O t PZC FAMILIEBERICHTEN AFWEZIG DR P. INGELSE Voor vervolg familieberich ten zie pagina 18 donderdag 19 februari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl We zijn heel blij en geluk kig met de geboorte van MIRTE 11 februari 2004 Erik, Annette. Tristan, Danielle en Kirsten Wijsman-Kik Graspieperstraat 37 4302 WX Zierikzee Ooivoor uw familieberichten is de PZC uw krant "C est dur de mourir au printemps d'une vie' Christian René Michei Mathis est parti... Deauviffe, 20-05-'63 Goes, 18-02-'04 Ons verbijsterd en ontdaan achterlatend: Middelburg: Ilse Wolff Mbira en Jeroen Deauviffe: Maman Lisieux: Patrick en Jackie "Pierre-Pauf-Ayatfe Middelburg: Ma en Pa Middelburg: Roy Goes: 'Roefelle Zierikzee: Constance en Kees Brouwershaven: iManuefa en "Denny Njcly - Sam Sliedrecht: Jlruje/a eti "Barry Goes Cnan tal en Atidré Benny en IRetiée Middelburg: Maudy en Lein Middelburg: Jantieke 'Daniël Driewegenhof 377 4337 GJ Middelburg Correspondentieadres: Pr. Hendrikstraat 20, 4332 VS Middelburg LI kunt afscheid nemen van Christian op zaterdag- en zon dagmiddag a.s. van 14.00 tot 16.00 uur in het rouwcen- trumjobse aan de Sandcnburghlaan te Veere. De begrafenis vindt plaats op maandag 23 februari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Hieraan voorafgaand kunt u van 12.00 tot 12.45 uur afscheid nemen in voornoemd rouwcentrum en in de aula van de begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Christian hield van lila/paarse bloemen. Notre ami Cfiris is niet meer Hij is met worp speed vertrokken ons met herinneringen achterlatend Nooit meer Star Trek Nooit meer Horror night Nooit meer culimir genieten Nooit meer dolfijngeluidjes Hij is op weg naar nieuwe bestemmingen To boldly go where no man has gone before Bon voyage Mirella Ruiuf Lieve Paps Ik mis je nu of.... 'I\i es toujours dans mes pensees... Dikke kus, je Moiraatje Josef ien Wij hebben je leren kennen als een lieve, spontane vrouw. Zo zul je voor altijd in onze herinnering blijven. Er zijn geen woorden voor dit verlies. Hans Koen en Yvonne Onze gedachten zijn bij jullie. Veel sterkte. Cindy, Christian, Marjolein, Dennis, Alain, Chantal Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Josefien Ruissen-Kint de moeder van onze leerlingen Koen en Yvonne Wij wensen Koen, Yvonne en haar familie Gods steun in deze moeilijke dagen. Namens het St. Willibrordcollege F. C. van der Knaap, rector "In deze donkere dagen van pijn en verdriet willen we je even zeggen', we vergeten je niet" We vinden het erg verdrietig dat Josefien Ruissen-Kint moeder van onze klasgenoten Yvonne en Koen is overleden. We wensen hen en hun familie veel sterkte. Leerlingen van Bli en M3b van het St. Willibrordcollege RINUS In ons hart blijft altijd een plaatsje voor jou. Désirée en familie Baarends, heel veel sterkte. Liefs, Sergio en Mieke Tot de laatste dag hebben we je bewonderd om |e vechtlust, genoten van ie humor, je warmte gekoesterd. We zullen je nooit vergeten. Dag lieve vrouw en mama Cathrien Passenier-Dingemanse 15 januari 1953 f 17 februari 2004 Zoutelande: Jan Passenier Jeroen Marijn Noordstraat 20 4374 AW Zoutelande Cathrien is opgebaard in haar winkel: Langstraat 24 te Zoutelande. Afscheid nemen kan donderdagavond 19 februari van 19.00 tot 20,00 uur. De herdenkingsdienst is zaterdag 21 februari in de Catharina kerk te Zoutelande om 1 1.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden aan de Molenweg te Zoutelande. Na afloop is er gelegenheid de familie te condole ren in Middendorp, Smidsstraat 16 te Zoutelande. Cathrien hield van bloemen. Je humor Je lach Je liefde Je warmte Je gastvrijheid Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze lieve oudste dochter, zus en schoonzus, die haar ziekte zo dapper gedragen heeft. We zijn trots dat jij onze dochter, zus en schoonzus was. Voor altijd in ons hart Cathrien Passenier-Dingemanse Zoutelande: Rogier Dingemanse (in herinnering) Mina Dingemanse-Janse Zoutelande; Leny en Hans Sinke-Dingemanse Koen, Rogier Zoutelande: Jasper en Yvonne Dingemanse-Bryan Christa, Mark, Irene Vught: Els en John van Haarlem-Dingemanse Iris Zoutelande: Bram en Dorothea Dingemanse- Coppoolse Joris, Amber Grijpskerke: Jacqueline en John Janssen- Dingemanse Guus, Jasper Koudekerke: Rogine Dingemanse en Peter Schouwenaar Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Cathrien Passenier-Dingemanse Domburg: J. Passenier M J. Passenier P. J. Passenier-Bakker Maris Pieter We zullen onze lieve tante Cathrien die altijd voor ons klaar stond erg missen. Koen en Rogier We zullen je nooit vergeten Voor altijd onze lieve tante Cathrien Christa, Mark en Irene Nooit meer samen op vakantie. Dag lieve tante Cathrien. Joris en Amber Wij hadden nog veel langer van je knuffels willen genieten Guus, Jasper en Iris Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve nicht Cathrien Passenier-Dingemanse Haar vriendschap en belangstelling zullen wij missen. Wij wensen Jan, Jeroen, Marijn, (tante) Mina en de familie veel sterkte toe. C-Janse M. J. Janse-Labruyère Bram en Trudy Kees en Ella Lenie K. Lous-Janse P. Lous Saskia en John Han en Jacqueline Daar is het altijd lentetijd, in bloei staat elke plant... Onze lieve vriendin Cathrien is heengegaan we deelden geheimen lachten en huilden en nu is het stil... We denken aan iedereen die van haar heeft gehouden Ria en Joost Lievense-Lankhaar en kinderen Je was zo moedig en zo dapper! Na een lange periode van ziekte is van ons heenge gaan onze lieve vriendin Cathrien Wij wensen Jan, Jeroen, Marijn en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Dag lieve Cathrien! Sennie en Bea Jordy en Marianne Verona en Erwin Cathrien Ik had je nog zoveel willen zeggen maar de tijd was op, toch heb je me gehoord Met liefde, Nancy We wensen de familie veel sterkte toe Christien, Kim, Fons Lieve Cathrien Blijvend in onze herinnering. Wij wensen Jan, Jeroen, Marijn en familie veel sterk te toe. Ben en Leny We zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve Bure Cathrien Bets en Jan Melis Sommige mensen maken de wereld beter eenvoudig door er te zijn We zijn erg verdrietig dat is overleden Cathrien Passenier-Dingemanse Bedankt voor alles wat je ons gaf. Personeel "Het Boekenhuisje" Verdrietig zijn wij door het overlijden van ons bestuurslid Cathrien Passenier We zullen haar missen maar zeker niet vergeten. We wensen Jan, Jeroen, Marijn en de overige fami lie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden T.V. de Golfbreker Met droefheid hebben wij op 17 februari jl. kennis genomen van het overlijden van Cathrien Passenier Wij wensen Jan, Jeroen, Marijn en de overige fami lie heel veel sterkte toe met dit verlies. Jan-Willem en Noor Alexander en Anneke Robert en Evelien Dimitri en Catherine Ronald en Laura Erik en Milou René en Linda Marc en Michelle Timo Sjaco Wilfred Arnold Lieve Cathrien We zullen je missen. Kees, Annet, Mathijs en Lianne Nooit meer wandelen Nooit meer kletsen Nooit meer aan de keukentafel Nooit meer dat portje We zullen je missen. Dog lieve Cathrien Hans en Unia Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze fantastische collega onderneemster Cathrien Passenier-Dingemanse Slagerij A. J. de Lange Fa. Francke Triffic Modes Meermarkt v/d Berg Fa. Koets Plus Klus Dingemanse Vistaria 't Harinkje Petit Plaisir 't Winkeltje v. Jannetje de Zeeuwsche Mop Eetcafé Royal Café de Fiets Dis en That Bouwman Fam. Verschuur de Babbelaer en al onze personeelsleden Collega ondernemers Langstraat Wij wensen Jan, Jeroen en Marijn en overige familie heel veel sterkte toe. Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven Maar doe mij in den oogst geloven Waan'oor ik dien. "De Ploeger" A. Roland Holst Zeer verdrietig laten wij weten dat veel te vroeg is overleden mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en opa Prof. Dr. Jan Noordhoek Emeritus hoogleraar Toxicologie K.U.N. Oud hoogleraar Farmacologie Utrecht Goes, 22 augustus 1939 Krimpen aan den IJssel, 17 februari 2004 Krimpen aan den IJssel: N. N'oordhoek-Hulsman Breda: Niels en Marjoleine Bilthoven: Mechteld en Robert Lieke Nieuwegein: Gijs en Ramiye IJsselstein: Francien en John Burgemeester Lepelaarssingel 40 2925 ES Krimpen aan den IJssel Jan is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crema torium "Schollevaar". Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel op zaterdag 21 februari om 10.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. tWees bereid, want gij kent dag noch uur, de dood komt als een dief in de nacht. Heden is na een zeer arbeidzaam leven van ons weggenomen mijn lieve man, onze vader en hele lieve opa GERARDUS JOZEF MARIA RIJK echtgenoot van Maria Theresia Verdurmen 's-Heer Abtskerke. 18 juli 1935 f Goes, 18 februari 2004 Goes: M. Th. Rijk-Verdurmen 's-Heer Abtskerke: Hubert Rijk t Heinkenszand: Leo Rijk Helma Rijk-Hoondeit Naomi Job Poeldijk: Pieter Rijk Vera Bouklakova Heinkenszand: Rozalia Hoondert-Rijk Bennie Hoondert Wendy 's-Heer Abtskerke: Martien Rijk t Lekkerkerk: Jozef Rijk Judith van der Linden Reigerstraat 6, 4461 RE Goes Mijn man is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid te nemen tot en met zondag 22 februari tussen 9.00 en 21.00 uur Uw bezoek wordt zeer op prijs gesteld. De uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgeno digd, zal worden gehouden maandag 23 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof te Hein kenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Stenge" (naast de begraafplaats) te Heinkens zand. Graag gepaste kleding. Liever geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een moedig gedragen lijden toch nog onverwacht van ons is weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ADRIAAN DE PREE (Arjaan) echtgenoot van Christina Johanna Mol in de leeftijd van 71 jaar. 's-Gravenpolder: C. J. de Pree-Mol Borssele: Cathrien en Nico Mieras Arjan en Trudy Marjan en Jaco, Carin Christien Gerard 17 februari 2004 Ambachtsstraat 5 4431 BC 's-Gravenpolder De rouwdienst zal D.V. worden gehouden zaterdag 21 februari om 10.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met dank voor de liefdevolle verzorging aan de dok toren en het personeel van de IC-afdeling van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Heden overleed onze broer, zwager en oom ADRIAAN DE PREE echtgenoot van C. J. de Pree-Mol Geboren 26-3-1932 Overleden 17-2-2004 Yerseke: Joh. de Pree 's-Gravenpolder: F. C. de Pree G. T. de Pree-de Nood 's-Heer Arendskerke: F. O. Wijer Neven en nichten 's-Gravenpolder, 17 februari 2004 Met droefheid moeten wij afscheid nemen van onze goede zwager en oom ADRIAAN DE PREE echtgenoot van Stina Mol Oost-Souburg: Chris en Catrien Mol-Dourlein Johan Koudekerke: Jan en Nel Mol-Puijpe Christian Jaqueline en Maikel 17 februari 2004 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman ARJAAN We wensen Stina en de kinderen veel sterkte toe. |o en Corrie Simon en Marjan Piet en Suzan Ko en Marie Na moeilijke laatste jaren, waarin hij steeds proberen, hebben we afscheid moeten nemend onze lieve vader, opa en mijn broer 4 JAN MELKERT in de leeftijd van 75 jaar. Tholen: Perry en Marjet Bakx-Melken Jeroen Weingarten (D) Sjaak en Lies Mei ken-Verbet! Tim Serooskerke: Brigitte Melkert Paul Rozemond Jettie, Marlon. Ruud Amsterdam: Riky Prins-Melkert Middelburg. 17 februari 2004 Corresponden tiead res: Torenstraat 8 4353 AC Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen oa vrijdag 20 februari van 16.00 tot 19.00 uur op en kamer (K.57a) in zorgcentrum "Buitenrust", tenruststraat 221 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op a dag 21 februari om 11.00 uur in het crematoria: aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelt:^ Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolers in de condoleanceruimte van het crematorium. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend tijdens een arbeidzaam leven voor zijn gezin geve wij u kennis dat voorzien van de H. Sacramenten de- zieken van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame levenspartner, onze zorgzame pa. schoonpa. oja. overopa en ome Gerard GERARDUS ANTONIUS VERMEERSEN Gerard levenspartner van Ilda Maria Riemens in de leeftijd van 83 jaar. Oostburg: I. Riemens-de Clerck Sas van Gent: Johan en Marijke t Sluiskil: Ria en Bertus Sluiskil: Wille en Willy Sluiskil: Marianne en Johan Westdorpe: Alice en Ricardo Weert: Bram en Thea Rhenen: Willy en Gonny Sluis: Ria en Wim t Temeuzen: Lieneke f en Jan kleinkinderen en achterkleinkinderen 4501 BP Oostburg, 17 februari 2004 Schouwburgstraat 44 De dienst van Woord en Gebed voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op zaterdag 21 februari om 10.00 uur ia crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder ADRIANA MARIA HOOGERHEIDE-VAN DE GRIEK in de leeftijd van 84 jaar. Krabbendijke: J. Hoogerheide Didam: Cees Hoogerheide Helga Hoogerheide-Derksen Annemarie en Peter Miranda en Jan-Kees, Evania Jaap en Manuela 17 februari 2004 Nieulande, kamer 148 Willem Kosterlaan 1 4413 CP Krabbendijke De afscheidsdienst wordt zaterdag 21 februari oo 9.45 uur gehouden in "De Levensbron", Valckems- seweg 12 te Rilland. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er in "De Levensbron" vanaf 9.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condok- Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlisslnp Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishocckstraat® 's-Heerenhoek van 20 t/m 29 februari 2004 Waarneming: A t/m K: Dr de Graaf Driewegen L t/m Z Dr Peene Borssele Apotheek geopend: van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.30 tot 17.30 uur Apotheek is op 24 februari gesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16