De ultieme kick van Imre Kouw PZC Jo de Roo negeert wielergala Driebanders van Korenbeurs/'t Kaaitjt gaan hard onderuit Verkamman begint een eigen uitgeverij Schakers Zierikzee kunnen niet stunten Snowboardster uit Kortgene ziet nationale titels als opmaat voor meer Markiezaat College van 10.00 tot 16.00 uur uitslagen Gebrek aan spelers nekt FM Sranang agenda woensdag 14 januari 2004 door Bauke Boersma KORTGENE - Nederland, kik kerland. Vriezen wil het er nog wel eens, maar het laatste echt dikke pak sneeuw lijkt toch al weer eeuwen geleden. Dus is Imre Kouw in eigen omgeving aangewezen op indoorbanen. Of zoals vorige week, toen de snowboardster uit Kortgene tweevoudig Nederlands junio renkampioen werd, op het witte goud dat buiten de landsgren zen in ruime mate aanwezig is. .Al is de ene baan wat beter dan de andere, het grote voordeel van indoorbanen is toch dat de omstandigheden voor iedereen gelijk zijn", zegt Imre Kouw (17) enkele dagen nadat ze is terug gekeerd van haar triomftocht in het Zwitserse Saas-Fee. „Je hebt geen nadelige invloed van de weersomstandigheden en zo. Maar ik sta liever in de echte sneeuw op mijn snowboard, hoor. Bovendien zijn de hellin gen in landen als Oostenrijk en Zwitserland lekker steil." Het is daarom dat het talent uit Kortgene sterk overweegt naar het buitenland te verkassen. Al is het maar voor bepaalde duur. ,.Ik zou volgend jaar graag naar Oostenrijk gaan", vertelt de vwo-scholiere die volop in haar eindexamenjaar zit. „Voor mi nimaal een jaar, en afhankelijk van hoe een en ander verloopt misschien nog wel wat langer ook. Lijkt me heerlijk, de hele dag met snowboarden bezig zijn. Je stapt daar de deur uit en je kunt zo op de plank sprin gen." Instructeur De contacten voor een dergelijk avontuur heeft Kouw al. Haar broer Walter zit er momenteel en geeft snowboardles in het land van alpenweiden en glühwein. „Dat zou ik ookgraag doen. In april begint via de bond weer de opleiding tot instruc teur, ik denk dat ik die ga vol gen. Dan kan ik volgend jaar in Oostenrijk zelf trainen en dat combineren met lesgeven. Waarbij de inspanningen ten behoeve van haar eigen presta- Imre Kouw weet dat snowboarden niet van gevaar is ontbloot. „Ik heb vorig jaar bij het springen mijn pols gebroken, sindsdien doe ik dat onderdeel niet meer. Laat mij lekker slalommen, op snelheid naar beneden knallen." foto Dirk-Jan Gjeltema ties duidelijk voorop staan. Want de nationale juniorenti- tels die Kouw vorige week in Zwitserland veroverde (reuzen slalom en slalom) smaken naar meer. „Ik wil me op termijn in de topdrie van Nederland zien te nestelen. Nog één jaar en dan ben ik senior. Dan kan ik eens kijken hoe ik me tussen die mei den staande houd. Best goed, denk ik. Met mijn tijden van vo rige week op het NK zat ik niet zo gek ver achter de top. Ik was in ieder geval een stuk sneller dan de langzaamste senioren." Die tijden zijn hoe dan ook een door Rudy Boogert GOES - Voetbalchroniqueur Matty Verkamman is een eigen uitgeverij begonnen. De schrij ver uit Kats heeft die stap gezet, omdat hij vond dat uitgeverij Strengholt te weinig aandacht besteedde aan zijn vijftiendeli- ge levenswerk 'Oranje, Toen en Nu'. ■Volgende maand komt het derde deel van de serie ó^er het Neder lands voetbalelftal in de handel. Evenals het eerste deel uit 2002 zal dit derde deel een harde kaft hebben. Het tweede deel uit 2003 had dat echter niet. Ver kamman: „Daarmee is het ei genlijk begonnen. Ik was ge woon niet tevreden over de aandacht die de uitgeverij eraan besteedde. Nu ikzelf de uitgever ben, ga ik dat tweede deel op nieuw uitgeven, nu met een har de cover." Verkamman heeft zijn uitgeve rij de naam De Buitenspeler meegegeven. Verkamman: „Het geeft een geweldige kick als je de naam van je eigen uitgeverij op de cover ziet staan. Het gaf van onze sportredactie ZIERIKZEE - De schakers van Zierikzee konden tijdens een bekerduel met Het Witte Paard uit Sas van Gent niet voor een stunt zorgen. De ontmoeting eindigde in een vooraf ingecal culeerde 4-0-nederlaag tegen het vier klassen hoger spelende team uit Zeeuws-Vlaanderen. Zierikzee was echter wel in staat om het de tegenstanders tot het allerlaatste moment moeilijk te maken. Een uitslag van 2-2 was zelfs even in zicht, maar in de tijdnoodfase werden beter staande stellingen alsnog verknald. De speelsterkte gaf uiteindelijk de doorslag. Ri chard van der Veken overzag in tijdnood dat hij mat kon geven en ook Arend Bandsma en Mar tin Krijger hadden beter ver diend. Tijdens de zestiende ronde van de huishoudelijke competitie ging het er tijdens de partij tus- veel betere graadmeter voor de prestaties die Kouw in Saas-Fee leverde dan de twee gouden me dailles op zich. Want winnen in een veld van twee deelnemers spreekt de goegemeente niet echt aan. Ook Kouw zelf niet trouwens. „Het is heel jammer dat we maar met zijn tweetjes waren", stelt Kouw, die de ski's als 12-jarige verruilde voor een snowboard, maar pas serieus met de sport bezig is sinds ze vo rig jaar werd opgenomen in het regioteam Rucphen. „En het verschil tussen mij en Bel Berg huis was ook nog eens groot. Als alle Nederlandse meisjes van mijn leeftijd er waren geweest, had het een spannend toernooi kunnen worden. En het is altijd leuker om eerste van de zes dan van de twee deelnemers te zijn." Bijbaantje Maar ja, niet iedereen was in de gelukkige omstandigheid naar Zwitserland te kunnen afreizen „Ik kon vrij krijgen van school, maar voor veel andere meisjes gold dat niet. En dan zijn er ook nog de financiën. Snowboarden is al een dure sport, zo'n week naar Zwitserland komt daar dan nog eens bovenop. Dat geld heeft niet iedereen. Maar ik heb een bijbaantje in een restaurant en heb de verdiensten daarvan vanaf de zomer opgespaard om naar het NK te kunnen." Dat het budget voor dergelijke tripjes nu voorlopig op is, neemt Kouw voor lief. Ze zal opnieuw gaan sparen. Om in de zomer twee weken naar Frankrijk te kunnen. Want waar veel andere jongeren in de grote vakanties de Costa's opzoeken en weinig anders doen dan aan het strand liggen, discotheken platlopen en alcohol in immense hoeveel heden achter de huig werken, staat Kouw het liefst op een snowboard. „Ik mag graag stappen en doe dat ook geregeld", bezweert de 17-jarige uit Kortgene. „Maar ik sta nu eenmaal heel graag op de plank. Wat er nu zo mooi is aan deze sport? Tja, het is voor mij de ultieme kick. Je bent de hele dag lekker buiten, lekker knallen op die plank." Ook al is dat niet van gevaar ontbloot. „Het is een blessure- gevoelige sport", weet Kouw. „Vrijdag werd het derde onder deel van het NK, de boarder X, nog afgelast. Het was mistig en het sneeuwde enorm. Nadat een deelnemer zwaar ten val was ge komen en per helicopter werd afgevoerd, is de wedstrijd ge stopt." Gebroken pols „Zelf heb ik vorig jaar bij het springen mijn pols gebroken. Nu had ik toch al niet zo gek veel op met die variant van de sport, en sinds dat ongeluk doe ik het helemaal niet meer. Laat mij lekker slalommen, op snelheid naar beneden knallen." Ze zou het in Nederland ook best veel vaker willen doen. „In principe train ik maar één keer per week. Ik heb het veel te druk om vaker naar Rucphen te gaan, da's toch gauw een uur rijden. Wat dat be treft, woon ik hier ook helemaal verkeerdHet zou een stuk mak kelijker zijn als er in Zeeland een baan was." Maar die is er nu eenmaal niet. En als de berg niet naar Mozes komt, moet Mozes naar de berg. Dus is de kans groot dat Kouw binnen enkele jaren ergens in de Randstad woont. „Als je kijkt naar de baan in Zoetermeer, daar zie je jongens en meisjes van acht, negen jaar die al heel goed kunnen snowboarden. Niet zo gek, want die wonen daar vlak in de buurt en kunnen bijna elke dag op de baan staan. Als ik in de toekomst ga stude ren, wil ik dat dicht in de buurt van een indoorbaan doen." Zodat Imre Kouw veel vaker de ultieme kick van het snowboar den kan voelen. een beetje hetzelfde gevoel als in 1969, toen ik mijn naam voor het eerst in de krant zag staan bo ven een stukje van 23 regels in dagblad De Rotterdammer." Het meerjarige project 'Oranje, Toen en Nu' is geadopteerd door het Algemeen Dagblad en Voet bal International. Door middel van advertenties en acties geven deze media hun steun aan de se rie. Voorlopig zal uitgeverij De Bui tenspeler zich primair richten op 'Oranje, Toen en Nu'. Ver kamman is echter al bezig met plannen om de bezigheden van de uitgeverij in de toekomst uit te breiden. Louis van Gaai „Ik denk daarbij aan een fonds voor schrijvers of journalisten die zich met sportbiografieën bezighouden. Zelf zou ik bij voorbeeld wel eens een biogra fie over Louis van Gaal willen schrijven. Ik sta weliswaar hoog op zijn zwarte lijst, maar dat mag niks uitmaken. In de toe komst kan de uitgeverij zich wellicht ook richten op muziek en fotografie." Zeeuwse ex-renner stapt ook uit club van Tourvrienden door Frits Bakker KAPELLE - Op het kampioe nengala ter gelegenheid van de 75-jarige KNWU (wielren- unie) is Jo de Roo vanavond de grote afwezige. De Zeeuwse ex-renner, die genomineerd is voor de verkiezing van Beste renner aller tijden, weigert te verschijnen op het feestje. Hij mijdt in het vervolg bijeen komsten van de wielrenunie vanwege een al lang slepende ruzie met Kees Bal. Jo de Roo, ooit een klassieker- koning, vindt het onverteer baar dat Kees Bal, met wie hij in onmin leeft na een conflict binnen de Goese toerclub, mag blijven functioneren als secre taris van het wielerdistrict Zuid-West Nederland. „Ik wil me niet meer vertonen bij een bond die zich inlaat met men sen die niet betrouwbaar zijn", verklaart De Roo het wegblij ven op het KNWU-feestje. Hij heeft ook bedankt als lid van de Vrienden van de Tour, een club van prominenten die samen met het Zeeuwse comi té ijvert voor het binnenhalen van een Touretappe in Zee land. Kees Bal is secretaris van dat comité. Hij trok zich na de affaire bij de toerclub tijdelijk terug, maar is nu weer in func tie. Jo de Roo: „De afspraak was dat Bal in het openbaar excu ses zou maken voor zijn ge drag. Dat is nooit gebeurd. En toch houden de KNWU en het Zeeuwse Tourcomité hem nu de hand boven het hoofd. Daar kan ik niet mee leven." De twee ex-renners zijn elkaar m de haren gevlogen nadat Bal door middel van wegsignalen de Jo de Roo-toertocht het ka rakter van een wedstrijd had gegeven. Hij werd er daarna ook van beschuldigd een brief met een valse handtekening naar de organisatie te hebben gestuurd. Kansloze missie Jan van Stee, de voormalige consul, die ook zitting heeft in het Tourcomité, heeft een po ging gedaan om de ruzie bij te leggen, maar stelt vast dat het een kansloze missie is. „Ik heb het gedaan in het belang van de Zeeuwse wielersport, maar zonder succes", bekent hij. „Voor mij - en voor het Tour comité - was de zaak afgedaan nadat Kees Bal een generaal excuus had gemaakt. Hij heeft toegegeven dat er problemen zijn geweest waaraan hij debet was en dat hij in dat opzicht zijn leven zou beteren. Daar mee voldeed Bal aan wat hem was gewaagd, maar De Roo en de bestuursleden van de toer club willen dat Bal nog verder door het slijk gaat. Ik geef hem groot gelijk dat hij dat niet doet." Jan van Stee bespeurt vooral veel onwil. „Ik herken in Jo de Roo een echte Zeeuw, die zijn gelijk wil hebben of halen, maar bezig is met een strijd die een verloren strijd dreigt te worden." Jo de Roo houdt voet bij stuk en verschijnt vanavond in Hil versum niet op het kampioe nengala van de KNWU. Daar worden door een vakjury en door persmensen de beste ren ner en renster aller tijden ge kozen. Jo de Roo was één van de genomineei-den, net als on der andere Jan Raas, Theo Middelkamp, Joop Zoetemelk, Gerrit Schulte, Peter Post, Hennie Kuiper, Wim van Est, Gerrie Knetemann en Michael Boogerd. Bij de vrouwen beho ren Keetie en Bella van Oosten tot de genomineerden. Han van der Made heel anders aan toe. Al vroeg in de partij maakte Verduijn een fout waar door hij zijn winst gedag kon zeggen. In de partij tussen Dick Doeswijk en Michiel Meerkerk ging het ook zo. Meerkerk speel de iets te gehaast, waardoor de ze enkele zetten over het hoofd zag. Hoge tempo In eerste instantie liet Doeswijk zich leiden door het hoge tempo dat Meerkerk en de andere jon geren spelen, maar hij wist zich op het juiste moment in te hou den Vervolgens maakte hij de partij netjes af. De als twaalfde gerangschikte John van Dalsen ontmoette koploper Bas van de Graaf, maar zag geen kans een winstpunt te behalen. Stoffel Stoel-Johan Hoogstrate: e4-e5; d4-d5; Pc3-c5; exd5-cxd4; dxd4-P{6; Lb5+-Pc6; Pf3-Pxd5; PxPd5-exPd5; 0-0-/6; TeU-Lel; De3-0-0Lxpc6-Bxlc6; Dle7-Da5, LdZ-Dhd. IM-l.a-l: Dc.r,-Tah1. D.r- Advertentie VMBO Gemengde leerweg kaderberoepsgerichte leerweg basisberoepsgerichte leerweg VMBO Bergen op Zoom, Vestiging Nobellaan en Pomonalaan Nobellaan 25 open dl www. markiezaat. nl door Joop van den Oudenhoven RILLAND - De driebanders van Korenbeurs/'t Kaaitje zijn hun ongeslagen status kwijt. Thuis tegen het vrouwenteam van Preciform werd de eerste neder laag van het seizoen geleden: 2-6. 3BSD 1 verloor in Dor drecht met dezelfde cijfers van Technotape. Korenbeurs/'t Kaaitje-Preci- form Ladies 2-6: Het thuisspe- lende team begon nog wel goed aan het duel met Preciform. Piet Raas had niet al te veel moeite met Huygen: 20-12 na 41 beur ten. Piet Schrier had op de an dere tafel kansen op winst, maar liet die door de vingers glippen. Tegenslag en onzekerheid zorg den ervoor dat de winst naar de Belgische Maggy Bley ging. Alles was echter nog mogelijk, maar dat veranderde na de pau ze. Een superieure start van Gerrie Geelen maakte van Jan Westdorp een kansloze tegen stander. De Schiedamse speelde lange tijd boven een moyenne van 1.000. In de laatste beurten kon dat net niet worden vastge houden, maar de verdiende overwinning kwam geen mo ment in gevaar. Kimmo Pankow werd tenslotte door nationaal kampioene bij de vrouwen Thé- rèse Klompenhouder verne derd. Na 37 beurten werd de lij densweg van Pankow beëindigd (14-30) en was de eerste neder laag voor de thuisploeg een feit. Technotape-3BSD 1 6-2: Na de hoopvolle start vorige week van de tweede seizoenshelft trok de Schouwse formatie met goede moed naar Dordrecht. Peter Fli- kweert had vervolgens een de sastreuze start tegen Moret. Na dertien beurten stond het 12-2. Na een knappe inhaalrace kwam Flikweert terug tot 23-21. Binnen de kortste keren sprintte zijn tegenstander ver volgens naar de finish: 30-24 na 50 beurten. Jan Eickenboom verging het op de andere tafel beter. Na 50 beurten finishte Eickenboom op 30 caramboles, waar zijn tegenstander Vol niet verder kwam dan zestien pun- Dakar Rally. Twaalfde etappe. Bobo (BFa) - Bamako (Mal). Motoren: 1. Despres (Fra/KTM) 213 km in 1.48.13, 2. Coma (Spa/KTM) op 5.47,3. Roma (Spa/KTM) 6.25, 4 Cox (ZAf/KTM) 6.57, 5. Lundmark (Zwe/KTM) 8.07, 6. Ullevalseter (Noo/KTM) 9.48, 44. Robbe (KTM) 44.29, 51. Brouwer (KTM) 50.32, 54. Van Pelt (KTM) 54.11. Stand: 1. Roma 33.00.13, 2. Saïnct 10.06,3. Cox 28.53, 39. Van Pelt 13.47.24, 43. Brou wer 14.07.41,47. Robbe 15.53.06. Auto's: 1. Alphand (Fra/BMW) 1.54.53, 2. Schlesser (Fra/Ford) 1.28, 3, Peterhansel (Fra/Mitsubishi) 5.40, 4, Masuoka (Jap/Mit subishi) 6.23, 5. Saby (Fra/Volkswagen) 6.41, 6. Kleinschmidt (Dui/Volkswagen) 8.34,40. Ten Harkei (Kia) 45.27. Stand: 1Pe terhansel 30.16.53, 2. Masuoka 1.04.43, 3. Schlesser 2.18.16,25. Ten Harkei 20.31.30. Vrachtwagens: 1. Kabirov (Rus/Kamaz) 2.24.37,2. De Azevedo (Bra/Tatra) 2.20,3. De Rooy (Ned/DAF) 4.48, 4 Loprais (Tsj/Tatra) 6.06, 5. Tsjagoeine (Rus/Kamaz) 6.37, 6. Mardeev (Rus/Kamaz) 9.34, 7. Bekx (DAF) 12.31, 25. Van Ginkel (Ginaf) 42.17, 32. Stacey (DAF) 58.23. Stand: 1. Tsjagoeine 38.28.34, 2. De Azevedo 54.24, 3. Kabirov 1.49.20,4. De Rooy 1.51.21,8. Bekx 7.22.43, 9. Stacey 1 23.38,25. Van Ginkel 24.26.40. Wijchen. GP driebanden, voorronde. Groep E: Van Wanrooi] - Zwïers 50-39 (38), Jean-Paul de Bruijn - Van Erp 50-34 (46), Van Wanrooij - Van Erp 50-45 (42), Jean-Paul de Bruijn -Zwiers 50-27 (41). Bowling Competitie Sportcentrum Westerschou- wen. Poule 1: Sonnemans Bowlers Dream Team-Eetcafé De Rozenhof 3-0, Bouwbe drijf Braber-Sportcentrum Onderdak 0-3, Deli XL ll-Fierens Financieel 0-3, Tuinman Schilders-Camping Denosse 1-2, De Zand- snor-Pigalle 1-2, Stichting Renesse-Sport- centrum Westerschouwen 1 0-3. Beste games poule 1: Pinfall speler Marion Fierens (Fierens Financieel): 195. Team Sportcentrum Onderdak: 474. Stand teams poule 1:1. Fierens Financieel, 2. Sonnemans Bowlers Dream Team, 3. Bouwbedrijf Braber, 4. Sporthuis Zierikzee, 5 Sportcentrum Westerschouwen 1, 6. Camping Denosse, 7. Pigalle, 8 Sportcen trum Onderdak, 9. Tuinman Schilders, 10. Deli XL 1. Kampioenschap spelers poule 1: 1. Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen 1 2. Ben Heutink (Sonnemans Bowlers Dream Team), 3. Henk Vermeule (Sportcen trum Onderdak). 4. Chris Werry (Deli XL 1), 5. WimTuk(DeliXL2). ten. Na de pauze moeste tin Capelle en Johan Hij* dan voor minimaal eej voor 3BSD zorgen Fik werd in zijn partij vollef, donderd door Kroon, twaalf beurten de score®' bracht. In slechts 29 hêc werd Flikweert weee®, 35-10. Martin Capelle i nog redelijk, maarzijn!( stander Boet kwamsteefr in de partij. Capelle zate niets lukte meer en Boe-.q geen mededogen: 35-22 beurten. GOES - Het hoge terapodr genstander Tupamaros spj in de tweede helft van h« met FM Sranang brak deG hoofdklasser op. Na eet voorsprong bij rust nank Brabantse futsallers de strijd over en wonnen mell Ramon Dahoe startteindet van FM Sranang. De aanti keerde na acht maandenbi releed (achillespees) teruga team van de hoofdldasserj vankelijk was het de beda dat Dahoe slechts als un; mee zou gaan, maar doorlss zeggingen van Clarence Jorrit Schuurman en Gazci biti en het na drie minute vallen van Ryan de Mezai blessure) speelde Dahoe de gehele wedstrijd. De Goesenaren hielden m verdwijnen van DeMezasle één wisselspeler over. Het brek aan spelers en het ii tempo van de nummer dm Etten-Leur werd Sras noodlottig. Voor rust scoa Pearl Doesburg en Rosanio ton voor Sranang na eer! achterstand. In de tweedeï was het verzet van de Zeen gebroken en kon Tupara uitlopen naar 6-2. Sras blijft na de nederlaag laats de hoofdklasse. bron (Dui) 1-0. Stand na derde i&<1 Fressinet 3,2. Bruzon 2,5,3/6.Vante Naisitsch, Nakamura, Dominguü! Stellwagen, Tiviakov 1,5,9/13. Nijta bron, Zu Chen, Stefanova, Hamdoic GrandaZunigaO, Grootmeestergroep C, derde rorii (Ned) - Lahno (Oek) 1-0, Popov 8 Smeets (Ned) 1/2-1/2, Lanchava Ernst (Ned) 0-1, Janssen (Ned) 8n (Ned) 1-0, Gagoenas)vili (Geo) (Ned) 1-0, Werle (Ned) - PavasovvciSl 1/2, Pavlovic (Smo) -CarlsenlNoc i'. Stand na derde ronde: 1/2. E*l goenasjvili 3,3/4. Janssen, Cartel Smeets, Lanchava 2,7/8. Werle,Pi<a 9/10. Peng, Pavasovic 1,11/12. UFx vlovic0,5,13/14. Barendse, Etmamt Zierikzee. Huishoudelijke compete Brakel-Arend Bandsma remise:Bsi Graaf-John van Dalsen 1-0, AdrieW Richard van der Veken 0-1; Mam Sjaak Spiegels 1-0; Jan Verduid» Han van der Made 0-1; Stoffel Sa Baris remise, Peter de Vrieze-Pang*.* Herman Jukkenekke-Henny de Ja? Niels Mein'ema-Johan Hoogstraten de Nie-Jos Maaskant 1-0, Chnsvfi Daan Baars remise; Kees Poldr* Bom 1-0; Paul Greefhorst-Jon)W Henk Elshout-Jan Heiligers 0-1. W Rooten-Marijn van Wijngaarden;' Doeswijk-Michiel Meerkerk 1-0- Standaankop-1 BasvandeGrylC Hans Aangeenbrug 615,5, 3 Arend ma 602,5; 4. Richard van der Vete: Martin Krijger 514,67; 6. Sjaak al 459,67; 7. Patrick van den Berg£ü Brakel 426,33; 9. Han van der Ms* 10. Adrie de Jonge 369,5; 11 Hanstf 12. John van Dalsen 352,67; 13.P."» 351; 14. Jan Verduijn den Boer3ü man Jukkenekke 334,67. EZ Breda. Trainingswedstrijd. Zeeuwse schaatsers. 500 meter: Tim Fase (St. Anna- land) 49 13 seconden; Frans Aben (Nieu- werkerk) 53.07; Quinten Meulblok (Burgh- Haamstede) 50.15, Bastiaan van het West einde (Wolphaartsdijk) 42.46. 1000 meter: Tim Fase 1.45.81 minuten; Frans Aben 0-4(0-2). 1.51.87. 1500 meter: Quinten Meulblok 2.34.06 minuten; Bastiaan van het Westein- de 2.11.70. Lucky Day 33017-11 - 13-14-16-19-Sl 41 -42-43-48-56-58-59-65-71-75-78 f (onder voorbehoud). Sydney. Mannen, 300 OOOeuro^ Eerste ronde: VerkerklNedB' 6-4 6-4, Philippoussis (Aus/41-R» dalgo (Spa) 6-4 5-7 6-2. Auckland. Mannen, 325.000euro Eerste ronde: Hemmes |f (Ned'-w (Zwe) 6-2 6-3, Nadal (Spa) -S1 7-66-4. Oefenduels. Antalya (Tur). Efes Cup: Wen* (Dui )-PSV (Ned) 3-0 (2-01. Albufeira. Ajax (Ned) - CSKAM:;» 0-1(0-0) Desportivolmortal(Por) FCZum 3(1-2). Doelpunten Zwolle' Zuuf'T' Belek (Tur). FenerbahcelTurl-Vie»1 1-1 (1-0). Doelpunt Vitesse: MWr#l Antalya (Tur). NAC Breda -SpOT1 Vos 1-0 (strafschop). A Aksu (Tur). Willem II (Ned) LaL#.v» Uil Mi Wijk aan Zee. 66e Corustoernooi. Grootmeestergroep A, derde ronde: Van Wely (Ned) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Akopian (Arm) -Timman (Ned) 1/2-1/2, Sokolov (Ned )- Adams (Eng) 1/2-1/2, Leko(Hon)-Topalov (Bul) 1/2-1/2, Bologan (Mol) - Krammk (Rus) 1/2-1/2, Svidler (Rus) - Barejev (Rus) 1-0, Sji- rov (Spa) - Zhong (Chn) 1/2-1/2. Stand na derde ronde: 1/3. Leko, Svidler, Anand 2, 4/11. Sokolov, Sjirov, Zhong, Kramnik, Akopian, Topalov, Bologan, Adams 1,5,12/14. Timman, Van Wely, Bare jev 1. Grootmeestergroep B. derde ronde: Stell wagen (Ned) - Naiditsch (Dui) 1/2-1/2, Bru zon (Cub) - Nijboer (Ned) 1-0, Tiviakov (Ned) - Dominguez (Cub) 1/2-1/2, Hamdouchi (Mar - Van der Wiel (Ned) 1/2-1/2, GrandaZumga Bremen. Zesdaagse. Stand nivf Kappes/Beikirch (Dui) 329 p"™ /Betschart (Zwi) 307,3. Stam/54 300, op 2 ronden, 4. Stocher/Wa /Zwi) 325, op 3 ronden 5. VillaW 243, op 6 ronden (Den/VSt)317. Libretoernooi Grote Pdjs SP specialist J.H. Mathia. en 4. Locatie: HCR D" f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36