TALENTEN <"/v> de delta Communicatieadviseur Een grote mond. Vacature m/v Help de mensen in Irak! Giro 800 800 bouwbedrijf Medewerker Technische Organisatie Dit keer vragen we iets heel speciaals van u. Autoschade Sturm LIEVENSCOMMUNICATIE Vanuit een duidelijke visie en klantvriendelijke en respectvol le houding ondersteunen ruim 1800 medewerkers van Prisma mensen met een handicap bij het versterken van hun maat schappelijke positie. De ambitie van Prisma is om mensen met een handicap in de best mogelijke positie te brengen om keuzes te maken, voor zichzelf op te komen, besluiten te nemen en de effecten van deze besluiten te leren ervaren. Volwaardig burgerschap staat centraal. Prisma wil hierin een voortrek kersrol vervullen en richt zich op continue vernieuwing en verandering. Dienstverlening aan mensen met een handicap Prisma breidt haar dienstverlening uit naar de regio Roosendaal Bergen op Zoom. In verband met deze uitbreiding worden hier nieuwe locaties opgezet. Op het gebied van wonen, logeren en ambulante zorg zijn wij daarom op zoek naar voor de functies van Begeleider en Assistent Begeleider Voor beide functies geldt een dienstverband van minimaal 20 uur per week met een maximum van 36 uur per week, afgestemd op jouw wensen. Daarnaast onderkent Prisma binnen beide functies twee niveaus (A en B). Begeleider Functie-inhoud: Als Begeleider ondersteun je één of meerdere cliënten en ben je verantwoordelijk voor hun persoonlijke begeleiding. Je geeft aanwijzingen aan de Assistent Begeleider bij de uitvoering van diens werkzaamheden. Daarnaast ben je het (eerste) aanspreekpunt en onderhoud je alle voorkomende externe contacten en neem je deel aan interne besprekingen. Als Begeleider A ben je tevens verantwoordelijk voor het opstellen van persoonlijke plannen. Wij vragen: MBO werk-en denkniveau Relevante werkervaring aangevuld met een vakgerichte opleiding Professionaliteit en respect voor het individu Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Creativiteit Succes in deze functie wordt mede bepaald door de gedragscompetenties aanpassingsvermogen, klantgerichtheid, samenwerking, sensitiviteit,,discipline, probleemanalyse en oordeelsvorming, plannen, organiseren en voortgangscontrole, uitdrukkingsvaardigheid en stressbestendigheid. Assistent Begeleider Functie-inhoud: Als Assistent Begeleider lever je een bijdrage aan de uitvoering van de ondersteuning van mensen met een handicap. Je bent op aanwijzing van o.a. de begeleiders, bevoegd te handelen en te beslissen over de praktische uitvoering van de persoonlijke plannen. Je houdt contacten met het sociale netwerk van de cliënt en neemt deel aan interne besprekingen. Wij vragen: LBO werk- en denkniveau Relevante werkervaring Professionaliteit en respect voor het individu Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Stressbestendigheid Succes in deze functie wordt mede bepaald door de gedragscompetenties aanpassingsvermogen, klantgerichtheid, samenwerking, sensitiviteit en discipline. Wij bieden: Prisma biedt je alle ruimte om je kwaliteiten en talenten maximaal in te zetten. Bij Prisma werken is kiezen voor professionaliteit, creativiteit en persoonlijke ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform CAO Gehandicaptenzorg. De functies Begeleider A en B zijn ingedeeld in de functiegroepen 40 en 30 en het salaris bedraagt minimaal 1390,00 en maximaal 2284,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband. De functies Assistent Begeleider A en B zijn inge deeld in functiegroep 25 en 20 en het salaris bedraagt minimaal 1266,00 en maximaal 1963,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband. Prisma biedt je een dienstverband voor onbepaalde tijd en je werkt op basis van onregelmatige diensten. Daarnaast biedt Prisma je de mogelijkheid om gebruik te maken van o.a.: PC-privéproject, fietsenplan, regeling kinderopvang en spaarverlof. Informatie en sollicitatieprocedure: Nadere informatie met betrekking tot bovengenoemde functies kun je verkrijgen bij Rien Vissers, projectleider, telefoon 0162-482700. Schriftelijke reacties, aangevuld met CV, kun je vóór 7 februari sturen naar Stichting Prisma, t.a.v, Netwerkers voorTalent, Postbus 637,5140 AP, Waalwijk. Geef in je brief duidelijk aan of je solliciteert naar de functie van Begeleider of de functie van Assistent Begeleider.Tijdens de sollicitatiegesprekken zal gekeken worden voor welk niveau binnen één van beide functies je in aanmerking komt. Acquisilie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Dienstverlening aan mensen met een handicap C/UI CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP WALCHEREN met vestigingen in Middelburg en Vlissingen LWOO VMBO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Blik op de toekomst De CSW is een Christelijke Scholengemeenschap met de Bijbel als inspiratiebron. Vanuit het Evangelie proberen we de leerlingen een richting te wijzen in het leven: het perspectief van de nieuwe schepping. Het beeld van een natuur en cultuur die getekend wordt door gerechtigheid, vrede, naastenliefde en heelheid van de schepping. Kijk op onderwijs Onze school wil leerlingen kennis, inzicht en vaardigheden aanleren om met de kansen en bedreigingen die onze samenleving kenmerken, op zinvolle en verantwoorde wijze om te gaan. Oog voor elkaar Wij proberen een gemeenschap te vormen waarbinnen personeel en leerlingen elkaar als naaste erkennen, elkaar tot hun recht laten komen en zich geaccepteerd weten, De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren roept per direct sollicitanten (m/v) op voor de volgende functie: PRACTICUMASSISTENT VOOR BIOLOGIE, NATUURKUNDE EN SCHEIKUNDE Taken - klaarzetten en opruimen van materialen voor de practicumlessen - assisteren bij het uitvoeren van practicumlessen - beheer van en zorgdragen voor apparatuur, modellen en practicummateriaal - beheren en gereedzetten van audiovisuele hulpmiddelen Het profiel Gedacht wordt aan een functionaris op mbo-niveau, met kennis op het gebied van schei kunde, natuurkunde en biologie en affiniteit met computers. Gezien het regelmatige contact met leerlingen, dient de assistent bij voorkeur ervaring te hebben met de doelgroep en over voldoende sociale vaardigheden te beschikken. Functie - betrekkingsomvang: 0,5 wtf; werktijden in overleg - maximumschaal 4 - sector VMBO Inlichtingen over de functie-inhoud en -eisen worden verstrekt door de heer J. Heeres, sectordirecteur VMBO, overdag te bereiken onder telefoonnummer (0118) 652120. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl. Sollicitaties dienen uiterlijk 16 februari 2004 in het bezit te zijn van de centrale directie, ter attentie van de heer J. ter Welle, Postbus 541, 4330 AM Middelburg. MENSEN IN NOOD, NEDERLANDSE De hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro800800.nl SH0 Den Haag Bouwbedrijf'De Delta' b.v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B& U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfsdoelstellingen voorop staat. Ter versterking van onze Technische Organisatie zoeken wij: De functie: Als medewerker technische organisatie bent u verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding, de werkorganisatie en het verzorgen van de projectgebonden inkoop. Uw profiel: U hebt een opleiding op het niveau van HTS-Bouwkunde en minimaal 5 jaar ervaring in de bouw of een aan de bouw gerelateerde branche. Ervaring met Word, Excel en bij voorkeur enige ervaring met calculatïeprogrammatuur. Daarbij hebt u voldoende praktische ervaring in de uitvoering en werkvoorbereiding. Termen als flexibiliteit, stressbestendig, kostenbesef en verantwoordelijkheidsgevoel zijn op u van toepassing. Zoekt u: Een verantwoordelijke baan met een grote mate van zelfstandigheid in een no-nonsense werkomgeving? Dan zien wij graag uw handgeschreven reactie met c.v. voor 16 februari 2004 tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer J.P.F. Maas. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 Website: http://www.dedelta.nl Een op de tien mensen heeft last van luchtweg klachten zoals astma en COPD (chronische bron chitis en longemfyseem). Het Astma Fonds zet zich in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve belangenbeharti ging wil het Astma Fonds meer doen. Daartoe wordt een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd. Hiervoor zoeken we belangenbe hartigers met verbale kwaliteiten. Interesse? Meer weten? Voor meer informatie kunt u terecht op www.astmafonds.nl of bellen naar (033) 43412 77. Astma Fonds is op zoek naar een fulltime CALCULATOR De functie: Als calculator ben je het aanspreekpunt voor de klanten. Je bent verantwoordelijk voor de afhandeling van de gehele autoschade. Wij vragen: Je hebt bij voorkeur enige jaren ervaring, je bent zelfstandig, nauwkeurig en je beschikt over goede contactuele eigenschappen. Wil iii onze nieuwe enthousiaste collega worden? Schrijf, mail of bel binnen 10 dagen naar: Autoschade Sturm BV t.a.v. Kees Lokerse Ampèreweg 56 4338 PT Middelburg schade@autosturm.nl Tel. 0118-632000 In het dorp Ijzendijke, in Zeeuws-Vlaanderen, tref je naast een molen, twee kerken, een marktplein, een warme bakker en een paar cafés iets onverwachts aan: een communicatieadviesbureau met zeventien medewer kers. Deze zeventien mensen werken aan uiteenlopende opdrachten, voor overheid, bedrijfsleven en non-profit organisaties. Klanten van Lievens Communicatie zijn onder andere: Neckermann, Provincie Zeeland, Cerestar a Cargill Company, Vogelbescherming Nederland, Rijks waterstaat Zeeland, ProRail, NV Westerscheldetunnel, verschillende Rabobanken, O.L.A.Z. en Sas Glas. Het is een bureau met interessante opdrachten, en adviseurs die er echt voor gaan. Niet omdat een klus nu eenmaal bij het werk hoort, maar omdat ze gevoel hebben bij de opdrachten die ze doen. Helaas vertrekt één van onze collega's. Daarom zijn wij op zoek naar een Voor 32 tot 40 uur per week Wat vragen wij van je? je hebt een relevante HBO- of universitaire opleiding afgerond Je hebt minimaal vier jaar ervaring in het communicatievak Je bent analytisch, creatief en een strategische denker, maar daarnaast ben je ook praktisch Je houdt van een nuchtere mentaliteit, zonder veel 'blabla' Je kunt teksten schrijven en beoordelen Je hebt kwaliteit hoog in het vaandel staan je omarmt de filosofie: adviseren begint met luisteren en vragen stellen je bent flexibel en punctueel (afspraak afspraak) Je hebt een lerende houding Je hebt ervaring met het 'trekken' van projecten, opstellen van communicatieplannen en ontwikkelen van communicatie middelen Wat kunnen wij je bieden? Een afwisselende baan, waarin je onder meer bezig bent met: - het opstellen van communicatieplannen - het coördineren van projecten - het ontwikkelen van communicatiemiddelen (ook schrijven, begeleiden van vormgeving en fotografie) Een baan waarin je regelmatig bij onze klanten over de vloer komt Een prettige en informele werksfeer Veel collega's waarmee je kunt klankborden Goede arbeidsvoorwaarden blik op de toekomst, kijk op onderwijs en... oog voor elkaar Herken jij jezelf hierin? Solliciteer dan. Stuur je sollicitatie met CV uiterlijk 16 februari naar: Lievens Communicatie t.a.v. Wendy Westerlaken. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Wendy Westerlaken, Mirjam de jong of Mariëlle de Jonge. Of kijk op www.lievenscommunicatie.nl MARKT 11 4515 BA IJZENDIJKE POSTBUS 15 4515 ZG IJZENDIJKE 0117 30 11 00 F 0117 30 11 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 72