garagedeuren ^1^. Teba Nationaal Integreren doe je same AMBIANCE Livingstoneweg 8, Goes, tel.: (0113) 22 22 31 FAMILIEBERICHTEN ZONWERING 1 Er was voor hem een tijd van zaaien en een tijd van oogsten, een tijd van ploegen, en nu een tijd van rusten. Met grote droefheid in 't hart. maar tevens met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede, dat voorzien van de H. Sacramenten der zieken, van ons is heen gegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa ALPHONSUS JOSEPHUS BUIJCK weduwnaar van Lea losephina Amandien Hermans in de leeftijd van 85 jaar. Biervliet: Mariëtte en Dolf Adam-Buijck Jeroen en Priscilla Erik Theo en Bemadette Buijck-van Waes Michel en Nicole Philip en Evelien Familie Buijck Familie Hermans IJzendijke, 6 februari 2004 Correspondentieadressen: Weststraat 23. 4521 AW Biervliet Nolleweg 12, 4522 NC Biervliet. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 11 februari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Onbevlekt Ontvangen te Biervliet, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de r.k. begraafplaats aldaar. Samenkomst om 9.45 uur in de kerk. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in woonzorgcentrum Emmaüs heeft ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA ANNA OTS-DE VLIEGER 25 september 1918 t 7 februari 2004 West-Souburg: H. A. Ots Goes: Frans en Marlie Ots Sacha en Bas Blok Mijntje Marjolein en Ralph van der Weide Robin Zoeterwoude- Rijndijk: Els Goedegebuure-Ots Esther Goedegebuure en Lodewijk de Mol van Otterloo Valentijn Jonathan Vincent Goedegebuure Kalam Goedegebuure en Roshni v. d. Ree Elisha Jamil Onze dank gaat uit naar het personeel van het Gasthuis afd. Bolwerk voor hun liefdevolle verpleging en verzorging. v. Doornlaan 10 4386 AK West-Souburg Zij is thuis opgebaard. De crematie zal woensdag 11 februari om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de condoleanceruimte van het crematori um. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na meer dan 40 jaar in goede harmonie naast elkaar te hebben gewoond moesten we afscheid nemen van onze buurvrouw NEL OTS-DE VLIEGER We zullen haar missen. Mede namens onze kinderen - An en'joop Roodenburg Haar hart heeft voor ons geklopt Haar handen hebben voor ons gewerkt Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze liever, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder CATHARINA MARIA SMITS-RAMPAART weduwe van Dignus Jacobus Smits in de leeftijd van 85 jaar. Nisse: N. Boonman-Smits W. Boonman Werner en Bianca, Nienke Chantal en Mario Lewedorp. M. Smits Heinkenszand: J. Smits C. Smits-Peels Ashley Kapelle: A. Smits-de Vries Bas Thomas Kwadendamme: M. Verwoerd-Smits R. Verwoerd Joris Sanne en Chris Lewedorp. 7 februari 2004 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Parallelweg 8. 4456 AD Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 12 februari om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 - 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van 'De Kraayert', Deltastraat 2. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw. Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. gelegenheid tot condoleren. Met dank aan het personeel van Zorgcentrum 'De Kraayertvoor de goede verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ruime keuze in zonwering, markiezen, rolluiken, raamdecoraties en garagedeuren Kunststof kozijnen Serres Snelle levering, vakkundige montage Romazo garantie Zonder onze laatste groet is overleden J. H. VAN LEENEN-MEEUWSEN 3-2-1917 6-2-2004 Lieve MAMA. het ga u goed. RUST ZACHT. Dick en Tiny van Leenen-de Vries Urmond. 6 februari 2004 Heden overleed onze lieve buurvrouw mevrouw VAN LEENEN Familie Van Dongen Familie v.d. Vaate Familie v. Kuijk Mevr. Kooman Familie Haas Scharendijke, 9 februari 2004 jesus is voor ons gestorven om ons te bevrijden van de dood Nooit vragend, nooit klagend, zijn lasten in stilte dragend. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar in grote dankbaarheid voor al zijn liefde en zorg, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en grootvader CORNELIS PIETER KAAN echtgenoot van Hermania Mannaart *27-2-1914 16-2-2004 Temeuzen: H. Kaan-Mannaart Temeuzen: C. Remery-Kaan T. Remery Almere: A. Kaan D. Plasman Ferry en Maritsa Vincent Temeuzen: A. Wullems-Kaan W. Wullems Esther en Leo Iris en Ramses Terneuzen, 6 februari Correspondentieadres: Rodenbachstraat 69 4532 CX Temeuzen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6. waar gelegenheid is om afscheid te nemen op dinsdag 10 februari van 20.00 tot 20.30 uur. De Eucharistieviering waarvoor u wordt uitgenodigd vindt plaats op woensdag 11 februari om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in voornoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde, gastvrijheid en zorg voor ons, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder. groot- en overgrootmoeder MARIA GEERTRUIDA VAN ROGGEN-BERTLING tante Rietje sinda 1990 weduwe van J. A. G. van Roggen Tjilaptjap (ind.) Vlissingen 14 augustus 1913 7 februari 2004 Den Haag: Joyce van Roggen Middelburg: Baas van Roggen Marianne van Roggen-de Putter Vlissingen: Dave van Roggen (in herinnering) Sue van Roggen-Su Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste jaren kreeg in Zorgcentrum "Scheldehof". Correspondentieadres. Johannes Postkwartier 7 4333 ED Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 12 februari van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de Uitvaartdienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwe Parochiekerk aan de Singel te Vlissingen. Vervolgens zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mamma Mamma is het woord Waar het leven mee begint Mamma is het woord Dat hoort bij ieder kind Mamma is een ander woord voor liefde (Toon Hermans) Vanmorgen is omringd door haar kinderen overle den onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder HENDRIKA MARTINA KIEBOOM Sinds 1957 weduwe van Abraham Cornells Hollestelle geboren 12 september 1912 overleden 7 februari 2004 Ria en Henk Borst-Hollestelle Petra en Erwin Arjen, Robin Els en Henk Dorland-Hollestelle Stefan Anne en Antoine van Sonsbeek-Hollestelle Cynthia en Sjaak Rosa Danielle Alissia Wim en Corrie Hollestelle-van Ham Ferry en Sabine Monique en Walter Nel en Lex de Meulder-Hollestelle Thijs en Mariska De liefdevolle verzorging door het personeel van Verpleeghuis Ter Reede zal ons altijd bij blijven. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 858. 4382 AC Vlissingen Op woensdag 11 februari is in de Geerteskerk, Geertesplein te Kloetinge vanaf 13,30 uur gelegen heid tot afscheid nemen voorafgaand aan de afscheidsdienst welke om 14.15 uur zal worden gehouden. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Heden overleed onze lieve zus, schoonzus en tante H. M. KIEBOOM N. Kieboom P. M. Kieboom-Jellema en kinderen "Wie zaait, zal oogsten" Verdrietig, maar met een rijkdom aan herinneringen, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve vader, schoonvader, onze zeer geliefde opa en broer PIET SCHAAP weduwnaar van Jaantje Catseman in de leeftijd van 94 jaar. (O)pa was een hele lieve zorgzame en bijzondere man voor vele mensen, hij zal in vele harten voortle\>en. Rust zacht. Biervliet: Rina Poissonnier-Schaap (in herinnering) Piet Poissonnier Kluizen (België): Arie Schaap Paula de Jaeger Clinge: Ria en Mamix Rody, Donna IJzendijke: Ian en Tiny Randy. Kenneth, Mitchell Biervliet: Nina en Nico faimy Inverell (Australië): Arie Schaap Biervliet, 7 februari 2004 Serviceflat Annelot Ter Walle Ter Wallestraat 7. kamer 16 4521 AZ Biervliet (O)pa is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 10 februari van 18.00 tot 19.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 11 februari in de Ned. Hervormde kerk. Kerkstraat 6 te Biervliet, welke aanvangt om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Biervliet. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Serviceflat Annelot Ter Walle. Ter Wallestraat 7 te Biervliet. Een woord van dank aan Dr. j K. Slingerland, de mensen van de Thuiszorg en aan Marinus van Annelot voor de goede zorg en de vele steun gegeven. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa SCHAAP We gaan je heel erg missen Rody, Donna. Randy, Kenneth, Mitchell en Jaimy Gehandicapt of chronisch riek? O) het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp. woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact Kom op voor je rechten' Word ook lid van ANGO! Postous roo. 3000AW Amersfoort Met ANGO kom je tot je recht! 43 Vluchtelingenwerk Nederland werkt al 25 jaar aan integratie van vluchtelingen. In bijna elke gemeente is een Vluchtelin- genWerkgroep actief. Onze lo kale medewerkers begeleiden vluchtelingen tijdens hun eer ste periode in hun nieuwe woonplaats. Ook uw bijdrage aan integratie, bijvoorbeeld in de buurt of op het werk, is van groot belang. Heeft u even tijd j voor onze informatie? Wat kunt u doen? Het gaat vaak om eenvoudige dingen. Niet meegaan in voor oordelen bijvoorbeeld. Belang stelling tonen. En: contact ma ken. Thuis, op straat, op het schoolplein, op het werk, in de vereniging. Overal in het land organiseren lokale Vluchtelin- genWerkgroepen activiteiten waar vluchtelingen en Neder landers elkaar kunnen ontmoe ten. Er zijn bijvoorbeeld inter culturele avonden, kunstexpo sities, internationale eetcafés, forumdiscussies, kookcursus sen etc. Vaak is dat heel posi tief en verrassend. Wie een vluchteling zo leert kennen blijkt vaak meer met hem of haar gemeen te hebben dan verwacht. Wij informeren u onze ontmoetingsactivit: Kijk eens op www.vluch genwerk.nl. Uw bijdrage aan integratie broodnodig. Vraag informi Postbus 2894 1000 CW Amsterdam Tel. 020 - 346 72 00 campagne@vluchtelingenva www.vluchtelingenwerk.nl Giro 123488 Vluchtelingenwerk Nederland Zovelen er door den Geest Gods geleid worden, die zijn kinderen Gods. Romeinen 8:14 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, is geheel onverwacht, na een liefde volle verzorging in zorgcentrum "Cederhof" over leden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud tante (C/a/l/icf/c Ycr/ryc/ tante Jannetje in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Veere: C. van de Broeke-Vleugel (t) L. van de Broeke (t) Goes (Ter Weel); J. A. de Schipper-Vleugel C. de Schipper (t) Wemeldinge: Vleugel M. Vleugel-Houtekamer Neven en nichten Kapelle, 8 februari 2004. Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 27 4424 EC Wemeldinge Er is gelegenheid om van tante jannetje afscheid te nemen op donderdag 12 februari van 12.45 tot 13.10 uur in de kerk van Gereformeerde Hervormde kerkgemeenschap. Kerkweg 5 te Wemeldinge. De dienst van woord en gebed die geleid wordt door ds. A. P. v. d. Maas zal worden gehouden om 13.15 uur in de koorkerk Om 14.00 uur zal zij in het familiegraf op de algeme ne begraafplaats te Wemeldinge worden begraven. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. /rcoc 0ante //asiziefje Rust zacht. Tom. Thijs, Max. Luc Ko, Annemarie, Jordan, Donna Kees. Wilma. Tim. Esmee Hannie, Jaap. Anne, Serge Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een tit - Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP Hie'\ hij inmiddels een prima leven op een van de ape* den, samen met soortgenoten U kunt Stichting AAP kosteloos helpen In Nederlandl den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieerr nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het mt* Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneert? ges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection!, inlevert, ontvangt AAP een vergoeding Met deopóL van deze cartridges kan een groot deel van deverzwj kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cam in voor AAP. Het helpt echt! BEL GRATIS 0800-1118 OF KIJK OP WWW.AAP.Nt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28