De Bruijn trots op waardering PZC Verstappen houdt hoop op Formule I De Munnik ontbreekt tegen Scheveningen Lennox Lewis beëindigt zijn bokscarrière 19 Hulster biljarter voor tweede keer Zeeuws sportman van het jaar ichouwse Boys laat te veel lansen liggen JAgt en staat voor zware klus bij ZK tennis v Hunter succesvol in Ronde Qatar uitslagen agenda De Nooijer blijft bij Nieuwland wb zaterdag 7 februari 2004 Lnnr Roeland van Vliet VLISSINGEN - Biljarter Jean Paul de Bruijn uit Hulst is er trots op dat zijn sport in Zee land op de juiste waarde wordt geschat. ..Bij de landelijke ver- bezing zal het nooit gebeuren dat een biljarter sportman van l het jaar wordt, omdat het biljar- ten in Nederland toch een beetje ondergewaardeerd wordt. Daar om ben ik zo blij dat het in Zee- lAPENDRECHT - Schouwse Boys doet voorlopig niet meer nee om een topdrie-klassering ode eerste klasse A van het fut- al. De Zeeuwen verloren in Pa- jendrecht nipt van concurrent jteha: 4-3. jteha - Schouwse Boys 4-3 2-0): In de eerste helft was doel- Ln Jaco van der Schee de uit- ilinker aan de zijde van chouwse Boys. Toch kon hij jet voorkomen dat Eteha, dat eel sterker was, bij rust met LO voorstond. Je Zeeuwen speelden na de pau ze beter en kwamen via Serge irrevoets op 2-1. Thomas Vos rgde met een afstandschot ren later voor de gelijkmaker. Na de goal van Vos hervond Ete- zich en kwam op 3-2. Een ne lob van John van der Ha lve betekende 3-3 en Schouwse jys kreeg zelfs kansen om op orsprong te komen, irrevoets en Vos lieten die ech ter liggen en zagen dat Eteha, een foutje in de Schouwse g, de eindstand op •3 bepaalde. let team uit Papendrecht klom ir de zege naar de tweede lats en staat op drie punten koploper Troy uit Bergen Zoom. Schouwse Boys staat :t dertig punten vierde. i VOO land wel kan", zei hij nadat hij voor de tweede keer de eretitel in de wacht had gesleept. De biljarter, die afgelopen jaar voor de derde keer Europees kampioen bandstoten werd en de Nederlandse titel pakte, ver sloeg in het bomvolle Arsenaal theater in Vlissingen korfballer Dennis Voshart en wielrenner Johnny Hoogerland. En dat tot zijn eigen verrassing. ,,Ik dacht dat de eer wel naar Voshart zou gaan. Hij heeft immers afgelo pen jaar afscheid genomen van Oranje, nadat hij drie keer Euro pees kampioen en drie keer we reldkampioen is geworden. Dat is niet niks. Hij is misschien een teamsporter, maar ook dan moet je er steeds staan." De Bruijn verwacht bij de vol gende verkiezing niet tot de ge nomineerden te behoren. De be langrijke individuele toernooien zitten er voor dit jaar al op. Hij werd weliswaar Nederlands kampioen en eindigde als derde op het EK, maar daarmee zal hij het, denkt hij zelf, niet redden. ,,Ik ga dit seizoen proberen met Ockenburgh de play-offs te ha len. Dat is voorlopig het belang rijkste." Hengstenkeuring Bij de vrouwen ging de titel naar dressuuramazone Thamar Zweistra uit Schore. Zij kon ech ter niet zelf haar prijs in ont vangst nemen. Ze had gistera vond namelijk een hengstenkeu ring in Den Bosch. Nu nam haar moeder de bokaal en en het bloe metje aan van de Middelburgse burgemeester Koos Schouwe- naar. Zweistra versloeg bij de uitverkiezing atlete Yvonne Wis se (ook vertegenwoordigd door haar moeder) en zwemster Anna bel Kosten (geheel afwezig). De amazone, afgelopen jaar onder meer Europees kampioene bij de Young Riders, dankte eenie der nog wel vanuit de Brabant hallen. Een sportploeg van het jaar was er dit keer niet, omdat er niet ge noeg aanbod was. Wel werd za terdag-hoofdklasser Hoek in het zonnetje gezet. De Zeeuws-Vlaamse voetballers reikten tot de achtste finales van de Amstel Cup en kregen daarom een waarderingsprijs Hetzelfde gold voor de organisa tie van de Kustmarathon en de Temeuzense voetbalscheidsrech ter Angelo Boonman. Rinus van de Ven was tot don derdagavond nog in Marseille, waar hij een klein weekje train de op zijn nieuwe 125cc-motor, en nam gisteravond de prijs voor het talent van 2003 in ont vangst. Van de Ven, die in 2003 nog uitkwam in de 85cc, dankte zijn uitverkiezing onder meer aan zijn vijfde Nederlandse titel en de overwinning in het open Duits kampioenschap. De Vlis- singer eindigde bovendien als vierde op zowel het EK als het WK. Louis de Pelsmaeker, die het gala Night of the Sports pre senteerde, herinnerde Van de Ven, die nu vijftien is, nog als een klein jochie. „Toen was je motor groter dan jij", grapte de Belg. „Nu weer, hoor", reageer de de nuchtere motorcrosser in eens adrem. Voor Van de Ven was het de eer ste keer dat hij het sporttalent van Zeeland was. „Ik ben denk ik al vier of vijf keer genomi neerd geweest, maar steeds zat er iemand voor me." Ook de jon ge Vlissinger was blij met de waardering voor zijn sport. „Meestal wordt van motorcros sen gezegd dat je dat zomaar even doet. Een beetje gasgeven en weg ben je. Maar je moet er heel veel voor doen en veel voor laten. Als je niet op de motor zit, moet je nog krachttraining doen... En je reist veel." Paralympics Misschien nog het meest ver baasd over haar prijs was atlete Marianne Verdonk, die in de ca tegorie aangepaste sporten won. Voordat ze het podium op moest en nog in de zaal zat, zei ze nog tegen haar ouders: „Ik wil niet winnen, hoor." En toen ze even later te horen kreeg dat ze judo ka Sebastian Baldauf en skiër Arnold Polderman verslagen had, sloeg ze een hand voor haar gezicht en schudde ze haar hoofd. Toch was op haar uitver kiezing niets af te dingen. In 2003 won ze namelijk twee zilve ren plakken op de wereldkampi oenschappen en behaalde ze een nominatie voor de Paralympics in Athene. De lifetime-award, die voor de tweede keer werd uitgereikt, ging naar Monique Nuijten. De pas 21-jarige Goese turnster beëindigde afgelopen zomer haar carrière nadat ze te horen had gekregen dat ze niet was ge- slecteerd voor het wereldkampi oenschap in Anaheim. Volgens de jury heeft Nuijten in de afge lopen jaren veel betekend voor de Zeeuwse turnsport. In 2000 en 2002 was ze nog sportvrouw van het jaar. pOES- Karlijn Agten uit Ter leuzen heeft zich geplaatst voor I de halve finales van het enkel 3 van de Zeeuwse indoorkam- tenschappen in Goes. e talentvolle speelster van Ani- 9speelde tegen Marjan Ganse- Ean vooral in de beginfase led, maar viel wat terug en laakte evenals haar tegenstand ier regelmatig fouten. Ook Mar- £n Ganseman bleef achter de Sten aanhollen, want Karlijn Jten hield voortdurend drie ga- es voorsprong. Alleen in de jotfase kon Ganseman nog wat snoepen, maar verder dan 9-7 'liet Agten haar niet komen. Vandaag speelt Karlijn Agten om 11.30 uur de halve finale te len de als eerste geplaatste Mer- j IJnAtoon. andere halve finale in dit ihema gaat tussen Kim Dijks- a en Audrey Atoon, die als jfeede is geplaatst. Dijkstra ^on van de veertienjarige Renée Reters. Pieters kon tot 4-3 bij- Blijven, maar daarna gaf de rou we de doorslag: 11-4. Ingrid ^eegels maakte in haar poule- Istrijd korte metten met Step- ïme Pauwels: 11-4 i het enkel 5 bereikte Marion inoek. favoriete in dit schema, Ke havle finale door een 9-3-ze- |8e op Emma Blok. Chantal van s ging door na een 11-4-over- inning op Annemarie Hoose- |nans. Het Zeeuws-Vlaamse on- 'onsje tussen Sophie de ihepper en Brigith de Waele "digde in een 9-7-score in het ordeel van De Schepper. Au- Maenhout zorgde voor stuntwerk tegen Dewi Pap in het enkel 6 11-2. DOHA - Rabo-coureur Robert Hunter heeft de derde editie van w Ronde van Qatar beheerst. klassementsleider won giste nde vijfde en afsluitende etap- m. Doha en stelde daarmee o°kzijn eindzege veilig. Hunter ®d ook al de derde etappe op 'jn naam gebracht. Gisteren versloeg de Zuid-Afrikaan in de jjndspnnt de Italiaan Frances- aChichi en de Belg Wouter van «fenolen In het eindklasse- jjett bleef hij de Australiër Rob ■eEwen acht tellen voor. In de ondstand was Servais Knaven Of beste Nederlander op de acht te Plaats ANP Biljarter Jean Paul de Bruijn (links) werd gisteravond gekozen tot Zeeuws sportman van het jaar. Naast van hem de eveneens genomineerde korfballer Dennis Voshart, wet houder Leny Poppe-De Looff en presentator Louis de Pelsmaeker. foto Mechteld Jansen LONDEN - Lennox Lewis heeft giste ren tijdens een persconferentie in Lon den zijn afscheid van de bokssport be kendgemaakt. De 38-jarige Britse zwaargewicht is pas de derde pugilist die als regerend wereldkampioen de handschoenen voorgoed opbergt. Gene Tunney en Rocky Marciano gingen hem „Ik wil u meedelen dat mijn laatste ge vecht als professional op 21 juni 2003 is geweest", zei Lewis tegen de verzamel de mediavertegenwoordigers. „Het is niet gemakkelijk wereldkampioen te worden in het zwaargewicht en het is nog veel moeilijker aan de top te blij ven. Ik ben iemand die gelooft dat je niet meer ergens aan moet beginnen als je je niet langer voor 110 procent kunt inzetten. Ik ben een boksliefhebber in hart en nieren en juist uit respect voor die sport stop ik er nu mee." Lewis, die in 1988 voor Canada olym pisch goud veroverde bij de Spelen van Seoul, is veertien jaar als beroepsbok ser actief geweest. In die periode werk te hij 44 gevechten af, waarvan hij er slechts twee verloor. Hij besliste 32 par tijen op knock-out in zijn voordeel. Le wis kreeg zijn eerste wereldtitel (WBC) in 1992 in de schoot geworpen doordat de Amerikaan Riddick Bowe de kam pioensgordel in de vuilnisbak smeet Twee jaar later verloor hij de kroon aan diens landgenoot Oliver McCall om in '97 revanche te nemen. Sindsdien heerst Lewis met ijzeren vuist in het zwaargewicht. Door een overtuigende zege op Evander Holy- field werd hij in 1999 ook de beste van twee andere mondiale boksbonden, de IBF en de WBA. Lewis werd in de zo mer van 2002 de ultieme wereldkampi oen van het laatste decennium door Mi ke Tyson in een eenzijdig gevecht te de graderen. Iron Mike kreeg in de achtste ronde een dreunende rechtse hoek te verwerken en werd uitgeteld. Lewis' laatste zege dateert van juni, maar was niet meer zo overtuigend. Vitali Klitsj- ko was het slachtoffer. Deze in Duits land wonende Oekraïner was voor april een revanche beloofd. Voor Lewis lag een beurs klaar van 20 miljoen dollar. Daarvoor heeft hij nu bedankt ..Het was voor mij een grote eer de afgelopen tien jaar de vlaggendrager te zijn in het profboksen", zei Lewis ten afscheid. ANP/RTR Manager Rothengatter kwaad over uitlatingen van sponsor Perridon van onze sportredactie DEN HAAG - Daags na de be kendmaking dat Jos Verstappen over vier weken niet aan de start zal staan van het nieuwe Formule 1-seizoen, houdt voor al de schuldvraag de gemoede ren bezig. Heeft manager Huub Rothengatter het verknald of was het toch de met hem ge brouilleerde sponsor en onder handelaar Michel Perridon die de zaak in het honderd heeft la ten lopen? Op de internetsite van Verstap pen regent het reacties Algeme ne teneur bij de fans: de eisen van Verstappen en zijn manager waren te gortig. Een verhaal dat in de wereld is geholpen door Michel Perridon, die laat weten dat hem geen blaam treft. „Toen Huub bij de onderhandelingen werd betrok ken is het misgegaan", liet Per ridon ook gisteren weer weten. „Hij heeft een totaalpakket bij Jordan neergelegd waar hij 'nee' tegen heeft gezegd." Toch zou juist Perridon die don derdagochtend Jordan een e-mail hebben gestuurd met daarin een ander eisenpakket dan eerder was overeengeko men. Rothengatter weigert ech ter met modder terug te smijten. „Mijn bek valt open, maar laat ik wijs zijn en mijn mond hou den", is het enige dat de persoon lijk manager van Verstappen kwijt wil. Ondanks het mislukken van de deal met Jordan, waardoor het laatste nog beschikbare Formu le 1-stoeltje aan een ander zal worden toebedeeld, heeft Per ridon wel besloten dat zijn spon sorbudget beschikbaar blijft voor Verstappen mocht zich ge durende het seizoen plotseling de kans aandienen toch nog er gens in te stappen. „Je mag in de Formule 1 niets uitsluiten. Als de kans zich voordoet, spring ik op de kar Teleurgesteld Het lijdend voorwerp. Verstap pen zelf, neemt het mislukken van de overstap naar Jordan ge laten. „Ja hoor, ik heb prima ge slapen. Ik kan wel bij de pakken neer gaan zitten, maar daar schiet ik niets mee op. Neemt met weg dat ik teleurgesteld ben. Het liefste wat ik doe - ra cen - hebben ze me afgepakt. Voorlopig althans." Verstappen zegt niet echt ver rast te zijn door het besluit van Jordan. „Ik had er al langer een hard hoofd in. Ik kan dat niet echt beredeneren, maar gevoels matig had ik mijn twijfels over een goede afloop." Over het hoe en waarom van de spaak gelopen onderhandelin gen, wil de Limburger weinig kwijt. Ook weigert Jos Verstap pen iemand de Zwarte Piet toe te spelen. „In de Formule 1 draait het vooral om politiek en geld. In mijn geval ook. Wie er schuld is dat de deal mislukt is, doet er voor mij even niet toe. Als coureur kun je alleen maar toekijken, je mond houden en hopen dat het goed komt. He laas." Verstappen was fysiek en men taal helemaal klaar voor een sei zoen bij Jordan. „Ik heb veel aan mijn conditie gewerkt deze winter. Als ik een paar dagen had kunnen testen, was ik snel vertrouwd geraakt met de nieu we auto." Over zijn sportieve toekomst heeft de 31-jarige coureur zich nog niet druk gemaakt „Ik ga eens rustig kijken wat de moge lijkheden zijn. Ik ga nu geen overhaaste beslissingen nemen Je weet nooit wat er gebeurt. Ik voel me nu even kloten, maar er komt wel weer wat nieuws. De Formule 1 heb ik echt nog niet uit mijn hoofd gezet." GPD door Jan Dagevos GOES - Kloetinge moet het van daag in de thuiswedstrijd tegen Scheveningen stellen zonder Pie- ter de Munnik. De vleugelverde diger is op vakantie. De Munnik boekte die vakantie aan het be gin van het seizoen al, op een moment dat hij gestopt was bij Kloetinge. „Dat is overmacht", zegt oefenmeester Dolf Roks. Naast De Munnik ontbreekt ook doelman Merlijn Swennen Hij scheurde in het duel met Quick Boys zijn kruisbanden af en is zo'n zes weken uitgeschakeld Roks heeft inmiddels Jaap Pij nenburg weer bij de selectie ge haald. Verder heeft hij ook de beschikking over keeper Gerben de Kievit. Roks zal pas vanmor gen bekendmaken wie er plaats neemt onder de lat. Kloetinge heeft de afgelopen week intensief getraind. „Ik train vanaf nu alleen nog maar drie keer per week", stelt Roks. „We doen er alles aan om in die hoofdklasse te blijven. Het en thousiasme is groot en ik zie goe de dingen, maar ja het gaat wel om de wedstrijden. We moeten punten pakken en kunnen ons niks meer permitteren. Iedereen roept nu dat we al gedegradeerd zijn Ik heb tegen de jongens ge zegd dat ze daar ook hun motiva tie uit kunnen putten Laat maar zien dat het met zo is en pak die punten maar, heb ik ze voorgehouden." Kloetinge speelt vandaag de honderdste thuiswedstrijd in de hoofdklasse. Hoek Hoek bewaart slechte herinne ringen aan de uitbeurten tegen Noordwijk. De Zeeuws-Vlaam se hoofdldasser wist op het hoog ste niveau nog nimmer te win nen in Zuid-Holland. „Van dat imago moeten we snel af", vindt trainer Johan Balie- geer. „Eén keer moet de eerste keer zijn." De oefenmeester kan vandaag in de uitwedstrijd tegen Noord- wijk gewoon beschikken over Arjan Human. De spits brak in de uitwedstrijd tegen AS WH zijn vinger en kreeg daarna gips aangemeten. Dat is er inmiddels af Ballegeer: „Hij krijgt nu een speciaal verband om die vinger, waardoor hij wat makkelijker kan voetballen en trainen." Met Human gaat Hoek vandaag voor de winst in Noordwijk. „We gaan ons vel duur verko pen". stelt Ballegeer. „We wil len blijven meedoen om de prij zen. Twee weken geleden zijn we de goede weg ingeslagen (Hoek won met 1-0 van ASWH) en in Noordwijk moeten we daar een vervolg aan geven. We zullen net zo gedisciplineerd als twee weken geleden moeten spe len." Hoek hoopt zaterdag 21 februa ri voor de beker in actie te kun nen komen tegen Papendrecht Het duel stond aanvankelijk voor zaterdag 28 februari op het programma, maar dan heeft Hoek competitieverplichtingen. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklas ser heeft nu voorgesteld de ont moeting in het carnavalsweek einde af te werken. „Als dat lukt. komen we weer een beetje in ons ritme", zegt Ballegeer. „Het gaat nu te veel met horten en stoten, de ene week voetbal len we en de andere week is het afgelast." Verdediger Thomas Ragut speelt ook volgend seizoen bij Hoek. De inwoner van Middel burg kwam donderdag tot over eenstemming. New York. NBA. Philadelphia 76'ers-LA Lakers 96-73. San Antonio Spurs-Seattle Supersonics 96-90 Melbourne. Heineken Classic, stand na tweede ronde: 1 Els (ZAf) 126 (60 66), 2. Green (Aus) 133. 3. Scott (Aus), Fowler (Aus) 134, 5. O'Malley (Aus), Paddison (NZe), Pearce (NZe) 135. Toto. Winnende rijtje: 3-3-2-2-2-1-3-3- 2-3-1-3-2. Lucky Day. 9-10-11-12-13-20-21-22-25- 31 -34-40-43-52-55-57-59-63-65-71 (onder voorbehoud) Maastricht. Daviscup wereldgroep. Eerste ronde: Nederland Canada 2-0. Schalken - Dancevic 6-3 5-7 6-2 6-1, Ver kerk - Larose 6-4 7-6 4-6 6-3. Adelaide (Aus). Australië Zweden I-1. Enkelspel: Philippoussis (Aus) - En- qvist (Zwe) 3-6 4-6 2-6, Hewitt (Aus) - Soderling (Zwe) 6-4 6-3 6-1 Tokio. Vrouwen. 1 miljoen euro. Kwartfinales: Davenport (VSt'2) - Han- tuchova (Slo/8) 6-2 6-2, Dokte (SMo/7) - Panova (Rus) 6-1 6-1, Maleeva (Bul) - Sugiyama (Jap/4) 6-1 6-1, Rubin (VSl/5) - Venus Williams (VSt/1walkover. Goes. Zeeuwse indoorkampioen schappen. VE3: Karlijn Agten-Marjan Ganseman 9-7, Kim Dijkstra-Renee Pie ters 11-4 VE4: Ingrid Weegels-Stepha- nie Pauwels 11-4. VE5: Marion Snoek-Emma Blok 9-3, Chantal van As-Annemarie Hoosemans 11-4. Sop hie de Schepper-Brigith de Waele 9-7. VE6: Aubrey Maenhout-Dewi Klap II-2 VD3: Atoon/Atoon-Oranje Ver donck 7-3, ME3. Rene Lmden- bergh-Walter de Maar 10-6. ME5+: Sjaak Lokerse-Rene Broerse 7-6 ME6: Stefan Nonnekes-lngmar van der Bel 8-4, Thomas Ie Clercq-Geert de Bruijcke- re 10-5. MD3: Felius/Quaak-Marteijn/ Van de Sande 12-4 MD4: Asselman/Van Gassen-Van Belzen/ Oranje 11-6. MD5: Eversdijk/Van der Wel-Dhooge/Dhooge 12-5, Van Gilst/ Nonnekes-Kat&'Rempt 12-4. YD6+: Nieuwenhuyze'Versteeg-Dagevos/Matt eman 19-3 GD6: De BokxVan Bo- ven-Eckhardt/Burgel 6-4. Eredivisie: RBC Roosendaal-RKC Waalwijk 1-3 (1-2). 4 Cornelisse 0-1, 24. Hoogen- dorp 0-2, 26. Daelemans 1 -2, 83. Bouta- har 1-3. Scheidsrechter: Van Sichem. Toeschouwers 5000. Gele kaart Daele mans IRBC Roosendaal), Van Diemen, Olfers. Fuchs (RKC Waalwijk) Bijzonder heid 69 Tininho IRBCI mist strafschop. RBC Roosendaal: Aerts: Lammens. Molenaar. Hesp 182 Razicl en Helle- mons; De Graaf, Oliseh 163. CasTinin ho en Daelemans: Youssouf 146. Thompson) en Nino. RKC Waalwijk: Sinouh; Greene, Ol fers, Teixeira en Van HintumVan Die- men, Petrovic, Boutahar en Cornelisse; Hoogendorp (73. Fuchs) en Vasconce- los (78. Boulahrouz). Eerste divisie: Excelsior-Emmen 2-1 (1-0). 18. Mtih- ga 1-0, 55. Oosting 1-1. 81. Lopes 2-1. Gele kaartSequeira ExcelsiorI, Prin sen lEmmen). Scheidsrechter: Van der Hitst. Toeschouwers '688. Veendam - Fortune Sittard 2-2 (1-1). 42. Cagnazzo 0-1. 45. Kolder 1-4, 78. Hamming 2 1 (strafschop), 89 Daemen 2-2 Scheidsrechter: Van Meenen, Toe schouwers: 2905 FC Den Bosch - Haarlem 4-2 (1-1). 16. Kokmeijer 0-1, 31. Van de Laak 1-1, 48. Mulders 1-2, 60. Beekmans 2-2. 70 Van den Ouweland 3-2, 82. Van de Laak 4-2 Gele Kaart: Ten Heuvel. Katipana. Witteman (Haarlem). Scheidsrechter: Schenkels. Toeschouwers: 2942 FC Eindhoven - FC Dordrecht 1-1 (O-I). 23. Onyeike 0 1. 90 Laponder 1-1 (strafschop). Rode kaart: 65. Adelberg (Eindhoven/2x geel), 90 Bevaart (Dord recht). Gele kaart: Van Gils Eindhoven El Khalifi, Rossen DordrechtScheids rechter: Blom. Toeschouwers: 1353 De Graafschap - Sparta 1-0 (l-O). 24. Schenkel 1-0 (eigen doelpunt). Rode kaart. 90 Bot (De Graafschap/2x geel) Gele kaart Schenkel, Wechan, Van Bue- ren (Sparta) Scheidsrechter. Sterk. Toe schouwers: 8500 Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport 2-1 (2-1). 25. Aelbrecht 0-1, 32. Bruin 1-1, 45. Bruin 2-1. Rode kaart: 72 Van Steeg (Cambuur/2x geel). Scheids rechter. Olde Othof. Toeschouwers: 3289. TOP Oss - AGOVV Apeldoorn 1-0 (O-O). 56 Van der Sloot 1-0. Gele kaart Huntelaar (AGOW). Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers: 1172. Stand: Helmond Sp 20 13 4 3 43 43-21 Excelsior 21 13 4 4 43 37-20 Den Bosch 21 13 3 5 42 50-27 Sparta 21 13 2 6 41 48-23 Graafschap 21 10 6 5 36 34-25 Stormv. 21 11 3 7 36 39-34 VW 20 11 2 7 35 41-31 Heracles 19 9 6 4 33 37-24 Emmen 20 9 6 5 33 33-28 GA Eagles 20 7 5 8 26 46-39 TOP Oss 21 7 5 9 26 35-38 Veendam 21 7 5 9 26 28-44 AGOW 21 6 7 8 25 34-29 Haarlem 21 5 4 12 19 23-39 Cambuur L 21 5 4 12 19 21-41 Fortuna S. 20 3 7 10 16 26-47 Dordrecht t 21 2 10- 9 16 20-32 MW 21 3 5 13 14 20-52 Eindhoven 21 1 8 12 11 2^-43 Doha. Ronde van Qatar. Vijfde etap pe: 1 Hunter (ZAf) 183 km in 3.28 41, 2. Chichi (Ita), 3 Van Mechelen (Bel), 4. McEwen (Aus), 5. Bonomi (Ita), 6. Guidi (Ita), 20. Van Bon. 21 Knaven, 24 Moe renhout. 29. Boven. 31. Hoffman 0.10. 37. Tankink 1.42. 38. Traksel 15.55. 41. en laatste Sentjens. Rest peloton te laat binnen Eindklassement: 1. Hunter 17.33.17, 2. McEwen 0.08, 3. Boonen (Bel) 0.12,4 Jean-Patrick Nazon (Fra) 0.13, 5. Hoj (Den) 0.33, 6. Vandenbroucke (Bel) 0.34, 8. Knaven 0.38, 9 Van Bon 0.40, 25. Bo ven 2.11, 27. Tankink 8.33, 28. Moeren hout 9 08, 33. Sentjens 16.39. zaterdag zaalkorfbal Overgangsklasse B: Tjoba-KCC (16 30), Oranje Wit-Albatros, TOP S-For tis, KVS-Vriendenschaar HO. Eerste klasse F: Pernix-Merwede. Swift RWA (19.30), Vitesse-Avanti, Nieuwerkerk-IJs selvogels Tweede klasse G: ADO-Olympia S. ACKC-TOP (16.45), Bol- nes-Ventura Sport Derde klasse A: Good Luck-DSO, Stormvogels-Ondo (16.20), Togo-DVS (12.45), Oranje Zwart-Korbatjo. Derde klasse B: NIO-AII Ready (1450), Oranje Nas sau-Gemini, BKC-Korbis (15.30). Vier de klasse A: KVK-SKV (18.40), Zeven bergen-Nikantes, Reeuwijk-Blauw Wit (17.40) Vierde klasse B: ODI-Schelde- vogels, Luctor-Seolto (15.50), Atlas-Spi nt '18 40. ROKB: Tjoba 2-KCC 2 (15.IC Res.4A: Tjoba 4-Olympia W (13.001. Atlas 2-Volharding (17.25). NIEUW EN SINT JOOSLAND - Martin de Nooijer is ook vol gend voetbalseizoen trainer van Nieuwland. De oefenmeester kwam met de zaterdag-vierdeklasser een nieu we verbintenis van een jaar over een. De Nooijer is aan zijn eer ste seizoen bezig bij Nieuwland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 19