Delaney verbijt de pijn in Goes WK superbike als ultieme doel PZC Toprijders komen naar indoorcross in Zeelandhallen Biljarttoernooi Wissenkerke kent spectaculaire opening ,23 frige Is e motorcrosser doet met gebroken ribben gooi naar succes Swennen zeker één duel langs de kant outje van Sluis rijgt vervolg bij ichtcommissie uitslagen mm Raymond Mohr wordt trainer Heinkenszand donderdag 22 januari 2004 nde Vries GOES - Als er in het motorcros sen debielenwaaier zo« be- «an, dan zou Owen Delaney aar zeker in rijden. Tijdens de van Jan Postema in de Zeelandhallen wijst niets AP dat de 21-jarige Engels- yümorgen en zaterdag tijdens idoorZeeland in de voorste ge uren van de 125cc-klasse iordt verwacht. 5 nader inzien is het rijgedrag an Delaney (spreek uit Di- -:nie. met de klemtoon op lee) <e verklaren. Vorige week kjde motorcrosser in Dublin Sas de Open Ierse kampioe- .^jchappen lelijk onderuit. Bij ïircoek in het ziekenhuis gen zijn neus en twee ribben pjoken. ihebeven in het ziekenhuis iegenen daarna thuis vijf da- Éopbed. De dokter zei dat ik ïicoestmoest houden, maar de jaste wedstrijd van het jaar ciikmet missen. Maandag ben j jibed gekomen, zijn we in de ^gestapt en naar Goes gere- ik heb nu nog veel pijn, tar ik denk dat het aan het üivan de week een stuk beter >:onk uiemooiste wedstrijd van het is voor Owen Delaney de «se indoorcross. Er komen edie coureurs, de zachte on- ügrond ligt hem goed en het tekent een weerzien met oude tienden. Vier jaar geleden de vorkheftruc-monteur het eerst mee en de vonk de Zeeuwse deelnemers meteen over. „Geweldig fee mensen", vond hij toen Seen jaar later in Engeland gkekoeienziekte in alle he- leid toesloeg en er niet meer >t mocht worden, reisde Iney samen met zijn vader patig naar Zeeland. „Ik e met Frank Rottier uit 5. Hij zei dat ik in Zeeland E wedstrijden mocht mee- rossen in Zeeland bete- e voor Delany zaterdag- De Engelse crosser Owen Delaney brak vorige week in Dublin zijn neus en twee ribben, maar gaat dit weekeinde toch van start in Goes. foto Willem Mieras morgen vroeg vertrekken voor de ruim 300 kilometer van zijn dorp Malvern (onder Birming ham) naar de boot in Dover, an derhalf uur varen naar Calais en dan tweeënhalf uur rijden naar een Zeeuws crossterrein. Na af loop had hij nauwelijks tijd om zich om te kleden, anders zou hij de laatste boot naar Engeland missen. „Het was wel eens haas ten, ja. Maar ik deed het met ple zier. Bovendien werd ik in 2001 meteen Open Zeeuws kampi oen." Failliet Ook in 2002, toen de gekkekoei- enziekte was uitgewoed, reed Owen Delaney regelmatig naar Zeeland. Omdat het er zo fijn en gezellig crossen was. Vorig jaar kwam er een kink in de kabel toen hij lid werd van een team en het programma het hele jaar vaststond. Nu de ploeg failliet is en Delaney weer gewoon privé- rijder is, wil hij het Kanaal weer regelmatig oversteken. Voor de Indoorcross van morgen en zaterdag is de hele familie Delaney naar Goes afgereisd. Vader, moeder, broer Simon (28), die vroeger een groot talent was maar er op zijn 21e mee ophield, zijn nichtje en twee be hoorlijk vette labradors zijn in de Zeelandhallen neergestre ken. Ze hebben een weekje va kantie opgenomen. De reis naar Nederland is inmiddels een stuk aangenamer, omdat de familie naast de bestelbus nu ook over een fraaie camper beschikt. Het moet een dure grap zijn om regelmatig aan wedstrijden in Zeeland mee te doen, maar vol gens de jonge motorcrosser valt dat wel mee. „Als je aan een wedstrijd in Engeland meedoet, moet je 110 euro inschrijfgeld betalen. In Nederland is dat maar vijftien euro. Als je hon derd euro voor de ferry rekent en nog wat geld voor de diesel, dan ben je misschien 50 euro duur der uit." Delaney baalt een beetje dat hij juist nu in de lappenmand zit. In Dublin werd hij vorige week za terdag tweede in de 125cc-klas- se. De vorm was uitstekend, maar de val op de tweede dag gooide roet in het eten. En dat terwijl hij met zijn hele ziel en zaligheid naar Indoor Zeeland toeleefde. Lelijk eendje De Engelsman is in enkele op zichten een slow-starter. Hij be gon pas op zijn veertiende te crossen en bleek in de 85cc- klasse een lelijk eendje. „Ik kon er helemaal niets van. Waar ik ook meedeed, ik werd altijd laatste." In 1999 stapte hij over naar de 125cc's, maar ook daar was het vaak zo dat pas als hij binnen was, het parkoers vrij kon worden verklaard. Delaney: „In 2000 begon het te lopen. Ik zat opeens ontspannen op mijn motor en het ging steeds beter." In 2001 won hij ineens ook wedstrijden, zoals gezegd onder meer de Open Zeeuwse kampioenschappen. In de strijd om het Brits kampioenschap scoorde hij 38 punten, hoewel hij slechts aan drie van de zes wedstrijden medeed. Vorig jaar was een rampjaar. Het team waarvoor hij uitkwam reed op KTM-machines, maar die lagen Delaney niet. „Ik deed aan alle zes wedstrijden voor het Brits kampioenschap mee en scoorde maar zes punten. Ei genlijk ben ik blij dat de ploeg failliet is. Nu kan ik weer op mijn vertrouwde Suzuki rij den." Of Delany zijn Suzuki in de Zee landhallen flink de sporen kan geven, is nog even de vraag. Hij heeft niet alleen flinke pijn in zijn ribbenkast, ook het adem halen kost hem moeite. Zodra zijn hartslag omhoog gaat, krijgt hij problemen. „Tijdens de trainingen van Jan Postema heb ik het heel moeilijk. Ik ver wacht dat ik me aanhet eind van de week een stuk beter voel. Ge broken ribben zijn na een week of twee al bijna genezen. Hoe dan ook, de concurrentie is groot. Marco Stallmann is na tuurlijk een heel grote en Rinus van de Ven debuteert in de 125cc-klasse. Dat is een enorm natuurtalent. Die jongen kan heel ver komen." Neus Als Owen Delaney maandag te rugkeert in zijn woonplaats, wacht hem nog een vervelend klusje. Hij moet naar het zie kenhuis. Zijn in Dublin gebro ken neus moet worden rechtge zet. De crosser houdt een beetje hoop: „Hij staat toch behoorlijk recht?", vraagt hij zijn moeder. Ze zegt 'ja' maar lijkt 'nee' te denken. „Niemand in de familie heeft er moeite mee dat ik cross, behalve mijn moeder. Maar dat is niet raar. Volgens mij moet el ke goede moeder het vervelend vinden dat haar zoon aan mo torcross doet." door lepTriou GOES - Tweehonderd motor crossers, verdeeld over acht klassen, gaan morgen en zater dag van start in de tw aalfde edi tie van de Goese indoorcross. Voor de jaarlijkse cross in de Zeelandhallen, die de naam Puurse Bandencentrale Super cross heeft gekregen, hebben zich veel nationale en interna tionale rijders gemeld. Tussen al dat nationale en inter nationale geweld komt een veertigtal Zeeuwen aan de start. De hoofdmoot van het evene ment is het Open Nederlands kampioenschap supercross, dat zaterdagavond wordt gehou den. De cross in Goes is de enige wedstrijd die telt voor dat kam pioenschap. De meéste aandacht gaat in die klasse uit naar Marco Stallman, die al jaren jaagt op de overwin ning. Vorig jaar was de tegen woordig in Yerseke wonende publiekstrekker er heel dicht bij, maar door een misrekening op een van de springschansen kwam hij zwaar ten val, waarna hij moest worden afgevoerd naar het ziekenhuis. Stallman krijgt dit jaar concur rentie van sterke rijders uit En geland, Amerika, Duitsland, Belgie en uiteraard ook uit Ne derland. Een van de opvallend ste deelnemers is de nog jonge Engelsman Adam Chatfield, die twee jaar geleden nog winnaar was in de 85cc en nu al in de zwaarste klasse start. Morgenavond komen de klassen 85cc, grote en kleine wielen, de regio en de superregio aan de start. In de superregio, waar de 250cc en de 125cc machines sa men starten, is Rinus van de Ven voor het eerst van de partij met zijn 125cc-machine. De gebroeders Van Liere uit Ka- pelle, Arno Ruttinger uit Goes en de Vlissingers Gregory de Nooijer en Nicky Huiszoon zijn ook kanshebbers voor een hoge klassering. De internationalen rijden mor genavond al enkele series om de baan te verkennen. Op zaterdag worden de regioklassen vervan gen door nationale klassen en rijden de 250cc en 125cc apart. In het bijprogramma laat Alex van de Broek weer een staaltje 'hogeschoolmotorrijden' zien. De meervoudige Nederlands kampioen trial is op tijd her steld van een ziekte en zal het publiek vermaken met een spec taculair optreden. Ook twee- wielers zonder motoren laten zien wat er mogelijk is. Het ver maarde BMX-team OF3 geeft een demonstratie. De trainingen beginnen mor genavond om 17.30 uur, de wed strijden om 19.15 uur. Zaterdag zijn de trainingen vanaf 12.00 uur. De eerste series zijn om 14.15 uur, de finale is voorzien om 22.45 uur. GOES - Kloetinge moet het de komende wedstrijd tegen Excelsior Maassluis stellen zonder Merlijn Swennen. De doelman blijkt in het duel met Quick Boys van zaterdag zijn achterste kruisband in de rechterknie te heb ben gescheurd. Swennen onderging gis termiddag een operatie in het ziekenhuis van Vlis- sïngen. Tijdens de opera tieve ingreep werd gecon stateerd dat de kruisband was gescheurd. Verder werd een stukje van de meniscus afgeknipt. Met het herstel is mini maal een week gemoeid. „Volgens de dokter heeft hij stevige bovenspieren, die veel kunnen opvan gen", zegt zijn vader An ton Swennen. orKarel Pleunis IEDA - De voetbalvereniging is wordt door de voetbal- #d zo goed als zeker in staat beschuldiging gesteld, om- itde club zondag in de wed- ijd tegen Terhole een onge- tbligdc speler opstelde. KNVB controleerde gisteren idatabestand, waaruit bleek Mario van Driessche pas ffldagmiddag werd aange- iDetuchtcommissie van de ld zal zich nu vermoedelijk gen over het voorval. Wim manager van het district verzekert dat het aan- lingsbestand. afkomstig [Sluis, maandagmiddag pas bnengekomen in Breda, i niet, zoals vice-voorzitter -n Bogaard dinsdag be de, op zaterdagavond of bgochtend. ..En het tijdstip lopeen speler is aangemeld, wons het criterium", aldus onderzoek loopt. Jagt zegt vooruit te willen lopen op Blkomst van de bevindingen detuchtcommissie. „Dat is tian mij." Maar uit controle ide databestanden bij de fbalbond kan wel worden ocludeerd dat vice-voor- tfJohan Bogaard dinsdag öld niet de waarheid sprak iee-voorzitter zegt dat hij ss een foutje moet hebben bij het aanmelden van che. Zoals hij dat ook to zou hebben met tien pu- t .,Die heb ik allemaal Pneld als niet-spelende le- Het heeft waarschijnlijk te to met mijn gebrek aan van het systeem van de itldering blijft ontkennen dat er •ae opzet in het spel is. „Ik het wel degelijk gepro- to. maar ik heb in het sys- c van de KNVB ergens iets gedaan." fitter Freyzer van Terhole, '^onstander van Sluis zon- Uilzich met zijn bestuur ^•enop de nu ontstane situ- "De bond zal ons wel om Wdenng vragen." was zondag ook zo'n zaak", zegt hij. „Die ^scoorde en scoorde maar. •f'Kens hoorden we aan de "een andere naam noemen p mensen van Sluis. Toen ff °at hij niet op het wed- formulier stond, hebben uiteraard op aangedron- alsnog te doen." John Bakker kan niet meer zonder motorracen door Rinus Verberkmoes TERNEUZEN - Er was twijfel, twee jaar geleden nog. Einde carrière of toch doorgaan? Mo torracer John Bakker vroeg het zich af, maar ging uiteindelijk door. Het bleek de juiste beslis sing, want vorige seizoen kwam de ommekeer. Hij werd kampi oen in de klasse superstock. En nu zou de 25-jarige Tei-neuze- naar niet weten, wat hij zonder zijn spoi't zou moeten. De Terneuzenaar werd onlangs gehuldigd door de bond. Het moest een mooie avond worden. Hij wilde zijn ouders en Arjan en Anja van Eekelen van Low lands Racing in het zonnetje zetten. Maar toen bij een terug blik op het voorbije seizoen de namen vielen van overleden rij ders, schoot zijn gemoed vol: teamgenoot Ivan Baetens, Arno Slabbekoorn, Allister Thorpe en Patrick de Ridder. „Alles wat ik in mijn dankwoord wilde zeg gen, was ineens weg." Het was de afsluiting van een seizoen waarin hij met zijn Su zuki GSXR1000 een bliksem- start kende. Hij schreef race na race op zijn naam, om vervol gens veel van zijn voorsprong in punten terug te zien lopen door pech. Twee keer bleef Bakker staan op het circuit in het Belgi sche Zolder, één keer werd hij uitgeschakeld door een crash op het stratencircuit in Raalte. De herinneringen aan het sei zoen 2002, waarin hij regelma tig in problemen kwam, borrel den op. Het deed hem twijfelen, maar teammanager Van Eeke len tilde hem over het dode punt heen. „Ik heb mijn voornemen om kampioen te worden toch nog waar kunnen maken. Door de ti tel te pakken, heb ik laten zien dat ook ik met goed materiaal de beste kan zijn." John Bakker in actie op het circuit van Assen. Was het in 2003 niets geworden, dan had Bakker waarschijnlijk de handdoek gesmeten. „Je spreekt over veertig-, vijftig duizend euro per jaar. Alles ging op aan het racen. Dan komt er een moment dat je zegt: 'tot hier en niet verder'. De overgang naar een splinter nieuw Yamaha R1 opende nieu we deuren. En in het nieuwe sei zoen worden de zaken nog professioneler aangepakt. John Bakker: „Moest ik voorheen vaak zelf nog sleutelen, nu moet ik alleen nog rijden. Het prepa reren en onderhouden van de motor is volledig in handen van het trio Pascal Haaring, Emiel Liskamp en Frits Haaring. Dat geldt ook voor mijn maatje en concurrent Paul Mooijman uit Hoofddorp, die tweede rijder van het team is. Het ziet er alle maal goed uit. En doel is uiter aard het prolongeren van de ti tel. Met 180 pk vermogen aan het achterwiel en een topsnel heid van rond de 300 km per uur heb ik iets moois in handen." Soepel rijden „Het gaat uiteraard niet louter om die topsnelheid", verzekert Bakker. „Essentieel is zo soepel mogelijk rondjes rijden met zo min mogelijk schakelmomen ten. Na een serie testen gaat op 28 maart het ONK superstock op het circuit in Assen van start. Drie weken later wordt Fran- foto Luc Vervoort corchamps aangedaan, gevolgd door Hengelo (2 mei), Eemsha- ven (20 mei en 23 mei), Oss (31 mei), Raalte (13 juni), Assen (22 augustus), Tolbert (29 augustus Assen (5 en 26 september). Wordt Bakker dit seizoen op nieuw Nederlands kampioen, dan wil hij de overstap naar de internationale races maken. Meedoen aan de WK superbike is waar we naartoe willen wer ken. Ik heb er alle vertrouwen in dat dat lukt." door Joop van den Oudenhoven WISSENKERKE - Het biljarttoernooi om de Grote Prijs van Wissenkerke maakte een veelbelovende start. Veel favorieten zijn al gesneuveld in de openingsronde. Gilles Sturm, achtvou dig winnaar van het toernooiwerd al ge- lijk van zijn voetstuk gestoten. Wethouder Meulenberg van de Gemeen te Noord Beveland had nog maar net het startsignaal gegeven of de lont werd al in het kruitvat gestoken. Jan Willem Slab ber, de plaatselijke favoriet, opende het toernooi in de B-groep met ferme uitha len. Zo moest Leo Willeboordse uit Se- rooskerke toezien hoe Slabber in vijf beurten de partij beëindigde (25 punten) en meteen tekende voor het hoogste par tij moyenne. Ook de hoogste serie tot nu toe werd direct in de boeken gezet met elf. Dat het daar niet bij zou blijven, liet een andei-e Wissenkerkenaar zien. Piet van der Maas noteerde eveneens een reeks van elf, maar desondanks was het voor hem einde verhaal. Slabber daax-entegen schreef zijn naam bij de favorieten voor de eindzege. Ook het partijmoyenne bleek niet heilig. Jan Meei-man uit Vlissingen wist het te evenaren en deelt voorlopig de eer. Jan Wondergem uit Oostkapelle, vorig jaar finalist, mag de rest van het toei-nooi vanaf de zijlijn bekijken. In de A-groep was de grootste verrassing de uitschakeling van Gilles Sturm. Syl via Eckel uit Hansweei-t wierp zich met Guust Boonen uit Colijnsplaat op als kampioenendoder. Kees Davidse uit Me- liskerke, vorig jaar nogzesde, wei-d even eens uitgeschakeld. Sportprijsvragen Lucky Day woendag, 1-9-15-16-27-35-36-39-42-44-45-49-53-59- 64-65-66-72-73-75. Melbourne. Australian Open, 11,8 miljoen euro: Mannen enkelspel, tweede ronde: Schalken (Ned/16) - Ferrer (Spa) 6-2 6-2 5-7 6-1, Roddick (VSt/1- Ulihrach (Tsj) 6-2 6-2 6- 3, Agassi (VSt/4) - Berdych (Tsj) 6-0 6-2 6-4, Grosjean (Fra/9) - Gambill (VSt) 6-4 6-3 6-2, Srichaphan (Tha/13) - Golmard (Fra) 6-3 op gave Golmard, Kuerten (Bra/19) - Ljubicic (Kro) 7-5 6-7 6-4 6-3, Dent (VSt/27) - Che- la(Arg) 3-6 6-4 4-6 7-6 7-5, Ginepri (VSt/32) - Guccione (Aus) 6-4 6-3 6-3, Enqvist (Zwe) - Beek (Slw) 7-5 4-6 6-3 6-4, Patience (Fra- Da - vydenko (Rus) 7-6 6-7 6-3 6-2, Hrbaty (Slw) - Gaudio (Arg) 6-1 7-5 6-0, Blake (VSt) - La- pentti (Ecu) 6-3 7-6 2-6 6-1, Melzer (Oos) - Blanco (Spa) 6-3 6-4 6-3, Escudé (Fra) - So- derling (Zwe) 6-3 7-6 6-4, Martin (VSt) - Kar- lovic (Kro) 7-67-67-6, Safin (Rus) - Nieminen (Fin) 7-66-44-6 6-4. Vrouwen enkelspel, tweede ronde: Henin- Hardenne (Bel/1) - Pin (Fra) 6-1 6-4, Maures- mo (Fra/4) - Cervanova (Slw) 6-0 6-2, Daven port VSt/5) - Loit (Fra) 6-3 3-6 6-0, Zvonareva (Rus/11- Czink (Hon) 7-5 6-4, Molik (Aès) - Hantuchova (Slw/15) 6-4 6-3, Damilidou (Gri/19) - Black (Zim) 3-66-06-1, Schaul (Lux) - Bovina (Rus/21) 6-4 6-3, Mandula (Hon) - Maleeva (Bul/24) 6-7 6-2 6-3, Koeznetskova (Rus/30) - Antonella Serra Zanetti (Ita) 7-6 6- 4, Zuluaga (Col/32) - Diaz-Oliva (Arg) 6-3 6-4, Craybas (VSt) - Jankovic (SMo) 6-4 2-6 8-6, Medina Garrigues (Spa)-Fedak (Oek) 6-2 2-6 6-3, Kapros (Hon)-Slosur (Aus) 6-3 6-1, San tangelo llta)-Schett (Oos) 7-6 0-6 6-3, Pratt (Aus)-Morigami (Jap) 1-6 6-3 6-3, Granville (VSt)-Dominikovic (Aus) 6-2 2-6 6-1 Eredivisie: Roda JC-Ajax 1-2 Stand aan kop: Ajax 16-40, PSV 16-37, AZ 16-32, Feye- noord 16-28, Willem II 16-27, Heerenveen 16-26, FC Twente 16-25, FC Utrecht 16-25, RodaJC 16-21, RBC 16-21. Franse competitie. Monaco-Nice 1-0, Mont- pellier-Sochaux 1-3. UM Ravenstein Kloetinge. Wip 1: Ie hoofdvo gel: B.Bos, St.Sebastiaan, 2e hoofdvogel. J.Koole, Ravenstein, 1e zijvogel: B.Vermeu len, Zorgvied, 2e zijvogel: H.Lansen, Raven stein, 3e zijvogel R Gransard, Doel naar Ho ger 1e kal: A.Dekker, Doel naar Hoger, 2e kal: R.Bouwense, St.Sebastiaan. Wip 2:1e hoofdvogel T v.d Maale. Raven stein. 2e hoofdvogel: B Vermeulen, Zorg- vlied. Ie zijvogel: R Gransard, Doel naar Hoger. 2e zijvogel H v Pelt, Ravenstein. 3e zijvogel R.Gransard, Doel naar Hoger 4e zijvogel: A.Dekker, Doel naar Hoger 1e kal: R.Bouwense, St.Sebastiaan. 2e kal: M de Jonge, Soranus II. Meeste kleine vogels. C.Pieters en J de Vries, Ravenstein. Vliegen de vogel: P.Repkes, Victoria. Jacoba van Beieren Ie hoofdvogel: P Brou wer, St.Andries. 2e hoofdvogel P.Brouwer, St.Andries. 3e hoofdvogel: B Vermeulen, Zorgvlied. 1e ziivogel P Nagelkerke, Con cordia. 2e zijvogel: P.Brouwer, St.Andries. 3e zijvogel: H.Schouten, St.Andries. 4e zij vogel: P.Nagelkerke. Eensgezindheid 5e zij vogel: P Nagelkerke, Eensgezindheid 6e zij vogel: P.Nagelkerke, Eensgezindheid Ie kal: B.Vermeulen, Zorgvlied. 2e kal: A.Tis- sink, St.Andries. 3e kal' P Brouwer, St.And ries. 4e kal: T.Ponsaert, Diana. 5e kal. T Ponsaert, Diana 6e kal: P.Nagelkerke, Eens gezindheid Koningschieting 's-Heerenhoek. Koning: Vrije Schutters Sj v.Eykeren Eensgezind heid: H.v.d.Dries. Concordia: B. Delhez. Al gemeen koning: A.Boonman, Eensgezind heid. Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereni ging. Eerste klasse: Beko Tecona 0-8, Be gijn makelaar Rabo Beveland 6-2, Beko Eastman 2-6, Auto de Voogd Rabo Beve land 6-2, Arditos Pulse audio 0-8. Stand: Pulse audio 12-78, Begijn makelaar 12-63, Tecona 12-57, Auto de Voogd 13-48, East man 13-48, Beko 13-43, Rabo Beveland 13-42, Arditos 12-17. Tweede klasse: HZ sport Piet Voskamp/'t Zand 6-2, Delta WEA- /Dauwendaele 7-1, AKZ verzekeringen Piet Voskamp/'t Zand 6-2, Delta 0 Indoor karting 8-0. Stand: Delta 12-73, HZ sport 12-60, AKZ verzekeringen 13—56, Piet Voskamp/'t Zand 13-52, Delta consult/Dauwendaele 12-51, WEA/Dauwendaele 12-43, LVV 12-41, Indoor karting 12-16 Derde klasse: Bowl de Kruitmolen SVA/Kodde 3-5, Posei- don/ziekenhuis Walcheren Schoonen elek- tro/MZ 4-4. Stand: Bosma elektro 11-73, RTC de Singel 12-69, SVA/Kodde 12-56, Schoonen elektro/MZ 12-51, Provincie Zee land 12-39, AKZ verzekeringen 2 12-33, Po- seidon/ziekenhuis Walcheren 12-32, Bowl de Kruitmolen 11-22 Vierde klasse: Bayard alu/Dauwendaele PZC 2-6, Auto Spor- ry/Oranje Nassau SV Duo/pare central 7-1. Stand: Auto Sporry/Oranje Nassau 12-66, Eastman 2 11-60, PZC 11-55, SV Duo/pare central 12-54, AKZ verzekeringen 3 12-37, Nehalennia 12-36, Bayard alu/Dauwendae Ie 12-34, Aann.bedr. Louws 12-34. Vijfde klasse: Bandoeng Rabo Walcheren 0-8, CZ groep zorg Provincie Zeeland 2 8-0, HZ sport 2 ROC Zeeland 0-8. Stand: ROC Zld 10-65, CZ groep 10-57, Rabo Walch10-48, Provincie Zeeland 2 11-34, Bandoeng 10-28, De Voogd 8-21, HZ sport 2 9-9. Vrouwen. Eerste klasse: Piet Voskamp/Dau- wendaele The tube 0-8, LVV Tence/Dau- wendaele 8-0, Jachtwerf Goes Sinke schoenmode/SVS 2-6, Begijn makelaar Smith kaas 1-7. Stand: The tube 12-80, Smith kaas 11 -72, LVV 12-54, Begijn make laar 11-44, Tence/Dauwendaele 12-40, Sin ke schoenmode/SVS 12-32, Piet Voskamp- /Dauwendaele 12-26, Jachtwerf Goes 10-20. Tweede klasse: Be fit System XS/MZ 2-6, CZ groep zorg Schoonm.bedr Si- mons/'t Zand 4-4. Stand: Vlijtig Liesje 11 -74, CZ groep zorg 12-64, System XS/MZ 12-58, Be fit 12-43, Schoonm.bedr. Si- mons/'t Zand 12-38, DVC plus 11-35, De vier linden 11-31, De Reus en van Heemst 11-21 Derde klasse: Ardita 't Ken net 6-2, Bakker Schrieks/MZ Justitie Middelburg 6-2 Stand: Poseidon/ziekenhuis Walche ren 11-56, Justitie Middelburg 12-55, Jong Ambon 10-54, 't Ken net 12-53, Ardita 11-46, Bakker Schrieks/MZ 12-40, Breedijk/SVS 11-38, Wijk Klarenbeek 11-18 Kapunda. Tour Down Under. Tweede etap pe, Norwood - Kapunda. 1 McPartland (Aus 157 km in 3.43.12, 2. Van Katwi|k (Ned), 3. Jonker (Aus), 24. Vierhouten, 31. Pronk, 36. Ten Dam, 45. Van Duimen 28.55, Klassement: 1 McPartland 4.45.21, 2. Jon ker 0.03, 3 Van Katwijk 0.05, 4. McEwen 1.51,14. Pronk, 27. Vierhouten, 35. Ten Dam 1 58. 45 Van Duimen 29.05, 50 Kemna 29.06,52. Van der Ven, 55. Smink HEINKENSZAND - De voet balclub Heinkenszand heeft een opvolger voor Arjo den Dekker, die aan het eind van dit seizoen naar Domburg vertrek. De voormalig Zeeuws topscorer Raymond Mohr wordt de nieu we trainer. Mohr heeft een contract voor één jaar getekend. De vroegere aanvaller, die zowel bij Hein kenszand als SSV'65 jarenlang topscorer was, is dit jaar in Heinkenszand nog trainer van de tweede selectie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 41