Slaapverwekkende derby PZC Arnemuiden kan titel vergeten Kousemaker en Provoost zij aan zij Eerste zege voor S] en Hoedekenskerke Driebanders Eersteklassers Oostkapelle en SSV'65 kunnen doel niet vinden met lege handen Belg Clyncke ook snelst in Berlaereloop uitslagen agenda maandag 9 februari 2004 ZIERIKZEE - De twee teams die voor de landelijke competi tie driebanden groot in actie kwamen bleven beide met lege handen achter. 3BSD 1 verloor in Barendrecht met 6-2 van Ca fé De Uitspanning 2 en Hoondert/de Waard ging roem loos met 8-0 ten onder in Breda tegen DC Michielsen 1. Café De Uitspanning 2 - 3BSD 1 6-2: Voor de pauze gaf Martin Capelle zijn team nog enige hoop door tegenstander Cardi- naal op een fikse nederlaag te trakteren. Na een superstart zak te hij wel enigszins terug, maar een bedreiging kon de thuisspe- ler niet worden, 23-30 na 45 beurten. Peter Flikweert speelde op de andere tafel een moeilijke par tij. Tegenstrever Bakker kwam gelanceerd uit de startblokken en Flikweert was op achtervol gen aangewezen- Toen hij bij 23-23 het gat had gedicht, spurt te Bakker opnieuw weg. Met 30-27 kwam het einde en kreeg Flikweert geen beloning voor zijn krachtig verweer. Peter van Houwelingen kreeg een soortgelijk scenario voorge schoteld door t Mannetje. In no time was de achterstand amper te overbruggen. Dat gebeurde ook niet. Het enige dat de Geers- dijker kon was de verdedigende stellingen betrekken en zo zijn tegenstander afremmen. Maar om te winnen moet men zelf sco ren en dat deed Van Houwelin gen te weinig, 35-26 na 52 beur ten. Johan Flikweert kwam tegen Hoefnagels binnen de kortste ke ren achter met 19-8. Toen de productie op gang kwam was het te laat, 35-24 na 27 beurten. DC Michielsen - Hoondert/de Waard 8-0: De bezoekers had den totaal mets in te brengen. Frans de Koek, Sjaan van Kuyk, Johan Visser en Eddy der Wedu we bakten er weinig van. Er werd niet alleen op het groene laken gefaald. Ook ernaast. De nederlaag was naar eigen zeg gen niet te wijten aan slecht spel of een betere tegenstander maar aan het materiaal. Verlie zen is ook een kunst. door Ron de Waal OOSTKAPELLE - Als de verto ning van de eersteklassers Oost kapelle en SSV'65 een indicatie is voor het verdere verloop van de competitie, dan zullen beide ploegen de grootste moeite heb ben om boven de degradatie- streep te eindigen. Oostkapelle mocht de meeste aanspraak ma ken op de overwinning, maar slaagde er niet te scoren: 0-0. Op papier was Oostkapelle-SSV een interessante derby, maar in de praktijk was het een duel dat in sommige fases het aankijken niet waard was. SSV'65, dat zon der Paul Bom en Wim Westen berg moest aantreden, leek vol gens trainer Adriaan Nieuwen- huijse in de eerste helft hele maal niet aanwezig. „Heel merk waardig voor een derby. Hier heb ik ze in de rust wel even op aangesproken", vertelde hij na afloop. Oostkapelle wist bij vlagen aar dig voetbal op de mat te leggen, creëerde zelfs een handvol kan sen, maar kreeg de bal maar met achter de sterke doelman Wilfred Poley. „Het zat niet zo slecht in elkaar vanmiddag, maar de afronding bleef ver be neden peil", was de terechte con clusie van trainer Cees Hout epen. Aftasten Het was aftasten in de beginfase op Sportpark Duinhelm, Pas na een kwartier spelen tekende Harold Vermeulen met een schot dat maar net over de krui sing zeilde voor het eerste Oost- kapelse wapenfeit. Nauwelijks een minuut later had de 1-0 op het scorebord moeten staan, toen Dennis van der Welle in kansrijke positie op de voeten van SSV-doelman Wilfred Po ley stuitte De rebound werd door Wilfred Schipper onbe suisd voorlangs getrapt. De thuisploeg kreeg meerdere kan sen, vooral omdat Dennis van der Welle en Wilfred Schipper door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - Arjo Kousemakcr en Bennie Pro voost hebben de strijd om de Zeeuwse damtitel tot de laatste ronde spannend gehouden. De enig overgebleven titelkandida ten wonnen in de tiende en voor laatste ronde en zullen op zater dag 6 maart de strijd tegen el kaar aanbinden. De overwinningen van de koplo pers kwamen tot stand op "ëén manier die typerend is voor hun KOEWACHT - De Belg Chris- tophe Clyncke uit Brugge heeft de Berlaereloop op zijn naam ge schreven. Ondanks een vette hoofdprijs een een grote voorsprong was hij na zijn finish in Koewacht niet tevreden. „Vorige week won ik in de halve marathon van Cadzand-Bad. Daar waren de omstandigheden veel slech ter dan vandaag in Koewacht. Toch liep ik daar makkelijker." Hij liep de wedstrijd deson danks met een gemiddelde van bijna negentien kilometer per uur en had per kilometer slechts 3.10 nodig. En dat vijftien kilo meter lang. Clynckes landge noot Kristof Rul, die de laatste weken in de Zeeuws-Vlaamse lo pen een schrikbewind voerde, kende zaterdag een mindere dag. Vooral zijn start was slecht, waardoor hij in de eerste kilome ters (te) veel achterstand opliep. Uiteindelijk kwam Rul nog te rug naar de zesde plaats en daar mee bleef hij net achter Sepp Vermeulen steken. Vermeulen was daarmee niet al leen de eerste Nederlander in Koewacht, maar hij toonde ook opnieuw aan in een goede vorm te verkeren. „De halve mara thon van Cadzand was erg zwaar", zei Vermeulen. „Ik heb lang last gehad van de naweeën daarvan, maar vandaag was ik toch weer volledig hersteld en heb ik vooral lekker kunnen lo pen. Met de vijfde plaats ben ik zeker tevreden in dit sterke ge zelschap." in het eerste halfuur p ten waren voor hun directe te genstanders Yuri Baart en Mi chel de Groote. In aanvallend opzicht kon SSV'65 nauwelijks een vuist ma ken Door het ontbreken van Paul Bom moest de ploeg uit Goes het in de voorste linie doen met de lichtgewichten Stefan Paardekooper en Christiaan Boon, die niet in het stuk voor kwamen. Pas na een halfuur werd SSV'65 even dreigend, maar een knappe actie van Christiaan Boon stuit te op de benen van verdediger Ricky Pattenier. Na rust zette SSV, met Francis Lokerse voor de onzichtbare Ar jen Oostdijk, even aan voor een offensief, maar al snel zakte de ploeg weer terug. Oostkapelle kreeg via Maarten van Malde- gem, Alwin van Ham en Wilfred Schipper nog wel mogelijkhe den, maar opnieuw ontbrak de broodnodige precisie in de afron ding. „Misschien had het met de gretigheid te maken, maar steeds was de eindpass te hard", verklaarde Cees Houtepen. Het duel zakte ondertussen naar een bedenkelijk niveau. Slechts spo radisch leek de vlam nog even in de pan te slaan. Onbezonnen omhaal Zo wilde Stefan Paardekooper met een onbezonnen omhaal de bal wegwerken maar raakte daarbij onopzettelijk Roel Latu- heru vol in het gezicht. De Oost- kapelle-aanvoerder moest volle dig groggy het veld verlaten, met een naar het zich liet aan zien zware blessure. „Na rust hebben we laten zien dat we niet willen afzakken. Ge luk bij een ongeluk is nog dat al le ploegen onder ons vanmiddag hebben verloren", aldus Adriaan Nieuwenhuijse. Collega Cees Houtepen was over het vertoonde spel van Oostka pelle nog niet eens zo ontevre den, maar wel over de uitslag. „Hopelijk vinden we volgende week tegen Woudrichem het vij andelijke doel wat makkelij ker." Oostkapelle - SSV'65 0-0. Scheids rechter: A.M.M. Klerks (Waal- spel in dit toernooi. Arjo Kouse maker koos tegen Jaap Veer- hoek voor een risicovolle opzet, waarbij hij zijn tegenstander het centrum van het bord aan bood en zelf de randen opzocht. In het middenspel waren de bes te kansen overduidelijk voor Veerhoek, maar na een misreke ning van de routinier uit Nisse veroverde Kousemaker het ini tiatief en won. Bennie Provoost koos tegen Aart Walraven voor een rustige opzet, waarbij hij wel steeds iets makkelijker spel had. De voorzitter van de Zeeuwse Dam- bond koos een foutieve voortzet ting waarna Provoost op een zeldzaam fraaie wijze de winst veiligstelde Daaf Kasse is vrijwel zeker van de derde plaats. De Middelbur ger won van Jan van de Wete- ringh, die meende zich door een ruil uit de hekstelling te bevrij den maar tegen een schijf achter stand opliep. Johnny de Leeuw en Kees Rijk zagen hun achter stand op Kasse oplopen tot twee punten. Rijk kwam remise over een met Erwin Hamers en De Leeuw kwam tegen Wim Koppe- jan niet verder dan remise. Onderin viel het doek voor debu tante Rianka Rentmeester, on danks een puntendeling tegen Peter Schunselaar Voor de twee de degradatieplaats komen nog vier spelers in aanmerking. Jan van Beeck en René Duse- bout zijn de belangrijkste kans hebbers voor de titel in de pro motieklasse. Dusebout had alle geluk van de wereld toen Frans Blaas in een gewonnen stand op de zijn klok verloor. Van Beeck kwam remise overeen met hek kensluiter Jan Koppejan Martijn Rentmeester uit 's-Gra- venpolder versloeg Jan Grim en verzekerde zich van de titel in de eerste klasse. Jan Baayens en Jan Flikweert zijn de belangrijk ste kandidaten voor de overige ereplaatsen In de tweede klasse ontsnapte Erik Frederiks aan een nederlaag tegen zijn concur rent Lex Mamed. De Souburger heeft in de slotronde aan een ge lijkspel tegen Chiel Poulisse ge noeg voor de Zeeuwse titel. Het Zeeuws juniorenkampioen schap krijgt nog een staartje. Rianka Rentmeester won haar laatste partij tegen Leonie de Graag en kwam daardoor gelij ke met haar broer Martijn. Een match over twee partijen moet de beslissing brengen. Dennis van Oostkapelle (links) zet voor. Yuri Baart van SSV komt te laat. foto Ruben Oreel door Euqène de Kok ARNEMUIDEN - Gebrek aan sluwheid en ervaring zorgden er zaterdag voor dat Arnemuiden de titelkansen in de tweede klas se E definitief verspeelde. Groote Lindt had aan twee kor te, hectische periodes genoeg om de aspiraties van de vissers- ploeg de kop in te drukken. „Het kampioenschap kunnen we wel op onze buik schrijven", zei Arnemuiden-midenvelder Corné van Belzen na het met 4-2 verloren duel. De middenvelder van Arnemui den, in de eerste 45 minuten de beste en gevaarlijkste speler, vond de uitslag geflatteerd. „We waren niet slechter dan Groote Lindt. Zeker in de eerste helft waren we gelijkwaardig. In de tweede helft komen zij door een onoplettendheid in de verdedi ging op 2-1. Dat was de moker slag. We moeten alles op alles zetten om nog een penode te winnen." Volgens trainer Wim Davidse zal zelfs dat een lastige opgave worden. „We missen op het mo ment te veel vaste krachten en hebben weinig mogelijkheden om te schuiven. De selectie is te smal. Dat begint op te breken. Wat dat betreft is dit seizoen een ramp." De trainer kon zaterdag sinds lange tijd wel weer beschikken over aanvaller Leon van Belzen. Daartegenover stond dat Joan van Belzen, Cor Schroevers, Jeannot Wolf en topscorer Jac- ky de Smit afgelopen week aan het al imposante rijtje gebles seerden werden toegevoegd. Toch begon het gehavende Arne muiden goed aan de wedstrijd Even leek een herhaling van de overtuigende 3-0-overwinning in Zwijndrecht tot de mogelijk heden te behoren. Remy Meer man liet in de 17e minuut met een snoeiharde vrije trap Groote Lindt-keeper Van de Heiden kansloos, 1-0. Vrijwel direct daarna volgde een opstootje in de tot dan toe sportieve wedstrijd. Bijna alle spelers én de twee trainers lie ten zich niet onbetuigd in de kortdurende chaos die volgde. Zuigen „Zij liepen achter de rug van de scheidsrechter continu te zui gen", verklaarde Comé van Bel zen later. „Wij zijn dan niet leep genoeg. Hun spits trok een oor bel uit het oor van Corjan Ma rijs. Bij ons volgt er dan direct een reactie, of de scheidsrechter kijkt of niet." Groote Lindt-spits Martels ontkende het voorval na afloop niet. „Ik trok hem even aan zijn oor. Dat zijn oorbel eruit kwam, was een ongelukje. Hij wilde me daarna een doodschop verkopen." Martels: „Ik vond ons wat lam metjes de eerste periode. Het op stootje was nodig. De ploeg was daarna wakker. We hebben drie jongens die betaald voetbal heb ben gespeeld. Marijs en John Crucq zijn fantastische voetbal lers, maar zij hebben die erva ring niet." Scheidsrechter Lindhout trok geen kaarten, maar kon die kort na hervatting niet op zak hou den toen Groote Lindt-routinier Erik van de Merwe een aanslag Arnemuidenaar John Crucq (rechts) in duel met een speler van Groote Lindt. foto Ruben Oreel pleegde op de schenen van Peter Bil. Geel was het oordeel van de Goese leidsman, waar donker rood meer op zijn plaats was ge weest. De commotie liet Arne muiden niet onberoerd want nog geen tien minuten daarna mocht Paul Opmeer simpel in koppen, 1-1. Na de rust waren de gemoede ren weer bedaard en leek Arne muiden zich te herpakken. Kan sen waren er voor John Crucq en Arjen Reijnoudt (onderkant lat). Een kardinale verdedigingsfout zorgde voor een 2-1-achter stand. Martijn Stoop kreeg op de zestien meter veel te veel ruimte en kon wat knullig in schieten. In de daaropvolgende acht minuten vielen er nog drie doelpunten. Martles was twee keer trefzeker (1-3 en 2-4) en Corné van Belzen bracht de spanning even terug toen hij de 2-3 binnenschoot. „Als koploper wil iedereen van je winnen", zei Martels. „Wij wil len maar één ding: terugkeren naar de eerste klasse. Verder kij ken we wel hoe de Zeeuwse ploe gen elkaar afslachten." Arnemuiden-Groote Lindt 2-4 (1-1). 17. Remy Meerman 1-0, 27. Paul Opmeer 1-1, 81 Martijn Stoop 1-2, 85 Curtis Martels 1-3, 87 Comé van Belzen 2-3, 89. Cur tis Martels 2-4. Gele kaart: Jos Poortvliet, Remy Meerman (Arne muiden), Erik van de Merwe en Jo nathan Baan (Groote Lindt). Scheidsrechter AM. Lindhout (Goes) Aantal toeschouwers. 225. Arnemuiden: Ruud van Belzen, Peter Bil, Michel Carol (83 Mario de Nooijer), Corjan Manjs, Jaco Moerdijk, Comé van BelzenJohn Crucq, Jos Poortvliet, Remy Meer man, Arjen Reijnoudt en Leon van Belzen. wijk). Gele kaartHarold Vermeu len, Matthijs Lugtenburg, Ruben Coppoolse (Oostkapelle). Michel de Groote en Yuri Baart (beiden SSV'65) Aantal toeschouwers: 150. Oostkapelle: Christol van Campen- hout; Ricky Pattenier, Roel Latu- heru (83. Hajo Barth), Ruben Cop poolse, Joel Pattenier; Harold Ver meulen, Matthijs Lugtenburg, Al- win van Ham, Maarten van Malde- gem (89. Turgut Kiztlarslan); Wilf red Schipper en Dennis van der Welle. SSV'65: Wilfred Poley; Yuri Baart, Ron Proos, Peter Nieuwdorp, Mi chel de Groote; Jan-Willem van Dijk (82. Pieter van Liere), Marcel Kole, Ronnie Hillebrand, Arjen Oostdijk (45. Francis Lokerse); Christiaan Boon en Stefan Paarde kooper. van onze sportredactie GOES - Hoedekenskerke proef de in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal dankzij een 5-1-zege op Wissenkerke voor de eerste keer deze competitie het zoet der overwinning. Het zelfde gold in vier B voor SPS. De koplopers van beide klassen. Spui en ZSC, leden een neder- Apollo-Wolfaartsdijk 1-2: De be zoekers kwamen in de slotmi nuut van de eerste helft geflat teerd op voorsprong door Harm Fluijt. Halverwege de tweede helft werd het na een blunder van doelman Cammaert zelfs 0-2, door Arnold van Gemerden Tien minuten voor tijd werd het via Ron van Hoepen 1-2, maar de verdiende gelijkmaker bleef vervolgens achterwege. Nieuwland-Colijnsplaatse Boys 1-4: Koen Wisse tekende na een klein kwartier na een fout van de Nieuwland-doelman voor de openingstreffer en Bertus Siere- veld met een door de wind gedra gen vrije trap direct na rust voor de 0-2. Via Richard Jacobs kwam Nieuwland na een uur spelen nog wel terug tot 1-2, maar via een benutte strafschop van Robbert-Jan van de Genug- ten in de 77e minuut en een kop bal van Ronald Jansen in de slot minuut werd het toch nog een af getekende overwinning voor de bezoekers. Bevelanders-Krabbendijke 2-1: Via Youri Riedijk kwamen de be zoekers na een halfuur in de ma tige wedstrijd op voorsprong en pas een kwartier voor tijd kwam de thuisploeg langszij door Cherry Strating. Bevelan ders bleef daarna sterker en in de slotminuut leverde dat de 2-1 op van Leon de Bruine, die met een tikje achter het standbeen de bezoekende verdediging ver raste. SVD-Cadzand 0-3: De thuis ploeg met 5 B-junioren in de ba sis kwam zeven minuten voor rust op achterstand door een treffer van Peter Nieskens. Twintig minuten voor tijd werd een inzet van Martijn de door de bezoekende ven nog net uit het doel waarna de counter via Jlj^ Cillekens 0-2 opleverde. Arij Martlé tekende in blessusto) ook nog voor 0-3. pal Borssele-Wemcldinge 0-1; (us, Jeremiasse strafte na een i .1 Di0 tier een verdedigingstor JH, 0-1. Vooral na rust wasBorjran sterker, maar de ploeg had ier dat tot twee keer toe de va j de gelijkmaker van de do pn kon worden weggetrapt. jf f Wissenkerke-Hoedekensketif Ld 1-5: De bezoekers leidden die; een treffer van Fred Velkenf rust, maar de voorsprong «fa toen al veel groter moeten :lwa- In het eerste kwartier na d«: lukte het scoren wel en via' kers werd het 0-2 en 0-3 E.J Tazelaar zorgde voor l-3etflj nieuw Velkers voor 1-4,9. fraaie vrije trap van Jeroen Winter leverde tien min, voor tijd de 1-5 op. enl Vier B SPS-Halsteren 1-0: Indegt opgaande wedstrijd kreeg 3 meer kansen. Vier minuteni tijd behield William Lissen het overzicht waardoor HiD* van Akkeren SPS met zijn! fer aan de eerste seizoensoi winning kon helpen. Stavenisse - Mevo 1-4: kon voor de eerste keerdne:; ten bijschrijven. Erik Tree Lui zorgde voor 0-1 en daarna l-l zorgde Kim van Veen met doelpunten Mevo een comfw bele 0-3-tussenstand. k ral! Smits scoorde nog wel 1-3 a un daarna bepaalde Eelco Ba jtel voets de eindstand op 1-4 Klundert - Smerdiek 5-2: De: ste helft ging gelijk op. Ja van Laarhoven scoorde 14i Daan de Viet 1-1. Leon Ht.-lfcc mans bracht Klundert oprr;.; aan de leiding maar Erik Haaften zorgde voor 2-2-ruststand In de tweede helft bleek Kj le dert de sterkste ploeg. Roóa kt Hoek scoorde tweemaal en a fer na bepaalde Hollemans dee:, sen stand op 5-2. till Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B101 drie banden klein: ALM 1 - BV Jacobs 1 2-5; VEGABV 1 - LBV 2 2-5; HGL/KOT86 1 - LBV 1 5-2; HIO 1 - Onda 2 2-5. Klas se B201BV Kwadendamme 1 - OBK 2 0-7; Delta 1 - Avontuur 1 5-2; TOG 1 - Scheldezicht 1 4-3; Onda 3 - 't Raedt- huys 1 2-5 De Sportvisser 1 - De Her berg 2 5-2 Klasse B202: De Vier Lin den 1 - Onda 4 3-4; ALM 2 - OBK 3 0-7, BVKwadendamme 2 - L8V 3 5-2; VEGA BV 2 - 't Raedthuys 2 2-5; De Toekomst 1 - De Sportvrienden 1 2-5; De Vier Lin den 1 - HGL/KOT86 2 0-7 Klasse C101 libre klein en 38/2: VEGABV 3 - Win denburg 1 3-4; ReHaWe 1 - DOSnieuwk. 1 7-0 Klasse C201: VEGABV 6 BVKwadendamme 3 5-2; De Toekomst 2 - ReHaWe 2 2-5; Dampoort 1 - De Toe komst 2 2-5; 't Raedthuys 3 - BVKwaden damme 3 2-5 ReHaWe 2 - HIO 2 7-0 Klasse C202: Delta 2 - De Sportvisser 2 7-0; Onda 5 - Avontuur 3 5-2 Klasse C301ALM 3 - TOG 2 3-4; BVKwaden damme 4 - Delta 3 4-3; De Sportvisser 3 - De Herberg 3 2-5; Avontuur 4 - TOG 2 0-7 Klasse C302: BVKwadendamme 5 - OBK 4 4-3; De Vier Linden 2 - De Toe komst 4 5-2 Klasse C401: Delta 4 Scheldezicht 4 8-1; LBV 4 - De Sportvis ser 4 2-7; Scheldezicht 3 - Onda 6 7-2; Onder de Toren 1 - ALM 4 5-4; De Her berg 4 - Dampoort 2 4-5 Klasse C402: ALM 5 - De Vier Linden 3 4-5; VEGABV 7 - De Herberg 5 4-5; DOSov. 1 - Delta 5 7-2; Scheldezicht 5 - TOG 4 2-7, HIO 3 - BVKwadendamme 6 8-1 Klasse C501 De Herberg 6 - Scheldezicht 6 5-4; Schel dezicht 6 - VEGABV 8 5.5-3.5; De Her berg 6 - Onda 7 8-1; Avontuur 6 - Onder de Toren 2 5-4. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Kwik kwek kwak Pro shop 4-0. Jan Kassa - Fine line 0-4, Hertel services - Imtech 3-1, Prutsers E-property 4-0, Pets place - Computer service 0-4, Jamin - 't Frietuus 2-2, Kap salon Duck 3 - Kapsalon Duck 2 3-1, Kap salon Duck - eigen gem 4-0. Dinsdag league. Istimewa - Sita 3-1, The duke Rechterhand 2-2, Bulldozers - Spruyt pallet 1-3, Hoveniersbedrijf Souburg Pulse audio 0-4, van der Zwan - Lam mers frituur 3-1, Risa techniek - Mylene cosmetica 4-0, Suzuki - Toyota de Jon ge 1-3 Woensdagleague: het Zuiden Rechterhand 2 1 5-2 5, Zeedo - van Kam pen 0-4, Johns - C-1000 3-1, Het witte huis - Full house 2-2, M O bedr - Po seidon 1-3, Schrobbelerke - Bakker Bart 1-3, Biggekerke - Auto de Voogd 0-4, Herwegh Taekwondo 4-0 Donderdag league: EPZ 2 - EPZ 2-2, Wondergem Eastman 2-2, Rekening Kruitmolen 0-4, Carros - Strike jij 0-4, Mechielsen gassen - Fonsies 1-3. Jeugdleague: Ex treme bowlers - Lummels 4-0, Killers Lucky strike 2-2, Topbowlers - Gewoon Walcheren. Eerste klasse: Hebusport - Westkapelle 5-3, Alfonds/zuidwest ne gen - vv Hebusport 4-3, Jong Ambon Arnemuiden 8-3, Bij de Punt VZV/Hydrofa 8-6, Taxicentrale Murre/de Visser 6-5, Domburg - Oostka pelle 7-3 Stand: Domburg 17-49, Taxi centrale 16-37, Alfonds/zuidwest negen 17-31, w Hebusport 17 29 Westkapelle 16-24, Hebusport 16-24, Bi) de punt 16-23, Oostkapelle 16-19, Jong Ambon 16-14, VZV/Hydrofa 16-13, Murre/de Vis ser 16-10, Arnemuiden 17 8. Tweede klasse: Torna - Ontop 5-1, VZV/Hydrofa 2 - Weerlt 5-1, Alfonds/zuidwest negen 2 - PSVW 3-5, fc Laurens/blauwe winkel - WZP 5-6, Coffeeclub - Domburg 2 6-6, Oostkapelle 2 - Garderen/Dekker 8-6 Stand: Oostkapelle 2 16-40, Torna 16-31, Ontop 16-28, WZP 15-27, Dom burg 2 16-24, Coffeeclub 16-23, PSVW 16-23, Weerlt 16-20, Garderen/Dekker 15-17. VZV/Hydrofa 2 15-16. fc Laurens/blauwe winkel 16-13, Alfonds/zuidwest negen 2 15-10. Derde klasse: VZV/Hydrofa 3 - SSVW 7-1 Schinkel assurantie Baderie 4-4, Vanuus/ABC decor Thermo pred 9-2. Stand: Meiveld 16-45, Vanwd decor 16-38, Onder andere 163&AB daas kado 16-28, SSVW 17 2d Dwaes 16-22, Woontrend Zr 16-17, VAW 16-16, Baderie VZV/Hydrofa 3 17-16, Thermo pri::jU 16-14, Schinkel assurantie 17-13. de klasse: Garderen/Dekker 2 advies 8-5, Uiterton 2 - DekkerTraj 7-4, fc Laurens 2 - Uiterton 611, - w Hebusport 2 5-7, Varian - EPZ' de Stoof VPV 3-7 Stand' ttaj 15-29, vv Hebusport 2 15-29. 15-27. de Stoof 15-26, DekkerT: 15-25, Partner advies 1619, 15-19, EPZ 15-19, VPV 1519, y 15-18, Garderen/Dekker 2 15-15,fel* rens 2 15-10. Vijfde klasse: Bi boys - Goede vrienden 5-8. St*j NDW advocaten 14-40, Binev 13-31, Schipper accountants 14 25 de vrienden 13-24, Gouwe ghe/t'-F VAW 2 13-17, Westkapelle 214-15 «p1 tros 13-15, Jobse timmerwerken" Domburg 3 13-10, Torna 2 14-1" klasse: v. d. Sluis grondwerker vincie Zeeland 2-7, Draadkrabbw Zeeland 3-15, Janse - VZV/ 5-8, Uiterton 3 - Westkapelle 3 211, rentijd - Dekker/Tramper 2 63,1c!' rens 3 - MO de Schuur 4 17 Kloetinge. St. Sebastiaan. V Hoofdvogel: D Wagenaar, Rav*» 0° 2e Hoofdvogel: R Bouwense St Sa n tiaan, Ie Zijvogel. B Vermeulen3 p, vlied. 2e Zijvogel: P. Meeuwse, Si L bastiaan 3e Zijvogel P. Wagenaï' venstein 4e Zijvogel: J. Harinck.D» fu 1e Kal: John Kopmels, Victoria. 2- P.Meeuwse, St. Sebastiaan 3e I Jf Stan Kopmels, Victoria 4e Kal: Al ker. Doel naar Hoger Meeste kle« ro gels. B Delhez, Concordia. Vliep- vogel. C Jeremiasse, Zorgvfied» Hoogstrate, Doel naar Hoger. Wip 2: Ie Hoofdvogel. J. Hanrct- E. na. 2e Hoofdvogel: A Dekker, Doei Hoger. 1e Zijvogel: R. Hoogstraten bastiaan. 2e Zijvogel' P Meeuwe Sebastiaan. 3e Zijvogel P. Wag?* Ravenstein 4e Zijvogel R- Bouwfl St. Sebastiaan. 1e Kal: R. OosW Concordia. 2e Kal. R Bouwense.L|n bastiaan. 3e Kal; B. Bos, St 4e Kal: 8 Vermeulen, Zorgvlied. L. czanoaMi Recreatieve competitie Goes A (m): HHK1-Wonderboys 0-3, Am 0-3, WR-De Bongerd 3-0. Sw WR 11 18, Wonderboys 11-18- 11-12, I Am 11-12, De Bongerd Oct WE A 11-1 Poule B (gem^ HHK2-Recretantes 0-4, De Brug2* gelmoes 0-4, De Brugl-WolplW' 0-4, Wolphaartsdijk-ROC GoeL Stand: Mengelmoes 9-13, RCC ^j^ 9-13, Wolphaartsdi)k 6-12. Reo?» i 9-10, HHK2 9-6, De Brugl 1» Brug2 8-0 Poule C (vr) HHK-BC" ft Goedemorgen-Cafe BaarendsW $|0 Vierlinden-Kattendijke 0 4 Stand Kattendijke 10-18, Café Baarends* BOK 10-9, De Bongerd 9-8, De '«f den 9-6, HHK 9-5, Goedemorgen»! maandag - Biljart* u -j-* Landelijke competitie •- groot. Vierde divisie. p0"" Korenbeurs/'t Kaaitje - 't Pleintje tie: Biljartpaleis Jacobs, vang. 19.30 uur Ij Damrt PZDB-clubcompetitie. Eerst* a se: Gapinge - Souburg; tweede* Aagtekerke 2 - GZC 2; Middelt BDV 2 Aanvang 19.30 uur. Stn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18