>zc De Koeijer zet er een punt achter züverentant Taienten verbazen BH nel niet k Verkiezing Zeeuwse sporters van 2003 in Arsenaal Vlissingen Laatste kans Beije in de crosscompetitie 23 lx-profkeeper sluit bij Terneuzen imposante carrière af Zwemmers naar Antwerpen Drie keer goud Lindenberg op karakter verder uitslagen Belangrijke zege Sranang Borsels elftal tegen Kloetinge wb donderdag 5 februari 2004 ■nnr Frits Bakker TERNEUZEN - De klim naar de top van de Mont Ventoux heeft de beste keeper van Zee land een nieuw uitzicht op zijn toekomst gegeven. Voor de 36-ja- rige Erik de Koeijer komt het einde van een imposante car rière langzaam dichterbij. Hoog uit nog een maand of vier, dan laat hij zich uitzwaaien door Terneuzen. „Ik heb ontdekt dat een berg opfietsen ook heel mooi kan zijn." iet besluit staat al een tijdje ast, hoewel hij in zijn nadagen altijd tot de betere keepers ehoort in de top van het ama- survoetbal. De ex-prof haalt oor zijn club nog elke week de ïeest onmogelijke ballen uit de oal. maar niet voor lang meer. )e witte reus onder de lat houdt iet na deze competitie voor ge- sien. „Ik begin nog het meest te- jen die lange zondagen op te den", bekent hij. iet naderende afscheid staat os van de geldnood bij Terneu zen en heeft niets te maken met ien dreigende leegloop in het [uidersportpark Twee keer trai- per week is ook nooit een irobieem geweest, alleen de ver- ■e reizen gaan tegenstaan, 's Morgens vroeg in de bus stap- >n, tien uur onderweg voor an- irhalf uur voetballen. En als je miskomt, heb je heel Brabant reer gezien. Daar begin ik Is meer tegenop te zien." Dat zal de club straks nog rauw ip het dak vallen, want waar taalt Terneuzen een keeper van- lan die zo veel klasse en routi- te in zich heeft? Meer nog dan irig jaar is Erik de Koeijer el- te week het slot op de deur in le verdediging bij Terneuzen. [et komt ook", zegt hij be- ïeiden, „omdat we heel goed tp elkaar zijn ingespeeld. En of je in de topdrie speelt of onder- In, dat scheelt natuurlijk ook. [We trainen heel lekker, de sfeer VLISSINGEN - Zeeuwse zwem- jploegen zijn zaterdag en zondag Jactief tijdens internationale 'wedstrijden in Antwerpen. jüe ploegen Stormvogel Vlissin- gen. Onderdak Zierikzee, De [Schelde Terneuzen, Luctor et lEmergo Middelburg, Zeelandia ïReimerswaal en ZC Koewacht nemen deel aan deze wedstrij- is goed en iedereen is bereid om in de wedstrijden een stapje meer te doen." Op Erik de Koeijer zullen de be richten dat het financieel alle maal iets minder gaat met de club geen invloed hebben. Hij maakt het seizoen af en wil dat zo goed mogelijk doen. En voor de zomer sluit hij een tijdperk af dat in totaal dertig jaar heeft geduurd „Het zijn mooie jaren geweest", stelt hij vast. „Ik mag gelukkig zijn dat ik dit allemaal heb meegemaakt." Want die 'kleine snotneus uit Axel', zoals hij zichzelf graag noemt als het over zijn jonge ja ren gaat, schopte het toch maar mooi tot een carrière als full-prof. Tien jaar leefde hij van het voetbal en maakte hij deel uit van de selectie van de profclub Lokeren. Hij beleefde een topjaar met het pas gepro moveerde Moeskroen en maakte de schaduwkant van het voetbal mee bij KV Kortrijk. Hij houdt er bijna alleen mooie herinneringen aan over. Het eni ge smetje heeft hij zo goed als uitgewist. „Dat ik ineens werd beschuldigd van omkoping, toen ik al weg was bij Kortrijk Het sloeg nergens op, bleek ach teraf, maar mijn naam werd wel door het slijk gehaald. Ik had mijn ontslag gekregen, met een briefje dat ik bedankt was voor mijn diensten. Totaal onver wacht. En maanden later kreeg ik ook nog een geweldige trap na." Die dag kan hij zich nog goed voor de geest halen. „Ik was net teruggekeerd in het gewone le ven, omdat de contacten met profclubs waren afgeketst. Hans van Breukelen had me be naderd voor FC Utrecht, ik had met Roda JC gesproken, maar die hadden net een Australiër op het oog. Ik kon werk krijgen als stratenmaker en ben gelijk aan de slag gegaan." Op een dag werd hij gebeld op zijn werk, dat er een televisie ploeg klaarstond in Terneuzen. „Ze wilden een interview met me en ik dacht dat het een terug blik op mijn profloopbaan was. Maar voor de camera werd ik in eens voor het blok gezet. De voorzitter van Kortrijk zegt dat je bent omgekocht in de thuis wedstrijd tegen Westerloo, zei den ze. Klopt dat?" Drugsbaron Het bleek totaal uit de lucht ge grepen: Erik de Koeijer had niet eens meegedaan in die bewuste wedstrijd. En later kwam uit dat Koen Burg, een andere Ne derlander bij Kortrijk, bij de om koping betrokken was geweest. „Er was een drugsbaron in het spel die wedstrijden kocht en verkocht. De echte daders wer den snel opgepakt, maar onder tussen wezen ze mij op straat wel na als die keeper die zich had laten omkopen." Zijn mooiste jaren liggen in Moeskroen, waar De Koeijer na tien jaar bij Lokeren de erken ning kreeg die hij zo lang had moeten missen. Als tweede keeper achter Danny D'Hondt had hij bij zijn eerste profclub weinig kansen gekregen. „Aimé Anthuenis hield vast aan zijn vaste keeper. Alleen als die niet beschikbaar was, mocht ik op draven. Ik heb met Lokeren in totaal zo'n dertig wedstrijden op het hoogste niveau gespeeld, dat is natuurlijk veel te weinig in die tien jaar." Met Moeskroen (onder George Leekens) haalde hij wel de top. De kleine provin cieclub promoveerde in 1995 naar de hoogste klasse en haal de als debutant Europees voet bal. Het was de doorbraak van de twee broers Mpenza, maar in hun kielzog ook die van De Koe ijer. „Als ik in Moeskroen kom, word ik nog altijd op handen ge dragen. Ik kan er nog altijd vrij in en uitlopen." Toch duurde dat avontuur ook maar kort. George Leekens werd na dat succesjaar bonds coach van België, Hugo Broos trainer bij Moeskroen en hij nam zijn eigen doelman (Yves Feijs) mee. De Koeijer kon van af dat moment geen goed meer doen en vertrok een jaar later naar Kortrijk. Het was tegelijk zijn laatste profclub. Vier jaar geleden keer de hij terug naar Terneuzen, waar hij na zijn eerste jaren bij Axel ook al in de jeugd had ge speeld. „Het was wel even wen nen na het leventje als prof. Daarvoor stond ik twee keer per dag op het veld. nu moest ik in eens 's morgens vroeg mijn bed uit. Maar de omschakeling is me goed afgegaan. Ik heb altijd ge zegd: het voetbal eindigt een keer. Ik ben niet te beroerd om te werken." Met Terneuzen werd hij in zijn eerste jaar gelijk kampioen. „We haalden ook de beker en zijn gepromoveerd naar de hoofdklasse Mooier kon het voor mij ook met. Dat heeft he laas maar een jaar geduurd. We moeten nu proberen terug te ko men, al wordt het heel moeilijk. En wat er ook gebeurt: voor mij is het mijn laatste jaar Want Enk de Koeijer wil na der tig jaar onder de lat eindelijk wel eens wat anders doen op zijn vrije dagen. „Vorig jaar op vakantie heb ik voor het eerst de fiets meegenomen. Ik ben de Mont Ventoux opgereden, een geweldige ervaring. Op de fiets de natuur in, tegen zo'n berg op rijden, afzien en daarna een heel prettig gevoel. Ik kon zeg gen dat ik de top had gehaald, heerlijk was dat." Erik de Koeijer is bezig aan zijn laatste seizoen als keeper. foto Camile Schelstraete [VALKENBURG - Zwemmer Jark Zilverentant uit Goes heeft op het Winter NK voor aange- >aste sporters drie titels be haald. 3p de 400 meter vrije slag be haalde hij de Nederlandse titel in de categorie S9 met een tijd van 5.07,18. Ook op de 100 me ter kwam de zwemmer van de Stormvogel uit Vlissingen tot goud Met 1.07,62 bleef hij wel >oven zijn persoonlijke record, joud was er ook op de 50 meter vlinderslag. door Antal Crielaard AMSTERDAM - Precies een jaar geleden ondertekende Dan ny Blind zijn contract als hoofd jeugdopleidingen bij Ajax. Ge dwongen door blessures van an deren hebben verscheidene van zijn pupillen de afgelopen we ken versneld hun entree in het eerste elftal van de topclub ge maakt. poor Jan Dagevos LJSSINGEN - Van atlete tot twemster. van motorcrosser tot piljartcr. Een bonte stoet aan lorters komt morgen in Vlissin gen bijeen voor het jaarlijkse Jïestje, het gala Night of the gports. pen belangrijk onderdeel van p bijeenkomst in het Arsenaal I de verkiezing van de Zeeuwse jtorters van het jaar 2003. Pij de vrouwen gaat de strijd fbssen zwemster Annabel Kos- ren' atlete Yvonne Wisse en dres- Ifuramazone Thamar Zweistra Poor de titel sportman van 2003 jomen biljarter Jean-Paul de puiin, wielrenner Johnny Hoo- iand en korfballer Dennis shart in aanmerking peis tra en Hoogerland zullen Tengens verstek moeten laten pan Zweistra komt in actie op pn concours in Brabant, terwijl Joogerland met zijn ploeg ac- pt is in Spanje. fi]dens het gala wordt ook het sporttalent van 2003 bekendge maakt. Het aanbod in deze cate gorie was dermate groot, dat de vakjury besloot rijf sporters te nomineren. Dat zijn Anthony van Assche (turnen), Marije Jansen (atle tiek), Carmen de Ridder (zwem men), Brechje de Ruyck (atle tiek) en Rinus van der Ven (mo torcross). Judoka Sebastian Baldauf, tan- demrijder en skiër Arnold Pol derman en atlete Marianne Ver donk maken uit wie de winnaar wordt in de categorie aangepast sporten. De jury heeft besloten dit jaar geen sportploeg aan te wijzen. Het aanbod in die categorie was te gering om tot een goed nomi natie te komen. Het gala wordt morgen in het Arsenaal in Vlissingen gehou den, De presentatie is net als voorgaande jaren in handen van Louis de Pelsmaeker, voormalig televisie- en radioverslaggever van de VRT. De organisatie be rust bij Sport Zeeland. Tegen ADO Den Haag speelde Ajax met liefst zeven spelers uit de eigen opleiding. Zondag komt PSV op bezoek Blind, die 493 officiële wedstrijden speel de in het eerste van Ajax: „Ik lig daar niet wakker van. Voetbal len kunnen die jongens alle maal." De zelfverzekerdheid waarmee Blind over de jeugdop leiding praat, loopt synchroon met de manier waarop talentvol le jongens hun debuut maken bij Ajax. Lefgozertjes zijn het, stuk voorstuk. Zondag tegen PSV is het gezien al het blessureleed mogelijk dat het team opnieuw een heel 'pu beraal' uiterlijk krijgt. Lef en durf Blind: „Ze moeten gewoon doen wat ze al jaren doen. Zaken als lef en durf zitten in ons spel op gesloten. Ik vind dat ook een van de specifieke kenmerken van ons voetbal. Inventiviteit, initiatief tonen, dat hoort er bij ons gewoon bij." Blind is er echter niet de man naar om vol enthousiasme de tri bunes in de Arena te beklim men, als hij weet dat enkele van 'zijn' jongens tegen PSV in de basis staan. „Nee, het moet niet uitmaken wie er speelt. Natuurlijk ben ik trots op ze als ze erin staan. Maar je moet het ook rationeel bekijken. Babel, De Ridder en De Mul mochten debuteren om dat de omstandigheden er naar waren. Maar de potentie bij die jongens is natuurlijk wel aanwe zig. Dat die jongens het goed doen, is voor de jeugdopleiding slechts een bevestiging dat we op het goede spoor zitten. Hoe wel ik niet specifiek op zoek ben naar die bevestiging, is het wel heel prettig." Voor Blind zit de winst in de doorstroming. Zijn credo: „Als een speler de over stap kan maken naar de betaal de tak, hebben wij gewonnen." Dat die winst in de jeugdoplei ding soms offers kost, laat Blind koud. „Ik heb liever dat er drie jon gens de stap naar het A-elftal maken, dan dat we met de Al kampioen worden. Dat vergt een omschakeling omdat je een sportman bent en eigenlijk al- Danny Blind: „Als een speler de overstap kan maken naar de betaal de tak, hebben wij gewonnen." foto Ruben Oreel door Willy van Leeuwen GOES- René Lindenberg toon de gisteravond in het enkel 3 van de Zeeuwse indoorkam pioenschappen tennis in Goes de goede wedstrijdmentaliteit. Lindenberg knokte zich tegen Gareth Lau vanuit een vrijwel kansloze positie terug in de wed strijd. In de beginfase ging het lang gelijk op, maar toen wist th Lau een break te forceren. Lau liep uit naar 7-4, maar toen hervond Lindenberg zich. Der- tig seconden voor het verstrij ken van de speeltijd kwam hij nog op gelijke hoogte: 7-7, waar door er een beslissende game moest worden gespeeld. Het was de beurt van Rene Lindenberg om te serveren. Bij 40-30 gaf hij de beslissende klap middels een vlijmscherpe backhand: 8-7. „Ik heb keihard moeten knok ken om terug te komen," pufte Rene Lindenberg na de loodzwa re wedstrijd tegen Gareth Lau. „Gareth maakte ineens meer fouten en ik kon hem goed on der druk houden. Ik ben blij met deze overwinning, want ik zag toch wel tegen deze wedstrijd op Dimitri van Hoof had weinig problemen met Michael Hesse- ling, die bij een 9-2-achterstand moest opgeven. Rikkert van der Wel en Sven Vermeulen maak ten er in het enkel 4 een echte door Sjaak Sinke MIDDELHARNIS - Afgelopen zondagmorgen had Theo Ra- bout uit Zuidzande het niet breed toen hij hij moest toezien hoe ruim driehonderd atleten langs zijn post liepen om de hal ve marathon van Cadzand te vol tooien. Rabout had zich die Tantalus kwelling opgelegd omdat hij nog ruimschoots in de race is voor het Zeeuws crosskampioen schap. Zijn grootste rivaal is Ar jan Beije (Delta Sport), de man die al diverse malen de titel mis liep. Rabout heeft met een totaal van 773 punten een voorsprong van 22 punten op Beije. Rabout wist tot nu toe drie keer voor Beije te eindigen. In de openingswed strijd was Beije de sterkste van de twee en ook in de laatste Braakmancross. „Ik voelde me goed, maar na een rondje kwam ik de man met de hamer al te gen. Het is inmiddels weer al vijf jaar geleden dat Rabout (30) de crosstitel naar zich toe trok. „En ik ben nu nog steeds de jongste van de kanshebbers en dat is een slechte ontwikke ling." Na het behalen van de titel in 1999 pakte Rabout zo ongeveer alle wedstrijden die binnen zijn bereik lagen. Hij liep hele en hal ve marathons, crossen in Neder land en België was actief op de baan. Daarna kwam een minde re periode, veroorzaakt door een kuitspierblessure bekend onder de naam 'logesyndroom', waar bij de kuitspier zich te sterk ont wikkelt „Gelukkig heb ik de blessure onder controle en kan ik weer vrijuit trainen." Voor Beije is het erop of eron der. Met een eerste plaats poetst hij zijn slechtste resultaat weg en maakt hij 30 punten plus de startbonus van tien punten goed waardoor hij zijn achterstand op Rabout ruimschoots goed kan maken Het wel te hopen dat postbode Beije op tijd zijn post kan bezorgen want een aan- tijd wilt winnen. Als trainer moet je dan je ego opzij kunnen zetten. Maar bij ons draait het uiteindelijk niet om het elftal, maar om de persoon. Als een voetballer de stap kan maken, hebben wij gewonnen." Relativeren Blind is echter de eerste om dat te relativeren. „Het komt vooral door een waslijst aan blessures in de A-selectie, dat moet je niet vergeten. Maar het is allemaal nog zo pril, nu hebben ze er aan geroken, hebben ze eventjes ge proefd, over een aantal jaren weet je pas of het definitief is ge lukt." Blind werd een jaar gele den hoofd van de gerenommeer de jeugdopleiding. Hij vond het erg belangrijk zijn trainingspak niet meteen op te bergen. Hij be sloot coach te blijven van de A-junioren om op die manier voeling te houden met het veld werk. „Want daar draait het uiteinde lijk om. Ik ben er verantwoorde lijk voor dat de talenten in onze opleiding de beste trainers krij gen, zodat die jongens uiteinde lijk beter worden. Dat kan ik het beste doen door op het veld aanwezig te zijn. Daar gebeurt het uiteindelijk allemaal."ANP M.MJ.LIH'im thriller van. Van der Wel ont snapte in de slotfase en gaat door na een krappe 7-6 zege. Bram de Nijs was heer en mees ter tegen Emiel Gideonse en boekte een overtuigende 10-2 overwinning. Bressiaander Geert de Bruycke- re deed in het enkel 6 goede za ken door in zijn eerste wedstrijd tegen Bas Pols uit te halen met 14-5 Leander Bendele en Stefan Non- nekes gaan door na een 8-6 en 7-6 zege op Bas Felius en Roe land Alders. tal jaren geleden verspeelde hij de titel doordat hij meteen na zijn ronde moest starten in de Pallandtcross. Bij de overige categorieën lijkt Wim Vos (Dynamica) af te steve nen op de titel bij de mannen H40, waarbij hij de fakkel over neemt van Sjaak Luteyn (Wielin gen) die dit seizoen door blessu res niet aan de vereiste vijf wed strijden komt. Bij de mannen H50 heeft Theo den Herder (AV'56) een straatlengte voor sprong op de sterk teruggekeer de John Guequierre (Dynami ca). De rol van titelverdediger Eddy Smit (Delta Sport) is echter nog niet uitgespeeld als hij weer fit aan de start kan komen. Op de korte cross zijn de kam pioenen al bekend. Edwin Stolk (Flakkee), Wilko de Vos (AV'56). Margot de Nijs (RKHAV) en Renske Doedee (RKHAV) kun nen het zich permiteren om in de laatste wedstrijden met meer aan de start te komen. Wanneer Anjolie Wisse (Haag Atletiek) nog twee keer aan de start komt, is zij de enige die op het erepodium staat na de afsluiten de Kustcross in Vlissingen. GOES - De winst van FM Sra nang op ZVO/Goodbookers was pas de tweede zege van de Goe- senaren, maar wel een erg be langrijke. Door de 8-3 overwin ning kwamen de futsallers uit de degradatiezone. De Goese hoofdklasser was veel sterker dan de ploeg uit Ooster hout, één van Sranangs directe concurrenten in het gevecht te gen degradatie. Bij rust hadden de futsallers een 4-2-voor- sprong. Na de pauze kwamen de Brabanders nog even terug (4-3), maar Sranang besliste kort daarna het duel De doel puntenmakers waren Jorrit Schuurman (2), Rosanno Acton (2), Pearl Doesburg (2) Ramon Dahoe en Calrence Pahlad. Districtwedstrijden senioren vier tallen De Bevelanden. Team Ganse man - v.d. Voorn 19-11 (inv) team Gan seman Dhr Hoogstraten-Team v.d. Helm - Zomer 17-13, Team Verhaagen - Ridderhof 12 - 18 (inv) team Ridderhof Mvr. Dees Elfde competiticronde. Ere divisie: Tri ple Players 1 - Hart v Middelburg 1 3-7, Yip Plaza 1 - Trefpunt 2 4-6; Red Lions 1 DTP/EPA 9-1; Yip Plaza 4 - Trefpunt 8-2; Phantoms - Arrows 1 7-3; De Kroon - Desperados 4-6. Stand aan kop: 1 Tref punt 2 75; 2 Hart v Middelburg 1 72, 3 Triple Players 1 70. Eerste divisie: Walk Inn - Scumbags 6-7; Yip Plaza 2 - Boun cers 5-8; Basken 1 - Gompy 2 12-1; Ar rows 2 - Red Lions 2 6-7, Jerommeke 1 - Game on! 5-8; Hart v Middelburg 2 PC De Zwaan 2-11 Stand aan kop: 1 Red Lions 2 107; 2 Arrows 2 101; 3 Bouncers 99 Tweede divisie: Triple Players 2 - MidCity 1 7-6; Crazy Devils - Yip Plaza 3 3-10; Capital Sports - Bravour 1-12; Alo ha s DC Zierikzee 1 7-6; Wicked - Beer United 12-1; Party Co - Veerhuis 1 2-11. Stand aan kop: 1 MidCity 1 111; 2 Veerhuis 1 102; 3 Wicked 93. Derde divi sie- Once Again - DT Les Amies 1 5-8; Pitbullers - Dumpies 5-8, What's in a na me 2 - Veerhuis 2 10-3; Arrows 3 - Vrij; Darts on Fire - MidCity 2 4-9 Butterfly uit competitie genomen Stand aan kop: 1 DT Les Amies 1 96; 2 Once Again 86; 3 Veerhuis 2 85 Vierde divisie A: DT Sluis - Manic Monday 7-6; Café De 3 - Mutsen 11-2; Yip Plaza 5 - Hart v M'burg 3 10-3; DVC Wissenkerke 2 - DC Sportpunt 6-7; Cue Action-Red Lions 3 11-2; Jerommeke 2 - Batavieren 9-4; What's in a name 1 - Flightstones 3-10. Stand aan kop: 1 Cue Action 104; 2 Jerommeke 2 92; 3 Manic Monday 92. Vierde divisie B Pimpelaars - DT Les Amies 2 4-9; Veerhuis 3 - Basken 2 9-4; Singel Bull's - Smijt maar raak 4-9; Dou ble Trouble Café Heieen 5-8; EPA/Gompy 3 - Red Lions 4 1-12; DDA - Murphy's Pride 5-8; k vin t nix Cab by's 112. Staud aan kop: 1 Veerhuis 3 108, 2 Red Lions 4 106; 3 Cabby's 104. Lucky Day 04.02.2004: 5-19-20-22-27-29-34-36-38-42-45-62-65- 67-69-71-73-75-78-80 Goes. Zeeuwse indoorkampioen schap. VE 4: Ingrid Weegels-Bianca Zwanenburg 11-4 VE 5: Kim van Ee nennaam-Kimberley Goudt 9-6 VE 6: Jeanette Verschuure-Marijke van Mas- irigt 12-4. VD 5+: Ars/Breen-De Blaey/Snoeck 8-6. VD 6: Van Boven/Ganseman-Cok/Dijkema 12-3. ME 3: Rene Lindenberg-Gareth Lau 8-7, Dimitri van Hoof-Michael Hesseling 9-2 wo. ME 4: Rikkert van der Wel-Sven Vermeulen 7-6, Bram de Nijs-Emiel Gi deonse 10-2. ME 5: Sander van Bu ren-Ricardo van der Meijden 9-7, Jeroen van Klinkenberg-Alex de Putter 10 6 ME 5+: Max de Rave-Rene Broer se 8-5 ME 6: Stefan Nonnekes-Roeland Alders 7-6, Geert de Bruyckere-Bas Pols 14-5. Leander Bendele-Bas Felius 8-6. MD 5: Eversdijk/van der Wel-Dhooge/Dhooge 12-5, Ketting/Kuijl-van As/de Maagt 8-4, Van Gilst/Nonnekes-Kats/Rempt 12-4, Pijpelink/van der Sloot-Van Grunsven/Ruitenbeek 12-4. MD 6: De MaagtMulder-Boot/de Morree 13-4, Beuns/Vlug-De Jonge/Kwaak 8-7. Hofman/Kole-De Jonge'Schog 9-4 GD 3: Dijkstra Dijkstra-Oranje Oranje 9-6. GD 5: Oranje van der Wei-De Ridder/Oranje 10-6. GD 6: De Ridder/Broerse-Joosse/Wijnands 13-4. Sfax. Afrika Cup. Groep D: Nigeria Benin 2-1 (1-0), Marokko - Zuid-Afrika 1-1 (1-1). Stand: 1 Marokko 3-7, 2 Ni geria 3-6, 3. Zuid-Afrika 3-4, 4. Benin 3-0. Marokko, Nigera naar kwartfinales. Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Eerste klasse: Arditos - Ra bo Beveland 4-4, Auto de Voogd - Teco- na 4-4, Beko - Pulse audio 0-8. Begijn makelaar - Eastman 5-3. Tweede klas se: AKZ verzekermgen- WEA/Dauwendaele 3-5, Delta - LW 6-2, Delta consult/Dauwendaele- Piet Voskamp.' t Zand 2-6. HZ sport - Indoor karting 8-0 Derde klasse: Bosma elek- tro - Schoonen elektro/MZ 7-1, Bowl de Kruitmolen - RTC de Singel 2-6, AKZ ver zekeringen 2 SVA/Kodde 0-8, Poseidon/ziekenhuis Walcheren - Pro vincie Zeeland 6-2 Vierde klasse: AKZ verzekeringen 3 - PZC 4-4, Aann bedr. Louws - SV Duo/Pare central 4-4 Vijfde klasse CZ groep zorg - ROC Zeeland 2-6. Bandoeng - De Voogd 0-8. Vrouwpn Eerste klasse: Piet Voskamp/Dauwendaele - Smith kaas 0-8. i'chrwerf ooas Tence/Dauwendaele 0-8. Tweede klas se: De Reus en van Heemst System XS/MZ 3-5, CZ groep zorg - Vlijtig tiesje 0-8. Derde klasse: Jong Ambon 't Ken net 1-7, Breedijk/SVS - Justitie Mid delburg 3-5, Bakker Schrieks/MZ - Wijk Klarenbeek 2-6, Ardita- Poseidon/Ziekenhuis Walcheren 5-3 Doha. Kondc van Qatar. Derde etappe: 1. Hunter (ZAfl 191.3 km in 4.54.46. 2. McEwen (Aus) 0 03. 3. Jean-Patrick Na- zon (Fral, 4. Vandenbroucke (Bel) Alge meen klassement: 1 Hunter 11.02.10, 2 McEwen 0.03, 3 Jean-Patrick Nazon, 4. Boonen (Bel) 0.11, 5. Vandenbroucke 0 19, 6. Knaven 0.23. Munucor. Trofee Mnllorca, vierde dag. 1, Davis (Aus) 159 km in 3.29.02, 2. Za- bel (Dui), 3. Hondo (Dui), 4. De Jongh (Ned), 5. Quesada (Spa). Marseille. Ster van Bèsseges. Eerste etappe: 1 Steels (Bel) 139,6 km in 3.34 03. 2. Planckaert (Bel), 3. Hushovd (Noo). 4 Ruskys (Lit), 5. Van Di|k (Ned). 6. Silloniz (Spa). Algemeen klassement: 1. Steels 3.33.53, 2 Planckaert 0.04, 3 O'Grady (Aus), 4. Hushovd 0.06, 5. Casper (Fra) 0.09, 8. Van Dijk 0.10. GOES - Het Borsels voetbalelf tal speelt op woensdag 18 fe bruari een wedstrijd tegen zater daghoofdklasser Kloetinge. Het duel wordt gespeeld bij Le- wedorpse Boys en begint om 19.15 uur. In het geval dat het veld in Lewedorp wordt afge keurd. wordt gespeeld op het kunstgrasveld van Kloetinge. De wedstrijd staat onder leiding staan van Cees Toorenaar. I)e Borselse selectie: Bernard Pre- vost, Arjo Zandee (SV Hoedekens- kerke), Peter Bleumink, Simon Smits Lewedorpse Boys), Peter Kasteleyn en Arjen Kats (SV Nieuwdorp). Daniel Beyerlein en John Bos (VV Borssele), Alexan der de Haan en Ermo Cappon (SV Heinkenszand), Berry Simonse en Enk de Groene (VV Luctor), Pas cal Beulens en Jacco Zuidhof (VV Kwadendamme), Richard Bal (SV Apollo), Niels Mulder en Geoffrey Geldof (W Patrijzen) Coaches: Ar jo den Dekker en Leo Uitterhoeve. Grensrechter: Theo de Baar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 23