'U3-l3\ UJO .ZEELAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32