Timmer was altijd al een beul De frustraties van de Ajax-dokter PZC Topteams futsal maken geen fouten Spelers PSV steunen Harry van Raaij Voorzitter Raad van Commissarissen van PSV gaat voor niemand opzij uitslagen donderdag 12 februari 2004 van onze sportredactie EINDHOVEN - De spelers groep van PSV heeft voorzitter Harry van Raaij bij monde van aanvoerder Mark van Bommel gevraagd aan te blijven als pre ses van de club. Ook het kantoorpersoneel van de Eindhovense voetbalclub heeft een soortgelijk verzoek bij Van Raaij neergelegd. „Ze hebben me gevraagd niet de uiterste consequentie te trek ken uit het conflict dat ik heb met de club. Dat heeft me goed gedaan", aldus Van Raaij. De voorzitter leeft sinds afgelopen week in ommin met de raad van commissarissen van PSV. Van Raaij bereikte een akkoord over contractverlenging van trainer Guus Hiddink. De raad dwarsboomde die driejarige overeenkomst en trad daarop opzichtig naar buiten en maak te via een persconferentie, vlak voor de topper tegen Ajax, de details bekend. Daarop gaf Van Raaij in een emotionele reactie aan zich te bezinnen over zijn aanblijven. <WC1> „Door de reactie van de spelers en het overige personeel ben ik wel wat milder ge stemd", aldus Van Raaij. Gisteren had Harry van Raaij en gesprek met president-com missaris Jan Timmer. Het ge sprek vond plaats onder vier ogen. Van Raaij wilde na afloop niets kwijt over de inhoud van het ge sprek. ANP Jan Dirk Timmer (1933) had als baas van Philips de reputatie van een stoomwals. Bij PSV toont hij in de functie van voor zitter van de Raad van Commis sarissen dat hij nog steeds voor niemand opzij gaat. Slachtoffers neemt hij voor lief, het grotere belang gaat voor. door James McGoniqal DEN HAAG - Beton. Beul. Vier kant. Bullebak. Het zijn slechts enkele van de minder vleiende bijnamen die oud-Philips top man Jan Timmer in de loop van tientallen jaren hard werken ver gaarde. Er waren en zijn mensen die bij zijn binnenkomst, al is het aan de andere kant van een zaal, het zweet op de bovenlip krijgen. Te gelijkertijd heeft Timmer, ook van de vele slachtoffers die hij in zijn loopbaan bij verschillen de Philipsbedrijven maakte, lof gekregen. Hij is hard, maar rechtvaardig. Afgelopen week maakten PSV-voorzitter Harry van Raay en trainer Guus Hiddink hard handig kennis met deze kant van Jan Timmer. Van Raay een leuk afscheidscadeau gunnen, aan het eind van zijn loopbaan? De ereburger van Seoel, het idool van Korea, op waarde schatten? Niets mee te maken - de club gaat voor. Timmer is een man die niets en niemand ontziet als hij zijn ei gen doel helder voor ogen heeft. Zo saneerde hij de Philipsdivi- sie Polygram, waar de compact disc aanvankelijk vele vijanden had. Weg met hen, oordeelde Timmer, en de cd werd een we reldsucces. Als topman ging hij in de vroege ochtend met regelmaat naar Eindhoven Airport, waar de vliegtuigen wachtten op de ma- hagers die op hun gemak Euro pese vestigingen gingen bezoe ken. „Moet dat?", vroeg hij, be trokken directeuren aan hun mouw trekkend. „Je bureau staat toch gewoon hier in Eind hoven?" Op zich is het logisch dat Tim mer terecht is gekomen bij PSV. Van Raay is ook een oud-werk nemer (accountant) van het elek tronicaconcern. De betaaldvoetbalorganisatie Philips Sport Vereniging mag dan een zelfstandige naamloze vennootschap zijn, de naamge ver en hoofdsponsor houdt graag een dikke vingper in de pap. Aartheid Timmer begon in 1952 bij Phi lips en werkte behalve in Neder land ook in Ethiopië, Zuid-Afri- ka en Londen. In een tijd dat (Nederlandse) multinationals zich niet tegen het apartheidsre gime wensten te keren, deed Timmer zijn mond wel open. Tegendraads, eigenwijs, een doorzetter. En meestal met resul taten. Vanaf 1987 was hij lid van de groepsraad van de NV Philips Gloeilampenfabrieken, het hoog ste bestuursorgaan van het con cern. Van 1990 tot 1996 was hij bestuursvoorzitter. Hij hielp Philips te overleven in een perio de dat het bedrijf bijna kopje on der ging. Vechtersbaas Dat Philips en PSV in eikaars verlengde liggen, wil nog niet zeggen dat de gedrongen vech tersbaas Timmer past in het voetbalwereldje. Succescoach Hiddink en club voorzitter Van Raay dachten elkaar te helpen met een meerjarenafspraak PSV zou een periode van rust en opbouw tegemoet gaan, Van Raay kon met opgeheven hoofd afscheid nemen van zijn club Maar de sfeer van 'onder elkaar' is hardhandig doorbroken door Timmer. Bij de clubs in het be taald voetbal die als NV door het leven gaan, gaan de commis sarissen doorgaans zonder meer akkoord met de deals die de clubleiding sluit. Of het nu gaat om kostbare contracten met spe lers of met trainers. Dat Timmer niet in die passieve rol wenst te passen, wordt nog versterkt door het feit dat Hid dink kritiek op hem heeft. Tim mer zou niet ambitieus genoeg zijn, ofwel: niet genoeg geld wil len uitgeven om van PSV een we reldclub te maken. Ah, dacht Timmer. Een criticus? Een tegen stander? Iemand die het beter weet? En hij pakte soepel zijn hakbijl. GPD Voorzitter Harry van Raaij (rechts) en Jan Timmer in gelukkiger tijden, tijdens de nieuwjaarsreceptie PSV. In midden Frits Schuitema, lid Raad van Commissarissen. foto Vincent Wilke/GPD Edwin Goedhart ligt onder vuur door blessuregolf bij Amsterdammers door Arnold Aarts AMSTERDAM - Alsof de lijst gebles seerden nog niet lang genoeg was. Op een draf snelde Ajax-clubarts Edwin Goedhart zondagmiddag in de 51ste minuut van het duel met PSV naar de andere kant van het veld. Daar lag Viktor Sikora kermend van de pijn, na een overtreding van Eric Addo. Het leek goed mis, maar na afloop sprak Goedhart geruststellende woor den. „Viktor kreeg een schop op zijn achillespees en kon niet meer lopen. Maar hij kan waarschijnlijk vandaag weer meetrainen," Een meevaller in een seizoen waarin de ene na de andere Ajacied omvalt. Uit de lijst namen van spelers die de afgelopen weken niet op het veld ston den, valt een prachtig elftal te compo neren. Jari Litmanen, Rafael van der Vaart, Bogdan Lobont, Steven Pie- naar, Zlatan Ibrahimovic, Wesley Son- ck. Anthony Obodai, Zdenek Grygera, Jelle van Damme, Tom Soetaers. Oorzaken van de blessuregolf zijn wel aan te geven, zegt Edwin Goedhart, sinds anderhalf jaar hoofd van de me dische staf van de Amsterdammers. „Het heeft te maken met de drukke wedstrijdkalender van het eerste half jaar. En verder hebben we een relatief jonge groep die moet wennen aan de trainingen. Er wordt intensief en ex plosief getraind, dat hoort bij het Ajax-niveau. Daar moet je als speler doorheen en in die fase ben je kwets baarder. En tenslotte laten we spelers vanwege de smalle selectie soms snel ler terugkeren waardoor de kans be staat op nieuwe blessures." Timmerman De 40-jarige Haarlemmer geeft toe dat bij Ajax soms spelers worden opge steld waarvan de vraag is of ze volle dig fit zijn. „Maar als we willen dat ie dereen zonder pijntjes speelt, houden we er nog maar vijf spelers van de A-selectie over. Dan kan dus niet." Een speler van Schin op Geul 7 raad je eerder aan op zondag niet te voetbal len, omdat hij de volgende dag weer als timmerman aan de slag moet. Bij Ajax kan dat niet. Of dat niet botst met mijn vak als arts? Puur medisch gezien is topsport misschien helemaal niet goed. Zo redenerend kan ik me af vragen wat ik hier als dokter doe. Inhe rent aan topsport is risico nemen." Goedhart geeft zelden een bindend ad vies om niet te voetballen. „Dat doe ik alleen als meespelen levensbedreigend is. Of als meespelen ernstig invalide rend kan werken. Dan praat je bijvoor beeld over instabiliteit van de knie of enkel waarbij de kans bestaat dat een speler er weer doorheen gaat en er kraakbeenschade ontstaat. Alle ande re blessures zijn een punt van discus sie tussen trainer, medische staf en speler." In die discussie heeft Goedhart slechts een voorlichtende rol. „Ik vertel wat de consequenties kunnen zijn als hij gaat voetballen. Dat leg ik uit aan de speler. Een gebroken teen kunnen we bijvoorbeeld verdoven, maar daardoor heeft hij de volgende dag wel meer last en kan het herstel langer duren. Als bijvoorbeeld de winterstop eraan komt, hoeft dat geen probleem te zijn. De speler moet daar een slimme afwe ging in maken. Die houdt misschien re kening met een transfer die valt te ver dienen of gaat voor zijn laatste kans. Of een speler wil per se meedoen voor de groep. Dat is zijn jjeuze, ik ga niet plaatsvervangend denken." Vertrouwen Goedhart weigert spelers een duwtje te geven richting Arena. „Als ik één keer een speler tegen zijn zin mee laat doen, ben ik alle vertrouwen kwijt. Niet alleen van hem, maar ook van de rest van de spelers. Dan heb je één keer plezier tussen aanhalingstekens van een speler, maar daarna een groot probleem. Nee, ik voel me niet door Ronald Koeman onder druk gezet. Die druk is er bij Ajax altijd wel om spe lers zo snel mogelijk fit te hebben. En als alle spitsen weg zijn, is het mij ook wel duidelijk dat we een probleem hebben." En dan heeft half Nederland opeens verstand van blessures, zo heeft Goed hart ondervonden. „We krijgen post zakken vol van mensen die vinden dat we het anders moeten doen. En je ziet ingezonden brieven in kranten en je hoort mensen op de radio zeggen dat we fouten maken. Het nadeel is dat die mensen absoluut niet geïnfor meerd zijn en ook niet kunnen zijn." Ik laat dat soort kritiek langs me heengaan. Als ik er niet tegen kan, had ik hier niet moeten zitten. Ik wist wat ik kon verwachten toen ik hier be gon. Tuurlijk maak ik ook fouten. Ge neeskunde is geen wiskunde. Van de honderd inschattingen blijken er ach teraf waarschijnlijk vijf verkeerd te zijn geweest. Zo heb ik een speler zon der eerst zelf te kijken het veld weer in laten gaan met een blessure aan zijn voorste kruisband, dat had achter af fout kunnen gaan." Goedhart werkte zeven jaar lang als clubarts bij Haarlem, waarvan de laat ste drie jaar gecombineerd met een functie bij de KNVB. In juli 2002 hap te hij toe toen Ajax hem benaderde. Hij was de opvolger van Piet Bon. „Er was veel kritiek op de behandeling. Toen zijn ze bij Ajax tot de conclusie gekomen dat het beter is een fulltime arts in dienst te hebben. Of die kritiek terecht was? Dat is lastig aan te geven. Edwin Goedhart, de clubarts van Ajax, bij de geblesseerde Victor Sikora. foto Hans van Weel/GPD Als er iets verkeerd gaat bij een speler wil het niet altijd zeggen dat er is ge blunderd." Zijn werkwijze bij Haar lem en Ajax is niet anders. „Een spier blessure van Rick Hooijboer is dezelf de als die van Escudé. En de omgang met spelers is niet wezenlijk anders, ze gedragen zich bij Ajax ook niet an ders dan bij Haarlem. Maar het is dui delijk dat de werkomstandigheden hier beter zijn." „Het grote verschil is natuurlijk de druk die er op deze plek heerst. Het moet altijd honderd pro cent, die instelling is karakteristiek voor Ajax. Het frustrerende voor mij is dat het nooit honderd procent is, want dan heb je nul blessures. Het streven is niet meer dan twintig pro cent blessuretijd te hebben, dat houdt in dat iemand niet kan spelen of trai nen. Dan praat je over vier vijf spe lers, dat is voor mij aanvaardbaar, maar daar zitten we nu overheen." Niet tevreden Goedhart heeft zich voorgenomen in vijf jaar tijd de medische begeleiding bij Ajax optimaal te hebben. „Ik ben nog niet tevreden maar we hebben nog een paar jaar de tijd. We laten nu nog dingen liggen. Zo wil ik dat we be ter in kaart brengen of een speler fit genoeg is om weer met de groepstrai ning mee te doen. In de regel gaat het goed, maar het moet gefundeerder." Met zijn aanstelling als clubarts bij Ajax raakte Goedhart wel zijn belang rijkste hobby kwijt. Jarenlang zat hij als supporter fanatiek mee te leven. „Met een seizoenkaart op de tribune meezingen is veel leuker dan als dok ter op de bank te zitten. In het begin liet ik me wel eens meeslepen, maar dat wordt steeds minder. Je kijkt ook anders naar de wedstrijd. Ik let op een speler die mank loopt of kijk of een an der het volhoudt. Het is ook nogal vreemd als je als arts helemaal uit je dak gaat. Een buikschuiver zie je me echt niet maken na een doelpunt." „Of ik ben veranderd sinds mijn komst naar Ajax? Volgens mij niet. Ik houd in het Kennemer Gasthuis nog steeds elke vrijdagochtend spreekuur en merk dat het contact met de specia listen beter is geworden sinds ik bij Ajax werk „Ik merk dat ik sowieso geloofwaardi ger overkom sinds ik bij Ajax werk. Vroeger zei ik iets als dokter van Haar lem of van het Sport Medisch Advies centrum en dat maakt voor mensen toch een verschil. Niet terecht, maar zo werkt het wel. Ja, ik blijf mijn spreekuur houden. Ik vind het prettig ook wel eens normale sporters te zien." GPD van onze sportredactie GOES - In de eerste klasse van het regionale futsal maakten de toppers geen fout. Max Korting bleef leider door een 12-4-zege op Pays de Mer en Tence/ Za- man bleef eveneens gegadigde voor de titel door met 5-2 van Wentzler/Pauwels te winnen. Arrow was en bleef in de wacht kamer door GTI met 13-9 te ver slaan. GTI verloor eerder ook van Tence/Zaman (4-6). Glsk/Du Puy lijkt op weg naar behoud. De 6-4-winst op Ploe- gaert was een opsteker. Goethals wacht nog op zo'n ex traatje. Axa Boys was met 6-4 te sterk voor de hekkensluiter. GTI-Tence/Zaman 4-6 (4-1): GTI nam voor de doelwisseling een 4-1-voorsprong en verspeel de die in de tweede termijn. De gasten maakten dankbaar ge bruik van deze terugval en won nen alsnog door treffers van Kieran O'Shea (4x) en Tristan van Acker. Voor GTI troffen Benny Maas en Jean-Paul Eggermont elk twee keer de roos. Glsk/Du Puy-Ploegaert 6-4 (4-2): De formatie uit Philippine benaderde geen moment het Gillissen blijft trainer Fortis OOST-SOUBURG - Ralph Gilis- sen is ook komend seizoen hoofdtrainer van korfbalclub Fortis. De Middelburger is momenteel aan zijn eerste seizoen bezig bij de club uit Oost-Souburg, die in de overgangsklasse uitkomt. In gesprekken van het bestuur met de spelersgroep is naar voren ge komen dat de spelers tevreden zijn over Gillissen. Ook de rest van de technische staf van Fortis blijft. Stefan blijft begeleider van het eerste team en bij het tweede team blijft Ad Vos trainer. Terneuzen. Senioren competitie Zuid (Zw.Vlaanderen) zitting 5, A-groep: 1.ep Ysebaert 61,98% 2. ep Schijve 54,69%, 3. hd Speelman-Sandri- ni 54,17% 4. hh Nijs-Verbist, 52,60% 5. dd van Leeuwe-de Ridder 50,00%. B-groep:1dd Stam-de Waele 63,54% 2.hh Dijkgraaf-de Feyter 55,21% 3 ep Colman 53,65% 4. dd de Groff-Nessen 52,08% 5. ep van de Casteel 51,56%. Volgende- en laatste zitting 6 op dins dag 9 maart. Groningen. Vrouwen, dertiende ma rathon KNSB-beker: 1 Jenita Hulze- bosch-Smit (Gramsbergen), 2 Bekke ring (Den Ham). 3 Langeland (Bedum). j Lucky Day 11.02.2004 1 -4-8-10-11-15-16-20-22-24-27-34-38-39- 45-50-56-66-67-68. Milaan. Mannen, 376.000 euro. Eer ste ronde: Verkerk (Ned/2) - Sanguinet- ti (Ita) 6-4 7-6, Sluiter (Ned) - Bracciali (Ita) 7-5 6-4, Dupuis (Fra) - Lopez (Spa/4) 6-3 7-6, Beek (Slw) - Ljubicic (Kro/5) 6-4 6-4 Nadal (Spa/6) - Karlovic (Kro) 5-7 7-6 6-1, Hrbaty (Slw/8) - Adre- jev (Rus) 4-6 6-3 6-2, Kucera (Slw) - Ste- panek (Tsj) 7-6 6-2, Escudé (Fra) - Bohli (Zwi) 6-3 6-4. Parijs. Vrouwen, 465.000 euro. Eer ste ronde: Bovina (Rus) - Medina Garri- gues (Spa) 4-6 6-2 6-4, Pierce (Fra) - Parra (Spa) 7-5 6-2, Hanluchova (Slw) - Testud (Fra) 5-3 (opgave Testud met buikspierblessure) Tweede ronde: De- mentjeva (Rus/2) - Cohen-Aloro (Fra) 7-5 1-6 6-4, Farina Elia (lta/7) - Pisnik (Slw) 6-0 6-4 Eredivisie: Feyenoord - AZ 0-3 (0-1). 23 Perez 0-1, 47. Elkhattabi 0-2, 68. Landzaat 0-3 (strafschop). Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 41.500. Gele kaart: Op dam (AZ). RBC Roosendaal - Roda JC 1-4 (0-1). 43. Sergio 0-1, 71 Kone 0-2, 84. Luijten 1-2,87, Van Dessel 1-3, 90. Vicelich 1-4. Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 5000. ADO Den Haag - FC Groningen 3-1 (0-1) 25. Van Gessel 0-1, 54. Simons 1-1, 58. Stroeve 2-1, 90. Simons 3-1 Biljarters mijden titelstrijd libre HULST - Het kampioenschap hoofdklasse libre van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond kent een minimale bezetting. Slechts vier deelnemers komen - zaterdag en zondag in actie bij de organiserende vereniging BV Reynaert in café De Kroon te Hulst. Dat komt omdat gelijktijdig met deze titelstrijd het kampioen schap van Zeeland van de KNBB in Oost-Souburg gehou den wordt. Om die reden laten Jo Boogaert en George Mahu verstek gaan. Zij komen immers uit in de officiële titelstrijd van de KNBB. De wedstrijden in Hulst beginnen op beide dagen om 12.00 uur. De vier deelne mers werken een dubbel schema af. Dit betekent dat de finale zondagmiddag omstreeks vier uur on hpf nrnoramma staat gangbare niveau. „Het geen kant", constateerde?,*3 leider Peter-Jan Verste!]? mannen uit Sluiskil prs^ï*"' den daarvan en nameneed sprong om die niet meer ui; j den te geven. De winnende* kwam op naam van Perer f linde (3x), Ivo van Dannie i en Chris Palm. Edwald Jfc ïjn, Tonny Goossens, Han-*; P mei re en Maarten de G-, scoorden tegen. Pays de Mer-Max Kort in;. h' (3-6): De koploper had moeilijk. De beslissing jj vroeg in het duel toen Maxi ting uitliep. Daama «a kloof steeds groter. Voor) Korting scoorden Ed van Bé fj (3x), Dennis Rietjens (3x L Pouwels (2x). Hans Picave: j Joep Frusch en Peter Cai, iS Niels Lucasse, Ibrahim Hè t0' Desley Kroonstadten Ben1' tijn deden dat voor Pays cejj Goethals-Axa Boys 2-4 (j. De mannen uit Assenede ken aan het langste eind. Ife u voor tekenden Frederik de 5 jij ye en Christof de Beuledo:- twee keer raak te schieten'; de equipe uit Westdorpe Werner Meyer twee maal éi in de touwen. Arrow-GTI 13-9 (4-4): GTI* een 4-1-voorsprong om die? volgens geheel uit handentsi ven. Arrow werkte de ai? stand nog voor de pauze s j, Daarna ging de stnjd gei: r tot in de eindfase Arrow als nam. Serge Merckx(6x).Wco rf de Neijs (3x), Michel raj r Bosch (3x) en Peter Drunxet kenden voor de winnende a fers. Jean-Paul Eggerng Ryan Adam (4x), Giovanni^ braeken (2x) en William ft zer (2x) scoorden voor Gil Tence/Zaman-Wentzler/Pan s 5-2 (2-0): De thuisclubzetfei j, toon, maar had moeite aisë te nemen van de ploeg uit Tea waarde. Door doelpunten van Ris- O'Shea (2x), Tristan van Ad (2x) en Maarten Thomas k de winst veilig gesteld. Hr de Rijk en Marcel VersditE scoorden tegen. (strafschop). Scheidsrechter, haar. Toeschouwers: 5000. Geü Bodde (ADO Den Haag), Manhal Gessel, Van der Linden (FC Gronii FC Utrecht - Willem II 2-2 (1- Victoria 0-1,35. Tanghe 1-1,81 oom 1-2, 90. De Groot. Schei Luinge. Toeschouwers: 17.12£ kaart: Hadouir (Willem II). I RKC Waalwijk - Heerenveen Scheidsrechter: Van Huiten Toes wers: 5000. Gele kaart' TeixeiraH Waalwijk), Seip (Heerenveen! 3 derheid. 49. Sinouh (RKC W* stopt strafschop Knopper, Stand Ajax 19 16 1 20 14 4 21 12 3 21 11 Feyenoord Willem II FC Twente RodaJC Heerenveen FC Utrecht RBC NAC RKC Groningen NEC ADODenHaag Volendam Vitesse FC Zwolle 21 9 6 20 10 2 19 8 6 6 39 1 5 38 1 6 33 t 8 32 S- 5 30 1 20 4 20 2 20 4 8 25 3- 6 9 24 5 9 23 5 1 12 22 S 4 12 15 1 4 12 16 I 9 9 15 S 5 14 8 li Rades. Afrika Cup. Halve finales nesië - Nigeria 1-1 n.v (0-0,11' Okocha 0-1 (strafschop), 82. 8e- (strafschop). Tunesié wint ns schoppen. Sousse: Marokko - Mali 4- Mokhtari 1-0, 58. Mokhiari 2-0,801: sef Hadji 3-0,90. Nabil 4-0. Finale, zaterdag: Tunesië - VïH Om de derde plaats, vrijdag' Mali. Deli XL Beloftecompetitie. P Kloetinge-Zaamslag 4-2. Stand 1 tinge 4-9 (10-4); 2. Zaamslag4? 3. HVV'24 3-3 (5-8); 4. Ternes? (2-9) Poule B: TerneuzenseBc.s-'? zen 1-6, Oostburg-Hoek 3-9 Stare Patrijzen 4-10 (20-8); 2 Hoek 4-91» 3. Terneuzense Boys 4-4 (16-14).* J burg 4-0 (8-33) Poule C: RCSW pelle 0-1. Stand: 1 Oosrta:*: (10-4); 2 RCS 3-4 (3-3); 3. Zeeland1 delburg 3-2 (2-6); 4. Noorman**' (3-5). Terneuzen. Voorjaarscompetrt*! vobo. Eerste klasse A: Dees::_- man Sport 3-0 (25-22 25-16 25-1'i' ta-Jacobs Tuin 2-1 (20-25 25-17 BN/De Stem-Rest.'t Oud Sas C--' 19-25 19-25) Eerste klasse B. neuzen-De Footer 1-2, Waal-BN/De Stem 2 2 bank-Scheldesport 1-2, Tweede se A: TeVoRe-Echo Audio 2-1. u? Hoop 0-3. Tweede klasse 8: 3-WBAZ 0-3, El.Van Fraeyenho^ ge Vervaet 3-0 Derde klasse f polis Philippine-BN/De Stem4w - no Cysouw-Zeeland Seapom V&K/C1000 Hoek-Yildiz 3-0 Derde" se B: PSOVZ 2-PSOVZ 3 0-3 ('f: dro IS Partner-BN/De Stem 3.* 2-V&K/C1000 Hoek 2 3-0. Ronde van Langkawi. Zesde pe, Muar - Johor Bahru: (Ita) 175,2 km in 3.39.20. 2.WA (Bra), 3. Bongiorno (Arg! (Can), 5. Moriarty (Ier), 35. Burg, 45. Lenferink, 48. Korne^, Pedersen, 83. Loos, 84. Koens Velzen Algemeen klassement, rez (Col) 17 46 38. 2. Gutf» (Spa) 0.32, 3. Gonzalez (G>»&- Van Velzen 7.30,83. Loos 23.38 ferink 25.28. uHdeM* Menton. Ronde van de se Zee. Eerste etappe, Let*7 Menton: 1. Cooke (Aus) 2 46.36, 2. Bartoli (Ita), 3. (Fra), 5. Boogerd (Ned). W klassement: 1. Cooke 2.46,2b - li 0.04, 3. Brochard 0.06,4. Vo»; RnnnorH fi MacnarelIL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 52