t t MW auping Du Fossé Zeldenrust-Steelantcollege 3,5 miljoen mensen: minder kopzorg met uw gift 1 Onbezorgde vakanties met het Reumafonds PZC FAMILIEBERICHTEN .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen.. Monuta W Haerens UiTvaanTondememinq H. ^Jobse hr Hartelijk dank voor uw bezoek aan onze Open Dagen 2004. Wij kijken er met veel plezier op terug. www.zsc.nl Wegener Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten --s- NFGV bedtextiel cadeau* [Reumafonds zaterdag 7 februari 2004 Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een liefdevolle verzorging in "De Blaauwe Hoeve" te Hulst is op de gezegende leeftijd van bijna 92 jaar overleden onze lieve, zorgzame vader, schoon vader, groot- en overgrootvader AUGUST GERARD SMET sinds 1976 weduwnaar van Alice Eugenia Maria Verbist IJzendijke: Maria Veraart-Smet Arnold Veraart Luc en Inge Temeuzen: Odette van Waes-Smet Luc i en van Waes f Bornem; |o Smet Maria Smet-Vercauteren Steven Marjan Gilze: Eugène Smet Nel Smet-Verpalen Marjolein en föhn. Lisabeau, Mathieu Harend en Jessica Noordwijk aan Zee: Elvira Verschueren-Smet Edy Verschueren Saskia en Derek Paul en Meri loyce en Wijnand Leiden: losé Smet Natasja. Cltantal Beveren: Karei Smet Claire Smet-D'hondt Pieter-Jan, Anne-Sophie Hulst, 5 februari 2004 Correspondentieadres: Stuvesande 654, 4532 MN Temeuzen De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 11 februari 2004 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna we hem te ruste leggen op het R.K.-kerkhof te Nieuw-Namen. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer daan'oor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken, is na een kort stondige ziekte toch nog onverwachts van ons heen gegaan mijn lieve vader, opa, broer en oom JULIANUS IACOBUS JOHANNES MAT! HIJS weduwnaar van Emma Maria Vlaminck Geboren tc Sluis 10 april 1908 Overleden te Sluis 5 februari 2004 Hulst: Cecile Matthijs Temeuzen: Ronny Bouwens Sluis: A. Musson-Matthijs Sluis: L. Matthijs Neven en Nichten Familie Matthijs Familie Vlaminck 5 februari 2004 Rozenoord. Hoogstraat 58 4524 AD Sluis Correspondentieadres: R. Bouwens Witte de Withstraat 81 4535 AN Temeuzen De crematie voorafgegaan door de afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 februari 2004 om 14.00 uur in het crematorium "Blauwe Toren" te Brugge. Als u wilt aansluiten bij de rouwstoet: vertrek om 13.00 uur vanaf het Rozenoord te Sluis. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uitvaartcentrum: Oostburg, Monuta Haerens, 60, Tel (0117) 45 23 09 Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Bultenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres. Oude Rijksweg 54 4339 BO Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www. hjobse-uitvaartnl Email: hjobse@hjobse-uttvaart ni Tevens beschikken wij samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten voor VMBO-HAVO-VWO ZSC, een duidelijke, wanne en veilige leeromgeving voor iedereen! Zeldenrustlaan 2 4535 GZ Temeuzen LuegEner suurland Wegener Suurland BV verzorgt reeds 38 jaar gemeentelijke informatievoorzieningen zoals gemeentegidsen, plattegrondinformatiekasten en digitale data. Daarnaast brengt Wegener Suurland sinds december 2003 De gemeentegids inclusief "Uw telefoongids" op de markt. In het totaal werken bij onze onderneming 190 medewerkers waarvan 70 personen in de directe verkoop. Assistent: controller Cm/v) CAO uur per weekJ De werkzaamheden; Verantwoordelijk voor het vastleggen en bewaken van de administratieve organisatie en interne controle, het opstellen en onderhouden van financiële modellen, adequate inrichting en uitvoering van de projectadministratie; het opstellen van diverse management rapportages; het ondersteunen management bij het opstellen van forecasts; het uitvoeren van ad-hoc analyses waaronder beslissingscalculaties; het kunnen vervangen bij diens afwezigheid van het hoofd Financiële Administratie; participeren in projecten De kandidaat; Beschikt over een afgeronde administratieve opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-BE; enkele jaren relevante werkervaring; goede beheersing van administratieve systemen en MS-Excel; beschikt over een uitstekend analytisch vermogen; zelfstandig kunnen werken; beschikt over goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst ontrent de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met Jan Pieter Kampherbeek, Financieel Directeur (tel. 040-2642111). Tevens hebben wij door interne verschuivingen een vacature voor; Senior Business Analist: Cm/vD C40 uur per week] De werkzaamheden; Verantwoordelijk voor de uitwerking van het verkoopplan; opzetten en uitwerken van manpower per verkoopkanaal, campagneplanning en financiële planning. Adviseert en ondersteunt salesmanagement bij het tot stand komen van de sales forecast, is verantwoordelijk voor eigen forecast op basis van eigen inzichten en onderbouwt door (statistisch) analyse materiaal. Verantwoordelijk voor het maken van verschillende businessanalyses van verkoopresultaten en op basis hiervan voorstellen doen voor productverbetering/-aanpassingen en/of betere marktbewerking. De kandidaat; Beschikt over een uitstekend rekenkundig analytisch vermogen, heeft aantoonbare ervaring (minimaal 3 jaar) in vergelijkbare functie. Is zeer accuraat en kan eigen werk goed organiseren. De Sr. Business Analist heeft een academisch denk- en werkniveau (bijvoorbeeld wiskunde) en is in staat modellen te ontwikkelen en te bewerken. Opleiding Econometrie is een pre. Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Jacko van den Bosch (tel. 040-2642111). Je reactie; De schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae voor beide vacatures kun je sturen vóór 17 februari 2004, naar Wegener Suurland BV, t.a.v. Mw A.D.M. de Rooij, hoofd Personeel en Organisatie, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven, email j drooij@suurland.nl Wegener Suurland BV maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranien in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en West-Europa op het gebied van direct marketing Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten en -diensten, huis-aan- huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special mtecesttijdschriften uit. levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commerciële radio J^flIEUW NIEUW! Ï^Üw telefoongids Stelt u zich eens voor: de zenuwen gieren door uw keel, u heeft angst flauw te vallen of zelfs dood te gaan. Angst beheerst uw leven. Van 8 t/m 14 februari collecteren de Hersenstichting en het NFGV voor mensen met een angststoornis. Doe mee, geef aan de collectant. Of stort uw bijdrage op giro 950, Den Haag. Kijk ook op www.hersenstichting.nl of www.nfgv.nl Hersenstichting Nederland G«cstrU|kc Volksgezondheid Auping weet wat mensen willen. Auping Auronde. De nachtrust zelf. Ontwerper: Frans de la Haye U koopt een Auronde of een Next. Compleet, met omranding, spiralen en matrassen. Misschien was u dat al eerder van plan, maar nü is een mooie tijd. Want: in februari 2004 krijgt u van ons ter waarde van 250,- U kiest zelf, uit de brede collectie van Auping. Dekbedden, kussens, hoeslakens, dekbed overtrekken. In diverse soorten en dessins. Uw slaapkamer is er blij mee. U kijkt om u heen, valt tevreden in slaap en wordt uitgerust wakker. In uw nieuwe Auping. ■N, Komt u snel langs meubelen en woninginrichting 4 www.auping nl 4542 CZ Sluis 8000 Brugge Kapellestraat 22 Academiestraat 7-9 Oude Kerkstraat 19 Tel. (050) 33 8424 Tel. (0117) 46 13 89 Fax (050) 33 63 82 Fax (0117) 46 21 25 U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid Is? Het is goed voor de been-en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u In de week van 14 t/m 20 maart graag In beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij mevrouw Geertje van den Berg. 020 - 5896471. ©I Reumafonds Sterk in beweging Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. U kunt de vakantiegids 200; en/of de brochure van Groot Stokkert bestellen via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 68