Swift gelooft sterk in handhaving PZC Vasseur onbedreigd naar zege Handbalsters EMM 2 nestelen zich aan kop Driebanders De Stene Brug moeten veer laten Emmy Boutshoorn enige lichtpunt in dressuur Midden 1 Ruime winst op Nieuwerkerk doet zelfvertrouwen groeien Van der Grift vijfde op NK uitslagen Kwiek incassee ergerlijk verlies One-nian-sho« maandag 23 februari 2004 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - De korfbal lers van Swift hebben zaterdag de laatste strohalm gepakt in hun strijd tegen degradatie uit de eerste klasse. In sporthal De Voorborch in Middelburg won de ploeg van trainster Marianne Marinissen van de nummer drie van de ranglijst, Nieuwerkerk. De Middelburgers waren met 20-12 te sterk voor de Zuid-Hol landers. Swift stond laatste en Nieuwer kerk derde, maar de Middelbur gers heersten zaterdag in eigen huis. Trainster Marinissen werd daar niet al te zeer door verrast. Ze wist dat het erin zit, daarom tekende ze vorige week ook voor nog een jaar. ..Ik had dit voor zien. We hebben een jonge groep die nu in in een stijgende lijn zit. Waarom het er nu uit komt? Het is heel lullig om te zeggen, maar de blessuregolf is over. Niks ten nadele van de in vallers, maar we hebben nu weer een volledige groep en de lengte is ook terug." Swift mag met de overwinning op de ploeg uit Nieuwerkerk aan den IJssel nog steeds hopen op lijfsbehoud. Bij verlies was het over en uit geweest. Nu deelt de ploeg de laatste plaats van de competitie met Merwede, en staat het slechts één punt ach ter Vitesse, dat echter nog één wedstrijd tegoed heeft. Dat duel speelt Vitesse volgende week. Over twee weken mag Swift zelf op bezoek bij Vitesse in Barend- recht. Verliest Vitesse beide wed strijden en laat ook Merwede in de laatste wedstrijd punten lig gen, dan blijft Swift in de eerste klasse. Scenario Aanvoerder Ivo de Hond vindt dat scenario niet ondenkbaar. „Wij blijven er in. Dat weet ik zeker. Zeker als we zo spelen als vandaag." De captain liet even buiten beschouwing dat Swift niet alles in eigen hand heeft, maar zeker is dat de ploeg in grootse vorm verkeert. Dat bleek ook zaterdag. De Mid delburgers speelden scherp en precies. Swift was goed georga niseerd, met name verdedigend stond alles op zijn plek. Met fel spel stond het na vier minuten al 4-0 voor Swift door doelpun ten van alle mannen: Roel Kloot wijk, Richard Geldof, Ivo de Hond en Paul van den Berg. De ploeg uit Nieuwerkerk werd overrompeld en scoorde pas in de vijfde minuut van de wed strijd. Daarna vielen de scores om en om tot 7-4, maar vervol gens was het opnieuw Swift dat de klok sloeg. Van 7-4 stootte de ploeg in één keer door naar 12-4, de ruststand. Nieuwer kerk raakte er helemaal van in de war Schoten vielen niet meer door de korf. Bovendien ging de bal na een misser stee vast naar een Swift-verdediger, die vervolgens de bal weer mak kelijk in het aanvalsvak kreeg. In het begin van de tweede helft maakte Nieuwerkerk een felle start. De ploeg verkleinde de achterstand snel naar 13-8. Swift was in die periode het team dat minder speelde. Die pe riode bleef echter beperkt tot ze ven minuten. Tijdens een aanval van Nieuwer kerk onderschepte Ivo de Hond met een schitterende duik de bal en speelde die direct naar vo ren. Daar kreeg Paul van den Berg de bal, die hij zonder al te veel problemen in de korf wierp. Dit punt was het keer punt in de tweede helft. De sco res gingen bijna om en om. Al leen Swift doorbrak dat patroon een paar keer met dubbele sco res en liep uit naar een voor sprong van acht punten. Op het einde stond er 20-12 op het sco rebord. De spelers van Swift vierden hun overwinning uitbundig en het geloof in een goede afloop van de competitie was versterkt. Ivo de Hond: „We spelen weer goed georganiseerd We hebben een jonge ploeg en willen voor el door Wim Kakebeeke VLÏSSINGEN - Twee Zeeuwse- handbalclubs zijn nog in de race voor de titel. Zowel het vrou wenteam van EMM 2 als Olym pus dingt nog volop mee. Voor de Middelburgse reserves hangt de vlag or het heste bij. De equipe van Annemarie-'Min- naert nestelde zich aan de kop, ten koste van Oliveo. Olympus is afhankelijk van de prestaties van Oliveo en Unitas'(>3 2. Indus'67-EMM 2 12-13: „We gaan voor het hoogst haalbare", sprak coach Minnaert na de be nauwde zege bij Indus. „Halen we het niet, dan is er geen man overboord." Om de winst te grij pen moest EMM gisteren een flink beroep doen op de erva ring van Aletta Baan en Caro- lien Davidse. De tandem trok de Middelburgse equipe uit het slop. Vooral de schotkracht van Baan was een doorn in het oog van de thuisploeg. Inclusief pin gels was de tweede-lijnspeelster goed voor negen treffers. „Zon der ervaring hadden we het van daag nooit gered", aldus Anne- marie Minnaert. Scores: Aletta Haan 9, Carolien Da vidse 2, Anouk Provoost en Marie ke Riemens. Olympus-Hclius 2 20-13: De ko mende twee weken hebben de Vlissingers rust. In die tijd komt er meer duidelijkheid over de slotfase van de competitie. Dankzij de winst van Olympus en het verlies van concurrent Unitas'63 2 op de voorlaatste ENSCHEDE - Judoka Ramon van der Grift uit Vlissingen is in Enschede vijfde geworden tij dens de Nederlandse junioren kampioenschappen tot twintig jaar. In de kwartfinale werd de Zuid-Nederlands kampioen tot zestig kilogram door viervoudig Nederlands kampioen Jeroen Mooren naar de herkansingen verwezen. In de finale om het brons verloor de Vlissinger van Bram Strik van Sportschool Es- sink. kaar werken. Ik hoop dat op het veld voort te zetten." En dat is zeker nodig. Ook op het veld staat Swift nog steeds in de de gradatiezone. Marianne Marinissen is positief gestemd over de tweede helft van het veldseizoen. „Hoe we nu spelen, dat geeft een goed ge voel. We hebben weer vertrou wen en nemen verantwoordelijk heid. De basis is gelegd om nog lang door te gaan met deze ploeg. Vanaf nu kunnen we groeien." Scores Swift: Ivo de Hond 7, Paul van den Berg 4, Roel Kloot wijk en Richard Geldof 3, Clau dia Fritz 2, Mabel van de Velde 1 Swift-speler Roel Klootwijk (links) vecht een verbeten duel uit met de aanvoerder van Nieuwerkerk. foto Ruben Oreel door Joop van den Oudenhoven BREDA - Voor het enige Zeeuw se team dat in het carnavals weekeinde in actie kwam in de landelijke driebanden groot competitie, klonk geen feestmu ziek. Met 6-2 ging de Stene Brug kopje onder als gevolg van het swingend optreden van te genstander DC Michielsen 1. Op de ranglijst zit er een gat van slechts vier punten tussen beide tegenstrevers. De thuis ploeg had een wedstrijd meer ge speeld. In Goese kringen geloof de men dus in kansen op een goe de prestatie. Alles pakte echter anders uit. Bij de thee waren de kansen op een positief resultaat voor de bezoekers nog steeds aanwezig. Arjo Hollestelle ver sloeg in een prima partij Jan Ma- gielse met duidelijke cijfers: 21-30 in 52 beurten. Jaap Hame- ling kon zijn team in ieder geval aan één puntje helpen, maar slaagde net niet in die opzet. Van Duuren kaapte de winst voor de neus van Hameling weg: 30-29 in 50 beurten. Kennelijk was dat het sein voor de thuisploeg om een tandje bij te steken en/of voor de bezoe kers het kopje te laten hangen. Feit is dat de spelers van de Ste ne Brug geen pepernoot meer raakten. De tegenstanders wal sten over de Stene Brug heen. Marco van der Hout kwam, in een partij hem onwaardig, geen moment in de strijd en ging roemloos tenonder tegen een ont ketende en voortreffelijke spe lende Loyens, 35-12 in 42 beur ten. Piet Koek deelde in de ma laise en deed het zo mogelijk nog minder goed. Tegenstander Cas kende geen mededogen met de Goesenaar. Hij scoorde het ene punt na het andere. In slechts 30 beurten was het feest ten einde en bleef Koek als ver doofd achter, 35-8. Onmiddel lijk na afloop schalde een carna valskraker door het etablisse ment in Breda maar aan de be zoekers was die niet besteed. De feeststemming ontbrak even. speeldag staat het team op een tweede plek. In principe is alles nog mogelijk, zelfs een beslis singsduel. Dierickx maakt er geen geheim van naar een hoger plan te willen met de groep. Daarom baalt de Vlissinger van de blessuregolf halverwege de rit. „Je hebt de touwtjes niet meer in handen. Dat is balen. Je kunt niet meer dan rustig af wachten." Na een zwakke eerste helft liet Helius zich simpel weg zetten. Leila Brusse werd op de sterkste troef gezet. De gasten hadden daar geen antwoord op. Olympus spoedde zich naar een eenvoudige zege. „Het scorelijst je was goed gevuld", zei Die rickx lachend na afloop. „Een goed teken, want dat was al we ken geleden." Olympus-Hollandiaan 28-23: De ploeg van Rita van den Velde heeft een grote stap richting lijfsbehoud gezet. In een recht streeks treffen met degradatie kandidaat Hollandiaan werd het onderlinge verschil op vijf punten gebracht. De Vlaardin- gers kunnen de dans alleen nog ontspringen als zij alle drie res terende duels winnen Zondag staat de strijd tegen koploper Oliveo op het programma. „Wij hebben Roda'71 2 en DWS 2 nog. Het moet raar lopen." De uitslag was een tegenvaller, oordeelde van den Velde na af loop. Hollandiaan was met een mannetje minder afgereisd. „Vanuit dat standpunt is 28 goed, 23 is te veel." Karei Vinke was een van de gangmakers met zes treffers DWS 2-GSC 19-12: De uitslag betekende een regelrechte ka ter. En dat was jammer voor GSC, want de equipe van Jaap Quinten was serieus op weg om derde te worden. Met nog drie partijen voor de boeg is alles weer onzeker. Als er totaal geen bezieling te bespeuren valt, is het snel over en uil. Daar kwam Quinten in Schiedam snel ach ter. Z'n pupillen waren voorin slechts vier keer succesvol. De eerste helft was een regelrechte aanfluiting. „In de pauze pro beer je de boel nog op de rit te krijgen", zei trainer Jaap Quin ten na afloop. Veel effect lever de het niet op. „Dit is zuur", be sefte Quinten als geen ander. ^DVVS w^s^e^^jtë pakkem" Remy Vasseur startte sterk in de zwemloop. foto Willem Mieras Sofie Hamers weer snelste vrouw in zwemloop Kapelle door Sjaak Sinke KAPELLE - Remy Vasseur moest drie we ken geleden de zwemloop in Bergen op Zoom nog aan zich voorbij laten gaan. In verband met een zware trainingsperiode was het niet verantwoord ook nog een kilo meter te zwemmen en tien kilometer te lo pen. Maar in Kapelle was de man uit Vlissin gen zaterdag wel weer van de partij. En hij won de wedstrijd onbedreigd. Aangezien Vasseur van plan is ook deel te nemen aan de volgende vier wedstrijden, was deze zege een eerste stap naar de eind overwinning in het zwemloopcircuit, waar hij ook vorig jaar de sterkste was. In het Groenwoudzwembad van Kapelle had Vasseur een prima gangmaker in Jeroen Verdonk (Rosmalen). Na 1000 meter zwemmen in 12 minuten en 40 seconden stapten beide mannen het water uit, trok ken schoenen en een T-shirt aan en gingen de gure kou tegemoet. Cindy Brussé (Rotter dam) betrad als derde het loopparcours van 2.5 kilometer, dat viermaal moest worden af gelegd. Concurrente Sofie Hamers (Terheij- den), die de vrouwenrace in Bergen op Zoom verrassend had gewonnen, gaf bij het zwemmen 45 seconden toe. Vasseur onderhield een behoorlijk tempo en was Verdonk al snel kwijt. Vanuit de achter grond was het Jan van Vaardegem (Westka- pelle) die zijn achterstand van ruim twee mi nuten bij het zwemmen langzaam maar ze ker zag slinken. Op de meet had Vasseur nog een marge van vijftig seconden op Van Vaardegem, die op de tien kilometer lopen ruim sneller was dan Vasseur Kevin de Pagter (Westkapelle), die vorig week nog Zeeuws crosskampioen werd bij de B-junioren, werkte zich bij het lopen van de achttiende plaats op naar de vierde plaats met een achterstand van minder dan een minuut op Jeroen Verdonk. Die laatste maakte met Vasseur en Van Vaardegem het podium vol. Mare Riemens (Middelburg), Bram van de Wege (Philipinne) en Rob Ko- nings (Ovezandc) bleven ruimschoots bin nen het uur. Sofie Hamers hield ook in de tweede zwem loop van het seizoen goed stand tegen Cindy Brussé, die vorig jaar alle zes zwemlopen won. Het verlies in Kapelle kon Brussé nog afwentelen op vermoeidheid na haar skiva kantie én de nieuwe schoenen die haar voe ten volledig openschuurden. Recyclen Prompt recyclede ze haar oude sloffen, maar dat kon niet verhinderen dat Hamers haar achterstand van een kleine minuut (op gelopen bij het zwemmen) rap goedmaakte Halverwege de wedstrijd was er geen vuiltje meer aan de lucht voor de Brabantse. Net binnen het uur was haar tweede zege in het zwemloopcircuit een feit. Op de 500 meter zwemmen en 5 kilometer lo pen, ging de strijd tussen de Belgen Karei Smet en Wim van de Wiele en de Oud-Gaste laars Gerbert van den Biggelaar en Jurgen Danen. De Smet, die het zwemmen ruim binnen de zes minuten aflegde, won afgetekend. Voor de volgende ereplaatsen werd er nog heftig gesprint met Van de Wiele als sterkste op de tweede plaats. Mieke Smet had voor het zwemmen maar en kele seconden meer nodig dan haar broer en pakte de zege bij de vrouwen voor Birgit La- vrijssen (Kapelle) en Nicole Constandse (Middelburg). Bij de mini's finishten eerst de duo's Aarnoutse/ Jansen (Hansweert) en de broer tjes Oosterhuis (Vlissingen). Jeroen Lee mans (Waspik) was de snelste solo bij de jon gens, op de voet gevolgd door het snelste meisje Monique Lindenberg. De derde zwemloop dit seizoen is op schrik keldag (29 februari) in het Vlissingse Vrij- burgbad. De finale van het zwemloopcircuit wordt op tweede paasdag afgewerkt in Ka pelle, omdat Roosendaal als locatie afviel. door Luclen Roelandt VROUWENPOLDER - Emmy Boutshoorn was in de dressuur- wedstrijd van ruitervereniging Sé-Ros in Manege De Eendracht in Vrouwenpolder het lichtpunt in een matig presterende klasse Ml. De instructrice uit Zaam- slag stuurde Fester naar het uit stekende totaal van 170 punten en bleef daarmee de concurren tie een straatlengte voor. „De overstap naar M bleek toch groot. Maar nu geeft Fester mij weer het goede gevoel. Hij loopt lekker ontspannen, zoals in de klasse L. Hij beschikt over goe de gangen, alleen ging het alle maal een beetje gehaast Maar nu scoort hij weer achttenstel de de duidelijk tevreden Emmy Bouthoorn na afloop. De fraaie score was voor de Zeeuws-Vlaamse combinatie overigens niet voldoende voor de hoogste dagscore. Die ging naar Margreet Walraven. De in springsport succesvolle amazo ne uit Veere bewees dat ze ook de dressuurkunst aardig be heerst Ze stuurde de fraai ge lijnde Rinalo in de klasse B naar het tot de verbeelding spreken de totaal van 182 punten. „Rina lo is eigenlijk een springpaard, maar ze kan ook uitstekend dres suur lopen. Ik ben klaar met mijn studie en heb nog geen baan gevonden. Ik heb daardoor nogal wat vrije tijd en vind het leuk ook dressuur te rijden. Het is een nieuwe uitdaging." In de klasse M2 kreeg Sandra van der Hoofd de door dressuur ruiters gehate taak om met haar zwarte, veel uitstraling tonende Pretty Woman het spits af te bij ten. Voor haar aardig uitgevoer de proef werd Sandra van der Hoofd beloond met 161 punten en mocht daarmee tot op het laatste moment op de overwin ning hopen Toen werd de Gapingse combi natie alsnog geklopt door de aan promotie toe zijnde Kees Teamcompetitie district Walche- ren-de Bevelanden. Klasse B101 Driebanden klein: O.N.D.A 2 H.G.L./K.O.T 86 1 2-5; H.I.O. 1 - A.L.M. 1 7-0 Klasse B201: Delta 1 - B.V.Jacobs 2 5-2: T.O.G. 1 - 't Raedthuys 1 2-5; Scheldezicht 1 - De Herberg 2 6-1; O.N.D.A. 3 - O.B K. 2 4-3; De Sportvisser 1 - Avontuur 1 2-5; Drieb. De Kroon 1 - B.V. Kwadendamme 1 2-5. Klasse B202: B.V. Kwadendamme 2 - O.B.K. 3 7-0; V.E.G.A.B.V. 2 - L.B.V, 3 5-2; O.N.D A. 4 - H.G.L./K.O.T 86 2 5-2; De Vier Linden 1 - De Sportvrienden 1 2-5. Klasse C101 Libre Klein en 38/2: Dis- tr.team Wal.deBev 1 - V.E.G.A.B.V. 5 0-7; Windenburg 1 - V.E.G.A.B.V. 4 5-2; Windenburg 2 - Avontuur 2 1-6. Klasse C201: B V Kwadendamme 3 - H I.O. 2 2-5; V.E.G.A.B.V 6 - De Toekomst 2 5-2; ReHaWe 2 - 't Raedthuys 3 2-5. Klasse C202: Avontuur 3 - Scheldezicht 2 2-5. Klasse C301: De Herberg 3 - T.O.G 2 2-5; De Sportvisser 3 - Delta 3 3-4; Avon tuur 4 - A.L.M. 3 4-3. Klasse C302: B V Kwadendamme 5 - ReHaWe 3 6-1; De Vier Linden 2 - S N A. 1 5-2 Klasse C401: Delta 4 - De Sportvisser 4 7-2; Dampoort 2 - T.O.G. 3 4-5; L.B.V. 4 - Scheldezicht 3 4-5, Onder de Toren 1 - O.N.D.A. 6 4-5; Avontuur 5 - Schelde zicht 4 4-5. Klasse C402: V E.G.A B.V. 7 - De Vier Linden 3 5-4, Scheldezicht 5 - A.L.M 5 2-7; H.G.L /K.O.T.86 3 - Delta 5 3-6; H.I.O. 3 - De Herberg 5 2-7 Klasse C501Scheldezicht 6 - Onder de Toren 2 2-7; O.N.D A. 7 - V.E.G.A.B.V. 8 4-5. BV Middelburg. Maandagleague: Kapsalon Duck 3 - Jamin 3-1, Kapsalon Duck - Pets place 0-3, Kapsalon Duck 2 - Prutsers 0-4, Frietuus - Hertel services 4-0, Computer service - Jan Kassa 2-2, E-property - Kwik kwek kwak 4-0, Im- tech - Pro shop 4-0, Fine line - eigen ge middelde 4-0. Stand: Jamin 58.5, Pets place 54, Imtech 53, Kwik kwek kwak 50.5, Pro shop 49, Computer service 49. Frietuus 47, E-property 45, Fine line 45. Hertel service 45. Kapsalon Duck 3 36.5, Prutsers 36, Jan Kassa 36, Kaps Duck 35.5. Kaps Duck 2 19 Dinsdagleague: The duke - vd Zwan 2-2, Sita - Lammers 2-2, Spruyt pallet - Mylene cosm. 2-2, Rechterhand - Istimewa 3-1. Toyota de Jonge Bulldozers 4-0, Suzuki - Hove niersbedrijf Souburg 4-0, Pulse audio - Risa tech 4-0 Stand: Suzuki 58.5, Isti mewa 55, Pulse audio 51, vd Zwan 49, Toyota de Jonge 48.5, The duke 45.5, Lammers 45, Bulldozers 44.5. Spruyt pallet 39, Rechterhand 37.5, Sita 34, Ri sa tech. 30, Mylene cosm. 27.5, Hove niersbedrijf Souburg 23 Woensdagleague: van Kampen - M O bedrijf 0-4, Auto de Voogd - Poseidon 3-1, Herwegh - Schrobbelerke 3-1, Rech terhand 2 - Zeedo 3-1, Biggekerke - Jo hns 4-0, het Witte huis - Taekwondo 0-4, Bakker Bart - C-1000 3.5-0.5, Full house - het Zuiden 3-1 Stand na 63 games: Bakker Bart 59.5, van Kampen 55, Full house 55, Herwegh 54. M O bedrijf 51, Schrobbelerke 50. Poseidon 46, Auto de Voogd 41, Taekwondo 39, Rechterhand 2 38.5. Johns 38, Biggeker ke 38. het Witte Huis 38, het Zuiden 36.5, C-1000 24.5, Zeedo 8. Donderdagleague: EPZ 3 - Eastman 4-0, Ram/de Tropen - EPZ 1-3, Strike jij - Mechielsen gassen 4-0, Fonsies - Kruit- molen 1-3, Rekening - Carros 0-4, Won- dergem timmerfabriek - EPZ 2 3-1. Stand na 66 games: Kruitmolen 63, Strike ji) 61, Wondergem 58. EPZ 2 55.5, Fonsies 50, Ram/de Tropen 48, EPZ 42, EPZ 3 36, Rekening 32, Eastman 31.5, Carros 28, Mechielsen gassen 23 Jeugdleague: Lucky strikes Naam loos 3-1, Lummels Topbowlers 3-1, Ge woon hopeloos - Extreme bowlers 2-2. Stand na 66 games: Extreme bowlers 55, Lummels 53, Topbowlers 49, Killers 49, Gewoon hopeloos 46, Lucky strikes 38, Naamloos 33, Team acht 7 Francke met de Friese he-*; ke. Sandra van der Hoofd* de zich door het op de q geleden verlies niet tejq steld Integendeel. „Ikbe* den, al was een zege weest. Pretty Woman i^i fijn bewerken, maar ht> nog beter. Het is niet ergy op sommige onderdelen» laat liggen, als je dat maat, maakt door extra te scored dere delen van de proef. Francke zag ik ook foutje, ken, maar hij maaktedatrj schoots goed door ook mooie dingen te laten zil dat lukt mij met Pretty W« nog met, daarvoor loopt je niet voldoende bevestigd' TILBURG - Voor de vollef sters van Kwiek dreigt bdi zoen in de derde divisie loos te eindigen. De Zeeuw»! ma tie is zeker van lijfsbè maar verloor zaterdag in burg met 4 -0 (25-22. 25-22, 25-17) van hetopi veilde plaats geklassa Odulphus. Hoewel Kwiek met op i sterkte in Tilburg vend werd dat niet als excuusva zware nederlaag aangewj „Wat wij lieten zien, had s maal niets met volleybal te; ken", stelde Hennie van li vast. De aanvoerster, dien ontslag van trainer Ronaldi croes dinsdags de training? haar rekening neemt, |eg« op de bank en zei enorm geschrokken. „Ik wist niet ik zag en heb me enormzitta geren aan de nonchalance sommige speelsters. We zo; voor elkaar door het vuuii ten willen gaan, maar dat extra stapje voor elkaar doen. Daar moeten we hard gaan werken." - Oostó Alfonds/Zuidwest negen - 9-4, Taxicentrale Hebuspon'' VZV/Hydrofa - Arnemuiden 4-3,8 punt - vv Hebusport 6-6, JongAra Murre/de Visser 3-6, Domburg-We pelle 12-2 Stand: Domburg 18-51 centrale 17-40, Alfonds/ZuidweflM 18-34, vv Hebusport 18-30, 18-27, Westkapelle 17-24, f 18-24, Oostkapelle 18-22, VZW* 18-19, Jong Ambon 18-14, k' ser 18-13, Arnemuiden 18-8. T* klasse: PSVW - VZV/Hydrofa i Domburg 2 - Alfonds/Zuidwesir^ 7-3, de Weerlt - Torna 4-6, Onraf Laurens/Blauwe winkel 6-3, WZP-I kapelle 2 7-7, Garderen/Dekker C club 2-2. Stand: Oostkapelle 2'? Torna 17-34, Ontop 17-31, WZP' Domburg 2 17-27, Coffeeclub 17-24 VW 17-23, de Weerll 1 VZV/Hydrofa 2 16-19, GardereaO 16-18, fc Laurens/Blauwe winkel' Alfonds/Zuidwest negen 2 16-10 2 de klasse: Vanuus/ABC decor-S kei assurantie 7-5, VZV/Hydrofa3- mo products 10-5, VAW AkkerCa do 3-2, Woontrend Zeeland 0 dere 2-6, Meiveld - SSVW 11-7,Bi de Dwaes 9-3 Derde klasse:U 18-51, Vanuus/ABC decor 18-42.3 andere 18-40, Akkerdaas kado VW 18-24, de Dwaes 18-22, VAW VZV/Hydrofa 3 18-19, Woonirri land 18-17, Thermo produrrt Schinkel assurantie 18-13. V se: VAW 2 - Gouwe gheyt64,Si accountants - NDW advocatenM' tros - Goede vrienden 1-7, Jo» merwerken - Westkapelle 2 114 veldeboys - Torna 2 2-2 Stand' advocaten 16-44, Bineveldeboys! Schipper accountants 15-23. vrienden 14-27, VAW 2 15-20,8 gheyt 16-19, Westkapelle 2 16-13 tros 15-18, Jobse timmerwerk?: Domburg 3 13-10, Torna 2 16-5.2 klasse: v d Sluis grond**? VZV/Hydrofa 4 3-7, Uiterton 3 land 3-7, Torenti|d - fc Laure*; Provincie Zeeland - Westkape*' Janse MO de Schuur 7-11. D al bers - Dekker/Tramper 2-9 Sl Zeeland 19-51, MO de Schuurt rentijd 18-39. VZV/Hydrofa 4 vincie Zeeland 17-31, We; 18-30, Dekker/Tramper 2 18-24 18-18. fc Laurens 3 18-16 bers 18-13, v d. Sluis grond" 18-9. Uiterton 3 18-6 Den Haag De Uithof, voor pupillen, 500 meter wens (Kapelle) 58.84 sec (PRI- Goes. Lukaart-Nieuw#"^' jeugdtoernooi Mini's: Lef*® Wallenburg - Mark van Ho*>«* JD 10 jr: Houg/Vd Arkenbout/Kommers 9-3. JD Kole/Van Straalen Van I- Putte 8-7. JD 16 jr: De Marco*» ven - Van Elzelingen/Anbeek'H 10 jr: Flohil/Flohil - Vd Heiden** MD 12 jr: Flohil/Den Engels"? Hage/Griep 8-2 MD Suerinck/Nieuwenhuysen Eijk/Sinke 10-2. Regio Walcheren. Eerste klasse: WATERVLIET - I* poldsloop werd een odH show van Mare Papanikil* De 36-jarige atleet uit Sa won de 27 kilometer lan? langs de boorden van heil poldskanaal, met start ff-3 in Watervliet, in een tijc* uur 33 minuten en 19 sec* Daarmee verbeterde hij ^5 coursrecord van Luc MoW die vorig jaar 1.33.32 nod

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16