ZLG Ho E KIJK... GANZEN! een logopedist www.pzc.nl/adverteren .1 G LEERKRACHTEN (M/V) y PZC Werken in een dynamische omgeving? ZORGCOÖRDINATOR WOONBEMOEIZORG M/V G G Z W N B GEZOCHT: VARIAN CL DE SPRONG enthousiaste zaterdag 7 februari 2004 De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belangrijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 250 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Namens 55 cliënten die in en vanuit de Onderneming in Vlissingen ondersteuning krijgen bij het verrichten van werkzaamheden en activiteiten op de terreinen Dagbesteding, Training, Maatwerk, Ambulante dagbesteding en begeleid werken, zoekt de Stichting ZLG m/v voor 16 uur per week Het mobiliteitscentrum voor Zorg en Welzijn in Zeeland: www.zz.nl Functie inhoud: Het leveren van een specifieke bijdrage aan het optimaliseren van de communicatiemogelijkheden van cliënten in directe relatie met het actuele zorgaanbod in samenwerking met overige disciplines. Dit kan praktisch inhouden: Opzetten en uitvoeren van activiteiten die gericht zijn op handicap- verwerking en het onderhouden en/of verbeteren van de communicatie mogelijkheden. Beantwoorden van op communicatie gerichte zorgvragen van cliënten: observeren, screenen en/of onderzoeken van problemen op het gebied van communicatie, primaire mondfuncties, spraak, taal en gehoor. Beantwoorden van vragen van de omgeving van de cliënt (partner- groepen- en/of bijeenkomsten) Functie-eisen: Een afgeronde logopedie opleiding Kennis, ervaring en affiniteit met de doelgroep (mensen met NAH) Kunnen werken vanuit het ondersteuningsmodel waarbij de vraag van de cliënt richtinggevend is bij de organisatie van de zorg- en dienstverlening Wanneer nodig bereid zijn om zich te laten autoriseren tot het uitvoeren van bepaalde verpleegkundige handelingen en deze te verrichten. Arbeidsvoorwaarden Arbeidsvoorwaarden conform CAO Gehandicaptenzorg. De functie van logopedist bij de ZLG is ingedeeld in FWG-functiegroep 50 (minimaal 2.122,= tot maximaal 2.850,=). Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, (ver)kopen dagen, pc-privé, aanvullend pensioen e.d.) geboden. Het betreft in eerste instantie een contract voor 1 jaar. Bij gebleken geschikt heid zal het contract omgezet worden in een contract voor onbepaalde tijd. Uw reactie Voor inlichtingen kunt u bellen tijdens kantooruren met dhr. R. Allewijn, teamcoördinator de Onderneming, tel: 0118 - 47 30 10 of mevr. H. Aarts, logopediste, tel: 0113 - 21 38 05 op woensdag en op donderdagmorgen. Uw sollicitatie kunt u vóór 20 februari richten aan ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes met vermelding 'ZLG'in de linkerbovenhoek van de envelop. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op woensdag 10 maart 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GGZ WNB staat voor Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant, maar ook voor respect, aandacht en openheid. Geen abstracte begrippen, maar concrete uitgangspunten voor de zorg. GGZ WNB is een eigentijdse instelling voor behandeling en begeleiding van mensen met psychische problemen en psychiatrische stoornissen. Wij zoeken voor de woonondersleunende zorg van GGZ WNB een vacaturenummer VOV/03/164 voor 28-32 uur gemiddeld per week. |A1gemene informatie"/ Woonbemoeizorg wordt geboden aan volwassenen met psychiatrische en/of psychosociale problemen bij wie in voorkomende gevallen ook sprake is van verslaving. Ze leiden een geïsoleerd bestaan. Er is nauwelijks contact met familie, vrienden of kennissen en het ontbreekt hen dan ook vaak aan een onder steunend netwerk. Doel is d.m.v. geëigende methodieken actieve hulp te bieden aan beschreven doelgroep. Als zorgcoördinator woonbemoeizorg werk je dan ook voortdurend in een dynamische omgeving, waarbij geen dag hetzelfde js.^Elke dag wordt er een Ix-roep gedaan op je creativiteit, innovaliviieit, door/eiiings veritiogen en tact. "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan" |Functfe-i nformat i e het coördineren van de zorgverlening aan cliënten binnen woonbemoeizorg; het coachen van teamleden. het deelnemen aan casuïstiek overleg, het onder verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd toewijzen van zorg; het inventariseren van probleemgebieden, het opstellen van bcgelcidingsstrategieën en begeleidingsplannen-, het opbouwen en in stand houden van een maatschappelijk netwerk, het coördineren en zonodig zelf uitvoeren van de zorg aan toegewezen cliënten |Functi e-eisen HBO werk- en denkniveau; een op de functie gerichte opleiding; ruime kennis van en ervaring in de psychiatrie; kennis van de sociale kaart in de regio; goed om kunnen gaan met tegenstrijdige belangen; in staat zijn om zelfstandig uitvoering te geven aan de begeleidingsplannen; doorzettingsvermogen en geduld; pionicrsmentaliteit; pragmatische instelling; in bezit van rijbewijs B en auto. [Arbeidsvoorwaarden Het bij deze functie behorende salaris bedraagt minimaal 1.771,- en maximaal 2.936,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomende met de salarisschaal behorende bij functiegroep 50. De overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. [Belangstelling Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer H. Walter, afdelingshoofd, telefoonnummer 0165-514264. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer linksboven in de brief, binnen 14 dagen richten aan mevrouw M. Jacobs, personeelsconsulent of bij voor keur per e-mail naar personeelsadministratie@ggzwnb.nl. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden op donderdag 26 februari 200-1 GGZ WNB streeft naar een grotere deelname in het arbeidsproces van meden erfdstjers met een allochtone achtergrond en geeft de voorkeur aan deze medeuerk(st)ers in geval van gelijke geschiktheid Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord- Irabant respect .aandacht .openheid www.ggzwnb.nl Ceninul adres GGZ WNB. Postbus 371 4600 AJ Bergen op Zoom T 0161-28 91 00 F. 0164-24 00 46 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Stichting Het Zeeuwse Landschap is een particuliere natuurbeschermingsorganisatie die al meer dan 65 jaar opkomt voor de belangen van natuur en landschap in de provincie Zeeland. Beheer en ontwikkeling van natuur gebieden en voorlichting en educatie zijn daarbij kerntaken. De Stichting beheert op dit moment ongeveer 8.000 hectare natuurgebied, verspreid over tientallen locaties in de provin cie, met behulp van ruim 30 betaalde medewerkers. Vele tientallen vrijwilligers ondersteunen de activiteiten van Het Zeeuwse Landschap. iemand die bereid is om keihard te werken om Zeeland mooi en groen te houden. Dat is het ideaal waar wij bij Het Zeeuwse Landschap met z'n allen voor staan. We worden daarin financieel ondersteund door o.a. het Rijk en de Provincie Zeeland, maar ook door meer dan f1.000 Zeeuwse huishoudens. Stichting Het Zeeuwse Landschap is voor het kantoor in Heinkenszand op zoek naar een Assistente externe betrekkingen (m/v) (16-20 uur per week) die belast zal worden met de volgende taken. - secretariaatswerkzaamheden (archiveren, notuleren, afspraken agenderen) - beheer van het foto-archief - assistentie bij de productie van voorlichtings- en communicatie-uitingen (infoborden, folders, advertenties etc.) - werven van, en contacten onderhouden met vrijwilligers Wij zoeken een kandidaat (m/v) op MBO-niveau met de volgende kwaliteiten: - flexibele inzetbaarheid - ervaring met veelgebruikte computerprogramma's zoals Word en Excel - goede kennis van de Nederlandse taal - goede contactuele vaardigheden - affiniteit met natuur en landschapsbescherming Kennis van digitale opslag en bewerking van foto's, of bereidheid om die kennis eigen te maken is gewenst. Voor deze functie is motivatie, flexibiliteit en bereidheid om dingen eigen te maken belangrijker dan schoolopleiding of werkervaring. De functie is ingedeeld in schaal 2 (minimum 1572,11 maximum 2064,77 (bij fulltime dienstverband) afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring). Aanstelling vindt vooralsnog plaats voor de duur van 2 jaar. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Carolien van de Kreeke (0113-569110). Sollicitanten worden uitgenodigd om voor 15 februari 2003 schriftelijk te reageren naar stichting Het Zeeuwse Landschap, t.a.v. Chiel Jacobusse, Postbus 25, 4450 AA Heinkenszand. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom, er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Financieel adviseur v/m voor de afdeling Planning en Control (36 uur) Functie-inhoud: u adviseert en informeert over financiële vraag stukken en -ontwikkelingen. U leidt projecten en doet onderzoek naar financiële vraagstellingen. U zorgt voor kennisoverdracht en u bent een inhoudelijk klankbord voor het afdelingshoofd, management en budgethouders U heeft veel in- en externe contacten Profiel: hbo-werk- en denkniveau, aangevuld met ruime vakinhoude lijke kennis en/of relevante werkervaring. Salaris; maximaal 3.518,- bruto per maand met doorgroeimogelijk heden tot 4.053,-. Interesse? Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschnjving van de functie en de contactpersoon. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor maandag 23 februari 2004 VARIAN Inc., eeii beursgenoteerde multinational, is een wereldspeler op het vlak van omwikkeling, productie en verkoop van analyseapparatuur. Onze medewerkers werken wereldwijd aan het succes van VARIAN dat stoelt op kwaliteit, gebruiks vriendelijkheid, innovatie en service. Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. I)e continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Op de afdeling Export Orderprocessing Shipping is de volgende vacature ontstaan: Medewerker orderprocessing en shipping documents Ml\ Het gaat om een fulltime baan voor 36 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit het: verwerken en begeleiden van binnenkomende orders bewaken van de doorlooptijd en kwaliteit van verzendingen opstellen van relevante rapportages logistiek ondersteunen van Sales Offices en dealers verzorgen van exportdocumenten en bankdocumentatie Na een inwerkperiode zal de kandidaat leiding geven aan de afdeling. Wij vragen: een opleiding op HBO niveau bij voorkeur enige jaren logistieke bedrijfservaring ervaring met LC's en CAD betalingen ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, SAP is een pré een goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, van de Nederlandse en Engelse taal. Kennis van een andere taal is een pré leidinggevende capaciteiten Wij bieden: uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 01186-71225 of Marcel Laane, tel.no. 01186-71335 www.vananinc.com v «Icie «hcrtcnUc «ronk met op prijs gesteld Ganzen zijn fascinerende vogels En ze overwint» graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit' ga eens ganzen kijken' Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. Vogel bescherming ÖJO c o X. dl Samenwerkingsschool voor Praktijkonderwijs Postbus 1099 4530 GBTemeuzen Telefoon (0115) 61 72 87 Telefax (0115)62 09 41 E-mail desprong@zeelandnet.nl Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland vraagt voor Praktijkschool inTerneuzen (werktijdfactor 1,2) Praktijkschool De Sprong biedt leerlingen met beperkte leermogelijkhe scholing op maat, zodanig dat zij na afloop van hun schoolloopbaan doorstrom naar een arbeidsplaats. De school is gehuisvest in een geheel nieuw, modern en goed geoutil gebouw. Wij bieden: een afwisselend rooster met theorie- en praktijkvakken ondersteuning door ervaren collega's de mogelijkheid om zich in een groeiende school in een veranderende omgeving te ontplooien een praktijkgerichte onderwijssituatie die de leerlingen laat toewerken rt een plaats op de arbeidsmarkt mogelijkheden voor na- en bijscholing Wij vragen collega's die: affiniteit hebben met moeilijk lerende jongeren op een flexibele en creatieve manier met moeilijk lerende jongeren kurmflj omgaan beschikken over relativerings- en incasseringsvermogen het als een uitdaging zien een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling vans school mentor van een onderbouwgroep willen zijn in het bezit zijn van diploma speciaal onderwijs of praktijkonderwijs of W*; zijn deze vakstudie te gaan volgen. Indiensttreding: Per 1 maart 2004 of zo spoedig mogelijk daarna. Informatie: Voor meer informatie over de aangeboden betrekking kunt u terecht b| directeur Kees Asscheman of de intern begeleider Mark de Bakker (tel. school 0115-617287). Sollicitaties kunt u richten aan voornoemd Bestuur, p/a Postbus 1099, 4530 GB Terneuzen. Brieven dienen uiterlijk 14 februari 2004 in ons bezit te zijn. De gesprekken met kandidaten vinden plaats op woensdag 18 februari 2004. Acquisitie n a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwas en Voortgezet Speciaal Onderwijs Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34