m Financieel medewerker M/V iKapelle Ouderenpsychiatrie in beweging helpende niveau 2 m/v ziekenverzorgende medewerker begeleiding niveau 3 m/v verpleegkundige begeleider niveau 4 en 5 m/v G G Z W N B JUSTION (allround) JUSTION een Medewerker Administratieve Ondersteuning m/v een Contentmanager m/v wat wij je nog wilde vragen «Af- Word vriend van een vluchteling MEDEWERKER BURGERSERVICE M/V Salarisadministrateur ■speet aandacht openheid vacaturenummer: 0/04/018 Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant nlichtingen: e heer J. Dekkers, sector Ouderen, clustermanager Klinisch, Ufoon 0164-289105 of 06-51823253. vacaturenummer: 0/04/019 vacaturenummer: 0/04/020 Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen, bij voorkeur per e-mail richten aan personeelsadministratie@ggzwnb.nl, of schriftelijk aan GGZ WNB t.a.v. mevrouw A. Kil, personeelsconsulente, Postbus 3714600 AJ Bergen op Zoom )eJustion viesgroep deert voor wel profit als jn-profit lisaties de iste persoon oor de juiste unctie. Kwaliteit «nlijkheid l]n de ilwoorden ineer het gaat lm het werven in mensen die ït dat beetje jeer kunnen bieden. Adviesgroep Voor één van onze relaties zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie In deze functie bent u verant woordelijk voor het voeren van de financiële administraties van meerdere vennootschappen. U geeft hierbij leiding aan 4 mede werkers. U fungeert als aan spreekpunt. Tot uw taken be hoort het opstellen en analyseren van managementrapportages en fiscale overzichten, het presente ren van de tussentijdse resultaten ten behoeve van de directie, het opmaken van jaarrekeningen, het verzorgen van belastingaan giftes en het verzorgen van Adviesgroep Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Eveline Schipper op telefoonnummer 0118-674074. assurantiewerkzaamheden. U dient verantwoording af te leg gen aan de supervisor (concern controller). De werkzaamheden worden uitgevoerd op de kanto ren van onze opdrachtgever, zowel in Middelburg als in Goes. Het profiel U beschikt minimaal over HBO niveau (HEAO BE, SPD 1 2). U heeft ervaring op een accoun tantskantoor en ervaring met geautomatiseerde financiële sys temen. Voor deze functie zijn wij Sollicitatie Justion Adviesgroep verricht de sollicitatieprocedure Interesse in een gevarieerde en uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met curriculum vitae naar: op zoek naar een stressbe stendige. flexibele persoonlijk heid met verantwoordelijkheids gevoel, leidinggevende kwalitei ten, representatieve en commu nicatieve vaardigheden en géén 9 tot 5 mentaliteit. Het aanbod Onze opdrachtgever biedt een gevarieerde en uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden in een prettige werkomgeving. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Justion Adviesgroep t.a.v. de mevrouw E. M. Schipper Postbus 352 4330 AJ MIDDELBURG tel.: 0118-6740 74 E-mail: info@iustion.nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Onze opdrachtgever is een onderneming die deel uitmaakt van een groter concern. De vennootschapen w aar u de werkzaamheden voor gaat verrichten zijn actief op het gebied van ICT, emissies en verzekeringen. NVWesterscheldetunnel De Westerscheldetunnel is vanaf maart 2003 de vaste oeververbinding tussen Zuid-Beveland en Zeeuwsch Vlaanderen Het is een Munnel die geëxploiteerd en bediend wordt door de NV Westerscheldetunnel. De NV Westerscheldetunnel is een klantgerichte organisatie waarin de medewerkers hun verantwoordelijkheid nemen. Openheid en teamspirit zijn belangrijke eigenschappen om op een plezierige en efficiënte wijze te kunnen werken Het resultaat teltklanten van de NV krijgen een kwaliteitsproduct met service De Westerscheldetunnel is 24 uur per dag open, 7 dagen per week. Bij de afdeling Dienstverlening zijn alle taken ondergebracht met een directe relatie naar de tunnelgebruikers. Concreet zijn dit de klantenservice, de tolinning en het verkeers- en incidentmanagement. De tunneloperators/hoofdtolgaarders en de tolgaarders werken op het tolplein in volcontinudienst, evenals een aantal medewerkers beheer en onderhoud van de afdeling Technisch Beheer wegens uitbereiding (24 uur per week) Uw hoofdtaken Het opstellen van basisroosters voor de continudiensten op het tolplein Het opstellen en tussentijds aanpassen van de dienstroosters Het uitvoeren van administratieve werkzaamheden zoals de registratie van onregelmatigheids diensten en overwerk en de administratie van de kantoorartikelen op het tolplein Het verlenen van secretariële diensten aan het Clusterhoofd Tolinning en Verkeersmanagement en aan het Hoofd Dienstverlening Wij verwachten van u het volgende: Kennis op MEAO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring Ervaring met (de software voor) roostering van continudiensten Een flexibele en dienstverlenende instelling Wij bieden Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert van EUR 1.838.- tot EUR 2.480,- bruto/maand bij een 40-urige werkweek, exclusief het vakantiegeld (8%). (40 uur per week) U wordt ingezet voor Communicatie en Marketing en bij de Klantenservice Uw hoofdtaken Voor Communicatie en Marketing bent u verantwoordelijk voor het beheer van de kwaliteit, functionaliteit en actualiteit van het intranet en de Westerscheldetunnel-website De redactie en productiebegeleiding van het personeelsblad Het beheer van het archief met audiovisueel materiaal Voor het Cluster Klantenservice behandelt u abonnementsaanvragen, vragen van klanten en eventuele klachten Tevens bewaakt u de inhoudelijke en redactionele kwaliteit van de uitingen van Klantenservice Wij verwachten van u het volgende: MBO- werk- en denkniveau Kennis van communicatiemethoden en -technieken met betrekking tot intra-/internet Ervaring met digitale beeldbewerking Aantoonbaar uitstekende redactionele vaardigheden en communicatieve vaardigheden Een flexibele en dienstverlenende instelling Een prettige telefoonstem Wij bieden Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, varieert van EUR 2.198,- tot EUR 3.008,- bruto/maand bij een 40-urige werkweek, exclusief het vakantiegeld (8%). De functies worden vervuld in dagdienst. Aangezien het hier gaat om nieuwe functies die nog in ontwikkeling zijn, geschiedt aanstelling in eerste instantie voor de periode een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling. U kunt tot 2 maart a.s. solliciteren bij tunim **esti rschelde Peter Oey anagerr ent Support Zeeland Postbus 114450 AA Heinkenszand tel 0113-562580 e-mail: tunnel@msup.nl support geef je ons een kans? Door jouw keus kan mijn leven veranderen, maar dac wist je wel. Tijd voor aktie? Als |e 80 cent per dag kunt mssen. sponsor dan een kind bq World Vision. Je zorgt ervoor dat |e sponsorkind en ti|n omgeving toegang kri|gen tot onder andere gezondheidszorg, schoon water en onderwijs Help mee. alles wat we nodig (diM giro 99 world vision, amertfoort Bel 0900 0255 of surf naar www.worldvision.nl Proef Max Havelaar koffie met je ogen dicht en geniet. Open je ogen voor de werekl en |e ziet een koffie die de kleine koffieboer een menswoordig bcstoan biedt. Ros don kun je er maximaal van genieten. www.hbxgenieten.nl STICHTING VLUCHTELING O 2 V leesth\ VftrcZicixwi I Centraal in Zeeland ligt de gemeente Kapeile, "bloesan van Zeeland". Met ruim 11.600 inwoners een bloeiende gemeente op Zuid-Beveland, omarmd door de Ooster- en Westerschelde Aantrekkelijk om te wonen, werken en recreëren dankzij enerzijds rust en ruimte en anderzijds volop activiteit en nieuwe ontwikkelingen. De gemeentelijke organisatie, opgebouwd uit twee productiesectoren (samenleving en grondgebied), één sector facilitaire dienst en een kleine staf van de gemeentesecretaris, is volop in ontwikkeling. Voor de sector samenleving zijn wij op zoek naar een voor 18 uur per week Taken: De gemeente heeft gekozen voor een centrale balieconcept, waarbij de dienstverlening aan de burger plaatsvindt aan één loket Burgerzaken is onderdeel van deze balie. De collega die wij zoeken, verricht zowel backofficetaken op het gebied van burgerzaken, als taken aan de centrale balie. Voor burgerzaken zijn dit onder andere Het uitgeven van diverse akten en uittreksels, Het actueel houden van gegevensbestanden; Het muteren van, en informeren over de Gemeentelijke Basisadministratie GBA); Het afhandelen van naturalisatieverzoeken; Het uitvoeren van bijzondere wetten en verordeningen zoals de Kieswet, begrafenisverordening en verklaringen omtrent gedrag. Voor de balie zijn dit onder andere: Het verstrekken van informatie over gemeentelijke producten en procedures, Het behandelen van reguliere aanvragen van onder andere reisdocumenten, rijbewijzen, kapvergunningen, bouwvergunningen; Het afhandelen van telefonische klachten over de openbare ruimte; Het verrichten van alle bijbehorende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Om in aanmerking te komen dient u in ieder geval te beschikken over Een MBO-opleiding in bestuurlijk-jundische richting, bijvoorbeeld Bestuursacademie, richting burgerzaken; Een basisopleiding Overheidsloket 2000, dan wel een vergelijkbare opleiding; Kennis van de gemeentelijke organisatie; Kennis van GBA, Brondocumenten, burgerlijke stand en nationaliteitsrecht. Wij bieden: De functiewaardering is voorlopig vastgesteld op schaal 7 van de gemeentelijke salarissystematiek. Binnenkort vindt een herwaardenngsonderzoek plaats. Afhankelijk van opleiding en ervanng bedraagt het salaris maximaal C 2473,- per maand (bij een fulltime dienstverband). Daarnaast biedt de gemeente een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een hypotheekregeling, bedrijfsfitness, fiets-van-de-zaak en mogelijkheden tot kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer mr A.J. van den Berge, hoofd sector Samenleving, tel. 0113-333110. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapeile. postbus 79,4420 AC Kapeile. Acquisitie naar aanleiding van deze adiertentie wordt niet op prijs gesteld. C. 00STR0M' RIEKEN B.V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN CANNED FRUITS AND VEGETABLES C Oostrom 's Conservenfabrieken B. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP- en BRC-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een ervaren: fulltime De functie: Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig voeren van de salaris administratie van onze vaste- en seizoenmedewerkers en voor de werking van het geautomatiseerde tijdregistratiesysteem. U verrricht de voorbereiding, invoering en controle van de salarisgegevens t.b.v. de uitbetaling van de salarissen. Daarnaast vervult u een vraagbaakfunctie voor personeel en management en bent u aanspreekpunt voor bedrijfsvereniging en belastingdienst. Tevens verricht u adhoc werkzaamheden t.b v de afdeling administratie. Uw profiel: Bedrijfadmimstratieve MBO opleiding, bij voorkeur aangevuld met PDL, U bent bekend met regelgeving op fiscaal en sociaal gebied: Goede beheersing van Microsoft Office; Kennis van geautomatiseerde salarisverwerking- (easylon) en tijdregistratiesystemen (protime) Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K. J. Wieringa, Postbus 614420 AC Kapeile.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 33