Help Charlotte Geef wat van uw tijd Waarom is Kevin vaak verdrietig? 3,5 miljoen mensen: minder kopzorg met uw gift W Alzheimer mag geen nationale ramp worden. CV1 NFGV 0 0900 - 821 24 11 V EEN GOED PLAN Astma Fonds Geef kinderen met astma meer lucht LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten Hersenstichting Nederland giro 2502 In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. 1 Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! WERKT OVER www.plan-nederland.nl wr& A woensdag 11 februari 2004 Stelt u zich eens voor: de zenuwen gieren door uw keel, u heeft angst flauw te vallen of zelfs dood te gaan. Angst beheerst uw leven. Van 8 t/m 14 februari collecteren de Hersenstichting en het NFGV voor mensen met een angststoornis. Doe mee, geef aan de collectant. Of stort uw bijdrage op giro 950, Den Haag. Kijk ook op www.hersenstichting.nl of www.nfgv.nl aal Fonds Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid Het aantal kinderen met astma is de afgelopen tien jaar verdubbeld. Eén op de tien kinderen heeft astma. Charlotte is zo'n kind. Ze heeft het vaak benauwd, kan 's nachts niet slapen en kan ook vaak niet de dingen doen die ze wil doen, zoals spelen met vriendinnetjes. Geef daarom 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei. Geef lucht, geef leven. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteerfBastrnafonds.nl Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland nl Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83 Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. (10 cent per minuut) •advies en voorlichting •een informatief gesprek brochures en boekjes Werken voor kinderen begint met een goed plan. En met betrokkenheid. Samen met honderdduizenden donateurs, duizenden vrijwilligers en lokale hulpverleners zet Plan (voorheen Foster Parents Plan) zich in voor kinderen. Dag in, dog uit. Plan werft fondsen in 15 landen, waaronder Nederland, en is actief in 45 ontwikkelingslanden. Miljoenen kinderen rekenen op ons. Het werkt eenvoudig. Je sponsort een kind en daar door de hele gemeenschap, met scholing, gezondheidszorg, bewustwording, inkomensverbetering en een verbeterde leefomgeving. Als je houdt van duurzame oplossingen, doe dan mee. Een goed Plan is immers ook jouw plan. 020 - 549 55 55 Foster Parents Plan Nederland Werkt veer kinderen i Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de schei ding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen speten is méér dan plezier hebben. Samen spe len is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de ver drukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven hel pen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch fcBF: om ze te zien stralen van vreugde? JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. J Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: JKJ' Straat: - E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: lantje Beton, Antwoordnummer 8489, 3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 1 WlTJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 38