C Wjf G EEN GOED PLAN Help Charlotte PZC Uitvaartverzorging Scli ouwen-Duiveland ..als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta Haerens UiTvaanTondememing H. Jobse hv Geef wat van uw tijd Goudzwaard Warenhuis WERKT OVER www.plan-nederland.nl zaterdag 7 februari 2004 Voor een waardig afscheid Voor algehele, begrafenissen en crematie Begrafenis- en crematieverzeke.ring Vervoer binnen- en buitenland 0111 -462600 J. W. de Keyzer Högezóom 144 4325 CM Renesse Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Oostburg, IV Uitvaartcentrum: i, Zuidzandsestraat 60, Tel: (0117) 45 23 09 Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Bouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-ultvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaarl Tevens beschikken wij ovei tf-'consulente mvyM* Het aantal kinderen met astma is de afgelopen tien jaar verdubbeld. Eén op de tien kinderen heeft astma. Charlotte is zo'n kind. Geef 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei. Geef lucht, geef leven. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteer Oastmafonds.nl Geef kinderen met astma meer lucht U wilde toch meer gaan bewegen? Wist u dat collecteren een heel gezonde bezigheid Is? Het is goed voor de been- en armspieren, vooral als de collectebus gaande weg voller raakt. Komt u In de week van 14 t/m 20 maart graag In beweging als collectant voor het Reumafonds, meldt u zich dan aan bij mevrouw Geertje van den Berg, 020 - 5896471. ©I {Reumafonds Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. Luegener suurland Wegener Suurland BV verzorgt reeds 38 jaar gemeentelijke informatievoorzieningen zoals gemeentegidsen, plattegrondinformatiekasten en digitale data. Daarnaast brengt Wegener Suurland sinds december 2003 De gemeentegids inclusief "Uw telefoongids" op de markt. In het totaal werken bij onze onderneming 190 medewerkers waarvan 70 personen in de directe verkoop. Assistent controller Cm/vD C40 uur per week] De werkzaamheden; Verantwoordelijk voor het vastleggen en bewaken van de administratieve organisatie en interne controle; het opstellen en onderhouden van financiële modellen; adequate inrichting en uitvoering van de projectadministratie; het opstellen van diverse management rapportages; het ondersteunen management bij het opstellen van forecasts; het uitvoeren van ad-hoc analyses waaronder beslissingscalculaties; het kunnen vervangen bij diens afwezigheid van het hoofd Financiële Administratie; participeren in projecten De kandidaat; Beschikt over een afgeronde administratieve opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-BE; enkele jaren relevante werkervaring; goede beheersing van administratieve systemen en MS-Excel; beschikt over een uitstekend analytisch vermogen; zelfstandig kunnen werken; beschikt over goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst ontrent de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met Jan Pieter Kampherbeek, Financieel Directeur (tel. 040-2642111). Tevens hebben wij door interne verschuivingen een vacature voor; Senior Business Analist Cm/v] tAO uur per week] De werkzaamheden; Verantwoordelijk voor de uitwerking van het verkoopplan; opzetten en uitwerken van manpower per verkoopkanaal; campagneplanning en financiële planning. Adviseert en ondersteunt salesmanagement bij het tot stand komen van de sales forecast, is verantwoordelijk voor eigen forecast op basis van eigen inzichten en onderbouwt door (statistisch) analyse materiaal. Verantwoordelijk voor het maken van verschillende businessanalyses van verkoopresultaten en op basis hiervan voorstellen doen voor productverbetering/-aanpassingen en/of betere marktbewerking. De kandidaat; Beschikt over een uitstekend rekenkundig analytisch vermogen, heeft aantoonbare ervaring (minimaal 3 jaar) in vergelijkbare functie. Is zeer accuraat en kan eigen werk goed organiseren. De Sr. Business Analist heeft een academisch denk- en werkniveau (bijvoorbeeld wiskunde) en is in staat modellen te ontwikkelen en te bewerken. Opleiding Econometrie is een pre. Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Jacko van den Bosch (tel. 040-2642111). Je reactie; De schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae voor beide vacatures kun je sturen vóór 17 februari 2004, naar Wegener Suurland BV, t.a.v. Mw A.D.M. de Rooij, hoofd Personeel en Organisatie, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven, emailj.drooij@suurland.nl Wegener Suurland BV maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing. I I If3nr=>nr>r Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis aan huiskranten in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en IJ West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten en -diensten, huis-aan- Media Marketing huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special inteiesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commercièle radio. (I^uw telefoongids NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE 3,5 miljoen mensen: minder kopzorg met uw gift Van 8 t/m 14 februari collecteren de Hersenstichting en het NFGV voor mensen met een angststoornis. Geef aan de collectant. Of stort op giro 950, Den Haag. Kijk ook op wvAv.nfgv.nl ofwww.hersenstichling.nl Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekten Lever nu uw oude pan in en ont vang tot 20 euro inruilkorting bij aankoop van een nieuwe BK pan! Déze BK pannen inruilactie geldt alleen in de maand februari 2004! Vraag naar de actievoorwaarden of kijkop, www.bk.nl NOORDSTRAAT 31-39 - 4328 AK BURGH HAAMSTEDE TELEFOON 0111-651331 collecteweek 15 t/m 21 februari 2004 Werken voor kinderen begint met een goed pion. En met betrokkenheid. Samen met honderdduizenden donateurs, duizenden vrijwilligers en lokale hulpverleners zet Plan (voorheen Foster Parents Plan) zich in voor kinderen. Dag in. dag uit. Pion werft fondsen tn 15 landen, waaronder Nederland, en is actief in 45 ontwikkelingslanden. Miljoenen kinderen rekenen op ons. Het werkt eenvoudig. Je sponsort een kind en daar door de hele gemeenschap, met scholing, gezondheidszorg, bewustwording, inkomensverbetering en een verbeterde leefomgeving. Als je houdt van duurzame oplossingen, doe dan mee. Een goed Plan is immers ook jouw plan. 020 - 549 55 55. Foster Parents Plan Nederland Werkt veer timleren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 60