PZC Het Station: uit eten op niveau, in maritieme sfeer De Nobelaer: allround in Ladies'fashion Kinderschoenen Zo vind je aan het Dampleii Galerie 1900, handel in 'mooie dingen' Schinkel Assurantiën en Schinkel De Weerd Makelaardij: totaalservice onder 1 dak Wilt u adverteren op deze pagina? bel voor informatie 0113 - 315520 Begrafenisverzorging: de roeping van Corné Vader CeUulitis en overgewicht te lijf met Xtra Care donderdag 19 februari 2004 Advertorial 20' Vlissingen - De smakelijkste tussenstop van heel Zeeland maak je bij Restaurant en Cate ringbedrijf Het Station, in Vlis singen. Een sfeervolle ambiance en uitstekend ver zorgde menu's tegen een zeer toegankelijke prijs: het team van Het Station gaat ervoor. De grondige verbouwing van Restaurant en Cateringbedrijf Het Station, de Vlissingse ontmoetings plek bij uitstek, is rond. Nautische elementen voeren in het frisse, intieme interieur de boventoon en de bezoeker waant zich op een oceaanstomer, compleet met brug, reling en patrijspoorten. Eigenaar Rob Wesseling heeft vol enthou siasme gezocht naar de juiste accessoires, die zijn gasten terug voeren naar een tijd waarin reizen per trein, bus en boot nog werd ge associeerd met avontuur en ont dekkingstochten. Ruim twee jaar geleden nam hij de zaak, na een periode van verval, over en haalde er letterlijk en figuurlijk eens flink de bezem door. Anno 2004 bieden zijn restaurant, kiosk en catering bedrijf een groot aantal kwaliteits producten tegen een prettige prijs. Het Station is dan ook een populai re pleisterplaats bij zowel passe rende reizigers als inwoners van het Zeeuwse. De steeds wisselende menukaart van het a la carte restaurant ver meldt vele tongstrelende hapjes, waaronder mooie vis- en vleesge rechten. Het restaurant, met 140 plaatsen, biedt een fraai uitzicht op de altijd dynamische haven en slui zen. Ook groepen zijn er welkom, 's Zomers heeft Het Station tevens een groot terras. Daarnaast ver zorgt Het Station de catering van al uw feesten en partijen, op locatie of in het restaurant. In de welvoorziene kiosk vindt de reiziger alles voor onderweg, van NS-treinkaartjes tot lectuur, zoet waren en versbelegde broodjes. Restaurant en Cateringbedrijf Het Station, Stationsplein 5, Vlissingen T: 0118 465909 Domburg - Ladies' fashion met karakter van absolute topmer ken vind je bij De Nobelaer in Domburg. Eigenaren Gerrie en Hans Pijnenburg voeler! haar scherp aan wat de trendy vrouw van nu wenst op mode gebied. Hun fantastische design- winkelpand, dat qua uitstraling niet zou misstaan in modesteden als Parijs en Mil aan, maakt kleding kopen tot een ware belevenis. Armani Jeans, Marccain, Strenesse, Orwell, Marithé Francois Girbaud, Uli Schneider, Cambio, Seven jeans: stuk voor stuk mode- namen-met-ster. Bij De Nobelaer zijn ze allen vertegenwoordigd, met de crème de la crème van hun collecties. En dat is exact wat De Nobelaer zo exclusief maakt: ein deloze trektochten van winkel naar winkel, voor een perfecte kleding- combinatie, zijn overbodig. Ook dit jaar is Gerrie Pijnenburg er weer in geslaagd een uiterst fraaie selectie te maken uit het aanbod van nationale en internationale toppers in ladies' fashion, schoe nen en tassen. Vorig jaar maakte het pand van De- Nobelaer een metamorfose door, naar een ontwerp van de Arnhemse architect Kees Marcelis. Het win keloppervlak werd flink vergroot en de scheiding tussen boven- en benedenverdieping verdween, om plaats te maken voor een fascine- Goes - Pas als een meubel- of interieurstuk me werkelijk raakt krijgt het een plaats in Galerie 1900, zegt eigenaar Pier de Koning. De Koning is gespecialiseerd in artikelen van rond 1900 en heeft onder andere pareltjes van meubelen, accessoires en glas-in-lood-objecten. Voor liefhebbers van Jugendstil en art deco is Galerie 1900 een klein paradijs. Uit alles wat Pier de Koning over zijn winkel vertelt spreekt een gro te liefde voor zijn vak. Hij is, zoals hij zelf zegt, 'handelaar in mooie dingen' en dat al 25 jaar. Regelmatig gaat hij erop uit, in binnen- en buitenland, om o.a. op veilingen de hand te leggen op exclusieve meubel- en interieurs tukken. Hij laat zich daarbij graag leiden door zijn hart, met als gevolg een assortiment dat in hoge mate karakter en kwaliteit uitstraalt. Schitterend glas-in-lood en glas-in koper en geëtst, geslepen en gebrandschilderd glas neemt daar bij een prominente plaats in. De di verse, soms omvangrijke glasob jecten getuigen van groot vakman schap. Ook levert Galerie 1900 glaskunst in vensters, deuren etc. op maat. En voor wie naarstig op zoek is naar een bijzonder stuk houdt De Koning met plezier ogen en oren goed open: zijn wijdvertakte net werk brengt hem regelmatig op het spoor van zeer exclusieve zaken. Galerie 1900 is tevens een bij ken ners geliefd adres voor Jugendstil- en art deco-objecten. Een zeer aparte lampencollectie met zowel oude als nieuwe exemplaren van o.a. het bekende merk Gispen siert de winkel. Deze ademt een prettige, huis kamerachtige sfeer, met fraai meu bilair en idem accessoires, zoals een uniek dokterskastje inclusief apothekersflesjes, een zachtgele wastafel met planchet van rond 1930, serviezen in uitstekende staat en diverse klokken. Kortom: genieten! Galerie 1900, St. Jacobsstraat 17, Goes T: 0113 214939 Middelburg - Morgen is het zo ver: dan opent Kinderschoenen Zo haar deuren. Eigenaresse Anita van Sparrentak loopt over van energie en maakte van haar winkel een waar kin- der- en kinderschoenenpara dijs. Tot voor kort werkte Anita van Sparrentak bij kinderkledingzaak Villa Happ, eveneens in Middel burg. De regelmatig terugkerende vraag van klanten naar kinder schoenen bracht haar op het idee haar eigen zaak hierin te openen. Zij werd daarin gesteund door haar werkgeefster Brigitte Castel, die voordat zij met Villa Happ startte Red Blue Kidsfashion aan het Damplein runde. Het pand van Red Blue stond nog altijd leeg en zou een perfecte locatie vormen voor de kinderschoenenwinkel. Anita van Sparrentak voegde de daad bij het woord: het winkelpand werd waar nodig iets aangepast, kreeg een zeer kindvriendelijk inte rieur en werd gevuld met modieuze en verantwoorde kinderschoenen van gerenommeerde merken als Piedro, Kipling, lero Shoes en Cal- zature de Ragazza, beeldschone ren slofjes van Zootjes en kleur» maillots, sokken en panty's i zelfsprekend ontbreken ook de dige onderhoudsartikelen en cessoires niet. Middenin de winkel pronkt eer lijke, bloemvormige speeltafel p- in het hart een flinke verzamel» H lego en duplo. Ook kan er «3 1 gekeken naar tekenfilms. Zo schoenen kopen een plezier zowel de kinderen als hun ouder* v Kindervoeten verdienen spéctt r aandacht en zorg. j u Daarom heeft Kinderschoenen i Zo uitsluitend schoenen in met een leren binnenvoering een voetbed. Om de wensenentj hoeften van haar jonge kier;» goed te leren interpreteren fe Anita van Sparrentak stage bi,» collega-kinderschoenenwinkelie. De voetjes worden standaard nol gemeten, voor maximaal loop^. fort. Kinderschoenen Zo, Damplein 18, Middelburg T: 0118 674758 rende koepelconstructie met 4 gro te daklichten. Toepassing van gla zen en roestvrijstalen elementen, designverlichting, een lichte natuurstenen vloer en de kleuren crème, brons en antraciet toverde het oude pand om in een stralend, zeer uitnodigend gebouw. De prachtige mode waar De Nobelaer steevast voor tekent komt er nóg beter tot zijn recht. De Nobelaer is 7 dagen per week geopend; t.m. maart dinsdags ge sloten. De Nobelaer, Ooststraat 8, Domburg T: 0118 582121 Internet: www.denobelaer.com Oost-Souburg - Schinkel Assurantiën (tevens Regio Bank en De Hypotheekshop) en Schinkel De Weerd Makelaardij hebben onlangs grondig verbouwd. De twee individuele bedrijven bieden hun cliënten een compleet dienstenpakket. Het vernieuwde bedrijfspand van Schinkel Assurantiën en Schinkel De Weerd Makelaardij ontstond door het samenvoegen van drie aparte panden. Dit leverde een zeer ruime werkvloer op. Heldere ver lichting en wit- en blauwtinten creëren een frisse sfeer. Het ruimte lijke aanzien van de ontvangsthal wordt mede bepaald door een langgerekte, strak vormgegeven balie. Klimaatbeheersing zorgt zomer en winter voor een prettige werkklimaat. Al met al heeft de nieuwe behuizing een zeer laag drempelige uitstraling. Binnenkort is de voorpui van het pand aan de beurt voor een drastische gedaan teverwisseling. Schinkel Assurantiën en Schinkel De Weerd Makelaardij (open van ma t/m vr van 09.00 tot 17.15 uur) bieden hun cliënten een zeer «ra- a pleet financieel dienstenpakket x Schinkel Assurantiën omvat tevens jj een Regio Bank en een Hypo theekshop. Naast het inpandig opnemen van contant geld kuntu hier terecht voor een compleet assortiment bankdiensten, van betaal- tot spaarrekening. De Hypotheekshop draagt het Keu- merk Hypotheekbemiddeling, bemiddelt voor bijna elke Neder landse geldverstrekker en biK hypotheken op maat. Tevens ver zorgt Schinkel Assurantiën belastingaangifte. Schinkel De Weerd Makelaardij is lid van de NVM, bemiddelt bij aai- /verkoop en huur/verhuur woningen, taxeert en verzorgt waardebepalingen. De medewerkers hebben een uitstekende kennis van de regioe*- bieden een zeer persoonlijke aan pak, op afspraak ook buiten kantoortijden. Schinkel Assurantiën en Schintó De Weerd Makelaardij, Kanaalstraat 37/39/4 Oost-Souburg T: 0118 464455 Arnemuiden - Begrafenisver zorger Corné Vader (37) is in de loop der tijd meer en meer met zijn vak vergroeid geraakt. "Dit werk vraagt om een grote sociale betrokkenheid en dat is precies wat me er zo in aan spreekt. Ik ben 7 dagen per week, 24 uur per dag bereik baar en dat is zeker niet altijd eenvoudig. Maar ik zou niet an ders meer willen." Zo'n 10 jaar terug kreeg Corné Vader een functie bij de buiten dienst van de toenmalige Gemeen te Arnemuiden. Het voorbereiden en na afloop van begrafenissen sluiten van graven maakte daar deel van uit. Ook voerde hij als voorloper begrafenisstoeten aan. "Het voelde goed iets te kunnen betekenen voor anderen op een dergelijk indrukwekkend moment. Ik besloot de opleiding tot uitvaart- begeleider te volgen en deed erva ring op bij het toenmalige 'De Voor zorg - Sinke'. Sinds enige tijd werk ik als zelfstandige, als franchisene mer bij uitvaartverzorger Monuta." Corné Vader verzorgt begrafenissen vanuit zijn gereformeerde levens visie en neemt de volledige zorg daaromtrent op zich, in nauw over leg met de nabestaanden. "Perfec te voorlichting - met inachtneming van de wettelijke voorschriften en de diverse procedures van kerken raden en kerkelijke centra - is uiter aard van groot belang. Ik zie het als mijn roeping te zorgen voor een oprechte persoonlijke begeleiding, van de eerste voorbereidingen tot en met de nazorg." Niemand praat graag over de dood. Toch is een zekere voorbereiding op datgene wat onvermijdelijk komen gaat aan te bevelen, aldus Corné Vader. In tijden van groot ver driet is het immers niet eenvoudig om helder beslissingen -te nemen. Het invullen van een laatste-wen- sen-lijst, verkrijgbaar bij Corné Vader, kan daarbij een nuttig hulp middel zijn. Begrafenisverzorging Corné Vader, Tarweakker 23, Arnemuiden T: 0118 602500 Goes - Xtra Care, de schoon heidssalon met hart voor de gecompliceerde huid, blijft in noveren. Sinds kort werkt Xtra Care met de nieuwste ender- mologie-apparatuur, die cellu litis doeltreffend aanpakt. Aan vullend biedt het KinéSlim proteïnedieet de mogelijkheid snel en blijvend slank te zijn. Cellulitis ofwel sinaasappelhuid is de schrik van menige vrouw. De opeenhoping van vet en water in het bindweefsel van huid en onder huid bemoeilijkt de bloedcirculatie en daarmee de afvoer van afvalstof fen. Putjes in de huid zijn het ont sierende gevolg. Zo'n 90% van alle vrouwen krijgt ooit te maken met cellulitis, als gevolg van hormonale stoornissen, te weinig lichaams beweging, stress en een verkeerd voedingspatroon. Xtra Care haar dienstenpakket uitgeb'f* met het endermologie-concept.cï cellulitis stevig aanpakt. Eigenares se Anita Torcqué: "Endermologe s een intensieve, mechanise* massagemethode die de huid 9 het onderliggend bindweetë losmaakt en de bloedsomloc stimuleert. De afvoer van afvalstc- fen verloopt daardoor gemakke ker, zodat de cellulitis binnenkok tijd aanzienlijk afneemt. Ookis» stevige massage heerlijk ontspfr nend. Tijdens de behandeif? draagt de cliënte een speo* bodysuit. Voor een optimaal res»- taat is een serie behandeling nodig. Foto's, gemaakt voor en deze serie, maken de verbet aantoonbaar." De beste resultaten worden be® in combinatie met het KineS proteïnedieet. Onder intens** begeleiding van Anita Torcquej met dit medisch onderbouw.* dieet een gewichtsverlies van 10 kilo per maand haalbaar. GentJ te bewegingsadviezen zorgen een blijvend effect. Ter kennismaking betaalt u tijdelijk voor de eerste behandel geen 57,50 maar 29,50- Schoonheidsinstituut Xtra Care, Klein Frankrijk 7, Goes T: 0113 217771

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20