Word vriend van een vluchteling Lang en gezond leven, dat wil iedereen" BEZORGERS M/V www.pzc.nl/email PZC FAMILIEBERICHTEN vervolg van pagina 8 Hé verplegendeZin in een werkvakantie? Meer informatie? de Zonnebloem In Vlissingen zoeken wij VERRASSINGSREIS TURKIJ! V Diabetes Fonds maandag 26 januari 2004 wlO En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit het is voorbij. Slechts je lichaam werd van ons afgenomen, niet wat je was en ook niet wat je zei. Met veel verdriet en toch veel gelukkige herinnerin gen, delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en over- oma MARIA CATHARINA LUCIEER sinds 8 maart 1988 weduwe van Willem Jan Kesteloo St. Kruis, 17 februari 1915 t Oostburg, 24 januari 2004 Rijen: Nelly Stolk-Kesteloo Albert Stolk Leo en Luuk Marinka en Leen Adriaan, David, Tyche Oostburg: Machiel Kesteloo Suus Kesteloo-de Winne Willem |an en Petra Niek, Kim Miriam en Ronny Ashley Breskens: Piet Kesteloo Ria Kesteloo-Verduijn Natasja en (urgen Peter en Cindy Arjan en Jeanine De Burght kamer, 416 Correspondentieadres: 't Schuttebocht 214501 AA Oostburg Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Anthonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag 27 janu ari van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 29 januari om 14.00 uur in verzorgingscentrum De Burght, Ledelplein 18 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verzorgingscentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor de een was je oma Zeeland, voor de andere groot-oma voor weer een ander oma-soep We zullen je allemaal erg missen. Rust zacht, oma Adriaan, David, Tyche Niek, Kim Ashley Neem, Heer, mijn beide handen en leid uw kind tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Ter Schorre', afd. Albatros, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa CORNELIS JORIS HAMELINK sinds 17 mei 1998 weduwnaar van Suzanna Riemens in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Michiel en Joke Hamelink-Beeldens Roysten Angelique en Gino Tannie t en Gerard t Bilderbeek-Hamelink Zaamslag: Addy en Cor Risseeuw-Hamelink Martein Danielle en Davy Axel: Corry en Reyer Kruisifikx-Hamelink Jerry en Wendy, Luuk Judith en Geert-Jan Terneuzen, 23 januari 2004 Correspondentieadres: Lingestraat 22, 4535 ES Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 28 januari om 13.30 uur in het Kerkgebouw van de Hervormde Gemeente, Louisastraat 43 te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonbroer C. HAMELINK weduwnaar van Suzanna Riemens Oostburg: G. van Hoeve-Riemens J, van Hoeve IJzendijke: N. Verplanke-Riemens M. Verplanke Waterland kerkje: J, J, Riemens M. Riemens-Dhondt IJzendijke: J. M. Bakker-Riemens C. Bakker IJzendijke: J. Riemens M. Riemens-Dees D. C. de Smit Algemene Kennisgeving Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, eigenzinnige tante Liesbeth, zuster, schoonzuster, tante en oudtante ELISABETH VERMAAS-VAN KONIJNENBURG rustend kinderarts weduwe van mr. W. H. Vermaas Haarlem, 21 augustus 1915 Vlissingen, 24 januari 2004 Rotterdam: J. C. K. W. Bartel T. Bartel-Lely Utrecht: E. Langejan-van Konijnenburg A. Langejan Breda: J. L. van Haastert-van Konijnenburg Kitchener: K. van Konijnenburg (Canada) nichten en neven achternichten en -neven Correspondentieadres: Jan van Ghestellaan 34 3054 CJ Rotterdam De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 29 januari om 13.30 uur in de Eglise Wallonne, Lange Noordstraat 62 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in de aula van de begraafplaats. EGLISE WALLONNE MIDDELBOURG De Waalse Gemeente heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van mevrouw LIESBETH VERMAAS-VAN KONIJNENBURG Gedurende zeer vele jaren was zij een trouw lid van onze gemeente. Haar nooit aflatende betrokkenheid bij de Eglise Wallone zal in dankbare herinnering blijven. Nos jours sont dans ta main Ps. 51 Namens de Kerkenraad: W. E. ten Bruggencate-Jansen voorzitter A. A. E. Goedhart-Dronkers secretaris Enige en algemene kennisgeving Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, 't wilde niet meer. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onz pa en opa JOHANNES GIJSBRECHT KOEVOETS weduwnaar van Josephine Marie De Coninck Terneuzen. 12 januari 1915 t Terneuzen, 21 januari 2004 Terneuzen: Mariëtte en Willy Donja en Huib, Marcel Danny en Mireille, Thomas, Emma Ertvelde: Rita en André Mario en Sabine, Elisa, Liselotte Pascal Wij zijn het personeel van de verpleegafdeling van 'De Vurssche' in Axel dankbaar voor hun goede zor gen. Correspondentieadres: Diemenstraat 65, 4555 AR Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wie in mij gelooft zal leven ook al waar hij gestorven Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons mid den mochten hebben en bedroefd om dat hij nog zoveel voor ons betekende delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ROELF JOHANNES STEVEN TEN CATE echtgenoot van Janneke Adriana Bruynooge in de leeftijd van 93 jaar. Breskens: J. A. Ten Cate-Bruynooge Den Helder: J. M. Ten Cate F. J. Ten Cate-Tellier Klein- en achterkleinkinderen Breskens. 23 januari 2004 Correspondentieadres: Jan Hargenstraat 15 1785 GH Den Helder De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 januari om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wil jij de Zonnebloem helpen om 6750 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van 7000 vrijwilligers. Het kost je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. tionale ver Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl Postbus 2100, 4800 CC Breda Postbank 10 98 510 E-mail info@zonnebloem nl Internet www zonnebloem nl Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan: je zegt: ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Nadat zij vele jaren liefdevol is verzorgd door velen, is in zorgcentrum "De Zoute Viever" overleden onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, bet overgrootmoeder en tante SULEMA EUGENIE DE VOGELAAR-DE MEIJER weduwe van Willem Jacobus de Vogelaar IJzendijke, 17 juni 1907 Oost-Souburg, 24 januari 2004 Etten-Leur: W. M. de Vogelaar t J. M. A. de Vogelaar-de Ridder Prinsenbeek: M. Th. Elich-Pothuizen H. Elich Oosterhout: C. J. Elich I. Spyker Wesley, Jasper, Tessa Oost-Souburg: E. Dunnes-Beun Ch. Dunnes en kinderen Correspondentieadres: Irenestraat 9, 4388 KV Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 28 januari van 10.00-10.30 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. De welgemeende belangstelling en het medeleven die wij op zo vele manieren ondervonden rond het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en groot-oma WILHELMINA HELENA JOHANNA VAN DEN OUDEN-QUANT hebben ons getroost en gesteund. Wij danken u daarvoor. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Januari 2004 Jannewekken 21 4301 HH Zierikzee In Memoriam 26-01-1999 - 26-01-2004 Ter nagedachtenis aan de heer P. VAN DER HOOFT Hij leeft voort in onze gedachte. Bestuur Voetbalvereniging IJzendijke In memoriam 1999 26 januari 2004 PAUL VAN DER HOOFT Dag lief, we zien je! Andrea, Timon en Sam mmmimiiiiMDihmh KRANT VOOR ZEELAND Gebied Paauwenburg Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Het Delta Balans slaapsysteem kan met aantoonbaar resultaat een pijnverlichtende nachtrust bieden bij rug-, nek- of heupklachten. Stuur daarom deze advertentie in een envelop zonder postzegel naar: Delta Balans, antwoordnr 620, 4330 WB Middelburg Dhr./mevr. Adres Woonpl. Telefoon Aanbevolen door fysiotherapeuten voor vrijblijvende informatie 8-daagse reis met verblijf in 5-sterren all inclusive hotel Een buitenkansje!! Dat is deze aanbieding zeker, want zoveel luxe voor zo weinig geld mag u echt niet laten lopen! We bieden u namelijk nu de mogelijkheid om te boeken voor een 8-daagse 5-sterren verrassingsreis naar de Turkse Rivièra voor de ronduit sensationele prijs vanaf slechts 269!! U verblijft in een 5-sterren hotel aan de Turkse Rivièra, waar o.a. ontbijt, lunch, diner, diverse snacks, alle lokale alcoholische en non- alcoholische dranken en vele sport- en entertainment- faciliteiten zijn inbegrepen! En of dat nog met genoeg is, krijgt u ook nog eens geheel gratis een tweedaagse minirondreis naar Pamukkale en een gratis excursie 'Antalya-by-night' aangeboden. Maar wacht niet te lang, want voor dit soort prijzen verwachten wij een overwel digende belangstelling en het aantal plaatsen per ver trekdatum is beperkt! Vol vol! Reisprogramma in het kort Omdat we de prijs zeer laag willen houden, bieden we u accommodaties aan op no name basis. Dat wil zeggen dat u geplaatst wordt in een 5-sterren hotel in of nabij één van de badplaatsen Side, Antalya, Alanya, Belek of Kemer. De exacte ligging en naam van de accommodatie hoort u ter plaatse. Alle hotels beschikken over vele faci liteiten. Uw kamer is minimaal voorzien van douche en toilet Tijdens uw vakantie maakt u een 2-daagse mini- rondreis naar Pamukkale, deze rondreis begint in princi pe op de 3e dag van de vakantie, maar dit kan in enkele gevallen ook een dag eerder of later zijn. Tijdens deze excursie maakt u kennis met het natuurwonder Pamuk kale ('katoenen kasteel') met haar prachtige witte kalk steenterrassen. De nederzetting bij dit kuuroord is Hiera- polis, bekend vanwege haar graftombes uit de Griekse en Romeinse periode. Tenslotte bezoeken we een aantal pittoreske dorpjes. Gedurende de minirondreis verblijft u in een 3-/4-sterren hotel (o.b.v. halfpension) i.p.v een 5- sterren hotel. Vertrekdata HW 43.252 Vrijwel iedere ma., wo., do. en zo. vanaf Amsterdam, vrijwel iedere di. vanai Rotterdam en Enschede en vrijwel iedere wo. vanaf Maastricht Februari 16-17-18-19 269 Februari 22-23-29 329 Februari 24-25-26 309 Maart 1 329 Maart 2 309 Maart 3-4-7-8-9-10-11 €275 Maart 14-15-16-17-18 275 Maart 21-23-24-25-28 €315 Maart 29-30-31 315 April 1-4-5-6-7-8-11-12 €359 April 13-14-15-18-19 359 April 20-21-22-27 409 April 25 429 Toeslagen per persoon: I-persoonskamer 16/2 t/m 20/3 75, 21/3 t/m 19/4 95, 20/4 t/m 25/4 109 luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 49 Inclusief, vliegreis Nedertand-Antalya v.v., transfers, verblijf in 5-sterren hotel o.b.v. all inclusive, excursie 'Antalya-by-night', 2-daagse minirondreis Pamukkale in 3-/4-sterren hotel o.b.v. halfpension en Nederlands sprekende reisleiding. Exclusief: fac excursies, entrees, koffer- en servicegelden, lunches tijdens minirondreis, visum, luchthaven /toeristenbelasting en reserverings kosten, div. verzekeringen. Noot: het is niet mogelijk ter plaatse van de minirondreis af te zien. Minimum aantal deelnemers: 8. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 10 dgn voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HW 43.252 KRAS of via de eigen reisbureaus van KRAS Stervakanties in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg Utrecht Venlo, Zwolle STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.org jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal 99 Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Helaas neemt het probleem jaarlijks toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u ons daarbij? Lees a.u.b. hieronder onze informatie en tips. Dan hebt u een goede kans om diabetes te voorkomen als u nog geen dia betes hebt; extra jaren langer te leven, als u (onwetend) al diabetespatiënt bent. Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.langzal jeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubileumverras sing! U vindt daar info over dia betes en praktische Leef-Lan- ger-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Het Diabetes Fonds benadrukt in haar jubileumjaar dat diabe tes ongemerkt is uitgegroeid tot een ware volksziekte. De levensverwachting van velen wordt door diabetes ernstig bedreigd, Wereldwijd zijn er al 177 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende diabeten opsporen, ledereen kan daar om gratis zijn gezondheid tes ten via www.langzaljeleven.nl. Help ons de onderschatting van diabetes in Nederland te bestrijden. Een stille epidemie "Nederland wordt steeds dik ker", door ongezonde eetge woonten en onvoldoende li chaamsbeweging. Diabetes is - met overgewicht als een be langrijke oorzaak - een stille epi demie geworden. Diabetes treft 1 op de 20 Nederlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oor zaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, ongezonde voe ding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Trof je vroeger meestal type 2 diabe tes aan bij mensen ouder dan 50 jaar, tegenwoordig zien we dat het al gewoon is geworden onder veertig- en dertig jari gen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Een Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek Waarom krijgt de ene persoon met overgewicht wel diabetes en de ander niet? Wanneer we dit weten kan wellicht de grote toename van mensen met type 2 diabetes stoppen. Daarom starten we een groot Nationaal Diabetes Preventie Onderzoek waarin 4000 Nederlanders mi nimaal 5 jaar worden gevolgd door wetenschappers. Hier voor, net als voor andere onderzoeken, is veel geld no dig. Wij hopen dat u daaraan een jubileumbijdrage kunt leveren. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds heeft uw hulp nodig. Alleen dan kunnen we: onderzoek blijven uitvoeren om meer te leren over dia betes werken aan preventie en ge nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter wordend aantal mensen met diabetes stoppen het aantal onbekende diabe ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijgen, daarom gaat diabetes ons alle maal aan. Een gift aan het Diabetes Fonds is écht een investering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet de we reld uit! (cBFs Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 381 8 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf Giro 5766

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10