25-30% besparen op uw gasverbruik www.pzc.nl/adverteren Lilianer H1 c ronds PZC zaterdag 24 januari 2004 W22 energieservicedelta giro 2502 FEBRUARI DVD-SPAARMAAND Ziekenhuis Lievensbera r3 Fiscaal Medewerker Applicatiespecialist SAP IC/CC-Verpleegkundige m/v Energie Service Delta B.V. (ESD) is een 100% dochterbedrijf van DELTA Comfort B.V. Wij verhuren én verkopen warmwater apparatuur, zoals boilers en geisers maar ook centrale verwarmingsketels met een hoog rendement. Wist u, dat u behoorlijk op uw energie kosten kunt besparen wanneer u uw oude CV-ketel door een nieuwe vervangt? Als u een verbruik heeft van bijvoorbeeld 2300 m3 gas levert u dat al gauw een besparing op van ca. 232,- per jaar. En dat is niet niks! Moderne CV-ketels van ESD Een moderne CV-ketel kunt u bij ons al huren vanaf 23,68 per maand. Alle kosten voor onderhoud en reparatie zijn bij de huur inbegrepen. In totaal kan dit een besparing zijn van gemiddeld zo'n 50,- per jaar. Meer weten? Wilt u meer weten over onze moderne CV-ketels met hoog rendement? Bel dan onze Klantenservice via telefoonnummer (0113) 884100 en vraag geheel vrijblijvend een offerte aan. Wanneer u besluit over te stappen op een nieuwe CV-ketel dan profiteert u gelijk van ons actievoordeel: een gratis kamerthermostaat t.w.v. 50,- of dit bedrag als korting op de offerteprijs. Deze actie is geldig tot en met 15 maart 2004- Energie Service Delta B.V., postbus 69, 4460 AB Goes Tel.: (0113) 88 a1 00, www.energieservicedelta.nl, e-mail:esd@delta.nl Alzheimer mag geen nationale ramp worden. 0 www.alzheimer-nederiand.nl De hele maand februari sparen voor hoge kortingen op recente topfilms! Zie de PZC van zaterdag 31 januari. DELTA N.V. Postbus 50i»8 t»330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. De afdeling Fiscale Zaken is verantwoordelijk voor alle fiscale aspecten van het bedrijf. Ter versterking van deze afdeling in Middelburg zoeken wij een fulltime Fiscaal Medewerker. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Samenstellen van aangiften vennootschapsbelasting van de fiscale eenheid DELTA N.V. alsmede monitoren en/of begeleiden van de overige aangiften van DELTA N.V. - Optreden als fiscale vraagbaak voor de organisatie voor de administratieve verwerking van fiscale posten en ad hoe vragen met name over Vpb en BTW. - Optreden als 'sparringpartner' voor het hoofd Fiscale Zaken waarmee je samen contacten onderhoudt met externe accountants en de belastingdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Minimaal een afgeronde HEAO opleiding of opleiding Federatie Belastingadviseur (FB). - Aantoonbare ervaring in het maken van gecompliceerde aangiften en het werken met geavanceerde spreadsheets en aangiftepakketten. - Ruime ervaring in het gebruik van automatiseringpakketten. - Analytisch en initiatiefrijk, hands on mentaliteit en bereidheid tot samenwerken. - Bereidheid tot het volgen van praktijkgerichte cursussen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salarisindicatie - Een maximum salaris van 3.555,bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met: Aernout Zonnevylle, hoofd Fiscale Zaken, telefoon (0118) 88 22 69. Nieuwe informatievoorzieningsystemen worden momenteel geïmplementeerd op basis van (divisieoverschrijdende) bedrijfsprocessen. De afdeling IT-services en Applicatiebeheer (l&A) maakt onderdeel uit van de informatiebeheersorganisatie. Deze afdeling biedt ondersteuning aan de gebruikers van de verschillende informatiesystemen. Het applicatiebeheer is onderverdeeld in de groepen FLP (Financieel, Logistiek, Personeel), TIS/KAD (Technische informatiesystemen, Kantoorautomatisering en Documentaire Systemen) en KERM (Klant, ETRM, Meter). Binnen de groep FLP bestaat de vacature voor een fulltime Applicatiespecialist SAP. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Beheer van applicatie(s) op financieel en/of logistiek gebied, met name SAP-modules FI/CO, PS, PM en MM. - Opstellen van functionele specificaties van goedgekeurde wijzigingen. - Zelf inrichten van het systeem conform de opgestelde specificaties. - Aansturen van werkzaamheden van externe partijen voor het inrichten van het systeem. - Deelname aan projecten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde opleiding hbo-informatica (hio) of hbo met relevante AMBI-modules. - Minimaal 3 jaar ervaring in inrichting en beheer van genoemde SAP module(s). - Minimaal 5 jaar operationele ervaring met iet-beheer en iet-ontwikkeling. - Affiniteit met de processen die worden ondersteund door de beheerde systemen. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Kennis van ITIL processen is een pre. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Niels Meeusen, teamleider Applicatiebeheer, telefoon (0118) 88 21 6b. Binnen de dienst Klinische Zorg voor de gerenoveerde en gescheiden ontstaan vacatures voor de functie van (18-36 uur per week) Afdelingsinformatie Voorjaaf 2004 wordt de huidige IC/CC-afdeling verdeeld in een IC/MC-unit, bestaande uit 6 IC- en 4 MC-bedden en een CC/MC-unit, bestaande uit 7 CC- en 4 MC-bedden. De verdeling van bedden brengt met zich mee dat de personeelsformatie voor deze units wordt uitgebreid. We zijn daarom op zoek naar enthousiaste, initiatiefrijke en gemotiveerde verpleegkundigen die samen met onsinhoud willen gaan geven aan de verdere ontwikkeling en opbouw van de gerenoveerde ca re-afdelingen en willen werken aan het verder optimaliseren van de kwalitatieve zorgverlening aan IC/MC- en CC/MC-geïnd iceerde pa tiënten. Functie-informatie Als IC/CC-verpleegkundige bent u onderdeel van een dynamisch team waarbij u volledig zorgverantwoordelijk bent voor de aan u toegewezen patiënten. Op beide care-afdelingen wordt op indicatie beademing en dialyse toegepast. Daarnaast vervult u een functie in het reanimatieteam Per 1 december jl. is het ziekenhuis met een hartfalenpoli gestart. Als IC/CC verpleegkundige verricht u werkzaamheden op beide eerder genoemde care-afdelingen. U kunt rekenen op een uitdagende en afwisselende baan met alle ruimte voor eigen inbreng. Functie-eisen De kandidaten dienen te beschikken over: - het diploma verpleegkundige; - een afgeronde IC/CC -opleiding; - interesse en vaardigheid in het psychosociaal begeleiden van patiënten. Kandidaten met alleen eenCC-opleiding worden ook uitgenodigd te solliciteren. lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 70 medisch specialisten en ruim 1.300 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: http://Bevensbcrg.zieltenlHis.iil Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, waarbij salariëring plaatsvindt op basis van inschaling in FWG functiegroep 55. Informatie en sollicitatie Informatie kunt u inwinnen bij de heer M. Elich, afdelingshoofd IC/CC (telefoon 0164-278460) en/of bij de heer C. Havermans, clustermanager (telefoon 0164-278456). Uw schriftelijke sollicitatie kimt u tot 4 februari a.s. richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst P&O, t.a.v. de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prljsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV binnen twee weken aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Dit kan ook per e-mail naar: vacatures@delta.nl. giro 7 800 800 Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nlvoorlichting@lilianefonds.nl met een handicap in ontwikkelingslanden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 50