Delaney verbijt de pijn in Goes WK superbike als ultieme doel Toprijders komen naar indoorcross in Zeelandhallen Gent leent Jonathan Constancia uit aan Maldegem 23 Engelse motorcrosser doet met gebroken ribben gooi naar succes Zavio-beker voor team van 't Vissershuis uitslagen Raymond Mohr wordt trainer Heinkenszand Louis Dallinga is favoriet in biljarttriatlon donderdag 22 januari 2004 yr^nen de Vries iS-Als erin het motorcros sen debielenwaaier zou be- •i3n, dan zou Owen Delaney jazeker in rijden. Tijdens de van Jan Postema in de ,-^eZeelandhallen wijst niets i dat de 21-jarige Engels en morgen en zaterdag tijdens jjoorZeeland in de voorste ge uren van de 125cc-klasse venvacht. j-nader inzien is het rijgedrag Delaney (spreek uit Di- tnie.met de klemtoon op lee) i te verklaren. Vorige week gde motorcrosser in Dublin jas de Open Ierse kampioe- jehappen lelijk onderuit. Bij azoek in het ziekenhuis :enzijn neus en twee ribben roken. heb even in het ziekenhuis «enen daarna thuis vijf da- oopbed. De dokter zei dat ik [kóesl moest houdenmaar de Kaste wedstrijd van het jaar timet missen. Maandag ben uübedgekomen, zijn we in de gogestapt en naar Goes gere- Ik heb nu nog veel pijn, ik denk dat het aan het gjvan de week een stuk beter Vonk idemooiste wedstrijd van het p is voor Owen Delaney de fcse indoorcross. Er komen aike coureurs, de zachte on- ligt hem goed en het sdekenteen weerzien met oude i. Vier jaar geleden ua de vorkheftruc-monteur bot het eerst mee en de vonk Et de Zeeuwse deelnemers meteen over. „Geweldig ge mensen", vond hij toen fel een jaar later in Engeland ïgekkekoeienziekte in alle he- rgheid toesloeg en er niet meer mocht worden, reisde Delaney samen met zijn vader Kelmatig naar Zeeland. „Ik Ide met Frank Rottier uit te. Hij zei dat ik in Zeeland i wedstrijden mocht mee- m." itorcrossen in Zeeland bete- ode voor Delany zaterdag- De Engelse crosser Owen Delaney brak vorige week in Dublin zijn neus en twee ribben, maar gaat dit weekeinde toch van start in Goes. foto Willem Mieras morgen vroeg vertrekken voor de ruim 300 kilometer van zijn dorp Malvern (onder Birming ham) naar de boot in Dover, an derhalf uur varen naar Calais en dan tweeënhalf uur rijden naar een Zeeuws crossterrein. Na af loop had hij nauwelijks tijd om zich om te kleden, anders zou hij de laatste boot naar Engeland missen. „Het was wel eens haas ten, ja. Maarikdeedhet metple- zier. Bovendien werd ik in 2001 meteen Open Zeeuws kampi oen." Failliet Ook in 2002, toen de gekkekoei- enziekte was uitgewoed, reed Owen Delaney regelmatig naar Zeeland. Omdat het er zo fijn en gezellig crossen was. Vorig jaar kwam er een kink in de kabel toen hij lid werd van een team en het programma het hele jaar vaststond. Nu de ploeg failliet is en Delaney weer gewoon privé- rijder is, wil hij het Kanaal weer regelmatig oversteken. Voor de Indoorcross van morgen en zaterdag is de hele familie Delaney naar Goes afgereisd. Vader, moeder, broer Simon (28), die vroeger een groot talent was maar er op zijn 21e mee ophield, zijn nichtje en twee be hoorlijk vette labradors zijn in de Zeelandhallen neergestre ken. Ze hebben een weekje va kantie opgenomen. De reis naar Nederland is inmiddels een stuk aangenamer, omdat de familie naast de bestelbus nu ook over een fraaie camper beschikt. Het moet een dure grap zijn om regelmatig aan wedstrijden in Zeeland mee te doen, maar vol gens de jonge motorcrosser valt dat wel mee. „Als je aan een wedstrijd in Engeland meedoet, moet je 110 euro inschrijfgeld betalen. In Nederland is dat maar vijftien euro. Als je hon derd euro voor de ferry rekent en nog wat geld voor de diesel, dan ben je misschien 50 euro duur der uit." Delaney baalt een beetje dat hij juist nu in de lappenmand zit. In Dublin werd hij vorige week za terdag tweede in de 125cc-klas- se. De vorm was uitstekend, maar de val op de tweede dag gooide roet in het eten. En dat terwijl hij met zijn hele ziel en zaligheid naar Indoor Zeeland toeleefde. Lelijk eendje De Engelsman is in enkele op zichten een slow-starter. Hij be gon pas op zijn veertiende te crossen en bleek in de 85cc- klasse een lelijk eendje. „Ik kon er helemaal niets van. Waar ik ook meedeed, ik werd altijd laatste." In 1999 stapte hij over naar de 125cc's, maar ook daar was het vaak zo dat pas als hij binnen was, het parkoers vrij kon worden verklaard. Delaney: „In 2000 begon het te lopen. Ik zat opeens ontspannen op mijn motor en het ging steeds beter." In 2001 won hij ineens ook wedstrijden, zoals gezegd onder meer de Open Zeeuwse kampioenschappen. In de strijd om het Brits kampioenschap scoorde hij 38 punten, hoewel hij slechts aan drie van de zes wedstrijden medeed. Vorig jaar was een rampjaar. Het team waarvoor hij uitkwam reed op KTM-machines, maar die lagen Delaney niet. „Ik deed aan alle zes wedstrijden voor het Brits kampioenschap mee en scoorde maar zes punten. Ei genlijk ben ik blij dat de ploeg failliet is. Nu kan ik weer op mijn vertrouwde Suzuki rij den." Of Delany zijn Suzuki in de Zee landhallen flink de sporen kan geven, is nog even de vraag. Hij heeft niet alleen flinke pijn in zijn ribbenkast, ook het adem halen kost hem moeite. Zodra zijn hartslag omhoog gaat, krijgt hij problemen. „Tijdens de trainingen van Jan Postema heb ik het heel moeilijk. Ik ver wacht dat ik me aan het eind van de week een stuk beter voel. Ge broken ribben zijn na een week of twee al bijna genezen. Hoe dan ook, de concurrentie is groot. Marco Stallmann is na tuurlijk een heel grote en Rinus van de Ven debuteert in de 125cc-klasse. Dat is een enorm natuurtalent. Die jongen kan heel ver komen." Neus Als Owen Delaney maandag te rugkeert in zijn woonplaats, wacht hem nog een vervelend klusje. Hij moet naar het zie kenhuis. Zijn in Dublin gebro ken neus moet worden rechtge zet. De crosser houdt een beetje hoop: „Hij staat toch behoorlijk recht?", vraagt hij zijn moeder. Ze zegt 'ja' maar lijkt 'nee' te denken. „Niemand in de familie heeft er moeite mee dat ik cross, behalve mijn moeder. Maar dat is niet raar. Volgens mij moet el ke goede moeder het vervelend vinden dat haar zoon aan mo torcross doet." door lepTriou GOES - Tweehonderd motor crossers, verdeeld over acht klassen, gaan morgen en zater dag van start in de twaalfde edi tie van de Goese indoorcross. Voor de jaarlijkse cross in de Zeelandhallen, die de naam Puurse Bandencentrale Super cross heeft gekregen, hebben zich veel nationale en interna tionale rijders gemeld. Tussen al dat nationale en inter nationale geweld komt een veertigtal Zeeuwen aan de start De hoofdmoot van het evene ment is het Open Nederlands kampioenschap supercross, dat zaterdagavond wordt gehou den. De cross in Goes is de enige wedstrijd die telt voor dat kam pioenschap. De meeste aandacht gaat in die klasse uit naar Marco Stallman, die al jaren jaagt op de overwin ning. Vorig jaar was de tegen woordig in Yerseke wonende publiekstrekker er heel dicht bij, maar door een misrekening op een van de springschansen kwam hij zwaar ten val, waarna hij moest worden afgevoerd naar het ziekenhuis. Stallman krijgt dit jaar concur rentie van sterke rijders uit En geland, Amerika. Duitsland. Belgie en uiteraard ook uit Ne derland. Een van de opvallend ste deelnemers is de nog jonge Engelsman Adam Chatfield, die twee jaar geleden nog winnaar was in de 85cc en nu al in de zwaarste klasse start. Morgenavond komen de klassen 85cc, grote en kleine wielen, de regio en de superregio aan de start In de superregio, waar de 250cc en de 125cc machines sa men starten, is Rinus van de Ven voor het eerst van de partij met zijn 125cc-machine. De gebroeders Van Liere uit Ka- pelle, Arno Ruttinger uit Goes en de Vlissingers Gregory de Nooijer en Nicky Huiszoon zijn ook kanshebbers voor een hoge klassering. De internationalen rijden mor genavond al enkele series om de baan te verkennen. Op zaterdag worden de regioklassen vervan gen door nationale klassen en rijden de 250cc en 125cc apart. In het bijprogramma laat Alex van de Broek weer een staaltje 'hogeschoolmotorrijden' zien. De meervoudige Nederlands kampioen trial is op tijd her steld van een ziekte en zal het publiek vermaken met een spec taculair optreden. Ook twee- wielers zonder motoren laten zien wat er mogelijk is. Het ver maarde BMX-team OF3 geeft een demonstratie. De trainingen beginnen mor genavond om 17.30 uur, de wed strijden om 19.15 uur. Zaterdag zijn de trainingen vanaf 12.00 uur. De eerste series zijn om 14.15 uur, de finale is voorzien om 22.45 uur. OOSTBURG - Het futsalteam van 't Vissershuis mag de Zavio- beker een jaar in de prijzenkast zetten. In een aantrekkelijke fi nale werd Cassandria Bad met 5-1 geklopt. Het was in sporthal De Een hoorn in Oostburg een finale tussen twee gelijkwaardige teams. De Bressiaanders werk ten echter duidelijk beter af dan de tegenstander uit Cadzand. Dat resulteerde halverwege in een 4-0-stand met treffers van Gerben Schram (2x), Elmar Lauret en Roy den Dunnen. Na rust was Cassandria de betere ploeg, maar het team ging mank aan een gebrek aan stootkracht. Stefan Vercauteren bracht de score nog wel op 4-1, maar ver der liet 't Vissershuis het niet komen. In de slotfase wist uit blinker Gerben Schram er zelfs 5-1 van te maken. Zowel 't Vis sershuis als Cassandria-Bad is door het bereiken van de finale verzekerd van deelname aan de Zeeuwse bekercompetitie. outje van Sluis rijgt vervolg bij iichtcommissie bofKarel Pleunis 8EDA - De voetbalvereniging fc wordt door de voetbal- tó zo goed als zeker in staat aobeschuldigiiig gesteld, om- ktde club zondag in de wed- ïijd tegen Terhole een onge- titigde speler opstelde. iKXVB controleerde gisteren (databestand, waaruit bleek t Mario van Driessche pas üfidagmiddag werd aange- èiDetuchtcommissie van de Edzal zich nu vermoedelijk sen over het voorval. Wim f, manager van het district d 1, verzekert dat het aan- bestand, afkomstig i, maandagmiddag pas önengekomen in Breda. Eniet, zoals vice-voorzitter ta Bogaard dinsdag be- 'de. op zaterdagavond of siagochtend. „En het tijdstip «topeen speler is aangemeld, •wons het criterium", aldus ionderzoek loopt. Jagt zegt 'vooruit te willen lopen op i'komst van de bevindingen [<ktuchtcommissie. „Dat is taan mij." Maar uit controle 'de databestanden bij de taalbond kan wel worden wludeerd dat vice-voor- erJohan Bogaard dinsdag '«aid niet de waarheid sprak. Bi-voorzitter zegt dat hij SSeen foutje moet hebben ^kt bij het aanmelden van Dnessche. Zoals hij dat ook «nzou hebben met tien pu- 4 ,Die heb ik allemaal #nield als niet-spelende le diet heeft waarschijnlijk te 5® met mijn gebrek aan van het systeem van de tódering pard blijft ontkennen dat er Me opzet in het spel is. „Ik ,ne' wel degelijk gepro- maar ik heb in het sys- 5 van de KNVB ergens iets Sportprijsvragen TERNEUZEN - Er was twijfel, twee jaar geleden nog. Einde carrière of toch doorgaan? Mo torracer John Bakker vroeg het zich af, maar ging uiteindelijk door. Het bleek de juiste beslis sing, want vorige seizoen kwam de ommekeer. Hij werd kampi oen in de klasse superstock. En nu zou de 25-jarige Terneuze- naar niet weten, wat hij zonder zijn sport zou moeten. Door het Koninklijk Neder lands Motorsport Verbond werd de Terneuzenaar onlangs gehul digd. Mooie avond moest dat worden. Hij wilde zijn ouders en Arjan en Anja van Eekelen van Lowlands Racing in het zonne tje zetten. Maar toen bij een te rugblik op het voorbije seizoen de namen vielen van overleden rijders, schoot zijn gemoed vol: teamgenoot Ivan Baetens, Arno Slabbekoom, Allister Thorpe en Patrick de Ridder. „Alles wat ik in mijn dankwoord wilde zeg gen, was ineens weg." De huldiging had een groots moment in zijn carrière als mo torracer moeten worden. Het was ook de afsluiting van een seizoen waarin hij met zijn Su zuki GSXR1000 een bliksem- start kende. Hij schreef race na race op zijn naam, om vervol gens veel van zijn voorsprong in punten terug te zien lopen door pech. Twee keer bleef Bakker staan op het circuit in het Belgi sche Zolder, één keer werd hij uitgeschakeld door een crash op het stratencircuit in Raalte. De herinneringen aan het sei zoen 2002, waarin hij regelma tig met zijn Bugatti in de proble men kwam, borrelden op. Het deed hem twijfelen, maar team manager Van Eekelen tilde hem over het dode punt heen. „Ik heb mijn voornemen om kampioen te worden toch nog waar kunnen makenDoor de ti tel te pakken, heb ik laten zien John Bakker in actie op het circuit van Assen. dat ook ik met goed materiaal de beste kan zijn." Was het in 2003 niets geworden, dan had Bakker waarschijnlijk de handdoek gesmeten. „Je spreekt over veertig-, vijftig duizend euro per jaar. Alles ging op aan het racen. Dan komt er een moment dat je zegt: 'tot hier en niet verder'. Maar toen kwa men de contacten met het Ya- maha-GS racingteam. Die ver liepen positief." De overgang naar een splinter nieuw Yamaha R1 opende nieu we deuren. En in het nieuwe sei zoen worden de zaken nog professioneler aangepakt. John Bakker: „Moest ik voorheen vaak zelf nog sleutelen, nu moet ik alleen nog rijden Het prepa reren en onderhouden van de motor is volledig in handen van het trio Pascal Haaring, Emiel Liskamp en Frits Haaring. Dat geldt ook voor mijn maatje en concurrent Paul Mooijman uit Hoofddorp, die tweede rijder van het team is. Het ziet er alle maal goed uit. En doel is uiter aard het prolongeren van de ti tel. Met 180 pk vermogen aan het achterwiel en een topsnel heid van rond de 300 km per uur heb ik iets moois in handen." Soepel rijden „Het gaat uiteraard niet louter om die topsnelheid", verzekert Bakker. „Essentieel is zo soepel mogelijk rondjes rijden met zo min mogelijk schakelmomen ten. De balans in de afstelling vinden is één van de belangrijk ste zaken in de trainingen voor de seizoenstart." Na die testen gaat op 28 maart het ONK superstock op het cir- foto Luc Vervoort cuit in Assen van start. Drie we ken later wordt Francorchamps aangedaan, gevolgd door Hen gelo (2 mei), Eemshaven (20 mei en 23 mei), Oss (31 mei), Raalte (13 juni), Assen (22 augustus), Tolbert (29 augustus), Assen (5 en 26 september). Wordt Bakker dit seizoen op nieuw Nederlands kampioen, dan wil hij de overstap naar de internationale races maken. Meedoen aan de WK superbike is waar we naartoe willen wer ken. Ik heb er alle vertrouwen in dat dat lukt." door Frits Bakker TERNEUZEN - De zeventienjarige voet baller Jonathan Constancia, die tot de eerste selectie van de Belgische club AA Gent behoort, is voor de rest van dit sei zoen uitgeleend aan Maldegem. Het is de bedoeling dat hij zowel bij Gent als bij Maldegem gaat trainen. De twee clubs hebben een samenwerkingsver band en maken gebruik van eikaars diensten. Constancia, die uit Terneuzen afkomstig is, mocht vorig jaar af en toe invallen in het eerste elftal van AA Gent, maar komt al enige tijd niet meer aan spelen toe. Bij Maldegem, een derdeklasser die in de middenmoot staat, is vooral een gebrek aan aanvallers. Dave Gijsel verliet de club voor de winter na een hoog opgelo pen ruzie met trainer Jef van Tornhout, die de voormalige spits van Hoek zelden op de training zag verschijnen. Gijsel speelt nu bij Aalter. „We hebben Constancia vooral voor de positie op rechts gehuurd", zei Rudi Wit- tewrongel van Maldegem gisteren. „Hij is een snelle spits, die we daar hard nodig hebben Bij Maldegem, waar Johan Ballegeer (nu Hoek) jarenlang successen vierde, waren de verwachtingen voor dit seizoen hoog gespannen. De resultaten zijn teleurstel lend. „Daarom wil Maldegem zich nog meer versterken. Lucky Day woendag. 1-9-15-16-27-35-36-39-42-44-45-49-53-59- 64-65-66-72-73-75. Melbourne. Australian Open, 11,8 miljoen euro: Mannen enkelspel, tweede ronde- Schalken (Ned/16) - Ferrer (Spa) 6-2 6-2 5-7 6-1Roddick (VSt/1- Ulihrach (Tsj) 6-2 6-2 6- 3, Agassi (VSt/4) - Berdych (Tsj) 6-0 6-2 6-4, Grosjean (Fra/9) - Gambill (VSt) 6-4 6-3 6-2, Srichaphan (Tha/13) - Golmard (Fra) 6-3 op gave Golmard, Kuerten (Bra/19) - Ljubicic (Kro) 7-5 6-7 6-4 6-3, Dent (VSt/27) - Che- la(Arg) 3-6 6-4 4-6 7-6 7-5, Ginepri (VSt/32) - Guccione (Aus) 6-4 6-3 6-3, Enqvist (Zwe) - Beek (Slw) 7-54-6 6-3 6-4, Patience (Fra) - Da- vydenko (Rus) 7-6 6-7 6-3 6-2, Hrbaty (Slw) - Gaudio (Arg) 6-1 7-5 6-0, Blake (VSt) - La- pentti (Ecu) 6-3 7-6 2-6 6-1, Melzer (Oos) - Blanco (Spa) 6-3 6-4 6-3. Escudé (Fra) - So- derling (Zwe) 6-3 7-6 6-4, Martin (VSt) - Kar- lovic (Kro) 7-67-67-6, Safin (Rus) - Nieminen (Fin) 7-6 6-44-6 6-4. Dubbelspel, eerste ronde: Llodra/Santoro (Fra/5) - Sluiter/Verkerk (Ned) 6-2 7-6 i Vrouwen enkelspel, tweede ronde: Henin- Hardenne (Bel/1- Pin (Fra) 6-1 6-4, Mawres- mo (F ra/4) - Cervanova (Slw) 6-0 6-2, Daven port (VSt/5) - Loit (Fra) 6-3 3-6 6-0, Zvonareva (Rus/11) - Czink (Hon) 7-5 6-4, Molik (Aus) - Hantuchova (Slw/15) 6-4 6-3, Daniilidou (Gri/19) - Black (Zim) 3-66-06-1, Schaul (Lux) - Bovina (Rus/21) 6-4 6-3, Mandula (Hon) - Maleeva (Bul/24) 6-7 6-2 6-3, Koeznetskova (Rus/30) - Antonella Serra Zanetti (Ita) 7-6 6 4. Zuluaga ICol/32)-Diaz-Oliva (Arg) 6-3 6-4, Craybas (VSt)-Jankovic (SMo) 6-4 2-6 8-6, Medina Garrigues (Spa)-Fedak (Oek) 6-2 2-6 6-3, Kapros (Hon)-Stosur(Aus) 6-36-1, San- tangelo (Ita)-Schett (Oos) 7-6 0-6 6-3, Pratt (Aus)-Morigami (Jap) 1-6 6-3 6-3, Granville (VSt)-Dominikovic (Aus) 6-2 2-6 6-1 Eredivisie: Roda JC-Ajax 1-2 Stand aan kop: Ajax 16-40. PSV 16-37. AZ 16-32. Feye- noord 16-28, Willem II 16-27, Heerenveen 16-26, FC Twente 16-25, FC Utrecht 16-25, RodaJC 16-21. RBC 16-21. Franse competitie. Monaco-Nice 1-0, Mont- pellier-Sochaux 1-3 Bevobo Terneuzen. Eerste klasse A: Zaman Sport-Rest.'t Oud Sas 2-1 (25-19 19-25 25-22), Dees Sport-Delta 3-0 (25-16 25-10 25-9), Dow-Jacobs Tuin 3-0 (25-7 25-23 25-10) Stand: Dow 3-8. Zaman Sport 2-4, Rest.'t Oud Sas 2-4, BN/De Stem 2-4, Dees Sport 2-3, Delta 3-1, Jacobs Tuin 2-0 Eer ste klasse B: De Pooter-Scheldesport 0-3, NHI Terneuzen-Wim de Waal 2-1, PSOVZ-BN/De Stem 2 3-0. Stand: PSOVZ 3-7, Scheldesport 2-6, Rabobank 2-3, NHI Terneuzen 2-3, De Pooler 2-3, Wim de Waal HEINKENSZAND - De voet balclub Heinkenszand heeft een opvolger voor Arjo den Dekker, die aan het eind van dit seizoen naar Domburg vertrek. De voormalig Zeeuws topscorer Raymond Mohr wordt de nieu we trainer. Mohr heeft een contract voor één jaar getekend. De vroegere aanvaller, die zowel bij Hein kenszand als SSV'65 jarenlang topscorer was, is dit jaar in Heinkenszand nog trainer van de tweede selectie. 3-3, BN/De Stem 2 2-1 Tweede klasse A: Echo Audio-Delta 2 3-0, Dow 2-De Hoop 3-0 Tweede klasse B:WBAZ-Scheldesport 2 3-0, Garage Vervaet-NHI Terneuzen 2 2-1. Derde klasse A: Visser Smit Hanab-lnterpolis Philippine 3-0, V 8tK/C1000 Hoek-Zeeland Seaports 3-0, Yil- diz-BN/De Stem 4 0-3 Derde klasse B: BN- De Stem 3-PSOVZ 3 1-2, Hydro IS Partne- r-Yildiz 2 0-3, V8<K/C1000 Hoek 2-PSOVZ 2 0-3. Kapunda. Tour Down Under. Tweede etap pe, Norwood - Kapunda: 1 McPartland (Aus 157 km in 3.43.12, 2. Van Katwijk (Ned), 3. Jonker (Aus). 4 Cooke (Aus) 1.41, 5. McE- wen (Aus) 24. Vierhouten, 31Pronk, 36. Ten Dam, 45 Van Duimen 28,55, 64. Engels 28.56, 67. Van der Ven. 71. Kemna, 72. Smink. Klassement: 1. McPartland 4.45.21, 2. Jonker 0.03, 3. Van Katwijk 0.05, 4. McE- wen 1.51,5. Figueras (Ita) 14 Pronk, 27 Vier houten, 35. Ten Dam 1.58, 45 Van Duimen 29.05,50 Kemna 29.06,52 Van der Ven. EEDE - De Sluiskilse biljarter Louis Dallinga is de grote kans hebber voor de eindwinst in de triatlon die dit weekeinde in het Hof van Eede wordt gespeeld. Het is voor het eerst dat er weer een dergelijk toernooi op de ka lender staat. De spelsoorten zijn libre, kader 38/2 en bandstoten. De grootste concurrent voor Dallinga is de nog jeugdige Ro bert van Stevendaal. In het toernooi keren een paar oudgedienden uit de biljartwe- reld terug. Zo zijn voor het eerst Kurt Verstraete en Piet de Koeijer weer eens van de partij. Robert van Stevendaal past niet in dat rijtje. Het is bekend dat de biljarter van Nasa/Ed Hoer- mans uit Axel al jaren de voor keur geeft aan het libre, kader en in iets minder mate het band stoten. Hij laat zich niet meezui gen door het gros van de Zeeuws-Vlamingen, die de laat ste jaren vrijwel nog alleen drie banden spelen. Louis Dallinga is het bandsto ten wel altijd trouw gebleven, maar omdat de belangstelling voor het regionale kampioen schap topklasse de laatste jaren minimaal was, kon hij zich niet uitleven in de spelsoort die hij aardig in de vingers heeft. De partijen hebben een lengte van 100 caramboles (libre), 75 (kader) en 40 (bandstoten). Het deelnemersveld in Eede wordt volgemaakt door Hessel van Deutekom van HBC/De Troubadour uit Clinge en Ma- rijn Geirland van BW uit Ter neuzen. De wedstrijden in Eede starten morgen om 19.00 uur. Zaterdag en zondag wordt om 13.00 uur begonnen. John Bakker kan niet meer zonder motorracen doorRinus Verberkmoes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 47