Alles voorde klant. PZC W8 Accountmanager Private Banking Voor onze filialen in Zeeland zoeken wij een: Filiaalleider m/v Vervangend Filiaalleider m/v SECRETARESSE INTERNATIONAL SALES mm weGeNeR Wij breiden uit MTS'er Werktuigbouw/Piping gevraagd CHAUFFEUR Van Geyt vervoer en exp. BV De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. zaterdag 24 januari 2004 De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in het CAR VILLAGE®- complex te Goes. Ter ondersteuning van ons team zoeken wij op korte termijn een AUTOCLEANER AFLEVERINGSMEDEWERKER M/V U bent verantwoordelijk voor het afleveringsklaar maken van nieuwe en het verkoopklaarmaken van gebruikte auto's. U draagt zorg voor de voorraad auto's in de showroom, het vervangend vervoer en de demo's. U bent tevens verantwoordelijk voor de eindcontrole bij aflevering. Voor deze fulltime baan zoeken wij een enthousiaste handige man/vrouw. U bent in het bezit van een geldig rijbewijs, u hebt een energieke werkinstelling en oog voor detail. Uw leeftijd is minimaal 20 jaar. Stuur uw sollicitatie of maak een afspraak voor 6 februari a.s. naar: De Groene-Goes BV, t.a.v. de heer P.H. Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes of per e-mail naar: directie@degroene-goes.nl Voor informatie kunt u bellen naar 0113-275000, vragen naar de heer P.H. Dallinga. VOLVO DE GROENE-GOES Rabobank Beveland is een vooruitstrevende bank die de particuliere en zakelijke markt bedient. In zijn werkgebied profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het marktaandeel op beide markten. Dat levert kansen op voor een accountmanager Private Banking m/v die het vizier richt op de top van de particuliere markt. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Overeenkomstig onze visie benader je actief de meest vermogende (potentiële) klanten. Op basis van je portefeuiileplan, maar ook naar aanleiding van concrete signalen en/of events. Je verkoopgesprekken verlopen effectief, en gedreven als je bent,trek je de gesprekken vaak breder. Dit resulteert in een assortimentoverstijgend integraal advies dat beantwoordt aan de behoeften van de klant. Je HBO/WO werk- en denkniveau, brede productkennis en overtuigende aanwezigheid in (informele) netwerken staan garant voor klinkende resultaten: hoge verkoopscores, een renderende portefeuille, maximale cross-sell en duurzame klantrelaties. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: de heer Adri van de Laar, hoofd Private Banking, (0113) 23 92 86, of de heer Joan Wassink, directeur Bedrijven en Private Banking, (0113) 23 92 22, Stuur je sollicitatie met cv. binnen 14 dagen naar Rabobank Beveland, afdeling Personeelszaken, Postbus 33, 4460 AA Goes. Of per e-mail naar personeelszaken@beveland.rabobank,nl. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen, en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. stuur uw sollicitatie met CV en diploma's naar: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. Mevr. W.H.M. Hoornick, Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal Bison International is een dynamische, internationaal opererende onderneming die in de Benelux marktleider is met de bekende merken Bison, Velpon, CFS en Griffon. Internationaal zijn de lijmen en kitten van Bison sterk vertegenwoordigd in meer dan 50 landen. Bison International behoort tot de Bolton Group, een snel groeiende multinationale onderneming met gerenommeerde merken in diverse consumentenmarkten. Voor de afdeling International Sales zijn wij op zoek naar een DE FUNCTIE In deze veelomvattende functie verricht u in de ruimste zin secretariële en ondersteunende werkzaamheden voor onze Director International Sales en de afdeling International Sales Support. U beheert de agenda's, regelt afspraken en organiseert vergaderingen en zakenreizen. Daarnaast verzorgt u zelfstandig de correspondentie, notuleert u de vergaderingen en werkt u rapporten uit. De internationale contacten onderhoudt u in de Engelse, Franse en Duitse taal. Daarnaast krijgt u als assistent van de Director International Sales de kans om uw organisatietalenten verder te ontwikkelen in een-internationale werkomgeving. HET PROFIEL U beschikt over een HBO-opleiding, dan wel VWO met relevante aanvullende cursussen, en over ervaring in een internationale werkomgeving. U bent in staat vooruit te denken en kunt snel schakelen bij onverwachte situaties. Aan één woord hebt u genoeg en u kunt goed zelf prioriteiten stellen. U hebt ervaring met Word, Excel en Powerpoint en u beheerst de moderne talen uitstekend. Verder ben u flexibel, integer en collegiaal. U kunt uw sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, zenden aan: Bison International, t.a.v. de heer mr. F.M. Tazelaar, Postbus 160,4460 AD Goes, e-mail ftazelaar@bison.boltongroup.nl, telefoon 0113 - 235 796. Internet: www.bison.nl - www.boltongroup.net Koninklijke Wegener NV zoekt: Interest 8i Finance Manager m/v De activiteiten op het gebied van financieringen, rente- en valutarisico management en ook het internationale cash management worden binnen Wegener centraal door de afdeling Concern Treasury vervuld. Concern Treasury maakt deel uit van de Holding en verricht haar werkzaamheden vanuit het hoofdkantoor van Wegener in Apeldoorn. Wij zijn op zoek naar een Interest 8i Finance Manager die, samen met de Cash Currency Manager, de Treasury Operations kan uitvoeren en die de ambitie heeft om door te groeien De functie U bent verantwoordelijk voor het beheer van de renterisicoposities en van alle interne en externe financieringen van het Wegener concern. U rapporteert aan de Concern Treasurer. Uw taken omvatten o.a. het ontwikkelen en implementeren van het financierings- en renterisicobeleid, het uitvoeren van debt servicing taken, het verzorgen van managementinformatie m.b.t. concernfinancierings- en renterisicoposities, het vervangen van de Cash Currency Manager bij diens afwezigheid. Uw profiel U heeft een economische/bedrijfskundige opleiding op academisch niveau of HEAO. Daarnaast heeft u relevante ervaring in een Treasury omgeving. U heeft cijfermatig en analytisch inzicht, een pro-actieve instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden zowel in het Nederlands als in het Engels. U beschikt over de nodige vaardigheden in het werken met geautomatiseerde systemen en u heeft ervaring met het gebruik van Excel, PowerPoint en Word applicaties. Wij bieden Een aantrekkelijke baan met doorgroeimogelijkheden binnen een professioneel team. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer N.J.A.M. Berendse, Concern Treasurer, tel. 055-538 85 70. Uw sollicitatie kunt u, binnen twee weken na verschijning, richten aan: mevrouw drs. S.A. de Jong, afdeling P&0 Holding Koninklijke Wegener NV, Postbus 26, 7300 HB Apeldoorn of e-mail: s.djong@wegener.nl. Meer bereiken. Met Wegener Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE •INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW •PIPING •BOUWKUNDE «CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Pluscode in de krant? Ga naar www.pzc.nl/kleintiesmarkt toets de code in en kom direct uit bij de advertentie waar u naar op zoek bent. MET SPOED GEVRAAGD voor distributievervoer in Nederland en België In het bezit van rijbewijs C, E, chauffeursdiploma (ev. ADR) Inlichtingen: Gentsevaart 61 4565 ES Kapellebrug-Hulst Tel. 0114-31 40 51 Vragen naar: Jos van Dorsselaer Dactylo kent jouw omgeving als geen ander. We kennen de bedrijven, de mensen, de gewoontes en spreken je taal. En hebben de leukste tijdelijke of vaste baan voor je bij een bedrijf dat bij je past. Elektromonteurs m/v Voor een relatie in Goes zijn wij op zoek naar ervaren elektromonteurs, met ervaring in de utiliteit. Wij zoeken een nette representatieve medewerker met goede omgangsvormen. Het betreft een project in Goes. Info: Dactylo Goes. Monteur m/v Voor een relatie in Zierikzee zoeken wij een monteur. Een elektrotechnische achtergrond is een pre. De werkzaamheden bestaan uit elektrotechnisch aansluitwerk en mechanisch assemblagewerk. Dit werk wordt gedaan op locaties door geheel Nederland, waardoor er regelmatig in hotels wordt overnacht. Ben jij handig, accuraat, communicatief sterk, leergierig en ben je in het bezit van je rijbewijs? Dan ben jij de juiste persoon om dit jonge team te versterken! Info: Dactylo Middelburg. Hovenier m/v Wij zoeken een ervaren hovenier die zelfstandig werkzaamheden kan verrichten in het onderhoud en aanleg, eventueel ondersteund met 1 of meerdere hulp hoveniers. Heb jij brede relevante werkervaring? Dan is dit een leuke baan voor jou! Info; Dactylo Goes. Productiemedewerkers m/v Een relatie in de tuinbouw is op zoek naar productie medewerkers. Wij zoeken gemotiveerde mensen die een nette uitstraling hebben. Goede kennis van de Nederlandse taal is vereist. Ben jij vingervlug en bereid de handen uit de mouwen te steken? Dan is dit een leuke baan voor jou! Info: Dactylo Middelburg. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo in: Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl pfactylo j u De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in het CAR VILLAGE®- complex te Goes. Ter ondersteuning van ons team zoeken wij op korte termijn een Receptioniste Telefoniste m/v U bezet een centrale plaats tussen showroom en werkplaats. U handelt alle binnenkomende telefoongesprekken af en ontvangt klanten en bezoekers. U zorgt voor de facturatie, het vervangend vervoer en ondersteunt de afdelingen verkoop en werkplaats. U handelt alle voorkomende zaken af voor de aflevering van auto's. Voor deze veelzijdige fulltime baan zoeken wij iemand met een representatieve en spontane uitstraling passend bij een premium- merk als Volvo. Aandacht voor mensen en kwaliteit is alles waar het in onze organisatie om gaat. Uw opleidingsniveau is minimaal MBO Administratie. U hebt een accurate en verzorgde manier van werken. U kunt goed overweg met Word en Excel en werkt graag in teamverband. Uw leeftijd is tussen 21 en 25 jaar. Stuur uw sollicitatie met pasfoto uiterlijk 6 februari a.s. naar: De Groene-Goes BV t.a.v. de heer RH. Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes of per e-mail naar: directie@degroene-goes.nl Voor informatie kunt u bellen naar 0113-275000, vragen naar de heer P.H. Dallinga VOLVO DE GROENE-GOES CAR VILLAGE VO WO www.wegener.nl I V Koninklijke Wegener NV is de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde (Euronext) onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland. Dagelijks bezorgt Wegener 1,2 miljoen dagbladen bij haar lezers in een groot deel van Nederland. Wekelijks produceert Wegener ruim 7 miljoen nieuws bladen en huis-aan-huiskranten. Bovendien is Wegener in West- Europa ÊÈn van de grotere spelers op het gebied van direct marketing-diensten en -producten, met sterke marktposities in Nederland, Belgil, Groot-BrittanniT en Frankrijk. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener intemet- producten en Ödiensten en gemeentelijke informatiediensten, geeft special interesttijdschriften uit en levert grafische producten en diensten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36