randstad Microbiologisch Analist m/v SagEnn Instructeur MALLE JANTJE in Veere PZC W7 Calculator/werkvoorbereider Rëmtegratieconsulenten/bemiddelaars(m/v) pts Coördinator Herstelbemiddeling/ Leerstraffen m/v Vrijheidslievende postbezorgers m/v zoekt tijdelijk: HULPKRACHT Tènce/ Meld u aan als collectant of organisator: (030) 297 11 97 Wilt u adverteren in deze rubriek? m Amphia Ziekenhuis zaterdag 24 januari 2004 In het Amphia Ziekenhuis werken 4.500 mensen in allerlei functies, direct of indirect, aan de zorg voor patiënten. Het Ziekenhuis koppelt hoogwaardige medisch-specialistische kennis aan een respectvolle behandeling en verzorging van iedere patiënt. De organisatie kent goede arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden tot deeltijdwerk. Het ziekenhuis biedt de medewerkers individueel toegesneden opleidings-, doorstroom- en ontwikkelingstrajecten. Medewerkers met een dienstverlenende en betrokken houding zijn van harte welkom. Het ziekenhuis is een zogenaamd méér-locatie-ziekenhuis met vier vestigingen: één vestiging in Oosterhout, drie in Breda (w.o. het Thoraxcentrum aan deKJalderseweg). Eind 2004 komt het Thoraxcentrum over naar de locatie Molengracht in Breda. Het laboratorium verricht onderzoek naar infectieziekten t.b.v. de patiëntenzorg. Dit betekent naast de normale dagelijkse werkzaamheden ook weekend- en bereikbaarheidsdiensten om de zorg zo goed mogelijk te kunnen waarborgen. Wij vragen voor het cluster Diagnostiek en Behandeling, Laboratorium voor Microbiologie en Infectiepreventie, per direct een 36 uur per week Functie-inhoud: verrichten van analytisch microbiologisch onderzoek in wisselende diensten bacteriologisch onderzoek fertiliteits onderzoek serologisch onderzoek parasitologisch onderzoek. Functievoorwaarden: HBO medische microbiologie bij voorkeur kennis hebben van bacteriologie moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-ziekenhuizen. Het salaris bedraagt minimaal 1.542 en maximaal 2.848,- bruto per maand op fulltime basis (FWG 45 of FWG 50, afhankelijk van ervaring). De aanstelling is op basis van een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Informatie sollicitatie: Nadere informatie: de heer P. Willemse, hoofdanalist, telefoonnummer 076-5954046. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 6 februari a.s. sturen naar het Amphia ziekenhuis, t.a.v. Eenheid Personeelsinzet, bureau Werving en Selectie, locatie Calderseweg, of per e-mail naar Werving@Amphia.nl, onder vermelding van 4.183.03 en de naam van het dagblad. (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.) Calderseweg 81, Postbus 90108,4800 RA Breda staal- en machinebouw I VDS is een bedrijf dat zich toelegt op het ontwikkelen en produceren van staal en aluminum constructies en machines. Tevens zijn wij actief in de scheepsbouw en de scheepsreparatie. Sinds kort is ons vestigingsadres Westhofhaven te Vlissingen-Oost. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: functieomschrijving: - Het zelfstandig maken van kostprijsberekeningen en het opstellen van offertes; - werkvoorbereiding zoals het maken van tekeningen en werkomschrijvingen; - het verlenen van ondersteuning aan de opdrachtgever en het uitvoerend personeel tijdens productieproces; - kostenbewaking, facturatie en nacalculatie van de uitgevoerde werkzaamheden; - het onderhouden van de contacten met de opdrachtgever; functie eisen: - afgeronde opleiding HTS werktuigbouwkunde; - bekend met het tekenprogramma AutoCAD; - goede communicatieve en commerciële vaardigheden; - stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettingsvermogen; - ervaring in vergelijkbare functie is een pre; - enige kennis van elektrische installaties. ^ij bieden: - Goed salaris conform CAO Metaalnijverheid; - Prettige werkomstandigheden; - Een uitdagende functie in een modern bedrijf met veel afwisselende werkzaamheden. n je geïnteresseerd? Kijk voor verdere bedrijfsinformatie ook op www.vdsstaalbouw.nl Sollicitaties met CV schriftelijk binnen 7 dagen richten aan: STAAL- EN MACHINEBOUW B.V. '■ft de heren M. van Hee of M. Geschiere Postbus 8009,4330 EA MIDDELBURG passend in werk Sagenn is dé partner voor uitvoeringsinstellingen, gemeenten, werkgevers en werk nemers op het gebied van reïntegratie van werkzoekenden. Binnen onze snelgroei ende, jonge organisatie met vestigingen in onder meer Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Nijmegen, Arnhem, Zwijndrecht, Oud-Beijerland en Ridderkerk dragen ruim 150 professionals op deskundige wijze zorg voor het ontwerpen en uitvoeren van op maat gesneden trajecten met als doel de reïntegratie van werkzoekenden en arbeidsongeschikte medewerkers binnen de arbeidsmarkt te realiseren. Voor onze vestiging in Goes zijn wij per direct op zoek naar: met een commerciële instelling Het profiel: Afgeronde HBO opleiding. Relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan binnen de sector arbeidsbemiddeling. Analytisch vermogen. Goede sociale ^n communicatieve vaardigheden. Zelfstandig en initiatiefrijk. Dienstverlenende en resultaatgerichte instelling. Commerciële instelling en de drive om te scoren. Kennis van de allochtone doelgroep is een pré. Ervaring in j^yjaiinen van groepen is een, pré. Het analyseren van belemmeringen en capaciteiten en het inventariseren van scholingsmogelijkheden en kansen op de arbeidsmarkt van kandidaten, welke vervolgens worden vertaald in een plan van aanpak. Het selecteren en inzetten van de juiste reïntegratie-instrumenten, zoals scholing, vaardigheids-en kennistesten, assess ments, psychologische onderzoeken, coaching en bemiddeling. Het acquireren van vacatures en het bemiddelen van kandidaten naar regulier werk. Op doel-en persoonsgerichte wijze zorg dragen voor de uitvoering van uitgezette trajecten. Contacten opbouwen en onderhouden met potentiële werkgevers ten behoeve van de bemiddeling van onze kandidaten. Sagenn biedt haar medewerkers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, toekomstperspectieven een prettige werksfeer. Voor meer informatie betreffende boven genoemde functies kunt u dagelijks contact opnemen met de heer Paul Verschoor (recruiter), 078 - 6201255 of surf naar www.sagenn.nl. Sollicitaties kunt u, bij voorkeur per e-mail, sturen naar p.yerschoor@sagenn.nl of per post: Sagenn, t.a.v. de heer P.E. Verschoor, Postbus 539, 3330 AM Zwijndrecht. U wordt verzocht in uw cv uw opzegtermijn en uw bruto maandsalaris bij uw huidige werkgever en eventuele referenties te vermelden. Wij kijken uit naar uw reactie! 'ÜZ^ HZsafety B.V. POSTBUS 36 4380 AA Vlissingen HZsafety is gespecialiseerd in het verzorgen van (maritieme en logistieke) veiligheidstrainingen. Kwaliteit voor zowel uitvoer als nazorg van onze cursussen is ons kenmerk. De trainingen vinden gedeeltelijk plaats op het trainingscentrum van de Stadsgewestelijke Brandweer en HZsafety aan de buitenhaven en op het Maritiem Instituut "De Ruyter" Daarnaast wordt een deel van de trainingen aan boord van schepen verzorgd. Gevraagd: Taak omschrijving Instructie sea survival en fast rescue Instructie brand- en adembescherming Vereisten Diploma Maritiem Officier (MBO) Vaartijd, minimaal 4 jaar Goede kennis van de engelse taal, zowel in woord als geschrift Bereidheid tot werken in het buitenland Bereidheid tot verdere studies Geen 8 tot 5 mentaliteit Didactische vaardigheden Affiniteit maritieme veiligheid Salaris en werktijden Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Werktijden in overleg. Voor aanvullende informatie kunt U tijdens kantooruren contact opnemen met de directie te bereiken onder telefoonnummer 0118-463382 Uw sollicitatie dient U voor 5 februari per brief te richten aan de directie onder vermelding van functie. Randstad zoekt: Secretaressen die willen werken en leren Jouw carrière Randstad heeft een manier gevonden om jouw carrière als secretaresse een impuls te geven. Een (vaste) baan bij Randstad zorgt voor zekerheid, terwijl je je kennis verbetert en uitbreidt via de Randstad Secretaresse Academie. Daarnaast doe je veelzijdige werkervaring op bij verschillende bedrijven in de regio Zeeland/Bergen op Zoom. De Randstad Secretaresse Academie De opleiding van secretaresse duurt 6 maanden 1 avond per week. Een aantal inhoudelijke vakken wordt verder uitgediept en nieuwe onderwerpen komen aan bod. Het profiel Je hebt minimaal een afgeronde secretaresseopleiding of gelijkwaardig. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Je hebt minimaal 2 en maximaal 3 jaar werkervaring. Je bent fulltime beschikbaar. De aanbieding Randstad biedt jou: Ontplooiing van jouw vak dmv loopbaanplanning en een opleiding aan de Randstad Secretaresse Academie Een marktconform salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenverzekering en spaarloonregeling Proffesionele begeleiding Een jaarcontract Solliciteren Heb je interesse en voldoe je aan het bovenstaande profiel? Stuur dan een motivatiebrief, curriculum vitae en een pasfoto naar Randstad Secretarieel, t.a.v. Katja Blom, Vd Spiegelstraat 2, 4461 LL Goes. Bij ontvangst sturen wij je een informatiepakket toe. Natuurlijk kan je ook bellen voor meer informatie op (0113) 27 48 42 Voor meer vacatures: www randstad.nl -y-ut»*"' Bureau Jeugdzorg Zeeland is een multifunctionele instelling met vier kernactiviteiten: Aanmelding en Preventie, Jeugdbescherming en Jeughulpverlening, Jeugdreclassering en Advies- en Meldpunt Kindermishandeling. Binnen de afdeling Jeugdreclassering worden jeugdigen begeleid of gevolgd, die in één of andere vorm met het strafrecht (meestal een dreigende veroordeling) te maken hebben gekregen. Voor het project Herstelbemiddeling van deze afdeling zoeken wij een: 24 uur per week (66,67%) - vacaturenr. 03.15 - standplaats Middelburg DE FUNCTIE: Als coördinator herstelbemiddeling werkt u nauw samen met - en onder verantwoordelijkheid van - het afdelingshoofd Jeugdreclassering. U geeft uitvoering aan bemiddelingszaken tussen dader en slachtoffer(s) en u denkt actief mee over het te voeren beleid van het project Herstelbemiddeling. Als coördinator leerstraffen geeft u uitvoering aan de intake en coördinatie van de leerstraffen bij de jeugdreclassering. Daarnaast bent u in staat nieuwe leerstraffen uit te denken en te ontwikkelen. UW BAGAGE: Een afgeronde relevante Hbo-opleiding en ervaring met het opzetten van pro jecten. Affiniteit met het coördineren van taken en zo mogelijk het certificaat SVT-trainer. Bereidheid om zelf uitvoering te geven aan SVT-trainingen. U bent creatief en inventief en heeft een vraaggerichte instelling, U bent gericht op samenwerking en kwaliteit en bereid om zo nodig te werken op onregelmatige tijden. U bent een opgewekte persoonlijkheid, u beschikt over relativeringsvermogen, goede communicatieve vaardigheden en u hebt een rijbewijs B. ONS AANBOD: Een laarcontract met de intentie tot het verlengen van deze overeenkomst tot het einde van het project, dat in loopt in eerste instantie tot 1 januari 2006. Afhankelijk van de subsidie bestaat er een mogelijkheid tot uitgebreiding met maximaal 8 uur Het salaris bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring - minimaal 2.155,- en maximaal 3.238,- bruto per maand op basis van 36 uur per week. De arbeidsvoorwaarden conform de CAO-jeugdhulpverlening worden aangevuld met aantrekkelijke personele regelingen. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. UW REACTIE: Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij dhr. P. Castel (Teamleider/ Werkbegeleider Jeugdreclassering) of bij mevr. P.M. de Wilde (Coördinator Herstelbemiddeling/ Leerstraffen), beiden bereikbaar via 0118 677 600. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het vacaturenummer, uiterlijk woensdag 4 februari 2004 te richting aan Bureau Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg, t.a.v, dhr. M. Besuijen, personeelsfunctionaris. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Streekpost 'De Baronie' verzorgt poststukken in N. en Z. Beveland en wijde omgeving. Wij koppelen een goede service aan lage tarieven. Door het succes van deze formule hebben wij behoefte aan extra mensen. Wij zoeken dan voor diverse plaatsen onder andere Goes en Rilland en diverse dorpen in Noord- en Zuid-Beveland en omstreken - voor een aantal uren per week - Voor de juiste mensen is dit een leuke baan met veel vrijheid. U bezorgt twee keer per week de post op dinsdag en vrijdag overdag. Per keer kost dit drie tot vier uur. Deze uren kunt u zelf indelen. Ideaal voor hen die op een flexibele manier wat bij willen verdienen. Ouders die school gaande kinderen hebben bijvoorbeeld, maar ook studenten en ouderen nodigen wij uit om te reageren. U krijgt in principe een vaste wijk zo dicht mogelijk -indien gewenst- bij u in de buurt. Wij vinden het ook geen enkel probleem als u samen met iemand anders één wijk wilt verzorgen. Natuurlijk stellen wij wel enige voorwaarden. Een redelijke gezondheid is vereist, evenals een goed verantwoordelijksgevoel, want u vormt de basis van onze organisatie! Onze klanten moeten ervan op aan kunnen dat hun post op het juiste adres terechtkomt. En, oh ja, december is natuurlijk een drukke maand. Betaling gebeurt per maand op basis van het aantal poststukken. Hebt U, jij interesse dan zijn wij telefonisch bereikbaar op maandag 26 en dinsdag 27 januari 's avonds tussen 19.00 en 21.00 uur op telefoon nummer 0113 - 38 27 50 - voor 6 a 8 weken (per direkt) - leeftijd 18-24 jaar, met rijbewijs - voor magazijnwerk, incl. klusjes als schilderen, etc. - als het wederzijds bevalt ook voor langere periode. Tel. 0118-506170 (13-17 uur) uitzendbureau Administratief medewerker (m/y) Wij zoeken voor onze opdrachtgever met spoed een admim- Istratlef medewerker voor de atdeling klantenservice. Heb ji] een opleiding op MBO niveau (richting administratie, scheep vaart/transport), je kan goed werken met Word en Excel en |e Iheöt kennis van Engels, Duits en Frans? Stuur dan direct je cv naar Tènce! Uitzendbureau. Oude Markt 12, 4381 ES Vlissin gen of vllssinoen@tence.nl ow; soll.admi-mdw Administratief medewerker technische dienst (m/vl Wij zoeken voor onze opdrachtgever met spoed een admini stratie» medewerker voor de afdeling technische dienst. Heb ji) een opleiding op MBO niveau (richting administratie, technisch administratief), kan ie goed werken met Word en Excel en je hebt kennis van Engels. Duits? Stuur dan direct je cv naar Tènce! Uitzendbureau, Oude Markt 12. 4381 ES Vlissingen of vlissinqen@tence.nl ow; soll.admi-mdw. Assistent Planner (m/vl Wij zoeken voor onze opdrachtgever met spoed een "junior" assistent planner. Je gaat je voornamelijk bezig houden met r het plannen van personeel en materieel Heb jij een opleiding op MBO niveau (richting planning, logistiek), je kan goed wer ken met Word en Excel (CLEAR is een pre). Stuur dan direct je cv naar Tènce! Uitzendbureau, Oude Markt 12,4381 ES Vlis singen of yiiS5inflOT@tence.nl ow; soll.planner Schoonmaakmedewerkers Im/vl Wil je een paar dagen in de week werken en ben je niet bang op de handen uit de mouwen te steken? Voor diverse projecten in de regio Vlissingen zoeken wij nog kandidaten Ujkt het je wat' Neem dan direct contact op met Tènce! Uitzendbureau, i Oude Markt 12,4381 ES Vlissingen, tel. 0118-415059. Manaziin medewerker (m/vl Voor een relatie in Middelburg zijn wij nog op zoek naar een magazijn medewerker die administratief onderlegt is. Voel jij je hierdoor aangesproken en wil jij je door opleidingen speciali seren als magazijn medewerker? Neem dan direct contact op met Tènce! Uitzendbureau, Lange Geere 12,4331 LX Middel burg, tel. 0118-629658 "Ik collecteer voor de Hersenstichting Nederland en het NFGV" Loop ook warm voor de Nationale Collecte Hersenziekten Psychische Ziekten! Bel ons en meld u aan als collectant of organisator, leder uurtje helpt! Onze collecteweek is van 8 t/m 14 februari 2004 met als thema 'angststoornissen'. Meer informatie: www.nfgv.nl en www.hersenstichting.nl Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaaöpzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 35