www.pzc.nl/adverteren W16 BUREAUHOOFDv/M FINANCIËLE ONDERSTEUNING De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. Chauffeur - Verkoper m/v Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Concrete projecten zijn een nieuw stadskantoor en herinrichting van het winkelcentrum. Goes is een fijne stad om te wonen, je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer weten? Kijk op www.goes.nl zaterdag 28 februari 2004 1eÊ - Werkt u graag met mensen en cijfers? Dan heeft de afdeling Sociale Zaken plaats voor u als voor 36 uur per week De afdeling Sociale Zaken van de gemeente Goes heeft het streven naar kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan. De afdeling bestaat uit ongeveer 65 medewerkers en werkt ook voor andere gemeenten in de regio. Het bureau Financiële Ondersteuning bestaat uit de units Uitkeringsadministratie en Financiële Administratie. Als bureauhoofd geeft u leiding op basis van de uitgangspunten van integraal manage ment. U bent verantwoordelijk voor de uitkerings- en financiële administratie, de declaraties aan het Rijk en de begroting van de afdeling. Daarnaast levert u een bijdrage aan het proces van planning en control en aan beleidsmatige aspecten van de afdeling. U zorgt voor coachen, stimuleren en instrueren van medewerkers en u bent ook verantwoordelijk voor de personele zorg van het bureau. U hebt als bureauhoofd een actieve rol in het managementteam van de afdeling. WIE ZOEKEN Wij? U beschikt over een functiegerichte afgeronde opleiding op HBO-niveau (SPD I en/of 2), aangevuld met relevante werkervaring en affiniteit met de werkzaamheden. U heeft aantoonbare managementvaardigheden én kennis van de belangrijkste aspecten van modern management. Bovendien beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en overtuigingskracht. Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.553,00 (aanloopschaal I0A) en maximaal 4.053,00 (functieschaal I I) bedraagt. Daarnaast kent de gemeente Goes goede regelingen voor studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een pc- en fietsprivé- regeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer mr. B. van der Veer, hoofd van de afdeling Sociale Zaken, tel. 01 13-249655. Informatie over de proce dure kunt u opvragen bij mevrouw P.E.Vis, personeelsconsulent, tel. 0113-249633. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan, stuur dan binnen 14 dagen na verschijnen van deze vacature een brief met cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes, onder vermelding van vacaturenummer 2.211.01U kunt uw brief en cv ook mail en naar: vacatures@goes.nl De sollicitatiegesprekken worden gehouden op 26 maart 2004 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. functie-eisen v Geen acquisitie! Aankomend monteur m/v (met elektro achtergrond) Voor een bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar (hulp) monteurs met aanpakkers mentaliteit. Deze functie is geknipt voor lts'ers met a 2 jaar werkervaring. Bij gebleken geschiktheid wordt een vast dienstverband aangeboden. Hovenier m/v Voor een bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar een ervaren hovenier met vakdiploma Het betreft een vast dienstverband. Kok m/v Voor een horeca gelegenheid op Noord- Beveland zoeken wij per direct een kok die tevens plaatsvervangend leiding kan geven in de keuken. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo in: Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 e-mail: DAC.912@dactylo.nl www dactylo nl p2factylo VANAS EXPORT Vanas Export BV verkoopt bloemen, planten en aanverwante artikelen in Frankrijk en bezorgt op bestelling. Wekelijks rijden luxe opleggers en bakwagens diep Frankrijk in en verkopen of bezorgen grote partijen Nederlandse bloemen en planten aan de detaillist. Op korte termijn zoeken wij een prettige collega als Werkzaamheden Deze chauffeur brengt bestellingen naar de klanten in Frankrijk. Hij verkoopt planten en bloemen aan de detaillist. Administreert de verkopen. Hij werft nieuwe klanten en is mede verantwoordelijk voor de presentatie en de kwaliteit van de producten en voor de dienstverlening aan de klant. Wij vragen MBO werk en denkniveau Een klantgerichte instelling Ervaring in de verkoop en met name aan detaillisten is een pré Collegiale en flexibele werkhouding Belangstelling en enthousiasme voor bloemen en planten Bereidheid zich de Franse taal eigen te maken Kennis van computersoftware Rijbewijs BCE en chauffeursdiploma Heeft u interesse? Schrijf een brief met uw CV aan Vanas Export BV. Garijp 3, 4364 AD Grijpskerke Voor nadere informatie over deze functie, kunt u contact opnemen met de heer M. J. R. van As, 0118 593460. Bi] de selectie laten wij ons adviseren door den Hartog - PersoneelsAdviesDienst uit Goes Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorg centra. Met ouderen die zorg of huishoudelijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen, De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstan dig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdvoor ziening en Telehulp. Bij de Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 750 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch mede werker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Stichting Werkt voor Ouderen Stichting Werkt voor Ouderen Koudekerkseweg 81 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 -448 448 Fax 0118-411 721 Voor onze afdeling Financieel Economische Zaken zoeken wij zo spoedig mogelijk een MEDEWERKER BEWONERSZAKEN EN FINANCIËLE ADMINISTRATIE RECEPTIONIST M/V (vacature 0412) 24 uur per week verdeeld over 3 dagen De taken van de medewerker bewonerszaken en financiële administratie/receptie zijn: - de bewonersadministratie verzorgen informatie verstrekken aan belanghebbenden over de bewonersadministratie, administratieve regelingen en procedures - diverse taken op het gebied van financiële administratie - diverse werkzaamheden in de receptie Functie-eisen: - een relevante opleiding op MBO-niveau, aangevuld met praktische ervaring in een administratieve functie - affiniteit met het werken met geautomatiseerde systemen - grote mate van klantgerichtheid en flexibiliteit - nauwkeurig en onder tijdsdruk kunnen werken - goede sociale vaardigheden Wij bieden een passend salaris (FWG schaal 35) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Voor meer informatie kunt u (tijdens kantooruren) contact opnemen met de heer E den Boer, manager Financieel-Economische Zaken, telefoon 0118-448 448 Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 10 maart a.s. sturen naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevr. M.M. van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, onder vermelding van vacaturenummer 0412. Naast een passend salaris en een prettige werk omgeving met enthousiaste collega's, biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeids voorwaarden volgens de CAO V&V. zie ook www.pzc.nl/banen JobTrack.nl powered by Secretaresse divisiemanager Verzorging en Verpleging Geen plafond aan prijs vai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42