Kwiek past doelstellingen aan All Ready te laat op stoom PZC Dammers PWG zijn de koppositie kwijt Tovaal worstelt zich langs hekkensluiter Belangrijke winst volleyballers Mytilus sl6 Bruse volley halsters winnen met 3-2 van De Burgst Handballers EMM winnen op de valreep uitslagen maandag 19 januari 2004 door Ben Hameeteman BRUINISSE - Er is een definitie ve streep door de promotiewen- sen gezet, maar de volleybal vrouwen van W Kwiek lijken er vrede mee te hebben. Na het vertrek van trainer Ronald La- croes, die niet goed in de groep lag, is afgelopen week de doel stelling bijgesteld. „Primair het spelpeil verbeteren en met veel plezier nog zoveel mogelijk pun ten pakken, om er de eerste slechte seizoenshelft mee te her stellen", doet diagonaalspeel ster Henriëtte Swartjes uit de doeken. Zaterdag werd de daad bij het woord gevoegd en met 3-2 gewonnen van De Burgst. Ze wond er geen doekjes om, de 1.81 meter metende Swartjes. „De trainingen van Ronald wa ren gewoon niet goed. We ko men met een paar meiden van Dynamo'70 en waren dit hele maal niet gewend. Het is moei lijk te omschrijven, maar uitein delijk kun je stellen dat er geen chemie meer was." Middenaan- valster Miranda de Heus verdui delijkt voor alle zekerheid: „Het klikte gewoon niet tussen ons en Ronald." Bescherming Voorzitter Cees Arensman, die eerste-teamspeler Raymond van Boven vroeg het seizoen als coach af te maken, neigt ernaar de vertrokken Lacroes enigszins in bescherming te nemen. „Er was onvoldoende chemie inder daad. Ronald had het dan ook niet gemakkelijk. Het was op een gegeven moment heel erg rommelig binnen het team met afwezigen en blessures. Als trai ner moet je dan juist duidelijk heid geven, maar dat is hem niet gelukt. Verder had Ronald ook zelf een vervelende blessure aan zijn knie, die langer duurde dan verwacht. En hij werd ook nog eens onverwacht gevraagd te ge tuigen bij een bruiloft op Cura sao, waar hij logischerwijs met een een vakantie aan verbond." De volleybalsters van Kwiek (aan de andere kant van het net) vieren het binnenhalen van de eerste set. Volgens nieuweling Henriëtte Swartjes heeft het vertrouwen van de groep een flinke deuk op gelopen de afgelopen maanden. „We worden nu getraind door André Schutte, de assistent-trai ner van vorig seizoen. En daar hebben we allemaal een goed ge voel bij. Hij probeert het ver trouwen weer terug te krijgen door onder meer terug te grij pen op het oude vertrouwde sys teem van vorig seizoen. Er zit ge woon meer potentie in dit team, en dat moet er door goede trai ningen uitkomen. Met Ronald lukte dat niet. Ik vind overigens dat je er als speelster ook wel keihard aan moet werken. Het moet een wisselwerking zijn." Tijdens de thuiswedstrijd zater dag in de Bruse sporthal De Van ger tegen De Burgst uit Breda kwam de vernieuwde doelstel ling amper uit de verf. Met na me het spelpeil was nog niet om over naar huis te schrijven. Al was het alleen maar dat er voor een derdedivisionist veel teveel servicefouten werden gemaakt. „Dat klopt", vond ook de 25-ja- rige Miranda de Heus. „En de opdracht van Raymond was juist om de tegenstander met de service onder druk te zetten. Ei genlijk lukte dat pas in de vijfde set en ging het toen ook in de ral ly's beter", vult ze nog aan. In de eerste set leek er geen vuil tje aan de lucht. Vlot realiseerde Kwiek een 6-1-voorsprong. Met name het regelmatig mislukken van de Bruse opslag bracht de Brabanders terug in de wed strijd. Langszij Kwiek hield nog net het hoofd boven water, maar de toon was gezet: 25-22. De Burgst zette die opmars in de tweede set door en kwam door de 25-23-setwinst te recht langszij. Coach Raymond van Boven had het allemaal schijnbaar onbewo gen waargenomen. „Als het niet loopt bij een team, kan je daar feitelijk als coach ook niets aan doen. Het enige dat ik ze bij een time-out dan vertel is 'kom op dames, ga nou eens volleybal len'." Toch probeerde Van Boven in de derde set de bakens te verzet ten door Henriëtte Swartjes te brengen voor Marije van de San- de en Marian van Donge te wis selen voor Marije Munter. foto Dirk-Jan Gjeltema Die set maakten de wissels even wel nog niet het verschil. Weder om trokken de bezoeksters aan het langste eind: 25-19. In de vierde set pakte Kwiek het ech ter wel op. Van Boven: „Door het inzetten van Henriëtte werd het team tac tisch wel wat sterker. Dus zo'n wissel pakt dan misschien wel goed uit, maar het belangrijkste was dat de wilskracht van de ploeg op dat moment kantelde. Daarom wonnen we de vierde én de vijfde set." Kwiek-De Burgst 3-2 (25-22, 23-25, 19-25, 25-15, 15-9). door Daaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder zijn hun koppositie kwijt. Zaterdag verloor het tiental in Geleen met 12-8 van CEMA/De Vaste Zet en verspeelde daardoor de eerste plaats aan Troesoe uit Arnhem. Op 31 januari krijgt PWG een uitgelezen kans.om de kopposi tie terug te pokert, omdat de kersverse koploper dan op be zoek komt bij de Zeeuwse hoofd klasser. CEMA/De Vaste Zet is verreweg het sterkste team in de hoofd klasse. Met ex-wereldkampioen Wadim Wirny, de huidige we reldkampioene Olga Kamyshlee- Va en nog een ex-wereldkam- pioene (Elena Altsjoel) in de ge lederen leek het Limburgse tien tal achter elkaar door te stomen naar de ereklasse. Onderweg ging er toch het een en ander mis. Drie van de zeven wedstrij den eindigden in een 10-10 ge lijkspel, zodat CEMA zaterdag tegen koploper PWG voor de laatste kans op promotie speel de. De Zeeuwen werden zaterdag beslist niet weggespeeld. Het wa ren kleine onnauwkeurigheden die het verloop van de wedstrijd in belangrijke mate bepaalden. Na een reeks gelijkwaardige re mises in de partijen van Kees Rijk, Henk Gunter, Daaf Kasse en Erwin Hamers kwam PWG op voorsprong toen Johnny de Leeuw na een fraaie omsinge lingspartij Elena Altsjoel ver sloeg. Bennie Provoost consoli deerde de marge van twee pun ten via een voordeelremise te gen de sterke Belg Ronald Schal- ley. Ondanks de voorsprong zag het er na de tijdnoodfase som ber uit voor PWG 's-Gravenpol der. In de resterende vier eindspelen was sprake van groot of zelfs winnend voordeel voor de Limburgse club, zodat een nederlaag voor PWG onver mijdelijk was. Als eerste moest Aart Walraven zich gewonnen geven. De voorzitter van de Zeeuwse Dambond miste in de tijdnoodfase na een slordigheid je van Wadim Wirny een afwik keling naar remise en kwam er daarna niet meer aan te pas. Ook Jan van de Weteringh moest in het eindspel tegen de geroutineerde Theo Schippers capituleren, zodat CEMA voor het eerst in de wedstrijd op voor sprong kwam. Zeeuws kam pioen Arjo Kousemaker zocht in een lastig eindspel lang naar een remisevariant, maar ook hij redde het niet. Door een zwaar bevochten maar knap gelijkspel van Andres van den Berge tegen Olga Kamyshleeva werd het uit eindelijk 12-8. De spelers van PWG weten na zeven achtereen volgende nederlagen weer hoe het voelt om te verliezen. -'....J Jerry van Haneghem van BKC onderschept de bal voor All Ready-speler Ronald Snoek (rechts) en Jolanda van Haneghem van BKC (links) en op de voorgrond Desiré Voshart van All Ready. foto Peter Nicolai door Hans Markusse GOES - Hoewel de cijfers 22-7 anders doen vermoeden, kostte het de Goese rugbyclub Tovaal gisteren veel moeite om hekken sluiter RSRC te verslaan. De Rotterdamse studenten boden fel verzet en het bonuspunt werd pas in de slotfase veiligge steld. RSRC werd tijdens de rit naar Goes gehinderd door motorpech en files, waardoor het duel ruim een uur te laat begon. Kennelijk hadden de Rotterdamse studen ten amper last van de matige voorbereiding, want in de begin fase werd Tovaal volledig over donderd. Schade leverde dat niet op, maar pas na tien minu ten kwamen de Goesenaren, waar een aantal spelers rust had gekregen, beter in de wedstrijd en zorgde Sjoerd van Benthem voor de openingstry: 5-0. Sjoerd Wartena maakte 10-0 en na rust voerde Erik Buijs de voorsprong op tot 15-0. Met nog een kwar tier te spelen kwam RSRC terug tot 15-7, maar Tovaal raakte niet van de wijs. In de slotmi nuut zorgde Korstanje zelf voor de vierde try, waarmee het kost bare bonuspunt werd veiligge steld. Jan-Joost Wiebrens be paalde de eindstand op 22-7. door Jan Roovers BRESKENS - Wanneer begin maart de eindbalans van het zaalkorfbalseizoen wordt opge maakt zal All Ready uit Zierik- zee dat ongetwijfeld met ge mengde gevoelens doen. Door een onverwacht matige start (vier punten uit de eerste vier wedstrijden) verloor de ploeg al meteen de aansluiting met de top. Daarna vond All Ready het goe de ritme, maar het gat met kop loper Korbis bedraagt, met nog vijf wedstrijden te gaan, nog al tijd zes punten. „We gaan voor de tweede plaats", zei coach Harm Brandt zaterdag na de 19-15-overwinning uit tegen BKC in Breskens. Een alleszins verdiende zege. Daar was iedereen het over eens. De bezoekers vormden niet alleen een sluitend collec- tief waarin de vrouwen excel leerden, maai' hadden ook indivi dueel meer te bieden dan hun te genstanders. Na de inleidende schermutselingen werd dat snel duidelijk. Met een voortreffelij ke Van Nieuwenhuyze (overi gens qua score wel door directe tegenstander Michiel Roest met 8-6 afgetroefd) aan de basis en een doeltreffende spelopvatting werd BKC langzaam maar zeker op een groeiende achterstand ge zet. Leek Gezegd moet echter worden dat de thuisploeg daar door slordig balverlies ook aan mee hielp. Na 4-8 kende BKC even een op leving en bij 7-8 leek weer alles mogelijk. 'Leek', want kwalita tief kwam de thuisploeg toch te kort en werd daar naar de rust toe ook op gewezen: 8-11. Ruim tien minuten na de pauze was de wedstrijd bij 11-16 gespeeld. De bezoekers konden het gas van de plank halen, de thuis ploeg miste simpelweg de kwali teit om de tegenstander nog in verlegenheid te brengen. Met Harm Brandt treurt de ploeg straks om de paar onnodig zwak ke wedstrijden die de titelkan- sen al vroeg verstoorden. Scores AU Ready: Jan Willem van Nieuwenhuyze 6', Ronald Snoek 3, Anouk va7i Tiggelhoven, Manon Torensma, Desiree Voshart, Esther Snoek en Henk de Graaf 2, MIDDELBURG - Wings kan zich langzaam op gaan maken voor de titel in de Regioklasse C. Afgelopen weekeinde won nen de Hagenaars in Hellevoet- sluis namelijk van concurrent Helius: 22-20. EMM dat met de hakken over de sloot won in Alp- hen aan den Rijn van Rijnstreek (22-23) staat weer tweede. Het gat met Wings bedraagt met nog zevens speelrondes te gaan ze ven punten. De tweede plek werd na een weekje heroverd. De Middelbur gers zonder Joey Aertssen (duim) en Sjoerd Jongepier (knie) moesten diep in de buidel tasten voor de benauwde zege. Grootste struikelblok in Alphen aan den Rijn vormde de dekking van Rijnstreek, Vincent van der Meij den kreeg het hele duel een vaste bewaker. Rijnstreek schaduwde later ook Onwijn en Toubiana. Alhoewel er voor de pauze geen vuiltje aan de lucht leek voor de bezoe kers (9-14), draaide het spel- beeld in het voordeel van de thuisploeg. De dekking van EMM werd steeds verder terug gedrongen tot ongenoegen van trainer John Jansen. Vooral de linkerkant vertoonde de nodige haarscheurtjes. Rijn streek pakte zelfs een lichte voorsprong: 19-17. Toch herpakten de bezoekers zich op tijd. Het vertrouwen bin nen de lijnen keerde terug en EMM pakte alsnog de volle buit. door Ron de Waal VLISSINGEN - Het was voor de volleyballers van Mytilus za terdagavond aanhaken met de middenmoot of in degradatiege vaar komen. Het werd aanha ken met de middenmoot voor de derde-divisionist uit Goes. In Sportpunt Zeeland boekte de ploeg van trainer Klaas Sijp een belangrijke zege op Atak'55: 3-1. Halverwege de competitie is er van paniek nog geen sprake bij Mytilus, maar het duel met de te genstander uit Waspik werd wel als cruciaal ervaren. De ploeg van Klaas Sijp, dit jaar debu tant in de derde divisie, bezet een tiende plaats, wat aan het einde van de rit het spelen van een romotiedegradatiewedstrijd betekent. Hoewel Mytilus met spelers als Ruurd Wagenaar, Bob Jansen, Peter Verburg en Joop Dees over een schat aan er varing beschikt, komt het er bin nen de lijnen volgens Sijp nog niet altijd uit. „Het grootste punt is dat we als team te wei nig trainen", stelt Sijp. „In veel wedstrijden waarin de verschil len nihil zijn, is dat vaak van doorslaggevende betekenis. Soms is de gretigheid dan ook zo groot, dat er onnodige fouten in ons spel sluipen. Zelfs bij de ervaren spelers ontbreekt dan net die koelbloedigheid om zo'n wedstrijd in ons voordeel te la ten kantelen." Opvallend is wel dat de ploeg uit Goes nog steeds de beschik king heeft over enkele routi niers. Na de invoering van het rallypoint-systeem enkele jaren geleden gaven diverse spelers, toen nog spelend bij WSV92, te kennen dat ze weinig heil zagen in het nieuwe concept. „Ik vind het ook nog steeds niks", vertelt spelverdeler Ruurd Wagenaar, die dan ook tweejaar stopte met volleybal len. Het bloed kroop echter ook bij Wagenaar waar het niet gaan kon en een verzoek van Peter Verburg om Mytilus te ver sterken, werd door de inmiddels veertigjarige Wagenaar niet ge weigerd. „De lol in het spelletje bleek niet verdwenen en gelukkig heerst er in deze ploeg een groot acceptatievermogen, waardoor het goed vol te houden is", aldus de spelverdeler. Dat bleek ook zaterdagavond in het cruciale duel tegen Atak '55 eens te meer bij de Bevelandse equipe. In het begin van 4 J ste set werd het spel ,ailu tilus gekenmerkt door 4,7 misverstanden. Toen de ait eenmaal op de rails stondenhd tempo werd opgeschmda, moest de Brabantse tegensUn! der het antwoord schuldig blij. Gestaag werd een sprong, mede verkregen door ei- kele sterke services van B« Boog, uitgebreid naar een veil ge marge van 21-14. Spel J Ier Wagenaar mocht zelf vanaT de servicelijn het vonnis in j, eerste set over Atak '55 vellen 25-15. Ook in de tweede set pakte dé thuisploeg snel het initiatief maar had beduidend meer uk.' te om de ploeg uit Waspik a zich af te houden. Vooral Peis Verburg had vanaf de hut,,: kant problemen om een breste slaan in de Brabantse blokt ring. Opnieuw Bram Boog de met een aantal verwoestend services de winst in de tweede set alsnog veilig: 25-20. In de derde set nam de service! druk van Mytilus af, waard Atak '55 er steeds beter in slaagt de om hun linkshandige midiu. aanvaller in stelling te brengen „Ons spel was te geforceerd ié die fasë", verklaarde Klaas Ssj na de wedstrijd. Mytilus kon J 19-19 nog aanklampen, maar een mislukte doortikbal rei, Ruurd Wagenaar, gevolgd d«r een uitgeslagen smash van fa. jan Duijts, betekende setwiosf voor Atak: 21-25. Razendsnel Met Joop Dees binnen de lijnta voor de leeggespeelde Ed Lief- broer herstelde Mytilus zich ra zendsnel in de vierde set. Knok kend voor ieder punt werdendé bezoekers op de pijnbank gp legd. Pas bij een 19-9-voorsprong liej Mytilus de teugels vieren. Eva leek de spanning in het zich) van de haven nog toe te sla»! bij de thuisploeg, maar Bram Boog maakte aan alle onzeker heid een einde: 25-20. „Het con tact is er weer", was één van de eerste reacties van een opgeludt te Sijp. Over eventueel dreigend onheil maakt Ruurd Wagenaar zich al helemaal geen zorgen. „Als we komende wedstrijden val Roosendaal en Ekspalvo met mi nimaal 3-1 weten te winnen, dan zie ik ons zelfs nog in d< buurt van de zesde p" Zierikzee. Eindstand persoonlijk kampioenschap libre 1e klasse dis trict Schouwen Duiveland: 1. Arie Streefkerk - Windenburg 7-14, 4.84, hoogste serie 36; 2. Paul Bodbijl - DOS 7-10, 5.23, 50; 3. Koos Dorreman - DOS 7-8, 4.07, 40; 4. Martin Capelle - Even Buiten 7-6, 4.79, 30; 5. Nico Tuin man - Windenburg 7-6, 4.79, 33; 6. Ad- dy de Vogel - 't Klusje 7-6, 3.91, 18; 7. Jaap Goudzwaard - Windenburg 7-4, 3.51,26; 8. Toon Rijnberg - Onder Vrien den 7-2, 3.87, 25. Burgh-Haamstede. Competitie Sportcentrum Westerschouwen. Poule 1: Sporthuis Zierikzee (849)- Sportcentrum Onderdak (877) 1-2; Deli XL I (724) - Deli XL II (865) 0-3; Sportcen trum Westerschouwen I (779) - Tuin man Schilders (802): 1-2; Pigalle(854) - Eetcafé De Rozenhof(764) 3-0; De Zand- snor (720) - Stichting Renesse (768) 1-2. Beste games. Deze ronde, speler: Wim Tuk (Deli XL II) 188; team: Deli XL II 454. Hele competitie, speler: Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 235; team: Sportcentrum Westerschouwen I 557. Stand, teams: 1. Fierens Finan cieel 11-25 (9595); 2. Sonnemans Bow lers Dream Team 10-23 (8864); 3. Pigal- le 10-22 (8710); 4. Sporthuis Zierikzee 11-22 (9741); 5. Bouwbedrijf Braber 9-21 (8134); 6. Sportcentrum Wester schouwen I 10-20,5 (8556); 7. Sportcen trum Onderdak 11-20 (9182); 8. CAM- PINGDENOSSE.NL 10-19,5 (8603); 9. Tuinman Schilders 11-12 (9155); 10. De- li XL I 11-10 (8587); 11. Deli XL II 11-9 (8781); 12. De Zandsnor 12-9 (9155); 13. Eetcafe De Rozenhof 12-8 (8822); 14 Stichting Renesse 11-4 (8359). Stand, spelers: 1. Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 54-10 (3379); 2. Henk Vermeule (Sportcentrum Onder dak) 45-11 (3078); 3. Wim Tuk(Deli XL II) 44-10 (3212); 4. Ben Heutink (Sonne mans Bowlers Dream Team) 43,5-10 (3114); 5. Chris Werry (Deli XL I) 42-11 (3209). Poule 2: Sportcentrum Westerschou wen II (888) - De Reservespelers (706) 3-0; Gemeente Schouwen-Duiveland (819) - Vitro Plus (663) 3-0; Kinderker- mis 't Kraayenest II (846) - Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde (679) 3-0; Bouwbedrijf Van der Schelde (705) - De Wijde Bliek (640) 3-0. Beste games. De ze ronde, speler: Arjan Muizer (Kinder- kermis 't Kraayenest II) 226; team: Sport centrum Westerschouwen II 487. Hele competitie, speler: Arjan Muizer (Kinder- kermis 't Kraayenest II) 226; team: Sport centrum Westerschouwen II 494. Stand, teams: 1. Sportcentrum Wes terschouwen II 7-18 (5818); 2. Kinderker- mis 't Kraayenest II 7-16 (5659); 3. Bouw bedrijf Van der Schelde 7-15 (5349); 4. Gemeente Schouwen-Duiveland 7-14 (5334); 5. Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde 6-8 (4204); 6. De Wijde Bliek 7-5 (4314); 7. Vitro Plus 7-3 (42818. De Re servespelers 6-2 (3679) Stand, spe lers: 1. Dennis Aerts (Sportcentrum Westerschouwen II) 39-7 (2174); 2. Ger- rit Fioole (Gemeente Schouwen-Duive land) 31-6 (1716); 3. Yvan van Wijnen (Sportcentrum Westerschouwen II) 29-7 (1824); 4. Arjan Muizer (Kinderkermis 't Kraayenest II) 28-6 (1824); 5. Margo Mui zer (Sportcentrum Westerschouwen II) 28-7(1820). Janvier jeugdcircuit. Jongen A-poule singles: D. de Rave-R M-?- tens 8-1, J. de Koster-M. Luijcx 5-2,P. Anbeek-T. I. Clercq 5-2, T de Wit-?. Boot 2-9, Y. Maenhout-R. van Ra«S 9-1, B. Felius-R. Collenteur 8-4, K.vi Berge-S. Vissia 7-2, F. den Er# man-F. Vos 8-3. Dubbels: D. deRave'i de Koster-R. Meerten/M. Luijcx 7-3, H Anbeek/T. de Wit-T. I. Clercq.'P. Bed 5-4, Y. Maenhout/B. Felius-R. val Ravels/R. Collenteur 6-5, K vi Berge/F. den Engelsman-S. VissiiF. Vos 9-4. Meisjes a poule singles: R SinkeW. de Haan 9-3, K. Heijdens-S. Tawfik3-5. E. Ie Clercq-M. Lannee 6-3, C. vanfi* vels-E. Gerritse 3-7, H. Lanhhorst E.vA Heiden 12-0, M. Ie Duc-M. van TngtW Dubbels: R. Sinke/K. Heijdens-M ij Haan/S. Tawfïk 8-4, Ie Clercq/C.vanRh vels-M. Lénnee/E. Gerritse 5-4, I* Lankhorst/M. Ie Duc-E. v.d. Heiden*- van Trigt 11-1. Inhaalwedstrijden: S. Tawfik-H. laij horst 1-14, M. de Haan-M. leDuc3 W M. Lannee-J. Boeding 0-9, E. Gerrtj se-N. de Haas 2-7. Dubbels Tawfik/M. de Haan-H. Lankhorst/M. Due 2-10, M. L'Annee/E. GemtsMr, Boeding/N. de Haas 3-9. Zierikzee. Recreatieve competitie Poule A: vc Lob - Wea/Mevo'80 2- Zeelandia 1 - Big Boss 2-1, Cafe Stulp - Duiveland Vastgoed/Kwie* 3-0. Stand: 1. vc Lob 3-6,2 Big» 3-5, 3. Café De Stulp 3-5; 4. Zeeland* 3-5; 5. Wea/Mevo'80 1 2-2; 6, DuiveiJ» Vastgoed/Kwiek H3 2-1 - Poule B: HCR De Kroon/Wist» Wea/Mevo'80 3 1-2, Atlas/Korst# Profile Tyrecenter Rinus Roon 17, De Vlinder - connexion f Ravia/Tolhoek Schilderbednjf ww Jan/Cluzona 1 2. Stand T Per center Rinus Roon 3-8; 2. Cafe L» der 3-5; 3. connexxion w. ATLAS/Korstanje 2-3; 5 RaviaTolwa Schilderbedrijf 2-3; 6. Wea/Mevoft 3-3: 7. Zeelandia 2 2-1. Jan/Cluzona 3-2; 9- Hl- Kroon/Wiska 11-1 Poule C: FIXET Schuddebeursi- w der de Oude/Kwiek W Marleco/Cluzona 2 Sgravo-DEK ver* - sopleidingen 3-0. Stand. Marleco/Cluzona 2 3-9, jSjto Oude/Kwiek H4 3-6: 3. FIXET»» beurs 2-3; 4. Sgravo-de VerfbronJ Sgravo-DEK verkeersopleiding Zeelandia 3 2-2: 7. W0Z Wea/Mevo'80 jeugd 2-1. Poule DA: CZ actief in gez°"d HCR De Kroon/Wiska Dames 2-1, Dier&Tuin/Wik 1 - V jes 2-1, Maz '80 Me«- jmaate D1 H D«V ■80 1» '80 Ot ,'tsAVii: Kwiek/Sporthuis 2 accountants/Wik 2 i mes 1-2. Stand: 1 mes 1 3-8; 2. DRV f 3-7; 3. HCR De Kroon/Wska Daro 4. Duckhams motor olie/C-' Bolle Dier&Tuin/Wik Cluzona/Dames zondheid 4-4; 8 zee D1 4-4; 9. Mazda Wea/Mevo'80 Meisjes 35'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32