Geen droomrentree Van Dijk Fortis verliest van KVS Nederlaag voor gehavend EMM Noord-Bevelandse derby onbeslist: 2-2 Provoost achterhaalt Kousemaker op ZK Everse trainer Excelsior M Weer fitte middenvelder met SSV hard onderuit tegen Rijsoord: 0-3 Vrouwen EMM dicht bij stunt uitslagen Heikamp langer bij Duiveland maandag 26 januari 2004 doorWim Broekhoven GOES - De nummers een en twee in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal maakten geen fout. Leider Spui won moei zaam van van Wemeldinge (1-0) en nummer twee DFS versloeg SVD met 2-0. Van de achtervolgers liet alleen Colijnsplaatse Boys een steekje vallen door tegen Bevelanders niet verder te komen dan 2-2. Wolfaartsdijk (4-1-zege op Nieuwland) en Cadzand (1-0 te gen Apollo) blijven samen met Bevelanders en Colijnsplaat in de running voor de derde plaats. Wemeldinge-Spui 0-1: In een ge- lijkopgaande wedstrijd had de koploper het geluk aan zijn zij de. Halverwege de tweede helft leverde een door Johnny Tim mermans van richting veran derd schot van Patrik Bogaart de enige treffer op. DFS-SVD 2-0: In een slechte wedstrijd ging de winst ver diend naar de thuisploeg. Twin tig minuten voor tijd tekende René Brussé voor de 1-0 en vijf minuten later was de wedstrijd na een treffer van Remco Rotte ook meteen beslist. Cadzand-Apollo 1-0: Na een ge- lijkopgaande eerste helft had de thuisclub na de thee een klein overwicht. De niet helemaal ver diende volle winst kwam er in de slotminuut door een fraaie vrije trap van Angelo Martlé. Krabbendijke-Hoedekenskerke 4-1: Halverwege de eerste helft tekende Danny Weber voor de 1-0. Nog voor rust stonden de be zoekers met tien man door het wegzenden van doelman Dage vos. Zijn vervanger Leo Uytter- hoeve voorkwam daarna met en kele puike reddingen wel een grote score, maar ook hij was kansloos bij de inzetten van Ard-Jan Verburg (50e en 88e min) en Weber (52e min). Vlak voor tijd kon Fred Velkers de eer voor de bezoekers redden. Borssele-Wissenkerke 3-1: René de Jonge maakte er in de 27e mi nuut 1-0 van, maar binnen de minuut was het via een eigen doelpunt van Ronald de Winter ook al weer gelijk Pas |a j, rust slaagde de thuisclub er, ove rigens dik verdiend, via treffers van Kees de Graaf en William Boone definitief afstand te ne men. Colijnsplaatse Boys-Bevclan- ders 2-2: Halverwege de eerste helft kwam de thuisploeg via Kees van de Weele op voor sprong. Acht minuten na de thee werd het door Robert Gast I zelfs 2-0 en leek de Noord-Beve- I landse derby beslist, De I thuisclub combineerde tot vier I keer Koen Wisse alleen voor I doel, maar geen van de kansen werd benut. Dat kwam de thuis- I ploeg duur te staan. Een kwar- tier voor tijd werd het via Cher ry Strating 2-1 en negen minu- ten later via Arie Jongejan 2-2. I De thuisclub had in de slotminu ten zelfs nog twee reddingen I van verdediger Bertus Siereveld op de doellijn nodig om het ene I punt vast te houden. Wolfaartsdijk-Nieuwland 4-1; Leon Tavenier maakte er na I twee minuten al 1-0 van en Jan I Kole zorgde een kwartier later voor de 2-0. Een tegentreffer I van Richard Jacobs bracht nog I voor rust de spanning terug. Vlak na de thee moest de wed strijd een halfuur stilgelegd wor-1 den om de geblesseerd geraakte I Nieuwland-doelman Ronald I Fritz te kunnen evacueren, In het restant tekende Tavenier I voor de 3-1 en Jan Kole voorde MAASSLUIS - Jan Everse wordt de nieuwe hoofdtrainer van zaterdag-hoofdklasser Ex celsior Maassluis. De 50-jarige oefenmeesterteken- de zaterdag een éénjarige verbin tenis. Everse, oud-speler van Feyenoord en Ajax, volgt vol gend seizoen Richard Groot- j scholten op. GPD doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - De mannen van EMM kregen zaterdagavond klop van Hermes. De gehavende ploeg van John Jansen verloor in eigen huis met 22-18. Machteloosheid was het sleutel woord zaterdagavond. Trainer Jansen was maar liefst zes man kwijt. Ron Flipse, Vincent van der Meijden en Eric Dingemati- se waren er niet wegens vakan tie. De ziekenboeg was al bezet door Joey Aertssen en Sjoerd Jongepier. Na de laatste trai ning belandde ook Tijs de Vos daarin met een enkelkwetsuur. Desondanks wist de Middelburg se equipe toch weg te snellen naar een 13-7 voorsprong. Veel langer zou het offensief van EMM niet duren. De ploeg stomd achttien minuten droog en Hermes scoorde tien keer op rij en liet de teugels daarna niet meer vieren. Scores EMM.Ronny Onwijn en Ben Benoit Alexander 5, Marcello Tax 3, Jean-Marie Toubiana 2 en Edwin Davidse 2, Rinaldo Schip per. Olympus-GSC 18-20(10-10): De balans is weer in evenwicht dit sei zoen. Eerder won de equipe van Ri ta van den Velde in Goes. Gisteren was het de beurt aan GSC. se ploeg nam steeds een voorDe Goe- sprong maar de marge werd nooit groter dan twee. GSC-keeper Jan-Kees Beije zag in de slotfase kans strafworpen van Jan Woudstra en Marcel Veldhui zen te keren. „Vanaf dat moment ben ik pas in de winst gaan gelo ven," zei trainer Jaap Quinten na afloop. In de slotminuut maakte Mark Schipper aan alle illusies van Olympus een eind. Olympus-Saturnus'72 2 8-5: Er moest in de rust een bijzonder ste vige preek aan te pas komen om de punten in eigen huis te houden Het zelfvertrouwen liet aan Vlis- singse kant fit weekend te wensen over. door Bauke Boersma GOES - Hij kon bijna vier maan den alleen maar toekijken. Zag zijn SSV'65 in die periode eerst al net zo hard kwakkelen, maar vervolgens de lift omhoog in de eerste klasse C van het zaterdag voetbal nemen. Hij hoopte dat de Goese club die opgaande lijn bij zijn rentree zou doortrekken. Maar Jan-Willem van Dijk en de zijnen leden zaterdag een even kille als verdiende 3-0-ne- derlaag tegen Rijsoord. „Ja, ik had me mijn rentree heel anders voorgesteld", gaf de 1-jarige middenvelder direct na afloop van de wedstrijd op sportpark Het Schenge toe. „Ik bedoel, de ploeg pakte de laat ste vier wedstrijden tien punten, we zaten duidelijk in de lift. Maar daarvan was vandaag he laas niets terug te zien." Inderdaad, het bleef zaterdag middag negentig minuten lang een levensgroot raadsel hoe SSV'65 er vlak voor de winter stop in slaagde om uitgerekend koploper Kozakken Boys twee keer te kloppen. Gewoon hard werken", ver klaarde Van Dijk. „En dan maar loeren op counters. Daar van moeten wij het hebben en te gen Kozakken Boys lukte dat beide keren," Dat gebeurde zonder actieve in breng van Van Dijk. De midden velder kon pas drie weken gele den de training hervatten, nadat hij al vroeg in de competitie een nare blessure opliep. „In de tweede wedstrijd van het sei zoen kreeg ik een knie van een tegenstander keihard op mijn bovenbeen. Het zag er aanvanke lijk niet eens naar uit dat het een langdurige blessure betrof. Maar toen werd er niet veel la ter ontdekt dat er sprake was van verkalking in het boven been. En daar ben je dus wel even zoet mee." Een grote pleister op de plek des onheils en (vooral) rust bleken de remedie. Dus moest Van Dijk wekenlang knarsetandend toe kijken bij de verrichtingen van SSV'65. Hij zag hoe de ploeg van trainer Adriaan Nieuwen- huijse zich na twee goede seizoe nen deze jaargang aanvankelijk ontpopte tot lelijk eendje in de eerste klasse C, maar kort voor de winterstop een opmerkelijke revival doormaakte. Het feit dat de Goese ziekenboeg nagenoeg leeggestroomd was, alleen Ar mando Probert was zaterdag nog niet inzetbaar, voedde de veronderstelling dat SSV bin nenkort weieens uit de degrada- tiezorgen zou kunnen zijn. Tegen Rijsoord bleek dat die vlieger (waarschijnlijk) niet op gaat. Op de eerste paar minuten na, waarin Paul Bom een stiffie annex voorzet maar net voorbij het doel van Aart Kranendonk zag hobbelen, kwam SSV in het stuk eigenlijk niet voor Verdedigend had de hard wer kende thuisclub de zaken lange tijd nog wel aardig op orde, maar aanvallend kwam er zel den of nooit iets constructiefs uit de Goese benen. SSV-speler Marcel Kole draait weg bij een tegenstander. foto Willem Mieras „Balbezit houden was voor ons vandaag te veel gevraagd", leg de Van Dijk na afloop van de wedstrijd de vinger haarfijn op de zere plek. „Als we de bal een maal' hadden, waren we "m meestal ook zo weer kwijt." Omdat Rijsoord ook niet be paald imponeerde, hield SSV het tot de rust nog droog: 0-0. Maar alle hoop op een Goese stunt in de tweede helft werd na twaalf minuten spelen de grond ingeboord. Mariusz Smolarek, zoon van ex-Feyenoorder Wlodi en broer van de in Rotterdamse dienst spelende Ebi, stond aan het einde van een voorzet van Martin Bendt en kopte de bal feilloos achter SSV-doelman Wilfred Poley: 0-1. Diezelfde Smolarek verdubbelde zestien minuten voor tijd de marge (0-2). Waarna Casper Nieuwen- huizen in de 88e minuut aan alle onzekerheid, zo die er nog was, een definitief einde maakte: 0-3. SSV'65-Rijsoord 0-3 (0-0). 57. Ma riusz Smolarek 0-1, 74. Mariusz Smolarek 0-2, 88. Casper Nieuwen- huizen 0-3. Scheidsrechter: J. H Uitterhoeve ("s Gravenpolder). Aantal toeschouwers: 90. SSV'65: Wilfred Poley; Michel de Groote, Wim Westenberg (8. Ste fan Paardekoper), Peter Nieuw- dorp, Yuri Baart; Marcel Kole, Francis Lokerse (87. Pieter van Liere), Ronnie Hillebrand; Christi- aan Boon, Paul Bom, Arjen Oost- dijk (55. Jan-Willem van Dijk). Hagar Hoogwerf, de beste speelster van Fortis in de wedstrijd tegen KVS, kan de bal maar net onder controle houden. foto Ruben Oreel door Jasper Harthoorn VLISSINGEN - In de korfbal wedstrijd tegen KVS kon For tis lange tijd goed meekomen. De Souburgse overgangsklas- ser hield tot 14-14 gelijke tred met de ploeg uit Scheveningen. Daarna gaf het vernuft van KVS de doorslag. De thuis ploeg drong nog wel aan, maar kon het gaatje van drie punten niet meer dichten. KVS won met 19-16. Trainer Ralph Gillissen liet er vooraf geen misverstand over bestaan. „Ik verwacht optima le inzet van de spelers." Dat had de oefenmeester namelijk gemist in de heenwedstrijd te gen KVS. De wedstrijd in Sche veningen ging met 18-10 verlo ren. „Verliezen is soms niet erg, maar je hebt verliezen en verliezen. Wat wij daar hebben laten zien, kan echt niet. Dat moeten we vandaag rechtzet ten." Door die revanchegevoelens en de wetenschap dat alleen een overwinning de kansen op het kampioenschap levend konden houden, kreeg Fortis vleugels in de beginfase Maar KVS liet zich niet imponeren en ging met het tempo van de Soubur gers mee. Het resultaat was een aantrekkelijk eerste kwar tier korfbal met een tussen stand van 7-7. Daarna werd er aan beide kan ten minder scherp geschoten, maar Fortis liep wel uit. Dank zij afstandsschoten van Hagar Hoogwerf en Remi van de Broe- ke kwamen de Souburgers op een 9-7-voorsprong. De marge van twee doelpunten werd ech ter weer net zo snel tenietge daan. In de tweede helft kon Fortis lang aanhaken, maar kwam niet meer op voorsprong. Twee doelpunten van Chaïm Koole en scores van Joeri van de Broe- ke en Hagar Hoogwerf zorgden er echter voor dat de Scheven- ingers ook niet ver konden uit- lopen. Naarmate de wedstrijd langer duurde werd er het krachtsver schil tussen beide ploegen zichtbaar. Waar KVS door een goede afvang soms tot wel vijf keer mochten bouwen aan een aanval, was Fortis de bal meestal na één schot weer kwijt. Gillissen: „Op dat mo ment pakte eigenlijk alleen Ha gar nog ballen voor ons. Dat was gewoon te weinig." De Scheveningers kwamen op een 17-14-voorsprong en hand haafden dat gaatje. KVS speel de de wedstrijd betrekkelijk rustig uit en nam geen enkel ri sico meer: 16-19. Revanche Ondanks de nederlaag over heerste bij de spelers een tevre den gevoel. Jouri van de Broe- ke, aanvoerder bij absentie van Wander Koole, zag zijn team een goede wedstrijd spe len. „We hebben revanche ge nomen voor de eerste wed strijd tegen KVS. Toen lukte niets en lieten we veel te snel het koppie hangen. Dit keer hebben we KVS wel goed par tij gegeven. De instelling zat goed en er was beleving in de ploeg." Trainer Gillissen had een dub bel gevoel overgehouden aan de wedstrijd. „We hebben dit keer wel goed gespeeld, maar we waren dicht bij een beter re sultaat. In de loop van de twee de helft vond ik dat we iets te veel ruimte weggaven bij het verdedigen. En daarbij werden er te weinig rebounds gepakt." Gillissen was niet te spreken over hoe KVS de wedstrijd had uitgespeeld. „Ze gingen bewust over de korf gooien, zodat ze zeker wa ren van de afvang. Dat is eigen lijk spelbederf. Maar daaraan zie je toch dat het een geslepen ploeg is. Ze hebben niet voor niets hoofdklasse-ervaring." Treffers Fortis: Jouri van de Broe- ke en Chaïm Koole 4, Hagar Hoogwerf en Rob Sanderse 3, Re- mi van de Broeke 2. van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap heeft Bennie Provoost koploper Arjo Kousemaker achterhaald Nummer drie Daaf Kasse met een remise goed weg tegen Er- win Hamers. De junior uit Aagtekerke won in een fascinerende partij vap-^oh- nny de Leeuw, terwijl Arjo Kou semaker niet kon winnen van Jan van de Weteringh. Mét nog twee ronden te gaan is de strijd om de eerste plaats weer hele maal open. In de voorlaatste ron de moet Provoost het opnemen tegen Aart Walraven, terwijl ti telhouder Kousemaker tegen Jaap Veerhoek speelt Wedstrijdleider Cor Boot heeft bij het samenstellen van het speelschema blijkbaar een voor uitziende blik gehad, want in de slotronde, die op 6 maart wordt gespeeld, moeten de twee lijst aanvoerders het tegen elkaar op nemen. Het duel tussen Bennie VLISSINGEN - De handbal vrouwen van EMM zaten giste ren dicht bij een sensatie. In Poelwijk werd het ongeslagen Verburch 2 het vuur aan de sche nen gelegd: 16-14. De ongeslagen koploper leek lan ge tijd tegen de eerste nederlaag aan te lopen. De vrouwen van EMM zijn de laatste maanden in vorm. In de laatste zeven duels werden dertien punten vero verd. Trainer Roelofs: „We heb ben hier wel bewezen dat dat geen toevalstreffers waren.'' Terwijl de concurrentie weke lijks 26 treffers of meer om de oren krijgt, hield EMM zowel uit als thuis de schade beperkt tot zestien tegentreffers. Een zwak moment meteen na de pauze was gisteren fataal voor EMM. Juist in die fase drukte oud-international Miriam van Paassen een stempel op het duel. De equipe uit Poelwijk zet te in een kort tijdsbestek vier keer de dekking op het verkeer de been: 10-9. Scores EMM: Maria Terra 5, Petu- la Brasser 4, Ariska Tax en Caro- lien Davidse 2, Angela van de Bergh en Anouk Castenmiller Provoost en Johnny de Leeuw was zonder twijfel een van de mooiste partijen van dit toer nooi. Dat was niet alleen de ver dienste van de winnaar, maar ook van Johnny de Leeuw, die gezien zijn positie op de rang lijst wel gedwongen was fel op winst te spelen. In het gecompli ceerde Roozenburg-systeem toonde Provoost zich iets behen diger dan de veelvoudige titel houder uit Goes. Arjo Kousemaker speelde een voortreffelijke partij tegen Jan van de Weteringh. In het mid denspel kreeg hij groot voor deel, maar tegen de stugge man uit Stavenisse bleek dit net niet toereikend. Met drie punten achterstand op het leidersduo staat Daaf Kasse op de derde plaats. Na een boeiende partij kwam de Middel burger in het late middenspel in de problemen tegen Erwin Ha mers, maar hij kon opgelucht ademhalen toen zijn tegenstan der in tijdnood een remiseaan bod accepteerde, In de promotieklasse blijft Jan van Beeck uit Bergen op Zoom alleen aan de leiding, ondanks een gelijkspel tegen Peter Blok Als Frans Blaas zijn inhaalpar- tij tegen Niels Roelofsen wint, komt hij op gelijke hoogte met de koploper. Eerste klasse Martijn Rentmeester kon zater dag kampioen worden in de eer ste klasse, maar de aspirant uit 's-Gravenpolder liet zich verras sen door Ad Goudzwaard, die door een mooie combinatie de partij besliste. Met nog twee ron den te gaan heeft Rentmeester nog één punt nodig voor de titel. Erik Frederiks blijft de belang rijkste gegadigde voor de titel in de tweede klasse. De Souburger won door een lich te combinatie van Leonie de Graag en leidt nu met drie pun ten voorsprong op de concurren ten. Bij de pupillen ging de Zeeuwse titel naar Roland de Rijke uit Oostkapelle. Paulan van Nes uit 's-Gravenpolder leek lange tijd op weg naar de titel, maar in de slotronde werd hij in een recht streeks duel verslagen door Ro land de Rijke. Van Nes werd nog wel tweede, voor Danny Wattel uit Oostka pelle. Bij de welpen ging de titel naar Thijs Wisse van damvereni ging Aagtekerke. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B101 drie banden klein: ALM 1-LBV 2 7-0; VEGA- BV 1 - Onda 1 1-6; HGL/KOT86 1 -OBK 1 2-5; HIO 1-LBV 1 3-4 Klasse B201: BV Kwadendamme 1 - t Raedthuys 1 2-5; Delta 1 - De Sportvis ser 1 2-5; TOG 1 - De Herberg 2 2-5; On da 3 - Scheldezicht 1 5-2; Drieb. De Kroon 1 - Avontuur 1 3-4. Klasse B202: VEGABV 2 - De Vier Lin den 1 2-5; ALM 2 - LBV 3 2-5, BV Kwa dendamme 2 - 't Raedthuys 2 5-2; De Toekomst 1 - HGL/KOT86 2 2-5. Klasse C101 libre klein en 38/2 DOSnieuwk 1 - Windenburg 1 2-5; VEGABV 3 - Windenburg 2 7-0; ReHa- We 1 - Distr.team Wal.deBev 1 2-5. Klasse C201: Dampoort 1 - BV Kwa dendamme 3 0-7; 't Raedthuys 3 - HIO 2 2-5 ReHaWe 2 - VEGABV 6 4-3 Klasse C202: De Toekomst 3 - Schelde zicht 2 5-2; Delta 2 Avontuur 3 7-0; Ons Genoegen 1 - Onda 5 2-5 Klasse C301: BV Kwadendamme 4 De Herberg 3 5-2; Avontuur 4 - De Sport visser 3 2-5 Klasse C401: TOG 3 - De Sportvisser 4 7-2; Delta 4 - Avontuur 5 9-0; LBV 4 - Scheldezicht 4 5-4; Schelde zicht 3 - ALM 4 6-3; Onder de Toren 1 - Dampoort 2 4-5; De Herberg 4 - TOG 3 5-4; De Sportvisser 4 - Onda 6 5-4 Klas se C402: ALM 5 - De Herberg 5 8-1;VEGABV 7 - BV Kwadendamme 6 5-4; DOSov. 1 - HGL/KOT86 3 4-5, Schel dezicht 5 - Delta 5 5-4. Klasse C501: De Herberg 6 - Avontuur 6 2-7. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Kapsalon Duck - Kap salon Duck 3 3-1, Kapsalon Duck 2 - Ja- min 0-4, 't Frietuus - Pets place 1-3, Computer service - Prutsers 4-0, E-pro- perty - Hertel services 3-1, Imtech - Jan Kassa 3-1, Fine line - Kwik kwek kwak 1-3, Pro shop - eigen gemiddelde 4-0 Stand na 51 games: Jamin 54,5, Pets place 48, Pro shop 42, Kwik kwek kwak 41.5, Imtech 40, Computer service 39, 't Frietuus 38, E-property 37, Hertel servi ces 36, Fine line 31.5, Jan kassa 30, Kap salon Duck 28, Kapsalon Duck 3 27.5, Prutsers 22, Kapsalon Duck 2 18. Dinsdagleague Rechterhand Risa techniek 0-4, Istimewa - Hoveniersbe drijf Souburg 4-0, Suzuki - Pulse audio 1-3, Bulldozers - Lammers 1-3, Mylene cosmetica - Toyota de Jonge 2-2, Sita - van der Zwan 1-3, Spruyt pallet - The duke 4-0 Stand na 51 games: Suzuki 49 5, Istimewa 45, Toyota de Jonge 40.5, Bulldozers 39.5, van der Zwan 37, The duke 36.5, Pulse audio 35, Lam mers 35. Spruyt pallet 33, Sita 30, Rech terhand 29.5, Mylene cosmetica 24.5, Ri sa techniek 22. Hoveniersbedrijf Sou burg 19. Woensdagleague Poaeidon -Her wegh 4-0, Biggekerke - Het witte huis 0-4, Taekwondo - M O bedr. 2-2, van Kampen - Bakker Bart 0-4, C-1000 - het Zuiden 4-0, Auto de Voogd - Full house 0-4, Zeedo - Schrobbelerke 0-4, Rechter hand 2 - Johns 1-3 Stand na 51 ga mes Full house 48, Bakker Bart 47, van Kampen 44, M O bedr. 41, Herwegh 40, Schrobbelerke 40, Poseidon 38, Jo hns 35, Het witte huis 34, Auto de Voogd 31, Taekwondo 31, Rechterhand 2 30, het Zuiden 29, Biggekerke 28, C-1000 21, Zeedo 7. Donderdagleague de Rekening - Stri ke jij 1-3, Kruitmolen - Mechielsen gas sen 4-0, Carros - Fonsies 0-4, EPZ 2 Ram/de Tropen 3-1, EPZ 3 - Wonder- gem 2-2, EPZ - Eastman 3-1 Stand na 54 games: Kruitmolen 53, Strike jij 48, Wondergem 46, EPZ 2 45 5. Fonsies 42, Ram/de Tropen 41, EPZ 35, de Rekening 30, EPZ 3 28, Eastman 27.5, Mechielsen gassen 19, Carros 17. Jeugdleague: Lummels - Killers 1-3, Lucky strikes - Extreme bowlers 4-0, Naamloos - Topbowlers 2-2. Stand na 54 games: Extreme bowlers 44, Ge woon hopeloos 42 Lummels 42, Top bowlers 40, Killers 39, Lucky strikes 27, Naamloos 25, Team acht 7. Regio Walcheren. Eerste klasse: Taxicentrale - Arnemuiden 7-7, Jong i Ambon - Bij de punt 3-5, Hebusport - Murre/de Visser 5-5, Alfonds/zuidvwa negen - VZV/Hydrofa 7-0, Oostkapelle- j Westkapelle 2-4, Domburg - vv Hebus port 7-7, Stand. Domburg 15-43, Taxi centrale 14-34, Alfonds/zuidwest negen 15-28, vv Hebusport 15-26, Westkapelle 14-24, Hebusport 14-21, Bij de pu« 14-17, Oostkapelle 14-16, VZV/Hydrofa - 14-13, Murre/de Visser 14-10, Jong Am bon 14-8, Arnemuiden 15-5 Tweede klasse Alfonds/zuidwest negen 2 Ontop 2-4, VZV/Hydrofa 2 - WZP 6-9,To ma - Garderen/Dekker 6-4, Domburg 2- de Weerlt 13-6, fc Laurens/de blauwe winkel - Oostkapelle 2 5-5, Coffeeclub- PSVW 5-3 Stand; Oostkapelle 2 14-36, Ontop 14-25, Torna 14-25, WZP 13-24, Domburg 2 14-23, Coffeeclub 14-21, PS VW 14-17, de Weerlt 14-17, l Garderen/Dekker 13-14, VZV/Hydrofa 2 13-13, fc Laurens/de blauwe wmtë 14-13, Alfonds/zuidwest negen 2 13-10 Derde klasse: Akkerdaas kado-Woon- trend Zeeland 13-1 (correctie), SSVW Thermo products 6-3, Schinkel assuran- tie - Thermo products 4-4, Vanuus'ABC decor Meiveld 3-9, VAW VZV/Hydrofa 3 4-3, De Dwaes - SSVW 5-8, Woontrend Zeeland - Baderie 2-10, Onder andere - Akkerdaas kado 3-6. Stand; Meiveld 15-42, Onder andere 15-33, Vanuus/ABC decor 14-32, Akker daas kado 15-28, SSVW 15-24, Dwaes 15-22, Woontrend Zeeland 15-17, Baderie 15-15, VAW 15-13, VZV/Hydrofa 3 15-13, Thermo products 14-11, Schinkel assurantie 15-9. Vierde klasse: de Stoof - Garderen/Dekker 2 6-6, EPZ - Atofina 7-4, Uiterton - Pam* advies 5-5, vv Hebusport 2 - Uiterton 2 9-6, Dekker/Tramper - fc Laurens 20-3. VPV - Varian 6-6. Stand' Uiterton 14-26 de Stoof 14-26, vv Hebusport 2 14-26 j Dekker/Tramper 14-25, Uiterton 214-24 Partner advies 14-19, Atofina 14-19, Va rian 14-18, EPZ 14-16, VPV 14-15 Garderen/Dekker 2 14-12, fc Laurens2 1^-10, Vijfde klasse: Torna 2 - Alba tros 1-4, Domburg 3 - Bineveldeboys 1-9, NDW advocaten - VAW 2 7-3, Wast kapelle 2 - Gouwe gheyt 4-5, de Goede vrienden - Schipper accounts 6-8. I Goes. Janvier jeugdcircuit. Jon gens b-poule singles: L. Vinke-S de Zwaan 0-11, R. Hiemstra-W. de Marco 1-10, J. de Koster-R. Meerman 10-0, van Hoeve-D. van Elzelingen 110.J-1 Kramer-E. van der Hoff 7-3, K. van« Buusse-T. Visser 6-2. Dubbels - Vinke/R. Hiemstra-S. de Zwaan/ W. de Marco 3-8, J. de Koster/T. van Hoeve* Meerman/D. van Elzelingen 10-3, A Kramer/K. van de Buusse-E. van d» Hoff/T, Visser 8-3 Jongens c-pouie singles: N, Hermus-P. van Hoeve 74 A. van de Vrie-L. van Hoeve 9-3, H. M te-P. Kijzer 3-7, M. Putte-J. Kies 5-5, jt de Marco-J. Jeras 9-2. R. van Belzen-u Altena 3-11. Dubbels: Hermus/Van Vrie-P. en L van Hoeve 6-1, H. enj Putte-Kijzer/Kies 5-7, N. de Marco* van Belzen-J, Jeras/D. Altena 6-5. OOSTERLAND - Trainer Jan Heikamp van SV Duiveland Ml ook komende seizoen als oefen- meester van SV Duiveland optre den. Door deze contractverl zal Jan Heikamp volgend se.- zoen aan zijn tweede jaar bij zaterdag-vierdeklasser begin nen. Eerder was hij trainer oij het Zierikzeese Mevo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16