59 50 www.pzc.nl/email PZC 16 FAMILIEBERICHTEN UiTvaaRTondememnq H. obse bv misschien heeft u wel 100 laatste wensen. Monuta Haerens iff Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Daar kom je graag teri zaterdag 24 januari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Hoera, Sander heeft een broertje! Daan geboren op 22 januari 2004 Christian, Corina en Sander Schout Zilvermeeuwstraat 15,4552 DE Middelburg In plaats van kaarten Na een moedig gedragen ziekte, die aanvankelijk overwonnen leek, is overleden mijn lieve zoon en broer SERVATIUS BERNARDUS HERMAN JANSEN Herman - in de leeftijd van 53 jaar. M. C. Jansen-Roffelsen Truus Gré M. E. Roffelsen if'. Aukje en Walther 20 januari 2004 Rijksweg 14 4307 LG Oosterland De begrafenis heeft vrijdag 23 januari in familie kring plaatsgehad op de begraafplaats aan de Muye- weg te Nieuwerkerk. Alles van waarde is weerloos Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij in het leven stond, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante CHARLOTTE GRAVESTEIJN-VAN DIJK sinds 4 april 1997 weduwe van Wim Gravesteijn in de leeftijd van 68 jaar. Familie Van Dijk Familie Stokdijk Familie Gravesteijn Familie Jacobus Neven en nichten 22 januari 2004 Correspondentieadres: Familie Bruggeman Saffier 14 4337 MP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 januari van 1 1.00 lot 11.30 uur in het rouw- centrum aan de Buitenhovelaari 1 te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "Arneville" aan de Buitenruststraat 22 te Middelburg. CHARLOTTE GRAVESTEIJN Uw raad was voor mij goud Nu is het niet meer en voelt het koud I lulp heb ik altijd bij u gekregen Onze gesprekken zal ik nimmer vergeten Rust zacht lieve tante Stefan Bedroefd ontvingen wij het bericht dat JAN PAAUWE op 78-jarige leeftijd is overleden. Wij spreken onze waardering uit voor zijn jarenlange toegewijde inzet voor verzorging van planten en dieren op het terrein van Emergis. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers Technische en Terreindienst Emergis Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat Moeke voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van TRIJNTJE ELISABETH KUIN-DE HAAN weduwe van Ds. E. P. Kuin 26 januari 1925 t 22 januari 2004 Hesedorf: Albert Ramon Roy Rozemarijn Elbert Rienke Willemstad: Klara t en Jip Fijnaart: Marco en Karin Xander Sjoerd Jacolien Ouwerkerk: Cecilia 4305 AA Ouwerkerk Haneweg 19 Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandag 26 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in het Dorpshuis te Ouwerkerk. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 21 januari om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Ouwerkerk, waarna aansluitend om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Ha vendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het onverwachts overlijden van ons trouwe lid mevrouw T. E. KUIN-DE HAAN Bestuur en leden van de Ouderensoos Ouwerkerk In plaats van kaarten. Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer De man van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zijn we dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is heden temidden van zijn dierbaren vredig van ons heengegaan onze lieve vader en opa JOHANNIS PAAUWE Jan weduwnaar van Elizabeth Juliana Jacobs in de leeftijd van 78 jaar. Oud-Sabbinge: Adrie en Bertha Sandra en Swendley Shanice Yvan en lis Silvester Melisha Goes: Dignus en Sandra Jeroen jordy 23 januari 2004 Correspondentieadres: Prins Bernhardstraat 56, 4471 RA Oud-Sabbinge De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 januari om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oud- Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. "De Heer is mijn herder" Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mede, dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma CORNELIA ADRIANA LOKERSE echtgenote van Izaak Matthijsse in de leeftijd van 82 jaar. 's-Heer Arendskerke: I. Matthijsse 's-Gravenpolder: Ineke Anthonise-Matthijsse Ad Anthonise lshan Marjo Carina en Jan-Willem Heinkenszand: Wilma den Hollander- Matthijsse (in herinnering) Rinus den Hollander Gayan Mamta 23 januari 2004 Zorgcentrum "Poelwijck", kamer 210 Slotstraat 15 4458 BK 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 27 januari om 13.15 uur in de "Barbesteinkerk", Clara's Pad 6 te Fleinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Op 19 januari 2004 is te 's-Heer Arendskerke over leden DINA VAN DE GUCHTE geboren 11 juli 1921 te Driewegen Ede: C. de Jonge-van de Guchte, haar zuster Neven en nichten Correspondentieadres: J. M, van de Guchte Rembrandtstraat 23 4451 AV Heinkenszand De crematie heeft in familiekring plaats gevonden. Veel dank aan het verzorgend personeel van 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging, met name in haar laatste weken. Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een langdurig en moedig gedragen lijden, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma JEANNETTE JOSEPHINE ROSALIE SPECKENS-BERTING echtgenote van Pierre Joseph Marie Speckens Vlissingen, 16 juli 1921 t Breda, 22 januari 2004 Breda: Pierre Speckens Fort Lee (USA): Eleonore en Stephen Malamud- Speckens Alexandra jean Breda: Han Speckens en Jeanette van Bekhoven Irenestraat 5 4811 SB Breda De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 27 januari om 11.30 uur in het rouwcentrum Zuylen te Breda, ingang Tuinzigtlaan, Samenkomst in de aula van het crematorium, waar voor aanvang van de plechtigheid gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Persoonlijk condoleren is na afloop van de crematieplechtigheid mogelijk in de condoleanceruimte van hel crematorium. Ga spiemekte A.I .5. te UjL Giro tee eee t.r.v. A.1.5. Centrum Amsterdam There is an old belief, that on some distant shore we shall meet once more. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het plot seling overlijden, na 57 huwelijksjaren van mijn lieve vrouw en trouwe kameraadje GEERTRUIDA TIELEMAN-DAMMERS Truus in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: A. P. Tieleman 4337 EE Middelburg, 21 januari 2004 Zorgcentrum Rustenburg, kamer 63 Truus is opgebaard in het Rouwcentrum "Middel burg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen maandag 26 januari van 11.15 tot 11,30 uur, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Ze hield van roze rozen. Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft! Guido Gezelle Na een lang en veelbewogen leven is van ons heen gegaan, onze vader, opa en overopa LEENDERT TIELEMAN gehuwd geweest met Anna Christina Verton 1983 19 juni 1915 t 22 januari 2004 Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud Zierikzee: Rita van de Riet-Tieleman Johan van de Riet in herinnering Mare en Ma rit Chris en Roger Nieuwerkerk: Pieter Tieleman in herinnering Cathy Tieleman-Tanis Gijs en Leona Matthijs, lob, Lotte Olivier en jenny Daisy, Sander Noordgouwe: Huib Tieleman Corrie Tieleman-Verton Pieternel en Chris Hubert Burgh-Haamstede, 22 januari 2004 Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: M. M. van de Riet-Tieleman Poststraat 33 4301 AA Zierikzee Naar de wens van pa zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleances graag schriftelijk. Duizend bomen is een bos Duizend druppels is de regen Maar wij hebben aan drie woorden genoeg: We missen je! Dag lieve opa Korstanje, lieve opa Driewegen, rust zacht Voor ons blijf je altijd de opa met de vriendelijk glinsterende ogen, de opa vol levenskracht, vol opti misme, de opa die om ons gaf. We zijn blij dat je ook voor de jongste generatie nog zo'n leuke over grootvader kon zijn. Vlissingen: Sylvia en Rob de Ruiter- Korstanje Anneke Vlissingen: Ron en Magda Korstanje- Spanner Anastasia Sint-Maarten NA: Naomi en Carmen 's-Heer Arendskerke: William en Astrid Korstanje- Goedegebure David en Liz Eindhoven: Marcel Korstanje en Annegien van den Boomgaard Cato Breda: Jacqueline Kuijpers en Wim Eringfeld Simone, Julia en jasmijn Breda: Marleen Kuijpers Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer P. J. ARENDSE Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij ruim 9 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs. H. E. C. M. Thomaes directeur Stafafdeling Afbouw PSD Middelburg, 23 januari 2004 Enige en algemene kennisgeving Een moeder sterft altijd te vroeg Al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen wil Omdat je van haar houdt Maar als lichaam en geest verduisterd wordt. Haar leven haar benauwt. Bid je dat God haar halen wil Omdat je van haar houdt Tot in haar laatste ogenblik nog zo sterk. Diepbedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van onze lieve Mama en Omama K. DEKKER-OGGEL Kitts Weduwe van Pieter Dekker Axel t Knokke 9 december 1911 20 januari 2004 Knokke (B): Lineke Tavernier-Dekker Eric Tavemier Moerbeke (B): Quirine Bourdon-de Jager Gaëtan Bourdon Cédric en Loïc Brussel (B): Stéphanie Fernandez-de Jager Candido Fernandez Rivera Alexia Correspondentieadres: Magere Schorre 17 B-8300 Knokke Op wens van de overledene zal de begrafenis in be sloten kring plaatsvinden. Plaats uw familieberichten in de PZC Heden overleed zacht en kalm op 94-jarige leeftijd onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en mijn vriendin ADRIANA CORNELIA VAN WEELE Kruiningen: Rien van Nieuwenhuijzen t Joke van Nieuwenhuijzen-Slee Berkel-Rodenrijs: Tan Nieuwenhuis- van Nieuwenhuijzen Henk Nieuwenhuis t Kortgene: Han van Nieuwenhuijzen Tonny van Nieuwenhuijzen- van der Sluijs Goes: P. van der Waa Klein- en achterkleinkinderen 22 januari 2004 Zorgcentrum "Randhof" Correspondentieadres: T. Nieuwenhuis-van Nieuwenhuijzen Saffier 18 2651 ST Berkel-Rodenrijs. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 26 januari om 13.00 uur in de aula van Zorgcen trum "Randhof', 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes, aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. "De Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken" Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcen trum "Cederhof hebben wij vandaag afscheid ge nomen van onze tante tfo/iuuui ffiteterneffa X/etof -mui Oosten sedert 6 februari 1955 weduwe van H. Gelok in de leeftijd van 95 jaar. Uit naam van alle neven en nichten Kapelle, 22 januari 2004 Correspondentieadres: Familie C. J. Daniëlse, Stoofboogerd 34, 4421 DE Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 27 januari om 13.00 uur in gemeenschapscentrum "De Wemel", Dorpsplein 2 te Wemeldinge. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is et- gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij U mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heenge gaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa WILLEM VAN AALST weduwnaar van Jacomina Sio Hij is 95 jaar geworden. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen: Francien en Adrie Trimpe Vlissingen: Willy en Jan Le Clercq Jacqueline en Flans Laura, Ramon Alexandra en Roland Middelburg: Henny en Tonny Gillissen Anja en Mark Richard, Jeroen Monique en Robert Tim, Rick, Isabel Middelburg: Wim en Els van Aalst Miranda en Gert-Jan Thomans, Cedric, Joëlle Sylvia en Laldjiet Onno Vlissingen, 22 januari 2004 Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Torentrans 203 4336 KK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 27 januari van 11.30-12.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend wordt daar een afscheidsdienst gehou den, gevolgd door de begrafenis om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres. Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonm 0118 462 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobs< Tevens beschikken wij muvii* Voor een waardig afscheid Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Voor algehele begrafenissen en crematie Begrafenis- en crematieverzekering Vervoer binnen- en buitenland 0111 - 462600 J. W. de Keyzer Hogezoom 144 432.5 CM Renesse Een uitvaart die wordt geregeld door een uitvaartspecu die u kent, past veel beter bij uw wensen. Hoe veel ue' ook heeft, wij zorgen ervoor. Informeer naar ons totaa' pakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl We kennen elkaar Uitvaartcentrum: Oostburg, Monuta Haerens, Zuidzandsestraat 60, Tel: (0117)4S2J{ Uitvaartverzorging Janneke den Besten r-J dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 MB EN NACHT BEREIKBAAR OP: (0113)311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag VERKRIjGBAAJ (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113)22758 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeue Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder "huvkv www.uitvaartzorgcentrum.nl Begrafenis- en CremaUeverzorgJng OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlisslnga Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat0 Wat geven we Kaar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt v Geef om een oorlogskind - Word nu lid van Unio en bel 0800 -1133 Kleine onderhoudsbeurt: Personenauto incl. oliefilter, ruitensproeiervloeistof (max. 3 liter olie) ALL IN PRIJS Bosch Car Service Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 ROUWENPOLDER, VeersedamAffi Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 5915^ WISSENKERKE, Autobedrijf de Mo°' Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 IBOIMULi www.boschcarservlce.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16