cp chauffeur ZVG PZC 24 Je werkt in een technisch hoogstaande omgeving." PHILIP MORRIS Pius Floris Boomverzorger m/v internationaal Loodswezen Medewerker Opleidingen Trainingen Hill's PACKAGING OPERATOR (M/V) Assistent Bedrijfsleider Draaier frezer zaterdag 24 januari 2004 Ons werk concentreert zich op één afdeling. Daarin staat een enorme diversiteit aan machines die producten maken zoals Marlboro, Chesterfield en Philip Morris. Als technician ben je breed inzet baar om storingen te verhelpen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het periodiek onderhoud van een aantal machines. Wat ik leuk vind, is datje nauw samen werkt met de mensen van productie en de onderhoudsafdeling. Ik heb veel contact met mensen in diverse lagen van het productieproces, met collega's uit andere ploegen en met andere afdelingen. Je moet je dan ook gemakkelijk kunnen bewegen in verschillende omgevingen. Met je directe collega's vorm je een hecht team. Met z'n allen weten we alles. We vullen elkaar aan. Het werken in een 3-ploegenrooster met vaste diensten van 8 uur vind ik ideaal. Je werkt hier, bij de grootste fabriek van Philip Morris International, in een technisch hoog staande industriële omgeving. Om je technische kennis op peil te houden, moet je je continu blijven ontwikkelen. Daarvoor krijg je hier alle mogelijkheden." Technicians E/l m/v "We zoeken technici met een MTS opleiding elektronica en energietechniek of vergelijkbaar (niveau 4). Bij voorkeur met enige jaren werk ervaring in een soortgelijke functie. Ben jij een echte teamplayer en beschik je over analytisch vermogen en een flexibele inzet? Heb je daarnaast kennis van Duits en Engels en een positieve werk houding? Dan hebben wij een interessante baan voor jou. Stuur je sollicitatiebrief o.v.v. vacature nummer 807 met c.v. vóór 7 februari naar Jesca Verbrugge, Philip Morris Holland, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom. Telefoon: 0164- 295 122. E-mail: solliciteren.pminlboz@pmintl.com" Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. HOLLAND B.V. BOOMVERZORGING ZEELAND Pius Floris Boomverzorging Zeeland is een onderdeel van Pius Floris Boomverzorging Nederland BV, dat zich richt op alle facetten van boomverzorging, zoals aan- en verplanten, jeugdsnoei, uitdunning en behandeling van oude bomen. Ook activiteiten als technisch en juri disch onderzoek m.b.t de stabiliteit, veiligheid en conditie van bomen volgens de VTA methode behoort tot de activiteiten. Daarnaast draagt deze landelijk opererende franchise organisatie zorg voor advisering en onderzoek t.a.v. de standplaats en toekomstverwachting van bomen en de boominventarisatie en -beheer voor overheden en bedrijven. Ook in Zeeland is de uitstekende kwaliteit van ons werk bekend. Om de kwaliteit en de groei verder te ontwikkelen, zoeken wij voor de vestiging Oudelande versterking. Wij vragen - enthousiasme voor het vakgebied - ruime ervaring goedé mondelinge vaardigheden - een voltooide MBO-opleiding - diploma boomverzorger of gelijkwaardig - flexibele werkhouding - goede contactuele eigénschappen F%ÊËiB% H - bereidheid tot werkzaamheden in overige groenvoorzieningen fff - zelfstandig kunnen werken Wij bieden: Een salaris volgens CAO-hoveniers, een collectieve verzekering en naar keuze een bedrijfsspaar-premie regeling. Een uitstekende werksfeer binnen een afwisselende baan en volop mogelijkheden om je verder te ontwikkelen, bijv. tijdens de jaarlijkse interne lesdagen. fff Reacties met cv en referentielijst binnen twee weken zenden aan Pius Floris Boomverzorging Zeeland, Lindestraat 14, 4436 AJ Oudelande. Voor informatie kun je bellen met Gillis Dellebeke (0113-548390 of 06-22483315) van Pius Floris Boomverzorging Zeeland. zoekt: reactiepostbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113 - 501 478, minnaard@mostert-grotip.com Ik ben vaak benauwd. Wie helpt mij daarmee om te gaan? Astma Fonds advieslijn voor iedereen die te maken heeft met astma of COPD Bel: 0800-2272596 (gratis) werkdagen 10-14 uur advieslijn@astmafonds.nl postbus 5, 3830 AA Leusden www.astmafonds.nl Nederlands Loodswezen B.V. is een dienstverlenend bedrijf dat verant woordelijk is voor de ondersteuning van registerloodsen. Deze houden zich onder andere bezig met het loodsen van zeeschepen en het voeren van nautisch verkeersmanagement op scheepvaartwegen van en naar de Nederlandse havens. Aan de organisatie zijn zo'n 450 register loodsen en 400 medewerkers verbon den. Het hoofdkantoor bevindt zich in Pernis-Rotterdam. "Voor nadetv informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw MA. Westdorp, Personeelsconsulent. Zij is bereikbaar onder telefoonnummer 010 400 05 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Nederlands Loodswezen B.V. afdeling Personeel en Organisatie Postbus 830 3000 AV ROTTERDAM Of per e-mail (curriculum vitae en brief in word-document) aan: sollicitatie@loodswezen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op ons kantoor in Vlissingen is een vacature voor de functie van: De vacature betreft een functie voor 20 uur per week waarbij deze uren evenredig over 5 werkdagen verdeeld zijn. De werkzaamheden De medewerker Opleidingen Trainingen houdt zich onder andere bezig met onder staande werkzaamheden. - Ontvangt informatie betreffende te organiseren opleidingen en stelt op basis daar van een conceptplanning op en legt deze voor aan de Coördinator Opleidingen Trainingen. - Reserveert de benodigde middelen (leslokaal, opleidingsvaartuig, simulator). - Plant de juiste instructeurs in en regelt tevens de beschikbaarheid van betreffende instructeurs. - Verspreidt het rooster onder betrokkenen en informeert (externe) partijen over geplande bezoeken in het kader van de opleiding. - Verzamelt documentatie en lesmateriaal en verspreidt dit onder de deelnemers van de opleidingen. -Verzorgt alle overige administratieve werkzaamheden betreffende Opleidingen Trainingen. - Ontvangt informatie over voortgang deelnemers. Inventariseert en rapporteert deze gegevens aan de Coördinator Opleidingen Trainingen. - Werkt boekwerken bij (onder andere betreffende wetwijzigingen, havenreglementen) en verspreidt (digitaal) relevante documenten onder betrokkenen. De functie-eisen - MBO werk- en denkniveau. - Plan- en organisatievermogen voor het organiseren van opleidingen. - Sociale en communicatieve vaardigheden voor het afstemmen met en informeren van onder andere instructeurs en opleidingsdeelnemers. - Ordelijkheid en accuratesse voor het verwerken van gegevens. De arbeidsvoorwaarden Nederlands Loodswezen B.V. heeft een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijk salaris, premievrij pensioen, vaste 13e maand en studiefaciliteiten regeling. Alle arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het personeel in dienst van Nederland Loodswezen B.V. T Astma Fonds Hill's Pet Nutrition is een zelfstandige dochter van de Colgate Palmolive Company. Een toonaangevende multinational, actief op het gebied van consumentenproducten. De organisatie heeft wereldwijd een omzet van ruim 10 miljard en telt circa 38.000 medewerkers. Hill's Pet Nutrition is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor honden en katten. De organisatie heeft wereldwijd ruim 3500 professionals in dienst en heeft een ijzersterke marktpositie. De producten van Hill's worden wereldwijd verkocht in zo'n 65 landen via dierenartsen en dierenspeciaalzaken. In Etten-Leur vindt de productie plaats voor de Europese markt en zijn 150 personen werkzaam. Wegens uitbreiding van onze productie zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: COLGATE PALMOLIVE De functie: Als Packaging Operator ben je verantwoordelijk voor de inpak van het gereed product volgens het productieplan en de aangegeven specificaties. Naast directe bediening, verricht je klein onderhoud en stel je de computergestuurde machines om. Samen met je collega Operators zorg je voor een juiste shiftoverdracht en een correcte administratieve verwerking van productiegegevens. Aangezien we hoge eisen stellen aan de kwaliteit van onze producten en veiligheid hoog bij ons in het vaandel staat, voer je de werkzaamheden uit volgens onze procedures en veiligheidsrichtlijnen. De werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht. De functie-eisen Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand met een afgeronde VAPRO Mechanisch Basis opleiding en ervaring met productieautomatisering. Je bent bereid je volledig in te zetten en verder te ontwikkelen. Je bent zelfstandig en je beschikt over technisch inzicht. Je kunt goed in teamverband werken en je communiceert gemakkelijk met verschillende soorten mensen. De aanbieding Hill's Pet Nutrition Mfg. B.V biedt een prettige, informele en collegiale werksfeer in een dynamisch internationaal bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de verwachtingen die wij van je inzet en kwaliteiten hebben. Zo kun je, naast een uitstekend salaris, een ruime verlofregeling en een aantrekkelijke toeslag voor het werken in ploegendienst, rekenen op een premievrije pensioenregeling, 9% vakantiegeld en een bonusregeling. Je sollicitatie Ben jij geïnteresseerd in deze vacature en voldoe je aan het geschetste profiel? Stuur dan je brief met curriculum vitae en een duidelijke omschrijving van je werkervaring naar: Hill's Pet Nutrition Manufacturing, t.a.v. de afdeling Human Resources, Postbus 522,4870 AM Etten-Leur. Een reactie per email kun je sturen naar: ton_ laseroms@hillspet.com. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ton Laseroms, Human Resources Coordinator, telefoon 0168-375571. DE NR. 1 VOEDINGSKEUZE VAN DIERENARTSEN VOOR HONDEN EN KATTEN In ditciKlom van Hill's Pd Nutrition, Int Hill's Pet Nutrition Inc. 2002 ZVG is een middelgrote gieterij die met 35 enthousiaste medewerkers handgevormde gietstukken vervaardigt in zeer uiteenlopende materiaalsoorten. Flexibiliteit staat hoog in het vaandel. Het bedrijf beschikt over een modelmakerij en een machinefabriek. GIETSTAAL GIETIJZER ALUMINIUM BRONS WARMTEBEHANDELINGEN MACHINEFABRIEK Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij ter versterking van ons team enkele gemotiveerde medewerkers: Werkzaamheden: Wij vragen: Het ondersteunen van het management Het bewaken van de levertijden en het leiden van! de expeditie HBO (techniek) werk- en denkniveau Flexibel en communicatief Ervaring in de gieterijbranche is een pré Werkzaamheden: Wij vragen: r Het zelfstandig volgens tekening draaien, freze"- kotteren, boren f LTS of MTS werktuigbouw en technisch inzicht Sollicitatie richten aan: ZVG BV, Postbus 20, 4550 AA Sas van Gent. Informatie: www.gieterij.nl of bellen: Harry de Man of Harry Lankreijer 0115 451451

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 24