Enthousiaste Office manager bed hart (m/v) voor 36 uur per week fm PZC De warande GROEPSLEERKRACHT Project Engineer m/v zaterdag 17 januari 2004 W8 Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen Protestants Christelijke basisschool Burchtlaan 7, 4571 HR Axel. Tel.: 0115-562115 Postadres: Postbus 76, 4.570 AB Axel Voor de periode 1 maart 2004 tot aan de zomervakantie 2004, zijn we op zoek naar een voor een volledige weektaak in een enkele groep 1 (m/v) Het betreft een tijdelijke benoeming vanuit 0&0 (SPS) gelden. Wat vragen wij van u?: een volledige bevoegdheid; een positief christelijke lévensovertuiging en daar vorm en inhoud aan willen geven; flexibiliteit én enthousiasme voor het jonge kind; breed inzetbaar en interesse in/ ervaring in het geven van remedial teaching; goed kunnen communiceren met kinderen, collegae en ouders. Heeft u vragen of wilt u meer informatie over deze advertentie? Bel of mail naar: Dhr. P. Schutte (directeur): 0115- 562115 (school) of 0115-631342 (privé) of via e-mailwarande@zeelandnet.nl Interesse? Dan graag reageren vóór 25 januari 2004. Sollicitaties,, voorzien van C.V., kunt u richten aan de 'Sollicitatiecommissie De Warande', Postbus 76, 4570 AB Axel Van 10 tot en met 19 september wordt de zesde editie gehouden van het Internationaal Filmfestival Film by the Sea Het festival zoekt met ingang van 1 maart een; Tot haar/zijn taken behoren onder meer de coördinatie van het festivalkantoor, productiewerkzaamheden, het ondersteunen van activiteiten op het gebied van marketing en publiciteit, het onderhouden van de website en het onderhouden van contacten met filmverhuurders, sponsors, leveranciers en sales agents, lichte administratieve werkzaamheden, coördinatie vrijwillige medewerkers. Wij vragen: een goede beheersing van de Engelse en Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift goede communicatieve vaardigheden creatief, initiatiefrijk, flexibel, doorzettend een teamspeler geen 9-5 mentaliteit affiniteit met film en cultuur kennis van Word en Excel woonachtig in Zeeland HBO niveau Het betreft een tijdelijk,arbeidscontract tot 1 november 2004 met een optie op verlenging. Je sollicitatie zien wij gaarne voor 26 januari as. schriftelijk tegemoet en geadresseerd aan: Film by the Sea, tav. de directie, Spuikomweg 5,4381LZ VUSSINGEN Inlichtingen over deze vacature kunt u verkrijgen op dinsdag 20 januari van 12.00 tot 17.00 uur bij Leo Hannewijk, festival directeur en bereikbaar op tel. 0118 - 412437 BYIrIE www.filmbythesea.nl Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus *13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B.V. Is wereldwijd leidend in het leveren van maatM'erk in luchtkoelers en mchtgekoelde con densors hoofdzakelijk voor de industriële koel-en vriestechniek. Onze fabrieken in Sint Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi- industriële toepassingen. Eigen verkoopteams ondersteunen onze afnemers in de Benelux, Groot-Britlannië, Duitsland, Tsjechië en Spanje. Samen met onze klanten worden projeclindividueel wensen en behoeften geanalyseerd en uitgewerkt, om zo tot de optimale koeltechnische oplossing te komen. Door marktbehoeftes vroegtijdig te herkennen en hierop in le spelen met een uitstekend produkt en een prima dienstverlening, maakt Goedhart al geruime tijd een sterke groei door. Ter versterking van onze export afdeling zoeken wij een: Functie inhoud: - Een boeiende combinatie van hoogstaande techniek en business to business commercie - Uw gesprekspartners zijn leidende koeltechnische installateurs en adviseurs. - Uit het zeer uitgebreide sortiment selecteert u voor afnemers de optimale koeltechnische oplossing. - U begeleidt uw projecten zorgvuldig door de organisatie (tekenkamer, werkvoorberei ding en productie) - U rapporteert aan de Export Manager en werkt nauw samen met de buitendienst medewerkers. Profiel: - U bent initiatiefrijk met een open oog voor kansen en mogelijkheden. - U heeft een commercieel-technische opleiding op HBO-niveau of u heeft dit niveau door werkervaring verkregen. - U combineert sales drive met technisch inzicht - Communicatief vaardige teamspeler - Gespreksvaardig in de moderne talen met name engels en frans - Tussen de 25 en 40 jaar. - Vanzelfsprekend kunt u goed overweg met de computer - U bent bereid tot het volgen van interne en externe opleidingen. Het betreft een dienstverband op full-time basis De juiste kandidaat bieden wij naast een prima salaris, een uitstekend pakket sécundaire arbeidsvoorwaarden. Hebben wij uw interesse gewekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Goedhart Cooling Equipment B. V. t.a.v de heer M.Smits Postbus 13 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40