Een grote mond. franchisenemers allround medewerker A.L.S. te lijf. Dit keer vragen we iets heel speciaals van u. PZC Ga spierziekte W16 de school van miekepetiet OAutoTrack.nl Giro 100 000 zaterdag 21 februari 2004 altijd actueel! ?runc] Wij, als franchisegever, stellen de door ons ontwikkelde succes volle formule ter beschikking aan de aangesloten ondernemers. Wij nemen door onze ervaring, kennis en specialisme een aantal taken uit handen van de individuele ondernemer. Als franchise nemer kunt u zich volledig concentreren op de verkoop in uw winkel. Wij zorgen voor belangrijke zaken als inkoop, omzetanalyse, winkel automatisering, winkelinrichting, promoties en professionele ondersteuning. U, als franchisenemer, bent een optimaal gemotiveerde, zelf standige ondernemer. U exploiteert uw eigen zaak en wilt zich hierop volledig concentreren. U beschikt over commercieel talent en ervaring in de detailhandel is een pré. Wij verwachten dat uw eigen inbreng minimaal 50.000,- bedraagt. Op dit moment zoeken wij ondernemers voor een winkel in Middelburg. Kijk voor specifieke locaties op www.bruna.nl bij vacatures. Denkt u op professionele wijze mee te kunnen bouwen aan onze toekomstplannen? Schrijf uw brief met CV aan: Bruna BV, t.a.v. drs. J. Peeters, Directeur Verkoop, Postbus 30450, 3503 AG UTRECHT. Of mail naar jpeeters@bruna.nl. Kijk voor meer informatie op www.bruna.nl bij vacatures. .v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat geven we haar terug voor alles Wat ze is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind 1 J&r'' jrv". Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl I kinderen eerst werkzaamheden: - uitstekende communicatievaardigheden via de telefoon - klantgericht vooruit denken - kennis van boekhouden - geen '9' tot '5' mentalititeit - stressbestendig - zelfstandig en naar eigen verantwoording kunnen werken - nationale/internationale p r werkzaamheden - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - goede beheersing van de Engelse taal - kunnen omgaan met p.c. - bijna duizendpoot met hart voor de zaak - affiniteit met make-up is niet noodzakelijk nivo: - MBO - ervaring met de meeste bovenstaande werkzaamheden is nodig - rijbewijs B geboden wordt: - een uitdagende zelfstandige functie binnen een dynamische organisatie - aanvang van een 32-urige werkweek - goede arbeidsvoorwaarden Herkent u zich in bovenstaand profiel richt dan uw sollicitatiebrief en c.v. schriftelijk aan De School van Mieke Petiet t.a.v M Petiet /sollicitatie - Lange Geere 20 4331 LX te Middelburg. Bruna BV is marktleider op het gebied van boeken en wenskaarten, en één van de grootste aanbieders op het gebied van papier- en schrijfwaren, tijd schriften, dagbladen, tabak en kansspelen. Circa 400 bruna-winkels vormen samen een moderne en inspirerende formule. Voor zowel bestaande als nieuwe winkels zoeken we vakopleidng voor visagisten De School van Mieke Petiet, een bedrijf met een sterke marktpositie in Nederland zoekt een kandidaat(M/V)voor vestiging Middelburg voor de functie van Ook voor occasions bij jou in de buurt kijk je op AutoTrack.nl De autosite voor heel Nederland i.n.v. A.L.S. Centrum -Amsterdam Een op de tien mensen heeft last van luchtwegklachten zo als astma en COPD (chroni sche bronchitis en longemfy seem). Het Astma Fonds zet zich in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve be langenbehartiging wil het Ast ma Fonds meer doen. Daar toe wordt een een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd. Hiervoor zoeken wij belangenbehartigers met ver bale kwaliteiten De functie Het gaat erom dat u op be stuurlijk niveau de juiste men sen weet te overtuigen om maatregelen te nemen in het belang van mensen met interesse? Meer weten' luchtwegklachten. Bijvoor- Voor meer informatie kuntu beeld door speciaal aandacht terecht op www.astmafonds.ni te vragen voor de problema- of bellen naar (033) 43412 77 tiek van mensen met astma of COPD bij zorgverzekeraars of door bij gemeenten aan te dringen op rookvrije taxi's, etc. Astma Fonds In samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42