Schaken met een gouden randje PZC Hoogtijdag in bolwerk Morres Scheldesport wint na bliksemstart Vasseur moet door hel van spanning Luctor wint zelfs bar slechte partij Jubileumtoernooi van Landau is een schot in de roos uitslagen WB veldrijden wordt World Cup Series ill maandag 19 januari 2004 door Peter van Kouteren AXEL - Rokers wordt vriende lijk verzocht even de gang op te gaan, het Vlaams accent ver raadt een deelnemersveld met een internationaal tintje en de vertrouwde, degelijke schaak- klok heeft in de sterkst bezette klassen plaatsgemaakt voor een digitale versie. Het vijfentwin tigste jeugdtoernooi van de Ax- else schaakclub Landau is een schot in de roos. De zilveren edi tie van het evenement krijgt na melijk een gouden randje. Nooit eerder mocht schaakclub Landau zoveel jonge deelne mers verwelkomen als zaterdag tijdens de jubileumuitgave. Honderd vijfendertig jeugdige schakers bevolken de voormali ge katholieke school in Axel en dat is een record. Wim Sinke, voorzitter van de Axelse schaakclub, prijst zich gelukkig en kan de toeloop ook wel ver klaren. Tot twee jaar geleden stond het toernooi van Landau in april op de kalender. „Maar er zijn veel jonge schakers, die naast het schaken ook voetballen", weet de preses. „Daarom zijn we te ruggegaan naar een datum in januari. Vorig jaar was het nog winterstop en vandaag is het voetbal voor de jeugd afgelast. Er is vrijdagavond nog gebeld om te vragen of ze toch nog mee konden doen. Dat kan natuur lijk makkelijk. We werken al 25 jaar volgens hetzelfde draai boek. We vergaderen van tevo ren één keer en dan staat het toernooi eigenlijk al op poten." Hij vervolgt: „We draaien in de regio met Oostburg, HWP en Belgische clubs mee in de schaakgrenstoernooien, die op negen vrijdagen worden ge speeld. We hebben gisteren hier 'onze' ronde gehad." Twee kanten Daarmee snijdt het mes aan twee kanten, weet Sinke, die sa men met Roelandt Alders en Al- bert Vermue ook voor de organi satie van het persoonlijk Zeeuws kampioenschap tekent. „Hoe meer toernooien je van de kalender haalt, hoe slechter dat voor de sport is. Je hebt voor zo'n evenement toch gauw vijf tien medewerkers nodig. We hebben gisteren alle spullen kunnen laten staan. Dat scheelt een hoop werk." Landau telt een kleine twintig seniorleden en debuteert met spelers uit eigen kweek met de hoofdmacht in de landelijke derde klasse. Sinke: „We staan weliswaar onderaan, maar het is een hele ervaring. Rudy de Hulster woont tegenwoordig in Amersfoort, maar blijft ons trouw. Zijn broer Erik woont in Beverwijk, maar speelt bij ons mee. Arjo Arendse woont in Aardenburg en zou dus makke lijk in Oostburg kunnen scha ken, maar speelt bij Landau. En onze eerste bordspeler Peter Kalisvaart woont in Eindho ven." Werving De Axelse schaakclub is qua achterland bij de jeugd echter vooral op Oost-Zeeuws-Vlaan- deren aangewezen. Come Ka lisvaart is als één van de jeugdleiders belast met de le denwerving. Sinke: „Je moet als club toch zien te overleven. Cor- rie heeft daarom veel scholen benaderd" Zo werden basisscholen in on der meer Axel, Hulst, Terhole en Zuiddorpe aangeschreven. Dat leverde zeven nieuwe jeugdle den op, waardoor het aantal jonge leden tot achttien is geste gen. Onder hen zijn drie meisjes. „Die geven een andere sfeer aan de groep. Er zitten er een paar tussen die goede schakertjes kunnen worden", stelt Corrie Kalisvaart vast. „Ze leren bij ons de grondbeginselen. Als het daarbij blijft, kan het jaren du ren voordat ze kunnen scha ken." Met andere woorden: er moet enthousiasme zijn om ook thuis te oefenen. „We werken volgens een stappenplan van de KNSB (schaakbond). Ze krijgen aan de hand daarvan les en werken thuis verder in een werkboek. Dat wordt op de club nagekeken en besproken. De ene week krij gen de kinderen les en de andere door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport kwamen in de eerste klasse van het rayon na een serie nederlagen einde lijk weer tot winst. In Tilburg werden de reserves van Pendra gon met 69-59 geklopt. Pendragon 2-Scheldesport 59- 69 (29-46). De overwinning van >de Terneuzenarerf kwam precies op tijd. Een blrtesemstart van Scheldesport vormde de basis. Na acht minuten leidden de £eeuws-Vlamingen met 28-6. "e ploeg was maar met zeven ipelers naar Tilburg afgereisd •n tijdens het duel viel Wladi- ir Dielemans ook nog eens uit .et een rugblessure. De inzet 'an Scheldesport was niettemin oldoende om de zege veilig te itellen. oor de belangrijke winst (bei- e ploegen hadden zes punten) eeft Scheldesport wat afstand unnen nemen van de degrada- óeplaatsen. Vlaurits van Aalst was met 24 )unten topschutter. Volharding 2-Scheldesport 2 17-37 (19-21). De defensie van neide ploegen bleek te sterk ioor Peter Sne I d e rs HULST - Na een nerveus slot eroverde Patrick Vasseur van le biljartclub TMW Sluis giste- en de titel in de eerste klasse li ne van de Zeeuws-Vlaamse )ond. In een marathonpartij /an 36 beurten stelde hij het kampioenschap veilig. Voordat iet zover was moest Vasseur loor een hel van spanning. Vlet het behalen van deze titel ïam hij revanche voor de neder- aag van vorig seizoen. Toen noest hij Leen de Koning in de dndstand voor laten gaan, na rerlies in de onderlinge slotont- noeting. 1 Doordat De Koning zich nu in Ie aanloop naar de finale twee jceer vergaloppeerde, was de ilikvanger van deze finale al in i le vijfde ronde aan de orde. De Koning-Vasseur was een mtmoeting die het predikaat fi nale waardig was. In slechts dertien beurten, gesteund door een serie van 70 caramboles (de hoogste van het kampioenschap won Leen de Koning dat tref fen met de cij fers 130-114. Vasseur haalde later in het toer nooi nog wel zijn gram op De Koning doorhem zijn vorig jaar veroverde titel te ontnemen. Toen de slotpartijen begonnen in café De Kroon in Hulst had Vasseur tien matchpunten en een moyenne van 7,00 en kon De Koning bogen op twee punten minder en een algemeen gemid delde van 7,22. Vasseur stelde tegen George Ruymbeeck het kampioenschap veilig. De Koning deed nog wel wat hij moest doen. In 19 beurten won hij afgetekend met 130-70 van Weerman. Vasseur won zijn laatste partij in 36 beurten met 130-107. De kortste partij was voor Leen de Koning. In de vierde ronde won hij in tien beurten van Luc Yzewijn. De jeugdige Ingeborg Jansen (links) is in gepeins verzonken tijdens haar partij tegen de latere winnaar Ruud Wijkhuis uit Souburg. foto Peter Nicolai week spelen ze onderling com petitie." Schaken, zegt ze, is goed voor de concentratie. „Je leert er ook strategisch van denken. Maar schaken moet vooral leuk zijn." In de zaal van de jongste jeugd, in de categorieën E tot en met C, is het zaterdag opvallend veel rumoeriger dan in die van de oudste leeftijdsgroepen. Joey Grochal uit Goes sleept bij de A- junioren voor Jan Breukelman (Terneuzen) de eerste prijs in de wacht. Simon Provoost (Oost burg) en Erik van Nassau (Sou burg) moeten bij de B-junioren Amra Dorjbajar uit Hoboken voor laten gaan. De jonge Inge borg Jansen, van de organise rende vereniging, eindigt in de C-groep na een enerverend toer nooi achter Ruud Wijkhuis (Souburg) en de Belg Yasseen Chaudhary op de derde plaats. Quinten Ducarmon (Terneuzen) wint bij de D-jeugd, voor Roy van Gorp (Brasschaat) en Joeri de Bruijckere (Oostburg). Tim de Jonge (Souburg) legt in de jongste leeftijdsgroep beslag op de eerste plaatsHij laat met een score van honderd procent Ste fan Beukema (Brasschaat) en Bas Mulder (Landau) achter zich. voor de aanvallers. Daardoor was de productie aan de lage kant. Scheldesport was heel lang gelijkwaardig, maar in de slotfase lieten de Terneuzena- ren het afweten. Voorwaarts-Mevo'80 51-57 (30- 29). Een verrassende nederlaag van de Axelaars. Voorwaarts kende een zwakke start, maar kwam vlak voor rust alsnog op voorsprong: 30-29. Daarna ver viel de thuisclub in het oude pa troon. De wedstrijd was erg rommelig, maar Mevo wist zich fysiek de betere van de Axelse ploeg. In de slotminuten kwam Voorwaarts nog terug tot 51-53, daarna was het verzet gebro ken. Arjan Joziasse was topscorer met 20 punten. Marathon-Scheldesport 71-37 (33-17): De Terneuzense vrou wen bleven weer ver verwijderd van him niveau. Ook tegen Ma rathon kwam de ploeg van trai ner Peter Heijnen er niet aan te pas. De start was nog redelijk, maar daarna viel Scheldesport ver te rug. De tweede helft was nog dramatischer. Marjolein Bruurs tekende voor de meeste punten. foto Peter Nicolai Joost van Damme (Morres) slaat de bal langs een eenmansblok in de wedstrijd tegen Nivoc. Hulster teams slaan in eigen huis belangrijke slag door Peter van Kouteren HULST - De vreugdedans van de mannen van Morres was identiek aan die van de vrouwen en tekenend voor de opluchting, die ongekend groot was. Morres/Hulst be leefde zaterdag een hoogtijdag, waarop de mannen- en vrouwenploeg een onverwach te zege boekten. Beide volleybalteams stuurden een belangrijke titelkandidaat met een 3-1 nederlaag naar huis. Vooral de mannenploeg van de Zeeuws- Vlaamse club leverde stuntwerk. De forma tie van Guido de Beule, tot zaterdag tiende op de ranglijst in de tweede divisie, haalde het op de tweede plaats geklasseerde Ni- voc'68 genadeloos onderuit. De prestatie van de vrouwen was niet minder groot. Sa- turnus, dat alle voorgaande competitie duels had gewonnen, verloor in Hulst de on geslagen status. Dat leidde tot uitzinnige vreugde in Hulst, waar beide duels geruime tijd alle kanten op konden. Zo zag Guido de Beule zijn man- nenteam na winst in de eerste set twee sets lang erg wisselvallig spelen („we legden na die gewonnen eerste set de druk bij onszelf, maar zij moesten hier winnen") en gaf Harry van Putte in de vierde set bij een 11-16 ach terstand geen cent meer voor zijn ploeg. Wakker Harry van Putte, na een geslaagde inhaalra ce: „Ik dacht dat ik niet goed werd." Guido de Beule:,Ik heb de tweede set bewust laten lopen (15-25), met in het achterhoofd het idee om in de derde set alles te geven.Daar in verspeelde zijn formatie een 15-12-voor- sprong, om bij een 15-20-achterstand plots weer wakker te schudden. De Beule: „Nor maal gesproken verlies je zo'n set natuur lijk." Waar Nivoc'68 zich al zeker waande van de tweede opeenvolgende setwinst, bogen de Hulster mannen in een zinderende fase die ruime achterstand om in winst. Dat was verrassend, maar paste volledig in het spel- beeld van de set, die een bizar verloop ken de. De Beule, die in die fase twee time-outs aanvroeg en talloze wissels doorvoerde, zag zijn ploeg met succes aanzetten voor een slotoffensief. Dat resulteerde na een 15-20 achterstand in een overwinning met 25-23. Het was na winst in de eerste set (25-23) de tweede setwinst voor de Zeeuws-Vlamin gen, die vooraf door de trainer van de oppo nent uit Nieuwegein als een makkelijk te omzeilen klip werden beschouwd. Maar ook in de vierde set stond er geen maat op het spel van de Zeeuwen, die bloed roken en bij de les bleven. Na 5-5 werd het eerste gaatje geslagen bij 13-11. Dat werd in de slotfase uitgebouwd tot 25-20. Dat leverde kostbare punten en aansluiting bij de staart van de middenmoot op. Guido de Beule: „Als we wekelijks wat puntjes sprokkelen, kunnen we erin blijven. Dit zijn natuurlij k vier leuke punten, omdat het niet ingecalculeerd was." In het vrouwenkamp van de Hulster vereni ging was tegen de ongeslagen koploper Sa- turnus stiekem wel op een stuntje gerekend. „Als wij tegen een ploeg spelen waarvan we denken dat die sterker is, kunnen mijn mei den blijkbaar wat meer", glom Harry van Putte. „We hadden natuurlijk in de uitwed strijd ook al twee punten gepakt en toen in de vijfde set op matchpoint gestaan." De Zeeuws-Vlamingen namen voor eigen publiek revanche. Collectief sterk maakte Morres/Hulst in de eerste set gehakt van de koploper (25-7), die in de eerste elf duels niet meer dan zes sets had moeten afstaan. Daarna ontwikkelde zich een echte topper tussen twee ijzersterke teams. De bezoe kers, met veel lengte in de gelederen, won nen de tweede set met 15-25, maar werden door een keihard werkende en tactisch sterk spelende thuisploeg in het derde bedrijf op nieuw verslagen (25-18). Vijfde set Daarna zag het er lang naar uit dat evenals in Uden een vijfde set noodzakelijk zou zijn. Saturn us nam in de vierde set het initiatief, profiteerde van de slechte Hulst-opslag en bouwde een 11-16-voorsprong op. Harry van Putte: „Ik heb in een time-out ge vraagd om toch alsjeblieft goed op te slaan. Suzanne de Gucht voldeed met een serie van zeven aan de wens van de trainer, waardoor het van 15-18 in één keer 22-18 werd. Mir jam Rubbens: „Toen wist ik dat we het niet meer zouden weggeven." Spelend met veel flair werd Saturnus ver volgens naar de derde setnederlaag (25-20) gespeeld. De thuisploeg bleef tweede op de ranglijst, maar verkleinde de achterstand op de tot zaterdag ongenaakbare koploper tot elf punten. door Jan Roovers TERNEUZEN - Met overwin ningen voor Luctor en Zaamslag en een nederlaag voor BKC zorgden de Zeeuws- Vlaamse korfbalploegen voor een positieve totaalscore. Luc tor versloeg Thor met krappe cijfers (10-8), Zaamslag zege vierde in Zevenbergen en alleen BKC liet het in een thuisduel af weten tegen All Ready. Luctor-Thor 10-8. In een rom melige en door plaatsfouten en onsamenhangende acties bar slechte wedstrijd was Luctor de minst slechte ploeg. De matige eerste helft werd op 4-3 afgeslo ten, moeizaam scorend en te ge jaagd op zoek naar een hogere score werd het de thuisploeg door de zwakke tegenstander nooit moeilijk gemaakt. Scores Luctor: Marjolein Du- rink en Davy Jonker 3, Sandra de Doelder, Evelien van den Dool, Adrie de Jonge en Ferry de Waele 1 Zevenbergen-Zaamslag 12-15. Na een gelijkopgaande eerste helft (6-6) nam Zaamslag het initiatief. De ploeg kwam snel op voorsprong en gaf daarna de wedstrijd niet meer uit handen. Door de overwinning is het vier deklasserschap bijna zeker vei lig gesteld. Scores Zaamslag: Pieter Hame link en Ernst de Putter 4, Marco van Reeuwijk 3, Ankie Bleijs, Debby Cerpentier, Marjan Ver- hage en Frans Verpoorte 1. BKC-All Ready 15-19. Zonder Carlo Hamelink (werk) en Li lian van de Lijke (familiever plichtingen) werd spoedig dui delijk dat genoemd tweetal node werd gemist. Daarnaast zat een aantal spelers nooit echt goed in de wedstrijd. De eerste tien minuten bleef dat zonder nare gevolgen, maar toen de be zoekers aanzetten, keek BKC zomaar tegen 4-8 aan. Michiel Roest (met Jerry van Haneghem de enige die een ruime voldoen de haalde), Karin Korstanje en Jerry van Haneghem zorgden binnen enkele minuten dat het bij 7-8 weer een wedstrijd werd, maar bij rust was het gat toch weer drie doelpunten: 8-11. In Westdorpe. Eugene Vink Memorial, 14,8 ki lometer. Mannen: 1. Kristof Rul (B) 51.01,2. Rudy van Guysse (B) 53.03, 3. Dirk van de Veire (B) 54.09,4. Peter de Vet (Westdorpe) 54.15, 5. Fons Warrens (Kloosterzande) 54.48,6. Maurice Dhaese (B) 55.16,7. Fred dy van Landeghem (B) 55.34, 8. Christophe Declerck (B) 56.28, 9. Ignace Bekaert (B) 56.34,10. Patrick Bossaert (B) 57.32. Vrouwen: 1. Andrea Vermote (B) 1.05.43,2. Annie Moens (B) 1.11.22, 3. Els Zweistra (Terneuzen) 1.16.10. 9,4 kilometer, man nen: 1. Filip Vansteelandt (B) 29.46,2. Kevin Cnudde (B) 30.44, 3. Davy van Bogaert (B) 31.10, 5. Marcel Mangnus (Hulst) 32.02. Vrouwen: 1. Wendy van de Velde (B) 40.47, 2, Marianna Knijff43.28.5,6kilometer, man nen: 1. Frederik de Backer (B) 17.32,2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 18,04, 3. Angelo Vandecasteele (B) 18.49, 5. Fred Dieleman 19.43. Vrouwen: 1. Haike van de Velde (B) 23.41,2. Carla Zegers (Koewacht) 24.10. Derde klasse regio Zeeland. Schepnet-Zierikzee 4-4. ME: Ruben Spe- lier-Hans Schreurs 15-2, 15-1; Erik Stoel- -Paul Coehoorn 15-5,15-13. VE: Chantal de Baets-Eva van Zoest 4-11,2-11; Elise Bod- derij-Suzanne Broekhuizen 11-8, 2-11, 3-11. GD: Johnny Bartelse/De Baets-Coe- hoorn/Broekhuizen 8-15,12-15; Stoel/Bod- derij-Schreurs/Van Zoest 16-17, 10-15. MD: Spelier/Bartelse-Schreurs/Coehoorn 15-6, 15-8. VD: De Baets/Bodderij-Van Zoest/Broekhuizen 15-7,15-5. Vierde klasse. Astroïden-De Sjuttul 2-6. ME: Jan Hof-Piet van Hoorn 5-15, 13-15; Rinus Krijger-Jo- han van de Bruele 15-8,15-3. VE: Edith Pol- derman-Jolanda van Pamelen 5-11, 1-11; Ina Karman-Marije Pfaff 8-11, 3-11. GD: Krijger/Polderman-Van Hoorn/Van Pame len 15-12, 8-15,15-7; Hof/Karman-Van de Bruele/Pfaff 4-15, 4-15. MD: Hof/Krijger- -Van HoornA/an de Bruele 8-15, 15-10, 9-15. VD: Polderman/Karman-Van Pame- len/Pfaff 8-15,15-10,5-15. Den Ossaert-Terneuzen 3 4-4. ME; Peter de Pundert-Arno de Ritter 11-15, 9-15; Wim Strobbe-Paul van de Vijver 8-15, 5-15, VE: Mirella de Vijlder-Esmeralda Roelse 11-2, 11-2; Christian Kouijzer-Nelly de Ritter 9-11,1-11. GD: De Pundert/Kouijzer-De Rit- ter/De Ritter 15-13,12-15,15-11; Strobbe- /De Vijlder-Van de Vijver/Roelse 15-13, 15-7. MD: De Pundert/Strobbe-De Ritter- A/an de Vijver 15-12,15-12, VD: De Vijlder- /Kouijzer-Roelse/De Ritter 15-11, 11-15, 11-15. Den Ossaert 2-Zierikzee 2 5-3. ME: Toine van Damme-Paul van Burg 7-15,12-15; Re- né Annard-Leo Dalebout 15-17,11-15. VE: Judith Mangnus-Jacqueline Riemens 11-2,11-0; Cecile van Delft—Ingrid Smeenk 4-11, 5-11. GD: Annard /Mangnus-Dalebout/Riemens 15-12, 15-13; Van DammeA/an Delft-Van Burg/Smeenk 17-14, 15-8. MD: Van Dam- me/Annard-Van Burg/Dalebout 11-15, 15-10, 15-7 VD: MangnusA/an Delft-Rie- mens/Smeenk 15-4,15-9. Vijfde klasse regio. Afdeling 74: Schepnet 2-'t Pluumpje 31-7. Jeugd. Tweede klasse: Terneuzen-Sinar'75 2 8-0. Derde klasse: Schepnet 2-Marathon 2 7-1 Vierde klasse: Terneuzen 3-'t Pluumpje 3 0-8. Kampioenschap eerste klasse libre Zeeuws-Vlaamse Biljartbond in Hulst. Eindstand: 1. Patrick Vasseur (TMW Sluis) 12 matchpunten, algemeen gemiddelde 6,16 (promotie), hoogste serie 48 carambo les, 2. Leen de Koning (SBC Sluiskil) 10-7,16-70 (promotie), 3. Hugo Willaert (HBC/De Troubadour Clinge) 10-4,20-24,4. George Ruymbeeck (HBC/De Troubadour) 8-4,86-39, 5. Benny Visser (WBC Walsoor den) 6-4,59-26,6. Joke Breur (BW Terneu zen) 4-4,36-31,7. Jean-Paul Weerman (BV Reynaert Hulst) 4-3,49-31, 8. Luc Yzewijn (HBC/De Troubadour) 2-3,64-25. Ranking Grand Prix toernooien driebanden Zeeuws-Vlaamse biljartbond. Stand na drie van de vier Grand Prix (eerste zestien plaat sen zich voor Masters): 1 Jean-Paul de Kra- een decor waarin arbiter Vol I kers gul was met strafworp» I toonde All Ready na de paL over meer kwaliteit te beschik I ken en bleef de thuisploegkan! I sen morsen. „All Ready was beter, ren we uit de beste kansai I we krijgen, dan maak jehetta toch lastig, zei coach Jennyn! Haneghem, die de ploeg ook 4 te geringe trainingsarbeid vi wijt. Scores BKC: Michiel Roest Karin Korstanje, Danny Hai link en Jerry van Haneghem Marielle Faas 1. Katrien de Visser in een hoofdrol TERNEUZEN - Terneuzen was niet opgewassen tegen Blauw Wit'81 in een wedstrijd voorde derde klasse van het vrouwen- voetbal. Het elftal uit De Moer keerde met een 3-1-overwin-1 ning terug naar huis. Clinge zorgde voor een verras-1 sing in de vijfde klasse.Deploe won met 4-3 van Dosko, dl overigens niet compleet was.De overwining was opvallend, om dat Clinge de uitwedstrijd eer der dit seizoen nog kansloosmel 6-0 verloor. De uitblinksterwas Katrien de Visser, die alle tuf- fers voor haar rekening nam. Vooral na rust was Clingedeb^ tere ploeg. Hulsterloo verloor met forsecij- fers van DVO'60 (9-0), De Zeeuws-Vlaamse ploeg enkele vaste krachten en kon het de thuisploeg niet moeilijk maken. Terneuzen werd in de helft tegen Blauw Wit'81 al te ruggedrongen op eigen helft, Linda Kroot zorgde voor de 0-1, Toch kreeg Terneuzen in die pe riode enkele kansen, maar die bleven onbenut. Bianca de Meijer miste zelfs van slechts drie meter afstand. Op slag van rust werd het 0-2 door opnieuw Linda Kroot en na de rust door diezelfde speelster ook 0-3 Sophie Hooijmaijers kondaar- na nog tegenscoren. ker (SBC Sluiskil) 1096 punten, algemsi gemiddelde 0,844,2. Meerten DallingalSK 607-0,932,3. Alois van den BunderfHofvai Eede, Eede) 536-0,490,4. Frits Bakk Terneuzen) 507-0,904,5. Arie Vink(BVGrOr de) 506-0,448, 6. Jack Kayser (Den Omten Arend Sint-Jansteen) 472-0,501,7 Star', la Heyne (Den Ouden Arend) 415-0,548,4 Cees A. Wissel ('t Bierwinkeltje Terneuzeil 400-0,687,9. Louis de Vos (BV DowTemw zen) 393-0,668, 10. Patrick Vasseur (TMW Sluis) 373-0,768, 11. Albert Lacante HGL- /KOT'86 Sas van Gent) 366-0,772,12.N vanTiel (SBC) 363-0,433,13. Jande Rechler (BV Reynaert Hulst) 349-0,630,14 Cees Wissel ('t Bierwinkeltje) 336-0,544,15.Lous Dallinga (SBC) 331-0,855,16, BarrydeWael (HGL/KOT'86) 300-0,625, 17. Ben de Wael (HGL/KOT'86) 296-0,533,18. Koen Pópselft Bierwinkeltje) 292-0,467,19. JohandeW® (SBC) 284,93-0,569, 20. Florent Rombaut (Den Ouden Arend) 284,59-0,535. Teamcompetitie Walcheren/De Bevelen den met Zeeuws-Vlaamse teams. Driebanden. B1-klasse: De Herberg IHC /KOT'86 1 4-3. Stand: 1. OBK 1 ('s-Heeieo hoek) 14-60, 2. HGL/KOT'86 (Sas va 13-53,3. BV Jacobs 1 (Rilland-Bath) 14-52. B2 poule 2: HGL/KOT'86 2-ALM 2 0-7 Slant 1. OBK 3 14-63, 2. VEG/ABV 213-61.3.0a Vier Linden 1 ('s-Gravenpolder) 12-53,1t HGL/KOT'86 2 14-28. Libre. C4 poule 2: HGL/KOT'86 3-VEG/ABV7 0-9. Stand: 1. HGL/KOT'86 3 14-80,2. Defe Linden 3 14-80,3. VEG/ABV 713-72 Huisleague Sas van Gent. 't Stremijn 2-0e Rijnvaart 4-0, De Splitters-'t Stremijn 154. Roadcar-The Killers 2-2. Stand 1 'tStremn 2 33 punten en 22.221 pins, 2. De Rijnveat 31-21.789,3. 't Stremijn 1 27-21.403. Sas van Gent. Recreatieve compel» Vrouwen: Philippine-Esplanada 2- (25-17,18-25,24-20); Savok-StoffelsClea- ning 2-1 (25-21,18-25, 25-21); Swage® kers-Savok 2 0-3 (12-25, 24-26,15-2» Stand; Savok 2 10-25; Stoffels Cleaw? 11-25; Esplanada 11-15; SwagemM 12-14; Savok 10-13; Philippine 11-12.» planada 2 11-10. Gemengd: Stoffels ning-C Line 1-2 (23-25, 18-25,2W» Robs Jobs-Savok/Avesta 1-2 I1- 25-20, 21-25); Garage Bode-Acke 0- 18-25,24-26,19-24); 't Kliekske-ABAB H (23-25, 21-25, 21-19). Stand: Garage Bos 9-23; C Line 10-22; Robs Jobs fels Cleaning 10-16; Savok/Avesta m Acke 8-12;ABAB 10-9; W-'"'"0 NOMMAY - De wereldbeker veldrijden wordt volgend sei zoen vervangen door de World Cup Series. De cyclus moei veertien races gaan bevatten®' in tien landen worden verreden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40