PZC Savok pakt de volle winst in derby Tjoba maakt het Fortis makkelijk Korfballers Swift tonen veerkracht Aardenburg mist de aansluiting met middenmoot *SSWPS) Stroef begin voor vrouwen van SAR Afgetekende zege van Sasse ploeg op VVS'92 Bonuspunten zijn schaars bij dressuurstrijd Zesde plaats Anjolie Wisse in Sprintcros maandag 19 januari 2004 door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytilus boekten in de derde di visie in de strijd om lijfsbehoud een belangrijke overwinning. Het twee plaatsen hoger geklas seerde Atak'55 werd met 3-1 verslagen. In de tweede divisie was er winst voor beide teams van Morres- /Hulst. De vrouwen van Kwiek bleven De Burgst met 3-2 de baas en de enige Zeeuwse vol leybalderby in de promotieklas se tussen de vrouwen van Savok en VVS'92 leverde een afgete kende overwinning op voor de Sasse ploeg: 4-0. De mannen van VVS'92 gingen tegen het sterke Rowi nipt onderuit: 2-3. Morres/Hulst-Saturnus 3-1 (25-7, 15-25, 25-18, 25-20): De thuisploeg leverde stuntwerk door de koploper van de tweede divisie bij de vrouwen de eerste nederlaag te bezorgen. De be zoekers, met veel lengte in de gelederen, werden keihard wer kend en tactisch slim bestreden. In een spannende vierde set zet te Morres/Hulst met een serie van zeven punten aan voor een slotoffensief. Kwiek-De Burgst 3-2 (25-22, 19-25, 20-25, 25-15, 15-11): Een wedstrijd met twee gezich ten, waarin Kwiek goed begon, vervolgens ver wegzakte en uit eindelijk juist op tijd de goede draad weer oppikte. Na een goe de start liet Kwiek aan het eind van de eerste set de teugels vie ren. Na een krappe zege tekende het verval zich in de tweede en derde set verder af. Een matige opslag en een kwetsbaar cen trum waren daar vooral debet aan. Met twee setnederlagen op zak serveerde Henriëtte Swart- jes in de vierde set zes keer op rij Dat was de aanzet tot de omme keer in het duel. Savok-WS'92 4-0 (25-15, 25-13, 25-17, 25-23): Uitgere kend in de enige Zeeuwse derby van dit seizoen pakte Savok voor het eerst de volle winst. De Sasse formatie teerde in de eer ste set vooral dankzij Maartje Snelders op een prima opslag, NIEUWVLIET - In de dressuur gaat het om winstpunten. De olympische gedachte 'meedoen is belangrijker dan winnen' ont moet bij de overgrote meerder heid van de beoefenaars van de ze hippische discipline weinig of geen begrip. Tijdens de dres- suurwedstrijd van de Haring- ruiters bleken de winstpunten duur. Er waren in het paarden sportcentrum Nieuwvliet dan ook weinig vrolijke gezichten. Marlon Savat was met Kai- rouan één van de weinigen die aan de eisen voor een bonuspunt voldeed. Mét 158 punten schreef de Zwinruitercombinatie de klasse Ml op haar naam. „Net voldoende voor een winstpunt, maar ik had dit keer ook niet meer verdiend, denk ik", zegt Savat. „En je moet reëel zijn. De ene keer krijg je puntjes te veel, de andere keer te weinig. Over een heel seizoen genomen, mag je meestal niet klagen." Met dat ene winstpunt bracht Savat zijn totaal op negen, hij heeft er nog één nodig om te mo gen promoveren. Iets wat hij ook vast van plan is. „Ik wil eerst in deze klasse nog mee doen aan de Zeeuwse kampi oenschappen. Daarna stap ik over naar de klasse M2." De doordeweeks in Gent op schoolinternaat verblijvende ruiter twijfelt er geen moment aan dat Kairouan er klaar voor is. „Het is een paard met goede basisgangen. En hij wil altijd werken." Wat de ruiter zelf betreft, zit het dressuurbloed in de genen. Va der Luc was een verdienstelijk dressuurruiter. Het is volgens Savat junior dan ook geen enkel bezwaar dat hij door zijn ver blijf in Gent doordeweeks niet kan rijden. „Mijn vader traint dan Kairouan. Daardoor blijft hij in conditie. Sommigen be schouwen dat als een pluspunt voor mij. Maar in de wedstrijd moet je wel zelf presteren. En dat lukt mij tot nu toe vrij aar dig, denk ik." In de klasse M2 toonde Rachel Bergs zich met Tramona een maat te groot voor de concur rentie. Met 165 punten bleef de zegevierende amazone uit St. Jansteen naaste achtervolger, Ingeborg van Zeele, liefst veer tien punten voor. Daarmee was Rachel Bergs de enige in deze klasse die een winstpunt in de wacht wist te slepen. Bepaald droevig gesteld was het in de klasse Z. Daarin scoorde geen enkele combinatie een vol- rlnonrio unnr ppn winstnunt maar kwam qua veldspel pas in het tweede bedrijf op toeren. WS'92, dat gedurende de hele wedstrijd over een goede opslag beschikte, werd met een snel spelletje bestookt. Goed en scherp spelend resulteerde dat in twee ruime setzeges, voordat WS'92 in de vierde set kon aan klampen. Sanne Bijlsma kreeg aan het slot van de vierde set met drie aces op rij Savok na 19-21 weer op het juiste spoor. Morres/Hulst-Nivoc'68 3-1 (25-23, 15-25, 25-23, 25-20): Een verrassende zege van de Hulster formatie, die de wed strijd in de derde set uit handen leek te geven. Toen werd het van 15-12 in één ruk 15-20. Waar Nivoc'68 zich al zeker waande van setwinst, zette de thuis ploeg aan voor een sterk slotof fensief. Dat resulteerde in winst. Die opsteker gaf Morres- /Hulst vleugels. Dat leidde in de vierde set tot de beslissende set zege. Mytilus-Atak'55 3-1 (25-15, 25-20, 21-25, 25-20): Een be langrijke zege voor de Goese formatie, die de kloof naar de staart van de middenmoot ver kleinde. Gebrand op een goede prestatie en scherp serverend haalde Mytilus de angel uit de Brabantse middenaanval. Bo vendien stond er aan de buiten kanten een goed blok. Met de prima passende Bob Janse als uitblinker stichtten de Bevelan ders zelf in aanvallend opzicht veel gevaar. Na verlies in de der de set, pakte Mytilus in de vier de set weer snel de goede draad op. VVS'92-Rowi 2-3 (21-25, 25-19, 25-27, 25-20, 11-15): WS'92 haalde tegen de num mer vier van de ranglijst tot twee keer toe een achterstand op, maar moest in de vijfde set moegestreden buigen. Met een goede service en een dito aanval kon WS'92 de bezoekers in de eerste set bijbenen, totdat per soonlijke fouten aan het slot de thuisploeg de das omdeden. Met een sterk blok en een goed si- de-out spelletje als prima wa pens zetten de Vlissingers zich over die tegenslag heen. Hard werkend werden twèe belang rijke punten aan het totaal toe gevoegd. Korfbalwedstrijd verliest in tweede helft alle spanning Marieke de Rijke (links) van Fortis zoekt een ai'speelmogeli jkheid in het duel met Tjoba. Rechts Jojanneke Fokke. door Roeland van Vliet VLISSINGEN - De korfballers van het Souburgse Fortis hoefden zich zaterdag niet in het zweet te werken om Tjoba, de enige andere Zeeuwse ploeg in de over gangsklasse B, te verslaan. Het achttal uit 's-Ileer Hendrikskinderen bleef tot de rust nog wel bij, maar bakte er daarna niets meer van. „Het was een lijdens weg", verzuchtte Tjoba-trainer Wilko Fokke na cle 16-10-nederlaag. Ralph Gil lissen, trainer van Fortis, was daarente gen zeer tevreden. Hij prees het vernuft van zijn team. Dat Tjoba tot aan de rust (8-7) even goed als Fortis was, was volgens Gillissen slechts schijn. „We scoorden weliswaar maar één keer m^er dan Tjoba, maar je zag duidelijk dat wij fitter waren. Wij wisten dat de gaten bij Tjoba vanzelf zouden vallen, als we maar in een hoog tempo zouden blijven spelen. Dat is in de tweede helft uitgekomen. Toen konden wij heel gedisciplineerd Tjoba zoek spe len", stelde Gillissen. Toch korfbalde Tjoba in de eerste helft verrassend goed. ,.Ik heb in de rust bijna alleen maar complimentjes uitgedeeld", zei Fokke na afloopDe Bevelandse equi pe, met één punt de nummer laatst in de competitie, speelde fel en had lange aan vallen. Haast op de Fortis-manier (bijna eindeloos wachten op de uitgespeelde kans) werkte Tjoba naar de doelpunten toe. Dat kon ook omdat Niels Westmaas, de aanstaand jeugdinternational, heer en meester was in de afvang. Hij troefde Jouri van de Broeke, die bijna een kop kleiner is, keer op keer af onder de korf. Astrid Koole en Robert van Schaik kon den daardoor aan de lopende band aan leggen voor schoten. Veel daarvan gingen mis, maar meestal viel na twee a drie mi nuten de treffer toch. De 5-4 van Koole was daar een mooi voorbeeld van. Bij Fortis liep het in de eerste helft, zeker in de aanval, juist wat minder dan de nummer vier gewend is. Dat kwam door dat de Souburgers te geforceerd probeer den doorloopballen te nemen. „We wil den per se langs onze tegenstanders en daardoor vergaten we een beetje om van afstand te schieten", wist Jouri van de Broeke. „En dat terwijl Tjoba er hele maal niet zo dicht op zat bij ons. We had den alle ruimte om te schieten. In de tweede helft hebben we daar beter ge bruik van gemaakt." De enige Fortis-speler die nog wel suc cesvol was op de doorbraak was Remi van de Broeke. Hij vervang Wander Koole (rugblessure). Hij legde Robert van Schaik, die al weken open huis houdt, twee keer in de luren. Minstens zo mooi was het derde doelpunt van Niels Westmaas, de 7-7. Op volle snelheid pas seerde hij Jouri van de Broeke en vervol gens legde hij de bal stijlvol in het mand je. Na de rust stelde Tjoba niets meer voor. Tussen het achtste en het negende doel punt van die ploeg zat liefst achttien mi nuten. En in die tijd schoten de Bevelan ders misschien wel vijftig keer, maar vaak kwam de bal niet eens in de buurt van de korf. „Het was een lijdensweg", zuchtte Fokke. „Hoe vaak heeft Astrid Koole wel niet geschoten? Tig keer toch? Nou, als ze daarvan drie keer de korf heeft geraakt, is het veelEn met de ande ren was het precies zo. We hebben nie mand binnen de ploeg die in moeilijke tij den de bal er koel in schiet. Wilfred van der Meer kon dat vroeger, maar nu lukt hem dat ook niet meer." Het resultaat was dat iedereen bij Tjoba naar elkaar begon te kijken. Maar nie mand stak zijn of haar vinger op. Tjoba bleef dus op dezelfde manier spelen en modderde tot het laatste fluitsignaal maar wat aan. Fokke: „Als coach wil je dan wel eens het veld in stappen om ze te helpen, maar dat kan nu eenmaal niet. En zelf hebben ze niet snel genoeg door dat ze naar een ander spel moeten om schakelen." Onbewust maakte Tjoba het Fortis zo wel heel makkelijk. Binnen een kwartier in de tweede helft was het 13-8 en kon de Souburgei's niets meer gebeuren. Nog een kwartier later stond de 16-10-eind- stand op het bord. „Het was misschien niet flitsend wat we lieten zien, maar we speelden wel heel gedisciplineerd. Neem nu Ruth Hoogwerf en Elze Blanken- burgh. Die werden door het spel van Tjo ba min of meer gedwongen om heel die nend te spelen. De tegenstanders van Rob Sanderse en Chaïm Koole lieten zich door Jan Roovers GOES - Het kan nog wel. Toch zullen de korfbalploegen van Tjoba, Swift en TOP met nog vijf wedstrijden te gaan een sterke eindsprint in huis moeten hebben om in hun klasse aan de degradatie te ontsnappen. Tjo ba verloor in de overgangsklas se B de Zeeuwse derby van For tis (16-10), Swift kwam thuis tot 17-17 tegen koploper IJsselvo- gels, TOP verloor wat ongeluk kig bij Snel (20-18). Swift-IJsselvogels 17-17. De thuisploeg leverde de beste wedstrijd van het zaalseizoen af. „We kunnen het wel en heb ben dat nu ook laten zien", zei coach Marianne Marinissen. Zij zag in het gelijkspel een opste ker voor de finale van de compe titie. Swift speelde aanvallend scherp en zat verdedigend kort od de tegenstander. Na 8-9 bii rust leken de bezoekers bij 10- 13 afstand te nemen. Op dat mo ment toonde Swift veerkracht, kwam weer langszij en deed dat ook na 16-17 met de gelijkma kervan Sjoerd Sanderse. Scores Swift: Ivo de Hond 5, Mabel van de Velde, Paul van de Berg en Roel Klootwijk 3, Anita Hoekstra, Pascal Castenmiller en Sjoerd San derse 1 Snel-TOP 20-18. In een aan trekkelijke wedstrijd kon TOP lang meegaan in de score. „We konden de tegenstander heel lang afhouden van het afstands schot, het belangrijkste wapen van deze ploeg", verklaarde coach Blaas de Ridder waarom zijn achttal tot 13-13 kansrijkin de wedstrijd zat. Pas in de slot fase en nadat TOP conditioneel wat problemen kreeg, kon Snel een gat van drie doelpunten slaan. Dat kregen de bezoekers niet meer dicht. Toch hield De Ridder een goed gevoel over aan het duel. Scores TOP: Ad Bezemer en Leon Kloet 5, Hannuel Kramer 3, Jitske van de Gruiter 2, Jantine Meulmees- ter, Petra de Ridder en Niels Wattel 1. Derde klasse Oranje Zwart-Ondo 13-15. In een hectische wedstrijd, waarin een hard spelende tegenstander alles probeerde om de bezoekers onderuit te halen, bleef Ondo niet alleen mentaal knap over eind, maar vertrok ook met de volle buit. Goed begonnen (1-5) volgde een mindere periode. Bij rust was de stand 7-6. Later moest ook nog een 12-11-ach- terstand worden goed gemaakt. Ondo deed dat met overtuiging, trok onder aanvoering van Jo- landade Pagter door naar 12-15 en liet zich daarna niet meer verrassen. Scores Ondo: Martijn Walraven 4, II- ja Mostert en Wim Allaart 3, Iwan en Bas de Pagter 2, Sandra van der Broek 1 Togo-DSO 12-11. Door de derde overwinning op rij is Togo prak tisch zeker van behoud van het derdeklasserschap. Na een aar zelende start (4-4 bij rust) haal de Togo de wedstrijd overtui gend naar zich toe, speelde gedisciplineerd naar een 11-7- voorsprong en bewaarde daar na de rust. Scores Togo: Martin Crucq en Roel Schipper 3, Johanneke Vleugel en Marcel Joziasse 2, Esther Lobbezoo en Lieske Maas 1 Stormvogels-Korbatjo 11-13. Na de 17-5-uitnederlaag was Stormvogels uit op revanche. Die kwam er niet. De thuisploeg begon goed en stond de gehele eerste helft op voorsprong. Twee strafworpen („Korbatjo kreeg er vijf, wij niet een", was door Alex Krappen KLOOSTERZANDE - De ta- feltennisvrouwen van SAR- /Rabobank zijn de voor jaarscompetitie in de eerste divisie matig begonnen. De Zeeuws-Vlaamse formatie boekte tegen degradatiekan didaat Brandersstad 2 een nipte 6-4-overwinning. De mannen van SAR deden met een 7-3-zege op Pecos goede zaken in de tweede divisie. Kim 't Hooft bleef tegen Brandersstad ongeslagen, Naomi Schelfhout won twee partijen, en Simone de Klerk één. Met het oog op de titelra ce zouden twee punten meer welkom zijn geweest. Een ge lukje was dat favoriet Red Stars maar met 7-3 won van Vice Versa. Daarom liep SAR maar één punt achterstand op. Ook de reserves van SAR kregen een teleurstelling' te verwerken. Waar tegen Maasbree gehoopt werd op een gelijkwaardige wed strijd, werd een dikke 9-1- nederlaag geleden. De mannen van SAR/Rabo- bank spelen dit seizoen voor behoud in de tweede divisie. De Zeeuws-Vlamingen won nen met 7-3 van Pecos, voor af ingeschaald als nummer twee. Dennis Verdunnen was onklopbaar, Pascal Neve en Wim 't Hooft wonnen beiden tweemaal. Eén klasse lager stond voor Arnemuiden me teen de topper tegen Tanaka op het programma. De Zeeu wen speelden een moeizame wedstrijd, die uitviel in het voordeel van Tanaka: 6-4. Voor Arnemuiden scoorden Mare Hackenberg (2x) en Frank Boute. Leon van Bo ven kon het goede slot van de vorige competitie niet voort zetten en kwam niet tot sco ren. In de hoofdklasse verliep de wedstrijd tussen 't Zand en the Backhands zoals gepland voor de Middelburgers. Het werd 9-1. Alleen Wesley Wegman verloor een partij, Wim Wegman en Jan-Henk Bomhof kenden geen noe- menswaardige tegensla,d f Het door't Zand als groS I» titdconcurrem ingeschan, SAR 2 kwam tegen Btltn,, 3 met verder dan 5-5. t Hooft won al zijn partij»» Mare Maas scoorde een te- K leurstellende nul. Smash'76 zette een eerste stap richtuw klassebehoud door conti? rent Onder de Toren met 14 te verslaan. Beide teamstn. den aan met een invaller 4. van Smash bleek sterkeri Ad Verhage won twee partij? In de andere hoofdklasse- pouletradhetdoorblessum - leed geplaagde't Zand 2 w slechts twee spelers aan ie 11 gen Red Stars. Leo Zuid» 4 deed in Goirle wat hij mi? it doen en bleef ongeslagn 1 Thomas Groenewoud m niet helemaal fit en slechts één partij 6-4. Jeugd De meisjes van SAR. door waar ze in cle najaan- competitie gebleven waren, nu verloren ze ruim vat Kracht Vriendschap uit Renkum. Het werd 9-1. Chantal Remorie redde de eer voor SAR. De van Oude- lande aangetrokken Astrid Jacobs kon haar debuut inde A-klasse niet bekronen met een zege. In de jongens B-klassebegoi Arnemuiden met een gelijk spel. Tegen de Treffers ba- men de punten op naamvaa Arjen Korstanje en Wilberi Poppe, die beiden tweemaal wonnen. Tamara Meerma voegde daar één zegeaaniw De jongens van MZ vierder hun terugkeer in de C-l met een ruime 8-2-zege op Vriendenschaar. Wouter vaÊ der Mark bleek onverslaan baar, Emiel de Rijke enSörcj de Witte wonnen beiden tel partijen. Reynaert uit Hulst beleefde een zenuwachtig debuut in de C-klasse. Combat-TO- BG, een topteam in klasse, bleek met 8-2 te sterk Voor Reynaert won Stefan Pieters één partijSamenmet Bruno de Schepper won tij ook het dubbelspel. foto Lex de Meester namelijk steeds zakken, waardoor zij al le ruimte kregen. Doordat Ruth en Elze goed in hun rol bleven, kon Chaïm vijf keer scoren", was Gillissen lovend. Revanche Voor Fortis breken nu de weken van re vanche aan. Komende zaterdag komt KVS, de nummer twee, op bezoek. Fortis heeft dan wat goed te maken, want de uitwedstrijd in Scheveningen (18-10- verlies) was een regelrechte blamage. Op 7 februari moet Fortis vervolgens naar koploper TOP Sassenheim (thuis 13-21 verloren) en op 14 februari treft de ploeg in de Vlissingse Baskensburg de huidige nummer drie Oranje Wit (13-12-verlies). „De titel zullen we nooit meer pakken. Het gaat er nu om dat we tegen de topdrie goede wedstrijden spelen. We mogen best verliezen, als het spel maar vertrouwen geeft voor de tweede helft van de veld- competitie." Fortis-Tjoba 16-10 (8-7). 0-1 Robert van Schaik, 'l-l Rob Sanderse (strafworp), 2-1 Re- mi van de Broeke, 3-1 Jouri van de Broeke, 3-2 Niels Westmaas (strafivorp), 4.-2 Chaïm Koole, 5-2 Elze Blanlcenburgh, 5-3 Wilfred van der Meer, 5-4 Astrid Koole, 6-4 Chaïm Koole, 6-5 Wilfred van der Meer (strafivorp), 7-5 Remi van de Broeke, 7-6 Niels Westmaas (strafworp 7-7 Niels Westmaas, 8-7 Jouri van de Broeke, 9-7 Jouri van de Broeke, 9-8 Robert van Scha ik, 10-8 Chaïm Koole, 11-8 Jouri van de Broe ke (strafworp), 12-8 Hagar Hoogwerf, 13-8 Chaïm Koole, 14-8 Marieke de Rijke, 15-8 Jou ri van de Broeke, 15-9 Gerben van Boven, 16-9 Chaïm Koole, 16-10 Ilse Boogaard. coach Richard Ollefers niet zo gelukkig met de arbitrage) wa ren beslissend in de wedstrijd. Bij 8-10 keek Stormvogels hier door tegen een gaatje aan en kon daarna niet meer aansluiten. Scores Stormvogels: Sabine Domi- nicus, Jacqueline Verhulst, Sander Koole en Arjen Schoe 2, Amo San derse, Jan Theune en Loura Kleine- pier 1 Vierde klasse In de vierde klasse A had Blauw Wit in de streekderby geen kind aan het bezoekende KVK. De vrouwen van de thuisploeg na men het grootste deel van de score voor hun rekening: 15-7. In de vierde klasse boekte Atlas de eerste seizoenszege. Het be zoekende Scheldevogels werd met 17-10 afgeschoten. „Dat geeft de burger weer een beetje moed", vond topscorer Michel Wezemer. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Via een 5-1-ze- ge op concurrent Domburg zette Vlissingen een goede stap rich ting het kampioenschap in de vierde klasse A van het zondag voetbal. Ria W blijft dankzij een 3-1-overwinning bij Koewacht met vijf punten achterstand op het vinkentouw zitten. Onderaan de ranglijst verzuim de Aardenburg aansluiting te vinden bij de middenmoot; op eigen veld werd met 2-3 verlo ren van Hontenisse, waardoor de ploeg van trainer Robbie de Muijnck voorlaatste blijft. Alle overige duels in deze klasse werden afgelast. In de vierde klasse B was Clinge de eerste helft beter dan koplo per MOC'17, maar verloor uiteindelijk toch met 0-3. Hans- weertse Boys kwam dit week einde niet in actie. Aardenburg-Hontenisse 2-3: In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd. Na een halfuur strafte Sam de Theye een verdedigingsfout af: 0-1. Ronnie Tresonie bracht de thuisploeg op slag van rust langszij: 1-1. In de tweede helft was het allemaal wat chaotisch wat Aardenburg liet zien. Hon tenisse profiteerde en kwam via Wilco de Zwart inde 60e minuut opnieuw op voorsprong: 1-2. Acht minuten voor het einde viel de beslissing, toen Sam de Theye opnieuw raakschoot en 1-3 liet aantekenen. In de laat ste minuut maakte ook Ronnie Tresonie zijn tweede treffer van de middag, maar dit was te laat om de wedstrijd nog spannend te maken. MOC'17-Clinge 3-0: De bezoe kers kenden een sterke eerste helft waarin zij eigenlijk de sco re hadden moeten openen. Met name Thomas Leeghwater ver zuimde om enkele goede kansen te benutten, waardoor de rust aanbrak met 0-0. In de tweede helft pakte MOC de zaken wat fanatieker aan, hetgeen na ze ven minuten leidde tot de ope ningstreffer van Dennis van Ra vels: 1-0. Clinge leek in te zak ken en binnen een kwartier was de wedstrijd beslist door doel punten van Ralph Hopmans en Carlo van Loenhout: 3-0. Koewacht-RIA 1-3: Dan: E widjan was op schot voor RIA Hij nam alle treffers voor: rekening. Voor rust scoorde eenmaal, na de pauze tweeh Bart van Remoortele maakte treffer voor cle thuisploeg, zege was verdiend, maar wel enigszins geflatteerd. Domburg-Vlissingen l-5:In aantrekkelijke wedstrijd gen beide ploegen kansen om wedstrijd open te breken.V singen kwam op voorsprong een kopbal van Jason Bit maert. Domburg moest i daarna met tien man verder een grove charge vanRanion der. Het bleek het breekpuc de wedstrijd. Via Tim van Vlies kwam Vlissingen op' comfortabele voorsprong. Brand bracht op slag vannis spanning nog wat terug, c Roepesh Bhagola maakteais een eind aan de Dombsi hoop. In de slotfase hep Vlis gen dankzij twee doelpur van Ngefu Sambi uitnaai!' BREDA Anjolie Wisse heeft de korte SprintcrossdnBreda zesde plaats behaald. Wissel teerde een tijd van 9 minutes 25 seconden over de 2900iw Dat was een halve minuut» ter de Belgische winnares^ beth van de Velde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42