Vlanon Verburg hoopt op stunt Marije Jansen weet wat ze wil li 1 21 Kalender van TMZ is verder uitgebreid Vrouwen Oostkapelle bekeren tegen landskampioen Ter Leede lorres rolt futsallers Ipollo op uitslagen agenda schelde wb donderdag 19 februari 2004 J fflKAPELLE - Omdat lands- cpioen Ter Leede zaterdag- jildag op bezoek komt, zal er maal gesproken een einde ko rt aan het bekeravontuur van uTOUvvenvoetballers van Oost- plle. Toch heeft aanvoerder DES - Het krachtsverschil ;«n de futsallers van fft/Morres/Controlec en polio/Snackbar De Grote kikt werd in een onderling d overduidelijk. De (tws-Vlamingen vermorzel- ide nummer laatst in de eer- klasse A met 17-4. kon met moeite een vol- team op de been breng- roor de wedstrijd in Sport- Zeeland Vrijdag hadden ttballers uit 's-Graven- ilderom dezelfde reden al ver laten gaan voor het duel iWGZ. iGoes had Apollo geen wissel en Richard Bal, normaal beier, stond in het doel. 'zal weinig plezierige herin- jogen hebben overgehouden zijn avontuur als doelman, kreeg zeventien goals te «erken. Fouw was daar voor ttste deel verantwoorde voor. Hij nam tien treffers Mr zijn rekening. Mevlüd nüruk volgde op afstand met sr doelpunten 2gen Verbraeke was twee keer tfeeker en tot overmaat van op scoorde Apollo één eigen 'Jpunt De spelers van Apollo wat terugdeden waren Niels ,fr'' ieukniet, verantwoordelijk «rdrie doelpunten, en Michel pos. Veel Zeeuwse atleten naar het NK indoor GOES - Aan het Neder lands kampioenschap in door in Gent doen zaterdag dertien Zeeuwse atleten mee: zes senioren en zeven junioren. Anjolie Wisse had de nummer veertien kunnen zijn. Maar het eni- 5e onderdeel waarop zij had willen uitkomen, de 1500 meter, werd vanwege wn gebrek aan deelnemers geschrapt. Sebastièn Schletterer doet zaterdag mee aan de 800 meter. De atleet van het Amsterdamse AAC, die een persoonlijk record heeft Jtaan van 1.48.68, neemt i*t in Gent op tegen toplo- persals Marko Koers en Ar- so-d Okken Joost de Eflk (voorheen AV'56, nu Pianos) loopt de 1500 me- Michiel Willaert (RK- HAV) komt uit op de 60 me teren de 200 meter. Veerkampster Yvonne Wis- (De Spartaan) meldt heh voor de strijd om de podiumplaatsen op drie on kelen. 200 meter, 60 me- horden en verspringen. Op de 200 meter heeft ze beste pr staan van alle tóneemsters: 24.31. Op «andere twee nummers is als derde 'geplaatst' 3rechje de Ruyck, de RK- HAV-atlete die vorig jaar ',Rraste met een derde paats op de 800 meter, f°Pt deze afstand weer. •jflDonen Dek (Prins Hen- fck) waagt een kans op de Mmeter en de 200 meter. Junioren i de junioren doen drie at- mee van het Hulster «HAV en vier van het wese AV'56. Bart van Re- ;-oorte, Audrey Seghers en Stam vertegenwoordi- RKHAV op zowel de meter als de 200 meter, «mens AV'56 komt Ma tyJansen uit op het ver- ^ngen en de 60 meter arden. ^rleen Humme doet de ®«-stap-sprong en de WO meter horden en Mar- f Dek maakt alleen de ^k- stap-sprong. Stefan st°kman bij de junio- B uit bij het kogelsto- BL Manon Verburg het droomscena- rio haar gedachten al laten pas seren. „Een gelijkspel, en in de penaltyserie toeslaan", zegt ze opportunistisch. Het is misschien wel tegen beter weten in, maar verrassingen zijn de voetbalwereld nog niet uit. Zeker niet in het bekertoer nooi. „Natuurlijk weet je dat Ter Leede dit zou moeten win nen, maar stilletjes hoop je toch op een stunt", vertelt de negen tienjarige Manon Verburg. „We gaan proberen om zo lang moge lijk de nul te houden, wie weet wat er dan mogelijk is." Volgens de centrale verdedig ster moet haar ploeg maar op één manier de wedstrijd tegen de geroutineerde hoofdklasser ingaan. „Er het beste van zien te maken", klinkt het ogenschijn lijk simpel. „We moeten er maar niet teveel ophef over maken, want daar schiet je toch niets mee op." Als één van de weinigen van Oostkapelle weet Manon Ver burg wat haar te wachten staat tegen Ter Leede „Ik heb zelf twee seizoenen g eleden in de hoofdklasse tegen die ploeg gespeeld, samen met nog een paar van mijn huidige teamgenoten. Nu we een klasse lager spelen, merk je pas hoe groot het niveauverschil is", legt de speelster uit Kamper land uit. Onderschatting Er wordt bij Oostkapelle stille tjes op onderschatting van Ter Leede gehoopt, maar tegelijker tijd weet Verburg dat die vlie ger waarschijnlijk niet zal op gaan. „Wij zitten met Ter Leede 2 in de competitie en daar hebben we in de uitwedstrijd met 1-0 van gewonnen. Afgelopen zater dag kon die ploeg ternauwer nood een gelijkspel bij ons beha len. Ik denk dus dat de kans heel groot is dat hun eerste team de zaakjes wel even recht wil zetten." Manon Verburg legt zich niet bij voorbaat neer bij een nederlaag tegen landskampioen Ter Leede. Wanneer Oostkapelle uitgescha keld zou worden, dan richten de speelsters zich weer net zo ge makkelijk op het verdere ver loop van de competitie. Ver burg: „Vanaf het begin hebben we gezegd dat het bekertoernooi bijzaak is. We zien het als leuke oefenwedstrijden, zeker als je aan hoofdklassers gekoppeld wordt. Vooral voor de vele jeugdspeelsters die er bij ons rondlopen, zijn dit prachtige ge legenheden om ervaring op te doen." Helemaal compleet zal Oostka pelle tegen Ter Leede niet aan treden. „We missen één speel ster met door blessure en er is nog iemand op vakantie. Ik zal zelf ook niet de hele wedstrijd uitspelen omdat ik nog maar net hersteld ben van een rugblessu re. Daar was ik drie maanden zoet mee", aldus Manon Ver burg, die aan haar vierde sei zoen bezig is bij Oostkapelle. Rugklachten Of daar nog enige seizoenen aan vastgeplakt worden, is de vraag. „Dat ligt er een beetje aan of ik mijn studie geneeskunde in Rot terdam fatsoenlijk kan blijven combineren met mijn sport. Daarnaast is het de vraag of ik eindelijk eens gevrijwaard blijf van rugklachten." Vooralsnog is Manon Verburg weer zodanig hersteld dat ze haar ploeg in het bekerduel te gen Ter Leede en hopelijk ook in de resterende competitiewed strijden van dienst kan zijn. „We staan nu op een vijfde plaats, wat vooraf ook ons doel was. Na een goede reeks in het begin, waar we even tweede stonden, zijn we wat terugge zakt. Logisch, want met zo'n jon ge groep is het moeilijk om zo'n constante serie vast te houden. Inmiddels hebben we de draad weer opgepakt en denk ik dat het mogelijk is om nog een plaatsje te stijgen", verklaart de aanvoerder Binnenkort zal de ploeg van Ver burg door middel van gast- trainingen trachten om speel- foto Ruben Oreel sters voor het volgend seizoen aan zich te binden. Op de over gang van speelsters van het onlangs terziele gegane Kloe- tinge rekent Manon Verburg ech ter niet. „Daar gokken we niet op. Ik denk niet dat zij zomaar die overstap zullen maken. Ho pelijk komen er uit andere ge ledingen wel wat speelsters over waarmee we verder kunnen." De gedachten van Manon Verburg zijn echter nog niet bij volgend seizoen, maar bij het be- kertreffen met Ter Leede. „Stel dat we ze op een gelijkspel kun nen houden, dan hebben we met keepster Lennie Jacobse in een penaltyserie zeker kansen." Atlete van AV56 hoopt op twee gouden medailles op NK indoor in Gent door Roeland van Vliet GOES - Zonder blikken of blo zen vertelt AV'56-atlete Marije Jansen wat zaterdag haar doe len zijn op het Nederlands kam pioenschap indoor in Gent. „Ik ga voor goud op de 60 meter horden en bij het verspringen en hoop op een finaleplaats op de 60 meter vlak." De Goese lacht vervolgens even en trekt haar ge zicht dan weer in een serieuze plooi. „Tja, wat moet ik anders zeggen. Ik ben op de eerste twee onderdelen als eerste geplaatst en bij de sprint als zevende." Het klinkt niet eens opscheppe rig, zoals Jansen het zegt. Voor de zestienjarige havo-scholiere is het inmiddels de gewoonste zaak van de wereld dat ze in Ne derland bij de top van de B-ju nioren hoort. Haar resultaten in 2003 zeggen genoeg. Op de diver se Nederlandse kampioenschap pen (indoor, outdoor en meer kamp) belandde ze meerdere ke ren op of net naast het podium. Kampioene De meest aansprekende resulta ten behaalde ze op de buiten baan in Lisse. Daar werd ze in juni op zowel de 100 meter hor den als de 400 meter horden Ne derlands kampioene. En bij het verspringen pakte ze brons. In juli legde ze op de Konink- rijksspelen op Aruba beslag op twee tweede plaatsen en een maand later verbeterde ze het Zeeuws record verspringen (out door) van Yvonne Wisse met twee centimeter. Dat staat nu op 5 meter 62. Vandaar dus dat Marije Jansen, die onlangs genomineerd was voor de titel Zeeuws sporttalent van het jaar, veel van het NK in Gent vernacht Maar het moet ook wel een beetje meezitten om haar doelen te halen, weet ze. „Ik doe mee op drie disciplines en moet voor de twee loopnum mers ook nog series lopen. Daar door heb ik nauwelijks rust tus sen de races. Tussen de finale van de 60 meter horden en se ries van de 60 meter vlak zit bij voorbeeld maar twintig minu ten. Dat is wel kort, Daarom kan het wel eens moeilijk wor den om door die series heen te komen." De titel op de 60 meter horden is daarentegen haast een zeker- heidje. Ze kan wel een horde tou- Marije Jansen in actie op haar favoriete nummer, de 60 meter horden. cheren, maar daar stoort ze zich doorgaans niet aan. Ze legt uit: „In trainingen raak ik vaak zat een horde aan. Ik loop zo nog wel eens tegen blauwe plekken aan, maar op die trainingen leer je gewoon door te gaan, om ge concentreerd te blijven Dat werkt ook goed in wedstrijden. Ik ben pas één keer hard ten val gekomen. Dal is alweer een paar jaar geleden. Daar heb ik nu nog een litteken van op mijn schouder. Sindsdien gaat het goed." Estafette Jansens talent bleef niet onopge merkt bij de Koninklijke Neder landse Atletiekunie. Nadat ze mee was geweest naar Aruba werd ze uitgenodigd om bij de bond plaats te nemen in het ju- niorenestafetteteam. Met zes an dere atletes traint ze nu eens in de paar weken in Utrecht. Het doel is het WK voor junioren, dat in juni in Italië wordt gehou den. „Als we zo doorgaan als nu ko men we er wel" stelt Jansen. „We hebben nog geen wedstrij den gelopen met elkaar, maar onze individuele tijden zijn stuk voor stuk goed. We moeten ons alleen nog wel kwalificeren voor het WK. maar dat kan pas vanaf eind maart, als het out- doorseizoen begint." Die trainingen in Utrecht kon den er ook nog wel bij. Nu heeft Jansen er soms vijf in de week. Drie bij AV'56 in Goes, één in Rotterdam bij Marjan Olyslager (horden) en één in Utrecht (esta fette) „Ik vind de onderdelen die ik doe - verspringen, horden en sprint - nog alledrie veel te leuk. Ik kan nu echt nog geen keuze maken. En zolang dat van niemand hoeft, doe ik dat ook niet. Zelf houd ik het allemaal nog wel vol. Ik zit wel in mijn examenjaar, maar tot nu toe komt school niet in de knel." Amerika Na de zomer verlaat Jansen Zee land. Voorgoed, als het aan haar zelf ligt. Anjolie Wisse en Anton Engels presenteerden weliswaar onlangs een plan om Zeeuwse at- letiektalenten voor de provincie foto Willem Mieras te behouden, maar daar lacht Marije Jansen - al dan niet be wust - om. „Nee, ik wil hier echt weg. Vanaf juli ga ik eerst een jaar naar Amerika. Ik ga een jaartje highschool doen in Penn sylvania. En als ik terugkom, wil ik in Rotterdam studeren. Iets van commerciële economie aan de HES En als ik in Rotter dam zit, kom ik een stuk makke lijker bij alle trainingen van de bond. De beste banen liggen toch zo'n beetje tussen Dord recht en Amsterdam en daar werken de bondscoaches ook." Marije Jansen is pas zestien jaar. maar weet precies wat ze wil. Stiekem („Echt heel stie kem, hoor") denkt ze zelfs al aan de Spelen van 2008. door Wim de Vos HEINKENSZAND - Daar waar de KNWU steeds meer moeite heeft om het aantal wedstrijden en deelnemers op peil te hou den, kent de vrije bond Trimbe- langen Midden-Zeeland (TMZ) inmiddels al jaren achtereen een tegenovergesteld beeld. De zogenaamde vrije wielren ners krijgen bij deze bond steeds meer startgelegenheid, terwijl de organisatoren handen wrijvend toezien dat er steeds meer coureurs aan hel vertrek komen. Met het oog op het pro gramma van dit jaar spreekt voorzitter Leo Bakker van „een leuke kalender, waar we als or ganisatie tevreden mee zijn." Ten opzichte van vorig seizoen is het aantal wedstrijden met drie uitgebreid. Borssele. 's-Gra- venpolder en Goedereede be groeten dit jaar het trimmerspe loton ook. „Dne wedstrijden er bij terwijl er in vergelijking met vorig jaar geen zijn afgehaakt. Welke organisatie kan dat nog zeggen?", zegt Leo Bakker. De voorzitter weet bovendien dat sinds 1998 er een stijgende lijn zit in het aantal renners dat aan de wedstrijden van TMZ deel neemt zit Vorig jaar bedroeg het aantal coureurs per wed strijddag gemiddeld meer dan honderd, om precies te zijn 104. TMZ heeft de categorieën-inde ling op de schop gedaan. De bond wil nieuw bloed onder de renners gaan kweken zodat de continuïteit gewaarborgd is. Tot dit jaar kon men in de groep re creanten onderzoeken of er een loopbaan als wielrenner was weggelegd. Bakker: „De recrean ten vormden onze opstapcatego- rie. Vooral voor de beginners lag het tempo in die categorie veel te hoog. Daardoor viel al snel een behoorlijk aantal af. We hebben daarom besloten om een nieuwe opstapcategone in het leven te roepen. Die nieuwe groep gaat de S/P-categorie he ten. De S staat dan voor starters en de P voor plaatselijke ren ners die ook eens willen probe ren om in een peloton te rijden. De recreanten zullen dit seizoen als amateurs B door het leven gaan. „Daarmee willen we voor al toerrenners de gelegenheid bieden de krachten met elkaar te meten", geeft Bakker aan. De S/P-wedstrijden zullen maxi maal 25 kilometer lang zijn en voor de deelnemers is geen licen tie nodig. „Alleen een deugdelij ke racefiets en valhelm zijn ver eist. "Traditiegetrouw wordt het seizoen van TMZ geopend met een viertal trainingswedstrijden in Den Inkel nabij Kruiningen. De Ronde van Noord-Beveland op 22 mei is als enige klassieker gehandhaafd. De volledige TMZ-kalender voor dil jaar ziet er als volgt uit. Maart 13. 20 en 27 Krumingen (trainings- rit). April 3 Kruiningen (trainings- rit). 10 Lewedorp. 24 Borssele. Mei 1 Kruiningen (kampioen schap van TMZ), 15 's-Heeren- hoek. 20 Kwadendamme (ama teurs A en B), 20 Wemeldinge (vete ranen en S/P, 22 Ronde van Noord-Beveland, 24 Hulst, 29 's-Gravenpolder. Juni. 4 s-Heer Abtskerke, 6 Ovezande, 12 Oude- lande, 18 of 19 Goes. Juli: 2 Krui ningen, 9 Heinkenszand, 16 's-Heer Arendskerke. 17 's-Heer Arendskerke (demykoers op uitno diging), 21 Westkapelle Augustus 13 Goedereede, 28 Hansweert. Sep tember 11 Kruiningen (tijdnt), 18 Kruiningen. Kloetinge wint oefenwedstrijd LEWEDORP - Het oefen- duel tussen het Borsels elf tal voor spelers boven de 23 jaar en hoofdklasser Kloetinge is gisteren in een 1-0-overwinning voor Kloe tinge geëindigd Ferry Alfons was match winnaar in de gelijkopgaan- de wedstrijd. Hij tekende na een uur voetbal voor de enige treffer. Vijfde zitting district Zeeland senio ren paren. 1 Dms. de Jonge - Westveer 58.10%, 2 Mvr. Vermeulen - v.d.Helm 57.87, 3 Epr. Wiskerke 57,64, 4 Mvr. v. Loo - Ridderhof 55.56, 5. Dms. de Jager - Meijer 55.56, 6 Mvr. Schell - Geerlofs <inv) 52.55, 7 Epr. Krediet 51.62, 14. Dms. Dierkx Meeuwissen(inv.) 50.69, 9 Epr. Paauwe 218 50.46, 10 Hrn. Hage naars - de Jager 50.00, 11. Dms. Sar- neel - Rijk (inv.) 50 00. Madrid. Olympische beslissings duels, mannen (best-of-three): Cana da-Griekenland 7-1 (2-1). Moskou. Aeroflot Open. Tweede ronde: Van Wely (Ned)-Romanisjin (Rus) 1-0. Lotto 1 8/02/2004M^^|^^^^| 44 bonusgetal 23, kleur blauw Euroloterij: 542260. Lucky- Day:3 4-5-9-10-19-21 -22-26-35-39- 47-48-50-52-64-68-71-73-75 Zeelandia Ovezande Wip 1: Hoofdvogel: J. v. Steenbergen Wil lem Teil, 2e Hoofdvogel: A Rentmees ter Willem Teil, Ie Zi|vogel. J. Bon- gers Zeelandia, 2e Zijvogel H. Franse Willem Teil, 3e Zijvogel: J v Steenber gen Willem Teil, 4e Zijvogel: M Uit- deWilligenSpes Nostra, Ie Kal: H. Fran se Willem Teil, 2e Kal: P Remijnse Ed ele Handboog, 3e Kal:H. Koens Zeelan dia, 4e Kal.W Fayaars Spes Nostra Wip 2: Ie Hoofdvogel: R. Buysrogge Zeelandia, 2e Hoofdvogel F Koens Spes Nostra. 1e Zijvogel: P de Jonge Zeelandia, 2e Zijvogel. H. Franse Wil lem Teil, 3e Zijvogel. Loting, 4e Zijvo gel: H Koens Zeelandia. Ie Kal: J Ver- bart Willem Teil, 2e Kal: A Rentmees ter Willem Teil, 3e Kal: P de Jonge Zee landia. 4e Kal. P de Jonge Zeelandia. Vliegende vogel: A RentmeesterWil- lem Tell, W de Jonge Spes Nostra Doel naar HogerWolphaartsdijk. Wip 1: 1e Hoofdvogel JJ Hoogsvate Doel naar Hoger, 2e Hoofdvogel P Wagenaar Ravenstein, 1e Zijvogel. P Wagenaar Ravenstein. 2e Zijvogel: Joh. Kopmels Victoria. 3e Zijvogel: R Bou- wense St.Sebastiaan 4e Zijvogel. J. v.d. Guchte Zorgvlied. Ie Kal: R. Gransard Doel naar Hoger, 2e Kal P Wagenaar Ravenstein, 3e Kal R Bou- wense Sl Sebastiaan, 4e Kal: Loting. Wip 2: Ie Hoofdvogel: B Vermeulen Zorgvlied. 2e Hoofdvogel: J J Hoogstra- te Doel naar Hoger. 1e Zijvogel J.J. Hoogstrate Doel naar Hoger, 2e Zij vogel: P Wagenaar Ravenstein, 3e Zij vogel R Bouwense St.Sebastiaan. 4e Zijvogel: P. Wagenaar Ravenstein 1e Kal- F Koens Spes Nostra. 2e Kal: R Klippel Doel naar Hoger, 3e Kal. S. Kop mels Victoria. 4e Kal: P. Wagenaar Ra venstein. Vliegende vogel: C. Jeremias- se Zorgvlied Rotterdam. ABN Amro World Ten nis Tournament, 950.000 euro.Eerste ronde. Hewitt (Aus/6) - Gonzalez (Chl) 6-2 6-1, Mirnyi (WRu) - Sargsian (Arm) 6-7 7-6 6-1. Cakl (Tsj) - Bjorkman (Zwe) 7-6 7-6. Johansson (Zwe) - Ascione (Fra) 6-3 6-1, Ferrero (Spa/2) - Van Scheppingen (Ned)6-3 7-6, Federer (Zwi 11 - Clément (Fra) 6-4 6-3 Tweede ronde Schüttler (Dui/3) - Stepanek (Tsi) 6-3 6-4. Antwerpen. Vrouwen, 460.000 eu ro. Eerste ronde: Benesova (Tsj) - Danii- lidou (Gri) 7-5 6-4, Vakoelenko (Oek) - Stevenson (VSt) 6-3 6-1, Maleeva (Bul/9) - Pierce (Fra) 6-4 6 Tweede ronde Kim Clijsters (Bel/2) Parra (Spa) 6-3 6-2, Farina Elia (lta/8) - Callens (Bel) 3-6 6-2 6-1, Sprem (Kro) - Black (Zim) 6-4 6-3, Koukalova (Tsj) - Safina (Rus) 6-4 7-6. Dubbel, eerste ronde: Kim en Elke Clijsters (Bel) - Vis/Sfar (Ned/Tun) 6-1 6-0. FIFA wereldranglijst: 1 Brazilië 846 punten, 2. Frankrijk 828, 3. Spanje 795, 4 Nederland 749, 5. Mexico 742 (7), 6. Argentinië 741 (5), 7. Engeland 740 (8), 8. Tsjechië 739 (6), 9. Turkije 737 (8). 10. Italië 731, 21. Nigeria (35), 31. Tunesië (45), 33. Marokko (44). Olympische kwalificatieduels. Suwon: Zuid-Korea-Libanon 2-0 (1-0). 33. Cha 1-0, 50. Cho 2-0. Bijzonderheid: Park (PSV), Song (Feyenoord) in basis bij Zuid-Korea. Saitama: Japan-Oman 1-0 (0-0). 90. Kubo 1-0. Bijzonderheid: Nakamura mist strafschop voor Japan Oefenduels. Skopje. Macedo- nië-Bosnië-Herzegovia 1-0 (1-0). 22. Pan- dev 1-0. Tripoli. Libië-Oekraïne 1-1 (0-1). 15. Poekanitsj 0-1. 56. Kara 1-1 Adana. Turkije-Denemarken 0-1 (0-1). 32 Jörgensen 0-1 Cyprus. Internatio naal toernooi: Letland-Kazakstan 3-1 (2-1). 23. Axenov 0-1, 39. Pahars 1-1, 44. Laizans 2-1, 51. Laizans 3-1. Cy- prus-Wit-Rusland 0-2 (0-0). 56 Roma- schenko 0-1, 70. Romaschenko 0-2. Roe menië - Georgië 3-0 (1-0). 30 Mutu 1-0, 70 Mutu 2-6, 87 Cernat -3-0 Tel Aviv: Israël-Azerbeidzjan 6-0 (3-0). 9 Arbeit- mam 1-0, 24. Tal 2-0, 45. Katan 3 0. §1. Katan 4-0. 65 Arbeitmam 5-0, 69 Arbeit- mam 6-0 Malta. Internationaal toer nooi: Estland-Moldaviè 1-0 (0-0) 58. Lindpere 1-0. Tirana Albanië - Zweden 2-1 (0-0). 50 Selakovic 0-1. 67 Skela 1-1, 75, Aliaj 2-1 San Fernando. Polen - Slovenie 2-0 11-0). 23. Mila 1-0. 64 Niedzielan 2-0. Athene. Griekenland Bulgarije 2-0 (1-0) 26, Papadopoulos 1-0, 60 Vryzas 2-0, Brussel. Belgie Frankrijk 0-2 (0-145. Govou 0-176. Sa- ha 0-2 Rabat Marokko-Zwitserland 2-1 (0-0). 78 Ajeddou 1-0, 81. Aiajour 2-0, 89 Frei 2-1 Dublin lerland-Brazilië 0-0. Albufeira. Ronde van de Algarve. Eerste etappe, circuit in en rond Al bufeira: 1 Benito (Spa) 149 km in 3.27 50. 2 Barbosa (Por), 3 Edo (Spa), 4. O'Grady (Aus), 5. Garrido (Arg), 6 En- goulvent (Fra). 10. Giling, 18. Elijzen, 27 Posthuma, 39. Thomas Dekker. 48 De Maar, 82 Armstrong (VSt i Jaên. Ruta del Sol. Vierde etappe, Lucena-Jaón: 1 Van Heeswijk INedi 159 km in 4.03.05, 2. Mattan (Bel). 3 Van Petegem IBel), 4 Reynes (Spa), 5 Freire (Spa). 6. Zabel (Dui), 28. Erik Dek ker, 55. Den Bakker. 63 Knaven. 68. Scheuneman. 80 Kroon 0.20. 81 De Jongh 0 22. 83. Boven 0 29. 86. Van Bon 132 Algemeen klassement: Do- minguez (Spa) 17.20.38. 2 Garcia (Spa) 0.15. 3 Sanchez iSpa) 0.19, 4. Gomez (Spa) 0.28,5. Aitor Osa (Spa) 0.34,6. Ro driguez (Spa) 0.44, 8. Dekker 0.54. 39. Scheuneman 3.25, 49. Knaven 4.19, 58. Van Heeswijk 6.57, 68. Den Bakker 7.52. 81De Jongh 18.10, 83 Kroon 22.13,84 Boven 22 22,86. Van Bon 23.55. Athene. Eurolymp Week Vrouwen Europe, na 3 races: 1 Garriga iSpai 13 punten, 2 Dezillie (Bel) 17, 3 Multala (Fin) 18, 17, Brouwer 55 470, na 3 ra ces: 1 Westerhof/Matthijsse (Ned) 8, 2 De Koning/Berkhout (Ned) 8. 3. Petitjean/Douroux Fra) 10 Yngling, na 3 races: 1. Thies. De Jong/Bes (Ned) 6, 2. Stegenwalner (Dui) 12, 3. Giakou- midou (Gri) 12. 7. Hin/Buis/Zuiderbaan 25 Mannen 470, na 3 races: 1 Kosmatopoulos/Trigonis (Gri) 5, 2. Coster/Coster (Ned) 11, 3. Zellmer/Krabbe (Dui) 14. donderdag Voetbal Vriendschappelijk: Zaamslag-Vogel waarde. Kapelle-Veere. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 21