pzc Koopmans vreest zware schorsing Sluiskil zet in op de wereldtop Volharding buiten zinnen na overwinning 17 Aanvaller Rillandia in staat van beschulding gesteld na vriendschappelijk duel Blomdahl leidt biljartranking topscorer Goud Hilde Hamelink op sprong bij regiotitelstrijd uitslagen Zilver Goverse op gewestelijk kampioenschap Peter Bleumink trainer Lebo agenda wb dinsdag 10 februari 2004 i Rarryvan der Hooft -HIJS - Arjan Koopmans is H door He KNVB in staat van bc- - jdnildiging gestold naar aanlci- --4»" van een rode kaart in een vriendschappelijk duel met Ka- j|e. De aanvaller van Rillan- 5L werd vorige «eek uit het „lil gestuurd na een overtre- Jjng up Randv de Dreu. tons de KNVB heeft Koop- ffins zich schuldig gemaakt aan ju ,n het gezicht slaan van een ««stander alsmede het tegen a hoofd trappen, waardoor de- speler zich onder doktersbe- ANTWERPEN - Torbjöm Blom- hl is de nieuwe nummer één de wereldranglijst biljarten. 5 Zweed, die twee weken gele den winnaar werd van de Dutch jpen in Barendrecht. verdrong iemih Sayginer van de eerste bats. lomdahl heeft 178 punten ver- jard. Sayginer 167 In de top- nf slaan verder Dick Jaspers 1160). Frédéric Caudron (125) en Jarco Zanetti (115). )e ranglijst is opgemaakt aan ehand van het WK, de Grand E-toernooien, de nationale [kampioenschappen en de Euro- ip Jean Paul de Bruijn, vrij- hg nog tot Zeeuws sportman het jaar gekozen, staat op Bi gedeelde honderdste plaats K acht punten, die hij haalde lde Grand Prix van vorig jaar Barendrecht (6 punten) en et nationaal kampioenschap an 2003. Ie twee andere Zeeuwse biljar- ers in de ranking zijn Richard e Bruin en Rinus Pankov met li punt Dat hielde het tweetal rer aan het optreden op de hitch Open, waar Pankov de reede ronde haalde. Maranus loopt op Lourens GOES - Het waren de krachten tan de natuur die Marcel Lou- Itns (Zeelandia Middelburg) zondag tegenwerkten. Zijn af- ilandsschot in de wedstrijd te- jen BSC werd, buiten het be reik van de keeper, net voor de 5jn gestopt door de stormach tige tegenwind. Lourens pikte dan ook geen doelpunt mee. Zijn grootste concurrent, Chiel Maranus (Domburg) deed dat Lourens staat met achttien doel- lunten één goal achter op Mara- us, die één keer scoorde in het 6-0 gewonnen duel van üuiskil. Net onder de topdrie leden Arno Verlinde van RIA L Goes-middenvelder Niels toardekooper en, zoals bijna el- tt week, Peter Willemse en handeling moest laten stellen Koopmans ontkent dit Het voorval deed zich in de eer ste helft voor en het oefenduel werd in de tweede helft ge staakt na een rode kaart voor Rillandia-aanvaller Guus Heij- mans. ,,Ik kreeg het aan de stok met Randy de Dreu", vertelde Koopmans gisteren „Op een ge geven moment maakte ik een zware overtreding, ik kreeg even een waas voor m'n ogen. Er ontstond een opstootje en nadat ik rood kreeg ben ik meteen het veld afgelopen." Eén van de spelers van Kapelle, Sjoerd Philipse. bleek echter een gescheurd oor te hebben en ging na de wedstrijd naar de dokter. Koopmans: ,,Ik heb tij dens de wedstrijd niemand het veld af zien gaan en er was ook geen blessurebehandeling. Daar om heb ik eerst Randy de Dreu gebeld toen ik die brief had ont vangen. Om mijn excuses aan te bieden en te vragen hoe het met zijn oor ging Maar hij vertelde niets te hebben gezien en dat niet hij, maar Sjoerd Philipse naar de dokter was geweest. Dus heb ik hem ook gebeld, om dat ik zeker weet dat ik dat niet op mijn geweten heb. Die jon gen zei ook dat hij niet wist wat er precies gebeurd was. Vervol gens heb ik ook Jon Herselman van Kapelle gebeld, maar die kon me ook niets vertellen." Scheidsrechter Uitterhoeve uit 's-Gravenpolder maakte na het duel een rapport op. ,,Het is niet volgens de regels, maar bij vriendschappelijke wedstrijden wordt niet altijd gerappor teerd", reageerde Uitterhoeve gisteren „Behalve als het alle perken te buiten gaat En dat was bij deze wedstrijd het ge val. Ik heb mijn bevindingen aan de KNVB voorgelegd en de bond zal nu uitspraak doen. Meer wil ik er niet over zeggen." Het slachtoffer, Sjoerd Philipse, heeft na zijn behandeling in het ziekenhuis aangifte gedaan bij de politie. „Ik had een scheurtje van anderhalve centimeter in mijn oorschelp door een klap of schop die ik langs achteren kreeg. Ik heb dus ook niet ge zien wie het gedaan heeft. Maar van medespelers, de grensrech ter en publiek hoorde ik dat het Koopmans was." Volgens Philipse had hij geen in vloed op het rapport van de scheidsrechter. „Ik ben gelijk naar het ziekenhuis gegaan en kwam pas om tien uur 's avonds terug in de kantine." De voetballer van Kapelle vond echter wel dat hij aangifte moest doen bij de politie. „Om dat dit helemaal niets met voet ballen te maken had. Wie het ge daan heeft weet ik niet. maar het spel lag stil en ik hield er een wond aan over. Als zoiets op Ids Kole van Kapelle goede za- i. Allevier scoorden zij één 11>« stand in het topscorersklassc- ment ziet er als volgt uit: 1. Chiel araniu (Domburg) 19 doelpun- 2 Marcel Lourens (Zeelandia Jdelburg) 18; 3. Daryl Rawidjan W) 16; 4 Arno Verlinde (Ria Niels Paardekooper (Goes), 'T Willemse en Niels Kole (Ka ft allen 14; 8. Frank Allaart rnkerke) 13; 9 Patrick Kel- J9 (WHS), Robbie n de Wijn- M BreskensPatrick Provoost «KoBrand (Domburg), Chinedu wukwugbo (Temeuzen), Jorden Maddine (HVV'24), Adri van Ha- (Uzendigke) en Tim Lou- (Temeuzense Boys) allen Wereldkampioen Semih Sayginer (links), Torbjörn Blomdahl (midden) en Dick wordt gespeeld. zullen zeker van de partij zijn als er in Sluiskil een toernooi om de wereldbeker foto Peter Nicolai Beslissing over biljarttoernooi valt donderdag tijdens sponsoravond door Frits Bakker SLUISKIL - Komt de wereldtop van bil jarters, met spelers als Torbjörn Blom dahl, Semih Sayginer, Frédéric Caudron en Raymond Ceulemans vol gend voorjaar wel of niet naar Sluiskil? De plannen voor een groot toernooi lig gen in elk geval kant en klaar. Onder lei ding van Meerten Dallinga is een organi satiecomité al een paar maanden bezig om de haalbaarheid te onderzoeken. De ze week (donderdagavond) worden tij dens een sponsor- en informatieavond in Sluiskil knopen doorgehakt. Meerten Dallinga. „Ik schat de kansen hoog in, maar dan moet het bedrijfsle ven zich wel achter ons scharen." Het toernooi, waarin ook de Zeeuwse sport man van het jaar Jean Paul de Bruijn tot de deelnemers zal behoren, staat or ganisatorisch in de steigers. Als de spon soravond geslaagd is, kunnen de voorbe reidingen definitief van start gaan. Dan staat Zeeland volgend jaar, waarschijn lijk in februari, een sportevenement van wereldniveau te wachten De vraag is nog in welke vorm dat zal zijn. Meerten Dallinga bezocht zater dagavond in de Zuiderkroon in Antwer pen een gala waar gespeeld werd om de supercup en waar de beste driebanden speler van het jaar werd gekozen. Hij sprak er onder andere met Semih Saygi ner, de wereldkampioen, met Dick Jas pers en de Belg Frédéric Caudron over de recente ontwikkelingen in de biljartsport. De profbond BWA is vorig jaar ter ziele gegaan, daardoor is er ruimte gekomen voor een nieuwe cyclus van prof toernooien. Meerten Dallinga: „We hebben op initiatief van Jean Paul de Bruijn eind vorig jaar een paar ge sprekken gevoerd met de Fransman Ri chard Bitalis. Hij is de bedenker van de World Billiard Master Tour, die de vroe gere BWA-toemooien zou kunnen ver vangen. Dat worden toernooien met twintig spelers, waarbij we zelf de kans krijgen om wild cards uit te delen." Wereldcup De andere mogelijkheid kwam zaterdag avond in beeld. De wereldbond (UMB) wil zijn cyclus van toernooien voor de wereldbeker verder uitbreiden dan de twee evenementen die nu op de kalen der staan. De aansprekendste landen op biljartgebied is gevraagd om een toer nooi aan te vragen. Dallinga- „Ik heb de voorzitter van de wereldbond ontmoet, die ons van de plannen op de hoogte heeft gebracht. Dat opent weer nieuwe perspectieven, want de wereldbeker heeft een officiële status. Bij de toernooien voor de World Master Tour is dat nog even afwach ten." De spelers zelf zijn ook nog ver deeld. Torbjöm Blomdahl, huidig num mer één op de wereldranglijst, en Se mih Sayginer (wereldkampioen) heb ben een lichte voorkeur voor de cyclus om de wereldbeker. Sayginer „Die toer nooien zijn belangrijk vanwege de ran- kingpunten die we kunnen halen." Blomdahl: „Hoe meer toernooien voor de wereldbeker, hoe beter voor ons. Dan krijgt de worldcup zijn status weer terug." Dick Jaspers en Frédéric Caudron heb ben nog twijfels. Jaspers: „Ik juich het initiatief van Bitalis voor een totaal nieuwe aanpak ook toe. al zijn de plan nen tot nu toe nog weinig concreet." Caudron: „Het voordeel van die toer nooien is dat alleen de absolute top er naartoe komt. Je speelt met twintig man in poules en iedere speler komt ten minste drie keer aan bod." De andere toernooien om de wereldbe ker zijn grootser van opzet. De kwalifi catie staat open voor iedere biljarter die eraan mee wil doen, zodat er eerst drie dagen wordt gespeeld om tot het hoofd toernooi door te dringen De zestien vooraf geplaatste spelers (de wereldtop) komen in de laatste dagen pas in het toernooi. Dallinga: „Het voordeel van die toer nooien is dat er vanuit de hele wereld spelers komen om de kwalificaties te spelen. Dan speel je heel de week schif tingen, bijvoorbeeld met Amerikanen, Grieken, Japanners. Koreanen, Argen tijnen en andere opkomende biljartster ren. Dat heeft natuurlijk ook een zekere charme. Het nadeel is weer dat de top- spelers er na één partij uit kunnen lig gen, omdat er knock-out wordt ge speeld." Het toernooi staat in principe gepland voor begin volgend jaar. Volgens Jean Paul de Bruijn is dat de gunstigste pe riode voor de profbiljarters. De Hulster biljarter maakt zelf ook deel uit van de organisatie Jaap Hennekeij, oud-gede puteerde. is voorzitter van het comité van aanbeveling Hij is donderdaga vond één van de sprekers op de informa tieavond. Honderdduizend Het Zeeuwse bedrijfsleven heeft posi tief gereageerd op de plannen. Meerten Dallinga: „We gaan inzetten op honderdduizend euro aan organisa tiekosten. Daarmee halen we de comple te wereldtop naar Sluiskil. De informatieavond in café-restaurant Dallinga in Sluiskil begint donderdag om 19.30 uur. Raymond Ceulemans en Jean Paul de Bruijn spelen tussen de sprekers door een demonstratiepartij, Ceulemans laat daarna nog een serie fantasiestoten zien. ^Lillflêne de Kok kwam voor buitenstaanders als het bewind overnam bii de od ren. ..Als ie dan in een wedstriid de 3-1 van Rob van Eekelen winnin? was vnor l)p Mpv d JKANDE - Met nog zeven Wsinjden te gaan heeft zon- §-vijfdeklasser Volharding al FWveel punten als het eindto- Van afgelopen twee sei- Jfcnen. Met zijn er nog maar ~J['®aar d'e werden zondag behaald met de eerste over jas sinds het seizoen 1-2002. Trainer Jaap de Rid- j- ..Als je ruim twee jaar niet gewonnen, zijn de reacties «loop grandioos fc 3-l-w op Ouwerkerk kwam voor buitenstaanders als een verrassing. „Na de wed strijd kreeg ik een sms'je van ie mand die met geloofde wat hij op teletekst had gelezen", lacht de 24-jarige aanvoerder Niek van Zunderen. „Van anderen hoorde ik weer dat sommige mensen dachten dat de uitslag omgedraaid was." Hoewel de zege voor velen uit de lucht kwam vallen, kwam hij niet als een verrassing voor Jaap de Ridder. „Het zat er aan te komen. We zaten er de laatste wedstrijden al heel dichtbij", zegt de trainer die in september het bewind overnam bij de op dat moment ongetrainde club. Nikos Kardakans vertrok vorig jaar plots naar Griekenland en liet de club uit Ovezande roer loos achter De eerste periode was niet de leukste, volgens De Ridder, die ook nog steeds trai ner is bij WIK'57 „Ik zit hier nu vijftien wedstrijden en na de eer ste veertien hadden we nog steeds nul punten. Dat is natuur lijk niet echt lekker." „Ik hoorde dit weekeinde dat het op de kop af twee jaar gele den was dat we voor het laatst wonnen", verzucht Van Zunde ren. „Als je dan in een wedstrijd met 1-0 achter komt, dan denk je al snel: daar gaan we weer Zondag ging het allemaal an ders „We kwamen in de eerste helft op 1-0 door een vrije trap van Danny Slootweg Dat was direct ook de ruststand. In de rust dachten we al: dit hebben we nog nooit meegemaakt. In de tweede helft kwamen we door een lobje van Remon Verbart op 2-0. Ouwerkerk begon toen iets meer druk te zetten en kwam een paar minuten voor tijd te rug tot 2-1. We vreesden even dat het weer mis zou gaan, maar de 3-1 van Rob van Eekelen werkte bevrijdend. Er was al een klein feestje op het veld. Dat mag ook wel als je twee jaar met hebt gewonnen." Kroeg In de kleedkamers, in de kanti ne van Ouwerkerk en in de plaatselijke kroeg werd de over winning verder gevierd. „Ik werd om half acht gebeld vanuit het café", vertelt Volhar ding-voorzitter Peter de Mey. Hij had de uitslag al op teletekst gezien, omdat hij zelf niet bij de uitwedstrijd kon zijn. De over winning was voor De Mey de be kroning op een geslaagd week einde. Vrijdag was hij tot over eenstemming gekomen met Jaap de Ridder over de verlenging van zijn contract. „Het klikt goed tussen hem en de groep. Bij een spelersgroep als Volharding past geen autori taire trainer.", zegt De Mey. „Ik doe het op mijn eigen manier", vult De Ridder aan. „Zo doe ik het al 25 jaar Alles is hier pri ma geregeld. Het is een groep jonge gasten en ondanks de slechte resultaten is de training sopkomst altijd goed geweest." straat gebeurt, zou ik ook aan gifte doen. Want zulke dingen horen niet thuis op een voetbal veld. Met die aangifte wilde ik daarom ook een signaal afge ven." Arjan Koopmans heeft nu tot vrijdag om een verweerschrift bij de KNVB in te dienen. „Als ik naar de brief van de KNVB kijk, dan ben ik bang voor een zware schorsing", aldus Koop mans. „Als ik het gedaan zou hebben zou dat terecht zijn, maar ik wil niet gestraft worden voor iets dat ik niet gedaan heb. De overtreding op Randy de Dreu valt met goed te praten, maar met de verwondingen van Philipse heb ik niets te maken." van onze sportredactie OOSTERHOUT - Hilda Bolken baas van turnvereniging Atlas uit Heinkenszand en Hilde Ha melink van Voorwaarts Axel hebben samen vijf medailles be haald op de toestelfinales van de regio Zuid-West-Nederland in Oosterhout. In de hoogste categorie bij de se nioren op LOS-mveau werd Hil da Bolkenbaas tweede op het on derdeel vloer en derde op sprong. Hilde Hamelink verover de de gouden plak op sprong en werd derde op de brug en de balk. Meer Zeeuws succes was er bij de pupillen. Esther Loeve van delta Sport haalde goud op vloer, zilver op balk en brons op brug. Het zilver op brug was voor Kayliegh Holtes van EMM Terneuzen. Lotte de Jonge van Atlas, die goud haalde op brug, zilver op balk en brons op vloer, en Harika Padmos van Delta Sport met brons op sprong, pres teerden goed bij de Instap. Op het niveau NWS 1 bleek Wendy de Meulmeester van Turnschool Zeeland niet te ver slaan. Zij haalde op alle onder delen het goud. Meer succes voor Turnschool Zeeland was er voor Ramona Hibels bij de junio ren. Ze won twee keer het zil ver Lesley Huijzen haalden twee keer brons Charta Jansen haalde in dezelfde categorie het brons op sprong. Bij de jeugd was er goud weggelegd voor Kel ly du Pon op de balk. Michelle Hollestelle van TCZWN/Atlas werd derde op balk en Laura Jeras van TSZ behaalde een gou den en een zilveren plak bij de Pupillen 2. In de categorie Pupil len 1 ging het zilver voor sprong naar Damque Thielen Haar teamgenootje van Turnschool Zeeland, Lyn de Pagter, nam het brons in ontvangst op brug Bij de Instappers eiste Bonnie du Pon het goud op voor haar balkoefening en zij nam brons in ontvangst op sprong. Ook Esmee Vleugel pakte brons op brug. Zilver was er voor Melissa Scherpenisse van TcZWN/WIK Sint Annaland op sprong Ester Bom dwong goud af op vloer en zilver op sprong. In het niveau NWS 2 turnde Sanne Tamerus van Delta Sport Zierikzec uitste kend bij de senioren. Zij haalde goud op sprong en balk en op brug incasseerde ze het zilver. Stefanie de Krijger van EMM Temeuzen haalde brons op balk. Bij de junioren was er eveneens succes voor Delta Sport. Linda van IJsseldijk won namelijk twee keer goud. De andere twee toestellen werden gewonnen door Sharona van Peenen van Turnschool Zeeland, die nog een bronzen medaille aan haar ver zameling toevoegde op de brug. Serooskerke. Dressuur LR PC De Gouwe Reyers. Paarden klasse M2: 1 Kees Francke. Ulke (Gouwe Reyers) 157, 2 Joanneke Wisse. Chicago (Gou we Reyers) 153; 3. Truud Francke, Pom pidou (Gouwe Reyers) 149 M11 Maxi me Lefeber, Embleme de Defey (Schel- destad) 163; 2 Annemarie Cevaal, Goofy (Gouwe Reyers) 159; 3. Diny Krij ger, It's a Sit (Vroonr.) 153. L2: 1. Esta van Beem, Intermezzo (Walcheren) 162; 2. Jennifer Rowecky, Fernando (Walche ren) 159 LI: 1. Suzy de Pagter. Roan (Scheldestad) 160, 2. Annemarie Fran cke. Silvano, (Gouwe Reyers) 158: 3 Roos Mes. Djuck (Gouwe Reyers) 156 Pony's M1/M2 cat, DE 1, Mariëlle Nieuwenhuis. Eduardo (Gouwe Reyers) 162. L2 cat. DE M1: 1. Maxime Lefe ber, Embleme de Defey (Scheldestad) 163; 2. Annemarie Cevaal, Goofy (Gou we Reyers) 159, 3. Diny Krijger, It's a Sit (Vroonr.) 153. 1Marit de Visser, Rosan- ne (Gouwe Reyers) 162 L1 cat. DE: 1. Lindy Koole, Condor (Gouwe Reyers) 165. Tweede proef paarden klasse M2: 1. Joanneke Wisse, Chicago, 156. Ml: 1. Maxime Lefeber, Embleme de Defey, 163; 2 Suzy de Pagter, Odievos. 152, 3 Diny Krijger, It's a Sit (Vroonr 149 L2: 1 Jennifer Rowecky. Fernando. 159; 2. Esta van Beem, Intermezzo. 156. LI: 1. Arianne Francke, Silvano. 160, 2. Suzy de Pagter, Roan, 160; 3. Roos Mes, Djuck, 156. Pony's klasse M1/M2 cat. DE: 1. Mariëlle Nieuwenhuis, Eduardo, 160 L2 cat. DE: 1, Marit de Visser, Rosan ne, 160 L1 cat. DE: 1. Lindy Koole. Condor, 163. Heinkenszand. Dresuur LR PC De Paardebloem, Paarden klasse M2: 1. Faisca Boone, Pride Grandaro (Weelr.) 170; 2. Carola Paauwe, Reality (Z-Bev 163; 3. Florine Boorgaard. Poe me Q (Weelr162 Ml: 1. Iris Verhage. Binnenhofs Nelson (Paardebloem) 173; 2. Marlies Nijsse, Imago (Weelr.) 169; 3 Martje Polderman, Bipi's Biko (Weelr 163. L2:1 Maaike Hamelink, Square Di mension (Allround) 173; 2. Jacqueline Walraven, Pearl (Oranjezon) 166; 3. Ilsanne van der Gouwe. Odyssey (Weelr.) 163. LI: 1 Korien de Vrieze. My Lady (Braanjenhoek) 160, 2. Marjan van Dijk, Rumbly (Weelr.) 157, 3. Jill Ho nig, Sempire d'Amore (Schouwse R 156. Pony's klasse M1/M2 cat. D: l. An- mek van der Linde, Daylight (Weelr.) 159. L1 cat. DE: I Claudia Hoondert, Jmper Boy (Weelr 165. L1 cat. C: 1. Nadine de Koeyer, Speedy (Paarde bloem) 162. Tweede proef paarden klasse M2: 1.Carola Paauwe, Rality, 172; 2. Faisca Boone. Pride Grandaro. 163; 3. Florine Boogaard. Poeme Q, 161. M1: 1. Iris Verhage, Binnenhof s Nelson, 175, 2 Marlies Nijsse. 167; 3. Martje Polder man, Bipi's Biko, 159. L2: 1 Ilsanne van der Gouwe, Odyssey, 171; 2. Maaike Ha melink, Square Dimension, 158, 3 Jac queline Walraven, Pearl, 156. L11 Eve BREDA - Patrick Goverse heeft in Breda op het gewestelijk af standskampioenschap een zilve ren medaille behaald op de 5000 meter. De schaatser uit Kapelle reed een sterke tijd van 7.16,61 minu ten. Waar andere schaatsers veel verval kenden in hun twee de deel van de 5000 meter, kon de nummer twaalf van het Ne derlands kampioenschap van vo rige week zijn schema goed vast houden. De winst ging naar Eel- co Bakermans uit Veldhoven. LEWEDOROP - Peter Bleu mink wordt de nieuwe trainer van Lewedorpse Boys. Hij is een overeenkomst voor volgend sei zoen overeengekomen. De huidige keeper van Lewe dorpse Boys, die voorheen bij Apollo aktief was. debuteert als trainer. Lewedorpse Boys komt uit in de vijfde klasse van het zondagvoetbal. lien Nieuwenhuize. Zeeuws Ruiterhuis Link (Z-Bev.) 162; 2. Korien de Vrieze, My Lady, 159, 3. Esther Antheunisse. Oscar (Allround) 158. Pony's klasse M1/M2 cat. DE: 1 An- niek van der Linde. Daylight. 156 LI cat. DE: 1 Maryvonne Vos. Pyriet (Mar tinusr.) 163. L1 cat. C: 1, Nadine de Koeyer. Speedy. 153. Breda. Gewestelijk afstandskam pioenschap- Mannen, 5000 meter: 1. Eelco Bakermans (Veldhoven) 7.01,52 minuten; 2. Patrick Goverse (Ka pelle) 7.16,61: 3. Stefan Aldershof (Eind hoven) 7.24,77; 23 Adriaan Provoost (Domburg) 8.04.14, 27. Maarten Janse jr. (Wolphaartsdijk) 8.12,09. BS&üSömxeaeee Lucky Day: 1 9 10-11-13-16-24-26-30- 38-40 41-44-50-55-58-66-72-73-74 (onder voorbehoud). Oostkapelle. Jeugdturncompetitie. Vrouwen junioren- 1 Duo. 2. DOK, 3. GV VrouwenpolderVeere Indivi dueel: 1 Machteld Hengst, 2 Vera de Hoop. 3. Petra de Witte Meisjes 8-9 jaar: 1. Hygiea. 2 GV VrouwenpolderA/eere, 3. Duo. Meisjes 10-11 jaar: 1 Hygiea. 2. Duo, 3. SV Serooskerke. Jongens 8-11 jaar: 1. MTV'69, 2 Veldo. 3 VTV Mannen ju nioren: 1. Corne Dekker (Duo). 2 Ricky Dekker (Duo), 3. Mario Hillebrand (Oran je Nassau! Mannen individueel: 1. Er win van de Wege (Oranje Nassau). 2. Rens Blessig (Duo). 3 Jochem Kempe (VTV). Kruiningen Tweede trainingsrit zrtc Theo Middelkamp. A-catego rie: 1. Patrick Tolhoek, 2 Jack Schuit, 3. Jacco Ringelberg, 4. Vincent Villerius, 5. Rein-Jan Elenbaas, 6. Edzard van Ewijk, 7. Martin Totté, 8 Wilco Jonker, 9. Nico Ringelberg, 10 Mare Blok B-categorie: 1 Gerrie de Wael, 2. Jan Minnaard. 3. Cees Hoogerland. 4 Frans van Osta, 5. Jan Schrier Junioren: 1 Niek Rentmeester, 2 Jacob Wijnstra. 3. Peter Tol. Nieuwelingen: 1. Tim Dees, 2. Casper Oppeneer. 3 Jacco Wagen aar. 4 Randy Butijn, 5. Willem van de Berge Nieuweling en junior-vrou wen: 1. Anne Eversdijk, 2. Suzan La- vooy. 3. Nathalie de Roo, 4. Anne van der Horst. 5. Oenise de Kraker Kapelle. Speedowedstrïjden. Jon gens. 50 m. vlinderslag minioren 3 en 4 1. Tim Tramper (BEV) 0.42,96 2. Siegert van Dieren (BEV) 0 46.25 100 m rugslag minioren 3 en 4. 1 Tim Tramper 1.33,44 2. Bob Dalmeijer IGAN) 1.45.20 3. Jorn de Klerk (ZEE) 1 45,83 1 00 m rugslag minioren 5. 1 Yannick Mol (STV) 1.25,05 2 Simon Edenburg (OND) 1.30,96 3. Yoshi Breu- kers (BEV) 1.33,59 200 m wisselslag minioren 5. 1. Yannick Mol 3.04,39 2 Simon Edenburg 3.18,60 3. Yoshi Breu- kers 3.26,74 100 m vrije slag mini oren 5. 1 Yannick Mol 1.16,95 2 Si mon Edenburg 1.19,72 3. Rowan Leijn se (STV) 1.24.18 1 00 m. schoolslag minioren 6. 1 Hajo Kok (BEV) 1.37.23 2. Paul vd Driest (LUC) 1.39,54 3. Ste fan Geers IBEV) 1 44,37 1 00 m. vlin derslag minioren 6. 1 Hajo Kok 1.26.75 2. Paul vd. Driest 1.52.02 3. An- gelo Priester (GAN) 1.52,71. Meisjes. 50 m. vlinderslag minioren 3 en 4. 1. Priscilla Meerman (STV) 0.47,13 2. Vivian Nagelkerke (LUC) 0.52,89 3. Marouscha Meerman (STV) 0.53,23 100 m. rugslag minioren 3 en 4. 1. Saskia de Haard (STV) 1.32.16 2. Priscilla Meerman 1 32,68 3 Esther Poot (GAN) 1 41.64 100 m. rugslag mi nioren 5. 1 Manon Minneboo ISTV) 1.17,42 2. Anniek Minderhoud ISTV) 1.19.58 3. Judnh Stap (STV) 121,50 200 m. wisselslag minioren 5. 1 Ju dith Stap 2.50,51 2 Manon Minneboo 2 51,85 3, Anniek Minderhoud 2.52.55 100 m. vrije slag minioren 5. 1 An niek Minderhoud 1.11,04 2. Judith Stap 1.12,17 3. Manon Minneboo 1 12,60 100 m. schoolslag minioren 6. 1 Mo nique de Haard (STV) 1.29,84 2 Joy Tramper (BEV) 1.36.66 3. Sanne Klom- pe ISTV) 1 40.01 100 m. vlinderslag minioren 6. 1 Joy Tramper 1.19.93 2. Monique de Haard 1.24.09 3. Daruque V8n Peenen (STV) 1 25.30. -dinsdag Voetbal Vriendschappelijk: SSV'65-Terneu zen. Aanvang: 19.30 uur Beloftecompetitie, onder 23 jaar: Terneuzense Boys Patrijzen, RCS-Oost kapelle. Kloetinge-Zaamslag, Oostburg- Hoek. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 17