projectleider tekenaar Docenten Zeeland Seaports Senior Communicatiemanager (M/V) i.o fte Accountmanager Logistiek (M/V) i,o fte 'wëster In Westkapelle zoeken wij werk: aanbod: aanbod: Architektenburo Fierloos b.v., gevestigd in Goes en Terneuzen, realiseert al meer dan 30 jaar creatieve en hoogwaardige ontwerpen voor de gebouwde omgeving. Kwaliteit in vormgeving, techniek en proces vormen elke dag weer een ambitieuze uitdaging. Ter versterking van ons enthousiaste team van 12 medewerkers zijn wij op korte termijn op zoek naar: omzetten van definitief ontwerp naar bestek en tekeningen aansturing van tekenaars overleg met projectarchitect toezicht houden tijdens bouw HBO werk- en denkniveau goede communicatieve vaardigheden flexibel en stressbestendig gevoel voor esthetiek en techniek ruime bouwkundige ervaring voldoende kennis van wet- en regelgeving beheersing van ARKEY is een pre vervaardigen van tekeningen uitwerken van details overleg met projectleider MBO werk- en denkniveau flexibel en stressbestendig beheersing van ARKEY is eenpe goede salariëring conform CAO uitdagende en afwisselende baan goede ontplooiingsmogelijkhed-; prettige collegiale werksfeer standplaats Goes of Terneuzen goede salariëring conform CAO uitdagende en afwisselende baan goede ontplooiingsmogelijkheden prettige collegiale werksfeer standplaats Goes of Terneuzen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ir. H. Middelkoop, e-mail: h.middelkoop@fierloos.nl tel. kantoor: 0113-230470 tel. privé: 0113-233563 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Architektenburo Fierloos b.v. t.a.v. architect J. Fierloos Postbus 396 4460 AT GOES architektenburo stationspark 43 4462 dz goes 4537 aj terneuzen De Roncalli Scholengemeenschap is een school voor vmbo theoretische leerweg, havo en atheneum te Bergen op Zoom. De school heeft onge- veer 1000 leerlingen. Het Roncalli kenmerkt zich door een bijzondere werkwijze die voortvloeit uit de Daltondoelstellingen 'vrijheid, zelf werkzaamheid en samenwerking'. Tempodifferentiatie en een heterogene verlengde brugperiode vormen de belangrijkste kenmerken van deze werkwijze. Aan de Roncalli scholengemeenschap zijn per 20 februari 2004 de volgende vacatures ontstaan: Nederlands 2e graads 1,2 fte, waarvan 0,2 voor bepaalde tijd tot uiterlijk einde schooljaar Bij een fulltime functie zult u worden belast met maximaal 23 weke lijkse lessen voor de onderbouw havo/vwo en het vmbo. Naast uw les- sentaak zult u voor tenminste 17% van uw jaartaak worden belast met werkzaamheden die passen bij uw talenten, wensen, ambities en omstandigheden (TWAO). Informatie: Belangstellenden kunnen meer informatie over de functies verkrijgen bij de eindverantwoordelijk schoolleider de heer drs. M.J.M. van Loo telefoon: 0164-241050. Solliciteren: Uw brief met CV kunt u tot uiterlijk 5 maart 2004 richten aan de eind-» verantwoordelijk schoolleider, de heer drs. M.J.M. van Loo, postbus 258, 4600 AG, Bergen op Zoom. zaterdag 21 februari 2004 De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn het derde zeehavengebied van Nederland. Vernieuwingen, uitbreidingen, samenwerkingen en investeringen zijn aan de orde van de dag. Met een relatief kleine groep mensen, geeft Zeeland Seaports sturing aan deze ontwikkeling en. Dat vraagt van iedereen inzet en enthousiasme, maar het biedt ook kan sen voor mensen met verantwoorde lijkheidsgevoel en ervaring. Bij Zeeland Seaports ben je geen onbeduidende schakel, maar een belangrijke waarde voor onze organisatie. Zo is er volop gelegenheid om door te breken! Nieuw kantoor Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan het nieuwe kantoor van Zeeland Seaports, dat in mei 2004 in gebruik wordt genomen. Het nieuwe gebouw in Terneuzen is - vanwege de driehoekige vorm en het transparante uiterlijk - een opvallende verschijning, die aansluit bij de ambities van Zeeland Seaports. Hoofdkantoor Terneuzen Noorwegenweg 1 Haven 1419, Terneuzen Postbus 132, 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 Kantoor Vlissingen Engelandweg 55 Haven 1199, Vlissingen-Oost Postbus 1056, 4388 ZH Oost-Souburg Tel. 0115-647400 Fax 0115-647510 www.zeelandseaports.com Port Authority of Terneuzen and Vlissingen Bij Zeeland Seaports is plaats voor twee enthousiaste collega's: Als Senior Communicatiemanager onderhoudt u externe contacten met diverse partijen, zoals de Nationale Havenraad, ministeries, gemeenten en media. U analyseert de (mogeli|ke) gevolgen van beleidsintenties/-beslissingen van (inter)nationale instanties. U bent verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het communicatiebeleid en adviseert de directeur en het management op het gebied van in- en externe communicatie en coördineert de werkzaamheden op dit gebied. U bent belast met het schrijven en/of verzorgen van speeches, presentaties en nieuwsbrieven Onze vraag: voor deze functie vragen wij een afgeronde relevante acade mische of HBO-plus opleiding, bijvoorbeeld bedrijfskunde of communicatiewetenschappen. U hebt gevoel voor politiek/bestuurlijke verhoudingen. U bent een 'people manager'; u weet uw omgeving te stimuleren en te motiveren. Verder beschikt u over een pro actieve werkhouding, goede communicatieve eigenschappen en uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Tevens vragen wij: affiniteit met communicatie- en informatieprocessen in (zee)havens, sterk ontwikkelde organisatorische, analytische, contactuele en sociale vaardigheden. Daarnaast is een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van talen vereist. Als Accountmanager Logistiek bent u verantwoordelijk voor het analyseren van goederenvervoersketens en deelmarkten in transport en logistiek. U stelt managementrapportages op en bereidt acquisitietrajecten voor. U identificeert prospects en legt contacten met potentiële klanten in de hoedanigheid van havengebruiker en/of mogelijke investeerder. U maakt offertes voor specifieke klanten en presenteert deze. Verder assisteert u ondernemers bij de totstandkoming van hun vestiging; begeleidt en adviseert u hen bij het doorlopen van procedures en verwerven van (vestigings)subsidies. U vervult de rol van projectcoördinator, zowel intern als extern, tot en met de ondertekening van het contract. Ook onderhoudt u op actieve wijze relaties met bestaande klanten en fungeert u als eerste aanspreekpunt. Verder neemt u deel aan congressen en vakbeurzen; als bezoeker of als standhouder. U onderneemt buiten landse reizen in het kader van acquistietrajecten. Tevens bent u inzetbaar voor andere werkzaamheden binnen de afdeling Commerciële Zaken, zoals het deelnemen aan werkgroepen en commissies. Onze vraag: voor deze functie vragen wi| een HBO academisch werk- en denkniveau op het gebied van sales en marketing met affiniteit voor zeehavengebonden economische acti viteiten. U hebt (zeer) ruime werkervaring in transport en logistiek, bijvoorbeeld op het terrein van warehousing, expeditie en/of achterlandvervoer. Daarnaast beschikt u over sterk ontwikkelde analytische-, contactuele-, presentatie- en rapportagevaardigheden U bent als het ware een actieve 'self-starter'; flexibel en gemotiveerd. Het spreekt voor zich dat u uw moderne talen goed beheerst. Ons aanbod: bij Zeeland Seaports gaat u werken in een prettige sfeer met voldoende ruimte voor eigen inbreng. Voor beide functies bie den wij u een salaris dat past bij de zwaarte van de functies. Zeeland Seaports biedt u zeer goed secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de rechtspositie van de l'rovinc ie /eol.md Uw sollicitatie: u kunt uw schriftelijke sollicitatie tot 11 maart a.s. richten aan: Human Capital Group, Search Selection, t.a.v. mevr. N.R. van Helsdingen, Postbus 851, 3800 AW Amersfoort. Inlichtingen over beide functies kunt u eveneens bij mevr. Van Helsdingen verkrijgen (tel.: 033-4792800, e-mail: nvanhelsdingen@deloitte.nl). Een assessment of psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Deze vacatures worden gelijktijdig intern (Provincie Zeeland, Wissels) en extern opengesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I? In Zuid-Holland en Zeeland biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke handicap een net- werk van voorzieningen. De indi viduele vraag van de cliënt vormt hierbij het uitgangspunt. Dit vraagt om professionele medewerkers die voortdurend i meedenken en mee veranderen. Werken binnen Zuidwester bete kent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf. bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarnaast biedt Zuidwester een eigentijds pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Je antwoordstrook kun je binnen 10 dagen sturen naar Zuidwester, t.a.v. de sector P&O. postbus 16. li 3240 AA Middelhamis. Telefoon 0187 483888, toestel 5 125. j) p&ofö zuidwester.org A Organisatie voor zorg en «ienstvwteiung Werken in de verstandelijk gehandicaptenzorg? GEWOON DOEN! Voel jij je aangesproken door afwisselend en boeiend werk? Werk dat een appél doet op je kwaliteiten en daarom veel voldoening geeft? Met en voor mensen? De mogelijkheid om parttime te werken? Dichtbij huis? Dan is werken in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap echt iets voor jou! LEERLINGEN SPW 4 Er is de mogelijkheid tot het volgen van een opleiding waarbij je, naast je studie, werkt. Je volgt de (interne) opleiding Sociaal Pedagogisch Werk SPW niveau 4. Deze opleiding gaat in september 2004 van start. Naast het volgen van de theorie (één dag per week) doe je gelijktijdig ervaring op in het ondersteu nen van cliënten. Nadat je de opleiding met goed gevolg hebt afgerond, ben je verzekerd van een baan in één van de regio's. Voor de opleiding geldt datje aan onderstaande opleidingseisen moet voldoen: - een VMBO-diploma (kaderberoepsgerichte-, gemengde of theoretische leerweg); - een MAVO/VBO-diploma (min. 3 vakken c-nivo); - een overgangsbewijs van HAVO-3 of VWO-3 naar HAVO-4 of VWO-4 of; - afgeronde SPW 3 opleiding. Overstappen vanuit BOL-route is mogelijk. De kosten van de opleiding komen voor rekening van Zuidwester. Kom je dit jaar van school dan bestaat de mogelijkheid dat je nog vóór de zomer als aspirant leerling aan de slag kunt! Op 29 maart 2004 wordt er door het Opleidingscentrum Zuidwester in samenwerking met het ROC Zadkine een voorlichtingsavond georganiseerd VAKANTIE EN/OF WEEKENDMEDEWERKERS Ook is er de mogelijkheid tot vakantie- en/of weekendwerk binnen het activiteitencentrum, één van de wo ningen, het facilitair bedrijf (keuken, was serij, huishouding, etc) of bij onze logés in één van de vakantiehuizen. Vul onderstaande antwoordstrook in en je ontvangt binnenkort een sollicitatieformu lier en/of een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek. M Ik ben geïnteresseerd in één van de volgende mogelijkheden: studeren en werken tegelijk SPW 4 opleiding j vakantie- en/of weekendwerk in het wonen/verzorging/huishouding/dagbesteding/ keuken/schoonmaak/tuindienst.' Regio Goes/MiddelharnisA/oorne/Putten/ Hoeksche Waard.* 'Doorhalen wat met van toepassing is Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon en/of e-mail Geboortedatum: Beschikbaar van:t/m Opsturen naar Stichting Zuidwester, afdeling P&O, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis ons middelbaar onderwijl 0 Groene vingers? Fauna-fan? Superspits? IVat isjm talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0MÖ is er' schoolbestuur met 45 scholen voor voortgezet oneer ivijs in Brabant. Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie stoot bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerken j yft ambitieus te zijn en talenten in te zetten om hg onderwijs van morgen te geven... Combineer je kennis met talent. Word 0M0-docent! www.omo.nl M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Zuidwester beheert voorzieningen in Brielle, Goes, Hellevoetsluis, Middelharnis. Oud Beijerland, Oude Tonge en Spijkenisse. 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30