Vlanon Verburg hoopt op stunt Marije Jansen weet wat ze wil PZC Schimmenspel over terugkeer ZVB naar reguliere biljartbond i 'rouwen Oostkapelle bekeren tegen landskampioen Ter Leede lorres rolt utsallers ipollo op uitslagen agenda schelde '.21 donderdag 19 februari 2004 fvjton de Waal DjTKAPELLE - Omdat lands- j-pioen Ter Leede zaterdag- bezoek komt. zal er ^al gesproken een einde ko- sjan het bekeravontuur van njuwenvoetballers van Oost- jfUe. Toch heeft aanvoerder - Het krachtsverschil de futsallers van ïMorres/Controlee en idio/Snackbar De Grote dl werd in een onderling i overduidelijk. De iws-Vlamingen vermorzel- ide nummer laatst in de eer- ÜasseAmet 17-4. kon met moeite een vol- Bdig team op de been breng er de wedstrijd in Sport- St Zeeland. Vrijdag hadden Balvoetballers uit 's-Graven- eer om dezelfde reden al ver- j laten gaan voor het duel 'Vvgz jgoes had Apollo geen wissel- iffsen Richard Bal, normaal ■Ier, stond in het doel. lal weinig plezierige herin- ngen hebben overgehouden zijn avontuur als doelman. zeventien goals te rerken :o de Fouw was daar voor :grootste deel verantwoorde ivoor. Hij nam tien treffers zijn rekening Mevlüd riauk volgde op afstand met ïdoelpunten. i§enVerbraeke was twee keer Èeker en tot overmaat van h scoorde Apollo één eigen nt. De spelers van Apollo at terugdeden waren Niels .iet, verantwoordelijk rdrie doelpunten, en Michel Zeeuwse atleten naar liet NK indoor GOES - Aan het Neder lands kampioenschap in- ioorinGent doen zaterdag dertien Zeeuwse atleten mee: zes senioren en zeven jmioren. Anjolie Wisse ad de nummer veertien zijn. Maar het eni- |f onderdeel waarop zij ad willen uitkomen, de liOO meter, werd vanwege fn gebrek aan deelnemers «schrapt. Sebastièn Schletterer doet sterdag mee aan de 800 "ster. De atleet van het ittterdamse AAC, die een «soonlijk record heeft aan van 1.48.68, neemt in Gent op tegen toplo os als Marko Koers en Ar- »id Okken Joost de Tïk (voorheen AV'56, nu Jhanos) loopt de 1500 me- Michiel Willaert (RK- -W) komt uit op de 60 me- *ende200 meter ïwkampster Yvonne Wis- IDe Spartaan) meldt dl voor de strijd om de ■■diumplaatsen op drie on kelen. 200 meter, 60 me- horden en verspringen, •t de 200 meter heeft ze beste pr staan van alle *-neemsters; 24.31. Op andere twee nummers is als derde 'geplaatst', fchje de Ruyck, de RK- -atlete die vorig jaar ^te met een derde :«'s op de 800 meter, fft deze afstand weer. kDorien Dek (Prins Hen- f-<( waagt een kans op de meter en de 200 meter Junioren al junioren doen drie at- van het Hulster ®HAV en vier van het AV'56. Bart van Re- Audrey Seghers en *;)oStam vertegenwoordi- f- RKHAV op zowel de meter als de 200 meter, ions AV'56 komt Ma- 'f Jansen uit op het ver- ^-^^ngen en de 60 meter *fllen. J^'oon Humrne doet de ip-sprong en de footer horden en Mar- Dek maakt alleen de stap-sprong. Stefan foian komt bij de junio- pB uit bij het kogelsto- Manon Verburg het droomscena- rio haar gedachten al laten pas seren. „Een gelijkspel, en in de penaltyserie toeslaan", zegt ze opportunistisch. Het is misschien wel tegen beter weten in, maar verrassingen zijn de voetbalwereld nog niet uit. Zeker niet in het bekertoer nooi. „Natuurlijk weet je dat Ter Leede dit zou moeten win nen, maar stilletjes hoop je toch op een stunt", vertelt de negen tienjarige Manon Verburg „We gaan proberen om zo lang moge lijk de nul te houden, wie weet wat er dan mogelijk is." Volgens de centrale verdedig ster moet haar ploeg maar op één mamer de wedstrijd tegen de geroutineerde hoofdklasser ingaan. „Er het beste van zien te maken", klinkt het ogenschijn lijk simpel „We moeten er maar niet teveel ophef over maken, want daar schiet je toch niets mee op." Als één van de weinigen van Oostkapelle weet Manon Ver burg wat haar te wachten staat tegen Ter Leede. „Ik heb zelf twee seizoenen g eleden in de hoofdklasse tegen die ploeg gespeeld, samen met nog een paar van mijn huidige teamgenoten. Nu we een klasse lager spelen, merk je pas hoe groot het niveauverschil is", legt de speelster uit Kamper land uit. Onderschatting Er wordt bij Oostkapelle stille tjes op onderschatting van Ter Leede gehoopt, maar tegelijker tijd weet Verburg dat die vlie ger waarschijnlijk niet zal op gaan. „Wij zitten met Ter Leede 2 in de competitie en daar hebben we in de uitwedstrijd met 1-0 van gewonnen. Afgelopen zater dag kon die ploeg ternauwer nood een gelijkspel bij ons beha len. Ik denk dus dat de kans heel groot is dat hun eerste team de zaakjes wel even recht wil zetten." Manon Verburg legt zich niet bij voorbaat neer bij een nederlaag tegen landskampioen Ter Leede. Wanneer Oostkapelle uitgescha keld zou worden, dan richten de speelsters zich weer net zo ge makkelijk op het verdere ver loop van de competitie. Ver burg: „Vanaf het begin hebben we gezegd dat het bekertoernooi bijzaak is, We zien het als leuke oefenwedstrijden, zeker als je aan hoofdklassers gekoppeld wordt. Vooral voor de vele jeugdspeelsters die er bij ons rondlopen, zijn dit prachtige ge legenheden om ervaring op te doen." Helemaal compleet zal Oostka pelle tegen Ter Leede niet aan treden. „We missen één speel ster met door blessure en er is nog iemand op vakantie. Ik zal zelf ook niet de hele wedstrijd uitspelen omdat ik nog maar net hersteld ben van een rugblessu re. Daar was ik drie maanden zoet mee", aldus Manon Ver burg, die aan haar vierde sei zoen bezig is bij Oostkapelle. Rugklachten Of daar nog enige seizoenen aan vastgeplakt worden, is de vraag. „Dat ligt er een beetje aan of ik mijn studie geneeskunde in Rot terdam fatsoenlijk kan blijven combineren met mijn sport. Daarnaast is het de vraag of ik eindelijk eens gevrijwaard blijf van rugklachten." Vooralsnog is Manon Verburg weer zodanig hersteld dat ze haar ploeg in het bekerduel te gen Ter Leede en hopelijk ook in de resterende competitiewed strijden van dienst kan zijn. „We staan nu op een vijfde plaats, wat vooraf ook ons doel was. Na een goede reeks in het begin, waar we even tweede stonden, zijn we wat terugge zakt. Logisch, want met zo'n jon ge groep is het moeilijk om zo'n constante serie vast te houden. Inmiddels hebben we de draad weer opgepakt en denk ik dat het mogelijk is om nog een plaatsje te stijgen", verklaart de aanvoerder. Binnenkort zal de ploeg van Ver burg door middel van gast- trainingen trachten om speel- foto Ruben Oreel sters voor het volgend seizoen aan zich te binden. Op de over gang van speelsters van het onlangs terziele gegane Kloe- tinge rekent Manon Verburg ech ter niet. „Daar gokken we niet op. Ik denk niet dat zij zomaar die overstap zullen maken Ho pelijk komen er uit andere ge ledingen wel wat speelsters over waarmee we verder kunnen." De gedachten van Manon Verburg zijn echter nog niet bij volgend seizoen, maar bij het be- kertreffen met Ter Leede. „Stel dat we ze op een gelijkspel kun nen houden, dan hebben we met keepster Lennie Jacobse in een penaltyserie zeker kansen." Atlete van AV'56 hoopt op twee gouden medailles op NK indoor in Gent door Roeland van Vliet GOES - Zonder blikken of blo zen vertelt AV'56-atlete Marije Jansen wat zaterdag haar doe len zijn op het Nederlands kam pioenschap indoor in Gent. „Ik ga voor goud op de 60 meter horden en bij het verspringen en hoop op een finaleplaats op de 60 meter vlak." De Goese lacht vervolgens even en trekt haar ge zicht dan weer in een serieuze plooi. „Tja, wat moet ik anders zeggen. Ik ben op de eerste twee onderdelen als eerste geplaatst en bij de sprint als zevende." Het klinkt niet eens opscheppe rig, zoals Jansen het zegt. Voor de zestienjarige havo-scholiere is het inmiddels de gewoonste zaak van de wereld dat ze in Ne derland bij de top van de B-ju nioren hoort. Haar resultaten in 2003 zeggen genoeg. Op de diver se Nederlandse kampioenschap pen (indoor, outdoor en meer kamp) belandde ze meerdere ke ren op of net naast het podium. Kampioene De meest aansprekende resulta ten behaalde ze op de buiten baan in Lisse. Daar werd ze in juni op zowel de 100 meter hor den als de 400 meter horden Ne derlands kampioene. En bij het verspringen pakte ze brons In juli legde ze op de Komnk- rijksspelen op Aruba beslag op twee tweede plaatsen en een maand later verbeterde ze het Zeeuws record verspringen (out door) van Yvonne Wisse met twee centimeter. Dat staat nu op 5 meter 62 Vandaar dus dat Marije Jansen, die onlangs genomineerd was voor de titel Zeeuws sporttalent van het jaar, veel van het NK in Gent verwacht. Maar het moet ook wel een beetje meezitten om haar doelen te halen, weet ze „Ik doe mee op drie disciplines en moet voor de twee loopnum mers ook nog series lopen. Daar door heb ik nauwelijks rust tus sen de races. Tussen de finale van de 60 meter horden en se ries van de 60 meter vlak zit bij voorbeeld maar twintig minu ten. Dat is wel kort. Daarom kan het wel eens moeilijk wor den om door die series heen te komen." De titel op de 60 meter horden is daarentegen haast een zeker- heidje. Ze kan wel een horde tou- Marije Jansen in actie op haar favoriete nummer, de 60 meter horden. cheren, maar daar stoort ze zich doorgaans niet aan. Ze legt uit. „In trainingen raak ik vaak zat een horde aan Ik loop zo nog wel eens tegen blauwe plekken aan, maar op die trainingen leer je gewoon door te gaan, om ge concentreerd te blijven. Dat werkt ook goed in wedstrijden Ik ben pas één keer hard ten val gekomen. Dat is alweer een paar jaar geleden Daar heb ik nu nog een litteken van op mijn schouder. Sindsdien gaat het goed." Estafette Jansens talent bleef niet onopge merkt bij de Koninklijke Neder landse Atletiekunie. Nadat ze mee was geweest naar Aruba werd ze uitgenodigd om bij de bond plaats te nemen in het ju- niorenestafetteteam. Met zes an dere atletes traint ze nu eens in de paar weken in Utrecht. Het doel is het WK voor junioren, dat in juni in Italië wordt gehou den. „Als we zo doorgaan als nu ko men we er wel" stelt Jansen. „We hebben nog geen wedstrij den gelopen met elkaar, maar onze individuele tijden zijn stuk voor stuk goed. We moeten ons alleen nog wel kwalificeren voor het WK, maar dat kan pas vanaf eind maart, als het out- doorseizoen begint." Die trainingen in Utrecht kon den er ook nog wel bij. Nu heeft Jansen er soms vijf in de week. Drie bij AV'56 in Goes, één in Rotterdam bij Marjan Olyslager (horden) en één in Utrecht (esta fette). „Ik vind de onderdelen die ik doe - verspringen, horden en sprint - nog alledrie veel te leuk. Ik kan nu echt nog geen keuze maken. En zolang dat van niemand hoeft, doe ik dat ook niet. Zelf houd ik het allemaal nog wel vol. Ik zit wel in mijn examenjaar, maar tot nu toe komt school niet in de knel." Amerika Na de zomer verlaat Jansen Zee land. Voorgoed, als het aan haar zelf ligt. Anjolie Wisse en Anton Engels presenteerden weliswaar onlangs een plan om Zeeuwse at- letiektalenten voor de provincie foto Willem Mieras te behouden, maar daar lacht Manje Jansen - al dan niet be wust - om. „Nee, ik wil hier echt weg. Vanaf juli ga ik eerst een jaar naar Amerika. Ik ga een jaartje highschool doen in Penn sylvania. En als ik terugkom, wil ik in Rotterdam studeren. Iets van commerciële economie aan de HES. En als ik in Rotter dam zit, kom ik een stuk makke lijker bij alle trainingen van de bond. De beste banen liggen toch zo'n beetje tussen Dord recht en Amsterdam en daar werken de bondscoaches ook Marije Jansen is pas zestien jaar, maar weet precies wat ze wil. Stiekem („Echt heel stie kem, hoor") denkt ze zelfs al aan de Spelen van 2008 door Karei Pleunis TERNEUZEN - Twee jaar gele den scheidde de Zeeuvvs-Vlaam- se biljartbond (ZVB) zich af van de KNBB. Er gaan stemmen op om de ZVB weer op te heffen en terug te keren naar de KNBB. De weg is echter nog lang. Bekend is dat gepoogd wordt om van Zeeland één biljart- district te maken. De vraag is al leen of dat gebeurt. Tien maan den voor de datum waarop de huidige districten De Bevelanden/Walcheren. Schou- wen-Duiveland en de Zuid-Hol landse eilanden één geheel moe ten vormen, is slechts duidelijk dat er niets duidelijk is. Louis de Vos, voorzitter van de 'wilde' ZVB, zegt dat hij op sig nalen van de KNBB uit Nieuwe- gein zit te wachten. Hij wil dat biljarters in eigen streek tegen elkaar kunnen spelen en geen honderden kilometers hoeven te reizen. De signalen dat een aan tal biljartclubs terug wil keren naar de KNBB zijn hem inmid dels bekend. Hij beseft dat daar door de ZVB wordt uitgehold, maar zijn bond opheffen, gaat hem nu nog een stap te ver. De Vos: „Ik wil van de KNBB weten of er een apart district Zeeuws-Vlaanderen komt. Als dat het plan is, dan zullen we on ze leden raadplegen. Het zou in derdaad kunnen leiden tot op heffing van de ZVB." Jo Boogaert, die samen met Leo de Blok (Walcheren/De Bevelan- den) en Leen de Bil (Schou- wen-Duiveland) de commissie vormt die de samensmelting naar één district vorm moet ge ven, zegt op dit moment eigen lijk helemaal niets te weten en niets te kunnen voorspellen. „Er zijn zoveel factoren die een rol spelen. Blijft de ZVB bestaan, dan moet die fusie er komen voor de vijftig/zestig biljarters die nu nog lid zijn van de KNBB. Die zullen dan de 'over steek' naar De Bevelanden en Schouwen-Duiveland moeten maken om in competitieverband te kunnen spelen. Hoe vervelend dat ook is vanwege de vele kilo meters, de tol en dus het prijs kaartje dat daaraan hangt." „Hoe ver we met die fusie staan? We zijn een keer bijeen geweest, hebben regelmatig telefonisch contact, maar het zal niemand verbazen dat aan een samen smelting enorme problemen kle ven. Boogaert heeft uiteraard wat op ties achter de hand die de fusie niet bij voorbaat tot een kanslo ze missie maken. „Natuurlijk is het mogelijk om in elke klasse bijvoorbeeld twee poules te maken. In de ene poule deel je teams uit Zeeuws-Vlaan deren. Walcheren en Zuid-Beve land in, in de andere die uit Noord-Bëveland/Schouwen Dui- veland en de Zuid-Hollandse ei landen. En natuurlijk kun je voorwedstrijden van een titel strijd in je eigen regio af laten werken Een tweede optie van Boogaert is twee districten, waarvan- Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren en Zuid-Beveland één geheel vormen. „Maar je kunt ook aan een autonoom Zeeuws-Vlaande ren denken als de leden van de ZVB massaal terugkeren naar de KNBB. Alles ligt dus nog open." Boogaert verwacht hoe dan ook problemen- „Want dan krijgen ze toch weer te maken met 22 eu ro bondsafdracht. districtscon tributie en inschrijfgeld per team. En het waren juist die zware financiële verplichtingen die de clubs uit Zeeuws-Vlaan deren deed besluiten om de KNBB de rug toe te keren." Of het allemaal nog in de juiste plooi gaat vallen, weet Boogaert niet. „Natuurlijk ben ik voor stander van een eigen district Zeeuws-Vlaanderen. Maar de ZVB-clubs moeten wel massaal terugkeren. Aan een paar clubs hebben we mets omdat een regu liere competitie dan niet tot de mogelijkheden behoort. In dat geval zul je echt met De Bevelanden/Walcheren en Schouwen-Duiveland in zee moeten." Op 1 januari 2005 zou alles geëf fectueerd moeten zijn. Is dat haalbaar? Bogaert: „Dat hangt een beetje af van het moment waarop de ZVB duidelijkheid geeft. En de ZVB wacht dus op duidelijkheid van het bondsbu- reau in Nieuwegein. Kortom; er is nog geen duidelijkheid." Madrid. Olympische beslissings duels. mannen (best-of-three): Cana da-Griekenland 7-1 (2-1). Moskou. Aeroflot Open. Tweede ronde: Van Wely (Ned)-Romanisjin (Rus) 1-0. Lotto 18/02/2004: 13. 19. 21. 32. 33. 44 bonusgetal 23, kleur blauw Euroloterij: 542260 LuckyDay 3-4-5-9-10-19-21 -22-26-35-39-47-48-50- 52-64-68-71-73-75. Tennis Rotterdam. ABN Amro World Ten nis Tournament, 950.000 euro. Eer ste ronde: Hewitt (Aus/6) - Gonzalez (Chl) 6-2 6-1, Mirnyi (WRu) - Sargsian (Arm) 6-7 7-6 6-1, Cakl (Tsj) -Bjórkman (Zwe) 7-6 7-6. Johansson (Zwe) - Ascio- ne (Fra) 6-3 6-1, Ferrero (Spa/2) - Van Scheppingen (Ned)6-3 7-6 Tweede ronde: Schüttler (Dui/3) - Stepanek (Tsj) 6-3 6-4. Antwerpen. Vrouwen, 460.000 eu ro. Eerste ronde Bonesova (Tsj) - Da nulidou (Gri) 7-5 6-4, Vakoelenko (Oek) - Stevenson (VSt) 6-3 6-1, Maleeva (Bul/9) - Pierce (Fra) 6-4 6 4 Tweede ronde: Kim Clijsters (Bel/2) - Parra (Spa) 6-3 6-2, Farina Elia (lta/8) - Callens (Bel) 3-6 6-2 6-1, Sprem (Krol - Black (Zim) 6-4 6-3. Koukalova (Tsj) - Safina (Rus) 6-4 7-6. Dubbel, eerste ronde: Kim en Elke Clijsters (Bel) - Vis/Sfar (Ned/Tun) 6-1 6-0 Columbus (VSt). ITF vrouwen. 25.000 euro. Eerste ronde: Golovizni na (Ita) - Tamaela (Ned/5) 6-2 6-2. FIFA wereldranglijst: 1 Brazilië 846 punten, 2. Frankrijk 828, 3. Spanje 795. 4 Nederland 749. 5 Mexico 742 (7) Olympische kwalificatiewedstrij den. Suwon: Zuid Korea-Libanon 2-0 (1-0). 33. Cha 1-0, 50. Cho 2-0. Bijzonder hetd: Park (PSV), Song (Feyenoord) in basis bij Zuid-Korea Saitama: Ja pan-Oman 1-0 (0-0). 90. Kubo 1-0 Bij zonderheid: Nakamura mist strafschop voor Japan. Oefenduels. Skopje. Macedo- nië-Bosmë-Herzegovia 1-0 (1-0). 22. Pan- dev 1-0. Tripoli. Libiè-Oekraine 1-1 (0-1) 15. Poekanitsj 0-1. 56. Kara 1-1. Adana. Turkije-Denemarken 0-1 (0-1) 32 Jorgensen 0-1 Cyprus Internatio naal toernooi: Letland-Kazakstan 3-1 (2-1). 23. Axenov 0-1, 39. Pahars 1-1. 44 Laizans 2-1. 51 Laizans 3-1. Cy- prus-Wit-Rusland 0-2 (0-0). 56. Roma- schenko 0-1, 70. Romaschenko 0-2. Roe menië - Georgië 3-0 (1-0) 30. Mutu 1-0, 70. Mutu 2-0, 87. Cernat 3-0. Tel Aviv: Israël Azerbeidzjan 6-0 (3-0). 9. Arbeit- mam 1-0, 24. Tal 2-0, 45. Katan 3-0, 61 Katan 4-0, 65 Arbeitmam 5 0. 69. Arbeit- mam 6-0 Malta. Internationaal toer nooi: Estland-Moldavië 1-0 (0-0) 58. Lindpere 1-0. Tirana. Albanië - Zweden 2-1 (0-0). 50. Selakovic 0-1, 67 Skela 1-1, 75. Aliaj 2-1 San Fernando. Polen Slovenië 2-0 (1-0). 23. Mila 1-0, 64. N.edzielan 2-0 Athene. Griekenland Bulgarije 2-0 (1-0). 26 Papadopoulos 1-0, 60 Vry zas 2-0. Terneuzen. Voorjaarscompetitie Be- vobo. Eerste klasse A: Zaman Sport-Jacobs Tuin 2-1 (25-20 25-18 23-25). BN/De Stem-Dees Sport 0-3 <12-25 13-25 19-25), Rest.'t Oud Sas-Dow 1-2 (21-25 15-25 35-33). Stand: Dow 6-15, Rest.'t Oud Sas 6-14, Dees Sport 5-9, Zaman Sport 5-7, Ja cobs Tuin 5-5, Delta 5-3, BN/De Stem 6-3 Eerste klasse B: De Pooter-BN/De Stem 2 1-2, Rabobank-NHI Terneuzen 0-3 Stand: Scheldesport 5-13. De Poot- er 5-9, NHI Terneuzen 5-8, PSOVZ 5-8, Rabobank 6-8, BN/De Stem 2 5-7, Wim de Waal 5-5. Tweede klasse A: TeVo- Re-De Hoop 0-3, Dow 2-Echo Audio 2-1, Dees Sport 2-Delta 2 3-0 Stand: Dow 2 5-11, Dees Sport 2 5-11, Echo Audio 5-10, De Hoop 5-8, TeVoRe 6-7, Delta 2 5-4, URS 5-3 Tweede klasse B: Ge- meente-Sch^desport 2 3-0, El.Van Frae- yenhove-NHI Terneuzen 2 2-1, Garage Vervaet-Dow 3 3-0 Stand:-WBAZ 6-13, El.Van Fraeyenhove 5-11. Garage Ver- vaet 5-8, Dow 3 6-8. NHI Terneuzen 6 8, Gemeente 5-7, Scheldesport 2 5-2 Derde klasse A: BN/De Stem 4 V&K/C1000 Hoek 2-2, Visser Smit Hanab-Zeeland Seaports 3-0. Stand. Visser Smit Hanab 5-15. V&K/C1000 Hoek 5-14, BN/De Stem 4 6-12, Henno Cysouw 5-6. Zeeland Seaports 5-4. Inter polis Philippine 5-4. Yildiz 5-0 Derde klasse B: V&K/C1000 Hoek 2 PSOVZ 2 0-3. BN/De Stem 3-PSOVZ 3 1-2. Hydro IS Partner Yildiz 2 2 1 Stand: PSOVZ 3 6-14, PSOVZ 2 6-13. Yildiz 2 7-12, BN/De Stem 3 7-9, Hydro IS Partner 7-7, V&K/C1000 Hoek 2 7 5. Albufeira. Ronde van de Algarve. Eerste etappe, circuit in en rond Al bufeira: 1 Benito (Spa) 149 km in 3.27.50, 2 Barbosa (Por). 3 Edo (Spa), 10. Giling. 18. Elijzen. 27. Posthuma. 39 Thomas Dekker. 48. De Maar, 82. Armst rong (VStl Jaen. Ruta del Sol. Vierde etappe. Lucena-Jaén: 1 Van Heeswijk (Ned) 159 km in 4.03.05, 2 Mattan (Bel), 3. Van Petegem (Bel), 4 Reynes (Spa). 5 Freire (Spa). 6. Zabel (Dui), 28. Erik Dek ker. 55. Den Bakker, 63 Knaven. 68. Scheuneman. 80. Kroon 0.20. 81 De Jongh 0 22. 83. Boven 0.29, 86. Van Bon 132 Algemeen klassement: 1 Do- mmguez (Spa) 17.20 38. 2 Garcia (Spa) 0 15, 3. Sanchez (Spa) 0.19, 4 Gomez (Spa) 0.28, 5. Aitor Osa (Spa) 0.34. 6. Ro driguez (Spa) 0.44, 8. Dekker 0.54. 39. Scheuneman 3.25, 49. Knaven 4.19. 58. Van Heeswijk 6.57, 68 Den Bakker 7.52, 81De Jongh 18.10, 83. Kroon 22.13.84 Boven 22.22,86. Van Bon 23.55 Athene. Eurolymp Week Vrouwen Europa, na 3 races: 1. Garriga (Spa) 13 punten. 2. Dezillie (Bel) 17. 3. Multala (Fin) 18. 17. Brouwer 55. 470, na 3 ra ces: l Westerhof/Matthijsse (Ned) 8. 2. De Koning/Berkhout (Nedl 8, 3. Petitjearv'Douroux (Fra) 10. Yngling, na 3 races: 1Thies/De Jong/Bes i Ned) 6, 2. Stegenwalner (Dui) 12, 3. Giakou- midou (Gri) 12, 7 Hin/BuisZuiderbaan 25 Mannen 470, na 3 races: 1 Kosmatopoulos/Trigonis (Gri) 5, 2 Coster/Coster (Ned) 11. 3. Zellmer/Krabbe (Dui) 14. t donderdag Voetbal Vriendschappelijk: Zaamslag-Vogel waarde, Kapelle-Veere. Aanvang: 19.30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 53