www.pzc.nl/banen Wijkverpleegkundige jP s i o Connexxion zoekt mensen die verantwoordelijkheid willen nemen connexxion dm PERSONEEL/PERSONEEL/PERSONEEL/PERSONEEL/PERSONEEL aiievo DEKKER Businesscontroller BOUWKUNDIG TEKENAAR (m/V) Dutch Cleaning Mill b.v. Medewerker m/v OLIEHANDEL POMPBEDIENDE Waar Zeeland leeft bieden wij zorg. Werk aan de winkel! MEDEWERKER M/V 20-38 UUR MEDEWERKER M/V 20-38 uur r V psychologisch-pedagogisch medewerker (testassistent) (m/v) Personenvervoer is Connexxion op het lijf geschreven. Onze medewerkers vervoeren dagelijks ruim een miljoen reizigers over de weg, over rails en over water. Connexxion is een ambitieuze onderneming met een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer, taxi-vervoer, tour- busvervoer en vervoer over water. Deze vervoermiddelen worden bestuurd door enthousiaste en gekwalificeerde chauffeurs. Daarbij worden ze geholpen door onze collega's in ondersteunende functies, zoals mensen op onze centrale, administratie en automatisering. We zoeken collega's die zich herkennen in de Connexxion-kernwaarden: betrouwbaarheid, ondernemerschap, enthousiasme en plezier. Dit onder ons motto: "Connexxion brengt mensen bij elkaar". Binnen de divisie Taxi Services, zoeken wij voor de regio's Zeeland/West-Brabant en Zuid-Holland een Het gaat om een fulltime functie van 40 uur per week. Onze functie In een snel veranderende organisatie als Connexxion is uw functie er één met vele uitdagingen. U maakt deel uit van de regiomagemanagementteams en geeft leiding aan de assistent controllers. Als businesscontroller fungeert u als sparring partner op bedrijfseconomisch gebied voor de regïomanager en de overige leden van het regioteam. U bent verantwoordelijk voor de juiste, tijdige en heldere informatie voorziening op basis van de gegevens die door onder andere de Centrale Financiële Administratie worden aangeleverd. U opereert op het grensvlak van operatie en financiën door het doorgronden en beheersen van producten, contracten, processen en systemen. U maakt op deze wijze de invloeden hiervan op het rendement van de vestigingen inzichtelijk. De belangrijkste taakgebieden zijn: - het leveren van een bijdrage vanuit de bedrijfseconomische discipline aan het totale (interdisciplinaire) beleid in de regio; - informatievoorziening van het manage ment van de regio (vestigingsmanagers, manager centrale en regiomanagers); - nacalculaties van contracten; - benchmarken van vestigingen binnen en buiten de regio; - verzorgen van bedrijfseconomische analyses; - opstellen van de regiobegroting, jaarplan en budgetten; - eindverantwoordelijk voor de facturering; - bewaking van de goede werking van de administratieve organisatie en interne controle in de regio en de vestigingen; - samen met andere businesscontrollers verder ontwikkelen van het financieel- economische beleid binnen de divisie. Uw profiel U bent analytisch, accuraat en u heeft een HBO/Academisch niveau. Daarnaast beschikt u over meerdere jaren relevante werk ervaring. U heeft een helikopterview en bent efficiency- en "kostenbewust. Vanzelfsprekend beschikt u over de benodigde kennis van automatisering en heeft u goede communicatieve vaardig heden. U vindt het een uitdaging om te werken in een commerciële omgeving waarin resultaatgerichtheid, teamwork en eigen initiatief een belangrijke rol spelen. Geïnteresseerd? Voldoet u aan het profiel, stuur dan voor io februari 2004 een brief met een korte motivatie en CV naar Connexxion Taxi Services, t.a.v de heer G. Ketelaar, P&O adviseur, Groote Noort 14,2681 DJ Monster. Wilt u eerst meer weten over de functie of over Connexxion? Bei dan de heer B. Schep, Manager Finance en Control op telefoon nummer 038 - 339 47 00 of kijk op www.connexxion.nl. >brengt mensen bij elkaar< archikon bv Archikon bv is een onafhankelijk architectenbureau en ingenieurs bureau voor bouwconstructies. Het team van Archikon bestaat uit 20 medewerkers. Ons gevarieerde opdrachten portefeuille omvat ondermeer: kantoren, scholen, winkels, bankgebouwen, huisvesting voor ouderen, bedrijfsgebouwen, woningbouwprojecten. In de projecten wordt binnen financiële criteria gestreefd naar een hoogwaardig eindproduct met een zorgvuldige detaillering. Beatrixlaan 20, Postbus 2075,4460 MB Goes Telefoon (0113) 22 36 20 info@archikon.nl Ter versterking van ons team zoeken wij voor ons architectenbureau een gemotiveerde: FUNCTIE-INFORMATIE: De werkzaamheden bestaan uit het in teamverband en zelfstandig uitzoeken, uittekenen en detailleren van utilliteits- en woningbouw projecten. >- Er wordt gewerkt met Autocad. WIJ ZOEKEN EEN KANDIDAAT MET: Interesse voor architectuur en ontwikkelingen op het gebied van bouwtechniek. >- Vooropleiding MBO en/of HBO-bouwkunde eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen. >- Enkele jaren relevante werkervaring op het vakgebied. WIJ BIEDEN: >- Een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf met veel zelfstandigheid. >- Goede primaire èn secundaire arbeidsvoorwaarden. UW SCHRIFTELIJKE REACTIE: Graag binnen 10 dagen naar nevenstaand adres. Meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij: de heer C. Adriaanse, alg. directeur. Dutch Cleaning Mill b.v. is een op- en overslag bedrijf voor granen, zaden, peulvruchten en specerijen. Deze producten dienen veelal één of meerdere bewerkingen te ondergaan zoals zeven, drogen en dutch cleaning mill verpakken. Wij zijn op zoek naar vervanging voor onze collega die wegens zwangerschap afscheid van ons gaat nemen. Na een inwerkperiode gaat u, geheel zelfstandig met een grote mate aan verantwoordelijkheid, diverse werkzaamheden uitvoeren waarbij de nadruk ligt op: - de administratie van voorraden, bewerkingen en transport; - het dagelijks contact met klanten, leveranciers en transporteurs; - de planning en de voortgangscontrole ter ondersteuning van het productieteam en - de uitwerking van facturen. Om dit alles te kunnen behappen beschikt u over voldoende administratieve vaardigheden, vormen Engels en Duits voor u geen probleem en bent u een georga niseerd persoon met een "opgeruimd" hoofd. Bent u geïnteresseerd in deze (fulltime) baan en denkt u hiervoor de juiste persoon te zijn, stuur dan uw gemotiveerde schriftelijke sollicitatie met c.v. voor 14 februari a.s. naar: t.a.v. Manfred van de Merwe Postbus 8108, 4330 EC Middelburg Camping Duinhoeve Renesse Zoekt voor het aankomende seizoen: Centrumgebouw Campingmarkt, Horeca, Snackbar Wij zoeken Een klantvriendelijk, op mbo-niveau, zelfstandig werkend en gemotiveerde medewerker. Salaris volgens cao verblijfsrekreatie. Voor informatie en sollicitatie kunt u bellen 0111 - 461409 Scholderlaan 8,4325 EP Renesse Wij zijn op zoek naar: voor tankstation "Paul Kruger" in Vlissingen Als onderstaande informatie je aantrekkelijk lijkt, vragen we je te solliciteren. Kenmerken van de functie zijn: Zelfstandigheid, werken in klein team, enthousiasme, accuratesse en verantwoordelijkheid. Dit alles in en een gemiddeld 20-urige werkweek. Wat je allemaal voor werk moet doen, vertellen we je graag in een persoonlijk gesprek. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 9 februari a.s. sturen naar: Oliehandel Dekker B.V., t.a.v. de heer M. Dekker, Postbus 493, 4330 AL te Middelburg. i-i.. ,W Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland. St. Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg. Allévo zoekt zo spoedig mogelijk voor de divisie Verpleging Verzorging een De vacature betreft 32 uur per week voor het werkgebied Noord-Beveland. iff Allévo slaat naast u. Jouw plaats in de organisatie: Je hebt een spilfunctie binnen het team, maakt deel uit van de divisie Verpleging Verzorging en legt verantwoording over de uitvoering van de toebedeelde taken af aan de Zorgteammanager. Taken: Je stelt verpleegplannen op in complexe situaties. - Je onderhoudt periodiek contact met collega's, wijkziekenverzorgenden en andere hulpverleners zowel intern als extern. - Je begeleidt de cliënt in zijn psychosociale problematiek en stimuleert de zelfzorg. Je verricht taken binnen het verpleegkundig proces (verpleegkundige diagnose, doelen en interventie bepalen en zorg evalueren). - Je geeft gezondheidsvoorlichting en opvoeding. Wij verwachten: - Een diploma HBOV of A-verpleegkunde met MGZ. - Bij voorkeur ervaring in de thuiszorg. - De beschikking over een auto. - Goede contactuele eigenschappen. - Enthousiasme, flexibiliteit en besluitvaardigheid. Wij bieden: - Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg. - Een salaris volgens schaal 8, een bruto maandsalaris gebaseerd op een 36-urige werkweek van minimaal 1886.10 en maximaal 2623,45. - Werkbegeleiding. Informatie sollicitatie: Voor meer informatie kan je contact opnemen, op werkdagen van maandag t/m vrijdag, met Olga Idema, Zorgteammanager V&V, telefoon (0113-249200), Je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie/lb' op de envelop, kan je vóór 11 februari 2004 richten aan: Allévo, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes, De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 25 februari aanstaande. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hollandiaplcin 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail info@allevo.nl Foto Verschoore is één van de toonaangevende filiaalbedrijven in de Foto- en Videobranche. In onze 1-UUFt Kodak Express Fotocentrale worden dagelijks vele (APS) filmrolletjes vakkundig ontwikkeld afgedrukt. Ons bedrijf telt op dit moment 9 vestigingen. Werken bij Foto Verschoore verveelt nooit. De fotowereld is constant in beweging. Nieuwe -digitale- fototechnieken dienen zich aan. Foto Verschoore Is een innovatief, modern bedrijf waar /e volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Foto Verschoore is op zoek naar nieuwe medewerkers. Voor onze vestiging in Goes: Ivoor de afdeling ontwikkelen afdrukken en verkoop van digitale foto- en videoapparatuur) Voor onze vestiging in Middelburg: (voor de afdeling ontwikkelen afdrukken en verkoop van digitale foto- en videoapparatuur) Zie je het zitten om Foto, Video en andere digitale producten te leren verkopen, kleurenfoto's te ontwikkelen In ons digitale minilab of digitale foto's af te drukken vanaf Internet? Ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat je toch "geen kans maakt". Wanneer jij leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Naast praktijkervaring bieden wij je tevens de mogelijkheid trainingen te volgen "on the job". Laat deze kans niet liggen en reageer! Wij zoeken: schoolverlaters personen met opleidingsniveau MAVO HAVO VWO MMO - personen met werkervaring in de detailhandel horeca Wij bieden: - een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende werksfeer een startsalaris volgens CAO Detailhandel totogratische artikelen Ons bedrijf is voortdurend in beweging. Mensen krijgen nieuwe functies, nieuwe filialen worden geopend: wij hebben voortdurend behoefte aan nieuwe mensen. Wanneer bovenstaande functieomschrijving niet datgene inhoudt wat je zoekt, maar het je wel een uitdaging lijkt om bij ons bedrijf jezelf te ontplooien in een andere functie, schrijf dan een open sollicitatie. Reageren? Stuur binnen 8 dagen een brief met je persoonlijke gegevens (het liefst met recente pasfoto) naar: Foto Verschoore Fotospeciaalzaak, t.a.v. dhr. A.W. Verschoore, Postbus 2124, 4460 MC Goes. Graag duidelijk boven in de brief vermelden op welke functie/vestiging er wordt gesolliciteerd. Eo^neestcomplete 1 Uur Fotowinkel ZEEUWSE VLEESHANDEL De Zeeuwse Vleeshandel B.V. is een groothandel in vlees en vlees producten die gevestigd is in Middelburg. In een modern bedrijf verwerken wij varkens-en rundvlees voor supermarkten en slagerijen. Met onmiddellijke ingang hebben wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden vacatures in de functies van: COMMERCIEEL MEDEWERKSTER De hoofdtaken bestaan uit het telefonisch opnemen van orders van onze afne mers, deze verwerken in een geautomatiseerd systeem en het aan- en bijsturen van de productie op basis van deze orders. Naast deze hoofdtaken zullen diverse administratieve en commerciële werkzaamheden worden uitgevoerd. Bij toerbeurt wordt in het weekend circa 1 uur gewerkt om de ingesproken orders af te luiste ren en te verwerken in het computersysteem. Wij zoeken een enthousiaste, zelf standige en accurate commercieel medewerkster met HAVO of MBO opleiding die ons team wil komen versterken. COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Bij deze functie horen de volgende taken: het verrichten van ondersteunende werkzaamheden ten behoeve, van de verkoopafdeling en de financjële.administra- tie, het verzorgen van de urenregistratie en de inkoopadministratie en het opstellen van de chauffeursplanning. Ook voor deze functie zoeken wij een enthousiaste, zelfstandige en accurate medewerker van circa 30 jaar met MBO werk en denkniveau. ORDERPICKER/UITWEGER In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor het klaarzet ten van de bestellingen van onze afnemers. Tevens worden de inkomende en uit gaande producten gecontroleerd en worden deze geregistreerd via een geautoma tiseerd computersysteem. Stressbestendigheid, nauwkeurigheid, zelfstandigheid en geen bezwaar hebben tegen vroege aanvangstijden (vanaf 05.00 uur) zijn sleutel begrippen in deze functie. UITBENER Voor het uitbenen van varkensvlees en rundvlees. Voor deze functie zoeken wij naar personen die in het bezit zijn van het SV0 diploma of die reeds geruime tijd ervaring hebben met deze werkzaamheden, Voor alle functies geldt: Fulltime dienstverband (36-uur per week) Honorering volgend de CAO Vleesgroothandel goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in een van deze functies? Neem dan snel contact op met: Zeeuwse Vleeshandel B.V. Annemarie Bijl - Elektraweg 15 - 4338 PK Middelburg Tel. 0118 637336 of 395451 - e-mail: zvhvlees@planet.nl Visio ondersteunt slechtziende en blinde mensen bij het verwezen lijken van hun wens tot zelfstandig leven, leren, wonen en werken. De circa I.I00 medewerkers op de verschillende locaties in het noorden, oosten, noordwesten en zuidwesten van het land zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. De klant inspireert ons om vakbekwaam, creatief en flexibel te werken. Om dit te kunnen doen werken wij voortdurend aan ontwikkeling van kennis en vernieuwing van zorg, revalidatie en onderwijs. Samenwerking met andere partijen, zowel nationaal als internationaal, is daarbij vanzelfsprekend. Vanuit onze locatie te Goes bieden onze medewerkers extra-, semi- en intramurale revalidatie aan kinderen en volwassenen met een visuele functiebeperking, alsmede consultatie, voorlichting en advies. Visio, de sector Onderzoek Revalidatie zoekt voor de locatie Goes per I maart 2004 een voor 16 uur per week Kijk voor contactgegevens en een uitgebreide vacaturetekst op: www.visiolooerf.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26