Waarom is Kevin vaak verdrietig? ll! Help Charlotte Geef wat van uw tijd Geef om vrijheid LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC UiTvaamondememng H. jjjobse bv 0118 462205 ..als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W Haerens Astma Fonds AMNESTY Help kinderen met hersenletsel! Vermeij-Wensink JA, ik help kwetsbare kinderen. zaterdag 7 februari 2004 Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uttVaart.ni Tevens beschikken wij o vei Voor een waardig afscheid Uitvaartverzorging Schouwen -Duiveland Voor algehele begrafenissen en crematie Begrafenis- en crematieverzekering Vervoer binnen- en buitenland 0111 -462600 W. de Keyzer Hogezoom 144 4325 CM Renesse Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uilvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Uitvaartcentrum: Oostburg, Monuta Haerens, Zuidzandsestraat 60, Tel: (0117) 45 23 09 Wegener suurland Wegener Suurland BV verzorgt reeds 38 jaar gemeentelijke informatievoorzieningen zoals gemeentegidsen, plattegrondinformatiekasten en digitale data. Daarnaast brengt Wegener Suurland sinds december 2003 De gemeentegids inclusief "Uw telefoongids" op de markt. In het totaal werken bij onze onderneming 190 medewerkers waarvan 70 personen in de directe verkoop. Assistent controller Cm/v] (AO uur per week] De werkzaamheden; Verantwoordelijk voor het vastleggen en bewaken van de administratieve organisatie en interne controle; het opstellen en onderhouden van financiële modellen; adequate inrichting en uitvoering van de projectadministratie; het opstellen van diverse management rapportages; het ondersteunen management bij het opstellen van forecasts; het uitvoeren van ad-hoc analyses waaronder beslissingscalculaties; het kunnen vervangen bij diens afwezigheid van het hoofd Financiële Administratie; participeren in projecten De kandidaat; Beschikt over een afgeronde administratieve opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HEAO-BE; enkele jaren relevante werkervaring; goede beheersing van administratieve systemen en MS-Excel; beschikt over een uitstekend analytisch vermogen; zelfstandig kunnen werken; beschikt over goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst ontrent de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met Jan Pieter Kampherbeek, Financieel Directeur (tel. 040-2642111). Tevens hebben wij door interne verschuivingen een vacature voor; Senior Business Analist: Een compleet vernieuwd gebouw mei: Open leercentrum mediatheek Veel ruimte voor ICT-toepassingen en gebruik Minitheater voor de theateropleiding Modern machinepark voor het technisch beroeps onderwijs. Eigentijdse kantoor-, winkel- en etalereersimulaties Praktijkplein (stratenmakersplein, heftruckparcours, autowasplaats) Simulatievoorzieningen Zorg Welzijn Leerwerkhuis leerwegondersteunend onderwijs Sterrestaurant HET GOESE LYCEUM bouwt aan uitdagend Keuzewerktijd met individuele mogelijkheden voor extra spc- kunst cultuur Projectonderwijs Het leerwerkhuis met betekenisvol en dynamisch leren Arbeidsoriëntatie, bedrijfsbezoeken en stages Actieve leerlingenvereniging Kunst- en cultuurdagen Waardering voor ieders persoonlij; Orde, rust en structuur Het hanteren van normen en waard? Individuele aandacht VOOR BEROEPSONDERWIJS en vernieuwend onderwijs Cm/v] (AO uur per week] De werkzaamheden; 88888S Verantwoordelijk voor de uitwerking van het verkoopplan; opzetten en uitwerken van manpower per verkoopkanaal; campagneplanning en financiële planning. Adviseert en ondersteunt salesmanagement bij het tot stand komen van de sales forecast, is verantwoordelijk voor eigen forecast op basis van eigen inzichten en onderbouwt door (statistisch) analyse materiaal. Verantwoordelijk voor het maken van verschillende businessanalyses van verkoopresultaten en op basis hiervan voorstellen doen voor productverbetering/-aanpassingen en/of betere marktbewerking. De kandidaat; Beschikt over een uitstekend rekenkundig analytisch vermogen, heeft aantoonbare ervaring (minimaal 3 jaar) in vergelijkbare functie. Is zeer accuraat en kan eigen werk goed organiseren. De Sr. Business Analist heeft een academisch denk- en werkniveau (bijvoorbeeld wiskunde) en is in staat modellen te ontwikkelen en te bewerken. Opleiding Econometrie is een pre. Vragen omtrent deze functie; Indien u nadere informatie wenst omtrent de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met Jacko van den Bosch (tel. 040-2642111). Je reactie; De schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae voor beide vacatures kun je sturen vóór 17 februari 2004, naar Wegener Suurland BV, t.a.v. Mw A.D.M. de Rooij, hoofd Personeel en Organisatie, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven, email j.drooij@suurland.nl Wegtnet Suurland BV maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevefligde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing p n O n O f~ Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en I West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener intemetproducten en -diensten, huis-aan- Marketino huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special interestti|dschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commeröèle radio. Geef 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei voor Charlotte en al die andere kinderen met astma. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteeria>astmafonds.nl Geef kinderen met astma meer lucht k <3 collecteweek 15 t/m 21 februari J www.amnesty.nl postbank 454 000 International Support our fight for human rights Enkele cijfers: - Elk jaar komen naar schatting 1.000 kinderen na een verkeersongeval in het ziekenhuis terecht. De helft van deze kinderen heeft hoofdletsel. - Jaarlijks moeten ongeveer 19.000 kinderen naar de EHBO na een val op hun hoofd. - Per jaar worden ongeveer 80 nieuwe gevallen van een hersentumor vastgesteld bij kinderen tot 15 jaar. - Naar schatting worden in Nederland jaarlijks 50.000 tot 80.000 kinderen slachtoffer van kin dermishandeling. Bij meer dan 50% daarvan is er sprake van letsel in het hoofd-nek-gebied. - In Nederland krijgen per jaar 2,7 op de 100.000 kinderen een herseninfarct of hersenbloeding. Wilt u meer informatie? Neem contact op. Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang. Word do nateur van de Hersenstichting of doe een gift. (CBFC i iva VKII Hersenstichting Nederland Lever nu uw oude pan in en ont vang tot 20 euro inruilkorting bij aankoop van een nieuwe BK pan! Deze BK pannen inruilactie geldt alleen in de maand februari 2004! Vraag naar de actievoorwaarden of kijk op www.bk.nl Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070-360,48.16 www.hersenstlchting.nl DORPSPLEIN 4 - 4424 CA WEMELDINGE TELEFOON 0113-626166 mr Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de schei ding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. in de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. I Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spe len is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de ver- I drukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. L' Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een I week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven hel pen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch AgpL I om ze te zien stralen van vreugde? iSf* «- Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om€„.af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Unr Wili Handtekening: Naam: M3j Straat: Postcode/plaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 3W1TJE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 54