DIGITAAL a m w p 3 Help Charlotte Geef wat van uw tijd Kanker betekent lang niet altijd het einde ai Glucon Combi verzorgt op een natuurlijke manier uw gewrichten! Astma Fonds Geef kinderen met astma meer lucht PZC ook 1 uurservice foto bleijenbergh gaat niet door. Word vriend van een vluchteling Blijf soepel en veerkrachtig in bewegingl U wilde toch meer gaan bewegen? [Reumafonds dinsdag 2 maart 2004 weststraat 32 axel tel.0115-562093 Gebiedsgerichte Aanpak West Zeeuwsch-Vlaanderen (^ebleds(^eri:btej^anpah u 'est Zeeuwseb-1 humderen De Gebiedscommissie West Zeeuwsch- Vlaanderen vergadert op vrijdag 6 februari vanaf 9.15u in het gemeentehuis te Oostburg. U bent van harte welkom deze vergadering bij te wonen. De onderwerpen die aan bod komen: Spreekrecht publiek; Presentatie natuurontwikkelingsplan Versche polder; Consequenties brieven VROM inzake nationaal landschap; Instellen werkgroep voor hotelaccommodaties; Voorbereiding aanpassing 1 e uitvoeringsmodule/uitvoeringsprogramma; Vergoeding presentie leden CG 2003; Gedeeltelijke vergoeding extern advies rood voor groen. De vergaderstukken liggen ter inzage bij de receptie van het gemeentehuis te Oostburg, de receptie van het Belfort te Sluis, de leestafel in de hal van het stadskantoor te Aardenburg en de openbare bibliotheken te Breskens, Oostburg, Sluis en Aardenburg. Aan het begin van de vergadering heeft u de mogelijkheid kort uw mening te geven over de onderwerpen die aan de orde komen. Als u van deze mogelijkheid gebruik wilt maken dient u dit uiterlijk drie werkdagen voor de vergadering te melden bij het secretariaat van de gebiedscommissie, tel 0118-631927. Kijk voor meer informatie op www.gebiedsgerichteaanpak.nl Op 23 februari 2004 is door A. R van Laere, ik-gerechtsdeur- waarder. ten verzoeke van 1 Officier van Justitie in het Arrondisse ment Leeuwarden, zetelende te Leeuwaarden, 2 Joosse Accoun tants/Belastingadviseurs. gevestigd te Middelburg, 3 Dexia Bank Nederland, gevestigd te Amsterdam, te dezer zake woonplaats kiezende te Schoondijke aan het Dorpsplein 29 ten kantore van gerechtsdeurwaarder W. E. C. A. Lochten, betekend en exploit van kennisgeving van beslag onroerende zaken, ten laste van J. B. A. Doorns, laatstelijk wonende te Middelburg aan de Maasstraat 52. thans zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel in als buiten Nederland In voormeld exploit wordt betaling van een geldsom gevorderd. Een afschaft van dit exploit kan worden verkre gen bij onderstaand gcrechtsdeurwaarderskantoor. Buys Partners Ondememcrsweg 5 4691 SI. Tholcn De executoriale verkoop inzake woonhuis Castor 3 te Oostburg gepland op donderdag 25 maart 2004 L.A. Seghers-orthopedie LEDERWAREN EN COMFORTSCHOENEN Gentsestraat 28 - 4561 EJ Hulst Tel. 0114-313090 RIJKSGEDIPLOMEERDE ORTHOPEDISCHE MAATSCHOENMAKER Lid n.v.o.s. y Erkend ziekenfondsleverancier en particulierenzorgverzekeringen. Afspraken ook na 18.00 uur. Op verzoek komen wij ook aan huis Het adres voor: - het aanmeten en vervaardigen van orthopedische schoenen, steunzolen of inlays - therapeutische elastische kousen, semi-orthopedische schoenen - tevens schoenen voor losse steunzolen, comfortschoenen, steunsokken en krukken - voetverzorgingsartikelen, pedicuren - sinds 1906 - Mensen met kanker leven tegen woordig niet alleen langer, ook de kwaliteit van hun leven is verbeterd. Dankzij het wetenschappelijk onder zoek naar betere behandelingen is bijvoorbeeld de kans dat iemand met kanker de eerste vijfjaar overleeft, jaarlijks meteen half procent geste gen. Momenteel betreft dat al ruim 50 procent van de patiënten Bij kin deren is de gemiddelde overlevings kans zelfs 70 procent En zeker is ook de kwaliteit van leven vooruitgegaan. De diagnose kanker zet lang niet altijd een punt achter iemands leven. Betere behandelingen Inderdaad, de behandelingen tegen kankerzijn vaakfysieken emotioneel bijzonder zwaar voor kankerpatiën ten, en hun dierbaren.Toch is de afge lopenjaren veel verbeterd. Bijvoor beeld bij de strijd tegen misselijkheid bij chemotherapie. Ook is er meer aandacht voor de psychische gevol gen van kanker. Behalve genezing is ook de kwaliteit van leven belangrijk: hoe ondervindt de patiënt zo min mogelijk tijdelijke en blijvende gevol gen van de behandeling. KWF Kankerbestrijding KWF Kankerbestrijding is ini949op- gerichtop initiatief van Koningin Wil- helmina.Overal waar we kunnen, gaat KWF Kankerbestrijding de strijd aan tegen kanker Doorwetenschappelijk kankeronderzoek mogelijk te maken Door het aanmoedigen van een gezonde leefstijl en goede voorlich ting te geven Door ons in te zetten vooralle kankerpatiënten en voorde bestrijding van alle soorten kanker. KWF Kankerbestrijding is ervoor iedereen die met kanker te maken krijgt Ook als kanker wel het einde betekent. Helpt u mee? Eén op de drie mensen in Nederland zal ooit kanker krijgen. Anderen J maken het van dichtbij mee. Alleen samen kunnen we kanker bestrijde» KWF Hulp-en informatielijn 0800 - 022 66 22 (gratis) KWF Geversl ij n 0900-2020041 I (o,oi p/min) Giften kunt u overmaken op giro 26000, of doneer direct via onze site: www kwfkankerbestrij- ding.nl STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling org NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Voor veerkrachtige en soepel functionerende gewrichten is het belangrijk dat uw lichaam kraakbeen aanmaakt tussen de gewrichten. Glucosamine en chondroïtine zijn hiervoor belangrijke bouwstoffen, die de aanmaak van de kraakbeencellen ondersteunen. Glucon Combi* bevat deze stoffen en vormt daarmee een aanvulling op uw lichaamseigen productie, die vooral tijdens het ouder worden kan veranderen. Met Glucon Combi' verhoogt u de vitaliteit van uw gewrichten en spieren! Gunstige uitwerking op ouderdomsverschijnselen aan het bewegingsapparaat Houdt de gewrichten soepel en veerkrachtig Voor de opbouw van kraakbeen Voor smering van de gewrichten Bevat een hoge dagdosering glucosamine (1500 mg.) en chondroïtine (500 mg.) Met toegevoegde vitaminen en mineralen www.gluconcombi.nl Hulst: Drogisterij Bleijenbergh, Overdamstraat 3 - 5 Oostburg: Innatura Gezondheidswinkels, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u in de week van 14 t/m 20 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij mevrouw Geertje van den Berg, 020 - 5896471. Sterk in beweging Het aantal kinderen met astma is de afgelopen tien jaar verdubbeld. Eén op de tien kinderen heeft astma. Charlotte is zo'n kind. Ze heeft het vaak benauwd, kan 's nachts niet slapen en kan ook vaak niet de dingen doen die ze wil doen, zoals spelen met vriendinnetjes. Geef daarom 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei. Geef lucht, geef leven. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteerfSastmafonds.nl DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42