(3 Dit keer vragen we iets heel speciaals van u. Een grote mond. Mededeling PZC FAMILIEBERICHTEN woensdag 18 februari 2004 maandag 19 januari 2004 Verdrietig zijn wij nu onze schoonzus en tante IERINA BEEKMAN-STURM na een langdurige ziekte op 78-jarige leeftijd overle den is. Middelburg: I. Coppooise Middelburg: C. Beekman-Verhage Meliskerke: de Wolf-Beekman Oost-Souburg: L. Posthuma-Beekman G. C. Posthuma Serooskerke: J. A, Beekman A. Beekman-Walthuis Neven en nichten Middelburg, 16 januari 2004 Lieve MEVR. BEEKMAN Nooit meer samen reizen, lachen, huilen. )e bent aan je laatste reis begonnen. Liefs, Ellie Familie W. Kloeg Gedachten zijn langzaam verdwenen Onrust bleef Elk helder moment was er één Totdat ook dit verdween Eindelijk vind je rust Op 17 januari 2004 is overleden mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa JOSIAS PIETER DE LANGE Middelburg, 20 februari 1920 t Koudekerke, 17 januari 2004 Vlissingen: Mevrouw De Lange- van der Ende Wijk bij Duurstede: joop de Lange Sandra de Lange-de Jong Middelburg: Nicolette de lange André de Visser Daphne Lilian Middelburg: Trudle van Daele Saskia en Johnny Wendy Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de Vliedberg -afcl. Dam. Correspondentieadres: Vlissingsemolenstraat 30 4335 GG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 22 januari a.s. om 12.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem samen met u herdenken. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bevorderd totj /eerlijkheid \a. een kort ziekbed is loeit nog onverwacht overle den onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overo- ma ytqriajoliannu JZuwema sinds 2-5 maart 2UUS weduwe van Cornells Matt hijs de Bree 12-8-1920 17-1-2004 X lissingen: Siaak en \el de Bree "lissingen: Patricia en Marcel Oost-Souburg: Psmeralda en Mark V lissingen: 1 ijiuu\d ei i tent de Bree Oost-Souburg: Michel en Sandra Matt hijs \oordschanvoude: Nicolette en Thomas Vlissingen, 17 januari 2004 Coi res pi 111 dfi 11 i ead i es Van de Spiegelstraat 4-3. 4221 X'C X lissingen Pr is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 januari van. 11.15 tol 11.45 uur in hel rouwcenlrum "Middelburg". Buitenhovelaan I te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden die geleid wordt door Majoor J. Teijssenaar. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in hel crematorium W estelijkt OudeJ-lavendijk 2 te lMiddelburg Sa afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven de ze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn genade is U genoeg 2 Cor. 12 9 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, is in het vertrouwen op zijn Heer en Heiland overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa JAN BROERE echtgenoot van Cornelia Stoffels 29-5-1919 t 17-1-2004 Terneuzen: C. Broere-Stoffels Terneuzen: Piet Broere m/s Eben-Haëzer: Ria den Dikken-Broere Aart den Dikken Terneuzen: Arie Broere Breda: jan Broere Carla Broere-Swinkels klein- en achterkleinkinderen Gent, 17 januari 2004 Brederostraat I 4532 EM Terneuzen Mijn man, onze vader en opa is opge baard in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 20 januari van 16.00 tot 16.30 uur. Dë rouwdienst zal D.V, worden gehouden op woensdag 21 januari om 14.00 uur in de Elimkerk, Serlip- pensstraat 31 te Terneuzen. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid lot persoonlijke condo leance na de begrafenis in bovenge noemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ont vangen. gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. En telkens weer zullen wij je tegenkomen. We zeggen veel te gauw het is voorbij. Hij heeft alleen je lichaam weggenomen. Niet wie je was, en ook niet wat je zei. In aanwezigheid van enkele kinderen en kleinkinde ren is onze lieve mama en oma pop vredig van ons heengegaan ELISABETH HOLTZER in de leeftijd van 85 jaar. Henk en Irma Peggy en Willem-Jan Ingeborg, Axel, Dagmar Joyce en Mario Dave en Leontien Ineke en Jan Hester Paul Winnie Serge Kim en Thijs Gwennie Vanessa en Evert Jamal Yolanda Mark en Alexandra Luna Akke Aic en Joyce Boj Woonzorgcentrum "De Blide" Terneuzen, 16 januari 2004. Correspondentieadres: Lingestraat 35, 4535 EP Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen in het "Rouwcentrum Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen op dinsdag 20 januari tussen 19.00 en 19.30 uur en op woensdag 21 januari vanaf 13.15 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 21 januari om 14.00 uur in de Emmaüskerk van de Elisabeth-parochie, Alberdink Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie volgen in het crematori um "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de hal van het crema torium. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma "plein" ABERDINA TEESINK-DANE sinds april 2003 weduwe van Arend Hendrik Teesink Sint Maartensdijk, Koudekerke, 1 januari 1918 15 januari 2004 Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeg huis "Vliedberg" afd. Irene en zorgcentrum "Schelde- hof" voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Vlissingen: Arend Teesink Miny Teesink-Crucq Lepelstraat: Linda en Maurice Julius Florian Anakin Koudekerke, verpleeghuis "Vliedberg" Correspondentieadres: Westpoortstraat 6 4381 JR Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 19 januari van 14.45-15.15 uur in het rouwcenlrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ik zie een poort wijd open staan, waardoor het licht komt stromen. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na een moeizame levensavond is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder GEERTRUIDA VAN NIEUWENHUIJZEN-VERBURG sinds 4 juli 1997 weduwe van Jacob van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 93 jaar. Borssele: Brecht Mosselman- van Nieuwenhuijzen Simon Mosselman (in herinnering) Borssele: Jo van Nieuwenhuijzen Betsy van Nieuwenhuijzen-Haak Borssele: Kees van Nieuwenhuijzen (in herinnering) Corrie van Nieuwenhuijzen- van Weele Vlissingen: Ina Dingemanse- van Nieuwenhuijzen (in herinnering) Henk Dingemanse Riet Joosse Vierpolder: Corry Korstanje- van Nieuwenhuijzen Rien Korstanje Borssele: Jan van Nieuwenhuijzen Cobi van Nieuwenhuijzen-de Krijger Middelburg: Dies van Nieuwenhuijzen Yvonne van Nieuwenhuijzen-Wattel Heinkenszand: Trudy Aler-van Nieuwenhuijzen Roel Aier (in herinnering) Oost-Souburg: Coby van Nieuwenhuijzen (in herinnering) Borssele: Johan van Nieuwenhuijzen Els van Nieuwenhuijzen-van Liere Klein- en achterkleinkinderen 16 januari 2004 Correspondentieadres: Monsterweg 3, 4454 AA Borssele. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 20 januari van 19.00-19.30 uur, in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden woensdag 21 januari om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk, Westsingel 23 te Borssele, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis "Vijverzicht" te Borssele gelegenheid tot condoleren. Wij zijn Zorgcentrum "Poelwijck" dankbaar voor hun zorg en aandacht aan haar besteed. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plaats uw familieberichten in de PZC Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede en mooie herinneringen in onze gedachten, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, onze lieve opoe en overgrootmoeder MARIA JACOBA CATHARINA DE NIJS (Mies) weduwe van Augustinus Janssens 13-4-1910 f 16-1-2004 Driewegen: Jos Janssens Driewegen: Marieke Janssens Jeroen van Gent Merijn Terneuzen: Femke Janssens Tommy Gryglicki Terneuzen, 16 januari 2004 Correspondentieadres: Burg. Verplankeplein 6 4521 GG Biervliet De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, is op dinsdag 20 januari om 13.30 uur in Monuta "rouwcentrum Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Biervliet. Gelegenheid lot persoonlijk condoleren na de begra fenis in 't Trefpunt", Boterzandestraat 4 te Biervliet. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre en Huize Emmaus van ons is heengegaan onze liefdevolle, wilskrachtige en bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder WILHELMINA JOANNA ANTONIA MARIA SPEE weduwe van Joannes Andreas Alphonsus Maria de Wolf 19 april 1909 te 's-Hertogenbosch f 16 januari 2004 te IJzendijke Terneuzen: Annelies Geirland-de Wolf f Marianne Marijn en Rinie Geirland-Bolk Guido en Kristy Terneuzen: Jan en Jenny de Wolf-de Smet Mario en Linda Marjolijn Eindhoven: Bert en Shella de Wolf- van der Blezen Olaf en Bertha, Damian, Mitchel Bianca, Danique Wendy en Rob, Roy, Ruben Terneuzen: Willeke de Wolf Herman en Geertje Larry en Melanie Oud-Beyerland: Theo en Henriëtte de Wölf- van de Water Theo en Tanneke Ellen en Marcel, Sterre Shirley Chantal en Guido, Alain, Valérie Heinkenszand: Ben en Els de Wolf-van Plenbroek Robin en Miranda, Romy Nicole Marious en Edwin Knokke-Heist: Gerard en Marijke de Wolf-Denisse Jeroen Dimitri en Cindy IJzendijke: Mieke en Peter Funke-de Wolf Chris en Inez, Julian Michael en Andrea, Carla Katje en Daniel Amstelveen: Lam de Wolf en Jos Hou weling IJzendijke: Els en John de Brock-de Wolf Voorschoten: Caroline en Huib de Bliek-de Wolf Saskia en Michael Joost en Sabrina Koen IJzendijke, 16 januari 2004 Correspondentieadres: Landpoortstraat 3, 4515 CB IJzendijke De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 21 januari 2004 om 10.30 uur in de R.K. kerk te IJzendijke. De teraardebestelling zal volgen op de R.K. begraaf plaats te IJzendijke. Na de uitvaart is er gelegenheid de familie te condo leren in Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen: dinsdag 20 januari 2004 van 17.00 uur tot 19.00 uur aan de Landpoortstraat 3 te IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangen heeft, deze aankondiging als zodanig beschouwen. NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weptuhetaivanelkaar.nl tiil? 1881 Wat geven we Kaar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl I kinderen eerst De informatie-avond voor de bevolking op 21 januari 2004 gaat NIET door. Er is een nieuwe datum gepland op: van 19.30-21.30 uur in het Zweeds Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee. Belangstellenden zijn van harte welkom. OOSTERSC HE LD EZI EKENHUIZEN gemeente Borsele ONTWERP BESTEMMINGSPLAN NISSE, gedeelte "BEDRIJFSTERREIN DRIEWEG" Burgemeester en wethouders van Borsele maken, op grond y» artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend due de periode van dinsdag 20 januari 2004 tot en met maand:: I', februari 2004 voor een ieder gedurende vier weken bij deaifc ling Post- en archiefzaken in het gemeentehuis E Stenevate 10 te Heinkenszand ter inzage ligt het ontwerpt stemmingsplan Nisse, gedeelte "Bedrijfsterrein Drieweg" Het ontwerp-bestemmingsplan voorziet in een planologi regeling voor uitbreiding van het aan de Drieweg 7 te Nisse aanwezige bedrijfsterrein in noord-oostelijke richting cb.vhet transportbedrijf aldaar. Het uit te breiden gedeelte zal wonfei verhard om dienst te kunnen doen voor de stalling van vracht wagens en containers. De beoogde uitbreiding bestaat uit dm 0,6 hectare effectief bedrijfsterrein, omringd door een bos-en beplantingsstrook van 10 meter breed. Omdat de bestemmingsplannen voor het bestaande tenen ouder dan 10 jaar zijn, is ook actualisering van deze plannen gewenst. Een herziening van deze bestemmingsplannen wow. derhalve meegenomen bij het uitbreidingsplan. Op deze mw gaat voor het bedrijf één uniforme planologische regeling voor het totale terrein gelden: een bedrijfsbestemming, w maximaal 60% bebouwd mag worden met bedrijfsgebouw met een dakvoethoogte van maximaal 7,5 meter en een took hoogte van maximaal 9 meter. De bedrijfslocatie wordt omslo ten door groen. De entree van het bedrijf blijft ongewijzigd middels twee in-/uitritten op de Drieweg. Gedurende bovengenoemde periode van vier weken kin een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bcstsn- mingsplan Nisse, gedeelte "Bedrijfsterrein Drieweg" k maken bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend op maandag t/m vrijdag w. 08.30 uur tot 12.30 uur en op donderdagavond tussen I7.(0> uur en 20.00 uur. Heinkenszand, 19 januari 2004 SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... SOS-Kinderdorpen geeft kinderen die er helemaal alleen voor staan een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons als donateur? Bel (020) 408 01 90 of kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl j SOS-Kinderdorpen GIRO 2280 Een op de tien mensen heeft last van luchtwegklachten zoals astma en COPD (chro nische bronchitis en long emfyseem). Het Astma Fonds zet zich op veel manieren in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve belan genbehartiging wil het Astma Fonds meer doen. Het Astma Fonds is een ver eniging van 60.000 leden die opkomt voor de belangen van mensen met astma en COPD. Op dit moment wordt een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd, be staande uit vijf leden per raad. De kerntaak van deze regioraden is het op regio naal niveau behartigen van de collectieve belangen van mensen met astma en COPD, Afgevaardigden van deze regioraden vormen samen de Ledenraad van het Astma Fonds. De functie Dit keer vragen we iets heel speciaals van u: een grote mond Het gaat erom dat u op bestuurlijk niveau de juis te mensen weet te overtui gen om maatregelen te ne men in het belang van men sen met luchtwegklachten. Bijvoorbeeld door speciaal aandacht te vragen voor de problematiek van mensen met astma of COPD bij zorg verzekeraars of door bij ge meenten aan te dringen op rookvrije taxi's. Na stevig on derhandelen is bijvoorbeeld bereikt dat het Rode Kruis Zie kenhuis in Beverwijk geheel rookvrij is. En in Enschede hebben onze belangenbehar tigers ervoor gezorgd dat de elektrofiets - als alternatief voor de scootmobiel - na acht jaar weer wordt opgenomen in het voorzieningenpakket Dat vraagt flink wat overre dingskracht. En daar hebben we u voor nodig. Uw profiel Beschikt u over goede com municatieve vaardigheden en bent u enkele uren per week beschikbaar, dan is dit uw kans om iets bijzonders te doen voor mensen met astma of COPD. Belangrijk is dat u het leuk vindt om con tacten te leggen, dat u zich goed kunt inleven in de per soonlijke levenssituatie van anderen en dat u op beleids matig niveau kunt denken en werken. Ons aanbod Wat we u naast een onxos- tenvergoeding kunnen bie den, is een zeer uitdagende en inspirerende "baan" als vrijwilliger. En vooral één waarmee u bovendien onge lofelijk veel goed doet. U wordt professioneel inge werkt, krijgt ondersteuning van ervaren consulenten en heeft de vrijheid om uw werktijden en taken zelf in te delen. Interesse? Wilt u zich kandidaat stellen voor een functie als bela genbehartiger? Stuur d uw c.v. met een korte toe lichting naar het As» Fonds, postbus 5,3830AM Leusden, onder vermeldins van werving belangenbetSQ tiger, of naar ikbehartig@astmafonds.rt Voor meer informatie kuntu terecht op www.asffl' fonds.nl of bellen naar#"1 43412 77.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26