0 Autisme Debruijne i mmnsf- 0 PZC 16 FAMILIEBERICHTEN UiTvaanTondememing II. Jobse bv 0118 462205 wmf Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman mensen die alles verzorgen en regelen moeten dichtbij je zijn.. Monuta W De Voorzorg Wf- 4 r\d ilnxl zaterdag 28 februari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon BO Bono Jacob Pieter Nico en Yolanda Remijn-Rentmeester Dorpsstraat 185 4451 KE Heinkenszand 26 februari 2004 Geschokt hebben wij vernomen dat Ad Voorburg echtgenoot van onze gewaardeerde medewerker Janny en vader van onze gewaardeerde medewerker Joeri is overleden. Wij wensen Janny, Joeri en Patrick veel sterk te met het verwerken van dit verlies. C1000 Tanghe Jacky Tanghe en Monique Hoek-van Dijke en alle medewerkers Aangeslagen zijn wij door het overlijden van Ad Voorburg Vele jaren was Ad een zeer gewaardeerd me dewerker van ons ingenieursburo en wij zullen zijn inzet en persoonlijkheid missen. We hebben veel bewondering voor de positieve wijze waarop hij met zijn ziekte omging en wensen Janny, Patrick en Joeri veel sterkte toe. Directie en medewerkers Controlec Engineering B.V., Terneuzen Verwacht maar toch geschokt hebben wij ver nomen dat Ad Voorburg echtgenoot van onze collega Janny is overleden. Wij wensen Janny, Patrick en Joeri heel veel sterkte met dit verlies. Daniëlle Korts Diana Pijpelink Diana Francke Carola Plak f~r' Ruth Beerman Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Geschokt en diepbedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad Voorburg Wij wensen Janny, Patrick en Joeri veel sterkte toe Collega's en medewerkers van Cerestar Sas van Gent a Cargill Company Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat onze penningmeester Ad Voorburg is overleden. Ad was jarenlang en tot het laatste moment zeer betrokken bij onze vereniging. We zullen hem missen. We wensen Janny, Patrick, Joeri en verdere familie veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Namens Sportvereniging V en K Hoek Het bestuur Opeens staal de wereld stil Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Zegers vader van onze leerling Rudy Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe om het verlies te dragen. Namens alle medewerkers en leerlingen van Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs A. P M. Wevers, locatiedirecteur Pontes Goes L K de Kraker. sectordirecteurVMBO Begrafenis- en Crematie verzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118- 413417 -412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Het is mooi geweestallemaal dag! "Loes" Na bijna 23 onvergetelijke en intens gelukkige jaren samen te zijn geweest heb ik afscheid moeten nemen van mijn LOES LOUISE DOROTHÉE VAN DER WERF 's-Gravenhage, 09-09-1942 Vlissingen, 26-02-2004 Piet Boogaard Kopje van Snoopy en Flip Poot van Sita Van der Helstlaan 5 4585 VE Vlissingen Loes wordt dinsdag 2 maart om 10.00 uur gecre meerd in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er een informele bijeenkomst in het Clubgebouw van de handboog sportvereniging d'Eendrachl aan het Baskensburg- plein te Vlissingen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus LOES BOOGAARD-VAN DER WERF Middelburg: Suus Wondergem-Boogaard Grijpskerke: Bets Boogaard-Poppe Terneuzen: Gré en Adri Haak-Boogaard Grijpskerke: Lou en Rie Boogaard-Duvekot Grijpskerke: Kees en Ad Boogaard-Janse Een boom is geveld. LOES BOOGAARD-VAN DER WERF Henriëtte en Gilles Cor van Dun Niels en Diana, Elise Jeroen ENIGE KENNISGEVING Heden is rustig van ons heengegaan mijn lieve vader, schoonvader, zoon, onze broer en oom JOHANNIS HOZEE (Han) 20 mei 1942 26 februari 2004 Ellen en Jeroen P. C. A. Hozee-van der Hoek H. Hozee tin herinnering Heieen tin herinnering) Wim en Addie Dick en Liesbeth Neven en nichten Een woord van dank aan dr. H. Meijer te Oost-Sou burg, aan dr. M. Meijer van *"t Gasthuis", aan de medewerkers/sters van afdeling "Watertoren" en aan de medewerkers/sters van Zorgstroom voor al hun goede zorgen aan hem verleend. Correspondentieadres: P. C. A. Hozee-van der Hoek Touwbaan 10 4331 VA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 2 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Niemand die 't weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan, in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zou, hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zou, hoe erg die pijn wel is. Iemand die 't wel begrijpen zou, iemand die wel troosten zou, ben jij, daarom hou ik van jou. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na veel dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn zorgzame man JOHANNES EVERARDUS HENDRIKUS WANSINK - Jan - Schiedam, 3-4-1937 Goes, 26-2-2004 A. M. Wansink-van Beers Agnesgang 8, 4461 DG Goes Jan is overgebracht naar rouwcentrum "De Bevelan- den", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 2 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op het RK-gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Bevelanden". Jan hield veel van bloemen. Bij de uitgang van de kerk zal er worden gecollecteerd voor de kankerbestrijding van het koningin Wilhelminafonds. Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buftenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.hjobse-ultvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ultvaart.nl Tevens beschikken wij Op een onnavolgbare en zeer respectvolle manier nam jij de laatste REGIE zelf in de hand. In plaats dat wij jou tot steun waren beschermde jij ons. Het afscheid was daarom dan ook UNIEK te noemen. Grote klasse verloochent zich niet. JAN Bedankt voor de jarenlange fijne vriendschap. We zullen je missen. Ria, heel veel sterkte. Aad, José Sergio. Mieke Geheel onverwacht is overleden mijn lieve Mrs. BARBARA KRANEN Zij was als een moeder voor ons. Wat zullen wij haar missen. Karen en Andrew, heel veel sterkte met jullie grote verlies. Nieuw- en St. Joosland: Nel en Hans van de Guchte We kunnen het nog niet geloven maar met dank baarheid voor wat zij voor ons betekend heeft ne men wij afscheid van BARBARA KRANEN former President of the Flying Angel Guild Member of the Order of the British Empire To every thing, there is a season, and a time to every purpose under heaven. A time to be born, a time to die, a time to plant, a time to reap. A time to kill, a time to heal, a time to laugh, a time to weep. Port Committee, Mission to Seafarers Vlissingen Friends en members of the congregation of the Chapel of Saint Nicholas, volunteers and staff of The Flying Angelclub former Chaplains of the Mission to Seafarers ENIGE KENNISGEVING Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekende, geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve (oma) IOEKY Dieuwke Sierevogel in de leeftijd van 75 jaar. Wil Langezaal Willy Wijnen t Jeannette en Herman Tanniwel-Wijnen Lucinda, Kris Een woord van dank aan de medewerkers/sters van het Theo van Doesburgcentrum te Vlissingen voor de goede verzorging die zij van hen kreeg. 25 februari 2004 Correspondentieadres: C. B. Tanniwel-Wijnen Rijnstraat 25 4335 KG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag l maart van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Sluit je ogen en slaap maar in, zo dapper gestreden een eenzame strijd. Met steun, zorg en liefde omringd, dankbaar voor wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 78- jarige leeftijd, zacht en kalm, is ingeslapen mijn lie ve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma NEELTJE HAAK echtgenote van Jacob Hendrik Vermaire Axel, t Oostburg. 15 december 1925 27 februari 2004 Terneuzen: J. H. Vermaire Terneuzen: Henk Kortenhoef: Frans en Corieke laap Corien Luc Breda: Mare Terneuzen: Jettie Zaanstraat 2 4535 GK Terneuzen De samenkomst, voorafgaande aan de crema tie wordt gehouden op woensdag 3 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen. Bellamystraat 28c Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. UITVAARTZORG M. de Bruijne I Op Schouwen-Duiveland dag en nacht bereikbaar voor dienstverlening en persoonlijke zorg rondom de uitvaart. Werckendetstraat 4 Postbus 189 4300 AD Zierikzee Telefoon 0111 45 07 17 E-mail info@debruijneuitvaamorg.nl Internet www.debruijneuitvaartzorg.nl Ajngeslotrn bij de SVl* (Stichting Voortorg t'itvaart) Ik ben de opstanding en het leven. Verdrietig delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze moedige, lieve moeder en oma MARIA MARKUSSE-MOL sinds 24 mei 2005 weduwe van Jan Markusse 19 juni 1922 27 februari 2004 Wij denken met respect terug aan haar toewijding, zorg en doorzettingsvermogen Vlake: Rien Markusse Jan en Saskia, Marc t Middelburg: Ada en Leen Moelker-Markusse Dignus-Jan en Eva, Marith en Marco. Geert en Ankie 's-Gravenpolder: Laurus en Cobie Markusse-Beeke Martin en Aresia, Evelien en Joost, Alex Zaltbommel: Daan en Lideke Markusse-Lammerts Marloes en Toon. Michiel en Marjol, Irene en Joris, Stijn Bloemendaal: Albert en Agneta Markusse-Kaljouw Iris. Joost Kapel le, Cederhof Correspondentieadres: Kloetingseweg 19, 4431 PD 's-Gravenpolder U wordt uitgenodigd de afscheidsdienst bij te wonen op woensdag 3 maart om 13.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Biezelingestraat 67 te Kapelle. Vooraf is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na afloop van de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Je was een vrouw van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een vrouw, een moeder en oma waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder SUZANNA WILHELMINA VERWEIJ-KOEMAN weduwe van H. Verweij In de leeftijd van 86 jaar. Zoutelande: Henk en Ineke Verweij Nicole en Manuel Wilson Simone en Leo Lenny en Mohammed t Yasmine 21-02-2004 Tom en Elvera Zoutelande, 26 februari 2004 Correspondentieadres: Langendam 29 4374 AA Zoutelande Moeder ligt bij ons opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 maart a.s. van 19.00 uur tot 20.00 uur aan de Lan gendam 29 te Zoutelande. Ook is er gelegenheid om op dinsdag 2 maart af scheid te nemen om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar in dankbare herinnering aan wat zij voor ons betekend heeft geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder MARIA MARGARETHA GOESEIJE-BEHAGE sinds 31 mei 1969 weduwe van A. J. Goeseije Ellewoutsdijk. 18 maart 1916 t Vlissingen, 27 februari 2004 Vlissingen: Marianne van Peenen-Goeseije Jan van Peenen Lisette en Peter lason Bram en Nicolette Marsha, Stefan, Martijn, Maaike Jacco Cascais: Annemarie van Lopik-Goeseije (Portugal) Dick van Lopik Rozanne en Martijn Roel Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Bolwerk en Zorgcentrum "Ter Reede", huisje 17, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Van der Helstlaan 15, 4383 VE Vlissingen Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 4 maart van 13.00 uur tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het cremato- Met veel verdriet geven wij kennis van het overlij den van VILMA GEDAY in de leeftijd van 93 jaar. Budapest: Istvan Lövey Budapest: Gabor en Rozsi Lövey en kinderen Kloosterzande: Familie Collot d'Escury Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WoonZorgCentrum Antonius te Kloosterzande voor hun liefdevolle verzorging. Kloosterzande, 26 februari 2004 Correspondentieadres: Hoek en Bos 5, 4587 LC Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 maart om 14.00 uur in de Hervormde Kerk. Willem de Zwijgerlaan 2 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Voor aanvang van de dienst is er van 1 5.30-14.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. LILIAN 28-02-1999 28-02-2004 5 jaar lijkt een lange tijd. Maar voor ons is het als de dag van gisteren Leo en Dylan de Graaff Dag en nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren 1 Aandacht voor uw persoonliike wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 aj Goes (0113)227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinoerseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspeoalst .die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl We kennen elkaar Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? ijk Bel 0570 611899 OM STEEDS BIJ STILTE STAAN... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij vorm. Vraag naar hel fotoboek mei vele voorbeelden. a^^yjedenktekens Zandee de Kuif» Een vertrouwd idm Goes: Rotonde Ringbaan-Wöl Telefoon (0113) 216555 Middelburg: AmesteinwegK) Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekfns.nl leven in een wereld die je niet begrijpt Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/min. www-autisme-nvirt U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezig heid is? Het is goed voor de been- en arm spieren, vooral als de collectebus gaandeweg voller raakt. Komt u in de week van I4t/m 20 maart graag in beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bi; mevrouw Geertje van den Berg, 020 - 5896471- iReumafonds sterk in beweging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16