BOOT SCHILDERS PZC WAL-FLEX B.V 26 Wij zijn op zoek naar: - Vakbekwame schilders '<SL\ TRAINEE BELEID RUIMTELIJKE ORDENING Hoofd Customers Care m/v Medewerker Technische Service m/v Op zoek naar een nieuwe uitdaging' INKOPER (M/V) STOFFELS WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR NIEUWE COLLEGA'S IN DE FOOD INDUSTRY Tramper JUNIOR-VERKOPER zaterdag 28 februari 2004 voor onze teams onderhoud, utiliteit, renovatie en nieuwbouw en voor onze teams binnen de particuliere markt. Wij werken met 00 collega's in het gebied Zeeland, West-0rabant en Rotterdam-omgeving. Onze werkzaamheden bestaan onder andere uit schilderwerk, spuitwerk, houtrenovatie, beglazing en behangwerk. Natuurlijk bieden wij uitstekende salariëring en arbeidsvoorwaarden. 0el of stuur je sollicitatie naar: Schildersbedrijf Soot, Verrijn Stuartweg 41 4462 GE GO ES Tel.: 0113-230145 óf Schildersbedrijf Soot, Boerkensleen 6 4705 RL ROOSENDAAL Tel.: 0165-390544 Voor vragen kun je terecht bij: Jan de Kok tel.: 0110 - 62 65 70 of 06 - 53 29 02 67. LétÉ is het arbeids- integratiebedrijf op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie activiteiten In dit kader - biedt LétÉ werk aan (arbeids)gehandicapten in een goed geoutillerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardigheden bij (in datzelfde) productiebedrijf plaatst LétÉ goed medewerkers bij bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeidskrachten zorgt LétÉ te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de eveneens vereiste nazorg. Personeelsvoorziening Binnen de Business Unit Groen van LétÉ is op korte termijn plaats voor een Meewerkend Voorman Groen m/v voor 36 uur per week De functionaris verricht zijn werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van een ambtelijk leidinggevende Het takenpakket bestaat voornamelijk uit: het coördineren, verdelen, instrueren en controleren van alle voorkomende cultuurtechnische werkzaam heden aan een ploeg van gemiddeld 10 personen: het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan tuinen en plantsoenen: het daadwerkelijk meewerken en begeleiden van de aan de ploeg opgedragen werkzaamheden. Wij vragen: een gemotiveerde medewerker met een afgeronde opleiding op hoveniersgebied, VMBO niveau, even tueel aangevuld met vakgerichte cursussen; bij voorkeur in het bezit van diploma basisveiligheid VCA; aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; goede contactuele eigenschappen; in bezit van rijbewijs BE Wij bieden: een arbeidscontract voor één jaar met de mogelijk heid tot verlenging; een salaris overeenkomstig genoten opleiding en ervaring. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. J. Minderhoud, bedrijfsleider BU Groen, tel. 0118- 633040. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 12 maart 2004 richten aan LétÉ, Postbus 280, 4330 AG Middel burg, t.a.v. dhr. J. J. de Nooijer, Personeelsconsulent. GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Een nieuw theater is gerealiseerd en een nieuw stadskantoor wordt gebouwd. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er nog betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op onze website wvrw.goes.nl. Denk jij mee over hoe onze stad er uit moet komen te zien? De afdeling Stadsontwikkeling is op zoek naar een V/M voor de duur van I jaar De taak van de afdeling ligt besloten in de naam: Stadsontwikkeling. De taken beslaan het traject van ruimtelijke beleidsontwikkeling. Meer specifiek gaat het dan om planologie, ruimtelijke planning en ruimtelijke ordening, maar ook het verkeers beleid. waaronder parkeren. Ruimte is schaars. Zorgvuldig doordacht ruimtelijk beleid (hoe gaan we met de ruimte om?) is daarom van belang. Dit maakt ruimtelijke ordening tot een complex proces, waarbij met vele belangen rekening moet worden gehouden Stadsontwikke ling werkt daarom intensief samen met anderen, waarbij projectmatig werken en externe communicatie belangrijke instrumenten zijn. WAT IS ONS AANBOD? Allereerst bieden wij een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. Je krijgt de gelegenheid om binnen en buiten de afdeling Stadsontwikkeling een goede indruk op te doen van de gemeentelijke ruimtelijke ordening. Die indruk krijg je door mee te lopen, maar vooral ook door mee te werken aan diverse projecten. Uiteraard bieden we je daarbij goede begeleiding. Een specifieke taak die aan jou wordt toebedeeld is het werken aan het totstandkomen van vijf beheersplannen. Dit zijn bestemmingsplannen voor reeds bebouwd gebied. Naast de praktijkervaring die je bij ons kunt opdoen, bieden we je de mogelijkheid om door middel van vakgerichte cursussen het theoretisch fundament te verstevigen. Een traineeship wordt in principe vervuld voor de duur van I jaar. Hierbij geldt een vaste vergoeding van 1.924.00 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. WAT VERWACHTEN Wl VAN OU? Het belangrijkst vinden we dat je oprecht enthousiast bent voor deze functie. De functie en het werken bij een gemeente moeten je echt aanspreken.Je hebt een vlotte persoonlijkheid, toont initiatief en weet van aanpakken, Je vindt het leuk om contacten te onderhouden met professionals op het vakgebied, maar zeker ook met de inwo ners van de gemeente Goes. Schriftelijke rapportage vormt voor jou geen probleem. Je hebt een recent afgeronde opleiding op WO- of HBO-mveau. Bij voorkeur is je studierichting gerelateerd aan het vakgebied (juridisch, bestuurs- of stedenbouwkundig). DE PROCEDURE Verdere informatie over deze functie kun je inwinnen bij Elmar Franken, afdelingshoofd Stadsontwikkeling (0113-249707) of Johnny Huisman, projectleider ruimtelijke ordening (0113-249682). In je schriftelijke sollicitatie motiveer je waarom je denkt te voldoen aan onze verwachtingen. Je brief met cv kun je richten aan burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 21 18,4460 MC Goes. Je kunt je brief en cv ook per e-mail versturen naar vacatures@goes.nl.Vermeld op je brief "trainee stadsontwikke- öilicitatietermijn sluit op 6 maart 2004. Geen acquisitie! Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een homeshopping organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle-concern. Deze organisatie telt ruim 105.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via haar dochterondernemingen Neckermann Shopping en Quelle zo'n 50.000 arti kelen aan via de dikke catalogus en internet. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n duizend medewerkers. voor 38 uur per week vacaturenummer NBV0402CB Als hoofd Customer Care ben je verantwoorde lijk voor de afdelingen Correspondentie, Data Entry Post en E-mail. Je ontwikkelt, implemen teert en bewaakt het strategisch beleid met als doel het optimaliseren van klantencontacten via bestaande en nieuwe communicatiekanalen. Hierbij hoort ook het initiëren van proces- en kwaliteitsverbeteringen en het vertalen van beleidsrichtlijnen in organisatorische en admi nistratieve procedures. Verder stuur je leiding gevenden van bovengenoemde afdelingen aan. Zij handelen onder meer informatievragen, klachten, schriftelijke orders en in- en externe post af, voeren werkoverleg, werken nieuwe collega's in en coachen hun mensen. Een deel van het personeelsmanagement ligt in jouw handen. Denk hierbij aan het voeren van evalu atie-, beoordelings- en selectiegesprekken, ziek teverzuimbegeleiding en het bewaken van de personele bezetting. Tot slot verwerk je afde lingsstatistieken en leid je afdelingsoverschrij- dende projecten. Jij bent expert op het vakge bied. Je rapporteert aan de manager Customer Services. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Willem de Ruiter, mana ger Customer Services, telefoon 0115-640 689. Of kijk bij www.neckermann.com. voor 38 uur per week vacaturenummer NBV0401CB Met jouw technische kennis help je klanten via de telefoon, email of schriftelijk eenvoudig op weg bij het in gebruik nemen van apparatuur Storings- en reparatiemeldingen neem je aan en waar mogelijk geef je passende informatie. Ook geef je uitgebreide productinformatie en leg je deze vast voor andere gebruikers. Vragen van klanten beantwoord je zelfstandig waarbij alles draait om kwaliteit en service. Regelmatig can- tact met de afdeling Inkoop over structurele problemen, behoort tot je werkzaamheden. Nadat klanten jou hebben gebeld, leggen ze de hoorn tevreden neer. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Willem de Ruiter, mana ger Customer Services, telefoon; 0115-640 689. Of kijk bij www.neckermann.com. Senior Correspondent m/v voor 38 en 20 uur per Vacaturenummer NBV0307CB Jij behandelt zelfstandig alle eenvoudige en meer complexe schriftelijke vragen/klachten van onze klanten af. Om daarbij aan informatie te komen en de vragen snel en correct te beantwoorden onderhoud je contacten met diverse afdelingen van Neckermann en met, notarissen, advocaten leveranciers, reparateurs en vervoerders. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Ina Wisse, hoofd Correspondentie, telefoon; 0115-640 685. Of kijk bij www.neckermann.com. En herken je jezelf in één van bovenstaande profielen en heb je een hbo- of mbo- diploma op zak? Dan ben jij wellicht degene die wij zoe ken. Je leert bij ons de ins en outs van homeshopping kennen. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, biedt Neckermann een afwisselende baan in een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Je krijgt ruimte om jezelf te ontplooien en er zijn voldoende doorgroeimogelijkheden. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Neckermann Nederland BV, Postbus 555, 4530 BA Terneuzen, t.a.v. Carin Blanckaert, personeelsadviseur. Of stuur een e-mail naar vacatures@necknet.com. Vermeld duidelijk het vacaturenummer. Een psychologische test is onderdeel van onze sollicitatieprocedure. Het kan bij Neckermann Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming, die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS èn Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Bison International maakt de laatste jaren een forse groei door. Wij zijn op zoek naar een Uitdaging voor een commerciële, creatieve professional DE FUNCTIE Door innovatie en creativiteit in te brengen als inkoper verpakkingen, draagt u in belangrijke mate bij aan het succesvolle marketing concept van Bison International. Met uw ondernemend vermogen bent u voortdurend op zoek naar innovaties bij bestaande en nieuwe leveranciers. Samen met Marketing, Productie en R&D beoordeelt u de haalbaarheid en vertaalt ze in nieuwe of gewijzigde concepten. U maakt op basis van de verkoopprognoses commerciële en operationele afspraken met leveranciers van verpakkingen en zorgt ervoor dat deze ook goed worden geïmplementeerd. In nauw overleg met de andere afdelingen van de Product Supply Organisatie waarborgt u de constante kwaliteit van de verpakkingen en indien noodzakelijk stuurt u bij. Kortom, deze uitdagende functie in de dynamische en internationale wereld van Bison International biedt u volop de gelegenheid om uw commerciële en creatieve talent verder te ontwikkelen. HET PROFIEL Voor deze veelzijdige en zelfstandige baan zoeken wij ambitieuze kandidaten met minimaal een HBO opleiding. U hebt bewezen succesvol te zijn op het gebied van inkopen en internationaal sourcen van verpakkingen, u bent een uitstekend onderhandelaar en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U kunt uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160, 4460 AD Goes, e-mail ftazelaar@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net CLEANING Schoonmaken is een heuse bedrijfstak w aarin landelijk jaarlijks bijna 3 miljard Euro wordt omgezet. Veel van onze klanten zijn multinationals met een hoge naamsbekendheid. Wij hebben onze specialistische kennis en kunde gebundeld in de divisie Food Industry die zich exclusief op deze branche concentreert. Stoffels Cleaning is gecertificeerd volgens ISO 9001:200()/OSIJ+ en is tevens in bezit van het veiligheidscertificaat VCA Naast het verzorgen van kwalitatieve, outputgerichte cleaning, bieden wij als gekwalificeerd en gecertificeerd contractor vakkundige service, doeltreffende ondersteuning en praktische adviezen. Door onze intensieve activiteiten en hoge kwaliteit in dienstverlening groeien we dan ook voortdurend. Hierdoor zijn wij in de gelegenheid om regelmatig nieuwe medewerkers in te zetten. Op dit moment hebben we een uitdaging voor je in de volgende functies: COMMERCIEEL MANAGER FOOD INDUSTRY M/V OPERATIONEEL ORJECTLE1DER FOOD INDUSTRY M/V Ben je geïnteresseerd in één van deze functies, kijk dan op onze website voor meer informatie en het functieprofiel. www.stoffels.nl De juiste koers in schooni aken BADHOTEL DOMBURG Het in 1994 geopende Badhotel Domburg, ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, 5 vergader/ banquetzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, terras, wellness center en een beautysalon. Zie ook onze internetsite www.badhotel.com Ter versterking van ons team zoeken wij een: SCHOONHEIDSSPECIALIST M/V parttime en een MASSEUR M/V parttime Wij zijn op zoek naar collegae met aantoonbare vakkennis, enige ervaring, goede kennis van de Duitse taal, een groot gastvrijheidgevoel en goede contactuele eigenschappen. Voor beide functies geldt dat een goede combinatie van werk en privé mogelijk is. MEDEWERKER BEDIENING M/V restaurant/bar, parttime 4/5 dagen per week Wij zoeken een ervaren medewerker met ruime vakkennis, verantwoordelijkheidsgevoel, en een goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden w.o.: reiskostenvergoeding, spaarloonregeling, prima werktijdenregeling; opleidingsmogelijkheden en vergoedingen; sportprogramma; jaarbetrekking. Voor alle functies geldt dat eigen vervoer noodzakelijk is. Spreekt één van deze functies je aan en wil je binnen een jong team ]e talenten ontwikkelen: vraag dan ons sollicitatieformulier aan bij het secretariaat via telefoonnummer 0118-58 88 04 (ma t/m vrij, 9 tot 17 uuri of stuur ons je sollicitatiebrief met CV; Badhotel Domburg, Domburgseweg IA, 4357 BA Domburg. 's-Gra venpold 's-Grai/enpolder bv Spoorstraat 51 - 4431 NK's-Gravenpo\d Ons bedrijf is gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en reparatie van tracto ren, landbouwmachines, machines t b v de fruitteelt, onderhoudsmachines voor openbaar groen en tuinmachines voor de particuliere markt Wegens toegenomen activiteiten en uitbreiding van ons aanbod zijn wij op zoek naar een actieve Wij kunnen u een afwisselende baan bieden in een prettige werkomgeving met een gemotiveerd team collega's. Beloning en arbeidsvoorwaarden conform de CAO van de metaalnijverheic Indien u ervan overtuigd bent dat u de juiste kandidaat bent voor deze func tie, dan verzoeken wij u om uw sollicitatie met CV naar ons toe te sturen Voor inlichtingen kunt u bellen naar 0113-311451 (John Weststrate) of mailen naarjohn@tramperbv.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26