SM WO Jï 3PM PZC 3 maatschappelijk werkers R J«l o"? de puft United (Tletals www.pzc.nl/email FLIERS JUWELIERS enthousiaste medewerker Rucphengroen en recreatief Hoofd afdeling ruimte m/v RUCPHEN boekhoudkundig (administratief) medewerkster In Koudekerke zoeken wij zaterdag 7 februari 2004 Dc Stichting Maatschappelijk Wc /k Oostcrschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Phiiipsland. De Stichting heeft 80 mede werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk, het Welzijnswerk en het Sociaal Raadslicdcnwcrk als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk. De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl m/v Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie steden wij niet op pn|s. maatschappelijk werk en welzijn SMWO zoekt ten behoeve van het Woon(her)kansenproject per direct min. 20 uur - max. 32 uur per week (totaal 72 uur) in het werkgebied Oosterschelderegio, standplaats Goes Functie-informatie: In samenwerking met de gemeenten.de GGD en de woningbouwcorporaties in de Oosterschelderegio starten Emergis en SMWO Maatschappelijk Werk met het Woon(her)kansenproject. De doelstellingen van het project zijn: het verminderen van het aantal huisuitzettingen en het bieden van hulp aan mensen die na verblijf in een GGZ instelling weer zelfstandig gaan wonen. Het project heeft een looptijd van twee jaar. De maatschappelijk werkers richten zich op het bieden van preventieve, outreachende hulp aan mensen met multipele problematiek ter voorkoming van woninguitzetting en bieden hulp bij het aanleren van goed huurderschap. Zij werken onder leiding van en leggen verantwoording af aan de projectcoördinator. Zij maken deel uit van het multidisciplinaire team Woon(her)kansen en voeren afstemmingsoverleg met externe betrokkenen. Wij bieden u een boeiende en uitdagende werkkring, gekenmerkt door veelzijdigheid en afwisseling. Functie-inhoud: verzorgen aanmelding conform protocol werkmethodiek woon(her)kansen houden van intakegesprek en opstellen begeleidingsplan uitvoeren van begeleidingsplannen in de vorm van psychosociale ondersteuning, budgetbegeleiding en bemiddeling bij contactlegging casemanagement evaluatie en afsluiting uitvoeren van registratiewerkzaamheden agenderen en verslaglegging vergaderingen met woningcorporaties en andere hulpverleners Uw profiel: U beschikt over een relevante HBO-opleiding MWD met ruime werkervaring, bij voorkeur in een outreaching setting. U herkent zichzelf in de volgende kwaliteiten en vaardigheden: uitstekende diagnostische en sociale vaardigheden goede mondelinge - en schriftelijke vaardigheden consultatie- en adviesvaardigheden klantgerichte instelling, resultaat gericht, stressbestendig en flexibel projectmatig en methodisch werken een teamplayer die collegialiteit vanzelfsprekend vindt, maar ook zelfstandig kan werken U bent in het bezit van een rijbewijs en heeft de beschikking over een auto. Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een contract voor de duur van het project de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn, schaal 8: I 893 - 2.877 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden intervisie en werkbegeleiding. Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SMWO, La.v. de selectiecommissie. Postbus 310,4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden in week 9 - 2004. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw Drs.A.H.Ton, projectcoördinator, of bij de heer Drs. M.E Inja, manager Maatschappelijk Werk, telefoon 0113-272150. De sluitingsdatum is 17 februari 2004. Onze opdrachtgever maakt deel uit van een toonaangevende beursgenoteerde onderneming en is met 2.400 medewerkers actief op het gebied van de ontwikkeling, productie, marke ting en verkoop van kwalitatief hoogwaardige producten voor de zakelijke markt. De onderneming is zeer ren dabel en kenmerkt zich onder meer door haar klant- en ser vicegerichtheid en de focus op het innovatieve karakter en de kwaliteit van de geleverde pro ducten en diensten. De cultuur van de organisatie kan omschreven worden als resul taatgericht en no-nonsense met veel aandacht voor structuur en initiatief. De wereldwijd opererende verkooporganisatie is opge bouwd uit een regiostructuur. Momenteel bestaat hier de vaca ture van Account Manager Zuidwest Nederland (met name het westelijk deel van Noord Brabant en Zeeland). ACCOUNT MANAGER ZUIDWEST NEDERLAND met gezonde drive, inhoud en affiniteit met techniek Taken en Verantwoordelijkheden: Actief en gestructureerd beheren en acquire- ren van potentiële accounts. Adviseren van klanten inzake de producten en verstrekken van maatwerkoplossingen. Realiseren van gecommitteerde targets met het oog op winstbijdrage en marktaandeel. Identificeren van en inspelen op relevante markt- en productontwikkelingen. Opstellen van en onderhandelen over offertes, zonodig met ondersteuning van support medewerkers en technisch specialisten. Organiseren van seminars, geven van presen taties en deelnemen aan beurzen en klanten dagen. Profiel van de ideale kandidaat: Minimaal MBO werk- en denkniveau, aange vuld met commerciële opleidingen en cursus sen. 5 tot 10 jaar succesvolle verkoopervaring, bij voorkeur in een technisch georiënteerde busi- ness-to-business omgeving. Qua persoonlijkheid en optreden duidelijk commercieel gericht; creatief en innovatief. Zelfstandige werkstijl, resultaatgencht en een gezonde dosis doorzettingsvermogen. Uitstekende luister- en advieskwaliteiten; weet te overtuigen en vertrouwen te winnen Goede communicatieve vaardigheden; beweegt zich gemakkelijk op diverse niveaus. Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun c.v met begeleidend schrijven o.v.v. PJ/04.012 te sturen naar 3PM Associates t.a.v. dhr. drs. P.F.G. Jeurissen. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen. Tel: 030 - 281 71 61 Fax- 030 - 280 03 84 E-mail: p.jeurissen@3pm-; www.3pm-associates.nl 3 FILE SEARCH ADVERTISED SEARCH EXECUTIVE SEARCH Medewerker waterhuishouding m/v (Medewerker Rioleringen) HBO-opleiding, cq. werk- en denkniveau Enkele jaren ervaring met werkzaamheden op het gebied van riolering Salaris: maximaal 3.146,00 Vac.nr. 03/06 Afdeling- Planvorming Waterhuishouding Standplaats: Goes (vanaf juli 2004 Middelburg) Waterschap Zeeuwse Eilanden Wat ga je straks doen? Als medewerking waterhuishouding geef je uitvoering aan het waterschaps- beleld op het gebied van riolering In nauw overleg met de gemeenten en beoordeel |e gemeentelijke riolerings plannen. Daarnaast onderhoud je (geautomatiseerde) beheerregisters van riolerlngsgegevens en houd je deze bij. je kunt tl|dens kantooruren meer Infor matie opvragen bij het afdelingshoofd Planvorming Waterhuishouding, jan Auke van Werkum (telefoon 0113- 241255). Reageren? Benieuwd of deze uitdagende functie Iets voor jou Is? Kijk dan snel op onze website www.wze.nl voor meer infor matie over deze vacature. |e reactie inclusief c.v. kun |e voor I maart 2004 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. personeelszaken. Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mall kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage In Word). Vermeld het vaca turenummer In de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een opti maal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afval water. De gemeente Rucphen is een gemeente waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. Een gemeente om ook recreatief te vertoeven. Bij de sector Bestuur en Ruimte is de volgende functie vacant: voor 36 uur per week (vacaturenummer: VRU1) Functie-informatie: Van u wordt verwacht dat u leidinggeeft aan de afdeling volgens het integrale managementprincipe en verantwoordelijkheid draagt voor de beleidsontwikkeling en -uitvoering, alsmede voor de kwaliteit van de beleidsadvisering. U coördineert, plant en bent verantwoordelijk voor de kwaliteit, continuïteit en efficiency van de uit te voeren afdelingstaken en voor een adequate verantwoordelijkheidstoedeling binnen de afdeling. Daarnaast houdt u zich bezig met het voorbereiden en ontwikke len van beleid op het gebied van de afdeling Ruimte. Functie-eisen: U heeft een hbo-werk- en denkniveau door scholing (bijv. hbdo) en ervaring. Gevoel voor politieke, bestuurlijke en intermense lijke verhoudingen en inzicht en affiniteit met de binnen de betreffende afdeling voorkomende taakvelden is relevant voor een goede vervulling van de functie. U beschikt over aantoonba re managementvaardigheden en -ervaring en communiceert gemakkelijk op alle voorkomende niveaus. Salaris: Deze functie moet nog worden gewaardeerd. Voorlopig functio nele schaal 11 (minimaal 2.778,-- en maximaal 4.053,— bruto per maand). Indien het functieniveau definitief wordt vast gesteld op 11 behoort onder voorwaarden uitloop naar niveau 12 (maximum 4.609,-- bruto per maand) tot de mogelijkheden. Inlichtingen: Meer informatie over deze functie en de gemeente Rucphen kunt u vinden op www.rucphen.nl. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de gemeentesecretaris, de heer C.F.J. Verheijen, tel. (0165) 34 95 02 of via het bestuurssecretariaat, tel. (0165) 34 97 42. Sollicitaties: Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitaties met persoonlijke gegevens en werkervaring uiterlijk 20 februari 2004 te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen onder vermelding van vacature nummer: VRU1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I\l T E Herculesweg 26 te Middelburg Postadres: Postbus 8023 4330 EA Middelburg www.united-metals.nl United Metals is gespecialiseerd in het (inter)nationaal traden van non-ferro metalen in al zijn facetten. Ter versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een 15 a 20 uur per week, bij voorkeur in de middag (Praktijk Diploma Boekhouden een must/ vreemde talen een pré) Sollicitatiebrieven voorzien van cv ontvangen wij graag binnen 8 dagen op bovengenoemd postadres. KRANT VOOR ZEELAND M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; i bijbaan voor jong en oud! U krijgt; Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Sluis-Oostburg Wij zijn op zoek naar een 25-40 jaar, voor 36 uur in de week Wat vragen we van jou; Een handgeschreven sollicitatie met een recente pasfoto. Datje een teamplayer bent op ALLE gebied. Datje een MBO-dipioma bezit en verkoopervaring hebt. Dat je beschikt over een grote mate van klantvriendelijkheid en goede telefonische contactuele eigenschappen. Datje kennis hebt van de talen; Frans. Duits en Engels. Dat je geregeld een weekend-dienst meedraait. Dat je leert om zelfstandig te werken en hierover ook verantwoording kunt afleggen. Jouw CV. Een schriftelijke reactie binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie naar onderstaand adres. Wat hebben wij jou te bieden: Een leuke, afwisselende baan in onze zaken in Sluis en Oostbur. vanaf 1 april 2004. Een prettige, dynamische werkomgeving. Salaris volgens de CAO voor de juweliersbranche. Een proeftijd van 6 maanden. Fliers Juweliers, T.a.v. Mevr. C. Fliers Nieuweweg 3, 4524 CH Sluis MEXX STORE - MIDDELBURG Zoekt een i fulltime medewerkster, i Ben je: Vlot en spontaan Kun je goed met mensen omgaan Zie je verkopen als een uitdaging Ben je ook nog creatief Spreekt het werken in een Mexx winkel je aan Wil je deel uit maken van ons team Solliciteer dan per brief met C.V. en pasfoto naar: MEXX Lifestyle t.a.v. Mevr. W. Deurloo-Jonker Lange Delft 47-51 4331 AL MIDDELBURG Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 Ac Goes Tel. 0113-241000 Fax 0113-227528 info9wze.nl www.wze.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24