Fusie bijzondere scholen Breskens PZC Kroegen in Hulst zijn betutteling beu Van slachtoffer tot verdachte Ondernemers zien toekomstkansen met Natuurlijk Vitaal 13 Op de Bres en De Schelphoek willen na de zomer onder één naam en dak verder lpf ondersteunt verzoek 3VO Digitale camera gerold Jongen gewond bij aanrijding PvdA wil ook kermis op zondag Adopteer een akkerrand in Veere UITVERKOOP MEUBELHUIS EVEN KIJKEN ZUIDZANDE Help IHTJ I slachtoffers aardbeving Iran! Giro 555 weekenddiensten bij nader inzien agenda vrijdag 16 januari 2004 TERNEUZEN - De Terneuzense LPF-fractie ondersteunt het verzoek van verkeersorganisatie 3VO om een onderzoek naar de behoefte aan invalidenparkeerplaatsen in de gemeente. Raadslid C. Freeke pleit voor de aanwezigheid van voldoende parkeerplaatsen voor invaliden. Niet alleen in alle kernen, maar ook op de juiste plaats. Hij wijst in een brief aan de ge meente op een hele waslijst aan klachten en wensen die de 3VO-afdeling Sas van Gent-Axel heeft ontvangen met be trekking tot parkeerproblemen voor invaliden.„Gelet op de berichten uit de samenleving moet op de kortst mogelijke ter mijn de gewenste invalidenparkeerplaatsen in alle kernen worden aangelegd", schrijft hij in zijn brief aan de gemeente raad. MIDDELBURG - Tijdens het winkelen in het centrum van Middelburg is woensdagmiddag rond 17.00 uur de digitale camera van een 25-jarige vrouw uit Vlissingen uit haar jaszak gerold. De waarde van de camera bedraagt zeshonderd euro. HEINKENSZAND - Een twaalfjarige jongen uit Heinkens- zand is gisterochtend zwaargewond geraakt toen hij in zijn woonplaats is aangereden op zijn fiets. De jongen stak plotse ling de Drieweg over. Een 22-jarige automobilist uit Goes kon de jongen niet meer ontwijken. De jongen is met hersenletsel naar het ziekenhuis gebracht. HANSWEERT - De PvdA-fractie in Reimerswaal wil dat de kermis in Hansweert voortaan ook open is op Goede Vrijdag en Eerste Paasdag. Het evenement wordt nu altijd onderbro ken op die dagen, omdat de gemeente dan geen straatevene menten toestaat. Volgens de PvdA zijn de onderbrekingen hinderlijk voor exploitanten. Voor hen zou het op deze manier niet meer rendabel zijn, waardoor de kermis dreigt te ver dwijnen. DOMBURG - Adopteer een akkerrand. Dat is de jongste uit breiding van de akkerrandenregeling van de gemeente Veere. Scholen, bedrijven en particulieren wordt gevraagd of ze bereid zijn voor een bepaald bedrag een akkerrand te adopte ren. Het initiatief van Veere is niet geheel nieuw. De gemeente Noord-Beveland kent al langer de Noord-Bevelandse Akker randen Regeling (NAR). Ook hier worden akkerranden ter adoptie aangeboden. De regeling is de afgelopen tijd zeer suc cesvol gebleken De komende jaren wil Veere de akkerrandenregeling overi gens nog verder verbreden. Naast de adoptieregeling wordt de akkerrandenregeling uitgebeid met zogenaamde patrij- zenranden. Een stuk grond wordt daarbij zo optimaal ge schikt gemaakt voor het nestelen en broeden van patrijzen en het tot waskom komen van patrijzenkuikens De komende jaren zal het gemeentelijke beleid verder worden voortgezet. Langs de toeristische fiets- en voetpaden worden de randen van de akkers met bloemenzaad ingezaaid. Land bouwers in de gemeente Veere krijgen daar een vergoeding voor. Voor het project heeft de Veere vijftienduizend euro per jaar gereserveerd. Overigens is van het vorig jaar nog een be drag van zesduizend euro over. Dit bedrag wordt ook in de ak- kerrandenpot gedaan. door René van Stee CADZAND - Recreatie-onder nemers en landbouwers in West Zeeuws-Vlaanderen denken dat het gebiedsplan Natuurlijk Vitaal voldoende mogelijkhe den biedt om de economie, de natuur, het landschap en het toerisme in de streek een nieuwe4 impuls te geven. Dat bleek gis teravond tijdens een inloop avond in Cadzand-Bad waar het gebiedsplan werd toege licht. De meerderheid van de aanwe zigen vond dat potentiële inves teerders echter wel de kans moeten krijgen om hun investe ringen rendabel te maken. Net als tijdens eerdere bijeenkom sten in Sluis en IJzendijke zet ten ze hun vraagtekens bij het zogeheten rood voor groen prin cipe, waarbij rood (bouwen) pas toegestaan is als de initiatiefne mer ook investeert in groen (na tuur en landschap). ,,Ik heb het laten narekenen en voor mij is het is niet of nauwe lijks haalbaar. Er blijft geen fat soenlijke boterham over. Hetzelfde verhaal hoor ik regel matig van mijn collega's", aldus een akkerbouwer uit Groede die een recreatiebedrijf wil begin nen. Anderen gaven de voorkeur aan nog meer natuurontwikkeling dan in Natuurlijk Vitaal is voor zien. In hun ogen is dat de enige manier om de toerist vast te houden of te lokken. „Alles en iedereen is erbij gebaat; bewo ners, ondernemers, toeristen, het landschap en niet te verge ten de werkgelegenheid. Sluis aan Zee is in dit verband dus een onzalig plan. Dat is louter geba seerd op drijfzand. Het betekent ook een enorme aanslag op het landschap. Het gaat alleen om huizenbouw waar geld aan is te verdienen. Ik zeg dan ook. wijs West Zeeuws-Vlaanderen alsje blieft een fatsoenlijk woning contingent toe. Dan wordei dorpen als Sluis en Retranche- ment tenminste met rust gela ten", vond een inwoner uit Re- tranchement. Een groepje inwoners van Cad- zand riep op tot maatregelen te gen het voortrazende verkeer in hun dorp. Net als het bermpar- keren is hen dit een doorn in het oog. „We weten dat dit met di rect onderdelen van het gebied splan zijn, maar het zou prettig zijn als hier iets aan werd ge daan." Een plaatselijke horeca-onder- nemer haakte hierop in met de stelling dat de toekomst van Ca dzand-Bad er uitermate somber uitziet als de badplaats niet snel wordt opgeknapt. „We zitten met smart te wachten op een op knapbeurt.Signalen uit het ge meentehuis wijzen erop dat het de gemeente en de politiek nu eindelijk menens is. Als we er samen de schouders onder kun nen zetten, komt het goed." Advertentie Advertentie MENSEN IN N00D/C0RDAID, NEDERLANDSE RODE KRUIS. NOVIB, STICHTING VLUCHTELING, TEAR FUND. Oe hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro555.nl SHO Den Haag ifrnrRaymond de Frel BRESKENS - De Breskense protestants-christelijke basis school Op de Bres en rooms-ka- tholiekebasisschool De Sclielp- lioek willen per 1 augustus fuseren. Als de gemeenscha ppe- [yke medezeggenschapsraad m de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West-Zeeuws- Vlaanderen (SCOBA) op 10 fe- bmari akkoord gaat, huizen de |ffee scholen na de zomerva kantie onder één dak en hebben ze ook één naam. Het afnemend aantal leerlin gen was voor Op de Bres reden om samenwerking te zoeken met De Schelphoek. We hadden (5 leerlingen, maar door ver huizingen daalde dat aantal met hen. Als we op de huidige voet jaren verder gegaan, had Op de Bres echt nog wel een aantal aar bestaan."' aldus directeur A. de Grote van Op de Bres. „Als je niet samenvoegen, zou dat cpden duur het einde van Op de Bres betekenen", vervolgt hij. Enquête Een enquête, ouder- en voor lichtingsavonden wezen uit dat erbij de ouders van Op de Bres leerlingen geen bezwaren zijn Playbacken voor liet goede doel in Terneuzen IERNEUZEN - i11 het Terneu zense café De Tuin houdt Secret Garden zondagavond een play- backwedstrijd. De opbrengst ran de wedstrijd is bedoeld voor Aids Support Zeeland. Deelnemers kunnen zich nog tot zaterdag 17 januari opgeven, kijkers en luisteraars zijn na- luurlijk ook welkom. Secret Garden is een club voor homo's, lesbiennes en biseksuelen, die dke donderdag vanaf 20.00 uur en elke zondag vanaf 15.uur bijelkaar komen in café De Tuin inde Terneuzense Nieuwstraat. zaterdag 17 en zondag 18 januari 2004 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Wden-en Oost- Zeeuws Vlaanderen Temeuzen. Hoek, Philippine, Sluiskil, Sb van Gent, Axel, Zaamslag. Klooster- □nde,Hulst, Koewacht, St. Jansteen en 3nge),vr 17.00-ma. 08.00 uur: Voor langende huisartsenzorg en huisbezoe- fen:Huisartsenpost De Honte, Wielin- jsnlaan2,Terneuzen in ziekenhuis De nonte), tel. 0115 643000 (altijd eerst bel- WtstZeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe it,Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken. Huis artsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor vanGenklaan 6 te Oostburg, tel. 0115 W3000 (altijd eerst bellen). landartsen Gsheel Zeeuws-Vlaanderen Spreekuren zat. 10.30-11.00 en 18-18.30, M. 12 12 30 uur. ttLVerhelst.Terneuzensestraat 10, Zaamslag, tel. (0115) 431700. Apotheken ^meente Terneuzen -Apotheek Terneuzen, Van Steen- ^nlaan 27. Terneuzen, tel. 0115 taölO Voor spoedrecepten 24 uur be- Aoaar. m Redactie ZEEUWS-VLAANDEREN Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC terneuzen fel-(0115) 645769 fax:(0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) j Wout Bareman Raymond de Frel Rene Hoonhorst René van Stee fnts Bakker (sport) Raudeloo 16 4560 AB hulst Tel: (0114) 372776 fax: (0114) 372771 Email: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer CENTRALE REDACTIE ^tationspark 28 4460 AA GOES ïel; (0113) 315500 [ax: (0113) 315669 Email: redactie@pzc.nl INTERNET ^v-pzcnl "nail: web@pzc.nl ^klachten: 1800 0231231 dUrolanda9 tfm vrijdag ge- üfeMdeoPenin9stijden; dagslot 12.00 uur Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30-12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488 Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur Hulst en Hengstdijk R. T. Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. (0114) 682365. Spreekuur 13-14 uur, Plevierstraat 18, Hengstdijk. IJzendijke Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12uurindedie- renkliniek. Terneuzen J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuur zat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg. Oostburg en Sluis 'Dierenartsencentrum West'. G.A.M de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuurzat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. 1 Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka- naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaandereh: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113) 224022. Pastorale dienst Oost-Zeeuws-Vlaanderen zon. 12-ma 24 uur. Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur. Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaandëren Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850, In de kop van de bijdrage over het terug treden van fractievoorzitter R. den Dek kervan VVD-Gemeentebelangen in Slgis is gisteren abufeievelijk gemeld dat hij ook stopt als raadslid Den Dekker blijft echter lid van de fractie In de artikelen over de opvolging van wethouder J. Luijcks in Terneuzen, PZC 15 januari, wordt de nieuwe CpA-wet- houder C.J.J de Mol-Marcussei abusie velijk de voornaam Sieneüoegedicht. Dat moet zijnSien tegen een fusie. Voor de katho lieke school De Schelphoek - goed voor 78 leerlingen- was een fusie geen absolute must. „Wij hebben pas na de zomerva kantie de reacties van alle be trokkenen bij onze school ge peild. De meeste mensen staan positief tegenover het voorstel. We krijgen op deze manier een sterke confessionele school. En het blijft nog altijd een kleipe school. We kennen immers ie dereen goed, dat blijft onze kracht", aldus directeur R. Lan- geraert van De Schelphoek. Als de gemeenschappelijke me dezeggenschapsraad -waarin alle scholen van SCOBA zijn vertegenwoordigd- geen be zwaar tegen de fusie heeftver laat Op de Bres de huidige loca tie aan de Prinses Julianastraat en trekt bij De Schelphoek aan de Europastraat in. In dat pand krijgen momenteel ook twee klassen van de openbare basis school les. Die verhuizen op hun beurt naar het oude pand van Op de Bres. De Grote; „Zie het als een woningruil." Brede school Alle klassen van beide confes sionele scholen worden samen gevoegd en alle personeelsleden behouden hun baan. Hoewel zij nog niet formeel is benoemd, is het nagenoeg zeker dat Langer- aert directeur van de fusie- school wordt. Algemeen direc teur van SCOBA H. Verweg benadrukt dat het algemeen be stuur zich hierover nog moet uitspreken. „De naam van de nieuwe school is ook nog niet bekend. Daarover zal een werk groep zich buigen." De fusieschool blijft participe ren in het initiatief voor een bre de school in Breskens. „Wij staan nog altijd positief tegen over het idee voor zo'n school. Als die er komt. willen wij er ze ker deel van uitmaken. En als er geen gebouw voor een brede school komt, dan wordt er in de toekomst waarschijnlijk wel vanuit de 'brede school-gedach- te' gehandeld", aldus Verweg. Volgens de Hulster horeca moet de tap tijdens carnaval onbelemmerd kunnen stromen. foto Wim Kooyman door Frank van Cooten HULST - De eventuele invoe ring van een sluitingstijd voor de cafés tijdens carnaval in de gemeente Hulst houdt de ge moederen behoorlijk bezig. Ver hitte discussies op internet en een emotionele bijeenkomst woensdagavond tussen de ge meente en een groot aantal ho- reca-ondernemers. Het gemeentebestuur stelt voor de horeca tijdens carnaval om drie uur te sluiten. Burgemees ter J.F. Mulder wil eventuele problemen voorblijven. Hij streeft naar een veilig carna valsfeest en roept ook de horeca op hierin hun verantwoorde lijkheid te nemen. De ondernemers schreeuwen echter moord en brand. Ook woensdagavond werden zware woorden gesproken. Een slui tingsuur werkt onrust juist in de hand en er is sprake van brood roof, vinden de ondernemers. De tap moet immers met carna val blijven stromen. Horecaman G. Jonkman van onder meer de Champs zegt het klip en klaar. „Ik wil geld ver dienen. Heb twaalf mensen in dienst die ook brood op de plank moeten krijgen." De ondernemers zijn ook de be tutteling van hun bedrijfstak beu. De horeca gaat al gebukt onder enorm veel wetten en re gels. Ook jongeren protesteren tegen een sluitingsuur. B. Uytdenhou- wen uit Hulst startte een actie op internet en overhandigde woensdagavond aan Mulder 907 handtekeningen tegen de sluiting van de kroegen om drie uur. Onzinnig Eeen sluitingsuur werkt vol gens hen juist problemen in de hand omdat dan ineens duizend man op straat staat. In Hulst zijn volgens de horeca-ondeme- mers momenteel helemaal geen problemen met carnaval. Dus is een sluitingsuur van drie uur helemaal niet nodig. Volgens de gemeente valt echter niet te ontkennen dat in Hulst wel degelijk sprake is van nachtrumoer, vandalisme en vechtpartijen. „Veel mensen juichen ons plan voor een slui tingsuur tijdens carnaval toe. Dat mag ook best eens gezegd worden", zegt ambtenaar Van de Waile. De horeca staat dus lijnrecht te genover het gemeentebestuur. Het gemeentebestuur wil voor komen dat groepen van buiten Hulst in de gemeente rotzooi gaan trappen. Daarnaast wil Mulder tijdens carnaval met het sluitingsuur een paar uurtjes rust in de stad. Volgens de ondernemers hebben de openingstijden van de kroe gen echter geen directe relatie met vechtpartijen. Vandalisme en criminaliteit is volgens hen een maatschappelijk probleem. En dat wordt niet opgelost met het instellen van een slui tingsuur. Om kwaadwillenden uit de stad te weren deed een ondernemer woensdagavond het voorstel de binnenstad voor auto's af te sluiten. Vechtjassen hebben im mers geen zin een eind te lopen. Mulder vindt een afsluiting van het centrum onmogelijk en een veel te zwaar middel. Een ander voorstel werd woens dagavond gedaan. Wijs een aan tal cafés inde hele gemeente aan die wel de hele nacht open mo gen blijven. Echte carnavals plekken waar traditioneel veel volk komt. Zoals in de Champs in Hulst en bij Scheerders in Vo gelwaarde. De politie kan dan gericht controleren. En de car navalsvierders hebben een al ternatief als ze om drie uur het café uit moeten. Volgens H. Beaart, voorzitter van de Oost- Zeeuws-Vlaamse afdeling van Horeca Nederland neemt geen enkel bedrijf, dat bij de afdeling is aangesloten, een loopje met de veiligheid. „Het is droevig dat professionele bedrijven nu de dupe wordenDe horeca is de re geltjes en betuttelingen beu." Het is Mulder echter niet te doen om het betuttelen van de horeca. „Ik wil echt geen zedenmeester zijn, maar zoals het nu gaat is niet verantwoord. Ik zal die ver antwoordelijkheid moeten ne men. We willen een carnaval zonder rottigheid." door Edith Ramakers VLISSINGEN - De nepeuro is moeilijk van de echte te onder scheiden. Dat vindt ook Mike Kloeg van de sigarettenzaak Kloeg in de Sint Jacobspassage in Vlissingen. Een klant kocht een pakje Lucky Strike en be taalde met een biljet van 100 eu ro. „Het vakje waarin de 100 staat, zag er een beetje vreemd STREEKACTIVITEITEN AXEL-Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; De Boemerang, 20.00 uur: Kaarten, Jeugdcentrum Walstraat, 20.00 uur: In formatieavond over alcohol en drugs voor jongeren van 14 tot 20 jaar; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koersbal; GRAAUW - Dorpshuis, 13.45 uur: KBO koersbal; HEIKANT - Zaal Maton, 20.00 uur: Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers beginners; 't Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren; KOEWACHT De Vlaschaard, 10.00 uur Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten, SAS VAN GENT - De Speye, 19 00 uur Grutmoole volksdansen; 19.00 uur; Dansclub Lencor; 19.00 uur: Muziek school leerlingen showband Sas van Gent, SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur SWOS gym en volksdansen, kaarten SPUI - De Drie Gehughten, 21.00 uur: Open huis, SINT-JANSTEEN - Café De Kroon, 14.00 uur Kaarten.De Warande, 13.00 uur: Bil jarten; TERNEUZEN De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaan tje, 9.00 uur Bowls; 't Schelpenhoekje, 20.00 uur Bingo; Porgy Bess, 21.00 uur: Tricity pop, Ka- lashnikov, 22.00 uur: Punkfestival; uit en het biljet voelde slapjes aan. Maar dat komt vaker voor. Ik heb hem met echt geld terug betaald." Het was een vals biljet, bleek la ter. De gedupeerde winkelier reageert dat hij een voorgevoel had, toen hij het biljet kreeg. Hij bekeek het biljet, waarop de klant zei: Is er wat? „Ik voelde me niet prettig. Heb hem maar het geld teruggeven. Met de 100 euro ging hij naar de belendende zaak, die ook van familie Kloeg is. In die zaak staat een ultra-violet lamp, die echt van vals kan onderschei den. „Er liep geen streep door het biljet. Toen wisten we dat het niet deugde." Mike Kloeg ging naar de politie en meldde de kwestie. Dat was in december. Deze week werd hij door de politie teruggebeld. Hij moest naar het bureau komen. Kloeg kreeg toen het gevoel dat niet hij het slachtoffer was, maar de verdachte. „Dat klopt", verklaart J. vanMourick, van de politie Zeeland. „Hij is de twee de keer als verdachte gehoord. Dat is hem ook meegedeeld." De politie verklaart dat zij in middels 'de oplichter' had opge spoord en verhoord. „Hij had in meer zaken geprobeerd geld te slijten. Die man vertelde dat Kloeg wist dat het om vals geld ging, want hij zou hebben ge zegd dat het briefje misschien vals was." De versie van de politie is dan ook dat de winkelier lankmoe dig op die bekendmaking rea geerde en vervolgens het biljet accepteerde. „En als je dat doet ben je strafbaar Kloeg ontkent met klem dat hij direct wist dat het vals geld was. Hij was be hoorlijk ontdaan van de manier waarop de politie op hem in sprak. Vader Gerard Kloeg voert aan dat de ultra violetlamp nu per manent in de winkel staat. „We controleren vanaf dat moment dubieuze biljetten van onbe kende klanten." Een keereerder kreeg de ondernemer een vals biljet onder ogen. „Erg vaak komt het gelukkig niet voor", aldus Kloeg senior Kees den Herder v l Interieursfylinq Walcheren www keesdenherder.nl Noordweg 125, Serooskerke, 0118-593030 Seizoenen wieken door hef jaar. Veranderend licht, wolkenpatronen. Ze tekenen voor de dynamiek buiten En binnen? Daar moet je zelf iets aan doen. Verslepen, omzetten, soms een heleboel eruit gooien en nieuwe dingen binnen halen. Dat laatste gebeurt ook af en toe bij Kees den Herder Dan ruimt hij op. Zoals nu Daar kunnen anderen geweldig van profiteren. Ook u.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 39