aiievo Financieel Adviseur "FOR PZC i# In Zierikzee zoeken wij www.pzc.nl/puzzel Ervaring opdoen in de zorg? Dat kan bij Zorgstroom! Enthousiaste vakantiekrachten voor de zorgcentra en de thuiszorg zaterdag 14 februari 2004 In 't Opper Allévo in Bruinisse is volop in ontwikkeling. Momenteel wordt er hard gebouwd aan een nieuw zorgcentrum dat gaat voorzien in 35 ruime appartementen op de meer-zorgafdeling en in 30 wooneenheden voor cliënten die in beperktere mate zorg nodig hebben. In 't Opper levert vanuit een Protestants Christelijke levensbeschouwing zorg en diensten aan cliënten. Voor uitbreiding activiteitenbegeleiding zijn we op korte termijn op zoek naar een Die op basis van oproep (nul-uren) kan invallen bij ziekte en in vakantieperiodes. ZORG- EN DIENSTVERLENING Allévo staat naast u. Jouw plaats in de organisatie: - Als activiteitenbegeleider houd jij je bezig met het begeleiden van een groep ouderen die zelfstandig woont. - Je bent tevens inzetbaar voor het organiseren van activiteiten van het verenigingsleven voor al onze cliënten. Wij verwachten: - Je hebt plezier in het werken met een groep ouderen. - Je bent in staat om zowel in een team als ook zelfstandig goed te functioneren. - Je hebt bij voorkeur al ervaring opgedaan in het werken met ouderen - Je weet een huiselijk klimaat te scheppen en hebt een creatieve instelling. - Je hebt een flexibele instelling en bent bij voorkeur in het bezit van het diploma MBO activiteitenbegeleiding of een gelijkwaardig diploma (bijvoorbeeld SPW). Wij bicden: - De functie is uitdagend en afwisselend. Jouw mening wordt zeer op prijs gesteld - De functie activiteitenbegeleider is ingedeeld volgens FWC 3.0 in functiegroep 35 (min 1.450.80 en max. 2.106,00 bij een fulltime dienstverband). - De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen Informatie sollicitatie: Frits Postema. vertelt je graag meer over deze functie. Je kunt haar bereiken op tel.nr. 0111 - 481610. Je sollicitatiebrief, voorzien van je c.v. kun je vóór 23 februari a.s. richten aan Allévo t.a.v. afdeling P&O Zierikzee. Vivianne Benders, Postbus 79. 4460 AB Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld k ook op www.allevo.nl Hollandiaplein 14461 GT Goes Postbus 79. 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 K-mail info@allevo.nl »MJlr««M<l»fH|i>i KRANT VOOR ZEELAND M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Voor uitbreiding van onze organisatie zoeken wij een voor de buitendienst Actief bestaan Je krijgt het beheer over een deel van de bestaande klanten. Omdat je de werktijden aanpast aan de wensen van de klant, vinden de gesprekken zowel overdag als ook in de avonduren plaats. Opleiding De enthousiaste man of vrouw die wij zoeken heeft bij voorkeur een opleiding op MBO-niveau met in het vakkenpakket commerciële economie en een aantoonbare commerciële interesse. Je bezit uitstekende commerciële talenten, bent gemotiveerd en je hebt een representatief voorkomen. Honorering De honorering voor deze functie is goed, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Er wacht een toekomstperspectief bij een groeiend bedrijf met doorgroeimogelijkheden. Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met cv en pasfoto sturen aan: Schinkel Assuranciën t-a.v. Dhr. E. Dellebeke Postbus 1007.4388 ZG Oost-Souburg (aquisitie wordt niet beantwoord) www.schinkeladviesgroep.nl Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zie ook www.zz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg mep rezpecP, waar u ook. wooftP Wij zoeken van half juli tot half september Afhankelijk van studierichting en of stage ervaring word je ingezet in de huishoudelijke zórg, verzorging of verpleging. Voor de zorgcentra geldt: Je werkt samen met collega's voor bewoners in een verzorgings- of verpleegcentrum Minimumleeftijd 16 jaar. Het salaris is afhankelijk van je functie en leeftijd: Huishoudelijk medewerker: 5,99 tot 8.99. Bcjaardenhelpende: 6,34 tot 9,50. Verzorgende: 6,49 tot 9,75. Voor de th u iszorg geldt: Ie werkt geheel zelfstandig bij cliënten in de thuissituatie. Minimumleeftijd 18 jaar. Het salaris is afhankelijk van je functie: Thuishulp: 9,56. Verzorgingshulp: 10,33. Verzorgende: 10,76. Wijkziekenverzorgende: 11,58. Verpleegkundige in de wijk/ wijkverpleegkundige: 12,74. Voor beide geldt Alle uurlonen zijn bruto per uur. inclusief vakantiedagen en vakantietoeslag. Bij onregelmatig werken komt er nog onregelmatigheidstoeslag bij. Belangstelling? Bel dan met de afdeling P8zO: 0118-684000. Schrijven mag ook: Zorgstroom, afdeling P81O, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Wij zoeken: Medewerker groenbeheer v/m afdeling Realisatiebedrijf II Dienst Ruimte voor 36 uur per week Functie: verrichten van werkzaamheden op het gebied van onder houd en aanleg van openbaar groen. Profiel: vmbo-werk- en denkniveau (bijv. zelfstandig beroepsoefenaar groene ruimte), aangevuld met relevante werkervaring. Salaris: maximaal 2.038,-- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden 2.147,-. Contact: Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor maandag 1 maart 2004. Je kunt deze richten aan het college van burgermeester en wethouders, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeelsadviseur, Postbus 6000, 4300 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. Voltooide academische opleiding Nederlands recht met gedegen kennis op het gebied van het privaatrecht en het bestuursrecht Enkele jaren relevante werkervaring Formatieplaats: 0,5 fte Salaris: maximaal 4.041.00 Vacnr. 04/01 Afdeling: juridische Zaken. Vergunningverlening en Handhaving Standplaats: Goes (vanaf juli 2004 Middelburg) Wat ga je straks doen? Als jurist houd je je bezig met juridische beleidsadvisering en -ondersteuning op algemeen bestuurlijk gebied van het privaatrecht en het bestuursrecht en behandel je bezwaar- en beroepschrif ten Daarnaast lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van juridische control ling. je kunt tijdens kantooruren meer informatie opvragen bij het afdelings hoofd jVH. Hans Tulnhof (telefoon 0113-241238) Reageren? Benieuwd of deze uitdagende functie iets voor jou is? Kijk dan snel op onze website www.wze.nl voor meer infor matie over deze vacature, je reactie inclusief c.v kun je voor 25 februari 2004 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v, personeelszaken, Postbus 114. 4460 AC Goes Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vaca turenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een opti maal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afval water. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 Ac Goes Tel. 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl Bever Innovations is een snel groeiend technisch onlwetp-y. adviesbureau. Tot ons vakgebied behoren electrons^ prijzenborden bij benzine-stations. We installeren a onderhouden door heel Nederland een uitgebreid nelweft,?, deze 'high-tech' prijzenborden. Bever Innovations! toonaangevend in dit vakgebied. Ons werk-aanbod croeszs daarom zoeken wij: MONTEUR M/V Wij vragen: -Werk/denkniveau: LTS/MTS electrotechniek -Vaardigheid in het werken met pc's. -Bezit van rijbewijs B. -Souplesse en bereidheid tot verder leren. Wij bieden: -Een afwisselende en zelfstandige baan -Een informele en motiverende werkomgeving -Goede beloning en secundaire voorwaarden Meer info?: bezoek www.beverinnovations.com. Of bel Remko Delfgaauw, tel. 0111-4060)5. Stuur je sollicitatie naor: Bever Innovations. Haringvlietplein 8, 4301 XGZiertaes. is op zoek naar een creatief persoon. Ga jij de uitdaging aan Ben jij de haarstylist met sociale, modischeen flexibele eigenschappen? Dan zijn wij op zoek naar jou. Voor reacties schrijf ons Salon Marion Wisse Partner, Noordstraat 48 4493 AH Kamperland www.marionwisse.nl j!y/rïJz DEkapperswiNKE IÏAA-R.COSM ET1CA Topline haarcosmetica en de Kapperswinkel groots kleinhandel in kappersbenodigheden - haarcosmetica- kapsaloninterieurs, maken een snelle groei doet vanwege deze groei zijn wij per direct op zoek nae" een'fulltime: magazijnmedewerker/verkoper beschikkende over goede contactuele eigenschapper. leeftijd-tussen de 17 en 22 jaar, ervaring in een soort gelijke job wel een pre, maar niet noodzakelijk, ma? wel met een van nature klantgerichte instelling e' gevoel voor humor Heb je zin in deze interessante job? Stuur dan sollicitatiebiref met uitvoerige gegevens naar: Topline haarcosmetica - Coosje Buskensstraat 145 4381 LDVIissingen *T) ZUIDERDUIN BERCHHGTEL Zoekt per direct Nachtportier (parttime) Medewerk(st)ers bediening (part-/1ulltime) Uw sollicitatie kunt u richten aan: Zuiderduin Beachhotel, t.a.v. dhr. L. H. Kooman® dhr. W. J. W. Goedman De Bucksweg 2, 4361 SM Westkapelle. "1 Tel. 0118-561810 e-mail: lkooman@zuiderduinbeachhotel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36