Kieuwdorp heeft keuze te over Jeugd zet de aanval op de gevestigde ruiterorde door elta stopt met voetbaltoernooi Johan Ballegeer moet harken Sluis krijgt boetes en «edstrijdpunt aftrek Fk 19 Ploegleider gaat bij Theo Middelkamp met 22 amateurs wielerseizoen in aukje Doedee loegleidster Ploegen van Middelkamp Hoek krijgt weer echte linksbuiten uitslagen Mytilus staat in halve finale bw zaterdag 21 februari 2004 IITNINGEN - De Zeeuwse en Tourclub Theo Middel- 0p baadt in het jubileumjaar hue. De 50 jaar oude vereni- ,jkan dit wielerseizoen maar 22 amateurrenners uit een in de wedstrijden. „Het „dl af en toe schipperen met opstelling", zei ploegleider IITNINGEN - Iïaukje Doe- K gaat niet verloren voor de Ücrsport. Ze is met ingang dit seizoen ploegleidster de vrouwen bij Theo Middel- Bp. ledee zette onlangs een punt jter haar actieve loopbaan vp werd ze door het be- van de Zeeuwse Ren- en ub Theo Middelkamp be- Bij de Zeeuwse club ;t ze twee nieuweling-da- vier junior-dames onder ar hoede. Heddie Nieuwdorp gisteravond tijdens de ploegenvoorstelling in Kruiningen. De 47-jarige Yersekenaar, die aan zijn vierde seizoen als ploeg leider bij Theo Middelkamp be gint, had niet eerder de beschik king over zoveel renners. „De af gelopen drie jaar moest ik het met acht, negen man doen", zegt hij. ..Bij wedstrijden op zon dag was het soms nog minder. Dan kon ik er met pijn en moei te vijf opstellen. Nu heb ik keu ze te over en kunnen we overal lekker meedoen. Heel prettig." De ploeg is gegroeid door de komst van Jack Schuit en Mar tin Totté. Beiden hebben hun Belgische avontuur vaarwel ge zegd. Daarnaast kwamen vanuit de junioren vier talentvolle cou reurs over. Nieuwdorp „We heb ben een goede mix van beloftes en elites. We zijn in de breedte duidelijk sterker geworden. De concurrentie is daardoor groter en dat houdt iedereen scherp." De jongste ontwikkelingen gin gen aan de organisatie van de di verse wedstrijden in België en IITNINGEN - De ploegen mrrnee de Zeeuwse Ren- en Jjurclub Theo Middelkamp het nende wielerseizoen ingaat, *ner als volgt uit: he/neo-amateurv Dick van den iri (Gapinge), Hans van Dam !oDirk van Dam (Goes), Piet 'vi (Oud-Vossemeer), Pieter Is- j| KruiningenWilco Jonker %Haamstede), Amaud van (Oudenbosch), Wouter Lug- burg (Goedereede), Emiel Nijs- dekenskerke), Ruud Rent- (Goes), Roelof Tolman nd), Martin Totté I-Jansteen). Pascal Verhelst jteuzenJohn van de Vreede bbendijke), Mare Blok (Hein- iand), Edzard van Ewijk kj), Patrick de Grave (Kapel- mis Raadtgever (Goes), Jac- ingelberg (Zierikzee), Michel 's KruiningenJack Amemuiden). Vincent Vil- Uiddelburg). borRudy Boogert OES - De vier hoogst spelende Kuwse voetbalclubs hoeven in ■gustus 2004 geen vrij te hou- Bvoor de Delta Zeeland Cup. itwee uitgaves (2002 en 2003) «k Delta NV gisteren de stek- uit het toernooi. De tegenval- betrokkenheid van clubs publiek hebben de onder- ingeleid. rijf Delta startte in met het toernooi voor de wse topclubs. „We hadden pech dat er een heel warme t was. Daardoor bleef het ek weg", verklaarde Del- rdvoerster Mirjam van n gisteren. „Maar toen we ooi vorig jaar voor de je keer organiseerden - en was het niet zo warm - wa- |kei er weer weinig. Het leeft et bij de bezoekers." de belangstelling van de feviel tegen. De organisatie een verdeelsleutel bedacht, totbij alle Zeeuwse clubs kon- c meedelen in de recette-op- t^gst van het toernooi. Het tote jaar reageerden vijfent- toigvan negentig clubs daar- !*L Bauke Boersma ■IIS - Voetbalclub Sluis heeft 1,11 de KNVB twee boetes en *P«nt in mindering gekregen, ■«dien moet de door de ^ws-Vlaamse vijfdeklasser ••men wedstrijd legen Ter- worden overgespeeld. Voetbalbond deelde die straf- uit omdat Sluis tot twee to toe de met-speelgerechtig- *k!ano van Dnessche opstel- 1 fegen Terhole en in de wed- gd tegen Groede. *dat die laatste club niet pro beerde tegen het meespelen Dnessche, oordeelde de dat een punt aftrek en •boete in die kwestie voldoen- jjfvoor Sluis. reclameerde echter wel door wordt de wedstrijd die club en Sluis vermoe- Nederland niet voorbij Theo Middelkamp kreeg al veel uitno digingen voor topwedstrijden. Nieuwdorp: „We rijden niet al leen de clubcompetitie, maar starten ook in tal van neo-klas- siekers en andere topwedstrij den. We zijn gevraagd voor de Omloop van het Waasland, een wedstrijd waar ook de beroeps renners aan meedoen." Het meest verguld is Nieuwdorp met de deelname aan de Zeeuw se klassiekers, zoals de Omloop van de Braakman, de ZLM Tour en het OZ Wielerweekend. „Daar willen we wat laten zien. Dat is een uitdaging. Andere ja ren hadden we er met altijd een geschikte ploeg voor Dan vroeg ik me soms af wat we daar moes ten zoeken, maar nu kunnen we een uitgebalanceerde ploeg op de been brengen. Ik ben hartstik ke blij met al die uitnodigingen voor die Zeeuwse wedstrijden. Ik zie het ook als een erkenning voor de Zeeuwse wielersport." Topklassiekers Nu de ploeg is uitgebreid en aan kracht heeft gewonnen, is het verwachtingspatroon ook hoger. „In die topklassiekers zullen we niet één-twee-drie bij de eersten rijden. Dan moet je het opne men tegen gesponsorde ploegen, die nu allemaal op trainings kamp in Spanje of Frankrijk zit ten. Neemt niet weg dat we de strijd aangaan, ons willen laten zien. In de clubcompetitie haal den we vorig jaar de finale al, maar dat was kantje boord. Nu mag dat geen probleem zijn." Nieuwdorp zal zijn renners geen druk opleggen. „Ik sla wel eens met mijn vuist op tafel, maar met een glimlach. We zijn ten slotte een vereniging. Elk lid moet aan bod komen. Dat bete kent dat ik wel eens moet kiezen en soms zal dat per toerbeurt gaan. Tijdens de bijeenkomsten met de ploeg is dat duidelijk ge zegd en iedereen ging ermee ak koord. Het hoort bij Theo Mid delkamp. We zijn een hechte ver eniging, waar niet wordt be taald en waar niemand druk Junioren: Mare Eckhardt (Kruinin gen), Paul Jeremiasse (Wemeldin- ge), Rik Lugtenburg (Goedereede), Sjaak van Noord (Zierikzee), Niek Rentmeester (Goes), Peter Tol (Ka- pelle), Thijmen van de Vrede (Goes), Jacob Wijnstra (Heinkens- zand), Antoine de Kort (Goes). Nieuwelingen, Jacco Wagenaar (Yerseke), Tim Dees (Tholen), Ko Blok (Kapelle), Willem van de Ber ge KruiningenJordan Vleugel (Wemeldinge), Mark Jeremiasse (Wemeldinge), Casper Oppeneer (Vlissingen), Bart Maas (Hans- weert), Randy Buteijn (Yerseke), Marco Minnaard (Wemeldinge). Thijs van der Horst (Oost-Sou burg), Stefan Tolleman (Kwaden- damme) Nieuweling-dames,vlnne van der Horst (Oost-Souburg), Anne Evers- dijk (Kapelle). Junior-dames: Nata lie de Roo (Kapelle), Suzanne Le- vooy (Hansweert), Denise de Kra ker (Goes), Annelies Israël (Krui ningen). Heddie Nieuwdorp, ploegleider van de Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Middelkamp, baadt komend seizoen in luxe ners: „Het wordt af en toe schipperen met de opstelling." op, het tweede jaar nog maar achttien. Van Zuilen: „En door dat er het eerste jaar niet zoveel publiek kwam, hebben wij er toen zelfs nog iets moeten bijleg gen. Sommige clubs hebben hun bedrag niet eens opgehaald." „Daarom hebben we ons zwaar op het hoofd gekrabd. De oor spronkelijke gedachte was een toernooi te houden voor de vier hoogst spelende clubs (maar wel ke dat zijn, is niet meer zo duide lijk), voor de overige clubs en voor publiek. Die gedachte is echter tenietgedaan. Wij hebben ons doel niet bereikt." Omdat het toernooi voor dit jaar al wel op de begroting van Delta stond, wil het bedrijf het begrote bedrag (25.000 euro) ver delen onder de Zeeuwse voetbal clubs. De vijf clubs die deelna men aan de twee edities (twee voudig winnaar Hoek, tweevou dig verliezend finalist Kloetin- ge, Temeuzen, Oostkapelle en SSV'65) krijgen sowieso een deel van het bedrag. Van Zui len: „Het restant wordt verdeeld onder de overige Zeeuws clubs, die bereid zijn in hun program maboekje of websites een adver tentie van ons op te nemen." dii delijk in het weekeinde van 20 en 21 maart overgespeeld Ook kreeg de Zeeuws-Vlaamse voet balvereniging in die zaak ook een boete. „Een rechtvaardige straf", zegt secretaris Rinus Verploeg na mens het bestuur van Sluis. „De trainer ging te goeder trouw op pad met Van Driessche in zijn se lectie, maar achteraf moeten we concluderen dat wij hem te laat hebben aangemeld bij de KN VB. Daardoor kunnen wij de straf wel billijken" Hoe groot de boetes zijn, wil Ver- ploeg niet zeggen. Maar volgens Wim Jagt, manager van het dis trict Zuid I, gaat het niet om schokkende bedragen. Jagt: „Ik weet het bedrag niet exact, maar doorgaans staat er een boe te van 70 euro op dergelijke ge vallen. In het geval van Sluis zal dat in beide zaken ook zo zijn." door Lucien Roelandt AXEL - Het Hippisch Sport centrum Heikant staat van daag in het teken van het kam pioenschap voor de springrui ters van de Koninklijke Neder landse Hippische Sportfedera tie (KNHS) regio Zeeland. Het is voor de tiende maal dat de Ruiterclub Hulst de organisa tie in handen heeft. De titelstrijd wordt ongetwij feld een gevecht tussen de ge vestigde orde en de aanstor mende jeugd. Evenals in de dressuur verliest de oude gar de terrein. „Het wordt een open strijd, denk ik", zegt Mi- chele Evertse vanuit de vracht wagen op weg naar huis van de training. „Een doodgewone we kelijkse training overigens hoor Niets bijzonders. Mijn broer Dennis en ik doen niets meer en niets minder dan voor iedere andere wedstrijd. Als je nu nog moet gaan oefenen, is het in mijn ogen te laat. De tijd dat je eens in de week op je paard ging zitten en in het weekeinde een wedstrijd ging rijden, is voorbij. Ook bij ons amateurs wordt professineel gewerkt." Het is volgens Michelle Evert se door die professionele aan pak dat ruiters tegenwoordig op jongere leeftijd doorbreken en in staat zijn om zich te me ten met de gevestigde orde. „Dat maakt het ook spannen der Als Ilyo de Loos in de klas se ZZ met Nadir reed, had een ander meestal geen kans. Ik moet het zaterdag (vandaag) nog zien of hij Cindy Perdaen kan verslaan. Met Mumbo en Nonnevanck is zij beslist niet kansloos." Trappelen Met Margreet Walraven als kampioen greep de jeugd vorig jaar al de macht in de klasse Z. De amazone uit Veere is in de ze klasse ditmaal niet van de partij. Maar ook hier is het maar de vraag of de routiniers Piet Huige, Ilyo de Loos en Han Wattel in staat zijn de macht weer naar zich toe te trekken. Want ook nu staan de Volgens Michelle Evertse, hier met broer Dennis en paard Oemoemenoe, wordt er ook bij de ama teurs in de paardensport steeds professioneler gewerkt. „De tijd dat je eens per week op je paard zat en in het weekeinde een wedstrijd reed, is voorbij." foto Camile Schelstraete jonkies te trappelen om het vaandel van Margreet Walra ven over te nemen Met Delta Mossel Oase pakte Carolein van de Plasse bij de vorige editie de titel in de klas se M. De zestienjarige amazo ne is met de merrie inmiddels gepromoveerd naar Z en is er ongetwijfeld op gebrand om in die klasse het rood-wit-blauwe erelint in de wacht te slepen. Maar met Dennis en Michelle Evertse liggen er nog meer jeugdige kapers op de kust. „Als jeugd zijn we in deze klas se inderdaad sterk vertegen woordigd", zegt Michelle Evertse. „Maar zaterdag (van daag) moet het wel gebeuren. Ik gok op Carolein, maar vlak Piet Huige ook niet uit. Met Phyterma is hij de laatste tijd goed bezig. Wat haarzelf betreft, houdt Mi chelle Evertse duidelijk een slag om de arm. „Rond de jaar wisseling heeft mijn paard Oe moemenoe enkele zware wed strijden gelopen. Hij was ver moeid. Daarom heeft hij een paar weken op rust gestaan. En het lijkt erop, dat hij de vorm weer te pakken heeft. Maar we zitten nog in de op bouw Misschien komt het kam pioenschap daarom net iets te vroeg voor mij. Afgelopen zon dag sprong hij echter erg goed in Heikant. Dus wie weet. als de vorm van de dag aanwezig is, is alles mogelijk." Prolongeren ,In de klasse M denk ik dat mijn broertje Dennis «en goede kans maakt. Red Buil springt de laatste weken uitstekend. Laatst werd hij in Heikant nog tweede tussen allemaal profs." „Maar Carolein van de Plasse zal er ongetwijfeld alles aan doen om haar titel te prolonge ren. Goed, met Oase is ze wel gepromoveerd naar Z. maar met Delta Mossel Princess en Delta Mossel Roma heeft ze toch weer twee uitstekende paarden om haar titel in deze klasse te verdedigen." Met kampioen Monique van Sabben, zilveren-medaillewin nares Anouk Kort en de brons winnende Dennis Evertse toon de de jeugd zich vorig jaar in de klasse L in Heikant al opper machtig. Dennis Evertse is in deze klasse ditmaal niet van de partij Maar met de komst van Annelore Willeboer en Ruth Ja- kobsen lijkt de kracht van de jeugd alleen nog maar toegeno men. Met de dertienjarige Wilma Stouten en Aniek van der Lin den heeft de jeugd ook in de klasse B ongetwijfeld een be langrijke vinger in de pap. knjgt opgelegd." Dat betekent niet dat Theo Middelkamp geen pretenties heeft. Integendeel: de renners willen aansprekende prestaties neerzetten. Dat het menig renner ernst is, bleek tij dens de presentatie. Bij de jaar lijkse voorstelling ontbraken ze ven renners omdat ze op trai ningskamp zijn in het buiten land. Pieter Israël in de Arden nen. Dennis Raadtgever en Roe lof Tolman op Mallorca, terwijl Vincent Villerius, Patrick Jon ker, Edzard van Ewijk en Mar tin Totté in een busje naar Zuid-Frankrijk trokken om aan de conditie te schaven. Nieuw dorp: „Allemaal eigen initiatief. Dat zegt genoeg, denk ik." met 22 amateurren- foto Willem Mieras door Rudy Boogert GOES - Als Johan Ballegeer hel kon, zou hij vandaag nog de op zet van het Nederlandse beker toernooi veranderen. I)e trainer van Hoek wil echter niet te veel woorden meer vuilmaken aan de versnipperde en veranderlij ke inrichting van de Amstei Cup, waarin zijn Hoek vanmid dag op eigen veld in de vijfde ronde tegen Papendreeht speelt. Vroeger kon de Belg zich er ma teloos over opwinden, maar te genwoordig steekt hij zijn ener gie in andere zaken. „Het heeft totaal geen zin", zei hij gisteren. „Ik kan er toch niks aan veran deren. Hoe graag ik dat ook wil. In België stellen ze een datum vast en dan worden alle wed strijden gespeeld. In Nederland doen ze vijf weken over één be kerronde." Ter illustratie: het duel Hoek-Papendrecht van vandaag is het eerste duel in de vijfde be kerronde. Over exact een maand staat de laatste wedstrijd in de ze ronde op de rol (Zigo-Ros- sum). Tussendoor worden de overige veertien duels op vijf verschillende dagen gespeeld. En dan het eindtoernooi. Als Hoek vanmiddag wint en vervol gens ook in de zesde ronde, dan speelt de hoofdklasser op Hemel vaartsdag (20 mei) met liefst ze ven andere ploegen in Tilburg om de districtsbeker, in wedstrij den van 2x20 minuten. „Dan kunnen ze evengoed een dobbel steen gooien", vindt Ballegeer. Ondanks zijn bedenkingen zal Ballegeer pogen zijn ploeg op en top te motiveren om Papend- recht vanmiddag aan de kant te schuiven. „Op internet heb ik het een en ander over de club ge lezen. maar verder is het een gro te onbekende Maar het is ook niet nodig de tegenstander tot op het bot te ontleden. Uitgaan de van onze eigen sterkte moe ten we van welke ploeg dan ook kunnen winnen." Papendreeht speelt in de eerste klasse C van het zondagvoetbal, waarin ook Temeuzen uitkomt. De ploeg speelt al voor het ze vende opeenvolgende seizoen in de eerste klasse, daarvóór speel de het tien seizoenen niet onver dienstelijk in de hoofdklasse. Dit jaar wil de ploeg, onder lei ding van trainer Bill Tukker, de sprong naar de hoofdklasse ma ken. Papendreeht. dat in okto ber met 1-3 van Temeuzen ver loor, staat momenteel op de vier de plaats in de competitie. Hoek moet het vanmiddag in elk geval zonder de geschorsten Thomas Ragut en Patrick de Guchteneire doen. Mare Min- naert en Steven de Croock zijn vraagtekens. Minnaert trainde donderdag helemaal niet mee. De Croock verliet de training halverwege Ballegeer: „En dat is echt niet zijn gewoonte. Het wordt dus harken om vijftien spelers op het wedstrijdformu lier te krijgen." HOEK - Hoek krijgt volgend sei zoen weer een echte linkerspits. De in België opgegroeide Marok kaan Nyim Melki (voetbalnaam Jimmy) komt naar de Zeeuwse hoofdklasser. Technisch manager Patrick Naudts had Melki al twee jaar op het oog, maar is er nu in ge slaagd de linkspoot naar Hoek te halen De 24-jarige speler be gon zijn voetballoopbaan in de jeugd van KV Kortrijk en speelt dit seizoen bij Doornik in de der de klasse nationaal Naudts „Hij is stijf links, behendig, snel en meer aangever dan dat hij zelf vaak scoort. Ik ben al lang op zoek naar zo'n type speler. Met de transfer heeft Naudts de selectie zo goed als rond Over twee spelers zijn nog twijfels: Pauclair Youda en Gunther de Meijer. Het is vrijwel zeker dat Youda vertrekt, omdat de onder handelingen met de manager van de Kameroenese speler moeizaam verlopen. Leon van den Ouden speelt vol gend seizoen niet meer bij Hoek Hij is een van de vier zekere ver trekkers. Ook Jürgen Belpaire, Mare Minnaert en Franky Stan- daert hebben hun vertrek aange kondigd. Patrick de Guchtenei re doet vanwege studie een stap terug. De verdediger gaat een seizoen in het tweede spelen. BV Renesse. Woensdagleague: Schil dersbedrijf de Meij-Schildersbedrijf v/d Ham 1-3, Juwelier JP Staal-Maatschap van Damme 4-0, VOF de Keijzer-Bunga- low Verhuur de Kam 0-4, Rest de Steen- bok-Overbeeke Verhuur 4-0. Donderdagleague: Rest de Zeeland- brug-Bakkeri| de Jonge 3-1. B en B.Cen trum Renesse-Bar de Stulp 0-4, Casa Salsa-Pizzeria La Piazza 4-0, Schilders bedrijf Plandsoen-Simar 1 0-4 Rotterdam. ABN Amro World Ten nis Tournament, 950.000 euro: Tweede ronde. Ferrero (Spa/2)-Van Lottum (Ned) 7-5 5-7 7-6. Kwartfinale: Henman (GBr/5)-Federer (Zwi/16-3 7-6, Hewitt (Aus/6)-Schüttler (Dui) 7-6 6-3, Mirnyi (WRuj-Nieminen (Fin) 6-4 7-6, Halve finales vandaag: Mirny-Ferrero, Henman-Hewitt Antwerpen. Vrouwen, 464.000 eu ro. Kwartfinales Clusters (Bel/2) - Ma laeeva (Bul/9) 7-6 6-2, Farina Elia (lta/8) - Schnyder (Zwi/5) 7-6 1-0 (opgave Sch- nyder). Casanova (Zwi) - Koukalova (Tsj) 4-6 6-3 6-4, Sprem (Kro) - Chladko- va (Tsj) 6-4 6-3. Inzeil. Wereldbekerwedstrijden. Mannen. 1000 meter: 1. Nakajima (Jap) 1.10,77, 2. Wennemars (Ned) 1.10,87, 3. Nijenhuis (Ned) 1.11,01. 13. Oltrop 1.12.58, 17. Kuipers 1.13,27, 19 Van Velde 1 38.73 (valI. WB-stand: 1. Wennemars 630, 2. Van Velde 466, 3. Nijenhuis 437, 4. Wother- spoon 381. 5000 meter: 1 Hedr.ck (VSt) 6 32.66. 2. Romme (Ned) 6.32,97, 3. Verheijen (Ned) 6 34,27, 5. Prinsen (Ned) 6.38.71, 6. De Jong (Ned) 6.40,76. 7 Uytde- haage (Ned) 6.41.97 WB-stand: 1De Jong 345. 2 Verheijen 300, 3 Uytdehaage 235, 8. Romme 140, 9 Prinsen 135 Vrouwen, 1000 meter: l Witty (VSt) 1.18,60, 2 Rodriguez (VStl 1.18.79, 3. Garbrecht-Enfeldt (Dui) 1 18,96. 4 Tho mas (Ned) 1.19.18. 7 Oonk (Ned) 1.19,44. 14. Timmer 1.19,98, 17. Nuyt 1.20,22. WB-stand: 1. Rodriguez 480, 2 Timmer 476, 3. Simionato 425, 4. Witly 310, 5. Garbrecht 280. Moskou. Aeroflot Open. Vierde ron de: Van Wely (Ned)-Roestemov 0,5-0,5 Stand: 1 Van Wely, Roestemov (Rus). Filippov (Rus) 3,5. Lucky Day: 3 4^m5St555' 35-45-47-48-51 -54-58-65-78-80 (Onder voorbehoud) Eredivisie. Roda JC - Volendam 1-0 60 Cristiano 1-0 Scheidsrechter Blom. Gele kaarten: Van Dijk, Van Dessel (bei den Roda JC). Koning (Volendam). Aan tal toeschouwers: 12.387 Roda JC: Kujovic; Senden. Luijpers. Van Dessel. Ftlipovic, Vandenbroeck (65. Sonko). Van Oijk. Van Hoogdalem (76. Brouwers), Sergio. Cristiano. Kone 179 Vicelich) Volendam: Verhoeven: Wilson, Brein burg. Kras. Koning, Salden (81 Wou denberg), Fung a Wing, Esajas. Steur (81. Ouhsaine). Buys (72 Faria), Bartele Stand aan kop: Ajox 20-52 (50-18), PSV 21-49(56-16), AZ 21-39 (41-21). Feyenoord 22-39 (40-31), Roda JC 21-34 (37-24). Eerste divisie. De Graafschap - Helmond Sport 0-1 (O-O). 56 Schulp 0-1. Scheidsrechter: Bossen Aantal toeschouwers: 8500. Ge le kaart: Van der Kruis (De Graafschap), Voigt, Oomens, Aelbrecht (Helmond Sport). Haarlem - Sparta 4-3 (1-0). 39 Ten Heuvel 1-0, 49. Verweij 2-0, 69. Mulders 3-0, 71. Schenkel 3-1, (strafschop), 78. Van den Bergh 3-2, 88 Van Metelen 4-2, 90. De Nooijer 4-3 Scheidsrechter: Van Dongen. Aantal toeschouwers: 2350. Gele kaart: Witteman (Haarlem), Be- chan (Sparta). FC Eindhoven - VVV-Venlo 3-1 (1-0). 36. Smits 1-0, 51. Sanou 2-0, 71. Jacobs 2-1, 72. Van de Langenberg 3-1. Scheidsrechter Van Huiten Aantal toe schouwers: 1372 Gele kaart: Ammi, Leemans (VVV-Venlo). Heracles Almelo Stormvogels/Telstar 3-0 (1-0). 10. Buikema 1-0 (strafschop), 65. Sluijter 2-0, 83 Roelofsen 3-0. Scheidsrechter: Schenkels Aantal toeschouwers: 5253. Gele kaart: Pinto (Stormvogels/Telstar). Bijzonderheid: 12. Heracles-trainer Ver- Cambuur Leeuwbeek naar tribune ge stuurd. arden - FC Dordrecht 2-0 (1-0). 41 Bruin 1-0,84. Schaken 2-0. Scheidsrech ter- Van Meenen Aantal toeschouwers: 3069. Gele kaart: El Khalifi (FC Dord recht). Excelsior - AGOVV Apeldoorn 3-1 (2-1). 4. Buijs 1-0, 15. El Hamdaoui 2-0, 24. Buijs 2-1 (e.d.). 61. Loovens 3-1. Scheidsrechter: Janssen. Aantal toe schouwers: 1658. Gele kaart: Van Die ren. Varkevisser (Excelsior). Roest. Ka- relse. Verhaegh (AGOW Apeldoorn). Bijzonderheid: 84 Huntelaar (AGOW) mist strafschop. Stand aan kop: Helmond Sport 22-47 (45-22). Den Bosch 23-46 (55-30). Excel sior 23-46 (42-25). Heracles 23-45( 48-25). Sparta 23-42 (53-29), WV 23-38 (46-40). De Graafschap 23-37 (35-27). België, competitie. Bergen-RC Genk 0-1. Frenkrijk, competitie. Monco-Mont- pell. 4-0 ZEVENBERGEN - De volleybal lers van Mytilus hebben zich ver zekerd van een plaats in de hal ve finale om de districtsbeker. De Goese formatie versloeg in Zevenbergen Groene Ster met 3-0. De Bevelandse ploeg was vooraf niet gerust op een goede afloop van de confrontatie met de kop loper in de eerste klasse D. Na dat een 5-2-achterstand in de eerste set snel was weggewerkt (21-25), bleek die angst onge grond. Mytilus bracht de thuis ploeg met een lastige opslag pas send in problemen en had blok kerend een goed antwoord op de Brabantse aanval. Freewhee lend spelend, leidde dat tot twee nieuwe setzeges (20-25,18-25).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 19