Zierikzee is terug op kop PZC Delta Sport gaat hard onderuit Scaldina speels naar forse zege All Ready superieur Richard Groot terug uit geslagen positie Renesse maakt het verschil in de tweede helft SKNWK ontspannen Rode en gele kaarten ontsieren duel met Breskens (1-2) Honderd-procentscore Schouwse driebanders uitslagen maandag 26 januari 2004 GOES - Renesse heeft de eilan- delijke derby in de vijfde klasse B tegen Dreischor met 3-1 ge wonnen. Streekgenoot Ouwerkerk kon in dezelfde klasse geen vuist ma ken tegen Nieuw Borgvliet: 3-0-nederlaag. Renesse - Dreischor 3-1: De la ger geklasseerde bezoekers kwa men in de met prima inzet ge speelde derby na een halfuur op doorsprong door Jaimy Tiggel- man. Twee minuten na de thee 'tekende John Berrevoets in een scrimmage na een hoekschop voor de gelijkmaker. Na een uur spelen blunderde Dreischor- doelman Verwest door een bal tegen Michel Lagendijk aan te schieten, waarna de bal in het doel verdween voor de 2-1. Er- win Theunisse tekende met een verrassend schot zeven minuten Voortijd voor de 3-1. Nieuw Borgvliet - Ouwerkerk 3-0: De matige partij werd even 'Simpel als verdiend door de thuisploeg gewonnen via tref fers van Van Hulle voor rust en van Tempelaars en Dersuneli na -de thee. MIDDELHARNIS - De korfbal lers van SKNWK hebben hun leidende positie verstevigd in de ■reserve zesde klasse. De Nieu- werkerkers wonnen met 12-5 bij Good Luck 3. Het was een ongelijke strijd. Koploper SKNWK tegen hek kensluiter Good Luck. ,,Het was een makkelijke wedstrijd", con stateerde coach Cees Bax, „Er was geen spanning. De tweede -helft konden we vrijuit uitspe len, zonder druk op de ketel." De eerste helft werd immers al afgesloten met een 7-1 -voor sprong voor het Nieuwerkerkse achttal. Het duel werd vervol gens rustig afgewerkt tot 12-5. Scores SKNWK: Wout van Marle 4, Ruud Vercruijsse en Jacco Fol- t\ier beiden 2, Jaap van Gastel, Jo- han van de LindeAnneke van de 'Linde en Trudy Folmer allen 1. door Wim de Vos BRESKENS - De wedstrijd tus sen Breskens en Zierikzee ging na het laatste fluitsignaal nog lang door. De trainers hadden het verbaal met elkaar aan de stok, spelers zochten elkaar op en de assistent-scheidsrechter van Zierikzee werd belaagd. De hoog oplopende emoties pasten geheel in het beeld van de wed strijd, waarin vier rode en zes ge le kaarten verdeeld werden over beide ploegen. Met de doelpun ten was dat anders. Zierikzee won verdiend met 1-2. Zierikzee-trainer John de Frel, die aan het einde van het sei zoen naar Halsteren vertrekt, noemde zijn collega Rinus Ze- gers van Breskens een slechte verliezer. „Hij komt naar mij toe en zegt dat wij een stelletje schoppers zijn. Natuurlijk zijn er zware en vooral onnodige overtredingen gemaakt, maar het was over en weer. Dat blijkt wel uit hoe de kaarten verdeeld zijn. Het kwam echt niet van één kant." Later ontkende Zegers dat hij die opmerking gemaakt had. „Ik heb alleen gezegd dat de laatste overtreding die Zierikzee maak te een erg gemene was. Dat De Frel zich daar zo druk om maak te kan ik nog steeds niet begrij pen", aldus Zegers, toen de ge moederen ver na de wedstrijd weer gesust waren. Breskens tegen Zierikzee mocht gelet op de rangschikking een topper genoemd worden. Voet ballend werd het duel nooit een topper, want daarvoor misten beide ploegen te veel spelers. Vooral laatste man Arno Zwe- gers (geblesseerd) werd behoor lijk gemist bij Breskens. Serge Nöthen miste het organisatiever mogen om leiding te geven aan de defensie, waardoor er al vroeg in de wedstrijd kansen kwamen voor Zierikzee. „Ik vond niet dat het daar aan lag", zei Rinus Zegers later. „Er waren verschillende spelers die van onze sportredactie ZIERIKZEE - Geen vuiltje aan de lucht voor het eerste Scaldi- na-team in de uitwedstrijd te gen Witac'89: 9-1-winst. Kerk- vverve haalde fors uit tegen 't Zand 7 met een 8-2-overwin- ning. Witac'Sif 1 - Scaldina 1 1,-5; Het énige verliespunt kwam op het éonto van Cor Smalheer, die Pie- •ter Korteweg in de vijfdé game bij 12-14 moest feliciteren. Kor teweg was de enige die Scaldina in problemen bracht. Scaldi- na-kopman Hans Volkeri kon hem in de vijfde game echter nog met 11-9 terugwijzen. Etien- rte Driessen had het in zijn eer ste partij tegen Van Beers het moeilijkst. Maar net zoals Volke ri trok hij dit punt in de laatste game met 7-11 naar zich toe. Vooral tegen Korteweg speelde de jongste eersteteamaanwinst ijzersterk. Met 7-11, 11-8 en twee keer 12-10 trok hij deze fraaie partij naar zich toe. Kcrkwerve 1 - 't Zand 7 8-2: Clubkampioen Maurice van Slobbe haalde uit tegen Pieterse met de cijfers 11-6, 11-2 en 11-3 .en bleek ook te sterk voor de an dere spelers van 't Zand, Schaak en Maljaars. Stoffel van de Wekken bleef ook ongesla gen, zijn partij tegen Maljaars was nog de meest in het oog springende. De eerste game won Van de Wekken met 15-13, maar toen was de beer los: 11-0 en 11-3. Jaap Huigens kwam één keer tot winst. TCS 3 - Scaldina 2 8-2: Bij afwe zigheid van Pang Yuen kwamen Jan Kik en Martijn van der 'Helm ieder één keer tot winst, terwijl invaller Mario van Pope- ring al zijn partijen verloren zag gaan. Kapclle 6 - Kerkwerve 2 5-5: Kerkwerve ontsnapte aan een nederlaag. Gerard Knol was af wezig met. een blessure, Fred van Slobbe uit het vierde viel voor hem in, maar won niet on danks twee vijfgamers. Henk 't Hart, die met 8-11 in de vijfde game van Dominie Schijf won, en Jos Lindeman, die ook in vijf games (vijfde in 4-11) de laatste partij won van Van de Wild, stel den het gelijkspel veilig. Scaldina 3 - Arnemuiden 7 6-4: Hans Jonker, Jan Remmers en Mario van Popering waren met ieder twee overwinningen zeer constant. Zo won Jonker met 6-11, 8-11 en drie keer 11-6 van Ivo de Rijke en met 11-3, 8-11, 11-4, 6-11 en 11-3 van Wille- mien Gideonse. Remmers won van deze speelster met 11-9, 12-10 en 11-8 en Van Popering met 11-1,13-11,11-7 en 12-10. 't Batje 3 - Kerkwerve 3 4-6: An- ja Plandsoen, Leo Flikweert en Wilbert Huigens wonnen niet ge makkelijk. Na acht partijen was de tussenstand 4-4 en dus moes ten Anja Plandsoen en Leo Flik weert nog even flink aan de bak. Flikweert, die al 2 keer had ge wonnen, won ook die belangrij ke derde partij. Anja Plandsoen won de laatste wedstrijd tegen Hans Clarijs in vier games. Wil bert Huigens won één keer. Scaldina 4 - Vice Versa '51 9 3-7: Gerrit van den Bosch, Bram Vroegop en Ed Voshol moesten met 3-7 Vice Versa '519 voor la ten gaan. Gerrit van den Bosch won van twee van de jeugdige damestalenten te winnen. In drie games van Natalie Visser en in vijf games (na een 2-0-ach- terstand) van Miriam de Hooge. Ook Vroegop pakte haar in vijf games. Voshol won niet. Kerkwerve 4 - Vice Versa 12 8-2: Kerkwerve 4 speelde met een nieuwe man: de twintigjari ge Edwin van de Bok uit Kerk werve. Van ,de Bok beleefde ge lijk een droomdebuut met drie overwinningen in vijf games. Ook Fred van Slobbe won alles. Marcel van Slobbe won alleen van Van de Week. Scaldina 5 - TCS 5 1-9: Corné den Otter redde in de laatste par tij de eer door met 11-8, 9-11, 6-11, 11-9 en 11-7 van Peter Bo- gers te winnen. Wim van der Wielen en Bert de Jong kwamen niet tot winst. Scaldina 6 - Kapellc 9 1-9: Koop Broekhuizen hield met winst op Wim Riemens de Scal- dina-eer hoog hield. Joop van Houdt en Evelien Kostense ble ven puntloos. Jeugd: Het eerste jeugdteam kwam een 5-5-gelijkspel over een met Witac'89 1. De broertjes Koen en Niels van Velthoven zorgden voor de punten. Het tweede jeugdteam won met 8-2 van The Back Hands 6. Martijn van der Maas incasseerde twee winstpunten, dat deed ook Nico le Verbraak, terwijl Wim van der Wielen al zijn partijen won en met Nicole Verbraak het dub belpunt pakte. vast in de basis staan, die hun normale niveau niet haalden. Dat was de belangrijkste reden van ons falen. We hebben het zelf weggegeven en moeten het zeker niet op de arbitrage ste ken. De rode kaarten waren ge woon terecht." Breskens zag in de eerste helft Serge Nöthen rood krijgen en in de slotfase van de wedstrijd kreeg doelman Roy den Dunnen eveneens rood. Zierikzee zag in die fase eerst Lee Mol en later Rutger Kooman vroegtijdig ver trekken na een zware overtre ding. Zierikzee had overigens het bes te van het spel. Niet alleen toon de het meer inzet, maar ook het veldspel was beter verzorgd. Op het middenveld heersten Lee Mol en Elmar Verhage, waar bij Breskens Esad Osmanovski zijn dag niet had. De gasten waren dan ook meer aan de bal, maar hadden moeite om tot scoren te komen. In de openingsfase kregen Er- win Nelissen, Rutger Kooman en Patrick Roggeband fraaie mo gelijkheden, maar scoorden niet. De voorsprong voor Zierik zee kwam er toch, toen een voor zet van Serge Berrevoets over doelman Den Dunnen via de paal in het doel belandde. Door een benutte strafschop van El- mar Verhage werd het daarna 0-2 en namens Breskens zorgde Angelo Cornelis voor de eind stand. De thuisclub was overigens nog dicht bij de gelijkmaker, maar de inzet van Dwight van Hulle spatte op de paal uiteen. „We hebben het ons in de slotfase on nodig moeilijk gemaakt. Steeds hadden we het beste van het spel, maar dat konden we dus niet vasthouden. Dat laatste neem ik vooral mijn spelers kwa lijk", stelde John de Frel. Door de overwinning en het puntverlies van de concurrenten (Goes, Zeelandia Middelburg en Breskens) kwam Zierikzee solo aan de leiding. Vijf ploegen hij gen echter in de nek van Zierik zee. Komende zondag wacht op eigen veld de nummer tien van de ranglijst: Walcheren, Breskens-Zierikzee 1-2 (0-1). 51. Serge Berrevoets 0-1, 85. Elmar Verhage 0-2, 90. Angelo Cornelis 1-2. Scheidsrechter F. van Lee- uwe (Etten-Leur)Rode kaart: 35. Serge Nöthen, 85. Roy den Dunnen (Breskens), 77. Lee Mol, 88. Rutger Kooman (Zierikzee). Gele kaart: Björn den Hamer, Dwight van Hul le, Michel Cocquyt (Breskens), Er- win Nelissen, Michel Winkels, Jar- no Vermeulen (Zierikzee). Aantal toeschouwers: 200. Zierikzee: Jaco van der Schee; Ser ge Berrevoets, Michel Winkels, Jar- no Vermeulen, Barry Hage; Rob bert Roggeband (6. Patrick Rogge band), Elmar Verhage, Lee Mol, Ben Verwest; Rutger Kooman, Er- win Nelissen (69. Niels Lodewijk). Breskens-speler Angelo Cornelis wordt op de huid gezeten door Jarno Vermeulen en Lee Mol (rechts) van Zierikzee. Links kijkt één van de doelpuntenmakers Elmar Verhage toe. foto Peter Nicolai door Jan Roovers ZIERIKZEE - Op jacht naar de tweede plaats in de derde klasse B van de landelijke competitie zaalkorfbal won All Ready zater dag thuis met 18-6 van Oranje Nassau uit Vlaardingen. De wedstrijd werd nooit meer dan een verplicht nummer. Nu de thuisploeg de laatste weken het goede ritme te pakken heeft, walst ze over elke tegenstander heen. De vierde zege op rij kreeg al vroeg gestalte. Overrompe lend gestart werden de bezoe kers in de eerste helft van de vloer gespeeld. ,,We zetten hen verdedigend volkomen vast en daar wisten ze geen raad mee", constateerde coach Harm Brandt.Brandt wees er zijn ploeg tijdens de rust op niet te verslappen en zag die opdracht ingevuld. Scores All Ready: Manon Torens- ma 4, Ronald Snoek 3, Esther Snoek, Desiree Voshart, Anouk van Tiggelhoven, Jan Willem van Nieuwenhuyze en Henk de Graaf allen 2, Maurice Brul 1. Desirée Voshart zoekt een afspeelmogelijkheid in de gewonnen wedstrijd tegen Oranje Nassau. foto Marijke Folkertsma door Wim Kakebeeke ZWIJNDRECHT - De hoofd macht van LifeDesign/Delta Sport voelde zich een beetje in de steek gelaten. Geen keeper Jacco de Looff en geen Erwin Schaalje. Trainer Jaap Sinke polste vier andere spelers voor vervanging, maar niemand wil de bijspringen. Sinke: „De groep voelde zich daarom een beetje door Delta Sport in de steek gelaten." Het gevolg was een complete off-day in de Develhal tegen Walburg'75: 39-30. Walburg'75 was met 39 treffers nog mild. „Voor die cijfers schaam ik me best. We zijn aan alle kanten overlopen en afgetroefd op het mentale vlak." Aanvoerder Tommy Verwest, die aan het eind van het sei zoen z'n schoenen aan de wil gen hangt, had ook al geen goed gevoel. De linkerhoek speler van de blauwhemden speelde geen al te beste wed strijd in Zwijndrecht. Hij gaf dat ook ruiterlijk toe. „Zeven of acht keer schieten en er uiteinde lijk maar drie raken, is niet best. Dat moeten er meer zijn."De afwezigheid van sluit post Jacco de Looff wegens va kantie was een aderlating. Net zo goed als de afwezigheid van tweedelijnspeler Erwin Schaal je (hamstringblessure). Bob van Lint nam de taken tussen de pa len waar en speelde een prima partij ondanks de 39 tegentref fers. De boomlange cirkelspeler van Delta Sport kreeg zelfs een pluim van Tommy Verwest en Francois Verrijzer. „Ik stond ook op als kandidaat, maar ik had er zeker niet meer ballen uit geranseld," vertelde de even eens vertrekkende Verrijzer na afloop. Het schuiven en verzetten van spelers was een knap lastig kar wei voor Sinke. Zeker omdat ook nog eens vier linkshandige spelers rondliepen. Vooral Gui- do de Graaf kreeg het gisteren zwaar te voorduren in de dek king. Directe tegenstander Henk de Vree maakte in Onder dak al veel indruk. Gisteren deed de linkeropbouwer dat nog eens dunnetjes over met vijftien treffers. „In de persoonlijke duels stond Guido z'n mannetje wel", klonk het lovend uit de mond van Jaap Sinke. „De Vree is een slimme speler. Hij lanceer de zichzelf of speelde de vrij staande cirkelspeler aan. Dat duo was zeker goed voor 25 tref fers of misschien nog wel meer." Hoewel het gaatje aanvankelijk beperkt bleef tot drie treffers, nam Walburg'75 steeds meer de touwtjes in handen. Door het sterk spelende duo was de kloof bij de pauze opgelopen tot ze ven treffers verschil: 19-12. Dreiging „De communicatie achterin was niet goed. Schieten en niet aan pakken. Dan roep je het over je zelf af. Dat gebeurde teveel", concludeerde spelbepaler Verrij zer na afloop. Na de pauze kreeg De Vree mandekking. De teller van de thuisploeg stokte. Delta Sport bracht de marge iets terug: 25-20. Veel meer zat er niet in voor de blauwhemden. Te weinig mensen waren in vorm. Alleen de hard werkende Ricky Evertse (negen treffers) en Frangois Verrijzer (acht tref fers) zorgden aanvallend voor enige dreiging. „Zij hadden geen wereldkeeper, maar wij geen systemen", vond door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Zowel 3BSD 1 als Party service.nl hebben in de landelijke competitie drieban den groot de volle winst binnen gehaald. Korenbeurs/'t Kaaitje volgde dat goede voorbeeld in te genstelling tot de Stene Brug en Hoondert/de Waard die beide een gevoelige nederlaag moes ten incasseren. 3BSD 1 - Nissan Cas Lamens 5-3: Een wonderlijke partij bil jarten kon de ontmoeting in Zie rikzee genoemd worden. Johan Flikweert had aan een series van acht en zeven caramboles niet genoeg om de partij tegen Fred Strijbosch in winst om te zetten. Net toen hij na een fikse achterstand de boel naar zijn hand leek te zetten (33-30), maakte zijn tegenstander alsnog een einde aan de partij met een serie van vijf. 33-35 na 46 beur ten. Martin Capelle deed volop mee aan de onvoorspelbaarheid van deze wedstrijd. In zijn par tij tegen Eijk produceerde de man uit Oosterland vier series van vier en één van vijf, maar had desondanks 66 beurten no dig om de partij te beëindigen. Jammer genoeg voor hem was zijn tegenstander gelijk met hem aan de meet: 30-30. Op de andere tafel had Jan Eickenboom in een matige maar spannende partij nog juist winst behaald op Baart: 3o.)j na 69 beurten. Peter van Hou**, lingen tenslotte kon de ïrntap Hendriks een afstraffing g?,» die hij verdiende. Eén zwijnt van de thuisspeler was al noeg om de bezoeker over i rooie te doen raken. Van Houn*. lingen stoorde zich niet aan kt onsportieve gedrag van zijn'* genstander en nam duidelijk af.' stand: 35-16 na 44 beurten, f Party service.nl - De Distel Het duel in de lagere region^ van poule vier van de vierde éi visie leverde een nuttige zege# voor de thuisploeg die daarna? weer enkele plaatsen wonnen# de ranglijst. Voor de pa® stond al vast dat minstens ée punt kon worden toegevoegd aan het totaal toen Piet Kox® Ton van Beveren hun partijensl met winst hadden afgeslote Kox klopte Oppenbrouwer mt niet mis te verstane eijfe 25-12 na 47 beurten. VanBeie- ren hield Knobel vanaf aa in bedwang en finishte op 20-13 na 53 beurten. Na de thee zorgde Philip va1 der Male met een mooie ovemit- ning (25-16 na 55 beurten)# Uitdewilligen dat de punten: Zierikzee bleven. De ned van Jan Suykerbuyk (ondaé een fraaie serie van zeven caram boles) tegen John Simons wasai- leen van belang voor de statist» ken. Noordgouwe. Persoonlijk kam pioenschap bandstoten vierde klas se, district Schouwen-Duiveland: 1. Richard Groot (D'Eule) 7-11, 1.57, hoog ste serie 9, hoogste partij 2.00; 2. Leo Baas (WRW) 7-10, 1.18, 10, 2.00; 3. Ron Speijer (3BSD Zierikzee) 7-8, 1.17, 9, 1.66; 4. Piet Keizer ('t Klusje) 7-7, 114, 9, 1.48; 5. Dingeman Wittekoek (De Poe del) 7-6, 1.32,9,1.60; 6. Arie Wouts (Wit te van Haemstede) 7-6 0.96, 8, 1.11; 7. Daan Boonman (D'Eule) 7-6, 0.89, 11, 1.53; 8. Henk de Bonte (WRW) 7-2, 1.05, 10,1.90. Burgh-Haamstede. Bowlingcompeti tie Sportcentrum Westerschouwen. Poule 1: Eetcafé de Rozenhof (642) - Fierens Financieel (882) 0-3; Deli XL I (752) - Sporthuis Zierikzee (932) 0-3; Sonnemans Bowlers Dream Team (922) - Pigalle (866) 3-0; CAMPINGDENOS- SE.NL (885) - Sportcentrum Onderdak (779) 3-0; Deli XL II (836) - Sportcentrum Westerschouwen I (770) 3-0; Bouwbe drijf Braber (1003) - Tuinman Schilders (838) 3-0. Beste games. Deze ronde, speler: Ton- nie van Damme (Sporthuis Zierikzee) 210; team: Bouwbedrijf Braber 529. He le competitie, speler: Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 235; team: Sportcentrum Westerschouwen I 557. Stand, teams: 1. Fierens Financieel 12-28 (10477), 2, Sonnemans Bowlers Dream Team 11-26 (9786), 3 Sporthuis Zierikzee 12-25 (10673), 4. Bouwbedrijf Braber 10-24 (9137), 5. CAMPINGDEN- OSSE.NL 11-22,5 (9488), 6, Pigalle 11-22 (9576), 7. Sportcentrum Westerschou wen I 11-20,5 (9326), 8. Sportcentrum Onderdak 12-20 (9961), 9. Tuinman Schilders 12-12 (9993), 10. Deli XL II 12-12 (9617), 11, Deli XL I 12-10 (9339), 12. De Zandsnor 12-9 (9155), 13. Eetcafé De Rozenhof 13-8 (9464), 14. Stichting Renesse 11-4 (8359). Stand, spelers: 1. Rien Heutink (Sport centrum Westerschouwen I) 59-11 (3748), 2. Ben Heutink (Sonnemans Bowlers Dream Team) 48,5-11 (3417), 3. Tonnie van Damme (Sporthuis Zierik zee) 47-10 (3412), 4. Wim Tuk(Deli XL II) 47-11 (3543), 5. Henk Vermeule (Sport centrum Onderdak) 46-12 (3334). Renesse. Dressuur RV Renesse. Paarden klasse Z2: 1. Jennifer Neder- veen. Quickly (Schouwse R.) en Anneke de Ruiter, Nastee (Renesse) 180; 3. Caro- lien Kooman, Helga (Schouwse R.) 175 Z11Sandra van der Bijl, Obsession (Renesse) 182; 2 Daphne Schönberger, Oberon (Renesse) 176; 3. Hanneke Keu- ning, Lovajoy (Renesse) 173. M2: 1 Hieke van der Graaf, Leolux (Renesse) 163; 2. Lisbeth van Oosten, Romy (Ren esse) 157; 3. Janinka van Klochem, Lea der (Renesse) en Diana van den Hum mel, Never No (Gouwe Reyers) 141 M1: 1 Iris Verhagen, Binnenhofs Nelson (Paardebloem) 173; 2. Fabienne Boon, Portorico (Schouwse R.) 153;: Hans Goedhart, XX (Sé-Ros) 138. LI:' Ester van der Panne, Non Stop (R se) 160; 2. Ilona de Vrieze, Sequito(Rpv esse) 155; 3. Silvia Romer, Slw (Schouwse R.) 153 Pony's klasse21 cat. DE: 1. Kim Stroo, Lode*jl (Weelr.) 183. L1 cat. DE: 1. Made!*; Buth, Jolien (Schouwse R.) 158. Tweede proef. Paarden klasseZ2:' Carolien Kooman, Helga en Daplre Schönberger, Jupiter (Renesse) 183:!] Jennifer Nederveen, Quickly, 180. Zl: 1 Daphne Schönberger, Oberon, 1! 2. Sandra van der Bijl, Obsession, 1! 3, Hanneke Keuning, Lovajoy, 169. MI 1 Liesbeth van Oosten, Romy, 160;2 Hieke van de Graaf, Leolux, 152,3.Dm na van de Hummel, Never No, 150.Ml: 1. Iris Verhagen, Binnenhofs Nel», 175; 2 Fabienne Boon, Portorico, 151 3, Carolien Kooman, Kuala, 152. LliU Conny Buth, Vulkaan (Schouwse PJ' 165; 2. Esther van der Panne, NonSlcf. en Ilona de Vrieze, Sequito, 161. Po ny's klasse Zl cat. DE: 1. Kim Stroo,| Lodewijk, 169. L1 cat. DE: 1. Madel» Buth, Jolien, 161. Zierikzee. Recreatieve competitie, Poule A. vc Lob Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Zeelandia 1 Wea/Mevo'80 1 0-3, vc Lob - Café" Stulp 3-0. Stand: 1 vc Lob 4-9,2. Boss 3-5, 3. Café De Stulp 3-5, Wea/Mevo'80 1 3-5, 5. Zeelandia 1 6. Duiveland Vastgoed/Kwiek H33-1. Poule B: HCR De Kroon/Wiska 1-j Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf W( ATLAS/Korstanje - Zeelandia 23-0,f" De Vlinder - Praktijk Jan/Cluzona Connexxion - Wea/Mevo'80 3 fó Stand: 1 Profile Tyrecenter Rii Roon 3-8, 2. ATLAS/Korstanje 3-6, Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 3-6, Wea/Mevo '80 3 4-6, 5. Prat Jan/Cluzona 4-5, 6. Café De Vlinder' 7. connexxion 4-4, 8. Zeelandia 23-2, HCR De Kroon/Wiska 1 2-1 Poule C: FIXET Schuddebeurs - Wea/Mevo'80 jeugd 3-0, Schildei 4 Oude/Kwiek H4 - Zeelandia 3 3-0,WOZj - Marleco/Cluzona 2 0-3, Sgravo-deVafj bron - VVOZ 3-0. Stand, 'i Marleco/Cluzona 2 4-12, 2. Schildert Oude/Kwiek H4 4-9, 3. FIXET Schutöj beurs 3-6, 4 Sgravo-de Verfbron 3-5.5J Sgravo-DEK verkeersopleidingen 2 2,1] Zeelandia 3 3-2, 7 VVOZ 4-2. U Wea/Mevo'80 jeugd 3-1 Poule DA: CZ actief in gezondhedl Bolle Dier&Tuin/Wik 1 3-0, DuckteWj motor olie/Cluzona W| accountants/Wik 2 1-2, Wea/MevoHj Meisjes - Cluzona Dames 2 1-a Wea/Mevo'80 Dames 1 - HCR Otj Kroon/Wiska Dames 3-0. Stand: Wea/Mevo'80 Dames 1 4-11, 2 DfJ accountants/Wik 2 4-9, 3. Duckhamsitw tor olie/Cluzona 4-7, 4. CZ actief injj zondheid 5-7, 5. HCR De KroonWiij Dames 5-7, 6. Cluzona/Dames 2 4-6,il Bolle Dier&Tuin/Wik 1 4-5, 1| Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 4-4,9 M zda Legemaate 3-2, 10. Wea/Mevo» Meisjes 3-2. Verrijzer. „We hebben mensen nodig die er een bal in smijten. Vandaag hadden we die gewoon te weinig." Verwest: „Je moet de wil hebben om te winnen. Daar heb ik geen trainer voor nodig. Dat moet in je zitten. Die wil was er vandaag gewoon niet. Het was gewoon een off-day." Over twee weken heeft Jaap Sin ke een gesprek over de toekomst met het bestuur. De Vlissingse oefenmeester wil nog niet al te ver op de zaken vooruit lopen over het wel of niet aanblijven. „Eerst maar eens babbelen met het bestuur en de groep. Ik vind het vooral belangrijk wat de groep wil. Ik heb niet gebracht wat de groep van mij verwacht had. Maar ik neb nu eenmaal geen Alex de Brauwer of John Jansen. Mensen met stevige ken nis. Ik breng het nu eenmaal op een andere manier. Ik ben een man van eenvoud. De basis moet goed zijn. Ik heb het niet over een bal vangen enzovoort. Nadenken over wat je doet. De jeugd bewust maken van wat ze doen. Bij de oudere garde is dat niet meer nodig. Die pikken dat vanzelf op." door Joop van den Oudenhoven NOORDGOUWE - Het persoon lijk kampioenschap bandstoten vierde klasse van het district Schouwen-Duiveland is een prooi geworden voor Richard Groot van biljartvereniging D'Eule. Tweede werd Leo Baas van WRW en de derde plaats was voor Ron Speijer van 3BSI) Zierikzee. Het persoonlijk kampioenschap bandstoten vierde klasse werd het toernooi van de wisselende kansen. Na de eerste speeldag voerde Leo Baas, Dingeman Wit tekoek van de Poedel en Ron Speijer ongeslagen de ranglijst aan. Richard Groot kwam op de openingsdag niet verder dan een remise en leek al vroeg in de strijd kansloos voor de titel. Daar dacht de Oosterlander zelf anders over. De tweede dag zet te hij de achtervolging in en bleef de rest van het toernooi on geslagen. Al zijn concurrenten bleven punten morsen met t gevolg dat de latere kampitë vanzelf kwam bovendrijva Eén voor één schudde hij zijn te genstanders van zich af Mes punten uit zeven wedstrijden» 1.57 moyenne werd hij niet al leen titelhouder, maar promo veerde hij ook nog naar de (te- de klasse. Daarnaast bestaat zijn belong, nog uit een plaats in de geweste lijke eindstrijd die van 27 tot» met 29 februari in Sint Wille- brord wordt gehouden. I De hoogste serie van elf Daan Boonman werd op een bij zondere wijze beloond. De org?- nisatie in de personen van Ga ard en Joke Oele hadden tf5 bronzen beeld van een biljart^ ten geschenke gekregen van#3; bedrijf dat onbekend wenst Bj blijven. Het beeld op houtensot-j kei met een gewicht van vijfK^j gram werd ter beschikking gH steld aan de maker van de htfjjj ste serie: Boonman. Die had tf. letterlijke en figuurlijk zijn had den vol aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32