PZC FAMILIEBERICHTEN OGEBR.DOMMCUSBV maandag 23 februari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Poor allijd in ons hart... We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. JTet was oen grote vreugde dit in Haamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve zorgzame mama, een lieve dierbare dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin. We konden allijd op je rekenen. Wc zullen je missen. Jacqueline Oranje '25 maan 1961 f 21 febniati 2004 Gapinge: Wouter van denjfljeelen jdnnelien van den.jtlbeelen Jfieuw- en Sintjoosland: Jan Oratije Matty OranjeJlubregtse Pannes (Jr.): Irene Oranje Elodie, Sandra ■Spijkenisse: J lans Oranje ■Kitty J'rederix Plissingen: Edwin Oranje AIiranda Oranje-Schot Evelien J leerhugowaard: Jos -Schelleris Marco, Jjsanne Correspondentieadres: Zeeburgstraat 35, 4339 'BÉ Jflmw- en Sintjoosland Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 25 februari van 11.30 tot 12.00 uur in Dorpshuis "De Spil" aan de Scliotselioek te Gapinge. Aansluitend zal er aldaar om 12.15 uur een korte bij eenkomst worden gehouden, waarna clc begrafenis om 13.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats te Gapinge. Ma de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voomoei nel 'Dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Wat nooit vergaat is de herinnering die jij achterlaat. Met droefheid hebben we, veel te i■meg, afscheid moe ten nemen van ons geliefd nichtje Jacqueline Oranje Jldaen Wimf Kokelaar-Oranje Carrie en Jan t vanj leckej [ubregtse ■Nel enJTarie Duinc:j IuIjregtse ■Keven en nichten We zijn er stil van en vinden het heel erg dat jflnnelienleerling van groep 7 en haar broer Wouter hun mama Jacqueline Oranje zo vroeg moeten missen. Team, kinderen en ouders ('BS De Wegwijzer, Serooskerke Zon, zee, liet mooie strand je leven was als het warme zand F.nergiek bruisend als het schuim van de golven Die uiteindelijk je met vriejylelijkheid bedolven je wilskracht, zo sterk als een rots Die in de branding staat vol trots Tijd was je helaas niet lang genoeg gegund Oma worden, huizen van de kinderen bezoeken je hebt het helaas niet gekund Als zand glipte je tussen onze vingers door Voor jou is dat toch wel de meest passende metafoor Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons achterlaat, geven wij u kennis dat temidden van haar dierbaren is heengegaan EMKE RIKSTJI DAVIDSE-NIJHUIS (Emy) in de leeftijd van 56 jaar. Oostkapelle: Wim Davidse Jacqueline en Marco Max en Tina We houden van je. We missen je. 21 februari 2004 David lansestraat 10. 4356 BC Oostkapelle. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 25 februari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R V S EN BRONS Wastkapella: Oud* Zandweg 2. Tal. 0118 571436 Coat' Verrijn Stuartwag 10, Internat: www.dominleui.nl -Enige en algemene kennisgex'ing- Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts is heengegaan onze vader, broer, oom en opa PAUL HENDRIK FRIJLINK in de leeftijd van 66 jaar. Duiven: E. P. Frijlink N. M. Frijlink-van den IJssel Nomi Waarde: M. H Frijlink M. P. Frijlink Zelhem: S. Tol F. Tol-Frijlink Tessa (Floortje) Jeroen en Iveta Correspondentieadres: 't Buske 8 6921 BS Duiven Vlissingen, 22 februari 2004 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 februari a.s. om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Zwijgzaam....stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam....moegestreden uit ons midden weggegleden en na een dappere maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die we van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat na een moedige strijd, zachtjes is ingeslapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom JOOP DIELEMAN echtgenoot van Dien Drabbe in de leeftijd van 73 jaar. Temeuzen: D. Dieleman-Drabbe Hobart Tasmanië: Margo Jones-Dieleman Lindsay Jones Andrew en Sony a Sas van Gent: Diana Maas-Dieleman Danny Maas Leroy Terneuzen: A. J. Dieleman A. Dieleman-Dieleman Temeuzen: J. C. Dieleman H. Dieleman-Boeye Zaamslag: C. J. Dieleman Neven en nichten 21 februari 2004 Bellamystraat 19, 4532 CR Temeuzen loop is opgebaard in Monuta rouweentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen, waar gele genheid is tot afscheid nemen op dinsdag 24 febru ari van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden vrijdag 27 februari om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen". Bellamystraat 28c Temeuzen, waarna gelegenheid is tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik zal de halmen niet meer zien. Noch oogsten ooit de volle schoven. Maar laat mij in de oogst geloven. Waan'oor ik dien. A. Roland Holst Erg verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zeer geliefde en zeer zorgzame man, onze immer meelevende broer, zwager en oom ADRIAAN KOOPMAN - Adri - •13-6-1923 1 21-2-2004 Goes: Goes: Koog a/d Zaan: Dordrecht: Dordrecht: Wilhelminadorp: Haarlem: Goes: J. J. Koopman-Pantus C. Antonisse-Koopman Koopman M. E. Koopman-van Straaten W. Visser-Koopman D. Koopman E. Koopman-Gortenmulder J. Nooteboom-Pantus I. J. Pantus G. Pantus-van Scherpenzeel Pantus P. W. Pantus-Kribbe Neven en nichten M. D. de Grootstraat 8, 4461 WC Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 24 februari van 19.30 tot 20.00 uur in rouw eentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 februari om 13.00 uur in de 'Geerteskerk'. Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal om pint. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in verenigingsgebouw 'Amicitia', Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid is van ons heengegaan onze beste vriend ADRIE KOOPMAN echtgenoot van Annie Pantus Kloetinge: J. en F. Sinke-Vermeule Goes: C. de Munck-Oele VOOR ALTIJD IN ONZE GEDACHTEN... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorheelden. Goes: Rotonde Ringbaan-Wesl Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Amesleinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.nl ;edenktekens Zandee de Kuijper Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman JGeioêioozepad 20,4463 A| GOES (0113) 227525 m Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken Met droefheid geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma CORNELIA MARIA HEMPEN1US sinds 1 maart 1996 weduwe van Willem Bakker in de leeftijd van 82 jaar. Hannie Bakker Jan en Nel Bakker-Wisse Jeroen en Daniëlle Hans lbo en Tineke Bakker-Hillenius Rick Menno Veere, Zorgcentrum 'Nieuw Sandenburgh', 20 februari 2004 Correspondentieadres: I. Bakker. Opalstraat 33. 4421 LK Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 februari van 12.30 tot 13.00 uur in de consisto rie van de 'Goede Aarde', kerkgebouw van de SOW Gemeente, Kanaalstraat te Oost-Souburg. Aansluitend zal er een rouwdienst gehouden worden in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Irene" bij de 'Goede Aarde'. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Met verbijstering en ongeloof hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en vader WILLEM DEKKER in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: C. Dekker-van Belzen Janis Dekker Vlissingen, 20 februari 2004 Correspondentieadres: Haringvlietstraat 88 4335 XL Middelburg U kunt maandag 23 februari 2004 van 19.00 tot 19.30 uur afscheid nemen op zijn huisadres aan Klein Vlaanderen 81 te Middelburg. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 24 februari om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager, oom en oudoom WILLEM DEKKER C. de Visser-van Belzen Ko de Visser Leo en Mieke de Visser Iannis, Dingeman en Lianna, Digna en Martin Anneke de Visser en Antonio Trujillo Jonathan en Irina Verdere neven en nichten Toch nog onverwachts overleed WILLEM DEKKER Veel werk heeft hij verzet. Veel sterkte voor zijn vrouw en zoon. Groentehal Schout, Middelburg Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm, na een zorgzaam en werkzaam leven is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa LEENDERT CORNELIS WISSE in de leeftijd van 83 jaar. Oud-commandant vrijwillige brandweer Yerseke Yerseke: J. P. Wisse-Steijn Yerseke: Dineke en Kees van Burg-Wisse Leon en Petra Patricia en Niels Yerseke: Ria en Rinus Slabbekoorn-Wisse Jack Yvonne en Pieter-Bas Yerseke: Adrie Wisse Petra Bal 22 februari 2004 "Vredelust". kamer 204 Damstraat 68. 4401 AJ Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van "Vredelust". alwaar woensdag 25 februari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De afscheidsdienst wordt donderdag 26 februari om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk cen trum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden onze geliefde zwager en oom LEEN WISSE echtgenoot van onze zus (o Steijn Wij wensen Jo, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte. Biezelinge: Nel Dingemanse-Steijn Simon Dingemanse (in herinneringi Yerseke: Piet Steijn Els Steijn-Meijaard Yerseke: Rinus Steijn Willie Steijn-Kok Yerseke: Anton Steijn Stinie Steijn-Sonke Yerseke: Leuntje Steijn tin herinnering) Yerseke: Diens Schouwenaar-Steijn Paul Schouwenaar Yerseke: Wim Steijn Lolet Salonga Yerseke: Kees Steijn Charito Steijn-Salonga Neven en nichten Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer met je praten De vrouw die je was van vroeger was je niet meer, dat deed ons zeer Nu zijn we dankbaar dat je rust hebt gevonden, dat verzacht ons verdriet. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Ter Weel' (unit 6) te Goes, is een week na het overlijden van haar zus Kaatje, rustig ingeslapen onze zus. schoonzus en tante JACOBA DEKKER (Koosje) in de leeftijd van 84 jaar. Canada: J. Perrels-Dekker 's-Gravenpolder: W. A. C. Dekker-de Weert Neven en nichten Goes. 20 februari 2004 Correspondentieadres: Middenstraat 14431 BS 's-Gravenpolder. Dinsdag 24 februari is er van 13.00 - 13.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouweentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er in het rouweentrum een korte samenkomst wordt gehouden. De begrafenis zal aansluitend om 14.00 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te 's- Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouweentrum gelegen heid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en oudoma CATARINA DEKKER-LOUWS sinds 2 mei 1986 weduwe van Pieter Dekker 20-3-1917 t 21-2-2004 In dankbaarheid herinneren wij onze moeder Meliskerke: Lenie van Sluijs-Dekker Jo van Sluijs Sint Laurens: Floor Dekker Ina Dekker-de Visser Biggekerke: Kees Dekker Wenda Dekker-Duijzer tin herinnering Joke Hoogendoorn Fijnaart: Wim Dekker Elly Dekker-van Citteren Meliskerke: Corrie Janse-Dekker Evert Janse Meliskerke: Lou Dekker Willy Dekker-Brasser Meliskerke: Tinus Dekker Bettie Dekker-Poppe Meliskerke: Janny Dingemanse-Dekker Piet Dingemanse Bruinisse: Catrien Oomens-Dekker Ad Oomens Meliskerke: Nell Dekker Kapelle: Riet Wisse-Dekker Sam Wisse Grijpskerke: Tini Francke-Dekker Kees Francke Meliskerke: Sannie Stroo-Dekker André Stroo Grijpskerke: Piet Dekker Kat in ka Dekker-Poppe Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 21 februari 2004 Correspondentieadres: Nell Dekker Burg. Huismanstraat 1 4365 AK Meliskerke Donderdag 26 februari zal D.V. een rouwdienst wor den gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen Na een langdurig lijden is van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante CATARINA DEKKER-LOUWS op de leeftijd van 86 Meliskerke: Meliskerke: Kruiningen: Nisse: Wolphaartsdijk: 's-H. Arendskerke: Wemeldinge: Krabbendijke: jaar. W. Louws P. Louws-Willemse M. Louws E. J. Louws-Gebraad F. Louws A. J. Louws-van Weele C. Louws A. Louws-Westveer M. de Kok-Louws F. de Kok M. Schouwenaars-Louws M. Schouwenaars S. Louws Neven en nichten Meliskerke, 21 februari 2004 Het behaagde de HEERE uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde tante CATARINA DEKKER-LOUWS gehuwd geweest met Pieter Dekker op de leeftijd van 86 jaar. Zoutelande: Ineke en Jan Hengst-Dekker Bameveld: Nel en Arend van de Fliert-Dekker Meliskerke: Kees en Adrie Dekker-Mijnders Meliskerke, 21 februari 2004 Groot was je inzet voor alles, moge deze verder leven in ons. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Lena MAGDALENA MECHELINA THOLENS weduwe van |acobus Hendrik Balnikker in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: E. A, C. van Hoeve-Balnikker G. B. van Hoeve Ben en Anita Marieke Iris Liduin Hoek: D. Balnikker 21 februari 2004 Beatrixstraat 6 4542 AW Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden donderdag 26 februari om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Blijf bij mij H„ Met groot verdriet, maar ook met intense dankbaar heid voor zijn leven geven wij u kennis van het over- lijden van mijn lieve zorgzame vader en vriend JAN DE RIJKE sinds 20 september 1984 weduwnaar van Sara den Boeft op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Moge de le\>ensblijheid en moed die hij ons gaf eg troost wezen bij zijn heengaan. Vlissingen: D. M. van Ginhoven-de Rijke I Vlissingen: S. Kodde r Vlissingen, Zorgcentrum 'Ter Reede', kamer 175, Koudekerkseweg 81, 22 februari 2004. Correspondentieadres: Offenbachlaan 77, 4384 MJ Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag a.s. van 16.00 tot 17.30 uur in zijn eigen kamer. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal Ir01 gehouden op vrijdag 27 februari om 13.00 uur in hei |PV jeugdgebouw van de "Petruskerk" ingang Dr. r'" Ottestraat te Vlissingen, waarna de begrafenis zai plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraaf. l*e' plaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in hs Jeugdgebouw. j idi Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging*® mijn vader in Zorgcentrum 'Ter Reede' waar hij ad K1 zo thuis voelde. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog ion Met groot verdriet geven wij u kennis dat tochntgl onverwacht is overleden onze lieve Mutti, oma FRIEDA GORNY Geb. GroB 4 oktober 1911 t 19 februari 2001; Bochum (Did): Günter Gomy t Dortmund (Did): Uwe en Ingrid Oostkapelle: Sigrid van Oosten-Gorrc Co van Oosten Ulvenhout: Annette en Hans Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de goede verzorging van onze moeder en oma Domburg, 19 februari 2004 Correspondentieadres: Familie Van Oosten. Veldzigt 52 (Loverendaele). 4356 NJ Oostkapelle Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 21 februari van 13.00 tot 13.15 uur in ontmoetingscen- trum Schuttershof, Kanonweistraat 30 Domburg. Aansluitend zal de uitvaartdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Domburg, ingang Schuttershof. Na de begrafenis is er gelegenheid de families condoleren in ontmoetingscentrum Schuttershof. Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Scheldehof' is op 93-jarige leeftijd zacht en kalm van mij heengegaan mijn zus ELIZABETH VAN KAMPEN-DE BUCK weduwe van Antoon van Kampen A. Meulmeester-de I Vlissingen, 22 februari 2004 Stadhuisplein 22 Correspondentieadres: Schuitvaartgracht 7, 4382 GG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag2 februari van 10.15-10.45 uur in het rouwcentna Overtoom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te V§ singen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben 11.00 uur op de algemene Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie tt condoleren in het rouweentrum. (1 Wat is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind? Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54 tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdwpa in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. ^fj^j SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 JA, stuur mij meer informatie over geven na let* aan SOS-Kinderdorpen N.a.v. deze advertentie in: Naam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: M »t Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERW 1 PUBLICATIE VAN DE RECHTBANK 'S-HERT0GENB0SCH In onderstaande procedure(s) is hel navolgende beslist FAILLISSEMENT OPHEFFING: Bij vonnis van 18 februari 2004 is het navolgende tailhsse- ment opgeheven wegens gebrek aan balen: Vincent Alezander DE KLEUYN. geboren op 31 ja1»-" 1976 te Oss, destijds wonende te Vrouwenpolder. Ca»» was mr. J.A. de Waard, Postbus 75. 4460 AB Goes, H* 0113-211666. De grittier van de rechtbank 's-Hertogenbosch

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30