Vlissingen is ongenaakbaar Goesenaar Joey Grochal wint jubileumeditie Landautoernooi EMM met hakken over de sloot tegen Rijnstreek Jeugd sterk bij Theo Buijck Trofee Waterpolosters Ganze kansloos Oud-international zit BC Vlissingen dwars 17 Domme rode kaart nekt thuisploeg Domburg al in een vroeg stadium Arnemuiden sterker dan ssv'65 Nieuwdorp troeft De Meeuwen af Judozilver Baldauf op G-toernooi Twee eerste plaatsen voor menners De Rave en Hermus aan de leiding wb maandag 19 januari 2004 pen Dekker volgt :rainer Schipper bij Domburg „OMBUBG - Na een santen- A'invan drie seizoenenen 2 zondag-vierdeklasser Oomburgaan het eind van de lo rt de competitie afscheid van rjiner Stoffel Schipper. Voor band aan de topper tegen Egen maakte Jan Minder- uid.voorzittervande voetbal- Idnb.aan de selectie hekend dat L den Dekker, momenteel „rtaaam bij Heinkenszand, de ijHol?er van Schipper wordt. fender rancune nemen Stoffel ^pper en Domburg aan het je van dit seizoen afscheid elkaar. „Het is na drie jaar «7;geweest", zegt de 47-jari- Schipper in een eerste reac- ,4 £r mankeert in geen enkel richt iets aan de vereniging omburg, maar ik merkte eeds meer dat mijn enthousi- ®e weg ging ebben." jksta vanaf mijn elfde jaar op let voetbalveld, en de laatste d kost de gang hiernaar toe leeds meer moeite, Dat heeft aisschien ook wel te maken met ementaliteitsverandering die jkbij verschillende jongens in hgroep constateer. Maar laat [voorop stellen dat we in zeer raede harmonie uit elkaar Jan".aldus Schipper, jfee de toekomstplannen van Stoffel Schipper eruit zien. is ;oialsnog onduidelijk. „Ik net echt niet wat er op me af- pt.Misschien ga ik weer flui- maar voor hetzelfde geld het trainersbloed in mij „•kriebelen. Maar dan moet wel iets ambitieus zijn, wil iweerop het trainingsveld te- •iieren". aldus Schipper. h de nederlaag tegen Vlissin- 3 rest Schipper de strijd om a periodetitel. „Dat is het ;ogst haalbare. Maar ik ben r;: ontevreden over deze wed- srijd. In de eerste helft deden met onder voor Vlissingen. :rode kaart nekte ons." iomburg heeft er niet lang over gdaan, voordat het een opvol- voor Schipper had gevon- a.Nadrie jaar bij Heinkens- ind voor de groep te hebben üaan, neemt Arjo den Dekker sroerbij Domburg over. Min- •dioud: „Een jonge enthousi- itevent, waarvan wij hoge ver achtingen hebben." rjo den Dekker tekende bij tanburg voor één seizoen. door Jasper Harthoorn DOMBURG - Het moet wel heel vreemd lopen, wil Vlissingen de titel in de vierde klasse A van het zondagvoetbal nog verspelen. In de topper tegen en bij Dom burg (1-5) kwamen de Vlissin- gers gisteren amper in de pro blemen. Een vroege rode kaart van Ramon Vader maakte de thuisploeg al na een halfuur spelen vrijwel kansloos. Domburg wist wat het te doen stond: absoluut niet verliezen. Bij een nederlaag zou Vlissin gen zes punten los zijn en de titel al bijna vergeven. De Vlissin- gers verspelen namelijk amper punten. In de twaalf voorgaan de wedstrij den werd op twee ge- lijke spelen na alles gewonnen. In een gelijkopgaande beginfa se kregen beide ploegen al snel kansen. Toch duurde het bijna een halfuur voordat Vlissingen op voorsprong kwam. Jason Blommaert kopte een voorzet van Khaled Boufrahi binnen. Grove overtreding Domburg deed tot op dat mo ment goed mee en had dankzij Patrick Provoost al twee goede kansen gehad. Het wedstrijd beeld veranderde echter toen de stoppen bij Ramon Vader door sloegen. De rechtsback beging op een ongevaarlijke plaats een grove overtreding op Boufrahi. Scheidsrechter Poots twijfelde niet en trok terecht rood. Toen Tim van der Vlies met een mooi laag afstandschot de stand op 0-2 bracht, leek de wedstrijd gespeeld. Maar Domburg gaf zich nog niet gewonnen. Nadat specialist Ko Brand al twee keer dicht bij een treffer was, kreeg hij de derde vrije trap er wel in. Hij plaatste de bal op slag van rust onhoudbaar in de kruising. De Domburgse hoop werd na rust de bodem in geboord door Roepesh Bhagola, die na nog geen minuut scoorde uit een vrijwel identieke vrije trap. Vlissingen, dat meer technische bagage in huis heeft, nam het heft in handen en kreeg volop kansen de wedstrijd op slot te gooien. Blommaert en Bhagola toWimKakebeeke 31DDELBURG - De handbal- f5 van Wings kunnen zich wnopmaken voor de titel in de x?ioklasse C. Afgelopen weck ende wonnen de Hagenaars in Htllevoetsluis namelijk van (■current Helius: 22-26. EMM vonmet de hakken over de sloot Rijnstreek (22-23) en staat tor tweede. Maar het gat met fings bedraagt met nog zeven des te gaan al zeven punten. brouwen -Atomium'61 19-10(9-3): Be'op-drienotering in de eerste «se is voor de handbalsters a EMM weer wat vaster ko- ®testaan. Door de nederlaag aVentura 2 is de kloof met de aidenmoter vier punten. Aan- Knselijk werd het duel met de Werdamson als lastig bestem- Maar in werkelijkheid '1de Atomium'61 zwaar te- utHet offensief van de gasten ffdeenvoudig bezworen, aastdesleurende Petula Bras- r. was er een hoofdrol voor Wvrouwe Ingrid Gutteling, «opgebouwde kloof (8-3 bij st)weigerde ze door het stop- Mi van drie pingels uit handen fgeven Het antwoord van de alen bleef ook na de pauze bteiwege. De persoonlijke lng op Brasser leidde even deen schrikeffect, maar veel jgedie actie niet op. Anouk stenraüler en Maria Terra nden alle schroom van zich af cmaakten vijf treffers oprij. WK EMM: Pet ula Brasser 5, Ma- o 4' Anouk Caslènfniller 3, «afaren Danielle Carol 2, Ma- ïfjjü' mens en Angela van de 2-Unitas'63 15-13 (6-6): "f zouden de reserves blijven de routiniers. Ongetwij- met bij de betere ploegen in ■tweede klasse, dat is zeker. JJ00! '-lot de jeugd het een zitten in eigen huis. Het van de stugge dekking to, m)eer een karwei voor Snaren als Carolien Da- JkenAletta Baan door sterk keeperswerk ^.olanda Veldhuizen werd de Sn?alsn°g met winst '-Olympus 13-9: De ti- nu echt verkeken 'ympus. De deur stond De voetballers van Vlissingen vieren het vijfde doelpunt in de topper tegen Domburg. De titel lijkt de vierdeklasser amper nog te kunnen ontgaan. foto Lex de Meester zagen hun inzet op de paal be landen. En afstandschoten van de goed spelende Siereveld en opnieuw Bhagola leverden ook geen doelpunt op. Scheenbeschermer Vlissingen liet Domburg bijna terugkomen toen Wilco van Eijzeren een grote kans miste. Na goed voorbereidend werk van Provoost op de rechterflank had hij de bal voor het inschie ten, maar via zijn scheenbe schermer ging de bal naast. In de laatste tien minuten liep Vlissingen uit naar 1-5 door twee treffers van Ngefu Sambi. Hij rondde eerst een goed lopen de combinatie bekeken af en kopte vijf minuten later de eind stand op het bord. Het was de bekroning op het goede spel van de Congolees, die in de eerste helft de lat al had geteisterd met een mooi afstandschot. Sambi was blij met zijn goals, maar benadrukte de teampres tatie. „We hadden goede afspra ken gemaakt en het kwam er ook uit." De technisch vaardige speler komt uit de Democrati sche Republiek Congo en speelt nu twee jaar voor Vlissingen „Daar speelde ik in de hoofd klasse. Ik hoop hier ook op een hoger niveau te kunnen spelen Daar hoeft hij Vlissingen niet voor te verlaten. Met bekerzeges tegen Patrijzen, Zierikzee en Zeelandia Middelburg heeft de ploeg aangetoond de derde klasse aan te kunnen. Sambi: „Wij worden kampioen." Titelkandidaat Trainer Ruud Pennings is wat behoudender, maar beseft dat Vlissingen titelkandidaat num mer één is. „We hadden een goe de eerste seizoenshelft en kon den dat vandaag doortrekken. We hebben een goede brede se lectie en kunnen dus vooruit kij - ken. Ik denk dat we zeker een hoger niveau aankunnen." Domburg-Vlissingen 1-5 (1-2): 26. Jason Blommaert 0-1. 36. Tim van der Vlies 0-2, 45. Ko Brand 1-2, 46. Roepesh Bhagola 1-3, 83. Ngefu Sambi 1-4, 87. Ngefu Sambi 1-5. Scheidsrechter M. Pools (Zeven bergen). Rode kaart: Ramo7i Vader (Domburg). Toeschouwers: 70. Domburg: Allard Meeuwse, Mauri ce Bernard, Ko Uitterhoeve, Ko Brand, Ramon Vader. Wilco van Eijzeren, Coen Minderhoud, Roel Willemse, Rick van den Driest, Pa trick Provoost, Chiel Maranus. Vlissingen: Mohamed Elbekkaoui, Jamal Bouzambou, Jaques Blijle- vens, Giovanni Siereveld, Jaimyvan Bloppoel, Rodi Uranie, Ngefu Sam- bi, Tim van der Vlies, Roepesh Bha gola (83. Junior Bhagola), Jason Blommaert (58. Nasser Gassi), Kha led Boufrahi nog op een kiertje, maar na de terechte nederlaag tegen Oliveo 3 is het over en uit. „De ervaring van Oliveo was doorslagge vend," concludeerde Olympus- coach Dierickx. De kansen op revanche werden al snel ver kwanseld. De aanval van de Vlissingers werd ontsierd door het vele balverlies. Oliveo nam de touwtjes in handen en gaf de winst niet meer weg. „Er is hard voor de punten geknokt dus hier heb ik geen moeite mee." Mannen Rijnstreek-EMM 22-23 (9-14): De tweede plek werd na een week terugveroverd. EMM moest zonder Joey Aertssen (duim) en Sjoerd Jongepier (knie) diep gaan voor de be nauwde zege. Grootste struikelblok in Alphen aan den Rijn was de dekking van Rijnstreek. Vincent van der Meij den kreeg het hele duel een vaste bewaker. Rijnstreek scha duwde later ook Onwijn en Tou- biana. Hoewel er voor de pauze geen vuiltje aan de lucht leek voor de bezoekers (9-14), draaide het wedstrijdbeeld in het voordeel van de thuisploeg. De dekking van EMM werd steeds verder te ruggedrongen, tot ongenoegen van coach Jansen. Vooral de lin kerkant vertoonde de nodige haarscheurtjes. Rijnstreek pak te zelfs een lichte voorsprong: 19-17. Toch wisten de bezoe kers zich op tijd te herpakken. Het vertrouwen binnen de lij nen keerde terug en EMM pakte alsnog de volle buit. GSC-ASC'95 18-11(7-5): De generale voor het onderonsje met Olympus zag er zeker aan vallend niet al te best uit. De tel ler viel veel te snel stil, zo con cludeerde trainer Jaap Quinten. .ASC is echt twee keer niks." Als GSC zich komende week wil revancheren zal er hard op de break geoefend moeten worden. „Daar gaan we keihard aan werken, op het fysieke vlak red den we het zeker niet." Saturnus'72-Olympus 25-13 (13-5): Als de opbouwrij niet op schot is, kunnen de Vlissingers de winst wel op hun buik schrij ven. Dat steekt trainster Rita van de Velde niet onder stoelen of banken. In Ridderkerk had de ploeg gisteren zo'n dag. Olym pus had niets te vertellen. door Roeland Alders AXEL - Joey Grochal heeft het jeugdschaaktoernooi in Axel op zijn naam geschreven. De Goe senaar behaalde in het 25-jarig jubileum van het Landautoer nooi zes punten uit zeven duels. Tweede werd Terneuzenaar Jan Breukelman voor de in België spelende Amra Dorjbajar. In de A-groep begon Souburg- -speler Erik van Nassau het toernooi verrassend. Tegen clubgenoot Robin Bosters won hij na een blunder van Bosters. Met nog drie zeges op rij ging Van Nassau aan de leiding. Breukelman en Grochal volg den op een half puntje door on derling remise te spelen. De ron de erna was het snel afgelopen met Van Nassau, hij verloor van Grochal. Zo was de strijd weer open, want ook Corné Harmsen (Denk en Zet) en Simon Provoost (SVWZV) hadden nu vier pun ten. De drie concurrenten van Grochal faalden echter. Simon Provoost deed dit in de laatste ronde in het onderlinge duel met Grochal. Provoost moest winnen en speelde vol op de aanval. Grochal hield het hoofd koel en counterde de West Zeeuws-Vlaming, waardoor hij de toernooiwinst veiligstelde. Ingeborg Jansen (links) van Landau en Ruud Wijkhuis uit Souburg denken na in hun partij op het jeugdschaaktoernooi in Axel. foto Peter Nicolai In de C-groep was het ook onge meen spannend. In eerste in stantie waren Quinten Volle man (Terneuzen) en Ingeborg Jansen (Landau) de smaakma kers. Toch ging een ander er met de winst vandoor: de voor het Belgische Hoboken uitkomende Yasseen Chaudhary. De verras send acterende Ruud Wijkhuijs, spelend voor Souburg, werd tweede, Jansen derde. door Lucien Roelandt HEIKANT - Stefan Meijers legde tijdens het concours van de Eenhoomruiters met Paradiso beslag op de memoriaal Theo Buijck Trofee. De achttienjarige ruiter uit IJzendijke was daarmee in het Hippisch Sportcentrum Heikant de beste Zeeuw en onttroonde Ilyo de Loos. In het overall-klassement bleef Stefan Meijers Veerle de Cock (22) uit Clinge drie honderdste punt voor. Cindy Perdaen (17) pakte met Mumbo brons. Daarmee profi leerde de jeugd zich nadrukkelijk in de strijd om de wisselbokaal ter nagedachtenis van het overleden bestuurslid van De Een hoomruiters. Meijers was blij verrast met de zege. „Ik had het gehoopt, maar niet verwacht. Het gaat de laatste tijd vrij aardig, maar de concur rentie was groot. Ik was de beste Zeeuw in de klasse M, maar het klassement ging over drie klassenIk had het dus niet helemaal in eigen hand." In de strijd om de hoofdprijs in de klasse M bleek Meijers niet helemaal opgewassen te gen de concurrentie. Hij moest de eer laten aan de Belg Steven van Bunder. Die was met Pretty Woman in een zinderende barrage een fractie sneller dan Meijers met de Cal- vados-dochter Paradiso. De foutloze rit le verde hem ook twee winstpunten op, waar mee Meijers zijn totaal bonuspunten op vijftien bracht. Ruim voldoende voor de overstap naar de klasse Z. Maar dat stelt het Zeeuws talent nog uit. Meijers: „Ik rij Paradiso nu anderhalf jaar. Het is een goed paard met een uitstekend karakter, maar erg moeilijk in de mond. Dat leverde in het begin problemen op. Het loopt nu aardig. Daarom wil ik niets forceren. Bij dertig winstpunten ben ik pas verplicht te promoveren. Het lijkt mij goed te wachten tot het groene seizoen begint. Met een zinderende barrage en Cindy Per daen als verrassende winnaar, zorgde de klasse ZZ voor een schitterend slot van het concours. Met Steven van Bunder, Ilyo de Loos en Perdaen in de barrage was het pu bliek verzekerd van een spannend slot. Als eerste starter tikte Van Bunder met Tiqulja op de laatste hindernis een paal uit de le pels. Maar met zijn tijd van 29.55. naar later bleek de snelste, zette hij de concurrentie behoorlijk onder druk. Voor tweede starter en huizenhoge favoriet De Loos speelde ook de tijd bij de verdedi ging van zijn titel om de Theo Buijck Trofee nog een belangrijke rol. De ruiter uit Hulst diende niet alleen het strafblad blank te houden, maar ook binnen de dertig secon den te finishen. De tijd bleek voor De Loos en Nadir geen enkel probleem, maar op de voorlaatste hindernis haalde het springka- non een paal naar de bodem Perdaen bewees dat ze ondanks haar jeug dige leedtijd aardig drukbestendig is. De amazone uit Sas van Gent stuurde Mumbo zonder in de buurt van het hout te komen naar de overwinning. Perdaen: „Druk hoort bij sport. Daar kan ik vrij goed mee omgaan. Het was voor mij dan ook niet spannender dan anders. Mumbo heeft voldoende ver mogen voor deze parcoursen, dus was het aan mij om hem goed voor de hindemissen te brengen. Dat is aardig gelukt ARNEMUIDEN - Arnemuiden heeft zaterdag de Goese eer steklasser SSV'65 in een oefenduel met 3-0 verslagen. Na een eerste helft die tot weinig kansen en al helemaal geen goals leidde (0-0), kwam Arnemuiden op 1 -0 door Jack de Smit Hij werkte de bal in het lege doel nadat Arjen Reijnoudt de SSV- doelman met een lob versloeg. Even later was De Smit ook de maker van de 2-0 en Jaco Moerdijk kopte uit een hoekschop de 3-0 binnen. Bij Arnemuiden maakte Leon van Belzen na drie maanden blessureleed zijn rentree in de hoofdmacht. NIEUWDORP - De voetballers van Nieuwdorp hebben zater dag een oefenwedstrijd tegen De Meeuwen met 1-0 gewon nen. Op het goed bespeelbare veld in Nieuwdorp waren de ploegen aan elkaar gewaagd, maar de thuisclub kwam vlak voor rust op voorsprong. De Meeuwen-doelman Danny de Vries kreeg een schot van Corné Nieuwkerk niet onder con trole, waarna Peter Kastelein de terugstuiterende bal via de binnenkant van de paal tegen het net schoot. Na de pauze kre gen beide teams voldoende kansen op een treffer, maar ge scoord werd er niet meer. GILZE - Sebastian Baldauf uit Westkapel le heeft op het zoge naamde Twinkeltoernooi in het Brabantse Gilze de tweede plaats behaald. Op dit door de Judo Bond Nederland district Zuid-Nederland georganiseerde toernooi deden meer dari honderd judoka's met een verstandelijk handicap mee. Baldauf, judoka van sportschool Geelhoed, moest de strijd aangaan met voornamelijk oudere tegenstanders. Deson danks wist hij tot de finale door te dringen. Daarin stond hij tegenover Stijn Habraken van judovereniging Dai Ippo uit Sint Oederode. In deze zware partij legde Baldauf het af. Hij verloor met ippon, doordat hij in een fatale houdgreep te rechtkwam. SIMONSHAVEN - Bij een indoor menmarathon in Simons- haven waren er twee eerste plaatsen voor Zeeuwse menners. De Nisser menner Leo Paauwe won met zijn merrie Monty de wedstrijd voor het enkelspan paard. Paauwe finishte met twaalf seconden voorsprong op de nummer twee Corina Leijs uit Biezelinge. Sjaak van Stappen uit Heinkenszand was in het Zuid-Hollandse dorp de beste menner bij de dubbelspan pony's. GOES - In de tennishal te Goes vonden zaterdag wedstrijden in de Dancemasters Janvier jeugdtenniscircuit plaats. Het was de beurt aan de meisjes en j ongens uit de A-poule. Het duo Diederik de Rave en Jens de Koster, invaller voor de verhin derde Stef Hermus, pakte de volle buit van zes punten. Doordat Riche Anbeek met Tjeerd de Wit de koplopers Tho mas le Clercq met Pieter Boot versloegen (4-2) kwam het kop pel De Rave/Hermus aan de leiding met twintig punten uit vier duels. Die plek moeten ze delen met Koen van de Berge en Frank den Engelman, die wel al een wedstrijd meer speelden. Bovendien is het onderlinge resultaat in het voordeel van De Rave en Hermus. Bij de meisjes waren er geen bijzondere verschuivingen in het algemeen klassement, ook al kwamen de koplopers niet in ac tie. door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal- sters van Vlissingen werden in Tubbergen tegen Perik Jumpers vooral gedwarsboomd door ex- international Daphne Berends (63-48). De vrouwen van Sou burg wonnen met 66-71 bij Tan talus en de Vlissingse mannen klopten Virtus: 62-71. Perik Jumpers-BC Vlissingen 63-48: Vlissingen kon het tempo van Perik Jumpers, onder lei-) ding van ex-intemational Daphne Berends in het eerste i kwart bijhouden. Daarna liep de thuisploeg steeds verder uit. Scores BC Vlissingen: Yolanda Joos- se 11 punten, Romana de Ridder 8. Charlotte Wierikx 8, Melame Lin- denberg 5, Marolijn van den Bosse 5, Ctndy Kole 4, Immi Pattikawa 4 en Jessica Verhage3 Tantalus-BV Souburg 66-71: Souburg begon sterk, maar kon het duel in eerste instantie niet naar zich toetrekken. In het tweede kwart werd orde op za ken gesteld, na rust trokken de Zeeuwse vrouwen de lijn door. Scores BV Souburg: Astrid Franke 18 punten, Esther Vendriks 14, Su zanne Plas 14, Ilse Rijnberg 11Ni.- coline Craste 6, Judy Slager 4, Na thalie Franke 2 en Linda de Meij 2. Virtus-BC Vlissingen 62-71: In een gelijkopgaand duel stond Vlissingen bij rust met 28-31 voor. Door goed spel van Sander Klap werd een 49-42-stand be reikt aan het einde van het derde kwart. Daarna kwam Vlissin gen niet meer in gevaar. Scores BV Vlissingen: Jeroen Nieuwkamp 19 punten, Sander Klap 15. Erwin Hübert 12, Arno Franke 10, Stefan Schrier 6, Amine Lalami 4KJeffrey van Dnel 3 en Wil fred Klap 2. Jongens junioren Vlissingen-Black Eagles 66-91: Vlissingen startte mak, maar kwam in het tweede kwart terug door een scherpe verdediging. Na rust kon Vlissingen de tem poverhoging van Black Eagles niet bijbenen en liep de koplo per van hoofdklasse uit naar een ruime overwinning. Scores BC Vlissingen: Timothy Pau- lissen 16 punten, Dorde Karadzic 14, Lucas Manuel 13. Wytse de Jong 10, Jeremy Deug 8, Sjors van Poel 3 en Gilles Dingemanse 2. Quinten Ducarmon won de D-groep met elf punten uit elf duels. De E-groep werd een prooi voor Souburger Tim de Jonge. Ook hij behaalde een honderd procent score. GOES - De waterpoloërs van Stormvogel hadden het lastig tegen WPC'98, maar wonnen wel: 6-5. Stormvogel 2 kon niet imponeren en verloor met 7-17 van WPC'98 2. De vrouwen van Ganze verloren kansloos bij Merlet 12-3. Stormvogel-WPC'98 6-5: De Vlissingse mannen startten goed. namen een 2-0 voor sprong, maar zagen de ploeg uit Den Bosch luckv terugkomen: 2-1. Stormvogel kwam aan het eind van de eerste periode op 3-1, maar twee periodes later stond de ploeg met 4-5 achter. Stormvogel besefte dat het fel ler moest spelen en deed dat ook. De gelijkmaker was daar door snel een feit en twee minu ten voor tijd stond er weer een voorsprong op het bord: 6-5. In de laatste minuut kreeg WPC nog twee keer een man meer. Maar Stormvogel verdedigde goed en behaalde de volle winst. Scores Stormvogel: Gabrijel Ga- vranovic, Ad van 't Weslende, Danijel Gavranovic, Frank Leijnse, Pirn Bekkers en Dennis van de Ket terij. Stormvogel 2-WPC98 2 7-17: De Vlissingse reserves konden twee periodes goed partij bie den. Maar daarna was de spirit uit de ploeg. Er werden te veel kansen gemist en dat deden de spelers van WPC'98 niet. Via 4-11 werd er een 7-17 nederlaag geleden. Scores Stormvogel: Henk Riemens en Kees Leijnse ieder 3, Jeroen van de Broeke 1 Vrouwen Merlet-Ganze 12-3: De Ganze had weinig in te brengen tegen Merlet, dat in de eerste periode een 3-0 voorsprong nam. De tweede periode was redelijk, maar de derde dramatisch en Ganze keek tegen een 10-1 ach terstand aan. In de laatste pe riode kon Ganze niet meer en Merlet wilde niet meer: 12-3. Scores Ganze: Astrid Assink 2 en Joyce Pieters 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 17