PERSONEEL HANSE STAAL STERK VERHAAL ruins COLIJN Zeeuwse Bibliotheek We mets POPPE Jouw Eigen Bedrijf! Sanitairverkoper m/v K1WI f OP=OP: een 'andere' baan in it? wal-FLEX BV Medewerker op de medische dienst m/v ERVAREN MONTAGEMEDEWERKERS DAK- EN GEVELSVSTEMEN HANSE STAALBOUW B V. ca rfèn Verkoopadviseur Audi rm Ond ernemers m/v Bruins sanitair en tegels zoekt versterking. Wie op zoek is naar een leuke baan in een klein team, kan bij ons terecht als: Als sanitairverkoper bij Bruins moet je beschikken over goede contactuele eigenschappen. De voorkeur gaat uit naar een vrouw in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, maar ook anderen met een goede mentaliteit en verkoop ervaring worden uitgenodigd te solliciteren. HO(?< Wat bieden wij? De arbeidsvoorwaarden bij Bruins zijn goed, evenals je salaris. Verder werk je in een leuk team met vol- ■fe. doende eigen verantwoordelijkheid. Stuur binnen 14 dagen een sollicita tiebrief met c.v. naar Bruins sanitair, tegels en keukens, t.a.v. Eric Bruins, Amundsenweg 2, 4462 GP te Goes. Tegels en sanitair Amundsenweg 2 - 4462 GP Goes tel.: 0113-214049 - fax 0113-227433 Colijn Informatie Technologie bv Goes, 0113-236000 Colijn IT BV is een landelijk en regionaal opererende onderneming met een jong team van 45 enthousiaste medewerkers. Sinds 1981 adviseren en automatiseren wij grote en kleine bedrijven en instellingen binnen Nederland en België. Het leveren van de 'totaaloplossing' (zowel hardware als eigen ontwikkelde software) staat bij ons centraal. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een: IT ENGINEER m/v De voornaamste taken bestaan uit: Implementeren en (preventief) onderhouden van locale netwerken, WAN's, PC's, randapparatuur en communicatieapparatuur (Cisco) Het installeren en preventief onderhouden van Linux-, Novell-, Unix- en NT Servers Het oplossen van storingen bij onze relaties in Nederland en België Het uitvoeren van reparaties aan computer- en randapparatuur De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS.TCK/E of HTS 4 Rijbewijs B 4 Ruime ervaring met computersystemen 4 Kennis van besturingssystemen zoals: MDOS/Windows 95/98/NT/2000, Novell, Linux en Unix strekt tot de aanbeveling 4 Opgewekt karakter en goede contactuele eigenschappen 4 Gedegen kennis van en ervaring met elektronica t.b.v. reparaties aan apparatuur is een pre 4 Enige jaren werkervaring strekt tot de aanbeveling. Wij bieden: Onze activiteiten zijn gericht op het bedrijfsleven, waar vrijwel ieder aspect van automatisering aan bod komt en waar het gevraagde serviceniveau hoog is. Veel wordt dus geïnvesteerd in onze medewerkers en daarom bieden wij o.a. het volgende: 4 Interne opleidingen 4 Externe opleidingen door gerenommeerde leveranciers voor zover wenselijk/noodzakelijk 4 Een uitdagende en verantwoordelijke funtie: het betreft grotendeels zelfstandig werk en u bent veel in contact met onze klanten. Elke dag is weer anders! 4 Een goede werksfeer: u maakt deel uit van een |ong team die op een serieuze, maar informele manier met elkaar omgaan: 4 Een goede beloning en voldoende doorgroeimogelijkheden. Voor vragen m.b.L de functie voor IT Engineer kunt u contact opnemen met dhr. heer J. van der Maale, manager technische dienst. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van uw persoonlijke gegevens, werkervaring en opleiding kunnen gericht worden aan: Colijn Informatie Technologie BV. T.a.v de directie Amundsenweg 25 Postbus 171 4460 AD GOES Geen belangstelling voor commerciële acquisitie. LétE is een arbeids- integratiebedrijf. op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie - passende activiteiten In dit kader: - biedt LétÉ werk aan (arbeids)gehandicapten in een goed geoutilleerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardig heden bij (in datzelfde) professionele productiebedrijf) - plaats LétÉ goed opgeleide medewer kers bij de bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeids krachten - zorgt LétÉ te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de nazorg Personeels voorziening Per direct heeft de Stafdienst van LétÉ plaats voor een De medewerker verricht zijn werkzaamheden onder ver antwoordelijkheid van het Hoofd Personeelszaken. Het takenpakket, waarbij de nadruk ligt op de adminis tratieve ondersteuning, bestaat uit: het verwerken van de ziek- en herstelmeldingen in het personeelsinformatiesysteem. het verlenen van administratieve ondersteuing aan de bedrijfsarts en verzuimcoördinator; het verzorgen van de correspondentie naar mede werkers en instanties: archiveringswerkzaamheden; het verlenen van EHBO Wij vragen: een gemotiveerde medewerker met een opleiding op VMBO niveau, aangevuld met een EHBO diploma of de bereidheid hebbend deze te volgen; affiniteit met administratieve werkzaamheden; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; goede contactuele eigenschappen. Formatie is 0,8 FTE Salaris: Van minimaal 1.430,- tot 1.802,- bruto per maand, af hankelijk van opleiding en ervaring. Inlichting over deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. H. J. Tijssen, Verzuimcoördinator of mevr. J. F. Verkerk, Hoofd Personeelszaken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 20 februari 2004 richten aan LétÉ, Postbus 280, 4330 AG Middelburg, t.a.v. dhr. J. J. de Nooijer, Personeelsconsulent. De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instel ling in de provincie Zeeland en één van de toonaan gevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcentrale. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cul tuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent speci fieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsle ven, bibliotheken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca 185 mensen Bij de afdeling algemene dienstverlening, sectie bibliobussen, ontstaat de vacature van: CHAUFFEUR/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) voor totaal 29 uur per week vast en 3 uur per week tijdelijk tot 1 januari 2005. De functie bestaat uit het functieonderdeel technisch beheer voor 8 uur per week en uit het functieonderdeel chauffeur voor 24 uur per week (incl. de tijdelijke werktijduitbreiding met 3 uur per week). Solliciteren naar een klei ner aantal chauffeurs-uren per week is mogelijk. Kandidaten wordt uitdrukkelijk verzocht in de sollicitatiebrief aan te geven voor welk aantal chauffeurs-uren per week men in aanmerking wenst te komen bovenop het vaste aantal van 8 uur per week technisch beheer. De standplaats is Middelburg. FUNCTIE-INFORMATIE: Technisch beheer: - planning en coördinatie van de dagelijkse werkzaamheden betreffende technisch beheer van de bibliobussen en -stallingen; - ondersteuning van het afdelingshoofd; - onderhouden van contacten met externe leveranciers; - diversen. Chauffeur: - besturen van de bibliobus; - technisch onderhoud en schoonmaken van de bibliobus; - geautomatiseerd innemen; - sorteren en terugplaatsen van informatiedragers; - naast de ingeroosterde uren op afroep beschikbaar zijn in verband met ziekte- en/of vakantieverlof; - diversen. FUNCTIEPROFIEL: Wij vragen van u: - relevante (technische) opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld MBO- autotechniek); - het bezit van het rijbewijs B/C, ruime relevante werkervaring; - telefonische bereikbaarheid, - affiniteit met PC-gebruik; bereidheid tot het verrichten van avonddiensten. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris voor het functieonderdeel Technisch beheer bedraagt, afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 387,09 (schaal 6, aanloop niveau) tot maximaal 525,05 (schaal 7, functieniveau) bruto bij een 8-urige werkweek. Het salaris voor het functieonderdeel chauffeur bedraagt, afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 917,27 (schaal 4, aan loopniveau) tot maximaal 1.363,04 (schaal 5, functieniveau) bruto bij een 24-urige werkweek (norm 01-01-2004). De sollicitatiegesprekken voor deze functie vinden plaats op maandag 23 februari 2004. De definitieve waardering van het functieonderdeel technisch beheer moet nog plaatsvinden. De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteits- groepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer C. van Liere, coördinator biblio bussen, telefoon: 0118-654301 en/of mevrouw A. van Zanten, hoofd afdeling algemene dienstverlening, telefoon: 0118-654222. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 17 februari 2004 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2004/02/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zebi.nl Sterke verhalen bestaan! De staalconstructies van Hanse Staalbouw uit Nieuwerkerk bewijzen dit dagelijks. Er zijn in dit groeiende bedrijf belangrijke rollen weggelegd voor Hanse Staalbouw BV is een staal constructiebedrijf uit Nieuwerkerk (Zeeland) met ca. 70 medewerkers. Onze hoofdtaak bestaat uit het produceren en plaatsen van bedrijfs hallen. Opdrachtgevers zijn afkomstig uit de agrarische en industriële sector. Ons werkgebied beslaat geheel Zuid- West Nederland. Wij bieden: - een prettige werksfeer in een collegiaal team; - afwisselend werk, - een salariëring die overeenkomt met de aard van de functie. De werkzaamheden omvatten: - het plaatsen en monteren van bedrijfshallen; - het afwerken en inrichten van bedrijfshallen. Wij denken aan mensen die: - ervaring hebben in montagebouw; - woonachtig zijn in de regio; - gemotiveerd zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - niet ouder zijn dan 35 jaar, - geen last hebben van hoogtevrees; - in het bezit zijn van rijbewijs BE. Geïnteresseerd? Neem contact op met de heer WJ. de Jonge of de heer A. van der Maas; telefoon 0111 - 64 13 33. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar De Weel 13 - 4306 NV Nieuwerkerk (Zld.) telefoon 0111 - 64 13 33 fax 0111 - 64 33 35 internet www.hansestaalbouw.nl Auto Poppe is één van de grotere autobedrijven van Zeeland, met vestigingen in Vlissingen, Terneuzen en Hulst. Wij zijn officieel dealer voor Audi, Volkswagen, en Volkswagen Bedrijfswagens. Momenteel zijn er 65 mensen in ons bedrijf werkzaam. !:i Om de sterke groei van ons bedrijf te ondersteunen zoeken wij op korte termijn voor onze vestiging in Terneuzen een: Profiel Wij zoeken een commercieel ingestelde medewerker met goede contactuele eigenschappen, die goed kan functioneren in team verband en bereid is verdere opleidingen te volgen. Ervaring in de autobranche is een pré en bij voorkeur in het bezit van een IVA-opleiding. Ons aanbod Wij bieden een veelzijdige functie in een dynamisch groeiend bedrijf. Met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, een professionele werkomgeving en organisatie. Sollicitatieprocedure Wil je ons team komen versterken en pas je in ons profiel, stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar: Auto Poppe, t.a.v. Dhr. JJ. Hietkamp Postbus 304, 4380 AH Vlissingen. Voor meer informatie kun je bellen met de heer JJ. Hietkamp op telefoonnummer (0118) 424030 Audi www.autopoppe.nl Gildeweg 22, Vlissingen Tel: (01 18) 42 40 00 Afrikaweg 18, Hulst Tel: (01 14) 37 01 00 Handèlspoort 4, Terneuzen Tel (0115) 64 73 33 Je wilde altijd al een eigen bedrijf. Maar ondernemer worden doe je niet zomaar. Je moet investeren, niet alleen geld, maar ook tijd en moeite. Ondernemer worden kan nu makkelijker en sneller bij Spaarbeleg. Deze volbloed dochter van AEGON beschikt over een uitermate succesvolle franchiseformule: De Spaarbelegger. Gezocht: Een Spaarbelegger combineert de voordelen van een eigen bedrijf (eigen inkomen, eigen kansen, eigen agenda) met de zekerheid van een vast startsalaris Voeg daarbij de pluspunten van landelijke reclamecampagnes, succesvolle financiële producten en een uitgebreid opleidingstraject Wij groeien. Jij groeit mee. Wat je nodig hebt is een HBO-denkniveau, rijbewijs B, minimaal 3 jaar verkoopervaring, een commerciële en klantgerichte instelling en een enorme drive. Wij zorgen voor de rest. Jouw carrière als Spaarbelegger start NUI Stuur nu een brief met cv naar De Spaarbelegger BV, t.a.v. Janine Heygen, Postbus 7160, 3430 JD Nieuwegem Of meld je aan via www dekortsteweg.nl. Mailen kan ook dekortsteweg@aegon nl Voor meer informatie, tel. 030-6025787 (tijdens kantooruren) DE SPAARBELEGGER De franchiseformule van Spaarbeleg 100% dochter van AEGON www.dekortsteweg.nl De kortste weg naar jouw eigen bedrijf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 35