LHERlÖGHS J ICARROSSERIEEN ém Verzorgende C Wijkziekenverzorgende Bent u één van de medewerkers die Stichting Werkt voor Ouderen zoekt? WERKPLAATSRECEPTIONIST Dutch Cleaning Mill b.v, zaterdag 24 januari 2004 28 Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgings huizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huis houdelijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorg verlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdvoor ziening en Telehulp. Bij de Stichting Werkt voor Ouderen werken zo n 750 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteiten begeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cli nten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Stichting Werkt voor Ouderen Stichting Werkt voor Ouderen Koudekerkseweg 81 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 -448 448 Fax 0118-411 721 WAARNEMEND HOOFD VERZORGING (vacature 0403) zorgcentrum Ter Reede, Vlissingen voor 36 uur per week De taken van het waarnemend hoofd verzorging zijn: mede leiding geven aan het verzorgend team - toezien op voortgang en kwaliteit van te verrichten werkzaamheden - verpleegkundige en verzorgende handelingen - werkzaamheden van medewerkers plannen en indelen Functie-eisen: - diploma verpleegkundige (niveau 4 of niveau 5) met BIG-registratie- leidinggevende ervaring en organiserend talent - flexibiliteit, besluitvaardigheid en overtuigingskracht Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatieprocedure. De functie is ingedeeld in schaal 45 FWG 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. F. de Bruin, locatiemanager van Ter Reede, telefoon 0118-448448. WIJKVERPLEEGKUNDIGE (vacature 0404) locatie Ter Reede, Vlissingen voor 28 uur per week De taken van de wijkverpleegkundige zijn: - zorgverlening in de thuissituatie - verpleegkundige werkzaamheden van curatieve en preventieve aard in samenhang met revalidatie en reactivering van cli nten thuis Functie-eisen: - diploma HBO-V of verpleegkundige A met MGZ - BIG-registratie - organiserend vermogen en flexibiliteit rijbewijs B en beschikt over een auto De functie is ingedeeld in schaal 45 fWg 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. Sohier, zorgco rdinator, telefoon 0118-448448. VERZORGENDE VOOR DE WIJK (vacature 0405) locatie Ter Reede, Vlissingen voor 24 uur per week De taken van de verzorgende zijn: - zorgverlening in de thuissituatie, zowel in de aanleunwoningen als in de wijk - cli nten begeleiden en hun zelfstandigheid bevorderen Functie-eisen: diploma verzorgende (niveau 3) - goede sociale vaardigheiden en grote mate van flexibiliteit - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - rijbewijs B en beschikt over een auto De functie is ingedeeld in schaal 35 FWG 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. Sohier, zorgco rdinator, telefoon 0118-448448. VERZORGENDEN (vacature 0406) zorgcentrum Ter Reede, Vlissingen voor 22 en 27,5 uur per week De taken van de verzorgende zijn: - bewoners assisteren bij dagelijks voorkomende verzorgende activiteiten bewoners begeleiden en hun zelfstandigheid bevorderen als contactverzorgende optreden voor een aantal bewoners Functie-eisen: - diploma verzorgende (niveau 3) - goede sociale vaardigheiden en grote mate van flexibiliteit - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken De functie is ingedeeld in schaal 35 FWG 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. R. Kokelaar en mevr. R. du Bois, afdelingshoofden verzorging, telefoon 0118-448448. 2 ACTIVITEITENBEGELEIDERS HUISKAMER (vacature 0407) zorgcentrum Ter Reede, Vlissingen voor 22 en 27,5 uur per week De taken van de activiteitenbegeleiders huiskamer zijn: - activiteitenprogramma s ontwikkelen en uitvoeren - een vaste dagstructuur verzorgen voor bewoners van de huiskamer (individuele) activiteiten in huiskamerverband aanbieden Functie-eisen: MBO-diploma activiteitenbegeleiding of SPW (niveau 4) goede sociale vaardigheden en grote mate van flexibiliteit - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken De functie is ingedeeld in schaal 35 FWG 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. R. Kokelaar en mevr. R. du Bois, afdelingshoofden verzorging, telefoon 0118-448448. HUISKAMERMEDEWERKER (vacature 0408) zorgcentrum De Zoute Viever, Oost-Souburg voor 18 uur per week voor de duur van 4 maanden i.v.m. zwangerschapsverlof van medewerker De taken van de huiskamermedewerker zijn: - een vaste dagstructuur verzorgen voor bewoners van de huiskamer - (individuele) activiteiten in huiskamerverband aanbieden Functie-eisen: - diploma verzorgende, activiteitenbegeleiding of SPW (niveau 4) - goede sociale vaardigheden en grote mate van flexibiliteit - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken De functie is ingedeeld in schaal 35 FWG 3.0. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. van der Paal, zorgmanager van De Zoute Viever, telefoon 0118-467888. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie v r 31 januari a.s. sturen naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevr. M.S.A. de Goey, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Naast een passend salaris en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega s, biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V. is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, opleggers en aanhangwagens. Voor de werkplaatsreceptie zijn wij op zoek naar een Jonge energieke Functie-omschrijving: - direct en indirect contact met klanten - planning reparatie-werkplaats i.s.m. chef-reparatie - ondersteuning van administatieve reparatie-afdeling Functie-eisen: - afgeronde MTS opleiding - leeftijd ca. 25 jaar - ervaring met PC-gebruik (Windows) - goede contactuele eigenschappen - interesse voor het autovak voor de afdeling carrosseriebouw: - LEERLING CARROSSERIEBOUWERS - ERVAREN CARROSSERIEBOUWERS voor de afdeling constructie: - LEERLING CONSTRUCTIEBANKWERKERS - ERVAREN CONSTRUCTIEBANKWERKERS voor onze moderne spuiterijafdeling: - ALLROUND VOORBEWERKER - LEERLING AUTOSPUITERS Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan in een moderne werkomgeving, goede salariëring en uiteraard de mo gelijkheid om functiegerichte opleidingen te volgen. Hertoghs Carrosserieën BV Gewenten 49 4704 RE Roosendaal telefoon 0165 - 551440 telefax 0165-554487 www.hertoohs.nl HIJ is vaak benauwd. Wie helpt ons daarmee om te gaan? Bel, 0800-2272596 (gratis) Astma Fonds ted factories B V LIGHTING PARTNER bv, is een zeer innovatief dynamisch groeiend bedrijf met ca. 40 medewerkers, dat o.a. onder private label moderne verlichtingsarmaturen produceert voor gerenommeerde bedrijven in de Europese markt. Onze internatio nale klantenkring bevindt zich in verschillende segmenten (van bouwmarkt tot architect). Voor uitbreiding van ons jonge en gemotiveerde verkoopteam zoeken wij een enthousiaste ambitieuze collegae met een flexibele en commericiële instelling en met affiniteit voor techniek. SENIOR VERKOPER BINNENDIENST (M/V) TECHNISCHE VERLICHTING voor 40 uur per week. Gezocht wordt: een gemotiveerde accurate leamplayer én organisator, welke ook in hectische situaties het overzicht goed kan behouden en bereid is om de mouwen op te stropen, zodat deze een belangrijke spil kan vormen tussen Afd. Verkoop en overige Afdelingen. Herkent u zich in dit profiel? Ondersteuning Sales/Account managers Invoeren en opvolgen van klanten- aanvragen, orders, offertes, etc. Commercieel-administratieve werkzaamheden Gevraagd wordt: HBO niveau of MTS elektrotechniek met commerciële ervaring. Goede schrijf- en spreekvaardigheid van Engelse, Duitse taal is vereist Computerkennis van Excel, Word, Outlook en Windows Ervaring op een Verkoopbinnendienslfunctie is een pre Geboden wordt: Een dienstverband van één jaar, bij goed functioneren vindt omzetting plaats naar een dienstverband voor onbepaalde tijd Goede opleiding en doorstroommogelijkheden na gebleken geschiktheid Plezierige werksfeer Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie en sollicitatie; Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door mevrouw C. van Sliedregt, tel. 0113-272036. Uw schriftelijke sollicitatie (bij voorkeur vergezeld van pasfoto) kunt u richten aan: Lighting Partner b.v., t.a.v. directie. Postbus 66, 4460 AB GOES of kunt u e-mailen naar: Beschikbaarheid z.s.m. Koop kaarten en cadeaus van Unicef en xorg Voor blije gezichten! Bekijk èn bestel via www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 Dutch Cleaning Mill b.v. Is een op- en overslag bedrijf voor granen, zaden, peulvruchtenen specerijen. Deze producten dienen veelal één of meerdere bewerkingen te ondergaan zoals zeven, drogen en U«9i at dutch cleaning mill verpakken. Wij zijn op zoek naar vervanging voor onze colli die wegens zwangerschap afscheid van ons gaat nemen. Na een inwerkperiode gaat u, geheel zelfstandig met een grote mate aan verantwoordelijkheid diverse werkzaamheden uitvoeren waarbij de nadruk ligt op: - de administratie van voorraden, bewerkingen en transport; - het dagelijks contact met klanten, leveranciers en transporteurs; - de planning en de voortgangscontrole ter ondersteuning van het productieteam en - de uitwerking van facturen. Om dit alles te kunnen behappen beschikt uover j voldoende administratieve vaardigheden, vormen Engelsen Duits voor u geen probleem en bent u een georga--' niseerd persoon met een "opgeruimd" hoofd, Bent u geïnteresseerd in deze (fulltime) baan en denkt u hiervoor de juiste persoon te zijn, stuur dan uw gemotiveerde schriftelijke sollicitaties met- c.v. voor 7 februari a.s. naar: t.a.v. Manfred van de Merwe Postbus 8108, Habo Hoveniers in Renesse is een erkend, IS VCA gecertificeerd hoveniers- en groenvoorziening bedrijf en actief in aanleg, renovatie en onderhout van tuinen en groenobjecten in Zuidwest Nederianl Vakmanschap, flexibiliteit en een gunstige prijs/kwal teitverhouding zijn de pijlers waarop ons bedrijf] jaren gestoeld is. Wegens de toename van de activiteiten hebben wj plaats vóór gemotiveerde medewerkers. Wij zoeken: vakbekwame hoveniers Voor het aanleggen en onderhouden van mooi tuinen bij bedrijven, instellingen en particulieren. vakbekwame groen verzorger Voor het aanleggen en onderhouden van groot groaï in de woon-werkomgeving en recreatieve sector. vakbekwame boomverzorgers Voor het vakkundig snoeien, rooien en onderhoud van bomen. machinisten/trekkerchauffeurs Voor het bedienen van één of meerdere goed ondef houden machines uit ons modern machinepark. Wil je - een plezierige werkomgeving in het groen en kli gericht werken, heb je - een gerichte vakopleiding op mbo-niveau, ruim praktijkervaring, een rijbewijs B-E (voor machiniste! bij voorkeur BCDE), een VVA-1 diploma of bi heid daarvoor te leren en bij voorkeur spuitlicentiel en ben je - kwaliteit en service gericht, in staat om Ie samen werken met collega's en bereid om d.m.v. cursus sen je verder te bekwamen, reageer dan snel. Schriftelijke sollicitaties voorzien van c.v., kunt u richten aan Habo Hoveniers b.v. Postbus 62, 4325 ZH Renesse Tel. 0111-461248 email: habo@zeelandnet.nl zie ook: www.habohoveniers.nl Voor meer informatie kunt u overdag vragen n< Theo Nieuwenhuizen Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zie ook www.zz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg met respect, waar u ook. woont Bij Thuiszorg staan verschillende vacatures open voor Vacaturenr: 4.002 Locatie Middelburg: voor alle diensten (15, 20 of 24 uren per week Locatie Veere 7 avonden per 4 weken): voor alle diensten (15, 20 uren week). Locatie Vlissingen: avonden/weekenden (16 uur per 4 weken). De werkzaamheden bestaan uit persoonsgerichte lichamelijk verzorgingen beperkte huishoudelijke taken, stimuleren van de zelfredzaamheid en/of deze zoveel mogelijk handhaven bij klanten in de thuissituatie. Tevens hebben we een vacature vooreen Vacaturenr: 4.003 Locatie Veere: voor alle diensten (80 uur per periode) i.v.m. vervanging zwangerschapsverlof tot juni 2004. De werkzaamheden zijn van curatieve en preventieve aard, maar ook reactivering, revalidatie, gezondheidsvoorlichting en opvoeding behoren tot het takenpakket. Heeft u interesse voor een van deze functies dan kunt u voor 3 februari o.s. uw sollicitatiebrief richten aan de heerL.Q. Phernambucq, Raad van Bestuur postbus 323,4330 AH Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28